NA ŻYWO 21.00 - STREAM MACIEJ MACIAK CW24TV I JACK CALEIB " EKSMISJE I WYSIEDLENIA POLAKÓW JUŻ REALIZOWANE"20 sierpnia 2019
8 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

16.11.2014 WYNIKI WYBORÓW

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

W WYNIKU WYBORÓW MAMY 2 OSOBY ZMARŁE W LOKALACH WYBORCZYCH – to nowość …

reszta po staremu sitwa PO, PIS, PSL, SLD TRZYMA SIĘ TWARDO … DZIĘKI GŁOSOM POLAKÓW 

TO NIE JEST JUŻ NARÓD Z KTÓRYM WYPADA MI SIĘ IDENTYFIKOWAĆ

TO TYLE ……….

NO TO DALIŚCIE ZGODĘ NA DALSZY RABUNEK POLSKI

A SKOŃCZY SIĘ TO DOKŁADNIE TAK ZA ROK !!!!

TYLE ZE POLSKI PUŁKOWNIK NIE BĘDZIE SIĘ POWOŁYWAŁ NA PROTEKCJE STALINA A NA PUTINA

OJ POJEDZIECIE WY DALEKO ….

==========================

I COŚ NA DESER … TA TAŚMA SIĘ K…….. ODNAJDZIE WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ ALE ODNAJDZIE

MEGA !! SZOK !! NOWA TAŚMA – P.O TUSKA OPŁACA PIS KACZYŃSKIEGO W ZAMIAN ZA ŚWIĘTY SPOKÓJ !!!!!

MEGA !! SZOK !! NOWA TAŚMA – P.O TUSKA OPŁACA PIS KACZYŃSKIEGO W ZAMIAN ZA ŚWIĘTY SPOKÓJ !!!!!

61 thoughts on “16.11.2014 WYNIKI WYBORÓW

   1. kiedy narod polski zamiast ujadac tu w internecie wstanie z kolan ruszy dupe wyjdzie na ulice gonic oszustow i zlodzieji oplacanych przez mafie zydoską czy doczekamy tej chwili ?
    i??

  1. Gdzie Ci panowie-demonstranci byli, kiedy ustawę eutanazyjną 67 uchwalali?
   Widać jak na dłoni co im leży na sercu.

   A swoja drogą niezła zagrywka z tymi wybiorami, wygrał pis ale rządzic będzie koalicja psl-po. 😉

   1. po partia zydow nie odda wladzy bez rozlewu krwi od 25 lat falszuja wybory tylko ze o tym wiedzieli nieliczni a po tych ostatnich nawet kazdy glupek o tym wie polakom widocznie nie zalezy na uczciwosci wyborow i dlatego rzadza nami od 25 lat ci sami zydzi

   2. Dobre pytanie.Gdzie byli?.Oni nie walcza o ludzi. i poprawe ich losu.Oni walcza o ” wolnosc”,” wiecej demokracji” i wielka Polske od morza do morza.

 1. PROSTA metoda fałszowania każdych wyborów – dostawiona urna!
  2014-11-19 16:47
  Ludzie są tak strasznie naiwni, że naprawdę myślą, iż fałszowanie wyborów w ogóle nie ma miejsca – tylko tak jakoś „system nawalił”. Trochę to wścieka i stad ten mój wpis!

  Nie chcę w ogóle w tę stronę ciągnąć dyskusji bo nie zależy mi na wykazaniu, jakie są proste sposoby na sfałszowanie wyborów (kiedyś owszem myślałem, żeby otworzyć stronę www z podaniem konkretnych recept). Wolałem wcześniej opisać o wiele bardziej FUNDAMENTALNĄ rzecz

  http://naszeblogi.pl/50816-ruskie-serwery-system-pkw-bezradnosc-i-wspoludzial-opozycji

  ale…

  Może jednak dla tych, którzy ślepo i głupio wierzą w „niewidzialną rękę demokracji” oraz, że „demokracja to podstawa” podam tylko jeden prosty sposób sfałszowania wyników w takiej komisji, która wcześniej n.p. wójt o dużych aspiracjach na reelekcję obstawił swymi ludźmi

  Etapy fałszowania:

  Gra wstępna

  I. Zagwarantowanie, że „swojacy” są w komisjach obwodowych
  Jak wiadomo urząd gminy, a więc urzędujący wójt, ma bardzo duży wpływ na obsadzanie swymi ludźmi każdego składu komisji w dwojaki sposób
  1. z dziada pradziada członkami komisji są zaprzyjaźnione rodziny urzędników uzależnionych od wójta i lokalnych układów partyjnych – wystarczy, że znów sie na ochotnika zgłoszą do udziału w pracach komisji (przeważnie chętnych nie ma)
  2. podczas losowania członków komisji, nawet gdy kandydatów jest za dużo, wystarczy kartki z nazwiskami „swoich” kandydatów lekko zagiąć albo dowolnie inaczej delikatnie wyróźnić i później wyciągać te właśnie kartki z nazwiskami „swoich” kandydatów).

  II. Zagwarantowanie, że „swojacy” będą mieli wolną rękę w dniu wyborów.
  Jak wiadomo ludzie (zarówno członkowie komisji jak i mężowie zaufania) nie lubią tej pracy w komisji, muszą też wyjść na obiad lub na Mszę Świętą, poza tym i tak i tak wystarczy jak wyjdą tylko na „siusiu”.
  W komisji trzeba zagwarantować sobie, by choć na chwilkę podzielono się pracą i dyżurowaniem (jeśli są jakieś elementy wrogie lub niepewne, bo jak są elementy pewne od pokoleń w komisjach to fałszowanie może odejść na chama w całych województwach – n.p. świętokrzyskie???) . A więc w przypadku gdy tylko kilka osób to są „swojacy” należy złożyć ofertę: „To ty Krysiu, Basiu i Romciu może teraz pójdźcie do domku, kościoła itd, a my tu teraz popilnujemy a później się zamienimy) CZY KTOŚ WIDZIAŁ KIEDYKOLWIEK I GDZIEKOLWIEK PEŁNĄ 100% OBECNOŚĆ CZŁONKÓW KOMISJI???

  III. Zagwarantowanie sobie, że są dodatkowej urny i że NIE SĄ PRZEŹROCZYSTE – ANI TE PIERWSZE ANI TE DRUGIE „DODATKOWE”
  To proste i nie budzi niczyjej podejrzliwości, dodatkowe urny od wielu wyborów wstecz są wręcz konieczne „bo dochodzi do przepełnienia”.
  1. Jak w żadnym innym kraju u nas od dawna nie sposób (głupia lub skorumpowana opozycja) przeforsować by te stare nieprzeźroczyste, rozpadające się i gnijące w szkolnych piwnicach urny tekturowe i także te nowsze plastykowe ale nieprzeźroczyste, zostały wymienione wreszcie na nie budzące zastrzeżeń – na odpowiednie pod względem wymiaru i pod względem wykonania z materiału przeźroczystego.
  2. Zagwarantowanie sobie by dodatkowe urny nie stały od samego początku w lokalu wyborczym, by nie były opieczętowane i zagwarantowanie sobie by stały sobie w magazynku obok – najlepiej tam gdzie są też przechowywane dodatkowe karty do głosowania.

  Sam bardzo podniecający akt, a wiec szczytowanie aktu fałszerstwa wyborczego członków:

  I. Upewniamy się, że jesteśmy we własnym gronie.
  II. Upewniamy się, że można się już powołać na to, iż co jak co ale „urna pierwsza jest przepełniona” (a wiec nie dostawiamy urny rano tylko po południu).
  III. Dostawienie urny zapasowej.
  1. Wcześniej do tej urny stojącej przecież poza kontrolą i bez opieczętowania, korzystając z dostępu do kart wyborczych, pamiętając by je opieczętować jeśli nie są jeszcze opieczętowane (a pieczątka jest wszak na miejscu) dorzucamy taka ilość kompletnych i według potrzeb wypełnionych już kart wyborczych jaką tylko chcemy (ilość MUSIMY zapamietać bo tyle zygzaków przy różnych nazwiskach trzeba będzie podostawiać na liście wyborczej – by nie powtórzyły się niedoróbki z poprzednich wpadek gdy w jakiejś tam ambasadzie PRLbis okazało sie nagle, że owszem głosy zostały oddane i to takie jak trzeba ale ktoś nie dopilnował dostawiania zygzaków na listach wyborczych i sprawa się „frekwencyjnie rypła” – oczywiście nikt nie poniósł w tak jawnym fałszerstwie żadnych konsekwencji)
  2. Wtaczamy radośnie na salę wyborczą do tzw. lokalu wyborczego „dodatkową urnę wyborczą”, już teraz zabezpieczoną i opieczętowaną. Robimy to ku uciesze i zrozumieniu wszystkich – wyborców, i „swojaków” zatroskanych by wyborcy mieli gdzie oddać głos – bo „urna się przepełniła”. Najważniejsze, że swojacy nie zażądają by urnę sprwdzić, czy w środku jest pusta, czy też już ma tam – NO PRZECIEŻ PO TO SĄ W KOMISJI by zachowywać się kulturalnie i z godnością osobistom!
  3. Pozostaje tylko do końca dnia dopisywanie zygzaków na listach wyborców – od dziesiątków lat wiadomo w gminie, czy w danym obwodzie którzy ludzie głosują, a którzy nie głosowali i nie będą głosować (Listy wyborcze wracają po wszelakich głosowaniach do wójta.

  Tego rodzaju fałszerstwo jest nie do wykrycia ponieważ zgadza się ilość oddanych głosów z ilością wyborców, którzy są odznaczeni na listach (w tych wyborach zadbano nawet o to by członkowie komisji w razie czego przy „opornym” wyborcy tzw. „głosującym duchu” mogli nawet dopisać „odmówił złożenia podpisu”.

  Sposób na dostawioną urnę to jest nowszy sposób, nazwę go sposobem na hurtowe oddawanie głosów – gdy jest ich naprawdę potrzeba wiele setek a nawet tysięcy w skali okręgu – praktycznie nie do wykrycia w „naszym” systemie wyborczym.
  Wariantem „na dostawioną urnę” jest wariant starszy „detaliczny” (pozostają te same wymogi, zwiazane z zagwarantowaniem sobie „swojaków” w komisji) Wariant „detaliczny” jest oczywiście od dawna stosowany. „Detaliczny” sposób jest związany z wrzucaniem dodatkowych głosów do urny i przypilnowaniu by „podpisy – zygzaki” pojawiły się przy odpowiedniej ilości nazwisk ze spisu wyborców (a pamiętasz Kotku takie wybory, w których nawet nie wymagano podpisu tylko stawiano ptaszki??? – tak kochany Kotku, to te pierwsze wybory, w których KOMUNA WRÓCIŁA – czy „opozycja” piardnęła cokolwiek w tej sprawie??? Nieeeeeeeeeeeeeee!!!.

  No to na tyle, jest mnóstwo innych jeszcze sposobów (nie do wykrycia) na fałszowanie wyborów ale nie o tych szkoleniowych sposobach chciałbym mówić („oczywiście żaden ze śmiertelników, chcących dopomóc „opozycji” w WIELKIM i NIEŚMIERTELNYM ZWYCIĘSTWIE nie będzie o nich przez „{chcącą” wygrać wybory „opozycję” poinformowany, nie będzie przestrzeżony o fałszowanych wyborach przez „opozycję” w jakichkolwiek jej „instrukcjach” przedwyborczych…. Niestety, nie będzie bo? A no Koteczku, sam sobie odpowiedz na to pytanie…
  Nie chce o tych różnych sposobach na fałszowanie dalej pisać, bo nie po to napisałem wcześniejsze uwagi, ano te FUNDAMENTALNEJ wagi:

  http://naszeblogi.pl/50816-ruskie-serwery-system-pkw-bezradnosc-i-wspoludzial-opozycji

  I jeszcze jedna mała uwaga – po upływie dłuższego czasu, paczki w oddanymi głosami – które oczywiście leżą w najbezpieczniejszym miejscu na świecie bo u wójta w gminie – nawet w sytuacji niesprzyjającej początkowo, najnormalniej w świecie w przypadku tak długiej awarii z jaką mieliśmy „teraz” do czynienia, będą już odpowiadać wynikom z protokołów (PSL – wariant świętokrzyski???) Tak więc ponowne liczenie głosów zarchiwizowanych ze wszystkich komisji u wójta i w odpowiednim momencie podmienionych i opieczętowanych (pieczęcie są u wójta) TYLKO POTWIERDZI, że system prawidłowo podliczył oddane głosy

  Buziaczki, kochani Buziaczki!

  1. Szkoda, że PRZED wyborami nas nie uświadomiłeś w temacie bo można by znaleźć sposoby.
   Na przykład, żeby nie dostawiali podpisów-zygzaków trzeba samemu iść i podpisać. Samemu unieważnić swój głos uniemożliwiając manipulowanie, skreślić całe karty.
   Głosowanie szczere na kogokolwiek raczej nie ma sensu bo i tak go nie przepuszczą jeśli to nie swojak więc lepiej UNIEWAŻNIĆ SAMEMU SWÓJ GŁOS. Mam rację czy nie?

   1. Co z tego,ze skreslisz cale karty?.Cale skreslone karty mozna wymienic na nowe z odpowiednimi skresleniami.W systemie informatycznego glosowania wyniki mozna poprawic ,majac dostep do kodow.Kto zabroni zaufanym komisjom wyborczym
    dokonac poprawek na korzysc partii lub kandydatow?.Jak sie chce oszukac,to sie oszuka.Oszust znajdzie sposoby.

    1. Trzeba utrudniać im oszukiwanie, niż biernie patrzeć jak nas kiwają. Połowy kart i głosów nie podmienią. To co się tu wyprawia to przecież jawna dyktatura. Jakaś Kopacz powtórzenie skandalicznie spapranego organizacyjnie nazywa herezją a świętością są chyba teraz kłamstwa i oszustwa nie tylko wyborcze. Prawem się zasłaniają a łamią konstytucyjne prawa obywateli. Teraz jest odpowiedni moment na przejęcie władzy przez Naród!!!

     1. Jak chca, to wszystkie podmienia.Nie rzadza idioci,choc rzadza idiotami i maja idiotow do rzadzenia.Starczy skonstruowac taki system,zeby ciagle ci sami wygrywali nawet bez posuwania sie do ” kontrolowanych oszustw wyborczych”.Ten system wlasnie jest ,o czym mowa w wielkim skrocie w odpowiedzi wyzej skierowanej do Ciebie Anno na temat Roku Konia.Na moj gust te falszywe wybory to wielka podpucha ,aby wkurzyc narod do tego stopnia,aby przejal wladze.Czyli pogonil jedna wladze,a zastapil nowa z pozoru wladza.Toz widac ,kto ma ochote przejac wladze.Ruch narodowy sterowany przez wybrancow narodu wybranego.Nawet maja nowego he he meczennika Brauna.A taki on nasz katolicki..ha ha.Oj Polacy dobry narod,ale straszliwie naiwny.Za naiwnosc sie placi.Czego uczy historia.Zobaczysz,ze dla kosmetyki zmienia ordynacje wyborcza i beda na roznych forach i w mediach zachwalac,ze najlepszy system hamerykanski,czyli dwupartyjny jak w Ameryce.Wlasnie testuja przejscie z systemu wielopartyjnego na polskich gojach.Zobaczysz,ze wkrotce beda gegac na potege,ze taki system bedzie tanszy,bo mnogosc partii kosztuje podatnikow,a przeciez jest kryzys,wiec latwo bedzie wcisnac,ze wprowadzenie dwupartyjnego systemu bedzie oszczedne.Ludzie to polkna,bo wierza w kryzys.Na zachodzie,w tzw. starych demokracjach,gdzie tez sie falszuje wybory ,co udowodniono juz sie przebakuje o moze likwidacji np. Palacu Elizejskiego, tu w znaczeniu systemu sprawowania wladzy.Cos na rzeczy jest.Takie wypocinki Anno po przegladzie portali i blogow.Ty tyle.Poczytam jesze tu i tam..

 2. Wybuchla afera z „nieudanymi „wyborami i wszystkie osrodki propagandowe walczace o rzad dusz nieszczesnych Polakow ruszyly do boju,zeby ugac jak najwiecej.Wszystkie bez wyjatku.

 3. Zaniosłem mocz do analizy a gdy przyszedłem po wyniki dowiedziałem się, że nic takiego nie miało miejsca.
  Dwa tygodnie po tym znaleźli, dowiedziałem się, że płeć mi się zmieniła.
  Agentura szczochom nie daruje a co dopiero, wyborom.

 4. W Polsce odbywa sie spektaularny atak na caloksztalt myslenia i pojmowania,rozumowania.
  super prezydent pl-lagodzi podupadlasc konstytucyjna, a -przegrany komunista müller chce od razu -„przekrecic rzeczywistosc w kontekscie- przegranej „-wybic sie na przod.Fakty sa takie-niedopuscic PiS do wladzy…

  1. Towarzysz Miller w ramach dalszej kompromitacji Polakow i Polski pragnie,aby wybory w Polsce nadzorowala unia jewropejska i OBWE.Opozycja pisowska tez piecze swa propagadowa pieczen i proponuje zmiany w ordynacji wyborczej,bo sie wladza przymierza chyba do zmian w prawie wyborczym.Moze na wzor amerykanski.Cos w tym jest.Towarzysz kukiz tez dal glos i wrzeszczy o jednomandatowych okregach.Mozna powiedziec,ze ” nieprawidlowosci” w wyborach spadly im z nieba.Maja powody do dalszych zmian ,czyli poprawiania demokracji ..tfu…,czyli dalszego macenia.Moze to byl sabotaz?.Bo chyba nie przypadek.Ani zaden cud.Nie byloby afery, nie byloby powodow do dalszej swiadomej kompromitacji panstwa i dalszych niby reform ku uciesze roznych politycznych graczy.A propos graczy.Towarzysz biedron przy okazji tzw. nieudanych polskich wyborow Bialorusi sie czepia .Widac kolej na nastepny kraj ,ktory moze podzielic los Ukrainy.Wszyscy dyzurni maciciele dobrze wykonali zadanie.

   1. W Krakowie głosy sióstr zakonnych… po prostu wyparowały!
    Siostry z krakowskiego zgromadzenia serafitek postanowiły spełnić swój obywatelski obowiązek i wzięły udział w wyborach samorządowych. Mocno musiały się zdziwić, gdy zdały sobie sprawę, że ich głosy nie zostały wzięte pod uwagę.

    Okazało się, że 6 zakonnic oddało głos na tego samego kandydata. Problem w tym, że oficjalnie ich kandydat nie uzyskał żadnego głosu.
    więcej:

    http://wpolityce.pl/polityka/222719-a-to-heca-w-krakowie-glosy-siostr-zakonnych-po-prostu-wyparowaly
    Odpowiedz

   2. Hmmm..A tam w tej ameryce jest demokracja?.Moze niech oni sobie te demokracje zatrzymaja dla siebie.Juz mamy hameryke w Europie.Dziekujemy…Bokiem nam wylazi.

 5. Podostawiali krzyżyki na kartach!!!
  http://info.elblag.pl/52,38664,Tysiace-niewaznych-glosow-w-Malborku-Wyborcow-w-blad-mogly-wprowadzic-reklamy.html
  Jedna czwarta wyborców w MALBORKU nie umiała zagłosować??? – głosy nieważne. Wybory powinny zostać powtórzone!!!
  Ale mają dane kanciarzy z komisji, będą wisieć na latarniach i świecić.
  „…dwóch anonimowych nadawców, którzy wykradli 270 rekordów zawierających dane pracowników Krajowego Biura Wyborczego i Państwowej Komisji Wyborczej. Według niebezpiecznika.pl wykradziono m.in. adresy email, loginy, hasła.”

  1. Szkoda,ze sami zaintersowani sie nie wypowiedzieli.Moze wyborcom o to chodzilo,zeby oddac niewazny glos.A tu sie wmawia ,ze Polacy to narod nierozgarniety i glosowac nie potrafi.

 6. TO U MNIE W MIEŚCIE WYGRAŁA MOJA BYŁA ZNAJOMA NA RADNĄ CO KIEDYŚ MI MÓWIŁA” WOJTEK NIE INTERESUJE SIĘ POLITYKĄ BO WYLĄDUJESZ NA LATARNII I BĘDZIESZ JESZCZE ŚWIECIŁ” OSOBA KTÓRA WIE O POLITYCE TYLE CO JA O BYCIU BALETNICĄ.I TACY LUDZIE Z ZEROWĄ WIEDZĄ BIORĄ SIĘ ZA POLITYKĘ A KTOŚ JESZCZE WYBIERA.TEN NIE DŁUGO ZNIKNIE Z MAPY ŚWIATA SKORO LUDZIE Z ZEROWYM POJĘCIEM CHCĄ ROBIĆ POLITYKĘ!!!!! ECH POLSKO WSPÓŁCZUJE CI!!!!

  1. „…szesnastka” – no tak, 16-tego cuda nad urną, awaria systemu informatycznego, może to kabaret ale nie jest śmieszny.
   Ale piguła! Ostatni raz wzięłam udział w tych wygłupach. 90% znów wybrało Bandę Czworga, dobrze im tak jak jest? Trzeba unikać tego towarzystwa bo można się zarazić głupotą.

  2. Totalna kompromitacja władzy i poważny kryzys!!! gdy po prawie dobie system liczący głosy jest niesprawny. Cząstkowe dane i tłumaczenie problemami technicznymi nie jest wcale śmieszne, takich idiotyzmów nawet staruszki nie łykają. I tacy odpowiadają za bezpieczeństwo państwa? Na drzewa i do jaskiń ten rządzący prymityw. Budzą się poważne wątpliwości, że „awaria” jest „kontrolowanym fałszerstwem”. Ktoś powinien za to beknąć i to grubymi pieniędzmi.

   1. http://www.wykop.pl/link/2248080/kod-zrodlowy-kalkulatora-wyborczego/

    C*uj, d*pa i kamieni kupa. Czyz nie tak powiedział szef MSW o państwie istniejącym tylko teoretycznie? Tu już nawet kutwa nie sa potrzebne żadne wybory, bo i tak zawsze ‚wygrywaja’ ci sami. Wiec kit tam z jakims programem zliczajacym, kit z liczeniem w ogole. A ludzie na to NIC. No nic sie nie staaaalo. Wazne że za system jakis swojak zgarnal gruba kase.

   2. A nie zauwazylas przypadkiem,ze za duzo tych wpadek?.A to wyciekly podsluchy ,a to znowu wpadka z wyborami.Graja naprawde jak z dziecmi.Zauwazyli,ze ludziska maja dosc tych samych geb i przestraszyli sie,tego ze w koncu lud zrujnowany i zdesperowany wywali to towarzycho na bruk.Zatem kompromituja sie dalej,zeby lud ich odsunal w wyborach ( patrz wypowiedz manka kowalskiego podczas marszu niepodleglkosci) bez rewolucji i wybral niby fajnych i dobrych politykow.Takich ladnych narodowych i konserwatywnych,a tak naprawde takich samych w tym ukladzie ekonomicznym.Beda bajerowac o Bogu Honorze i Ojczyznie i budowac ,to zaczeli.Odsunieci od koryta i tak sie dobrze urzadzili i nie beda biedowac.A jak juz dopuszcza do wladzy tych niby narodowcow ,to dopiero przybedzie w Polsce tzw.antysemitow i faszystow i homofobow.Co ja tam wiem..No ale beda ich zwalczac,ci sami co teraz sa w roznych partyjach.

    1. Bo ten rok to taki Rok Konia, wierzganie i galopada. Niestety przypadło nam wybierać z mętliku. Jak zobaczyłam listy kandydatów to za głowę się złapałam (mazowieckie). Tym u żłoba to dopomogli mnogością stowarzyszeń, ugrupowań, związków – wszyscy się zgłosili ale na codzień to ich ani widu ani słychu, już nie mówiąc o zrobieniu czegokolwiek. Jednym słowem – rozpi(x)dziaj narodowy.

     1. Rok Konia powiadasz.Z moich skromnych obserwacji wynika ,ze niezaleznie od tego ,z jakim rokiem do czynienia mamy jak byl bajzel ,tak jest.Urok demokracji polega na tym ,ze masz szeroki wachlarz wyboru sposrod wielu propozycji.Po to sa te stowarzyszenia ,zeby wspierac ciagle tych samych,bo inaczej nie mieliby mozliwosci utrzymania sie na stolkach.Bedzie weselej.Przybedzie partii.Zwlaszcza prawicowych odlamow,bo juz obrazeni ,czy wyrzuceni tworzyli nowe odlamy i beda tworzyc zwlaszcza w okresach przedwyborczych.W taki prosty sposob niby rozne partie ,a praktycznie te same staja sie przechowalnia dla roznych liderow,ktorzy pozostaja przy wladzy.W systemie obecnym mozna sobie tworzyc tyle partii,ile sie chce,wiec zawodowi politycy je sobie tworza i tym sposobem wciaz w polityce pozostaja.Niezliczona ilosc partii niczego nie zmieni,gdyz realizuja one okreslona doktryne ekonomiczna panstwa.

   1. Jak trwoga to do Boga.Orban tez pobozny.Przeciwny jest pracy w niedziele,bo pragnie ,aby Wegrzy chodzili do kosciola.Nie powiedzial ,do ktorego,ale maja chodzic.He he..Coraz ciekawiej. Aniela i ta druga poszly z misja polityczna sie pomodlic.Ciemne ludy kupia taka demagogie.

 7. Z tego co zauważyłem to głównie szli tak wiekiem działacze z pzpr emerytowani albo biurokracja koło emerytury, bo młodych nie ma zwyczajnie albo i tak by było już za mało.

 8. I DOBRA RADA DLA „MŁODYCH GNIEWNYCH”

  NIGDY NIE WYGRACIE WYBORÓW BO MASZYNKA DO WYBIERANIA JEST ICH….

  WYBORY ??? DUŻO LAT UPŁYNIE ZANIM COKOLWIEK W TEJ DRODZE UDAŁO BY SIĘ UZYSKAĆ I TO FUKSEM LUB POMYŁKĄ W KANTOWANIU

  ALE W TEDY Z WAS NIE BEDĄ JUŻ MŁODZI GNIEWNI ………. ALE STARZY WKURWIENI !!!

  MACIE 20 DO 40 LAT CZASU ???

  JA NIE MAM

  1. Ta maszynka to system.On tak jest skonstuowany,zeby zawsze ci sami wygrywali.Cwaniaki zwalaja na ruskie serwery..Oj…Zeby tez cos ugrac i wejsc w ten system,ktory zapewnia dozgonna nieomalze wygrana,czyli prawie dozywotnie korzystanie z koryta.Amen.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: