2019 07 23 NA ŻYWO 21.00 – KONFEDERACI , DEGENERACI GESZEWCIARZE ,GROSZOROBY , SZANSONIŚCI23 lipca 2019
1 godzina temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

ROSJA GOTOWA DO WOJNY W EUROPIE JESZCZE TEJ ZIMY – czyli Rosja wraca do granic z przed rozpadu ZSRR

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

mały wstępniaczek ale ogromnie ważny , prasa tv i media netowe bombardują europejczyków i resztę świata niusami typu „rosyjskie samoloty nad Danią Norwegią i innymi krajami europejskimi to samo tyczy się aktywności rosyjskiej marynarki wojennej na obszarze wód międzynarodowych ..

A TYM CZASEM PRZEMILCZAJĄ FAKT ŻE , OKOŁO 2 TYGODNI TEMU ZAKOŃCZONO DYSLOKACJE WOJSK SYBERYJSKICH KTÓRE STACJONUJĄ JUŻ W REJONACH PRZYGRANICZNYCH LITWY , ŁOTWY, ESTONII ,BIAŁORUSI , UKRAINY A NAWET W OBWODZIE KALININGRADZKIM .

PO CO WYMIENIONO MIEJSCE STACJONOWANIA OKOŁO 130 000 ŻOŁNIERZY WOJSK ROZLOKOWANYCH W CZĘŚCI EUROPEJSKIEJ I WYMIENIONO ICH NA ŻOŁNIERZY KTÓRZY PEŁNILI SŁUŻBĘ W WARUNKACH SYBERYJSKICH ???

ANO WIDOCZNIE PO TO ŻE SĄ POTRZEBNI W W/W REJONACH ŻOŁNIERZE PRZYZWYCZAJENI DO PEŁNIENIA SŁ. W WARUNKACH ZIMOWYCH DLA KTÓRYCH DZIAŁANIE W TEMPERATURZE – 30 STOPNI CELSJUSZA TO JAK DLA POLSKIEGO WOJSKA SŁ. W WARUNKACH +20

WSZYSTKIE PRZESŁANKI I POSUNIĘCIA LOGISTYCZNE ARMII ROSYJSKIEJ ZA PARAWANEM DZIAŁAŃ NA UKRAINIE I WYSYP INCYDENTÓW Z OBECNOŚCIĄ LOTNICTWA I MARYNARKI WOJENNEJ W RÓŻNYCH REJONACH ŚWIATA WSKAZUJĄ IŻ

NAJPRAWDOPODOBNIEJ ROSJA ZAMIERZA NA PRZEŁOMIE ROKU 2014 / 15 WCHŁONĄĆ TO WSZYSTKO CO UTRACIŁA PO ROZPADZIE ZSRR..

DLA CZEGO TO NAPISAŁEM DLA TEGO ŻE BYĆ MOŻE ANEKSJA BYŁYCH REPUBLIK RADZIECKICH MOŻE PRZERODZIĆ SIĘ W OSTRY KONWENCJONALNY KONFLIKT NA TERYTORIUM EUROPY.

130 000 ŻOŁNIERZY SYBERYJSKICH BĘDZIE STANOWIŁO SZPICĘ DZIAŁAŃ O CHARAKTERZE OTWARTEGO KONFLIKTU W BYĆ MOŻE ROZPOCZĘTEJ PIERWSZEJ W HISTORII ŚWIATA KAMPANII WOJENNEJ ZIMOWEJ – NA KTÓRĄ NIE BYŁA I NIE JEST PRZYGOTOWANA EUROPA

Prawdopodobnie atak rosyjskich sił zbrojnych na Polskę, zacznie się w rejonach granicznych Obwodu Kaliningradzkiego, Białorusi oraz Ukrainy. To właśnie na tych terenach, nasi obywatele usłyszą odgłosy lecących samolotów, helikopterów, huk rakiet i ryki czołgów. Na początku rosyjskiej inwazji wybuchnie panika, a nieliczne służby graniczne będą sparaliżowane ze strachu i absolutnie nie skuteczne. Zanim nadejdzie odsiecz to Białoruskie i Rosyjskie oddziały szybkiego reagowania wedrą się kilkanaście kilometrów wgłąb Polski zajmując strategiczne pozycje. Tak zacznie się realizacja rosyjskiego planu kampanii wojennej pod kryptonimem „Zimowa Burza„. Plan takiego ataku narodził się dużo wcześniej niż wybuch protestów na kijowskim Majdanie. Putin i jego doradcy, gdy tylko nadarzyła się okazja na Ukrainie, umiejętnie ją wykorzystują i swoimi działaniami sprawdzają reakcje zachodu. Wspieranie separatystów na Ukrainie jest niczym innym jak sondowaniem przyszłej reakcji NATO na dalsze akcje militarne w Europie Środkowej.

Putin od samego początku konfliktu ukraińskiego, celowo drażnił Zachód, aby ten odpowiedział sankcjami ekonomicznymi, żeby mieć pretekst do jawnego przerzucenia na zachód Rosji kolejnych dywizji pancernych. Według Kremla jest to odpowiedz na sankcje ekonomiczne. Waszyngton sądzi, że takie jawne, wręcz widowiskowe przerzucanie wojsk do Kaliningradu to jedynie retoryka wojenna i pohukiwania wściekłego na sankcje Putina, a prawda jest zupełnie inna.

Rosyjska agresja była zaplanowana kilka ruchów do przodu i przygotowywana wyjątkowo starannie, co dziwne, że takie ruchy wojsk nie wzbudzają podejrzeń NATO i nie ma żadnej reakcji. Dla Rosjan dobrą porą na rozpoczęcie dalszych działań wojennych może być okres Bożego Narodzenia. Wtedy z nad Atlantyku nadciąga głęboki niż, zapowiadający znaczne załamanie pogody w całej Europie. Dlatego w tym okresie może paść rozkaz dla armii Putina, żeby ruszyć i zająć błyskawicznie pół Europy. Zimowa aura dodatkowo utrudni kontrofensywę i może całkowicie zdezorganizować przygotowania obronne, szczególnie, że główne siły uderzeniowe NATO muszą dopłynąć, lub dolecieć z Ameryki.

Każdy taktyk doskonale wie, że wielkich kampanii wojennych nie zaczyna się zimą. Jest to trudny i niesprzyjający okres, bardzo spowalnia szybkość przemieszczania się wojsk i zaopatrzenia, co daje przewagę broniącym się. Lecz w przypadku Rosjan, zalety zimowej ofensywy ogromnie przeważają nad w/w utrudnieniami. Żołnierze rosyjscy są lepiej przygotowani do funkcjonowania w tak trudnych mroźnych warunkach, niż wygodni Europejczycy czy Amerykanie.

Zima i kapryśna aura dosłownie paraliżuje ruch lotniczy, co w przypadku wojsk rosyjskich jest atutem, a dla sił obronnych NATO strzałem w kolano. Obecnie większość nowoczesnych armii koncentruje się na walkach z powietrza, więc najwięcej pieniędzy z budżetów pochłania lotnictwo, które mogłoby zostać całkowicie zneutralizowane w przeciągu kilku tygodni. Inaczej jest z rosyjskimi rakietami czy artylerią przeciwlotniczą – ich broń nie jest aż tak uzależniona od kapryśnej zimowej pogody, choć toporna działa w każdych warunkach doskonale. Rosyjscy generałowie dobrze wiedzą , że niewielkie mrozy, wiatr czy śnieżyce, skutecznie paraliżują całą infrastrukturę lotniczą i bez jednego wystrzału można osiągnąć zamierzone cele.

Po zajęciu bojowych pozycji na terytorium Polski, kolejnym etapem będzie zbombardowanie elektrowni, magazynów gazu i ropy, lotnisk i innych kluczowych węzłów komunikacji. Mieszkańcy miast pogrążą się w ciemnościach, zapanuje chaos, a schorowani i zziębnięci ludzie nie będą w stanie normalnie funkcjonować. Brak paliw i elektryczności podczas działań wojennych, wiąże się z nieczynnymi sklepami, brakiem żywności, brakiem usług bankowych, zamkniętymi urzędami czy problemami w szpitalach, do których ciągle będą dowożeni ranni cywile i żołnierze z frontu. Cały kraj przestanie tak naprawdę istnieć, będzie tylko słychać odgłosy wybuchów i strzałów.

ps. Władimir Putin wie że takie posunięcie nie grozi wybuchem konfliktu nuklearnego w Europie 🙂

wie bo już wysondował reakcje krajów NATO

DODAM WAŻNE DLA POLSKI nadal aktualnie obowiązuje polityka zachodu wobec Polski ” NIE BĘDZIEMY UMIERALI ZA GDAŃSK ” 

P.S UKRAINA BANDEROWSKA WIE I ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z POWAGI SYTUACJI I JUŻ SAMA Z SIEBIE DEKLARUJE IŻ NIE MA ZAMIARU ODBIJAĆ ANI KRYMU ANI DONBASU !!!

i nie mówią tego jacyś pismacy .. ALE CZŁONKOWIE ICH RZĄDU !!

I OCZYWIŚCIE JAK ZWYKLE TYLKO RZĄD W WARSZAWIE JEST W NIEŚWIADOMOŚCI I NADAL TKWI W BUŃCZUCZNYM PODSKAKIWANIU , POMIMO JAWNEJ JUŻ POLITYKI USTĘPSTW WOBEC POSUNIĘĆ KREMLA…

OBY NIE STAŁO SIĘ TAK IŻ POLSKA POSTAWA W NIE SWOJEJ SPRAWIE !!! STANIE SIĘ PRZYCZYNĄ DO WOJENNEJ OPERACJI NA TERYTORIUM POLSKI.

44 thoughts on “ROSJA GOTOWA DO WOJNY W EUROPIE JESZCZE TEJ ZIMY – czyli Rosja wraca do granic z przed rozpadu ZSRR

  1. To może nie być inwazja, tylko zaprowadzony inny porządek a do tego jesteśmy przyzwyczajeni. Czegoż to człowiek nie polubi, jak musi ciągle się ćwiczyć w tolerancji dla innych?
   Dwadzieścia parę lat to teraz przerabiamy a w przeszłości ponoć mistrzami tolerancji byliśmy.
   Oznacza to, że kto chce ten może wślizgnąć się pod naszą kołdrę i robić co mu się podoba, byle snu nie przerywał.

 1. https://prawda2.info/viewtopic.php?t=23174
  Zgadnijcie, gdzie znajduje się największa placówka dyplomatyczna na świecie i do jakiego państwa należy?
  Jest to Konsulat Generalny Niemiec we Wrocławiu. Oficjalnie zatrudniają 700 osób. Wynika z tego, że Niemcy mają tutaj szeroko zakrojone plany, do których zrealizowania potrzeba takiej rzeszy pracowników.
  Wspomnę tutaj ponownie, „znalezioną” przez Jerzego, książkę Tadeusza Walichnowskiego „Czyja Własność” – niemiecka polityka wobec ziem zachodnich i północnych Polski.
  A pamiętacie wydarzenia z Baumannem na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu? Rektor uczelni tłumaczył się z wezwania Policji, mówiąc, że konsul niemiecki kazał mu wezwać Policję. Zastanawiam się, czy to jeszcze Wrocław czy już Breslau?

  1. Po kiego grzyba im ten konsulat?.W ramach unii o liberalnej ekonomii moga ich kapitaly kupowac wszystko i w dodatku ,korzystajac z prezentow ,jakie otrzymuja od panstwa polskiego w formie pomocy wszelakiej dla inwestorow.Zyc, nie umierac.Nie ma potrzeby robic wojny.Starczylo dobrze skonstruowac przekret w postaci unii i hulaj dusza…Za unijne dotacje i harowe polskich podatnikow i nie tylko.

 2. NATO ujmie się za nami i krajami bałtyckimi tak samo, jak zagwarantowali granice Ukrainy. Dodadzą trochę sankcji, wyrażą swoje oburzenie, ale będą się tłumaczyć „No przecież nie rozpętamy wojny atomowej..” no i nie rozpętają…

 3. Witaj Miziak to co szykujemy się na wojennkę ????? , jeżeli tak to marny nasz los i polaków kturzy pozostali w kraju , ale co tam może byc biednie i nędznie ale jeżeli już to przynajmiej młodziaki bendą mieli pole do popisu i wykazania się odwagą i wytrwałością , a jak nie to po prostu dupa zimna i chyba to będzie koniec Polski jaki kraju suwerennego jako takiego i wymazanie z map świata naszych granic !!
  Ale zobaczymy jak to się potoczy , bo miło i przyjemnie to raczej nie będzie bo na to się raczej nie zapowiada !!! , ale co ja tam wiem tyle co nic ! hahahahahaha
  J.M.H

  1. Serbia przeprowadziła dzisiaj na północy kraju wspólne ćwiczenia wojskowe z Rosją, określone jako antyterrorystyczne. Przewidywały one symulowany atak z użyciem ostrej amunicji na bazę terrorystów. Zaangażowano około 200 żołnierzy oraz samoloty transportowe. Agencja Associated Press podkreśliła, że są to pierwsze w Serbii wspólne ćwiczenia wojskowe z Rosją. To także pierwsze ćwiczenia przeprowadzone przez Rosjan poza krajami byłego Związku Radzieckiego.

   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/serbia-cwiczenia-antyterrorystyczne-z-rosjanami-na-polnocy-kraju/4pqgt

  2. Polska „czynnikiem utrudniającym” kompromis z Rosją
   Dzisiaj, 14 listopada (17:31)
   – Dla Francji i Niemiec pozycja Polski wobec konfliktu rosyjsko-ukraińskiego i samej Ukrainy, obiektywnie patrząc dość racjonalna i wycofana, stanowiła czynnik utrudniający prowadzenie dialogu z Rosją i osiągnięcie kompromisu – uważa dr Artur Drzewicki, politolog z Uniwersytetu Wrocławskiego.

   Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-polska-czynnikiem-utrudniajacym-kompromis-z-rosja,nId,1552255#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

   1. WAŻNE DLA POLSKI nadal aktualnie obowiązuje polityka zachodu wobec Polski ” NIE BĘDZIEMY UMIERALI ZA GDAŃSK ”
    ==============================
    i już się zaczyna …… a jak sie skończy 1939 ?

    1. NIE BĘDZIEMY UMIERALI ZA GDAŃSK

     ja mysle ze niemcy po cichu juz sie dogadali z rosjanami tzn to co na wschod od wisly dla kremla a to co na zachod dla berlina
     jestesmy panstwem buforowym tylko nie wiadomo jak to w realu ma wygladac ??

     1. czy ma to byc strefa okupowana przez rosyjskie wojsko na wschod od wisly czy tylko strefa zdemilitaryzowana ????

 4. Nie zaryzykuja wojny w Europie.Strasza ludzi wojnami ,mecza kryzysem ,a wszystko po ,zeby przekonac spoleczenstwa,ze jedynie unia moze zapewnic pokoj w Europie.Maja wojne w Afryce.Demonstruja swoja sile.Zachodnie przekaziory przygotowuja zachodnia opinie publiczna na drugotrwala wojne w regionie.Cos na wzor Jugoslawii.

 5. Aleksander Kwaśniewski zostanie wicepremierem Ukrainy?
  Jak informuje rosyjska agencja prasowa TASS na Ukrainie pojawiają się doniesienia o tym, jakoby Aleksander Kwaśniewski miał zostać wicepremierem Ukrainy ds. integracji europejskiej.

  http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-tass-aleksander-kwasniewski-zostanie-wicepremierem-ukrainy,nId,1552244#iwa_item=2&iwa_img=0&iwa_hash=58428&iwa_block=facts_news_small

  O sprawie miał mówić m.in. Arsenij Jaceniuk, który zaznaczył, że wicepremierem powinien zostać „jeden z europejskich liderów”. – Jeden z tych przywódców, którzy wprowadzili swój kraj do Europy -powiedział premier Ukrainy, dodając, że trwają już negocjacje z kandydatem.
  Według informacji TASS, tym kandydatem ma być właśnie Kwaśniewski. Informacja ta miała wyjść od kilku deputowanych Rady Najwyższej Ukrainy.
  Sam Kwaśniewski zdążył już skomentować te doniesienia. W rozmowie z TASS powiedział, że nie wie nic o takich planach i uznaje to za „urodzinowy żart”. Były prezydent Polski obchodzi bowiem jutro swoje 60. urodziny.

  Na taką możliwość nie zezwala także prawo. Zgodnie z nim członkiem rządu może być tylko obywatel Ukrainy. Osoba taka musi być także uprawniona między innymi do głosowania na terenie kraju i znać język państwowy.

  1. JA NIE WIEM CZY JEST CZY NIE ALE NIEPOKOJI MNIE PRZEŻUCENIE WOJSK SYBERYJSKICH PRZED NADCHODZĄCĄ ZIMĄ NA GRANICE WPŁYWÓW UNII

   TAKA DYSLOKACJA I OPERACJA LOGISTYCZNA MUSI MIEĆ JAKIŚ CEL I NIE KOSZTOWAŁA 5 RUBLI

   A WOJNA ZACZĘTA W ZIMIE JEST ZAWSZE PRZEGRANA .. NO CHYBA ŻE PROWADZĄ JĄ LUDZIE PRZYWYKLI DLA KTÓRYCH – 30 – 40 TO JAK DLA MNIE + 18

 6. JEŚLI KTOŚ W TYM KRAJU WIERZY ŻE ZA SŁOWA ” SŁAWA UCHRAINIE – HIEROJOM SŁAWA ” WYKRZYKIWANE PRZEZ POŻYTECZNEGO IDIOTĘ JAROSŁAWA KACZYSTĘ NA MAJDANIE

  NIE DOSTANIEMY WPIERDOL CHOĆBY RYKOSZETEM – TO JEST Z KOMIKSU WYCIĘTYM ……….

  ALEŻ OCZYWIŚCIE ŻE TO BYŁA PROWOKACJA ROSYJSKIEJ POLITYKI SCALANIA TERYTORIUM ROSJI

  PYTANIE BRZMI CZY POLACY W OSOBIE JAROSŁAWA MIELI W TYM INTERES ABY DAĆ SIĘ SPROWOKOWAĆ ……..

  JASNE ŻE JEŚLI NIE POLACY TO NA MAJDANIE WYKRZYKIWAŁ BY TO SAMO JAKIŚ DURNY LITWIN ESTOŃCZYK LUB ŁOTYSZ

  ALE W TEDY MIELI BYŚMY PROBLEM Z GŁOWY ………

  1. WIECIE NA CO CZEKA WŁADIMIR W TEJ CHWILI ??
   NA MINUSOWE TEMPERATURY W EUROPIE

   A ZACZNIE SIĘ OD FALI ODWETOWYCH SANKCJI GOSPODARCZYCH ROSJI PRZECIW U.E NA CZELE Z POLSKĄ

   W KTÓRYCH TO SANKCJACH GŁÓWNĄ BRONIĄ BĘDZIE KUREK GAZOWY

  2. Odbierz adminie pocztę , stenogramy , nagrania , wytyczne „przełom” w sprawie smoleńska .
   Decyzje polityczne zapadły Putin wróg Polaków !
   Rządowe służby prokuratura cywilna i wojskowa P.O mają za najdalej kilka tygodni ogłosić „w smoleńsku był zamach samolot zniszczony w wyniku eksplozji winni Rosjanie !!

   tak to samo PO zmienia front

   I oświadczy „RUSCY ZABILI POLSKIEGO PREZYDENTA”

   Od wojny się nie wymigamy to pewne !

   1. znaczy się najpierw zapadła po 10 kwietnia decyzja polityczna ZAMACHU NIE BYŁO – teraz kolejna wolta na potrzeby mocodawców z ………. BYŁ ZAMACH MAMY BEZSPORNE DOWODY

    OBAWIAM SIĘ W OBLICZU SKRETYNIENIA NARODU ŻE UDA IM SIĘ I JAK CAŁE CZAMBUŁY SZYDZĄCE Z DOWODÓW NA ZAMACH (opinie niezależnych fachowców od materiałów wybuchowych i skutków ich urzycia)

    TERAZ TE SAME CZAMBUŁY TYCH SAMYCH LUDZI NA ROZKAZ POLITYKÓW Z P.O STANĄ SIĘ GORĄCYMI ZWOLENNIKAMI POWOŁUJACYMI SIĘ NA ” NAGLE ODNALEZIONE BEZSPORNE DOWODY ”

    PIEWCAMI TAK !!! TO BYŁ ZAMACH …………..

    p.s a może też dojdzie do spektakularnego pojednania ekspertów z PIS Z EKSPERTAMI P.O

    NOMEN OMEN NA POHYBEL WSZYSTKIM POLAKOM

    pps. ja zawsze wiedziałem i byłem pewien że ten AS ZOSTANIE WYCIĄGNIĘTY NA STÓŁ TYLE ŻE OKOLICZNOŚCI WYWALENIA GO NA STÓŁ SĄ WRĘCZ PRZERAŻAJĄCE

    ALE POLACY I TO ŁYKNĄ ………. JUŻ WIDZĘ TE RYCZĄCE Z NIENAWIŚCI TABUNY GOTOWE IŚĆ NA KREML Z GOŁYMI RĘKAMI

    I TE POGRYWKI MACIEREWICZ W OBJĘCIACH LASKA

    ZGODA NARODOWA OGŁOSZONA I Z AMBON I Z MÓWNIC

    CO TO OZNACZA ………… DEFINITYWNY KONIEC POLSKIEGO PAŃSTWA !!!

    1. JESLI KOMUŚ ZALEŻY NA WOJNIE TO W WYNIKU TAKICH DZIAŁAŃ WYWOŁAJĄ JĄ POLACY – NIE WSZYSCY ALE WIĘKSZOŚĆ

     TA ZGODA NARODOWA NAS ZGUBI NA ZAWSZE – POPIS !! W SPRAWIE ZAMORDOWANIA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ….

      1. NIE , NIE BEDZIE TU
       MATERIAŁ MOCNY , ALE ZA MOCNY NA TO FORUM od razu padnie zarzut manipulacji z mojej strony , niemam tak zwanego namaszczenia na wiarygodność pisałem juz o tym parę razy
       TAKI N.P TVN -wszyscy internauci uczciwi deklarują ze im nie wierzą ALE ZAWSZE ŻEBY CO KOLWIEK UWIARYGODNIĆ CZEKAJĄ NA LINK Z TVN -wiem kuriozum ale tak jest

       na mój blog materiał za mocny , niema sensu go ujawniać tu bo go po publikacji szybko zneutralizują powołujac się iż JAKIŚ WARIAT ZAMIESZCZA SWOJE CHORE FANTAZJE

       PROPONUJĘ PRZESŁAĆ TEN KOMPLET NA JAKIEŚ INNE FORUM POSIADAJĄCE WIEKSZE POLE RAŻENIA I ZAUFANIE

       INNACZEJ MATERIAŁ ZOSTANIE ZNEUTRALIZOWANY I OŚMIESZONY NIE PRZEBIJAJĄC SIĘ DO SZERSZEGO KRĘGU POLAKÓW

       POZDRAWIAM

       1. a co mam wywalać spokojny wpis , bez sensu jak facet ma łeb bedzie wiedział komu podesłać , w dzisiejszych czasach kazdy ma i aparat foto i kamerkę w kieszeni i czasami ludzie nagle znajdują się w miejscach i okolicznościach BARDZO CIEKAWYCH

        LUDZIE NAGRANIA BOJĄ SIĘ PUBLIKOWAĆ SAMI A WYSYŁAJĄC DO MEDIÓW ZNANYCH JEST NORMĄ ŻE MATERIAŁY GINĄ BEZ ŚLADU

        WIEC SZUKAJĄ TAKICH BLOGÓW

        TYLE ZE BLOGI W WIEKSZOŚCI NIE SĄ OBDARZANE ZAUFANIEM

        NAWET GDYBYM JA DYSPONOWAŁ 40 MINUTOWYM NAGRANIEM PORNO W JAKOŚCI HD

        JAK PREZYDENT D……. PANIĄ PREMIER TO Z POWODU ŻE BYŁO BY TO NA MIZIAFORUM – STAŁ BY SIĘ MATERIAŁEM MANIPULOWANYM

        A GDYBY TVN POKAZAŁ NAGRANIE JAK P. PREZYDENT WCHODZI DO PUDEŁKA OD ZAPAŁEK I ZASUWA SZUFLADKĘ 60 % POLAKÓW BY W TO WIERZYŁO BEZ ZASTRZEŻEŃ

        SERIO BO TV POKAZAŁO

    2. Cwaniaki napuszczaja glupich Polakow.Niemcy sa teraz cacy.Przede wszystkim cwansi,bo pociagaja za sznureczki z tylu i wcale nie ukrywaja,bo maja od kierowania sznureczkami unie.A pretekst do rozwalenia bogatej Rosji musi byc.Swietnie nadaja sie do tego Polacy kierowani przez okreslone grupy,ktorych celem jest szczucie na Rosje i szukanie pretekstu.Ruch tzw. narodowy tez sie wpisuje w polityke szukania zaczepki.Co ma polski ruch narodowy do Ukrainy?.Nic.Poza szukaniem zaczepki i wroga.Co ja tam wiem?.Faszyzm i banderyzm musza byc.Naiwni daja sie wykorzystywac.

   2. Istotnym warunkiem „wolności” sprzed 24 lat było zawarte porozumienie między jeszcze ZSRR a NATO, że owa „wolność razem z demokracją” będzie sobie siedziała w obszarze z granicą na Bugu.Tymczasem od 24 lat obserwujemy liczne próby marszu owej „wolności” a to przez Gruzję, a to nieudana próba przez Białoruś, następnie Litwę, Łotwę, Estonię teraz Ukrainę, nie wymieniając innych krajów od południa.
    Oznacza to złamanie przez blok NATO zawartego paktu i stałe dążenie nie do zwalczenia komunizmu lecz rozpieprzenia Rosji w drobny mak, obojętnie kto by nią rządził. Sytuacja teraz jest dogodna nie tylko z powodu Ukrainy ale dlatego, że w owej wojnie można utopić cały spieprzony system finansowy Świata a głównie USA i nikt potem nie zada żadnych pytań.
    Z pewnością jej początkowi będzie towarzyszył atak fałszywej flagi należący do stałego repertuaru koszernego rycerstwa.
    Nie jestem jednak pewny tego, czy jednak teraz to nastąpi. Rosja może ograniczyć się się do Ukrainy i poczeka na rozwój wydarzeń na bliskim wschodzie.

    1. dokładnie jest taki dokument podpisany przez jelcyna i zachodnie państwa RUSCY DO DOMÓW , NRD WOLNE POLSKA JAKO KRAJ GRANICZNY Z ROSJĄ I ANI KROKU DALEJ

     MAM NAWET TAKI ART I TEN DOKUMENT W NIM

     ZNAJDĘ TO WKLEJĘ TU

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: