"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

ISIS – CEL WATYKAN – art. prasowy ISIS .

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

„Murzynek Ahmed w Londynie mieszka Głowę Ci uciąć chce ten koleżka. Ostrzy maczetę przez całe ranki Czyta z koranu co lepsze wzmianki O tym, co zrobić ma z niewiernymi Gdy na ulicy spotka jakąś blond w mini. A gdy ze szkoły do domu wraca bomby buduje, to jego praca Aż mama krzyczy: „Ahmed łobuzie” Kiedy dynamit chowa w swej bluzie. Mama powiada: „Poszukaj żony” Ale on w kozy wciąż zapatrzony. Lecz mamy miłość ciągle czysta, Bo dobry z niego jest terrorysta. Dobrze, że Ahmed z islamistami Nie chodzi tutaj do szkoły z nami.

Organ prasowy terrorystów Państwa Islamskiego zaatakował w swoim najnowszym wydaniu Watykan. Na okładce czwartego już numeru pisma „Dabiq” – magazynu o charakterze propagandowym, a zarazem mającego na celu rekrutację nowych bojowników – zamieszczono fotomontaż z Placu św. Piotra w Rzymie z powiewającą na obelisku czarną flagą IS. Autorzy mówią o „nieudanej wyprawie krzyżowej”, grożą zdobyciem Rzymu i „połamaniem krzyży”.

W artykule wstępnym, zatytułowanym „Nieudana wyprawa krzyżowa”, rzecznik IS Abu Mohammad al-Adnani określił inicjatywę państw zachodnich przeciwko bojownikom z tego ugrupowania jako „ostatnią kampanię krzyżowców”. Zapewnił, że nie powiedzie się ona, „zostaniecie pobici i powaleni podobnie jak w wielu waszych poprzednich kampaniach, tylko że teraz na koniec urządzimy na was polowanie”.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/magazyn-panstwa-islamskiego-atakuje-watykan/cy3cx

UWAGA DRASTYCZNE BEZ CENZURY AV NAGRANIE METODY WALKI …………

ISIS

=======================

MYŚLISZ PRZECIĘTNY POLAKU MIESZKAJĄCY W MAŁYCH MIASTACH NA ZADUPIU ŻE TO NIE TWOJA SPRAWA , ALBO TY MATOLE Z WIELKICH MIAST W POLSCE ŻE TO NIE TWOJA SPRAWA 

🙂 EKSPANSJA W EUROPIE GDZIE SĄ ICH JUŻ MILIONY TEŻ ZACZYNAŁA SIĘ OD OTWIERANIA ORIENTALNYCH KAFEJEK I KEBABÓW – W SLAD ZA KAŻDYM JEDNYM PRZYBYŁA JEGO RODZINA ŚREDNIO 50 OSÓB to nie żart oni są rodzinni i utrzymują strukturę rodziny wielopokoleniowej 

tak jak w Polsce cyganie 

OTO RZĄDOWY PLAN ŚCIĄGANIA DO POLSKI EMIGRANTÓW Z AZJI AFRYKI I skąd TYLKO SIĘ DA – Z WYJĄTKIEM POLAKÓW ZAMIESZKAŁYCH W BYŁYM ZSSR ??? – DLA NICH PRZEPISY POZOSTAJĄ PO STAREMU CZYLI POD GÓRKĘ !!

POWÓD OFICJALNY – KATASTROFALNA SYTUACJA DEMOGRAFICZNA

NO TAK W LATACH 2000 – 2014 Z POLSKI WYJECHAŁO PRAWIE 7 000 000 POLAKÓW

WIEC ŚCIĄGNĄ BIDOTĘ AFRYKAŃSKĄ AZJATYCKĄ W NADZIEI ŻE BĘDĄ TYRAĆ ZA 1200 ZŁ

ONI NIE BĘDĄ TU TYRAĆ ZA 1200 TO NIE ICH CEL – CEL TO PRZYBYĆ I SIĘ OSIEDLIĆ A POTEM ROZRASTAĆ JAKO SPOŁECZNOŚĆ AŻ DO MOMENTU GDY W DANYM MIEŚCIE BĘDĄ STANOWILI WIECEJ NIŻ 50% A W TEDY BŁYSKAWICZNIE POPRZEZ ORGANIZACJE SWOJE ZACZYNAJĄ STAWIAĆ ŻĄDANIA – tak robią na całym świecie POLSKA NIE JEST I NIE BEDZIE WYJĄTKIEM

ROZEJRZYJ SIĘ W KOŁO ILE KEBABÓW I KAFEJEK POWSTAŁO OBOK CIEBIE …..

RUSZA POLSKI PROGRAM MULTIKULTI – miliony na promocje i zachętę do osiedlania się w Polsce

HPIM3164

FRANCJA STRASBURG  ROK 2014 – BYŁEM TAM OSOBIŚCIE SŁYSZAŁEM I WIDZIAŁEM 

CZEGO ŻĄDAJĄ – GENERALNIE W SPOSÓB ZAWOALOWANY , ŻĄDAJĄ KRWI EUROPEJSKICH CHRZEŚCIJAN – ale można uadwać że nie widzi się tego ……

KEBAB

55 thoughts on “ISIS – CEL WATYKAN – art. prasowy ISIS .

 1. Zapomnial Max powiedziec,ze ” kalifat” stworzyla Ameryka.Dlugo pracowala Ameryka nad stworzeniem terroryzmu.Afganistan,Irak i arabskie wiosny to dzielo liberalnej politycznie poprawnej Ameryki.Nie cala prawde tv Max mowi.Ukrainski terroryzm to tez dzielo Ameryki sterujacej Europa.

 2. Szykują się duże zmiany dla osób bezrobotnych. Od przyszłego roku tylko niektórzy z nich będą mogli liczyć na to, że urząd pracy odprowadzi za nich składki zdrowotne. Pozostali będą podlegać nowym procedurom.

  Zaplanowana na 2014 r. reforma funkcjonowania urzędów pracy ma na celu usprawnienie ich działania i bardziej efektywną walkę z bezrobociem. Zakłada m.in.: profilowanie bezrobotnych pod kątem radzenia sobie na rynku oraz uzależnienie wynagrodzenia dla urzędników od efektów ich pracy. Okazuje się jednak, że to nie wszystko. Zakres zmian może być jeszcze szerszy i dotyczyć niezwykle ważnej kwestii jaką jest ubezpieczenie zdrowotne. Resort pracy proponuje zmianę zasad opłacania składek zdrowotnych dla bezrobotnych, które stanowią obecnie podstawę do uzyskania ubezpieczenia – informuje o tym m.in. „Dziennik Gazeta Prawna”.

  Do tej pory urzędy pracy płaciły je za wszystkich zarejestrowanych. Nowe rozwiązania zakładają zaś, że powiatowe urzędy pracy będą opłacać składki jedynie za tych, którzy posiadają prawo do zasiłku. Stanowią oni niewielki procent wszystkich bezrobotnych w Polsce. W 2012 r. było ich poniżej 20 proc. wszystkich zarejestrowanych, podczas gdy w innych krajach Unii Europejskiej ten wskaźnik przekracza nawet 80 proc.

  Prawo do zasiłku otrzymuje bezrobotny zarejestrowany we właściwym „pośredniaku”, wtedy gdy, nie ma dla niego propozycji odpowiedniej pracy, stażu czy przygotowania zawodowego. Dodatkowo, w czasie osiemnastu miesięcy poprzedzających dzień zarejestrowania, łącznie przez okres co najmniej 365 dni powinien być zatrudniony i osiągać przynajmniej minimalne wynagrodzenie, wykonywać pracę na podstawie umowy zlecenia lub też opłacać składki w ramach prowadzanej działalności pozarolniczej. Szczegółowe zapisy w tej sprawie reguluje ustawa.

  – Chcemy, by było to jak najmniej uciążliwe dla bezrobotnych, a zarazem jak najmniej kosztowne. I choć składka nie będzie opłacana za pośrednictwem urzędów pracy, rozważamy rozwiązanie tej kwestii na poziomie powiatów – mówił dziennikowi Jacek Męcina, wiceminister pracy.

  Nowe regulacje mają przysłużyć się zarówno szukającym pracy, jak i urzędnikom. Zdaniem wiceministra, pozwoli to na oddzielenie osób faktycznie szukających pracy od tych, dla których rejestracja w urzędzie jest jedynie metodą na zapewnienie sobie dostępu do publicznej służby zdrowia. Według szacunków, nawet 1/3 bezrobotnych nie jest zainteresowania podjęciem zatrudnienia i chodzi do urzędu tylko po ubezpieczenie. Jacek Męcina podkreśla, że zmiany pozwolą urzędom i ich pracownikom skupić się na pomocy tym osobom, które faktycznie chcą ją uzyskać.

  Z takim stanem rzeczy zgadzają się ci, którzy z bezrobotnymi pracują na co dzień. Kordian Kolbiarz, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie, mówił niedawno w wywiadzie dla Praca.wp.pl, że wielu z nich wcale nie szuka legalnej pracy. Bardziej opłaca im się pracować „na czarno”, z urzędu zaś czerpać korzyści w postaci odprowadzanych za darmo składek.

  Kolibiarz w swojej placówce prowadził różnego rodzaju przedsięwzięcia np. w postaci wzywania do określonej pracy. Takie projekty dawały podwójne korzyści. Pomagały ludziom, którzy pracy szukali, a ponadto pozwalały na swoistą weryfikacje bezrobotnych.

  – Urzędy pracy powinny pomagać tym bezrobotnym (jest ich niestety mniejszość), którzy tej pracy poszukują i jej potrzebują. Musimy wiedzieć, kto tej pomocy potrzebuje, w innym przypadku będziemy tylko wspierać patologię i marnotrawić pieniądze – zaznacza dyrektor Kolbiarz.

  Kwestia składek na ubezpieczenie zdrowotne jest tematem dyskusji ministerstwa zdrowia i pracy już od dłuższego czasu. W latach 2010-11 funkcjonował przy ministrze zdrowia specjalny zespół, który miał na celu przygotowanie zmian dotyczących ich opłacania i zasad dostępu do świadczeń dla nieubezpieczonych. Ostatecznie nie wypracował on żadnych rozwiązań. Teraz najprawdopodobniej reforma dojdzie do skutku. Ministerstwo Zdrowia poinformowało bowiem, iż kwestia składek na ubezpieczenia zdrowotne dla bezrobotnych jest bliska finalizacji – konkretne decyzje mają zapaść w najbliższych tygodniach.

  Te informacje potwierdza Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, które jednocześnie podkreśla, że to resort zdrowia jest kompetentny w kwestii ostatecznego opracowania nowych propozycji. Dodatkowo, muszą one także znaleźć akceptację ministra finansów Jacka Rostowskiego, który ma się zapoznać z roboczą wersją projektu zmian.

  Jednocześnie urzędnicy zapewniają, że żaden z bezrobotnych nie straci ubezpieczenia. Regulacje pozwolą natomiast usprawnić działanie urzędów i wprowadzić bardziej efektywną walkę z bezrobociem.

  http://finanse.wp.pl/kat,1013819,title,Koniec-z-placeniem-skladek-zdrowotnych-za-bezrobotnych,wid,15773612,wiadomosc.html?ticaid=113a05

 3. Podajemy nowy link z video pokazującym podrzynanie gardła młodemu chrześcijaninowi przez muzułmanów. NA DZIEŃ 11-11-2012

  Poprzednie linki YouTube zamknęło , to z motywacją mówiącą , że obrazy są zbyt szokujące.

  YT kieruje się naukami Talmudu i filmy na YT zmuszające małych chłopców do onanizmu “szokujące” nie są, szokujący jest dokument o prześladowaniu chrześcijan.

  Nowy Link z tym samym filmem:

  https://www.youtube.com/verify_controversy?next_url=/watch%3Fv%3DZ1Tqp_s_pbM

  1. A takie tam małe NIEDOPACZENIE. 😉 Sie wytnie, albo nie,bo motłoch i tak bedzie sie bał. Pytanie tylko… Czemu te wszystkie zalony dymne maja sluzyc, co sie przed nami ukrywa, No chyba ze chodzi o bolaczki zycia codziennego golenie, strzyzenie. Taka ebola to rozrywka przeciez.

 4. Ja tam słyszałem że najpierw proponują przejście na islam, to taki kowalski co sie zapisał do gminy zydowskiej z przyczyn koniunkturalnych chmm… może sie nie zdążyć nawrócić kolejny raz, albo nie zapytają ?

 5. SZKODA ŻE NIE MA PORZĄDNEGO FILMU ZMONTOWANEGO Z FILMIKAMI Z SIECI KTÓRE POKAZUJĄ JAK TAM OBCINAJĄ GŁOWY DO TEGO DOBRY KOMENTARZ KUMATEJ OSOBY.NIECH LUDZIE WIEDZĄ CO MOŻE SIĘ WYDARZYĆ.LUDZIE DZISIAJ NIC NIE WIEDZĄ CO POWINNI ALE POWIEDZA TOBIE JAKI SMARTFON JEST NAJLEPSZY JAKA LASKA DAJE OSTATNIO DUPY I KTO JEST HUJEM.

   1. Spoko oglądałem już różne takie filmiki ale chodzi mi o taki np. Zmontowane kilka i dotego komentarz Polski żeby ludzie wiedzieli z czym to się je jakie to niesie zagrożenie.

      1. Przypuszczam, że sytuacja będzie jeszcze bardziej eskalowała, aż do momentu gdy tzw. społeczność międzynarodowa będzie się domagać od „siewców demokracji i uszczęśliwiaczy świata” użycia broni o gigantycznej sile rażenia i ta broń skwapliwie zostanie użyta.
       Nie po to zainwestowano w ISIS, aby się z nimi przytkać ale po to, aby móc działać z międzynarodowym przyzwoleniem na bardzo dużą skalę.
       Skalę totalną!
       A czas nagli, bo dolar jest sztucznie utrzymywany przy życiu. Na dłuższą metę się nie da.

       1. Tymczasem dostarczaja im zewszad bron konwencjonalna.Wszyscy z nimi handluja,wiec maja czym wojowac.Jakos nie sypia sie embarga na sprzedaz broni dla ” dzijadistow” roznej masci,lecz embarga ekonomiczne uderzajace w masy zwyczajnych ludzi.Widac nijkomu nie zalezy na pozbyciu sie tzw. terrorystow i terroryzmu.Walka z terroryzmem przynosi niezla kase.

      2. Pamiętajmy, islam to narzędzie judaizmu.

       Taki los – jak na video – czeka Polaków tolerujących żydów.

       Islam nie wdarł się do Europy silą lub podstępem, a został tu sprowadzony przez żydów.

       Europejczycy poddani terrorowi islamskiemu są mnie skłonni do krytycyzmu wobec żydów, a nawet mogą i trochę polubić.

       Trzeba mieć tę naukę na względzie , szczególnie w Dniu Marszu Niepodległości.

       http://gloria.tv/?media=595224&language=YiwzPCkSG6u

       1. Mord rytualny (nie dla dzieci!!!)

        Podajemy nowy link z video pokazującym podrzynanie gardła młodemu chrześcijaninowi przez muzułmanów.

        Poprzednie linki YouTube zamknęło , to z motywacją mówiącą , że obrazy są zbyt szokujące.

        YT kieruje się naukami Talmudu i filmy na YT zmuszające małych chłopców do onanizmu “szokujące” nie są, szokujący jest dokument o prześladowaniu chrześcijan.

       2. Jest takie powiedzenie- gdzie dwóch się bije trzeci korzysta…
        tym trzecim jest izrael i bracia w wierze!
        im jest bardzo na rekę a nawet powiem iz to ich robota aby islam i chrzescijanie się wzajemnie wyzynali ku uciesze naczelnego rebe.. ot ofiara z goji ktorych to parchate nie nawidzą, a najbardziej nienawidzą słowian.

   1. O KURWA CHYBA TAK TAKIE UMOWY PODPISANO W ZESZŁYM ROKU ZARAZ DAM CI LINK DO INFORMACJI AGENCYJNEJ

    MOMENT PISAŁEM O TYM OBSZERNIE I ZAMIESCIŁEM CAŁA TREŚĆ POROZUMIENIA – TUSK OSOBIŚCIE Z RADKIEM I MINISTRĄ KOPACZ PODPISYWALI W TELAVIVIE

   2. USTAWA 1066 PRZYJĘTA W POLSCE

    UMOŻLIWIA EWAKUOWANIE DO POLSKI CAŁYCH SIŁ ZBROJNYCH IZRAELA I STACJONOWANIE U NAS

    PONADTO TEŻ JEST GOTOWA I OBOWIĄZUJĄCA JUŻ USTAWA EMERYTALNA DLA OBYWATELI IZRAELA Z POLSKIEGO ZUS

    linki dać ???

    ZNACZY SĄ GOTOWI DO ZMIANY LOKALIZACJI CAŁEGO PAŃSTWA

    1. PS. USTAWA RZĄDOWA UMOZLIWIAJĄCA ZE SPECJALNEJ REZERWY BUDŻETOWEJ – ZAKUP NA WOLNYM RYNKU MIESZKAŃ OD DEWELOPERÓW TEŻ OD PRAWIE ROKU GOTOWA

     REZERWA NA TEN CEL WYNOSI OKOŁO 3 MILIARDÓW EURO

     w każdej chwili zakupy mieszkań na wielka skalę są możliwe – to tylko kwestia wydania polecenia .

     1. w każdej chwili zakupy mieszkań na wielka skalę są możliwe – to tylko kwestia wydania polecenia .

      niestety to moze byc prawda
      deweloperzy pod warszawa buduja tysiace apartamentow i tak sie zastanawialem kogo bedzie na nie stac skoro ludzie nie maja pracy musza emigrowac to by pasowalo do tej teorii

      1. TO NIE JEST TEORIA – poszperać trzeba na stronach gov i wszystko jasne jest
       że są rozwiązania prawne – do takiej akcji ALE OCZYWIŚCIE NIKT W PROST NIE MÓWI O IZRAELU

       ALE !!! KTO NORMALNY PRZECZYTA NASZE UKŁADY Z PAŃSTWEM IZRAEL

       PATRZ LINKI WIE O KIM MOWA

     2. p.s PAŃSTWO IZRAEL MA GOTOWY PLAN EWAKUACJI WSZYSTKICH CYWILI

      OD DAWNA W RAZIE KONFLIKTU KTÓRY MÓGŁ BY GROZIĆ ZNISZCZENIEM

      PAŃSTWA IZRAEL W TEJ LOKALIZACJI

      PLAN OBEJMUJE POZOSTANIE NA TERENIE IZRAELA WOJSKA I SŁUŻB POTRZEBNYCH DO „OSTATECZNEJ WALKI ”

      NA TERENIE IZRAELA – WOJNA TOTALNA Z URZYCIEM WSZYSTKIEGO CO MAJĄ –

      TEN PLAN CHYBA NAZYWA SIĘ „MASADA” nie jestem pewny

      TO PLAN OSTATECZNEJ BITWY NA WŁASNYM TERENIE – Z WKALKULOWANYM RYZYKIEM ZNISZCZENIA TYCH ZIEM W SPOSÓB OSTATECZNY !!!

      CZYLI DO OSTATNIEGO NABOJU – zabić jak najwięcej wrogów

      A PO NAS CHOĆBY I POTOP

      1. PLAN EWAKUACJI CYWILI I WDROŻENIE PLANU OBRONY „MASADA ” ??? nie jestem pewny nazwy

       WCHODZI W ŻYCIE NATYCHMIAST GDY DZIAŁANIA ZBROJNE BĘĄ PROWADZONE NA TERYTORIUM IZRAELA – A WOJSKOWI OCENIĄ ŻE ……

       TAK WIĘC JEŚLI USŁYSZYCIE ŻE FIZYCZNIE DO IZRAELA WESZLI WROGOWIE – WOJSKA CZOŁGI PIECHOTA TO ZNAK

       ŻE TERYTORIUM IZRAELA BĘDZIE PLACEM BOJU NAJBARDZIEJ KRWAWEGO W CAŁEJ HISTORII ŚWIATA !!

       TO BĘDZIE PRAWDZIWY ARMAGEDON – BROŃ BIOLOGICZNA, CHEMICZNA , ATOMOWA ,

       URZYWANA NA NIEWYOBRAŻALNĄ SKALĘ !!!!

  1. No to chyba lepiej instrumentalnie przylaczyc sie do dzihadu. 😉 Bo tak to bedziemy tu mieli dwie zarazy dzihadystow i gorali ze wzgorz golan. A to to jak na moje oko za wiele. PS. no i to jest ten temat ktory powinien byc walkowany. Bo nawet ebola nie jest tak szkodliwa jak starsi bracia w wierze ktorzy tak naprawde nie ptrzebuja zadnych ustaw zeby cos zajac czy sie gdzies osiedlic jak juz przyjdzie pora. Pomijam fakt, ze oni juz tu czesciowo i tak sa.

   1. A dodam jeszcze, ze tu by sie moze cos poprawilo gdybysmy mieli konkretne BEZKOMPROMISOWE dzialania (oni w nas palami i kulami, a my jak matka teresa z kalkuty demokratycznie na kolanach – no kto to widzial) takie jak stsuje ISIS. KONKRET. A nie tam jakies pokrzykiwanki czy cos. Jedyne co sie na swiecie liczy to jest MASA ludzka (Chiny, Indie, nawet Rosja), bezkompromisowosc (islamisci), no i na koncu KASA, ale widzimy ze ta ostatnia niczego nie gwarantuje jesli nie ma sie dwoch pierwszych. Niestety ale by sie utrzymac na powierzchni trzeba budzic respekt i strach, pieniazki tego niestety za nas nie zalatwia. 😉 Tylko ze wiekszosc ludzi w Polsce jest taka, ze woli intronizowac chrystusa, modlic sie, ewentualnie spylic za granice niz pobrudzic sobie raczki, takze niestety….

   2. oj Zagrypiona, i tu się zgadzam lepiej umrzeć na grypę niz miec górali z wzgorz golan za sąsiadów….
    po czasie zostaniemy takimi polskimi palestynczykami, moze nam nawet pozwolą swoje getto zbudować…
    Nie po darmo wypedzono z polski 3 mln młodych ambitnych ludzi na obczyznę za chlebem. Ich miejsce mają zając (jakby było tak zle) nasi bracia w wierze… tfu twoja mać…
    Ale….. czytaliscie pewno o miastach widmach w kilku krajach? całe puste miasta, z pełną infrastrukturą, pilnowane i puste! dla kogo? ano właśnie dla nich, wszyscy sie nie zwalą do polski część do chiszpanii, chin itd… będzie to globalny exodus aby mogli przez wspolne powiązania prowadzic globalne interesy na kilku rynkach swiatowych. W jednym miejscu np polsce zostaną ograniczeni a tak cału swiat i interes bedzie ich….
    Koszulki z chin bedą produkowane pod banderą judaistów… (zresztą pchają sie tam jak mogą..)

    Jedyna rada na to wszystko to globalny konflikt i powstanie unii słowianskiej, tylko ci mali chinczycy….. oni mogą atakować małymi grupkami po 200 tyś….
    hehehhehe

    1. cos mam przeczucie ze tu mozesz miec racje z chinami tutaj ludzie sie powyrzynają w europie z dzihadystami ukraincy z ruskimi itd jedynymi wygranymi zostana ludzie zoltej rasy skosno ocy
     no i pewnie dla tego tez te miasta widma w chinach czekają na swoich nowych zydoskich wlascicieli (chodzi przeciez o ich kase a oni sa najbogatsi na swiecie)

   1. no to sie dzieje w syrii iraku
    czy ktos zastanowil sie nad tym ze muzulmanska turcja ma nilionowa armie
    i jesli stanie po stronie dzihadystow to scinanie glow mozemy miec niedlugo w europie

    1. no szczególnie wtedy gdy obrażony władimir z moskwy
     wypnie się na problemy europejskich unionistów

     NIE STETY BEZ WSPARCIA W TAKIEJ WOJNIE ROSYJSKICH ŻOŁNIERZY EUROPA MA PRZESRANE

     1. ktgokolwiek mysli ze Putain (putin) cokolwiek zrobi przeciwko globalnym swoim globalnym sponsorom:) to …..niech popatrzy na …nedze ,skrajne ubustwo i bezprawie narodu slowianskiego (rosyjskiego) w rosji nastepuje nachalne mieszanie slowian z aziatami i arabami ..dokladnie tak jak w europie i usa sa to plany medrcow z „ziemi swietej” a ponadto juz kilka krotnie kreml deklarowal ze ….wkroczenie armi rosyjskiej na ukrainie moze nastapic TYLKO !!!! W PRZYPADKU…. ANTYSEMICKICH …..AKCENTOW!!!!!!:):):) natomiast goje morduja sie nawzajem bez jakichkolwiek problemow tak z UE ,nato jak i z KREMLA:):)

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: