NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PAKT ROSJA – NIEMCY ZAWARTY !! JAWNE SPOTKANIE TAJNA TREŚĆ – POLSKA NA LODZIE !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

I ZNOWU „POLSKIE” MEDIA WAM NIC NIE MÓWIĄ

uczcie się języków obcych aby czytać prasę zachodnią i wiedzieć co się dzieje i wiedzieć to co przeciętny mieszkaniec U.E wie z prasy a Polacy w 95% nie wiedzą BO IM „POLSKIE” MEDIA NIE PODAJĄ TYCH WIADOMOŚCI – skutek to nie prawda bo gazety i tv nie podaje …….. ŻENUJĄCE

POLACY POD WZGLĘDEM INFORMACJI NA ICH TEMAT SĄ JAK TEN MĄŻ ROGACZ – WSZYSCY WIEDZĄ TYLKO NIE ON !!!

Kilka dni temu doszło w Moskwie do zamkniętego spotkania przedstawicieli niemieckiego biznesu z rosyjskimi władzami. Ogólnikowe oficjalne komunikaty głosiły, że „doszło do wymiany poglądów na temat stanu i perspektyw współpracy dwustronnej w sferze handlu i inwestycji, zaś minister Ławrow przestawiło rosyjską ocenę stosunków z Ukrainą, Niemcami, Unią i NATO”. W praktyce mogło dojść do nowego paktu Ribbentrop-Mołotow w wersji gospodarczej.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele największych niemieckich firm, które prowadzą swoje biznesy w Rosji, m.in.: Siemensa, Daimlera, Metro AG czy Winterhall Holding (na terytorium Rosji działa obecnie około 5000 niemieckich firm). Po stronie rosyjskiej zasiedli m.in. wicepremier Igor Szuwałow i szef rosyjskiego MSZ Siergiej Ławrow. Jakie realne efekty mogło przynieść to spotkanie? – Oficjalnie poinformowano jedynie o „wymianie poglądów” oraz „ocenie stosunków z Ukrainą, Niemcami, Unią i NATO”. W praktyce jednak mogło dojść do ustaleń, które wytyczą kierunek dalszych działań na terenie Europy Środkowo-Wschodniej na najbliższe kilka lat. Warto również zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt – jeśli przedstawiciele biznesu niemieckiego przyjeżdżają na Kreml, a nie rosyjscy oficjele do Berlina, to może znaczyć, że to niemiecki biznes ma duże problemy. A to nie jest dobrym zwiastunem dla niemieckiej gospodarki. Ustalenia jakie podjęto na spotkaniu mogły być zatem zdeterminowane chęcią utrzymania wpływów i zysków przez stronę niemiecką. Ciekawe na ile Niemcy byli w stanie – w tych okolicznościach – ustąpić Rosjanom i jakie konsekwencje będzie to miało dla Polski? 

===============

WAŻNE !!!

NIEMCY I ROSJANIE ZAWSZE DOTRZYMUJĄ SOBIE SŁOWA JEŚLI CHODZI O ICH INTERESY NARODOWE – ZAWSZE …. WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ ALE ZAWSZE……....

Jeden z byłych czołowych ideologów niemieckiej partii SPD, Erhard Eppler, zarzucił we wtorek Zachodowi, że przyjmując Polskę i Czechy do NATO, złamał obietnicę daną Rosji po zakończeniu zimnej wojny; zaapelował, by nie demonizować Władimira Putina.

„Gdy Niemcy w NRD wymusili jedność (kraju) i (były kanclerz Niemiec) Helmut Kohl rozmawiał o tym z (przywódcą ZSRR) Michaiłem Gorbaczowem, rosyjski prezydent, którego my, Niemcy, do dziś kochamy, postawił jeden warunek: NATO nie może przesunąć się do przodu (na wschód – przyp.red.). (…) Niemiecki kanclerz do tego się zobowiązał” – pisze 87-letni Eppler w materiale opublikowanym we wtorek przez największą niemiecką gazetę opiniotwórczą „Sueddeutsche Zeitung”.

„Obietnice Kohla straciły sens w chwili, gdy Polska i Czechy wstąpiły do NATO. Wschodnia granica Polski stała się wschodnią granicą NATO” – pisze Eppler. „Każdy, kto ma choć trochę oleju w głowie, nie powinien być zaskoczony aktualnymi wydarzeniami” – ocenia niemiecki socjaldemokrata. „

30 thoughts on “PAKT ROSJA – NIEMCY ZAWARTY !! JAWNE SPOTKANIE TAJNA TREŚĆ – POLSKA NA LODZIE !!

 1. A TO … TO JEST PRZYGOTOWANIE REJONU DONBAS DO ROLI POLA BITWY !!

  Poroszenko wydał dekret ws. anulowania ustawy o statusie Donbasu
  Pre­zy­dent Ukra­iny Petro Po­ro­szen­ko pod­pi­sał de­kret, na­da­ją­cy moc po­sta­no­wie­niu Rady Bez­pie­czeń­stwa Na­ro­do­we­go i Obro­ny, która przed­ło­ży­ła par­la­men­to­wi anu­lo­wa­nie usta­wy o wy­jąt­ko­wym sta­tu­sie re­gio­nów na wscho­dzie kraju. In­for­ma­cję o tym po­da­ła

  Prezydent podpisał również drugi dekret, który wprowadza w życie postanowienie RBNiO o podjęciu działań w celu przerwania działalności urzędów i przedsiębiorstw w rejonie „operacji antyterrorystycznej”.

  CO CIEKAWE ADMINISTRACJA I MILICJA MA SIĘ WYCOFAĆ NAWET Z MIAST I MIASTECZEK W KTÓRYCH DO DZIŚ

  NAWET Z KAPISZONÓW NIKT NIE STRZELAŁ

  CIEKAWE DO CZEGO POTRZEBNY JEST TAKI REJON GDZIE NIEMA ANI MILICJI ANI SĄDÓW ANI PROKURATORÓW ORAZ NIE DZIAŁAJĄ ŻADNE URZĘDY !!!

  1. Porzucenie regionu.Tez sposob.Wejda ” ruscy” to bedzie pretekst do wojny z nimi pod innym pretekstem ,czyli obrony ludnosci.Taki kij ma dwa konce.Ruski moze powiedziec.Wycofales admistracje i porzuciles region ,to wchodze pod pretekstem oczywista obrony miejscowych.No i wezma sie za lby rekoma zmeczonych i skolowanych ludzi.

 2. No tak i obwieszczaja wszem i wobec takie wiadmosci ,gdy im pasuja do wrednych politycznych gier.A ludy sie emocjonuja i polykaja ich paskudna propagande.Wczesniej nie laska bylo poinformowac zainteresowanych?.Ukrywaja jakies porozumienia,a potem w zaleznosci od zapotrzebowanie je odkrywaja.Hipokryzja i tyle.Robienie z ludzi idiotow.

 3. http://abelikain.blogspot.com/2014/11/bundesrepublik-deutschland-jest-gmbh.html
  Niemcy, nie mają uregulowanego swojego statusu, jako państwo i działają na podstawie porozumienia aliantów z 1949r. czyli, są Sp. z o.o. (GmbH).
  Pisałem o tym wcześniej, w poście: Berlin, wasalem USA do 2099r.(Berlin wasalem USA do 2099 r. )
  Dlatego nie dziwi np. afera podsłuchowa, kiedy to wyszło na jaw, że podsłuchiwano min. Kanclerz Niemiec i robili to Amerykanie

 4. dopuki Rosja stoi na strazy pokoju to nic nie bedzie Prawda jest taka ze usa dostana podupie od pogody a Europa zachodnia dostanie w dupsko od muslimow i jeszcze przyjda na kolanach blagac putina o pomoc 🙂 To narazie Rosja jest gwarantem pokoju i wywazona polityka Putina… Gdyby nie Rosja to usmancy by zaorali syrie Iran i bysmy mieli pozoge nuklearna w europie i oby Rosja Rosła w siłe… Usrancy sa zabardzo tchorzliwi by napasc na Rosje.

 5. kto mnie zapedzi paragrafem do walki buahahahahaha napluje w twarz takiemu oficerkowi czy generalowi i nie bede walczy rzuce mu ten karabin w ryj… jestem pierwszym ochotnikiem do dezercji:)

 6. Niemcom wiele razy się upiekło, przegrywali a wygrywali w sumie swój byt. Nigdy nie mieli zupełnie złamanego kręgosłupa państwa a po porażkach przepoczwarzali się jedynie w jeszcze lepiej wyszykowane narzędzie do walki. Tym razem jednak tak nie jest, mogą się przeliczyć z własnymi siłami i sojuszami. Niemcy nie są już tymi samymi Niemcami, co w wiek temu.
  Modlą się już na dywanikach a twardzi pomału linieją.
  Na pewno Wrocław i Opole nie schodzą im z myśli.
  To, ku pokrzepieniu serc mówię.

 7. mizia nie siej propagandy o tym ze rosjanie chca nas zniszczyc i najechac zima. Owszem w dupe dostaniemy jak przyjdzie mroz ale to poprzez zakrecony kurek z ropa i gazem po co rosjanie mieli by niszczyc kiedy maja tutaj swoje firmy tak jak i niemcy i interesy a nikt nikomu niechce przeszkadzac w interesach i dojeniu polakow.. Rosja nie jest agresorem agresorem jest USA i jego pieski bo im wojna w europie jest potrzebna bo bankrutuja:))) Rosji wojna nie ejst na reke a czemu przerzucili zolnierzy z syberii bo Rosja zabezpiecza swoje interesy na wypadek jakby amerykanskim debilom cos odwalilo i chcieli sie rzucic na Rosje…

  1. a kto napisał że rosja jest agresorem -ROSJA I PUTIN SIE BRONIĄ – TAKIE JEST MOJE ZDANIE

   A JAK SIĘ Z USAMANAMI ROSJA CHWYCI ZA ŁBY

   OCZYWIŚCIE W ZASTĘPSTWIE USAMANÓW BEDĄ DZIELNIE STAWAĆ I PYSKOWAĆ POLACY CI OD BRONKA I DONKA RESZTĘ ZAPEDZĄ POD LUFY PARAGRAFEM „ZA ODMOWĘ SŁ. WOJSKOWEJ”

   JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI

  2. Podobnie , jak Mizia to widzę i dodam, że dezercja z tak na siłę stworzonej armii może być ogromna. Z tego Putin na pewno zdaje sobie sprawę. Zamiast walki – przejście na stronę przeciwnika a jeszcze mogą dołączyć wolni ochotnicy.
   W sumie może się okazać, że ze wschodu będzie zmierzać do Polski obok Rosjan tym razem nie Armia Ludowa z komuną na sztandarach lecz Armia Krajowa z hasłem walki z faszyzmem europejsko-amerykańskim i gender.
   Nie wykluczył bym tego.
   Ironia historii.

    1. NA DZIŚ TO ŻE PUTIN Z NIEMCAMI ROZMAWIA I SIE UKŁADA TO TYLKO DOWÓD NA TO ŻE DBA O INTERES NARODOWY ROSJI

     PRYWATNIE NIEMCÓW NIENAWIDZI I TO SZCZERZE
     wystarczy poczytać wywiady z nim z ostatnich 20 lat 🙂

     POLSKA W ROLI ŚREDNIEGO MOCARSTWA EUROPEJSKIEGO W GRANICACH TYCH CO DZIŚ + CZĘŚĆ UKRAINY I CAŁA LITWA

     JEST MU BLIŻSZA I WYGODNIEJSZA -ale nie miał w Polsce partnera w stosownym czasie

     O CZYM WAM PISAŁEM IŻ TAKI DIL BYŁ PROPONOWANY
     o tu link
     „Putin do Polaków albo bedziecie WIELKIM NARODEM albo spłyniecie rynsztokiem !! to propozycja

     Posted by miziaforum w dniu Luty 20, 2014

     http://miziaforum.wordpress.com/2014/02/20/ukraina-putin-do-polakow-albo-bedziecie-wielkim-narodem-albo-splyniecie-rynsztokiem-to-propozycja/

     ===============================
     Z RESZTĄ POTWIERDZIŁ WAM TO NIE DAWNO W TV I MEDIACH RADEK SIKORSKI – ŻE TAK BYŁO JAK MIZIOR NAPISAŁ ..

     PORAZ 10 NAPISZĘ GDYBY KILKA MIESIĘCY TEMU CHOĆBY PREZYDENTEM BYŁ PAN MIZIA – TO BYŁO BY JUŻ PO KONFLIKCIE NA UKRAINIE A POLSKA BYŁA BY OD MORZA DO MORZA

     no cóż jednak polacy wybierają sobie na wodzów cweli na smyczach zboczeńców

     1. tak ale było minęło TAKIE SZANSE ZDARZAJĄ SIĘ RAZ NA KILKASET LAT

      🙂 gdybym ja był na miejscu bronka vel gajowego czy gejowego ?

      TO 11 LISTOPADA ROKU PAŃSKIEGO 2014 – BYŁ BY ŚWIĘTOWANY PONAD PRZECIĘTNIE

      BO POWRÓT LWOWA I WILNA W GRANICE POLSKI TO BY BYŁO CO ŚWIĘTOWAĆ

     2. Taaaa..Dba Pitin o kase oligarchow.Podobnie jak inni.Cala reszta naiwniakow to tylko narzedzie do utrzymania wladzy,zarabiania wielkich pieniedzy.Ktos musi na oligarchow pracowac,placic podatki i bronic ich tylki przed konkurencja ,czyli innymi oligarchami spoza kregu rodzimych.Narodowe bajania to tylko kamuflaz.Jednych sie kusi rownoscia i sprawiedliwoscia ,a innych mitem wielkiego narodu.A tu tylko i az chodzi o wladze i pieniadze dla waskiej grupy rzadzacej.

   1. w sztabach natowskich bardzo poważnie traktuje się możliwość dołączenia się w razie konfliktu ochotników i dezerterów do armii rosyjskiej

    w niektórych słowiańskich krajach szacują iż moze to być nawet wiecej niż 50% stanów pododdziałów

    NIE UKRYWAJMY BARDZO DUŻO POLAKÓW WOLAŁO BY SPUŚCIĆ WP………… BANDEROWCOM I SKOPAĆ LITEWSKIM FASZOLOM RYJ

    OCZYWIŚCIE PRZY OKAZJI ODEBRAĆ IM TE TERYTORIA KTÓRE BYŁY ZAWSZE POLSKIE

    PUTIN WIE ŻE TAK JEST

    1. No właśnie. Chociaż narodem jesteśmy, jak tkanina pogryziona przez mole i trochę sfilcowana, to duch ochoczy i barwa jeszcze da się zobaczyć. Może być różnie.

    2. Szczegolnie ci podpuszczani przez mitomanow plecacych androny o ” jagiellonskiej polityce” i narodowym obowiazku wchrzaniania sie w sprawy innych panstw ,w tym Ukrainy ,Litwy i Bialorusi.Po zebach dostana jak zwykle naiwni i wodzeni za nos Polacy.Czego dowodzi historia naiwnego narodu,ktorym wszyscy sie poslugiwali i posluguja dla niecnych i wlasnych celow.

 8. biorąc pod uwagę FAKT iż nawet Ukraińcy nie życzą sobie udziału Polaków w jakich kolwiek rozmowach dotyczących konfliktu z Rosją

  OBRAZ JEST PEŁNY – KACZYŚCI WSPIERAJĄC UKRAIŃSKICH FASZYSTÓW SĄ WINNI TEMU WSZYSTKIEMU

  KACZYŚCI CZYTAJ POLACY

 9. POLACY !! nie mierzcie swoją miarą i swoimi kryteriami przyzwoitości polityków krajów ościennych

  TO ŻE POLACY OD 25 LAT MAJĄ W DUPIE SWÓJ INTERES NARODOWY

  NIE OZNACZA ŻE INNE NACJE SĄ TAKIE SAME JAK POLACY – to stosunek polaków do własnych spraw jest ZWYRODNIAŁY I SCHIZOFRENICZNY !!

  GDYBY W ROSJI LUB NIEMCZECH MINISTER POWIEDZIAŁ – NIEMCY TO CHUJ DUPA I KAMIENI KUPA …… A NIEMCY jako państwo ISTNIEJĄ TYLKO TEORETYCZNIE

  TO BY BYŁ KONIEC KARIERY TEGO MINISTRA KONIEC WŁADZY PARTII Z JAKIEJ SIĘ WYWODZI odejście nie trwało by dłużej niż 24 godziny !!!

  A I KONSEKWENCJE BYŁY BY WYCIĄGNIĘTE PERSONALNIE !!!!!!!!!!!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: