"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Największy serwis internetowy w Rosji – gazeta.ru o Tusku: „To jest nasz człowiek w Warszawie” a teraz w Brukseli !! czyli szach mat!!

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

TW BND – OSKAR I TW kgb/fsb  … ???

 

Przez 7 lat Tusk wiernie tańczył jak mu Putin zagrał. Wątpię, aby dziś cokolwiek się zmieniło

Największy serwis internetowy w Rosji – gazeta.ru – na początku 2008 roku stwierdził proroczo o Tusku: „To jest nasz człowiek w Warszawie”. Decyzje polskiego premiera podejmowane w kolejnych latach, tylko potwierdziły tą tezę.

Nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że stojący od 7 lat na czele polskiego rządu Donald Tusk powinien otrzymać od Władimira Putina order za zasługi dla Federacji Rosyjskiej. Rozpanoszenie rosyjskie agentury, otwarcie granic z Kaliningradem, podpisanie długoterminowej i bardzo korzystnej dla Moskwy (a niekorzystnej dla Polski) umowy gazowej, umorzenie 1,2 mld zł długu Gazpromu za przesył przez polskie terytorium gazu na Zachód oraz skuteczne sabotowanie (przez trzy lata, a końca tego paraliżu jeszcze nie widać) powstanie ustawy regulującej kwestie wydobywania gazu łupkowego w Polsce. To wszystko zasługi Tuska. To on podejmował kluczowe decyzje. To on wiernie tańczył przed Putinem, gdy ten przygrywał mu melodie. Było to widać przy sprawach dotyczących bezpieczeństwa energetycznego naszego kraju. Było to widać przy Smoleńsku. Wątpię, aby cokolwiek miało się zmienić teraz, gdy Tusk ma na stałe uciec z Polski na jedno z najważniejszych unijnych stanowisko. No może zmieni się to, że największy serwis internetowy w Rosji – gazeta.ru – będzie mógł napisać: „To jest nasz człowiek w Brukseli”.

18 thoughts on “Największy serwis internetowy w Rosji – gazeta.ru o Tusku: „To jest nasz człowiek w Warszawie” a teraz w Brukseli !! czyli szach mat!!

 1. Ej mister Miziak nie rezygnój , tylko słabe3usze się poddają !!!!! , ale nie ty i inni spoko jak na wyspie Soko jeszcze przyjdzie dzień zapłaty !!!!!
  J.M.H

 2. mizia….z życia znasz historię taką….”jeżeli ktoś robi przekręt i ktoś od tej osoby wie o tym i nie może o tym rozmawiać a chciał by, to nie może bo „umrze” ale są tacy którzy wiedzą dużo, i nie mogą wypowiadać się wprost, dla tego tworzą „tą prawdę o której nie mogą mówić wprost” jako fikcję której odbiorcą jest zwykły człowiek, a jak to odbierze i czy „odbierze ten przekaz tak jak by chcieli tego ci którzy nie mogą o tym mówić to będzie jedną osobę więcej”. A gdy już będzie wystarczająco dużo osób którzy wiedzą i będą mogli się „postawić” to w tedy będzie ciężko to „zatuszować”

 3. mizia…..to jeszcze nie koniec… „koniec nie oznacza że on będzie” moim zdaniem przeważnie jest tak że „jeden rozdział musi się zakończyć by powstał drugi” tak że czekać i obserwować i ” rozpocząć działania w odpowiednim momencie”

 4. Ukraina: Kolejny batalion samowolnie opuścił front
  [2014-08-30 09:17:47]
  Linię frontu pod Iłowajskiem samowolnie opuścił 40. batalion obrony terytorialnej z Krzywego Rogu „Kriwbass”. Żołnierze z Krywbasu poszli śladem swoich kolegów z 5. batalionu obrony terytorialnej „Prikarpatie” i 30. brygady zmechanizowanej.

  Jednak batalion „Kriwbass” znalazł się w trudnym położeniu, żołnierze boją się wracać do macierzystej jednostki w Krzywym Rogu, ponieważ prezydent Piotr Poroszenko oskarżył ich o dezercję.

  -W domu czeka nas teraz prokuratura wojskowa i sąd. Szczerze mówiąc, straciliśmy chęć, żeby cokolwiek robić. Czujemy wstręt do wszystkiego. Do prezydenta, który oskarżył nas o dezercję. Za co? Chcemy wrócić do domu i złożyć broń, a nie wypełniać bezsensowne rozkazy – powiedział dziennikarzom jeden z żołnierzy – Aleksandr Potapienko.

  Z okrążenia pod Iłowajskiem wyrwało się około stu żołnierzy z Krzywego Rogu, połowa z nich to ranni, którzy trafili już do szpitali w swoim mieście. Druga grupa znajduje się jednak na granicy obwodu zaporoskiego i nie wie co robić dalej. Żołnierze zapewniają, że gotowi są wrócić do porzuconych towarzyszy broni, ale boją się popaść pod ostrzał ze strony separatystów – twierdzi portal rusvesna.ru.

  Rozkaz o wycofaniu z frontu wydał dowódca batalionu Aleksandr Motrij. Jak wyjaśnia Potapienko, decyzja ta zapadła z powodu „braku wiary w kompetencję i profesjonalizm dowodzącego sektorem B generała-lejtnanta Rusłana Chomczaka, dowodzącego operacją w Iłowajsku”.

  Batalion „Kriwbass” znajdował się pod ciągłym ostrzałem średniej i ciężkiej artylerii powstańczych oddziałów Noworosji.

  Jacek C. Kamińsk

  1. Cóż, Poroszenko woli opierdalać się na salonach niż dać osobisty przykład, jak zwyciężać mają.
   Nawet pisać się o tej ukraińskiej hecy nie chce, natomiast serdecznie gratuluję UNII pozyskanego specjalisty z Kraju Priwislanskiego i wielka szkoda, że tak późno dostrzegła jego umiejętności a przecie to: ziarno prawdy, krynica mądrości, wieża z kości słoniowej, odkurzacz „Elektoluksa”, pompa próżni doskonałej. I…. co tam jeszcze?
   Jeszcze szkoda, że nie był w tej UNII od samego początku ale do końca pewnie dotrwa.
   Ukłony.

 5. E tam dupa jaś tusk to piesek angeli merkel a że niemcy żyły długo z rosją w zgodzie kosztem polski to widać po tym jak tusk usługiwał jej kosztem interesów polskich na rzecz niemiec. I w sumie nic się nie zmieniło unią rządzą niemcy namaszczeni przez banksterów. Nic bez zgody niemców w uni się nie dzieje. A że tusk pokazał klasę w niszczeniu narody polskiego to dostał nagrodę w postaci wyższego stołka i zadanie niszczenie całej europy i przyszła wojna światowa. Tylko co widać tusk energetycznie już mocno obrywał od polaków to coś złamał, zwichnął, tu operacja, jeszcze trochę i chłopak by wylądował w trumnie. Czy ten stołek uni go uratuje to pokaże czas. Bo ostatnio chłopek wygląda jak by wstał z grobu. A tu zadanie ma ogromne zmierzyć się z niechęcią nie tylko Polaków ale całej europy.

  1. Olechowski potwierdza finansowanie partii Tuska przez CDU i mówi o „paczkach z Niemiec”
   http://niezalezna.pl/55092-olechowski-potwierdza-finansowanie-partii-tuska-przez-cdu-i-mowi-o-paczkach-z-niemiec

   Nie znalazłem tam niczego nieprawdziwego – powiedział o książce byłego lidera Platformy Obywatelskiej Pawła Piskorskiego, Andrzej Olechowski – jeden z założycieli tej partii. Odnosząc się do fragmentu mówiącego o finansowaniu partii Donalda Tuska z pieniędzy niemieckiej CDU, stwierdził, że nie widzi w tym nic złego. – Zachód wspierał polską demokrację – powiedział Olechowski, dodając że „zagranicznych pieniędzy było wtedy dużo”

   Coś trzeba jeszcze tu dodawać?

   1. w czasach przedrozbiorowych też politycy brali sakiewki z wiednia moskwy i od prusaków
    I TEŻ WSZYSCY MÓWILI ŻE TO NORMALNE ……… a jak się skończyło

    1. Polska to dziwny kraj dziwnie tolerancyjni ludzie

     GDYBYM NP. JA DOSTAŁ PIENIADZE OD SZWAJCARÓW NA ZAŁOŻENIE PARTII W POLSCE I DOWIEDZIAŁY BY SIĘ MEDIA

     POSZEDŁ BYM SIEDZIEĆ – bo jest zakaz sponsorowania działalności politycznej z zagranicy ZAKAZ TAKI BYŁ OD ZAWSZE !!!

     A LUDZIE WYLI BY MIZIA SZPION ZA ZAGRANICZNE PIENIĄDZE

     ALE SĄ WYJĄTKI

     SLD – ZAŁOŻONE ZA ROSYJSKIE PIENIĄDZE KGB/FSB – FAKT OGÓLNIE ZNANY

     P.O – ZAŁOŻONE ZA PIENIĄDZE NIEMIECKIE BND/CDU – JUŻ TEŻ ZNANY FAKT

     GRUPA POSŁÓW „POLSKICH” OKOŁO 150 OSÓB BIORĄCA ŁAPÓWKI OD OLIGARCHÓW UKRAIŃSKICH SPRAWA NIE UZNANIA RZEZI WOŁYŃSKIEJ ZA LUDOBÓJSTWO – SPRAWA ZNANA WIADOMO KTO I ILE BIERZE

     KWAŚNIEWSKI NA UTRZYMANIU UKRAIŃSKICH OLIGARCHÓW – WIADOMO POWSZECHNIE

     I CAŁE STADA POLITYKÓW NA PENSJI FUNDACJI BATOREGO PIENIADZE IZRAELSKO/ AMERYKAŃSKIE
     ==================

     I WSZYSTKO WSZYSTKIM PASUJE
     ==============================
     N.P W USA BRANIE PIENIĘDZY Z ZAGRANICY NA DZIAŁALNOŚĆ POLITYCZNĄ TO PRZESTĘPSTWO ZA KTÓRE ŚCIGA NSA, FBI, I CIA

     DŁUGOLETNIE ODSIADKI ZA TO

     1. PYTANIE POMOCNICZE CZY UWAŻASZ ŻE – POSŁOWIE , SENATOROWIE KTÓRZY BRALI PENSJE Z OBCYCH DWORÓW W LATACH PRZED ROKIEM 1794( po tej dacie Polska przestała istnieć na skutek działań opłaconych polityków) – BYLI ZDRAJCAMI CZY NIE ?????

      1. coraz bardziej zaczynam być przekonany że należy skończyć z pisaniem bloga SZKODA CZASU I ATŁASU

       NIECH KRETYNI SIĘ DALEJ URZADZAJĄ PO SWOJEMU – a reszta motłochu bez wiedzy historycznej niech pcha się w szambo

       1. TAK TUSK MIAŁ I MA RACJE POLACY SĄ NIENORMALNI …… ON TO WYKORZYSTUJE … A CZEGO SPODZIEWALIŚCIE SIĘ PO KANALII ?????????? UCZCIWOŚCI
        ===========================

        POWSTANIA W DOMU WARIATÓW NIE DA SIĘ WYWOŁAĆ !!!

       2. CZYJA TO WINA I CZEGO SKUTEK ŻE – 100 000 MARSZ W WAWIE RUCHÓW NACJONALISTYCZNYCH DZIŚ WZBUDZA ZAINTERESOWANIE WYWOŁUJĄCE ŚMIECH ?????

        „Narodowe Odrodzenie Polski „Spotkanie z nacjonalizmem” na poznańskim rynku.

        Na reklamowanej przez skrajna prawicę pikiecie stawiło się sześć osób, których pilnowało około 50 funkcjonariuszy prewencji oraz stojąca wśród nacjonalistów funkcjonariuszka po cywilnemu.”

        POLACY POTRAFIĄ KONCERTOWO ROZJEBAĆ WSZYSTKO I PRZEPIERDOLIĆ KAŻDY KAPITAŁ W REKORDOWYM TĘPIE

   2. a swoją drogą ciekawi mnie kiedy większość przyjmie do wiadomości na podstawie ogólnie dostępnych informacji w necie , gazetach a nawet w TV że polską od roku 1990 rządzi banda kryminalistów , bandytów , oszustów

    JEDNYM SŁOWEM SZAJKA DODATKOWO NA ŻOŁDZIE – OD ZAWSZE WROGICH POLSCE KRAJÓW

    KIEDY STANIE SIĘ POWSZECHNE MÓWIENIE O NICH PRZED NAZWISKIEM NIE POSEŁ, SENATOR, MINISTER PREMIER PREZYDENT

    TYLKO SKURWESYN ………………….

    1. Wymagasz od motłochu że zacznie myśleć 🙂 Ja wiem że w internecie jest mnóstwo ludzi inteligentnych i daje to złudne nadzieje na to że większość społeczeństwa jest taka jak ta społeczność internetowa. Ale krótka rozmowa ze starymi znajomymi czy dalszą rodziną pozbawia mnie złudzeń oni nie przeglądają takich stron jak ta i im podobne oni korzystają z facebooka naszej klasy itp pierdół do inwigilacji, ich życie się zatrzymało na pewnym poziomie i dalej nie rusza, co najgorsze zamiast się rozwijać oni się cofają no bo łykają całą tą propagandę w internecie i mediach. Trzeba żyć dla siebie i ludzi o podobnych poglądach cała resztę debili olać ich się nie uratuje. Komorki zarażone rakiem zwykle są nie do odratowania taka działa ten organizm ziemia złożony z ludzkich komórek i w sumie też organizm każdego człowieka. Czasem może tylko pomóc w tak ciężkich chorobach tylko terapia szokowa ale nie działa na każdego.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: