NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Uwaga !! 11. listopada 2014 r. FAGASOM ALFONSÓW OBCEGO INTERESU MÓWIMY NIE !!! olewajac hucpę „prezydencką” w tym dniu

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

olewamy hucpę pod patronatem powyższego ……..

BIERZEMY UDZIAŁ OBOWIĄZKOWO !!!

14 thoughts on “Uwaga !! 11. listopada 2014 r. FAGASOM ALFONSÓW OBCEGO INTERESU MÓWIMY NIE !!! olewajac hucpę „prezydencką” w tym dniu

 1. http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_31/Pod-Krasnoarmijskiem-znaleziono-ciala-286-kobiet-6303/

  W Krasnoarmijśku w obwodzie donieckim w czasie przeprowadzenia przez ukraińskie siły zbrojne operacji specjalnej zaginęło około 400 kobiet w wieku od 18 do 25 lat.

  Niedawno w mieście, gdzie został zakwaterowany batalion Dniepr 1 i na jego przedmieściach, znaleziono ciała 286 zgwałconych kobiet – poinformował premier DRL Aleksander Zacharczenko.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_31/Pod-Krasnoarmijskiem-znaleziono-ciala-286-kobiet-6303/

      1. nie zgodzę się z Tobą Mizia, gdyby Putin chciał zrobic tam porządek to juz dawno ruskie siedzieliby w Kijowie…..
       Putin niestety ma związane ręce przez międzynarodową sitwę, jak narazie moze robić tylko za dobrego wujka i czekać.
       Do wiosna U-kraina bedzie tylko Upadłą krainą, najdalej na wiosną
       majdan III i nowa pro rosyjska władza bo tego beda chcieli ludzie.

       Oczywiście sa jeszcze 2 inne warianty przyszłościowe , tak czy siak wszystko zmierza w złym kierunku. Wojna domowa to kwestia kilku miesięcy. A noworosja będzie niezaleznym od U-krainy panstwem.

       Faktem tez jest iz U-Padła musi zdobyc donbas i ługansk, bo zaczyna zachod to zbyt duzo kosztowac, bank swiatowy obiecał kasiorę za wschod ukrainy, drugiej transzy nie wypłacili bo…. nie sa to juz tereny ukrainskie.

       Natomiast Putin, ciśnie kasiorę w noworosję ile wlezie. To są naprawdę ogromne sumy! czyzby to były zaoszczedzone nadwyzki kosztów olimpiady? Być może….

       Noworosjanie mają ciepłą wodą (z ograniczeniami) , prąd, wodę, zaczynają wyplacać zasiłki, emerytury itp. Mają juz swoją walutę itd…
       natomiast w kijowie,po demokratycznych zmianach zimno,ciemno a miejscami wody wogóle brak…

       Demokratycznie wydywali amerykanska dymokracja ukrainców, szkoda ludzi, poza banderowcami oczywiście….

       1. wiem o tym Mizia i chwała tym ludziom za to!,z drugiej strony niestety tez są najemni polacy co walczą po banderowskiej stronie….

     1. Mija 55 dzien rozejmu, ukraincy ciągle ostrzeliwują cele cywilne donbasu i okolic, mając głeboko w d….. rozejm i co? i nic swiat tego nie chce widzieć!
      totalna cisza w skórwionych do cna łżemediów!

      No bo jakby to wygladało, dobrzy ukraincy mordują cywili? oby naszym mediom kiedys to bokiem wyszło… i bolało oj bardzo bolało!

      obwe mają drony wszystko widzą i co? swiat milczy, nagonka na kacapów trwa w najlepsze…

      ot matrix dla lemmingów..

  1. Izba Społeczna Rosji nie wyklucza, że w perspektywie mogą zostać odkryte kolejne masowe pochówki na terytoriach, kontrolowanych przez Gwardię Narodową na południowym wschodzie Ukrainy i zwracają uwagę na bezczynność międzynarodowych obrońców praw człowieka.

   Członek izby Georgij Fiodorow podkreślił, że rosyjscy obrońcy praw człowieka ciągle zwracają się do międzynarodowych organizacji, lecz one „przymykają na to oko”.

   Według niego, wygląda na to, że są związane z USA i nie chcą się z nimi kłócić, dlatego nie zwracają uwagi na sygnały i dowody masowych zabójstw i tortur.
   Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_31/Izba-Spoleczna-Rosji-nie-wyklucza-ze-w-Donbasie-moga-zostac-znalezione-kolejne-masowe-pochowki-9904/

   http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_31/Izba-Spoleczna-Rosji-nie-wyklucza-ze-w-Donbasie-moga-zostac-znalezione-kolejne-masowe-pochowki-9904/

   1. Miedzynarodowi zawsze przymykaja oko. Nawet podczas IIśw. W dupie mieli donosy ze jakies obozy ze ktos ginie. Po prostu opylalo im sie ze gineli, tak jak teraz na ukrainie. Dla tego swiata nie ma juz ratunku. Ja bym byla za tym nawet, niech Putin posadzi grzyba na ukrainie. nastepnie ktos inny na wzgorzach golan. Przynajmniej na jakis czas bylby spokoj z tym g**nem. Czasami potrzebne sa radykalne srodki, skoro nie mozna liczyc na zwyczajna ludzka przyzwoitosc, tudziez, takie dla przykladu rozstrzeliwanie osobnikow NIBEZPIECZNYCH, prewencyjne takie, publiczne pokazowe.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: