"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

pilne !! POTWORNA PRAWDA , JAK PUTIN TRAKTUJE WŁASNYCH OBYWATELI !!! KOPIUJ WKLEJ GDZIE SIĘ DA!!

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

CZY BĘDZIE WOJNA ??? TEGO ZACHÓD WŁADIMIROWI NIE DARUJE !!!

 

“Co zawdzięczają Rosjanie dyktaturze Putina – a o czym Polacy mogą tylko pomarzyć Kapitał macierzyński” Za drugie dziecko w Rosji wypłaca się od pięciu lat tzw. kapitał macierzyński w wysokości, po przeliczeniu, około 42 tys. złotych. Rosjanie otrzymane pieniądze wykorzystują na kupno mieszkań czy budowę domów. Kapitał macierzyński można również wykorzystywać na opłacenie nauki dzieci a nawet dla podwyższenia emerytury matki. Za urodzenie trzeciego dziecka Rosjanka otrzymuje co miesiąc kwotę od 700 do 1000 złotych. Państwo wypłaca pieniądze do chwili ukończenia przez dziecko trzech lat. Tzw “odpusk w Dekret” oznacza, że ciężarna, pracująca kobieta, od 7 miesiąca ciąży może zawiesić swoją aktywność zawodową. Za okres od 7 miesiąca ciąży do 140 dni po urodzeniu dziecka wyliczana jest jej procentowo średnia krajowa zapłata [autor tej informacji, Inkwizytor, podaje iż jego rodzina otrzymała 3600 zł, oprócz „becikowego”] . Wypłaca to pracodawca, a potem rząd zwraca mu te pieniądze. Kobieta do 3 lat po urodzeniu dziecka jeżeli nie chce, nie pracuje, potem pracodawca musi ja przyjąć na to samo miejsce pracy. Niepełnosprawne dziecko otrzymuje 1500 złotych miesięcznie, a matka która nie pracuje, gdyż się nim opiekuj – 1200 zł. Rodzina z trójką lub więcej dzieci, gdy matka nie pracuje i siedzi w domu, otrzymuje socjal w wysokości 2400 zł. Jeśli dziecko jest inwalidą dostaje 1000 zł pomocy miesięcznie. VAT na artykuły dziecięce to 3% (w Polsce 23%). Zniżka za czynsz i media dla rodzin wielodzietnych to 30%.  Dziecko do 3-go roku życia ma darmowe leki w aptece. Jeden z rodziców i każde dziecko do 16 lat ma darmowe przejazdy komunikacją miejską i krajową. Kredyt na zakup mieszkania dla młodych małżeństw (poniżej 35 lat) udziela się bez procentów. Spłaca je państwo. Dzieci z rodzin wielodzietnych korzystają codziennie z “małocznej kuchni” (do 7 lat, a gdy jest mniej dzieci, to do 3 lat ). Dostają mleko, kefir, kaszkę mleczną, serek. Dziennie to koszt około 6 – 7 zł. Miesięcznie łatwo policzyć ile rodzina oszczędza. Z początkiem 2014 roku Putin jeszcze bardziej poszerzył pomoc dla wielodzietnych rodzin. Lażda taka rodzina dostaje za darmo od ichniego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej urządzenia AGD, jak pralka, lodówka, kuchenka a nawet telewizor. Są to rzeczy całkiem nowe, ze sklepu, oczywiście nie te najdroższe. Na dodatek to pracownicy rosyjskiego MOPSu sami dzwonią do takich rodzin i proponują sprzęt AGD. Nie trzeba stać w kolejkach, wypełniać bumażek itp. Podatki w Rosji są jedne z najniższych na świecie. Liniowy podatek dochodowy wynosi 13%.

ZACHÓD POTRZEBUJE ROSJAN ALE JAKO NIEWOLNIKÓW I OFIARY LICHWIARZY 

A NIE DUMNYCH I SILNYCH 

TAK SAMO GO NIENAWIDZĄ JAK KADAFIEGO STRASZNEGO KATA LIBII KTÓRY Z PAŃSTWA 

PUSTYNNEGO KTÓREGO OBYWATELE ŻYLI ZE SPRZEDAŻY ZŁOMU PO AFRIKAKORPSIE 

 

ZBUDOWAŁ BOGATY KRAJ DO KTÓREGO NA ZAROBEK W DOLARACH W LATACH 70-80 XX WIEKU ZJEŻDŻALI FACHOWCY Z CAŁEGO ŚWIATA  POLACY RÓWNIEŻ NIE JEDEN NIE 10 000 DOMÓW W POLSCE WYBUDOWANO ZA PIENIĄDZE ZAROBIONE W LIBII !!

 

CÓŻ WIELKIEGO I ODKRYWCZEGO ROBI PUTIN ………. NIC STOSUJE TAK ZWANĄ POLITYKĘ POMPOWANIA PIENIĘDZY W GOSPODARKĘ I PRYWATNY BIZNES ROSJI ZA POŚREDNICTWEM OBYWATELI 

TO SAMO CO ROBIĄ NIEMCY !!!!!

===============================

POLAKÓW JUŻ PRZEROBIONO I SAMI MÓWIĄ ŻE SOCJAL TO ZBRODNIA !!

 

DEBILE !!!!!!!!!!!!!!!!!! TAK ZBRODNIĄ JEST WYDAWANIE PIENIĘDZY Z PODATKÓW , SPRZEDAŻY  SUROWCÓW NARODOWYCH NA POTRZEBY WŁASNYCH OBYWATELI !!!

 

LEPIEJ JAK OŚMIERNICZKI KUPUJĄ LATAJĄ ŚMIGŁOWCAMI „ELITY” 

I MÓWIĄ W TV ŻE JESTEŚCIE HUJAMI KUPĄ G…… W OCZY WAM … WAM I WASZYM WNUKOM DZIECIOM !!

WTEDY POLAK NIE PROTESTUJE BO TO NIE JEST ROZDAWNICTWO 🙂 

=======================

PRZESTAŃCIE UDAWAĆ ŻE NIE WIECIE IŻ ANGLOSASI NIE NISZCZĄ ŚWIATA W CELU ZNIEWOLENIA ZADŁUŻENIA DLA SWOICH ZWYRODNIAŁYCH SYSTEMÓW ..

 

SOLĄ W OKU JEST KAŻDY KTO BRONI WŁASNEGO INTERESU NARODOWEGO !!!

=====================

TO NIE HYMN POCHWALNY WŁADIMIRA 

TO PRAWDA WŁADIMIR LUDZI POKROJU „ELIT” POOKRĄGŁOSTOŁOWYCH W POLSCE ŻECZYWIŚCIE ŚCIGA I WSADZA DO PIERDLI JAK TRZEBA – W POLSCE TAKIE ŻULE RZĄDZĄ I DLATEGO POLACY SĄ NIEWOLNIKAMI WE WŁASNYM KRAJU !!!!

DO TEGO SKRETYNIALI DO SZPIKU KOŚCI …

 

27 thoughts on “pilne !! POTWORNA PRAWDA , JAK PUTIN TRAKTUJE WŁASNYCH OBYWATELI !!! KOPIUJ WKLEJ GDZIE SIĘ DA!!

 1. Dla nich wolnosc to zmiana ustroju, ktora tak naprawde pogorszyla ich byt.Zgadzam sie ze wolnosc to niezaleznosc finansowa która pozwala na samostanowienie.Teraz nasi rodacy moga co najwyzej postanowic jaki papier sobie kupia do kibelka.Gdy tak cofne sie wstecz to nigdy nikt, zaden polityk mówiąc o Polskiej wolnosci nie odniosl sie do wolnosci ekonomicznej, do niezaleznosci obywateli.Zawsze podnoszono tylko fakt tego ze skonczyla sie jedna wladza ta zla, a przyszla druga ta dobra.Tylko ze zwyklemu czlowiekowi od tego nie zrobilo sie lepiej.Coz nie taki byl cel tych „przemian”.

  1. Coz nie taki byl cel tych “przemian”.

   OJ CHYBA TAKI JA W 1991 CHYBA JAKO 1 Z PIERWSZYCH POWIEDZIAŁEM PUBLICZNIE ŻE BOLEK TO ZWYKŁY CHUJ I ALFONS INTERESU OBCEGO …… zjeść mnie wtedy chcieli 🙂

 2. Co by nie powiedziec dla Polaków juz za późno. Większość tego narodu uważa że tak jak jest musi być. Nie zwracają sobie głowy myśleniem że może być inaczej.Sa zbyt zajęci ciężka pracą za psie pieniądze. Boją sie ja stracic bo nie maja nic innego.Czasem sie pozloszcza ale to bardziej w sobie niz na zewnątrz .Rano leca do roboty nie po to by zyc, ale by przezyc, kolejny dzien, miesiac, rok.Gdy tak rozgladam sie dookola widze ze po 89 roku nie ma juz obywateli, sa niewolnicy ktorzy rodza kolejnych niewolnikow.Ten widok przygnebia mnie, gdy patrze i widze pustke w tych ludziach.Oni juz nie maja marzen, pragnien, celow.Chca tylko kupic najtansze żarcie, zrobic opłaty, kupic z lumpeksu cos na dupe i na tym koniec.Spytani jednak powiedza to czego ich nauczono:moze jest ciezko i zle, ale mamy „wolność”.

 3. oceniając poziom intelektu Polaków ZAMIESZCZAM TŁUMACZENIE POWYŻSZEGO

  CELEM NIE JEST JAK SĄDZI WIĘKSZOŚĆ MOJA AGENTURALNA ROLA RUSKIEGO SZPIONA ….

  TYLKO UŚWIADOMIENIE WAM ŻE POLACY POWINNI MIEĆ TAKIEGO PREZYDENTA JAKIM JEST PUTIN DLA ROSJAN

  TO CZŁOWIEK KTÓRY WIE CO OZNACZAJĄ SŁOWA INTERES NARODOWY

  PORAZ KOLEJNY WKLEJĘ LINK – CZYM JEST WŁAŚNIE INTERES NARODOWY I JAK SIĘ GO CHRONI !!!!!!!!

  http://miziaforum.wordpress.com/2013/03/10/agencja-bezpieczenstwa-narodowego-niezbednie-potrzebana/

  1. DLACZEGO W POLSCE NIE MOŻE ISTNIEĆ AGENCJA BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO

   ANO DLATEGO ŻE:

   PRAWO W III R.P – ZABRANIA SZEREGIEM PARAGRAFÓW NAWET KODEKSU KARNEGO

   PRZEDE WSZYSTKIM PRZEPISY K.K – MÓWIĄCE O:

   KSENOFOBII , NACIONALIZMIE , RAŚIZMIE A NAWET FASZYŹMIE !!

   ZATEM PRÓBA UTWORZENIA A.B.N W POLSCE JEST RÓWNOZNACZNE Z POPEŁNIENIEM PRZESTĘPSTWA

   ZATEM INTERES NARODOWY I JEGO PILNOWANIE TO CIĄG POPEŁNIONYCH POWAŻNYCH PRZESTĘPSTW !!!

   WNIOSEK POLACY MAJĄ PRAWNY ZAKAZ OBRONY INTERESU NARODOWEGO………

   DODAM ŻE TEGO RODZAJU „PRZESTĘPSTWA ” MA ZADANIE ZWALCZAĆ ISTNIEJĄCA AGENCJA BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO WE WSPÓŁPRACY Z INNYMI SŁUŻBAMI III R.P

   1. POLECAM SZCZEGÓLNIE ZAPOZNANIE SIĘ Z DEFINICJĄ „INTERES NARODOWY ” PALANTOM Z TAK ZWANEGO RUCHU NARODOWEGO

    GDZIE JAKIEŚ 70% CZŁONKÓW JEST OGŁUPIONYCH PODSÓWANYMI IM CELAMI – 🙂 OSTATNIO NAWET WKRĘCAJĄ ICH W CYGAŃSKIE PROBLEMY

    1. POd terminem „INTERES NARODOWY” kryje się interes NARODU KOCZOWNICZEGO udającego POlaków.
     Nic więcej.
     Tylko ich interes.

     1. przeczytałeś link ????

      przeczytałeś coś na temat USA I AGENCJI NSA ???

      I W INNYCH POWAŻNYCH KRAJACH ??????

      WIDZĘ ŻE NIE – no i piszesz coś ………. bez ładu i składu

     2. coś ci dopowiem WIESZ DLA CZEGO W ROKU 1989 W CAŁYM OBOZIE PAŃSTW SOCJALISTYCZNYCH

      W CZASIE PRZEWROTÓW UDAŁO SIĘ ZGODNIE Z PRAWEM POSTAWIĆ PRZED SĄDEM RUMUŃSKIEGO „WODZA” WRAZ Z FLAMĄ ???

      BO W WYTOCZONYM PROCESIE ZARZUCONO MU SZEREG PRZESTĘPSTW GOSPODARCZYCH GODZĄCYCH W INTERES NARODOWY RUMUNÓW

      I ROZSTRZELANO DELIKWENTA A USA I ZSRR

      NAWET NIE PIERDŁO BO WYROK ZAPADŁ Z PARAGRAFÓW ZA KTÓRE GARDŁEM KARA I USA I ROSJA I W OGÓLE KAŻDY POWAŻNY KRAJ

  2. I POWIEM WAM WIĘCEJ JAK POJAWI SIĘ REALNA NAMACALNA SIŁA POLITYCZNA W POLSCE

   KTÓRA JAKO 1 Z NAJWAŻNIEJSZYCH POSTULATÓW ZACZNIE FORSOWAĆ I LANSOWAĆ POTRZEBĘ POWOŁANIA W POLSCE

   AGENCJI BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO NA WZÓR CHOĆBY USA

   TO ZOBACZYCIE WTEDY Z JAKĄ FURIĄ I STOSOWANIEM WSZELKICH ŚRODKÓW ZACZNĄ TO UGRUPOWANIE ZWALCZAĆ SŁ. III R.P

   DO SPÓŁKI Z NIEOGRANICZONĄ WSPÓŁPRACĄ SŁUŻB INNYCH KRAJÓW

   BA JA DODAM ŻE BALON PRÓBNY MOGLI BY WYSŁAĆ NP. PANOWIE

   MICHALKIEWICZ LUB ZIEMKIEWICZ – PISZĄC MATERIAŁ POD TYTUŁEM

   „DLA CZEGO W POLSCE NIE ISTNIEJE AGENCJA BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO ”

   i rozwarzać w czym jest gorsza Polska od USA że takiej służby nie potrzebuje 🙂

   ZOBACZYCIE JAKI BĘDZIE ATAK NA AUTORA
   =======================================

   ZESRAJĄ SIĘ ZA STRACHU ŻE POJAWIŁA SIĘ GRUPA ŚWIADOMYCH ŹRÓDŁA ZŁA I KLĘSK

 4. STAN UMYSŁOWY POLAKÓW NA DZIEŃ 30 .08.2014 – BEZ WZGLĘDU NA WIEK PŁEĆ I WYKSZTAŁCENIE – 90%

  NIE SĄ W STANIE SOBIE WYOBRAZIĆ ŻE

  MOGLI BY SAMI BEZ ŚWIATŁEGO KIEROWNICTWA Z ZACHODU !!

  WYDOBYWAĆ I HANDLOWAĆ KOPALINAMI – WĘGIEL , WĘGIEL BRUNATNY, MARGIEL, MIEDŹ , SREBRO , ZŁOTO, SIARKA, SÓL, BURSZTYN , BOKSYTY

  ŁOWIĆ RYBY W BAŁTYKU , ŚWIADCZYĆ USŁUGI TRANZYTOWE NA LINII NIEMCY ROSJA – OPŁATY TRANZYTOWE

  ZARZĄDZAĆ SAMEMU WŁASNYMI FINANSAMI – BANKI

  POSIADAĆ WŁASNĄ SILNĄ ARMIĘ + PRZEMYSŁ ZBROJENIOWY

  NIE MIEŚCI IM SIĘ W GŁOWACH ŻE MOGLI BY POSIADAĆ WŁASNE MARKI WYROBÓW

  TEKSTYLNYCH , PRODUKOWAĆ ŻYWNOŚĆ , KOMPUTERY, I CAŁĄ ELEKTRONIKĘ UŻYTKOWĄ
  ================
  POLSKA NA DZIŚ NIE JEST NAWET PRODUCENTEM OŁÓWKÓW LUB KREDEK !!

  ZERO !!!!!

  A POLACY WE WŁASNYM KRAJU SĄ ROBOLAMI POD KIEROWNICTWEM OBCYCH

  CZASAMI CI JUŻ ZAUFANI DOSTAJĄ POSADĘ „KAPO” LUB NADZORCÓW

  WIECIE JAK DUMNY JEST PRZECIĘTNY FRANCUZ PO 10 LATACH EDUKACJI WYSŁANY DO POLSKI JAKO VICE PREZES LUB KIEROWNIK W KONCERNIE – GDZIE W POLSCE SPRZĄTACZAMI , SPRZEDAWCAMI , CIECIAMI SĄ AUTENTYCZNI ABSOLWENCI POLSKICH UNIWERSYTETÓW , POLITECHNIK !!!!

  JEST PRZEKONANY ŻE POLACY TO KOMPLETNE DURNIE KTÓRYMI MUSI ZAŻĄDZAĆ

  ON !!!!!!!! WYSŁANNIK WYSOKO STOJACEJ CYWILIZACJI ….

  A POKORA POLSKICH MŁODYCH WYKSZTAŁCONYCH TYLKO GO UTWIERDZA O JEGO WYŻSZOŚCI NAD TUBYLCAMI ….. I WIERZY ŻE GDYBY NIE ON!!! POLACY NIE WIEDZIELI BY GDZIE SIĘ ROBI KUPĘ I SIKU

  TAK TRAKTUJĄ TEN KRAJ

  NIE WSTYD POZOSTAŁYM ??????

  TU JUŻ NIEMA MIEJSCA NA UŚWIADAMIANIE TYCH IDIOTÓW

  TRZEBA ICH JEBAĆ WYZYWAĆ OBRAŻAĆ … JEŚLI TO NIE POMOŻE BYĆ MOŻE W PÓŹNIEJSZYM CZASIE ZWYCZAJNIE WYELIMINOWAĆ JAKO ELEMENT SZKODLIWY

  1. PS ZINDOKTRYNOWANY IDIOTA … JEST BARDZIEJ NIEBEZPIECZNY NIŻ WYSOKIEJ KLASY AGENT OBCEGO INTERESU A KILKA MILIONÓW TAKICH IDIOTÓW WEWNĄTRZ KRAJU TO ZAGROŻENIE GORSZE NIŻ INWAZJA CHIŃSKIEJ ARMII

   NA SERIO !!!!!!!! – DLATEGO JAWNYCH WROGÓW OBCYCH ŻADKO SIĘ WIESZAŁO I WIESZA ALE ZDRAJCÓW DZIAŁAJĄCYCH ŚWIADOMIE LUB NIE ŚWIADOMIE

   ZAWSZE ZABIJANO !!! BEZ WYJĄTKU – patrz historia świata !!!

 5. Polskie debile nie rozumieją tego. Dla polskiego debila rosja to centrum światowego zła, tak jak irak, libia itd, bo tak mu zażydzone media powiedziały. Putin to szatan wcielony, a faszystowsko/banderowski rząd w kijowie to demokratycznie wybrana władza. Separatyści to terroryści a ślimak to ryba. Aj waj.

   1. Ciekawe czy będziesz tak ładnie śpiewał jak ci rosjanie wpadną do domu, na twoich oczach zgwalca zone i zabija dziecko. Chwala putinowi

    1. „Nikt” – a o zbrodniach niemieckich lub ukraińskich boisz się wspomnieć ??
     To ja napiszę – niemcy sadystycznie mordowali nawet niemowlęta – np.rozbijając ciałka brutalnym uderzeniem o ścianę – wiem to od mojej rodziny. Po upadku Powstania Warszawskiego niemcy nie mieli oporów żeby moją 5-letnią wtedy mamę wysłać do krematorium w Oświęcimiu.wraz z resztą rodziny. Rodzina wraz z mamą przeżyli tylko dlatego, że krematoria się zapchały, bo tak dużo ludzi mordowali, że piece nie wytrzymały. Pociągi wtedy musiały stac przed Oświęcimiem czekając w kolejce na wjazd. Wtedy właśnie rodzinie udało się uciec. gdyby krematoria się nie zapchały, na pewno by nie żyli, nawet moja 5-letnia wtedy mama. Inne dzieci biedne, nie miały tego szczęścia.

     1. święta prawda !!! i dla tego POLSKIEMU RZADOWI NIE PRZYSTOI TAK OSTENTACYJNIE I WIERNOPODDAŃCZO BEZINTERESOWNIE WŁAZIĆ W DUPSKA ANI NIEMCOM ANI UKRAIŃCĄ

      SZCZEGÓLNIE BANDEROWCĄ BO CI NAWET SKRUCHY NIE CZUJĄ I WRĘCZ JAWNIE GROŻĄ ODEBRANIEM POLSKICH 19 POWIATÓW

      NIEMCY PRZYNAJMNIEJ SIĘ WSTYDZĄ LUB UDAJA ZE SIĘ WSTYDZĄ

      A RUSKA ARMIA WTEDY NIE JEDEN OBÓZ WYZWOLIŁA SZYBKIM MARSZEM

 6. JEDEN NIE PODWAŻALNY FAKT – SKUTEK WOLNOŚCI DANEJ POLAKOM W WYNIKU ZAMACHU SPONSOROWANEGO PRZEZ CIA W POLSCE W LATACH 80 XX WIEKU

  NIE CHWALĘ PRL – u BO TEŻ BYŁY ZWYRODNIENIA

  W LATACH 1945 – 1990 – przybyło 16 000 000 Polaków

  w latach 1990 – 2014 – uciekło 7 000 000 POLAKÓW NA ZAWSZE A PRZYROST NATURALNY JEST UJEMNY OKOŁO 5% NA DZIŚ CO ROKU WZRASTA ROK 2012 BYŁ PIERWSZYM W 1000 LETNIEJ HISTORII POLSKI – BIORĄC POD UWAGĘ CZAS POKOJU !!!!!

  W KTÓRYM UMARŁO WIĘCEJ POLAKÓW NIŻ SIĘ NARODZIŁO !

 7. JAK TO JEST ŻE MAŁY HANS Z BERLINA DOSTAJE ZA DARMO OKULARY , I POLACY ZAZDROSZCZĄ ….

  A MAŁY JASIO Z POZNANIA GDYBY JE DOSTAŁ TO W POLSCE 80% LUDZI PODNIOSŁO BY WRZASK W MEDIACH ŻE TO BOLSZEWIZM , KOMUNA I INNE ?????

  TO PROSTE PYTANIE – SŁUCHAM ???

  1. Dla nas to proste…
   …ale odmóżdżone społeczeństwo zauważy tylko „DOSTAJE ZA DARMO” i od razu zapala się żaróweczka – złodziej, oszust, koleżka itd.

   … jeb na stos…

   1. POLACY W 90% BO 10% TO CWANIAKI KTÓRE ŻERUJĄ NA CIEMNOCIE I POGŁĘBIAJĄ TEN STAN

    PRZEKONALI TE 90% ŻE

    MAJĄ 3 RAZY GORSZE JEDZENIE JEŚĆ

    ZARABIAĆ 5 RAZY MNIEJ

    OD PRZECIĘTNEGO NAWET GREKA i to jest ich sukces i są tacy anty komuniści wolni !!

    OD ZYSKÓW Z WŁASNEGO BOGATEGO KRAJU – ZYSKI SĄ NALEŻNE KOLONIALNYM WŁAŚCICIELOM

    🙂 POLITYKA KONKWISKADORÓW WOBEC INDIAN – W POLSCE DZIAŁA …….

    CO SPOTKAŁO INDIAN – CHYBA WIECIE
    końcówka ich cywilizacji to masowa współpraca jednych indian przeciwko innym

    OCZYWIŚCIE GDY STAN UMYSŁÓW BYŁ JUŻ UKSZTAŁTOWANY – NIEJAKI JERONIMO OSTATNI KTÓRY PRÓBOWAŁ SIĘ ZBUNTOWAĆ Z MAŁĄ GARSTKĄ

    MIAŁ PRZECIW SOBIE WSZYSTKICH BIAŁYCH I 90% INDIAN !!!!!!!!!!!!!

    http://miziaforum.wordpress.com/inicjatywa-narodowa-kampania-o-przywrocenie-w-polskiej-demokracji-hierarchii-podlegloscie/#comment-90759

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: