DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

MEGA !! SZOK !! NOWA TAŚMA – P.O TUSKA OPŁACA PIS KACZYŃSKIEGO W ZAMIAN ZA ŚWIĘTY SPOKÓJ !!!!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

nowa sensacyjna informacje pochodząca z nagrań

POSEŁ PLATFORMY NIEJAKI G. S !!! W ROZMOWIE Z BIZNESMENEM MÓWI ŻE :

PLATFORMA OBYWATELSKA OD CZASÓW PODANIA SIĘ DO DYMISJI RZĄDU JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO – W RAMACH ZAWARTEGO WTEDY UKŁADU OPŁACA Z PIENIĘDZY P.O PIS W ZAMIAN PIS MA BYĆ OPOZYCJĄ KTÓRA ZAJMUJE MIEJSCE I NIGDY NIE PODEJMIE KROKÓW MOGĄCYCH ŚMIERTELNIE ZASZKODZIĆ P.O NA POZYCJI PARTII WŁADZY !!!!! CHODZI O MILIONOWE SUMY !!!!!

NAGRANIA SĄ W DYSPOZYCJI „WPROST” !!!!

CZY W TYM TYGODNIU ZOSTANĄ UJAWNIONE ?????/

I O TO PRAWDA O OPOZYCJI W KTÓREJ POKŁADA NADZIEJE WIELU POLAKÓW !!!!

KURWA ROZJEBAĆ TO WSZYSTKO W PYŁ !!!!!!!!!

NO TO MACIE I BIERZCIE PRZYKŁAD JAK SIĘ ZAWIERA PAKTY PONAD PODZIAŁAMI POLITYCZNYMI 

ONI POTRAFIĄ A MY JAKO NARÓD NIE POTRAFIMY ???

INFORMACJA NIE OFICJALNA Z REDAKCJI GAZETY …………..

ZATEM CZEKAMY NA KOLEJNĄ REWELACJE !!!!

 

P.S – POSEŁ G.S !!!!

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

219 thoughts on “MEGA !! SZOK !! NOWA TAŚMA – P.O TUSKA OPŁACA PIS KACZYŃSKIEGO W ZAMIAN ZA ŚWIĘTY SPOKÓJ !!!!!

 1. Ale pierdolisz!!! napaliłeś się kiepskiej trawy, albo nadużywasz autoerotyzmu??? Sam sobie zaprzeczasz, bredzisz i farmazony opowiadasz. Żałosny dupek… ps nie lubię/krytykuję od dawna/opierdalam Tuska.. ale Twoje fekaliowe wyziewy i pojebane ewomicje pseudo-polityczne są że-nu-ją-ce!!!

 2. Ale brednie. Ciekawe kto to napisał przed opublikowaniem taśm? Złodzieje przy korycie naprawdę boją się przegranej.

 3. uwaga !!! DLA TYCH CO MYŚLĄ I KPIĄ NA TEMAT MOJEJ INFORMACJI – TEN ART NA GÓRZE P.O SPONSORUJE PIS

  MIZIA WRÓCIŁ ZATEM JUŻ CZAS NA OFICJALNĄ TAŚMĘ OPUBLIKOWANĄ WE „WPROST”

  „Wprost” zapowiada opublikowanie treści kolejnych nagrań

  „Nowe taśmy »Wprost«. Mocne i bez kelnerów” – zapowiedział na Twitterze dziennikarz tygodnika Michał Majewski. Dlaczego poinformował o tym w mediach społecznościowych? Wszystko po to, „żebyśmy nie mieli ponownej wizyty służb w redakcji” – napisał.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wprost-zapowiada-opublikowanie-tresci-kolejnych-nagran/g2204

  TU MACIE LINK

  A JA ZA CHWILKĘ NAPISZE COŚ KOLEJNEGO NIECO WYPRZEDZAJACEGO ART. „WPROST NA TEMAT PIS OPŁACANY PRZEZ P.O

  PS.

  i radzę na przyszłość poczekać z krytyką moich informacji 🙂 !!!

  no są o 1 -2 tyg wcześniej

  1. A skąd pewność że mowa o twoich taśmach? Te z putinem i tuskiem to dalej nie widać a one były zapowiadane wcześniej.

   1. te taśmy zapowiadałe strona ukraińska zresztą ta sama co dzień przed wysadzeniem gazociągu

    TAKIE TAŚMY PUBLIKUJE SIĘ NIE KU UCIESZE I ROZRYWCE POLAKÓW TYLKO PO TO ŻEBY WYMUSIĆ PEWNE ZACHOWANIA RZĄDU – NAZYWA SIĘ TO SZANTAŻ

    TO POWAŻNA BROŃ W ROZGRYWKACH MIEDZYNARODOWYCH

    ZATEM DAJE SIĘ JE NA ŻER WTEDY GDY JEST POTRZEBA

    A TEN WEKEND JEST WŁASNIE POD CHASŁEM KOLEJNYCH TAŚM

    1. Nie o pietruszke poszlo,ale handel Belki z Mirem..No i wreszcie umeczony Narod dzieki dzielnym kelnerom zobaczyl belke ” w oczach Belki” i nie tylko…Nawet zaczal rozrabiac narodowo ..

   1. Politycy uprawiają intelektualną i polityczną prostytucję, a naród im kibicuje! Czyli nic nowego.

    1. W telefonach do superstacji wyszło że Stalin wybejał 77tys icków a co się z nimi stało????

   2. U mnie sąsiadki w klatce dyskutują nad tym kto pójdzie sprzątać kościół 🙂 Temat numer 1 cały tydzień.

 4. Korwin w europarlamencie trafia w punkt

  Janusz Korwin-Mikke wystąpił w Parlamencie Europejskim i od razu było po bandzie. Nie, spokojnie, „Krul” nie gadał o tym, że Hitler był dobry bo za jego czasów były niskie podatki, ani nie głosił tezy, że kobiety lubią być gwałcone przy garach. Nic z tych rzeczy – szef Kongresu Nowej Prawicy nazwał jedynie rzeczy po imieniu i powiedział co myśli o walce z mitycznym globalnym ociepleniem i wojnie z klimatycznymi zmianami: „Kraje okupowane przez UE zapłaciły za tę wojnę wielką cenę. Jej utajonym celem jest zerowy wzrost. Ten cel, wsparty przez ludzi, którzy siedzą między nami, został osiągnięty. (…) Mam nadzieję, że kiedy w styczniu powstanie prokuratura UE, winni, w tym pseudonaukowcy, którzy w złej wierze popierali to szaleństwo, zostaną odnalezieni, nazwani, oskarżeni, osądzeni i wtrąceni do więzienia” – powiedział. I trafił w punkt…

  Każdy normalny i potrafiący się posługiwać szarymi komórkami człowiek wie, że unijne limity emisji dwutlenku węgla i handel kwotami tejże emisji to cyrk na kółkach i kompletny absurd. Nawet gdyby Unia Europejska ograniczyła na swoim terytorium emisję dwutlenku do zera (powtarzam: DO ZERA) to w skali światowej oznaczałoby to tyle, co jeden nie puszczający bąków bizon w całym stadzie. Najwięksi emitenci tego gazu – czyli Chiny, Stany Zjednoczone i Rosja – przejmować się nie zamierzają, przeciwnie, w ich przypadku emisja rośnie wraz ze wzrostem gospodarczym. Mówiąc krótko wygląda to tak, jakby podczas wesela znalazł się jeden abstynent chcący narzucać narrację setce moczymordów.

  Wiadomym jest, że państwa bardziej rozwinięte angażują się w proekologiczne technologie w większym zakresie niż ich biedniejsi kuzyni – z dwóch powodów: po pierwsze, stać je na to; a po drugie im się to opłaci. Jednakowoż narzucanie tych technologii państwom próbującym do nich doszlusować hamuje ich rozwój blokując gospodarkę. I właśnie o to chodzi – Niemcy są w stanie ograniczyć emisję gazów cieplarnianych, Polska próbując zrobić to samo zwyczajnie zbankrutuje. I przestanie zagrażać Niemcom – już nie będzie przejmować produkcji dzięki taniej sile roboczej bo nie będzie jej stać na wdrożenie dozwolonych technologii. Wdrożą je w Polsce Niemcy tworząc kolonię, polska tania siła będzie pracować dla nich a nie dla nas. Powtarzam – właśnie o to chodzi, o hegemonię na kontynencie.

  A że przy okazji oddaje się pola producentom z Azji to już całkiem inna para kaloszy. Nieistotna. Kiedy wzrastające gospodarki zostaną wbite w błoto z kwot dwutlenkowych i innych ekoabsurdów będzie można zrezygnować – do tego czasu gospodarki Niemiec czy Francji wytrzymają. Zasoby w śwince – skarbonce są na tyle solidne, by mogły sobie pozwolić na chwilową stagnację.

  I tak będzie wyglądał drugi etap kryzysu gospodarczego…

  1. Chlop sie stara..A juz plotkuja,ze tlumacze nie nadazali za myslami ” miszcza elekwencji”..No ale pono konsul honorowy w Monako,co zamowil mord na matce konkubiny ,miliarderce niejakiej Pastor tez ponoc mial klopoty z tlumaczem he he he i wycofal przyznanie sie do winy…

    1. Glupi nie jest..zalezy dla kogo gra..Mikke …Temat walkowal w kolo Bartek..trzeba sledzic dalsze owoce..Nie jeden juz byl taki kozak ,ze paplal i paplal ,a potem w fotelu poselskim sie uspokoil..w tym przypadku tez tak bedzie…zeby kazdy znalazl cos egzotycznego dla siebie sposrod grona zawodowych politykow..polityk to zawod..a nie powolanie .

 5. Opowiastka o polskich przygłupach.

  Dziś o Wojciechu. Przylatuje Cejrowski do Tajlandii, chodzi po świątyniach i wyśmiewa się z ludzi przestrzegając przed Buddyzmem, który jak twierdzi jest okultystyczny, wręcz satanistyczny. Później w TVP, za wasze pieniądze emitują kompilacje wypowiedzi przygłupa i jego przemyśleń z punktu widzenia katola, jakby mu Buddyzm kiedyś krzywdę wyrządził. Ogólnie to on, aż taki głupi nie jest, ale warto rżnąc pajaca i doić ciemny lud – taka postawa prawego chrześcijanina – wydymać brata frajera.

  No spoko, nie podoba się Buddyzm, wyśmiewacie się, szydzicie z wierzących – popierasz Wojtka – więc wypierdalać stąd, koniec wakacji w tym kraju dla Polaczków. Ja bym tak zrobił, znióśł możliwość miesięcznego bezwizowego pobytu i dojebał wizy turystyczne pięc razy droższe z notacją uwaga POLAK albo dodatkową opłatę na lotnisku dla wybranego narodu. Tak żeby każdy z was czuł odpowiedzialność za media publiczne i ludzi w nich pracujących na przyszłość. Latać i tak tutaj będziecie, a za głupotę i ignorancje trzeba płacić dodatkowo.

  Nie będę się czepiał waszej religii pomimo, że w przeciwieństwie do WC mógłbym to zrobić z bardziej uzasadniony pobudek, gdyż moje korzenie są tubylcze i otarłem się o chrześcijaństwo. Nie będę szydził z Jezusa, czy wyśmiewał kenozę i nie zjadę do waszego poziomu, ale będę was tępił jak się da. Puszczacie na antenie takie rzeczy i dopierdalacie się do kraju, w którym marzy się wam spędzić choćby tydzień wakacji. A ja widzę tą emisje i świat również. Pokazuje miejscowym i innym, tłumacze, żeby poznawali się na was.

  Wracając do tematu, on sam, rozwiódł się po mizernym współżyciu, czy jak to się poprawnie mówi, kościół unieważnił ślub – zwał jak zwał – miłośnik podróży i nieprzeciętny kurwiarz wyruszył w świat. Jakby ktoś nie wiedział jeszcze WC jest dość wrednym typem, który knajpy nie opuści, dopóki nie skończy z uroczą barmanką na zapleczu. Zdaje sie ponownie się chajtną z 20 lat młodszą laską. Jak to jest, że te wielkie katole, wyznawcy prawdy i narodowościowcy chajtają się po kilka razy…

  Ponieważ chłop pojąć nie może, dlaczego ludzie się modlą od 2557 lat do kogoś kto nie jest Bogiem, to najchętniej spaliłby wszystkich na stosie tak jak to robili jego poprzednicy, za odmienny światopogląd, który wypływa czysto z próby zrozumienia życia i natury.

  (tak, tak, my tutaj mamy 2557 rok, także i tutaj widać wasze duchowe opóźnienie o ponad pół wieku)

  Łazi, patrzy i mieli fanatyk na temat węży i demonów, tak jakby zapomniał o podobnych symbolach we własnej religii. Tak bardzo wyczulony na sztukę nie może zrozumieć symboli artystycznych i że obecność tych przeróżnych złych duchów nie oznacza ani poddania się złym mocom, ani też wysługiwania się nimi. Oznacza obrócenie zła na dobro, okiełznanie złej mocy i przeistoczenie jej w siłę dobra.

  Nie jest też tak, że poszukuje się tej złej mocy i wchodzi się z nią w jakieś ugody albo związki. Zwyczajnie przez moc poznawania dobra niszczy się zło w sobie i w ten sposób wszelkie zło zostaje odmienione. Demony nie są już więcej szkodliwe, bo w wierzącym zamknięte zostają drzwi na wejście pokusy i słabości. Przez to, że demony nie są więcej szkodliwe, stają się pomocą, ale nie jest to rodzaj pomocy służalczej.

  To tak w skórcie, bo rozchodzi się o coś innego jeszcze, ale skoro zaczął gadać o demonach to wyjaśniłem.

  Także kto i co jest bardziej niebezpieczne? Cejrowski, którzy wierzy w nadludzką moc szatana, czy pokojowa filozofia życia. Dopierdala się nawet do tego, że w Tajlandii się sprzedaje posążki Buddy na ulicy. No fakt, w Polsce różańce i krzyżyki rozdaje się za darmo. Oczywiście znam też fanatyków buddyjskich, ale oni nie są niebezpieczni, kupują ziemię, stawiają za własne pieniądze świątynie i wierzą, że ich obecne i ponowne życie będzie lepsze. Podobnie nie istnieją dowody, że reinkarnacja to bajka, jak również na istnienie Boga. (więcej w necie)

  W ten sposób Wojtek został opętany przez demona własnej religii i zwyczajnie pojebało mu się w deklu. Podróżnik sporo opowiada również o kulturze osobistej i pewnych zasad jakie powinny obowiązywać w różnych kulturach. A ponieważ ostatnio długo latał na gaciach po murzyńskiej wiosce to wpadł z rozpędu do polskiego studia telewizyjnego na poważną dyskusje w szortach, na boso, kubeczkiem herbaty ze słomką i przemawia do polskich dzikusów.

  Ogólnie opowiada przeróżne zabawne wydarzenia jakie miejsca miały w jego dawnych szalonych eskapadach (wznowionej dwa lata temu publikacja Podróżnik WC), jak mu w autobusie kura naszczała na łeb, albo że mamy obowiązek zwalczać wszystkim ludzkimi sposobami satanistę Nergala, przy okazji kolejnego oszołoma.

  Oboje zresztą klepią dziwne bajki, żebyście tylko nie zapomnieli o ich istnieniu, bo bez waszych datków podobnie jak wy nie mieliby co zjeść. Do tego śmieją się z was i z waszego pojebanego kraju, a wy ich wielbicie. W ten sposób dojechaliście się sami do tego stopnia, że do dziś klepiecie się po piersi powtarzając: „Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina”. I tu jest pełna zgoda, to jest wasza bardzo wielka wina.

  Także klepcie się w dalej pierś, albo w dupę, gdzie komu wygodniej, a ja w tym czasie pomedytuję, może mnie oświeci i lepiej pojmę co wam dolega poza głupotą. W tym tempie za rok was zaczną masowo szczepić na to zjawisko. I to co roku, na głupotę 1, 2, 3, 4 a w końcu pozdychacie na katar.

  Mnie jako korzennemu tubylcowi medytacja idzie bardzo ciężko, trudno się oderwać od was, ciężko mi zaakceptować waszą głupotę i chamstwo, ale się staram mimo wszystko traktować was jako życie, które egzystuje w tym świecie i staram się was tolerować. Raczej pewne jest, że nie oderwę od tego, ale muszę nauczyć się z tym żyć i nawet czasami uśmiechać do was albo oszaleje.

  Może faktycznie zacznijcie medytować, wystarczy 8 tygodni na zmiany mózgowe.
  http://www.familyhealthguide.co.uk/mindfulness-meditation-leads-to-increases-in-brain-gray-matter-density-in-just-8-weeks.html

  Tylko jak głupców do tego zachęcić, skoro tego nigdy nie robiliście, hm… no nic, to jest koniec. Wymrzecie i będzie latwiej następnym pokolenią już bez was. Nie da sie zmienić życia. Moje pisanie też jest bez sensu zupełnie.

  Posłuchajcie co ma do powiedzenia w tym temacie Dr.Woraphat Phucharoen były NASA inżynier, niż ktoś bez zielonego pojęcia o czym bredzi prostak, hipokryta, cham i kurwiarz – rzymskim katol.

  1. Dobrze napisane i po prawdzie..Ano podtykaja balwanom rozne takie checene ideologie..Budde tez ,jak komu pasuje..W bialych demokracjach ” kapitalisty” od byzesow wszelakich znacaja sie nad pracownikami szczegolnie w roznych korporacjach..Zadaja od takich pracoholikow 24 -godzinnej pracy..Skracaja im w tych korporacjach przerwy na posilki..W niektorych nawet pracoholiki jedza posilki przy komputerach..Przedtem niewolnicy do ziemi byli przywiazani..A teraz wraz z nowoczesna technika przywiazuja ich do komputerow.. No ale coz..Taka jest cena za cywilizacje.Pozbawili tych pracoholikow takze mozliwosci wyjarania paki jakichs ” Sportow” podczas intesywnej pracy przy biurku z komputerem na nim..Nie moze taki pracoholik puscic dymka i smrodzic kolezance zza sasiedniego biurka ,bo to smrodzenie jest szkodliwe dla zdrowia..Teraz wspolnie moga sobie zjechac winda kolezanka z kolega z tego samego biura na tzw. papieroska z 20-tego pietra..Kapitalista wspolczesny doliczy czas przejazdu winda i wypalenia papieroska pracoholikom do zasadniczych godzin pracy..Leniuchowac nie mozna..Za palenie papierosow kapitalista – korporcjonalista nie buli…Taki pracoholik,co do zaplacenia ma strasznie duzoooo roznych faktur narazony jest na ciagly stress. A to nie zje obiadu,do tego doliczaja mu wiecej minut za palenie fajek w robocie,a to kilka innych dodatkowych zajec z powodu choroby innego pracoholika ..No i czasami sie zdarza,ze taki zestresowany pracoholik nie wezmie windy,zeby zajarac tego ” Sporta ” przed budynkiem biurowca i skoczy z 20 pietra..Zeby przeciwdzialac takim skokom nieodpowiedzialnym kapitalista wspolczesny w korporacji przeciwdziala skutkom stessu w robocie..No i maja pracoholiki w robocie po robocie do wyboru: armie psycholozek,sale gimnastyczna ,kursy yogi oraz wyklady z buddyzmu ..A wszystko po to,zeby pracoholik sie odstresowal i harowal dla tej korporacji przywizany do tego biurka z komputerem narazony na te same stressy..Kapitalista zrobil wszystko dla pracoholika ..Takze walczy z jego stessem,stressujac go nieprzerwanie,z czego ogromnie sie ciesza specjalisci od walki ze stessem,bo maja robote w korporacjach,gdzie tez sie stresuja..Hmm..Pewna nierownosc tutaj sie wkradla,bo kapitalista wspolczesny nie zatrudnil do walki ze stessem jeszcze ksiedza ,rabina i imama..No ale ..Trza se moze wywalczyc petycjami takie prawo..
   Ps.
   To tak na marginesie..Do czego sluzy Buddyzm i rozne takie…?

    1. I programy szpiegowskie w komputerach i nagrywania kazdego..Z wyjatkiem uprzywilejowanych..No widzisz ten pan w niebiesiech wybranym ponoc ” OKO ” kazal budowac..Do pewnego goscie powiedzial tak:” Zbuduj mi oko”..No i buduja nie tylko oko ,a takze uszy…Kto szuka ,nie bladzi..Czytac trza,czytac..tez..

   1. Ja kilka razy wszedłem z ciała. To miało miejsce w 16 roku życia. Oblałem liceum raz, drugi; nie widzieli co ze mną zrobić; Hahahaha; dostałem warunek, że zdam szkołe, ale bez matury; Ale jak ich w chuju miałem bo już latałem poza ciałem i wiedziałem jakie będą wyniki matury; Kumple mnie na siłe wyciągnąli i zdałem mate najlepiej, replay we wrześniu z polaka; i chuj w to; i wiedziałam i skończyłem ten dziwny okres życia;

    aaa … podróż poza ciałem, kosztowały mnie wiele; żałuje ich teraz; po 20 latach nie mogę spać normalnie; w zasadzie od tego czasu nie mogę w ogóle wyspać się;

    każdego ranka analizowałem, ponad 12 snów dziennie, tyle byłem w stanie zapamiętać i spisać to w bazie; ale zaczęło mi się jebać w głowie;

    wracam do tego co robiłem;

    co ma do tego buddyzm – ??? zobaczymy..

    1. Czyli ,co Knur..Dusa z ciala wyleciala i latala ?.Wedlug buddyzmu i nie tylko …Jak ta dusa ( troche podobna do duszy w zelazku) z ciala wyleci no to klapa energetyczna..dla ciala…Czasami zanim wyleci…to. hmmm ….no i tu cicho sza…bo roznie z nia bywa z ta energetyczna dusza…przed i po…opuszczeniu ciala…Inna wersja lotow poza cialem …dawaj namiary Knur na dostawce ..Obydwoe wersje cus w sobie maja…duzo maja wspolnego…

     1. poważnie Marysia, wiesz jakie to jest ciężkie uczucie – już be jaj – możesz tego doświadczyć; wystarczy, że zaczniesz od spisywania snów;

      1. Takie odloty Knur podobno po tych peruwianskich ziolach..Czytalam,ze i sny sa i zludzenie lotow poza cialem….Sny pamietam ..Nie bede spisywac..A te peruwianskie ziola lepiej odstaw ..he he he.

       1. Nie chodzi o sam fakt spisywania snów i co tam się komu śni w tych waszych pojebanych głowach tylko mechanizm treningu, ale to nie jest temat tutaj z wami. Wam się śni, że przyleci Jezus i uzdrowi wszystkich.

        Czysty jestem nic nie biorę. Czasami się zaśmiecam alkiem, żeby znieść Was. Tak z głupoty.

       2. @Knur..tylko nie Waszych prosze..Kto ,to waszych. ,to Waszych a kto nie ,to nie..Dla treningu nie musze nic spisywac.Wszysciutko sie w glowce miesci..nie musze szukac po Wikipedii ,zeby cus napisac.Na przyklad o zygocie he he i innych takich.Komu sie ,ze przyleci,to sie sni…przylatuja tacy ,przylatuja ..Czy maja ,cos wspolnego z Jezusem,to sie okaze..

       3. Nie wkurwiaj mnie. Zawsze bylem grzeczny dla ciebie 🙂 Jak chcesz tępić oneironauta – to lepiej nie!

      2. Ja chciałem spisać sen, no to spisałem na kartce papieru. Okazało się, że spisałem jeden sen w drugim śnie. A potem się obudziłem naprawdę a tu kartki i spisanego snu nie ma. Co ja biedny mam począć ktoś mnie zrobił w konia. Ale w sumie to nie dziwne. Kiedyś miałem tak, że obudziłem się w śnie robiłem normalne rzeczy z rana , mycie się, śniadanie etc. było to realistyczne do bólu. A potem znowu się budzę a to był sen heh a ja wkurwiony , że znowu trzeba to samo robić ehehehe

       1. Ktos Ci buchnal kartke…he he.Bylo lepiej zapamietac,a nie spisywac…A zreszta..Mozgi tez beda krasc..Nie musza nawet..Ludziska sami zawartosc mozgow na roznych forach prezentuja he he.

       2. JAKICH MÓZGÓW 80% NIEMA MÓZGU MA TELEWIZOR W TYM MIEJSCU i do tego taki mały p…. dolny czarno biały !!

       3. Ha ha.Mnie chodzilo Mizia o te 20 %..a nie cala reszte..A gdzie indziej to nie lepiej..Teraz maja kolorowe zwoje ,nie czarno-biale…

   1. A te bozie z tych ikon ,gdzie sie pochowaly?..Do …nedzy..ze tak powiem..Franek taki milosciwy nie spieszy z oredziem,zeby powstrzymac te rzez..Chyba jaka bozie ,taki zastepca na ziemi..Ciul ,tchorz i klamczuch i koniec..Amen.

    1. Franio już skonczył swoją misję, szmaciarnie piszą że mocno przepracowany i chorowity… 😉

     1. To pojdzie do domu ojca i juz..Jak kazdy…Wybrali go,zeby owieczkom i barankom wmowic,ze on tak broni bidnych…i wypelnic powoli pustoszejace przybytki oglupiania..Opustoszeja przybytki to i bezrobocie wsrod pasterzy i barankow i owieczek sie zwiekszy..A kto ma ochote wyzbyc sie zycia w palacu i zamienic je na zycie w rynsztoku…?. Chyba swiety Aleksy i niejaki Franciszek ale ten z Asyzu…jak glosza legendy ! Kto nie wie ,co to ” legenda” niech se zajrzy do Wikipedii ,jesli przespal lekcje polskiego pt .Zywoty swietych ,ich geneza i cel.Kazdy dba o swoj ” byznes” i tyle.A zachodnie kosciolki cos pieknieja..Chyba dzieki polskiemu konkordatowi.Na to wyglada..Ida przelewy z Polski przez Watykan,zeby nawracac heretykow na zachodzie..Nawet partie chrzescijanskie coraz bardziej sie umacniaja lub rozmnazaja…Ja nie wiem jak mozna byc chrzescijanskim demokratom..Jedno drugiemu przeczy..A jeszcze bardziej konserwatywnym chrzescijanskim demokrata..Ech…he he.

      1. Zeby wzmocnic chrzescijanstwo i wiare ,co pada w roznych narodach ,to sie tworzy wszedzie ,gdzie sie da ” sztuczne ” ,a za ugoda stron zainteresowanych zmasowane ataki starszych w wierze na kosciol swiety..a ten kosciol swiety ,to wyrasta z tego samego drzewka,co inne synagogi i meczety..Nic tak dobrze nie robi w umacnianiu upadajacej wiary ,jak znalezienie wroga…No i jest wrog ….I dziala..Jesus- Icek tez byl wrogiem i stworzyl ” swoj kosciol”,ktory jednoczy sie z drzewem ,z ktorego wyrosl..Jednoczy sie po cichu,odgrywajac teratrum walki o przetrwanie na zewnatrz przed owieczkami,ktore i gluche i slepe i daja sie wodzic…Krol zydoski krolem Polski…i koronacja …No i spelnia sie obietnica ” przymierza narodu polskiego z zydoskim”..zapowiedziana..Kto szuka ,nie bladzi..

       1. Nostradamus pisał o przymierzu „sześciokąta czy sześcianu”( w każdym razie rozszyfrowano to jako Polskę , bo taki był kształt czapek wojskowych) z arabami, chyba że coś popitoliłam bo czytałam to dawno.

       2. @Krab..Na ktorym roku skonczylas czytanie tego Nostradamusa?.Bo moj sie konczy tom z przepowiedniami na roku 2000 he he.No i w tym moim tomie sporo napisali o Wojtyle. oraz upadku Sowieckiego Sojuza ..A upadek Sojuza ,tego co krazyl wokol Ziemi to przepowiadal pewien krawiec. ,nie Nostradamus …Zle przepowiedzial Paco i sie nie udziela publicznie.Produkuje perfumy ..Narobil ten Paco Rabanu he he tym wieszczeniem o Sojuzie stacji.Napisali !!!.O tym przymierzu to z innego zrodla info..Daj jakies namiary na te przepowiednie z tetragramami…

       3. Z tego co pamiętam to trudno było cokolwiek umiejscowić w czasie, bo on w tych swoich centuriach zrobił szyfrowanie , że chyba nikt nie potrafi tego rozgryźć. Faktycznie bodaj jedyną datą był rok 1999 chyba lipiec. Tyle, że czytałam sporo różnych przepowiedni i mi się teraz myli, które były czyje.

       4. @Krab…Taaaa..Zrobil szyfrowanie ha ha.A wspolczesni szyfranci odszyfrowuja ,jak im pasuje..jak z Wojtyla i upadkiem sowieckiego sojuza…No jakos mam pamiec do przepowiedni..niektore nawet zdarza mi sie przepowiedziec..he he.

       5. Jak by nie użył tylu „wybiegów” to by mu te przepowiednie skonfiskowali i spalili. A tak uratował je dla potomnych, tyle że potomni interpretują je jak im pasuje! I już.

       6. @Krab..Wybiegi ,wybiegami ..Byl historykiem i uczonym,wiec znal zawilosci swojej epoki..Dla sensacji w wielu epokach tworzylo sie legendy.POdobnie jak teraz.taka afera tasmowa.Juz kraza legendy na jej temat i wielu doszukuje sie sensacji i tajemnicy.Nic nowego…A moze rzeczywiscie byl politycznie podejrzany..W roznych minionych epokach tez miano i szyfrantow i szpiegow i sprzedawczykow..Taki Judasz…na przyklad.Tak naprawde kim byl?.Wiadomo jaka odegral role i krazy wiele hipotez na temat tejze roli..Coz..Im bardziej oddalamy sie od przeszlosci,tym bardziej obfituje ona i w hipotezy i legendy…

      2. Niech do „domu Ojca” tak bardzo się nie spieszy, bo wg przepowiedni to ostatni papież !!

       1. Ostatni mial byc ten emerytowany B16-ty ,a potem jakis murzyn i koniec swiata..Tako przewidzial niejaki Jakub Swinka ..Zobaczymy ,co przepowie Kurzeja ? ha ha.Moze cos wie na temat tego Franka..

  1. http://kremlin.ru/news/46131
   Władimir Putin przemawia na spotkaniu ambasadorów i stałych przedstawicieli Federacji Rosyjskiej. Spotkanie poświęcone było ochronie interesów narodowych Rosji, wzmocnienie podstaw i zasad stosunków międzynarodowych.

 6. Czołem GŁUPCY!

  W końcu po tylu latach, taki drobny personalny sukces i wewnętrzna satysfakcja, że oficjalnie mogę się zwracać się do polskich durniów w sposób w jaki mi odpowiada najbardziej.

  Obrażali się wszyscy dookoła, a teraz to już oficjalnie wam piszą, że jesteście narodem głupców w mediach, który żre odpady, więc chyba i ja oficjalnie mogę się tak odnosić. No troszkę chujowo, że pochodzę mimo wszystko od was idiotów, ale już niebawem zmienię głupawe kolory i jeszcze bardziej beznadziejną tubylczą przyśpiewkę.

  Teraz jeszcze Janusz z KNP wejdzie w koalicjie z PIS i będziecie mieli taki armagedon, że nawet wasze durne dzieci zawisną na dobre. Część z was bez-mózgów wysłała własne bachory do UK zmywać, ale to też nic więcej jak objaw otępienia, bo płodzić dzieci w pojebanym kraju i wysyłać je za murzynów na zachód to też objaw ciemnoty i degeneracji.

  A ja zacieram ręce tylko i patrzę sobie na głupców z radością, jak za rok zacznie się prawdziwe skamlenie. Tym bardziej moja radość zenituje jak was wypierdolą z pomidorów do plemienia korzeni rodzinnych, którym wysyłacie podobno kasę. Oczywiście nie jest prawdą do końca, że wasze dzieci wam pieniądze wysyłają ze zmywaków, tylko odwrotnie.

  Także Ahoj Głupcy. Raz jeszcze:

  GŁUPCY!!!
  GŁUPCY!!!
  GŁUPCY!!!

  Hahahaha. Choke deee frajerzy. I nie piszcie pode mną odpowiedzi bo mnie nie interesują komentarze. Ja zaczynam świętować zwycięstwo nad KRETYNAMI! :555

  Na zdrowie. Za waszą GŁUPOTĘ! Za waszą demokrację i SOCJAL!

  http://www.wykop.pl/link/2059280/polakom-sprzedaja-to-czego-niemcy-nie-rusza/
  (sami wykopujecie własną diete, gz!)

  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Polska-to-narod-glupcow-3155499.html
  (no i jeszcze Ikonowicza u steru brakuje, co ten gość pierdoli to tylko głupiec jest w stanie zrozumieć)

  No i moje GRATULACJE, potomstwa:

  http://www.youtube.com/watch?v=N4JVKk2Hgxc

  —-

  Co jest dobrym lekarstwem na raka. Zielona herbata, zdrowe jedzenie, witaminy, pestki, psychika, rodzina, chęć do życia, samorealizacja, czyli wszystko to co pozwoliliście sobie odebrać. Za freeko.

  1. Dajesz czadu Knur…Widze..w ramach akcji uswiadamiajacej..Moze czesc uda Ci sie uswiadomic..Trzym sie…Trzymam kciuki..Po tym sojuszu ,to im sie odechce..Masz racje..Dopiero poczatek ..Chwala sobie te zmywaki i robia sobie rozne swinstwa,bo miejsca przy zmywakach coraz mniej..Obudza sie ,jak zostanie z 1 tysiac..Akcje na zmywakach..polskie doktory trujace lekami wraz z korpusem zaufanych pielegniarek -donosicielek pomoga ograniczyc ludnosc tubylcza moze do miliona ….Podobno sa plany na 15 milionow..No ale Czarnobyl zrobil swoje…mimo zdrowego jedzenia . Hmmm..zdrowego w niektorych rejonach po Czarnobylu..Cus jest na rzeczy,bo zachod nie chce polskiej zywnosci ,a moze z powodu Czarnobyla ?.Cus o Czarnobylu cicho i jego wplywie na epidemie roznych nowotworow w Polsce?.

  2. Pan z rowerem zdal egzamin gimnazjalny i z logiki tez..Brawooo..No bez jaj… Mlodzi w garniturach nie nadaja sie na zmywaki,bo jak beda gotowac 3 jajka 9 minut ,to wyleca na zbita twarz…Panienki
   ..No coz..Maja look…chyba dla jaj…wylacznie…

   1. Przecież to celowa robota !! Niewolnik ma być głupi!! I taki poziom prezentuje około 50% młodzieży. To jeszcze jest pokolenie „przejściowe”, aż strach pomyśleć jaki poziom będzie prezentowało „pokolenie gender” !

    1. Wiem Krab..Pokolenie gender bedzie wygladalo ja ania ….,co se przywlaszczyla nazwe pewnej ulicy Grodzka…Czas zwijac manatki i szukac innej planety..dla normalnych i zostawic im ten bardak..

     1. A bliziutko mamy podobną, przynajmniej pod względem temperatury, tylko 16 lat świetlnych !!

      1. No..Tylko jak sie tam dostac..Moge zaryzykowac ..Wole 16 lat swietlnych podrozy ,niz patrzec na glupote i walczyc z durnota…Jest jeszcze ktos chetny na taka podroz?..Niestety mieszkancy planety Ziemia sa niereformowalni..Lepiej stad sie wyprowadzic..Lubie podroze.szczegolnie dlugie..he he..Co to jest 16 glupich lat w porownaniu z wiecznoscia ?..pestka ..z mirabelki..ha ha .No dobra ..ale Miro i Belka zostaja tu…Nikt nie bedzie paskudzil Nowej Planety..Ziemia dostatecznie zapaskudzona ..przez takie plemie…

  3. Po pierwsze : gratulacje z okazji strzału w 10 i oczekiwania potomka
   Po drugie: jestem zniesmaczona Twoimi wpisami. Wyjechałeś, a innych krytykujesz za to że wyjechali. Mówisz z wielką pogardą zarówno o tych co zostali jak i (jak to określasz)” tych na zmywaku”. Czy masz do tego moralne prawo ? Podaj proszę receptę na „życiową mądrość” skoro i tak i tak źle. Sam poddałeś się i wolałeś wyjechać, niż próbować coś zmienić , ale inni to głupcy i ostatnie cymbały! Wyznajesz zasadę : no to weźcie się i zróbcie, ja popatrzę .
   Nie życzyłeś sobie odpowiedzi pod swoim wpisem a to dużo daje do myślenia. Gdzieś w moim wpisie wyżej jest wiersz „Zarozumiała żaba”, przeczytaj go ze zrozumieniem. Pozdrawiam.

   1. dzięki; mi wcale nie jest łatwo z takim obciążeniem; jebie was i jest mi jeszcze gorzej w sumie; czuje to każdego dnia; jaka recepta: wyjechać i zostawić gnoi samych;

    1. Witaj KnUR, brawo dla Ciebie, że udało Ci się znaleźć miejsce, w którym czujesz się dobrze i jesteś szczęśliwy. Ale, moim zdaniem , to tu jest nasz dom i nasze miejsce i tak bez oporu dać się wyrugować nie jest w porządku, mam tu na uwadze nas jako ogół Polaków. To, że tkwimy w takim marazmie, to również po części jest efektem „odpływu młodych niepokornych”. Tu nic się nie zmieni dopóty, dopóki nie powstanie jakaś sensowna siła, grupa, która będzie w stanie poprowadzić innych. Nie ma czegoś takiego, a pojedyncze osoby to palcem w bucie mogą sobie pokiwać! I nic nie da wylewanie gniewu na garstkę forumowiczów, bo pod wieloma względami myślimy podobnie… inaczej nie byłoby nas tutaj.

   2. tu tutaj, tym co nie wybrali UK itepe, pomogłem około 10 osobą się ustawić; to są ludzie mądrzy i nawet zgadzają się ze mną; pozdrawiam, życzę zdrowia;

  4. Czyli tak jak pisałem wcześniej, komuna nauczyła chłopów trochę myśleć, pisać, czytać a teraz przyszły pany kapitaliści i nauczą ich jak się tego oduczyć. Ale przecież sami tego chcieli, bo od myślenia to ich głowa boli. I pomyśleć że na te pytania odpowiedział by poprawnie jeszcze 15 lat temu prawie każdy czwartoklasista.

   1. Taaa..Komuna to nauczyla takich panow z rowerami ,a uczone „demokraty ” w roli poslow parlamentarnych wespol z ” chrabiami” mlodych w garniturach,ale z sieczka we lbach..

 7. Rosja chce nowego NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Rosja-chce-nowego-porzadku-swiata,wid,16727746,wiadomosc.html?ticaid=11302d&_ticrsn=5

  Putin pionkiem Sanhedrynu. Apokalipsa rozpoczęła się
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/putin-…..ie-2014-06

  Oglądnijcie poniższy film w 36:37s wicepremier rosji przemawia w sali w której widnieje piramida z kołem w środku.
  https://www.youtube.com/watch?v=YwxwWbdy8qU

  Władimir Putin odznaczył Naczelnego Rabina Rosji Berela Lazara kolejnym orderem
  http://gazetawarszawska.com/2014/05/17/putin-dekoruje-rabina/

  Na tle tego, co dzieje się na Ukrainie, interesujące jest przypomnienie, co powiedział założyciel sekty, do której należy B. Lazar:

  “Ukrainiec będzie myślał, że walczy przeciwko ekspansji Rosji, że walczy o swoją niezależność, będzie myślał, że w końcu zdobył swoją wolność, podczas gdy całkowicie wpada w zależność od nas.

  Tak samo będą myśleć również Rosjanie, że niby bronią oni swoich interesów narodowych, odzyskują “bezprawnie” zabrane u nich ziemie i tp. Wszystko to my będziemy robić pod pretekstem różnych suwerenności, walki o swoje ideały narodowe. W tym czasie nie pozwolimy żadnej ze stron na samookreślenie na podstawie wartości i tradycji narodowych.

  W tej wojnie głupców słowiańskie bydło samo będzie się osłabiać i umacniać nas, głównych dyrygentów zamieszek, rzekomo stojących na uboczu i nie tylko nie uczestniczących w krwawych wydarzeniach, ale i nie mieszających się do nich. Ponadto, my w pełni zapewnimy sobie bezpieczeństwo. W świadomości Słowian – profanów założymy takie stereotypy myślenia, przy których najstraszniejszym słowem stanie się słowo “antysemita”. Słowo “Żyd” będą wymawiać szeptem.”

    1. ha ha ha.a ja sie modle co dzien ,zeby te muzulmany posluchaly tych swoich wodzow i pojechaly w ” kibini mater” do tego nowego panstwa..Uny nie pojada ,bo oni lubia glosic swoje przywizanie do religii ,ale jeszcze bardziej lubia socjal w krajach zachodnich…

     1. Nas póki co zostawiają na deser. Ale bracia starsi w wierze mogą portkami trząść !! Ale przecież reszta świata ich miłuje i przyjmie z otwartymi ramionami !

      1. Moze byc pejsaty desant starszych w wierze..tfujj..Wyludnia sie Polin ,to sie zaludni…

       1. Młodych Polaków się wypędzi, starych uśmierci, Ukraińców odpowiednią polityką zdziesiątkuje i… ziemia obiecana czeka, tylko ją zasiedlać !!

       2. Na to wyglada Krab..Takze raczkami samych autochtonow..Glupie narody niestety gina…

  1. Na portalu ANNA NEWS zastanawiają się nad miekkim hujem putina, Dochodzą do wniosków że obama i bush mają większe jaja od putinka.
   Zaczynają się od putinka odwracać i słusznie bo wszystko wskazuje na to że to zdrajca.
   http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=/search%3Fq%3Danna%2Bnews%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DNtx%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Dsb&rurl=translate.google.pl&sl=ru&u=http://anna-news.info/node/17857&usg=ALkJrhjly70HhejA25uj00y4MLkcZ87-uQ

 8. Rosja za jakiś czas wkroczy na Ukrainę. To jest zaplanowane i podżegane aby do tego doszło.

  Nowy Prezydent Ukrainy zapowiedział 30 czerwca nowego rodzaju wojny i wszystko wskazuje że tak będzie. Po lotniczych bombardowaniach, artyleryjskich ostrzałach siły z Kijowa masowo dowożą rakiety na wschód kraju.

  ”30 czerwca, Kijów
  Dzisiaj zakończył się okres tzw. zawieszenia broni. Na posiedzeniu rady bezpieczeństwa Ukrainy została najprawdopodobniej podjęta decyzja o wprowadzeniu stanu wojennego. Poroszenko oświadczył, że będzie prowadzona wojna „nowego typu” bo choć wojsko ukrainy nie będzie toczyć masowych operacji zbrojnych to jednak „terroryści poniosą ogromne straty” . Na rosyjsko języcznych sajtach pojawiły się komenty, że moze chodzić o broń bio i chem. Zwłaszcza że potwierdziło się użycie broni chemicznej dzisiaj w Sławiańsku.

  http://www.youtube.com/watch?v=zOvC4CjL-2o

  Sytuacja zaogni się do tego stopnia, że Rosja będzie musiała wejść.

   1. Serdeczne dzięki za info. Będę szukała dokładniejszych informacji jak i ile razy to zażywać.

      1. Czy znalazłaś coś w swoim życiu co mogłoby taką sytuację* wywołać? sytuacja życiowa umiejscawia wrzoda”.

       1. Tak już w trakcie pierwszego czytania wiedziałam co było powodem.

     1. Teraz w lipcu bęę miała robione ostatnie badania PET i się okaże czy „mój skorupiaczek” gdzieś się jeszcze czai czy nie.

    1. Będę robiła tą miksturę. Mniej pracochłonny byłby ten askorbinian sodu, ale przy dużych dawkach ta postać będzie bezpieczniejsza.

 9. I te pierdolenie, o tym że socjaliści załatwili, niedziele, sobotę, piątek wolny. To dla mnie możecie pracować tylko w poniedziałki 3 godziny. Na chuj się przemęczać. Jebani degeneraci z Ikonowiczem na czele. A później będziecie pierdolić, że was Azja wyruchała bez mydła. CHUJ WAM DUPĘ DEBILE I BIEDAKI!

  1. Azja jeszcze nie zrozumiala..Niech se Azja swoje prawa kultywuje ,a od nas wara za przeproszeniem..Mozna i wolne soboty i wolne niedziele miec i nie zdychac z glodu..a jak sie obserwuje tych Azjatow to tak sie zachowuja w Europie ,jak by ich ktos z lancucha spuscil…

 10. Jestem zwykłym kolesiem. Spałem z kobietą, którą kocham. Mija tydzień, wychodzę na dach, bo lubię łazić po wysokich budynkach sobie pomyśleć samemu. Zaczynam nabierać pewność, że moja kobieta jest od tygodnia w ciąży (tydzień od zapłodnienia). Czuje to po jej piersiach, ciele, jak mówi. Wracam do domu i mówie, że jest w ciąży, a ona że nie, nic nie czuje jeszcze. Poczekaj jeszcze 1-2 tygodnie i się przekonasz. I się zastanawiam jak kobieta i facet są razem w ciąży od 3 miesięcy i tego nie zauważyli. Trzeba być wyjątkowymi przygłupami, których nawet popierdolenie prądem nie rusza.

  1. No nic, czas spać pomału, jutro do roboty, własnej roboty. Od poniedziałku do niedzieli. Tak żeby za kilka lat już to olać, albo robić dla pasji, jak w sumie przez całe życie moje. Eee zły pomysł. Co ja będę robił, jeśli nie pracował. Zbyt wiele wolnego kosztuje mnie ciężkie kace, nie wiem czy warto. To siemka pedały, pierdolcie sobie dalej, jak od 4 lat, przesyłajcie linki, a ja będę dopingował jak gówno spływa razem z wami.

  1. Witaj Navajo, to jakieś strachliwe te kotki w tej hameryce….
   zresztą hamerykanski kot nie byłby wstanie wlezc na płot z względu na zaawansowaną nadwagę…

 11. w tym kraju tylko jedno mogłoby pomoc, bo na reakcjei akcje ludzi nie ma co czekać. Jak widac każdemu pasi jak jest.

  http://fakty.interia.pl/swiat/news-epidemia-eboli-zagraza-calemu-regionowi-afryki-zachodniej,nId,1451227#iwa_item=13&iwa_img=0&iwa_hash=28276&iwa_block=facts

  i tu widzicie zakłamanie mendiów, ostatnio cisza była z ebolą , było minęło a tu nagle taki news.
  jak juz oficjalne mendy piszą iz jest zle, to jaka jest prawdziwa sytuacja w tamtym regionie? o czym MY nie jesteśmy informowani?
  bo o tym iz w usa wlazł kotek na płotek i nie może zejsc to musowo musimy wiedzieć.

  1. przeciez to propaganda, zebysmy s…li w gacie ze strachu (jak przy”epidemii” swinskiej gr.)…umarlo nie az pol tysiaca tylko 500 osob i w sumie nie wiadomo na co.
   przy ludnosci afryki ok. miliarda to nie tak wiele, wiecej umiera tam z innych przyczyn m.in. od lekow na nieistniejace aids czy skutkow ubocznych przymusowych szczepien nie mowiac o glodzie i wzajemnym wyzynaniu sie plemion

   1. ebola to nie swinska grypa, ebola to bardzo skuteczna bron bilogiczna ktora moze się wymknać z pod kontroli i zamiast planowanej depopulacji czarnej rasy, bedziesz wychodził z maseczką do sklepu…
    wystarczy tylko to swinstwo zawlec do nas.

    przy tym gownie nie pomorze wit.C i czosnek.,

    1. musieliby jednoczesnie sypnac bakterie nad duzymi obszarami
     a tego raczej nie zrobia

     ” Obecnie ich znaczenie jako broni B jest wątpliwe, ze względu na szczególne tendencje wirusa do samoograniczania swojego rozszerzania (duża śmiertelność i gwałtowny przebieg). Poza tym jedną z trudności przy wykorzystaniu Eboli jako broni biologicznej jest problem z uzyskaniem wirusa. Podobna sytuacja dotyczy wirusa Marburg, który charakteryzuje się jednak znacznie mniejszą wirulencją.

     Wirusy te wrażliwe są na promieniowanie jonizujące, światło słoneczne (promienie UV), temperaturę powyżej 60 °C oraz powszechnie dostępne chemiczne środki do dezynfekcji (fenol, alkohol metylowy).”

     1. Nie wiem..Te niemieckie dochtory pojechaly do Afryki z misja okielznania „eboli”..Moze pojechaly,zeby se wyhodowac nowy szczep na zywym nosicielu..Najlepiej se uzyskac cus na miejscu..

 12. Heja przygłupy. Na dziś mi wystarczy czytanie o Polsce, narodzie głupców. Koniec litowania się nad wami, czas się zająć czymś pożytecznym.

  Alarmujące są już tegoroczne wyniki egzaminu dojrzałości, którego nie zdało 29% maturzystów. To ok 10% więcej niż w zeszłym roku, a i średnie wyniki testów nie są zadowalające Gdybyśmy brali na poważnie prawdziwe wyniki, gdzie nie zdaje się przy wyniku poniżej 50%, to 60% lub 70% tegorocznych maturzystów w ogóle by nie zdało. Po prostu jesteśmy poniekąd narodem głupców.

  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Polska-to-narod-glupcow-3155499.html

  1. I teraz palec po budkę, która rodzinka 40+ wyhodowała głupców z własnego potomstwa we własnej ojczyźnie, które nie wiedzą ile cm ma metr. Ja wiem, że was to nie boli, skoro wychowanie idiotów przyszło wam z taką obojętnością. Tak własne dzieci okaleczyć?. Wy kurwa ślepi jesteście, czy delegujecie gdzieś własne dzieciaki na wychowanie, bo zajęci jesteście jebaniem w markecie, czy innej aptece. Stary dopierdala TICO za 500 pln, fura kupiona za gotówkę bo dostał parę grosza za stracony palec, złom zbity tak, że strach w nim zdechłą świnie przewieść – odwozi dzwonem własną córeczkę do jakiegoś przedszkola, a żonę do tyry, żeby dokulała 300 zeta w ratach i jak zapytasz takiego kolesia, jak się wiedzie, to odpowie, że nie jest najłatwiej, ale nie narzeka dopóki mama pomaga. I niech mi tu ktoś pisze o przeklinaniu, kościele i jak to dbacie o własną przyszłość. No i może fajnie, jak zdrowie da, dożyje czasów i kupie sobie za grosze polskiego szympansa za grosze z klatką i wysyłką gratis, dopłacę extra za to, że nie zna języka, bo nie chce mi się słuchać bełkotu. Będzie zapierdalał, za miskę ryżu w nocy, tak żebym nie musiał go za dnia oglądać. Teraz właśnie się dopierdalam do was CHUJÓW zachwyconych polskim dobrobytem 45+. Starzy, nauczyciele i cała ta kadra III RP. Skurwiele zajebane. Oby wam ujebali emerytury, tak żebyście chociaż godnie zdychali sami we własnym smrodzie. Wasze okaleczone dzieci wam już nie pomogą, co widać już teraz – część już was opuściła i ma was gdzieś. Taki to los tubylców – kretynów.

   1. Zeby za miske wszedzie to jeszcz emoze jako tako..panstwo juz przewidzieli i zaprogramowali mimo bogactwa glod na tym ziemskim padole..Na razie jest miska ryzu..Potem bedzie lyzka..a potem robale..Bo juz debile podroznicy z telewizorow wciskaja,ze zarcie przyszlosci to robale z azji ,pelne protein..azjaci moga wpieprzac robale..Ich byznes..A my mamy prawo wpieprzac wieprza pieprzonego pieprzem i nikt nich sie nam nie wpieprza ani do wieprza ani do pieprzenia wieprza..Oczywista pieprzem…

     1. Owszaem jak najbardziej ..I jeszsze taki kawalek bardzooo na czasie..Powiedziala pewna Brukselka :” Przestancie sie klocic glupie..Bo i tak skonczymy w zupie”…Nijak nie moga przestac sie klocic…Hmmm..

       1. E tammm..Zupa warzywna na pierwsze…Przecierany szczaw na drugie danie ( wylacznie z nasypow kolejowych ,taka apelacja narodowa i marka he he) .Kompot z mira- belek ( jak kto woli Mira -Belek) na popitke.Krab he he..Nie manipuluj..Mirabelki nie z nasypow..Z nasypow szczaw..Chyba ,ze to nowa odmiana mirabelek nasypowych z kolekcji przyrodnika niesiola..No i chyba pasuje..Miara-Belki…he he.Z podsluchami…he he..Wegetarianie..Do stolu !..Dieta niczym w pewnym obozie..ale to nie byl oboz harcerski ..Oj nie…Ta zupa jest globalna …W kotle wrze..Kucharze dobrze podgrzewaja te zupe..zeby wybuchla..

       2. Łoj tam, łoj tam !! Tych mira-belek tyle wszędzie się napleniło, że aż mi się popitoliło. A swoją drogą to one pięknie rosną na salonach, wzrost i rozwój zapewnia im słońce peru. Twoi aktualni współplemieńcy w porównaniu z nami to barbarzyńcy! Niejakiego Nicolasa przed oblicze Temidy zawlekli bo prawdopodobnie zaczerpnął „energii” od Muammara? Jakież to nie nowoczesne !!

       3. Ha ha ha.Cudnee..Taka prawda..Mikolaja S ..zlapali za…tu mozna do rymu.On chcial zlapac za …tu mozna wpisac,co sie rymnelo wczesniej , sedziego i go straszyl..A tu zalozono podsluchy i wyszlo,ze tej energii zaczerpnal chyba sporo..Teraz czy go przytrzymaja za …. i beknie to chyba nie tak bardzo zalezy od pracownikow Temidy..Jesli Mikolaj juz sie zuzyl ,to go odtrzela medialnie jak niejakiego DSK ,ktorego zastapila pewna La Gars ( tu cytat z zezorro) na stolku szefowej MFW..Chyba go nie odstrzela jak Muammara ,czyli na amen..Mikolaj byl egzekutorem..Oj coraz ciekawiej…Tyz jakas zmiana ekip sie szykuje: afery z finansowaniem partii no i jak w Polsce podsluchy..Pozyjemy ,zobaczymy…

       4. Czyli są co raz bardziej „finezyjni” bo tylko wzięcie lewej mamony mu zarzucają, a nie zrobili z niego obleśnego gwałciciela. To już postęp !

       5. Z tym gwalcicielem to tez byla niezla podpucha..Pieczono kilka pieczeni przy tym niby gwalcie..Prawica piekla swoja ,a lewica swoja..Lewactwo szybko podchwycilo linie obrony ” perwera”,ze ma on prawo zycie seksualnego i tu uwaga ! libertynskiego stylu zycia..DSK zarzucano tez ,ze korzystal z uslug luksusowych prostytutek zatrudnianych przez legalnego sutenera w Belgii ( prostytucja jest tam legalna za szklanymi szybami i nie tylko) no i oczywista przyklaskiwano linni obrony,ze ” perwer” ma prawo byc ” libertarianinem” !!!..Tak wlasnie podprogowo pierze sie mozg ludziskom takze przy pomocy takich afer,ktore takze do takich celow sluza..Przekaz jes taki,ze perwer teraz sie nazywa ” libertarianin”..Jeden taki nawet co sie deklarowal ” libertarianin” zniknal z takiego portalu nowy ekran…

      1. My jak te warzywa będziemy się kłócić, a nasi „kucharze” już w zupce nas ugotowali i jedzą.!!

       1. Dokladnie..Kucharze niezle nawarzyli..Brzuszyska im rosna i portfele tez…

 13. nurtowało mnie to aż znalazłem, jak oni-my to zrobili ? (sorry skaner niedomagał)
  POMARAŃCZOWA ALTERNATYWA (nonstop’89)

  Karol Marya Fydrych – niegdyś /nany i ceniony
  historyk sztuki, mający na koncie wiele prac na tym
  polu, objawił się w ciągu ostatnich kilku lat jako
  postać znacząca w całkiem innej dziedzinie. Bar-
  dziej znany jako Major – przywódca ruchu Poma-
  rańczowej Alternatywy – sprawił, że animowane
  przezeń przedsięwzięcia i happeningi stały się znane
  nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.
  Dotarcie do Majora i przeprowadzenie z nim
  wywiadu najeżone jest przeszkodami trudnymi do
  pokonania. Głównie z racji rzeszy „Podporucz-
  ników” i „Adiutantów”, tworzących wokół niego
  szczelny mur. Prośba o adres, możliwość spotkania
  grzęźnie w morzu ogólników, niemożności i komu-
  nałów w rodzaju: Majorowi nic zależy na rozgłosie
  za pośrednictwem środków masowego przekazu.
  Pozostaje w tej sytuacji próba opisania zjawiska
  tylko na podstawie autopsji i zasłyszanych opowie-
  ści.

  Faktem jest jednak, że ruch Pomarańczowej
  Alternatywy potrafił zaproponować młodzieży for-
  mułę wychodzącą poza dominujący w naszym
  życiu społeczno-politycznym dualizm i wskazująca
  kierunek trzeciej drogi. Najmłodsza generacja Po-
  laków straciła ochotę do wychodzenia na ulicę
  z zamiarem czynienia destrukcji. Najzwyczajniej
  w świecie woli powygłupiać się, słusznie uważająca
  że śmiech to zdrowie.

  Początkiem ruchu stał się rok 80., który środowi-
  ska młodzieżowe, a studenckie w szczególności,
  doprowadził do stanu wrzenia. Gmachy wroctews-
  kich wyższych uczelni stały się terenem ożywionych
  dyskusji i powstawania różnorakich koncepcji.
  Wprowadzenie stanu wojennego nieco przystopo-
  wało, ale nie zahamowało całkowicie rozbudzonej
  aktywności młodzieży, która postanowiła, siłą rze-
  czy, zmienić metody działania.

  Pierwszym zauważalnym przejawem zaistnienia
  Pomarańczowej Alternatywy było rysowanie śmie-
  sznych ludzików – ni to skrzatów, ni domowych
  duszków na świeżo zamalowanych hasłach solidar-
  nościowych. Ludzików owych nikt już nie unicest-
  wiał – wydawały się nazbyt infantylne, aby mogły
  czemuś zagrozić, l tak oto Major wygrał w tej
  „wojnie” pierwszą bitwę. Bitwę o wrocławskie
  mury. Kolejny etapem było dążenie do zdobycia
  ulicy Świdnickiej. Ulicy jak żadna inna spełniającej
  rolę wrocławskiego deptaku. Początkowo zaczął się
  aa niej pojawiać sam, a następnie wraz z gęst-
  mefącym z dnia na dzień tłumem sympatyków.
  Dziwacznie przebrany, z nieprzystającymi do sytu-
  acp rekwizytami, atakował wyobraźnię przechod-
  »o» gestem i słowami. Zrozumiałe jest więc, że
  z czasem wszystko to zaczęło wzbudzać zaintereso-
  ——K odpowiednich służb. Tam, gdzie gromadzi
  f bez stosownego zezwolenia tłum, nie może
  zabraiJuc funkcjonariuszy. Wyposażeni w silne
  foaBE:> _ reguły nawoływali do natychmias-
  WMfo rc.ayscia się ^dź rozpędzali nielegalne

  zgromadzenie. Przy okaj^sdochodziło również do
  zatrzymań co bardziej aftywnych jego uczestni-
  ków. Wynikały z tego happeningi komisariatowe.
  Przesłuchiwani tłumaczyli, że powodem ich wejścia
  na ulicę była chęć zamanifestowania swego przy-
  wiązania do obowiązującego porządku politycz-
  no-prawnego, miłości do sojusznika oraz innych
  uczuć państwowotwórczych. Dowodem tych uczuć
  stało się zorganizowanie przez Majora kolejnego
  widowiska z okazji „Dnia Milicjanta”. Pracownicy
  Urzędu Spraw Wewnętrznych, pełniący tego dnia
  służbę na ulicy Świdnickiej, powitani zostali chóral-
  nym odśpiewaniem „Sio lat”. Dziewczęta wręczyły
  im kwiatki i częstowały cukierkami. Nic więc
  dziwnego, że milicjantom pałki powoli zaczęły
  wypadać z rąk. Oczywiście nie dokonało się to
  z dnia na dzień, Zanim w Komandzie Głównej
  ustalono reguły gry, polegające na bezsiłowyta
  traktowaniu „rewolucji krasnali” upłynęło w Od-
  rze trochę wody. W międzyczasie miały miejsce
  prowokacje, drobne szykany i deprecjacja działań
  „pomarańczowych” w miejscowej prasie. Lokalni
  dziennikarze zdecydowanie przestrzegali przed to-
  lerowaniem na wrocławskich ulicach wygłupów
  krasnali jako zagrożenia dla porządku i spokoju,
  I, W maju ub. roku Majora i kilku jego towarzyszy
  ;aEatrzyrtiano w trakcie wędrówki ulicą Rzeźniezą
  ^ttStKisparentem, na którym widniało hasło: Per.i-
  lllfigwn – nie! Podpaskom – tak! Przywódca po-
  ^sNiNony w stan oskarżenia przed Kolegium ds.
  I^ykroczeń został skazany na miesiąc aresztu / ty-
  tułu zakłócenia porządku publicznego. Odwołał siv
  rzecz jasna do sądu. Rozprawa przerodziła MI;

  w kolejny happpening. Któr\s ze świadków, ubra-
  ny na tę okoliczność w pomarańczowe kalesony,
  takiż podkoszulek i jeszcze Jeden w kolorze pur-
  pury, z usztywnionymi włosami sterczącymi na
  wysokość 20 cm, zapytany przez sąd, jak był
  krytycznego dnia ubrany, z rozbrajającą szczeroś-
  cią wyznał: Normalnie. Inny z kolei, na pytanie, czy
  jest kimś bliskim dla podsądnego odparł: Oc -zywis-
  cie! Jestem jeffo osobistym narzeczonym. Przy okazji
  sąd pouczył funkcjonariuszy. Jaka jest formalna
  różnica pomiędzy środkiem Jezdni, a brzegiei®
  chodnika. W czasie rozpraw, przed kolegium r@||:

  różnienie to dla milicjantów obwiniających Majora
  nie stanowiło żadnego problemu. Oczywiście sąd
  uchylił wyrok poprzedniej instancji i oczyścił oskar-
  żonego z zarzutów.

  Kiedyś Major, zwoławszy w jakimś określonym
  punkcie miasta zebranie aktywistów ruchu, równo-
  cześnie ogłosił anons w gazecie informujący, że pod
  tym właśnie adresem jest do sprzedania pralka.
  Waliły więc tłumy. Obserwujący lokal funkcjona-
  riusz miał nie lada problem z notowaniem ciągle
  zwiększającej się liczby zwolenników ruchu.

  Metody działania, polegające głównie na kpinie,
  zmusiły służby porządkowe do zmiany taktyki.
  Teraz, gdy Major organizuje swoje „akcje” na

  terenie miasta, służby porządkowe znikają z jego
  ulic. Tym samym Pomarańczowa Alternatywa roz-
  poczęła nowy etap swojej historii i taktyki zarazem.

  Pojawiają się na ulicach miasta nagle i przemie-
  rzają je w szalonym tempie. Przemarszowi towarzy-
  szy niesamowity hałas i przeraźliwy dźwięk gwizd-
  ków, w jakie uczestnicy są wyposażeni. Błyskają
  flesze i filmowe reflektory. Skandowane są hasła,
  których słowa zlewają się w nic nie mówiący
  wrzask. Tak właśnie działo się w czasie jednego
  z ostatnich happeningów Majora, zainicjowanego
  z racji rocznicy Rewolucji Październikowej. Kul-
  minacja nastąpiła jak zwykle na ul. Świdnickiej
  i jak zwykle jej dźwięk był wieloznaczny. Kołowały
  bowiem hasła wzajem się wykluczające w rodzaju:

  Niech żyje rewolucja i Precz z rewolucja.

  Przygodny obserwator (rocznik 1962) skomen-
  tował to wydarzenie w sposób dający do myślenia:

  Tak chyba musialy wyglądać masówki i pochody lal
  50. Nie – uzupełnił drugi – lamie byly hardziej
  masowe.

  ^ Jakby na powyższe stwierdzenia nie patrzeć,
  jakaś konkluzja z tego wynika. Czasy inne, pro-
  blemy odległe, a owczy pęd prawie ten sam. Dobrze
  to, czy źle?

  Niezaprzeczalnym w każdym razie pozytywem
  działalności Pomarańczowej Alternatywy stało się
  wyzwolenie młodzieży z lęku przed milicyjnym
  mundurem. A to chyba dobrze. Wiele społeczeństw
  dawno już pozbyło się tej stresującej uciążliwości.

 14. Tajny pakt Lenin-Piłsudski

  Maga Szok 2

  CZĘŚĆ I.

  Wojna polsko-bolszewicka i bitwa warszawska z sierpnia 1920 roku to wciąż jeden z bardziej zagadkowych epizodów najnowszej historii Polski. Jeszcze mniej znana w wydarzeniach lat 1919-1921 pozostaje rzeczywista rola Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego. W dwóch kluczowych momentach tamtych zmagań świadomie wsparł on bowiem bolszewików i sowiecką władzę w Rosji.

  Aby zrozumieć istotę politycznych układów Piłsudskiego z Leninem i Trockim trzeba prześledzić biografię pierwszego Marszałka Polski od najmłodszych lat.

  http://marucha.wordpress.com/2014/06/30/tajny-pakt-lenin-pilsudski/#more-43132

  1. Ciekawe info i ciekawe pytania?.To niezly wstep to oswiadczenie do przedluzania wojny domowej na Ukrainie..No ,bo chyba stworzeni na potrzeby majdanskiej rewolucji ” nacjonalisc spod znaku bandery” nie odpuszcza i beda dalej walczyc o stworzenie panstwa Ukraina,ktorego nikt nie raczyl zarejestrowac..Bo nie chciano zarejestrowac..Widac skutki braku tej rejestracji..mozna sie spodziewac,ze skutkow bedzie wiecej…Skoro nie zarejestrowano to moze czesc chce oderwac jej czesc i przylaczyc do Polski tzw. kresy wschodnie w ramach ” polityki jagiellonskiej” ..A takie cus to prosta droga do wojny z Ukraina..A jeszcze jedna czesc Ruski moze se wlaczyc do Rosjii…Chyba dlatego ktos zapomnial zarejestrowac Ukraine ..Ech..taka jest polityka..Zostawiamy dziury,a potem tworzymy rozne cudenka,zebt z tych dziur prawnych politycznie skorzystac.

 15. Jak nie wiadomo o co chodzi…
  Polska jest jednym z krajów europejskich, które zostały zmuszone do finansowania deficytu USA i dlatego właśnie miliardy dolarów wypływają z Polski za granicę i finansują głównie ten rząd. Czy to była właśnie cena za wejście do NATO? Czy stąd takie potem jeszcze dziwne ruchy jak zakup drogich psujących się F16 czy zakup przez LOT za ciężkie pieniądze awaryjnych słabych Boeingów itp. Mam wrażenie, że prawo polskie jest podporządkowane takim właśnie dużym graczom. Kupieni lub przymuszeni innymi metodami polscy politycy utrzymują ten stan rzeczy od wielu lat. Widział Pan Panie Tomaszu jakikolwiek dokument jak załatwiają interesy tzw. kilerzy ekonomiczni, jakimi metodami i po co? Czy dlatego tak długo funkcjonuje w Polsce szkodliwe dla Polski prawo? Przecież tym krajem nie rządzą chyba idioci prawda
  http://www.urbas.mpolska24.pl/6469/patriotyczna-gra-belki

  1. Rzadza idioci..ale ich doradcy zagraniczni dobrze oplacani przez autochtonow to najlepsi fachowcy.Ci fachowcy idiotom doradzaja ..bo to tak musi byc.Ma byc idiotycznie…Zyski z idiotyzmow ciagna ,ci ktorzy idiotom idiotyzmy doradzaja.

 16. Jak to jest mozliwe, skad ta wiadomosc? Przeciez w nagraniach Sikorski kombinuje wlasnie jak nie dopuscic Kaczynskiego do wladzy. Gdyby powyzsza informacja byla prawdziwa, nie byloby zadnych kombinacji

 17. „To, co ukrywane staje się wiadome”

  Też to zauważyliście, ile teraz i w Polsce i na świecie wychodzi na jaw rzeczy, które dotąd były abo tajemnicą, albo teorią spiskową? 😉

  1. Takie jest zapotrzebowanie na wiecej zadym..zadymiarze sie zajmuja zadymami ,a reszta zbijaniem kasy na zadymach…

   1. To se oglądnij, nauczysz się nowych sztuczek, bo te które potrafisz, czyli turlanie się w psich odchodach, nie jest szczytem akrobacji.

    1. A jak się dobrze przyglądniesz temu nagraniu to może wyjdzie że to nie ja a ty przed lustrem praktykujesz tą zacną sztukę połykania kulek. Żeby się potem móc pochwalić w zacnym towarzystwie przy piwie nowej sztuczki.
     Tak przy okazji jarek k. twój wspaniały wódz buc potrafi lepiej. Tylko się przed kamerami nie chwali. No czasem się zapomni i wychodzi takie coś

    2. Nawet nie podejrzewasz jakie sztuczki potrafie a turlanie w psich odchodach to twoja widać specjalność. Jednak do głowy by mi nie przyszło posówanie kotka!!!!! Widać że gościsz w niemieckich burdelach ze zwierzętami gdzie posówanie kotka to norma. To przez popyt na kotki i pieski, zwierzęta z polskich schronisk eksportują do niemieckich burdeli, przystosowują i gwałcą takie szmaty jak ty. Biedne zwierzęta że jeszcze gorsze zwierzęta w ludzkiej skórze je gwałcą. Ale o tym się nie mówi…. Patologią i szumowiną jesteś!!!!!!!

 18. co ty mizia pindolisz? skąd ty to wiesz ? z pierwszej raczki ? sam se rozpindalaj w pyl z kolesiami z lewej strony?

 19. ja tylko dodam ze sejm został powolany w celu obrony interesow obywateli tego kraju
  od kilkunastu lat jego dzialalnosc przypomina narkomana będącego pod wplywem srodkow odurzajacych w transie i letargu dzis wiadomo ze za tym wszystkim stoją lewe pieniądze przesyłane na konta partii z zagranicy to jest szokujące ze tak latwo mozna bylo wszystkich kupic kwestią byla tylko wysokosc lapowki poprostu zostalismy sprzedani jak stado baranow idących na rzez stad wlasnie wynika likwidacja przemyslu i grzabiez wszystkigo co polskie od 25 lat

  1. nic nowego POWTÓRKA Z PRZED 200 LAT WTEDY POSŁOWIE TEŻ BRALI SAKIEWKI Z PRUS , ROSJI I WIEDNIA SKOŃCZYŁO SIĘ NA 123 LATACH ROZBIORÓW – TERAZ TO CHYBA NA ZAWSZE POLSKA SIĘ ROZPUŚCI

   1. KIEDYŚ NAWET SIĘ ZASTANAWIAŁEM JAK TO STAŁO SIĘ MOŻLIWE ŻE ROZEBRALI POLSKĘ – PRZECIERZ LUDZIE POLACY ZDRAJCÓW BYŁO KILKUDZIESIĘCIU ??????

    TERAZ WIEM JAK

    LUDZIE NIE ZEOBILI WTEDY NIC …. DOPIERO JAK BYŁA AGONIA TO SIĘ ZERWALI NA CHWILĘ ŻEBY SKONAĆ …. teraz będzie to samo

    1. mizia ale nikt w pojedynke nic nie zrobi polacy zostali celowo po 80 roku podzieleni przypomnij sobie tego debila ktory na sile wprowadzal tu pluralizm 🙂 powiem tak polske moze uratowac juz tylko cud

     1. no właśnie WIDZĘ ILU CZYTA W TEJ CHWILI ALE NIKT NIE WIERZY ŻE JAROSŁAW KACZYŃSKI ROBI TO ZA PIENIĄDZE TUSKA

      W 1794 ROKU POLACY TEŻ DO OSTATNIEJ CHWILI NIE WIERZYLI ŻE SAM KRÓL POLSKI JEST ZDRAJCĄ … NAWET W TEDY GDY JUŻ BYŁO WSZYSTKO JAWNE I JASNE NIE WIERZYLI

      NO I ZNIKŁA POLSKA Z MAPY

      1. NO TO JAK WSZYSCY TE ŁAPÓWY BIORĄ Z BERLINA TO JA TEŻ DO BERLINA …. NARA ZA 4-5 DNI MOZE NAWET 😉 3

       ps. z niemiec nie piszę na blogu bo …..:-) bo lepiej takich rzeczy nie pisać

 20. w podwarszawskim Konstancinie. Falenta jak co rano wsiądzie do swojego audi A6 i ruszy do pracy. Po dwustu metrach w wąskiej osiedlowej uliczce drogę zajedzie mu ABW. Ręce na kierownicę, kajdanki i zjazd do izby zatrzymań. Podczas przeszukania posesji agenci rozkopią mu nawet ogród.

  W środę o dwunastej Falenta będzie jeszcze na dołku. Wyjdzie dopiero wieczorem, po wpłaceniu miliona złotych kaucji i z zarzutem udziału w aferze podsłuchowej. Według przecieków ze śledztwa to on płacił za nagrania polityków.

  Biznesmen twierdzi, że jest niewinny, a jego znajomi się głowią. Marek chciał obalić rząd? Niemożliwe, przecież zawsze umiał żyć z władzą. Jego biznes działał na styku z polityką, a on sam uchodził w towarzystwie za człowieka Platformy. Znał posłów, ministrów, hojnie sypał groszem na charytatywnych balach organizowanych przez partię rządzącą.

 21. no dobra juz wszystko jasne wszystkie posly to kurwy i lapowkarze sprzedają sie za kase jak prostytutki i teraz trzeba zadac takie pytanie z kad PO dostaje kase na na to wszystko ?jeseli ktos to odgadnie to wiemy kto nami rzadzi

  1. Z NIEMIEC Z CDU – przecierz piskorski powiedział a co mu zależało pisać bzdety i tak niemiał szansy na mandat europosła PO zatym dotacje na partie dzielą ludzie z PO WIĘC ŁATWO MOGĄ SIE MYLIĆ CO MIESIĄC NA KOŻYSĆ PISU -bezproblemowo i prawie nie do wykrycia łapówki

    1. dzieki za info i tak tez myslalem ze niemcy to finansują podobno po 2016 pol polski na wschod od wisly bedzie juz legalnie niemiecka teraz wykupują wszystko na podstawionego słópa musieli tylko przekupic kilka partii w sejmie i pozamiatane

     1. TERAZ JAK JUŻ PRAWIE WIADOMO ŻE JAREK JEST NA ŻOŁDZIE DONALDA

      SPRAWY MUSZĄ PRZYSPIESZYĆ BO ICH LUDZIE ROZSZARPIĄ

      DLATEGO SIKORSKI ŻĄDA ŚCIGANIA OSÓB KTÓRE KOLPORTUJĄ TE NAGRANIA I TO JUŻ JUTRO

      CHCĄ ZAMKNĄĆ JAPĘ WPROST

      JAK OPUBLIKUJĄ ŻE CAŁY PIS TO PACHOŁEK PLATFORMY MOZE NAWET SIĘ KREW POLEJE A MOCHERY MASOWO BĘDĄ PADAĆ NA ZAWAŁY I WYLEWY

 22. Siemanko pedały. Pół roku temu odwiedzili mnie znajomi, w tym jeden BIZSMESMEN, który wali konia całe życie, bo brak mu odwagi umówić się z laską. Mówie kolesiowi, znam GO całe życie, mam dla Ciebie zajebistą dupcie, której marzy się Farang. Nawet JEJ fotkę wysłałem gościa i zaakceptowała :555. A koleś do mnie, że on nie ma zamiaru być dojony z kasy przez jakąś dziwkę.

  Tacy jesteście spierdolni.

  To jest ta dupcia:
  https://plus.google.com/photos/112494378202323907357/albums/6030331913274062225

  Jakby kto chętny to dam namiary, wyedukowane, 3 języki, blisko 40stki …

   1. Biegnie zajączek przez las, spotyka go lis i pyta:
    – Zajączku gdzie się tak śpieszysz?
    – Jak to. Nie wiesz? W lesie urząd skarbowy.
    – No to co? Odpowiada Lis.
    – Jak to co? Ja futro, żona futro, dzieci futro, ogolą nas.
    – To ja też muszę uciekać.
    Biegnie lis przez las, spotyka bociana ten się go pyta:
    – gdzie ci tak spieszno?
    – Nie wiesz skarbówka w lesie
    – No to co?
    – Jak to co? Ja ruda kita, żona ruda kita, dzieci ruda kita ogolą nas.
    – To ja też muszę uciekać.
    Pozbierał bocian całą rodzinę i leci do Afryki.
    Gdy już się tam znaleźli bocian rozmawia z małpą i pyta:
    – Skąd jesteś przyjacielu?
    – Z Polski.
    – A czemu przyleciałeś?
    – No bo u nas w lesie skarbówka.
    – No to co?
    – No wiesz, ja pióra, żona pióra, dzieci pióra powyrywają nam.
    – Jak to się ten Wasz kraj nazywa?
    – Polska, a co?
    – Ja bym się tam przydał.
    – Dlaczego?
    – No wiesz, ja goła d*pa, żona goła d*pa, dzieci gołe d*py nie mieli by co golić.

   1. Wiesz jaki masz problem i to nie tylko ty. Że nic poza okazywaniem uczuć, oglądaniem kotków, piesków na fejsie i fapowania się nie potrafisz. Stąd te porównanie do szympansa. Ale w końcu ktoś mnie docenił. Zapomniałeś tylko dodać, że KnU-R1. Końcówka pseudo jest bardzo ważna, bo ta świnia lata na R1. Ale co może taka polska ciota wiedzieć, nie dla was motoryzacja :555 Ja już dawno przesłałem traktować was poważnie. Może w końcu i do ciebie dotrze, że jesteś śmieciem, który żre gówno. Wstyd mi moich korzeni, że pochodzę z takiego pojebanego narodu. Tubylców-walikoni. Wasz problem demograficzny bierze się właśnie stąd, że wolicie walić konia zamiast laski, albo posuwać się w dupy – tęczowe zboki. Rusz chłopie dupę zza grody, to zobaczysz jak z was jebią, ale nie na zmywak do UK, bo nie odczujesz różnicy.

    1. Nic o mnie nie wiesz -nie jestem stąd, nie żre gówna i nie jestem śmieciem. To tylko takie głupie gówno jak ty pisze takie wyświechtane tezy. To żle o tobie świadczy że piszesz „wstyd mi takich korzeni, że pochodzę z takiego pojebanego narodu” Tylko głupie zakompleksione gówno które wyrwało się na świat tak pisze i ocenia swój naród.To właśnie takich dupków i pojebców jak ty nam tu nie trzeba. Nikim nie jesteś frajerze- tam kible czyscisz a morde drzesz. Gdybyś był coś wart to i tu byś świetnie funkcjonował. Więc zamknij ryja głupia brudna i śmierdząca świnio-knurze jak się sam nazwałeś. Świnie z chlewa na rzeż brudasie.

     1. Widzisz pajacu, jakbyś trochę czytał ze zrozumieniem te forum to byś wiedział co robię, a tak szczekasz, a mógłbyś się w tym czasie zwalić. I jeszcze coś PEDALE bo śmiało można was tak nazywać. Być tak jebany w dupę na co dzień to nawet PEDALSTWEM nie można nazwać. Bydło jest bardziej czułe, bo przynajmniej kwiczy jak się wypala pieczątki. Psychicznie i fizycznie jesteście spierdoleni. Do tego nic wam się nie chce, nawet laski dymać bo to za dużo roboty jest i się nie chce. Dlatego walenie konia jest wam na rękę. Zdradzę tobie, jeszcze jeden sekret – dlaczego tak bardzo wzruszacie się na widok biednych piesków i kotków opuszczonych na necie – zwyczajnie czujecie się podobnie, tyle, że jebie was kto inny, z taką różnicą, że wam nikt nie pomoże. Do tego jesteście masochistami, bo ja pojąć nie mogę dlaczego Rudy i cała reszta nie dynda. W Polsce wszystko jest pojebane. Nawet kundle są popierdolone, czepiają się bez powodu i szczekają na wszystko dookoła 😀 Pan jebnięty to i pies skrzywiony. Wyjedź z tej wioski i rozejrzyj się. Albo lepiej nie, was trzeba pilnować, z pojebami trzeba uważać. A takich nie brakuje w Polsce, wystarczy popatrzeć na kogo głosujecie. Dociera zjebie, czy za mało kurw. Chuja nic nie dociera. Lektury wam zabrali, język nie potrzebny. Kilka komend: robota, taczka, piwo, siku i starczy – do tego się nadajecie. A może walenie stało się modne bo laski do też do niczego. Jak pamiętam to nawet dziwek z agencji dymać się nie dało w tym kraju.

       1. Selbi to jakiś obojniak, raczej trudno było by to coś zaliczyć do grona męskiego.

       2. Gorg tak po prawdzie..To Ty tez ten etap obojnactwa zaliczyles na pewnym etapie zycia po ” zygocie”..Jak kazdy osobnik ..” homo sapiens”..Kazdy ” sapiens” zalicza ten etap homo nie wiadomo…he he.Coz …Sorry ha ha tak nas natura stworzyla …Tak to dziala : chlop+baba= zygota =rozwoj plodu= etap obojnactwa + dzialanie hormonow = chlop lub baba, czyli chlopczyk lub dziewczynka po 9 miesiacach ciazy u kobiet i tak w kolko…rozmnazanie..

       3. Gorg, tobie to nawet nie odpowiadam bo siedzisz cicho jak jakaś ciota. Na łeb ci można nasrać a ty tylko siedzisz i chowasz sie za jakieś gwiazdki bo tak z tyłu najbezpieczniej. Jednym słowem nie chce i nie musze tobie i nikomu nic udowadniać

       4. Ta strona to totalny ściek dzięki tobie Selbi a ja z takimi kiblonórkami jak ty nie dyskutuje bo o czym o gównie psim. Przy okazji gratuluje moderacji mizia.

       5. Gorg.A ty chodziles do szkoly?.Nie trza byc adwokatem bengowskiego,zeby pewne podstawy nauki o czlowieku znac..Idz do ginekologa i sie zapytaj ,jak to jest z ” zygota” i ciagiem dalszym..A potem jak juz sie douczysz,to sie czepiaj Marysi ,gorg…

       6. Marysiu zygoto czy jak ci tam. Ty piszesz jakieś głupoty o tym czym człowiek był przed tym jak wyszedł z matki. A ja pisze o tym czym jest jak dorośnie. Twoja gatka bardzo przypomina ta jaką stosuje grodzka z palikotem na temat transwestytów i homosiów.

       7. Gorg piszesz takie niczym nie poparte głupoty – Selbi to obojniak, Selbi to Grocka…. . Równie o tobie można napisać – Gorg to pedał, Gorg to nekrofil, Gorg to pedofil….. . Taką przyjmujesz postawe jak przedszkolak-bez merytorycznej wymiany myśli…. jesteś płytki jak woda w klozecie. Marysia nie jest moim adwokatem, nikogo nie potrzebuje. Nie potrzebuje nikomu nic udowadniać. Nic o mnie nie wiesz i lepiej dla ciebie żebyś nie wiedział. Zresztą mnie tu już prawie nie ma -za 2 dni lecę do mojej babci na Sycylię. Palermo, via Dante, e pure Trapani via Assunta Trenta. Wiecie co, sami się niszczycie i sracie na swój naród. Nie bronicie istotnych wartości. Rozwiązłość i rozpusta niszczy was – knur proponuje kurwy a wszyscy knurowi klaszczecie. Na Sycylii bardzo cenimy sobie rody rodzinne, wspieramy się, pomagamy. Rodzina to dla nas wielka wartość, siła, oparcie, wspólnota. Także państwo stanowi naszą wspólnote, nasz dom -(KASA NOSTRA). Kobiety w rodach sa bardzo szanowane. Gdybyś Knurze tak potraktował swoją żone u nas jak ją traktujesz (kazałeś mi się na nią zwalić!!) to jej bracia ucieli by ci łep. Lubie Polske, ale obserwuje wśród was że kto się z tąd wyrwie to bluzga na Polske i na was tu pozostałych jak na głupków. Jak taki jesteś gość to raczej zostań tutaj i zrób coś aby tą rzeczywistość zmienić – zrób biznes, -zatrudnij z 300 osób, znajdz kolegów do interesu -rozsiej inwestycje po całym kraju -daj ludziom prace. Załóż nową sensowną partie, znajdz do niej wartościowych ludzi, zmieniaj polityke i tą smutną polską rzeczywistość. A ty tylko jeden z drugim wyrwałeś sie z tąd i stoisz na zmywaku za 500 euro i bluzgasz na tych co wyjechać nie chcą, nie mogą i śmiejesz się że frajerzy pracują za 1200. Sam tam spadłeś do poziomu rynsztoku i nawet tego nie zaówarzasz. Jak sami nie zaczniecie wymagać każdy od siebie to smutna przyszłość tego kraju którego kocham, za którym będę pewnie tęsknić

       8. Wiesz ja od 12 lat gadałem do ludzi, puszczałem filmy, wypowiedzi, linki, zamęczałem ich na imprezach, nakłaniałem do aktywności i mnie olali bo byłem nudny i do tego obecnie już umysłowy. Później poskakałem po różnych zakątkach i ostałem się gdzie jestem. Tak jak atakowałem bandę farbowanych złodziei, tak od jakiś 3 lat przeskoczyłem na was, włącznie z najbliższą rodziną. Bo nikt inny jak sami Polacy nie są winni obecnej sytuacji. Jak zamienię dwa słowa z Polakami takimi co tam mnie jeszcze czasami zaczepiają to nie dowierzam co oni do mnie mówią. Muszę sobie przerwę zrobić, przejść się pogadać z innymi narodowościami i zweryfikować czy ze mną faktycznie jest tak niedobrze. Później się naczytałem na tym forum ciekawostek i przestałem Was traktować poważnie. Bardzo głęboko gdzieś mam co robi mój brat ignorant, a już tym bardziej ty. Uciekłem daleko, żeby nie mieć fizycznego kontaktu w Wami. Ja się brzydzę Was. Waszym olewactwem, jakoś to będzie, waszym poziomem emocjonalnym, intelektualnym, wiarą, waszymi marzeniami, ambicjami i wszystkim co potrafi uczynić człowieka wielkim i pięknym. Szkoda było już mi życia z wami.

        A jak już ciebie bardzo interesuje jak traktuje żonę to sobie poczytaj:
        http://thaiblog.dev-control.com/article/ceremonia-weselna-po-tajsku
        i jakie mam podejście do rodziny, dzieci – powinieneś się zdziwić, ale to wszystko z dala od ciebie i was. Zdjęcie żony dostałeś gratis, co z nim zrobisz twoja sprawa.

       9. Gorg..Byla zygoto zaczatku czlowieka ..Bo zygota jest zaczatkiem czlowieka i tylko tuman i nieuk tego nie wie lub swiadomie przekreca ,to co w nauce udowodniono.Czytaj ze zrozumieniem..Ja pisze o determinacji plci,ktora sie dokonuje w zyciu plodowym.Tak decyduja prawa rozwoju czlowieka,ktore nazwano ” nauka o czlowieku” i taki przedmiot miales w szkole..Chyba,ze nie chodziles do szkoly..To co innego.No ,ale .Nie sadze..Bo teraz jest powszechny obowiazek chodzenia do szkoly. Ale nie ma powszechnego obowiazku uczenia sie .No i choc moze chodziles ,to sie niczego nie nauczyles..Mimo to rozni zboczency i ich adwokaci wciaskaja ciemnote ,mimo ludzi oswieconych w szkolach obowiazjkowych ,ze jest inaczej..Te zmiany plci to tylko zboczenia wymyslone przez zboczencow i dla zboczencow..Jesli facet ma pociag do faceta ,to jest wbrew naturze lub baba do baby albo wogole ludzie do zwierzat i uprawiania z nimi zazylych stosunkow zwanych seksualnymi..to nie jest normalne …ino ale wlasnie tacy zboczency i ich adwokaci wmawiaja co innego..Grzebia w mozgach i choroby genetyczne probuja nazwac prawami mniejszosci seksualnych..Prosze byla zygoto a obecnie przepoczwarzona w czlowieka nie miej pretensji do Marysi..Bo to nie Marysia wymysla glupoty,ale armia tzw .naukowcow,ktora za kase i nagrody nobla ,czyli tez kase odwaraca kota ogonem i wmawia normalnym,ze sa nienormalni,a nienormalnym,ze sa normalni..Co zas sie tyczy byla zygoto a obecny czlowieku trawestytow ,czyli idiotow,co sie ubieraja w babskie fatalachy lub odwrotnie to sobie robia z ludzi idiotow i wmawiaja ,ze maja taka potrzebe ..i robia to dla kasy.To ze zaloze portki i przebiore sie za chlopa to nie znaczy,ze mam pociag seksualny do innej baby,ale zawsze do chlopa…A te zboczki sie przebieraja i glupim wmawiaja ,ze to normalne..I odwrotnie jest to samo..No to teraz Twoja kolej byla zygoto.Czy jak przebierzesz sie chlopa to poczujesz pociag do innego chlopa ,czy moze do baby..Jesli do baby to znaczy,ze jestes normalny ,a to przebranie to tylko fanaberia…Moze by ta anka pokazala ,co ma pod kiecka..Bo nie jest sie baba ,jak sie tylko nazresz hormonow i zalozysz kiecke..Mnie intersuje ,czy se obcial ten ogonek he he ,czy nie bedac teraz anka..Niech nie robia z ludzi idiotow..dowody na stol..wylozyc…albo na blat w sali sejmowej …Wtedy uwierze..No ale to i tak nie przejdzie bo beda wrzeszczec ,ze naruszane sa jej prawa do ” intymnosci ” pacjenta..Prawa zboczencow,zeby zwalczac normalnych ludzi…Tak to wyglada…

       10. @Selbi..Nie wszyscy klaszcza Knurowi..Zganilam Knura,a Ciebie pochwalilam..Knur tez ma troche racji ..Ale te racje troche zaciemnia z powodow sobie znanych…Poza tym w zwiazkuz klaskaniem..W tej rzeczywistosci wirtualnej i nie tylko, ale w realnej takze dziala prawo ” hordy” a takze plotki ,czyli zmasowanego ataku na czyjas osobe,jesli na te osobe zacznie najezdzac osoba bedaca autorytetem w danym momencie, albo jak to sie nazywa w badaniach socjologicznych ” gwiazda”…Na mnie tu eksperymentowano nie raz..he he .Bylam agentka,teraz trawestyta:tka he he, a takze osoba falszujaca glosowania ( a podpuscil mizia w przypadku niby falszowania glosowania przeze mnie on wie ,w ktorym momencie to bylo )..Oj oberwalo mi sie..Nawet plotkowano u Kefira na blogu na temat nika Marysia w zwiazku z ” rzekomym aresztowaniem” niezaleznego blogera MIzi…Mialam niezly ubaw.. Ubaw ..Dlatego,ze czytam ten blog i inne oraz uwagi nikow,czyli rzeczywistych ludzi ukrytych za nikami i takie ploteczki wirtualne odrozniam od swiata realnego.Ale ile sie posypalo uwag na skutek sugestii i ujemnych gwiazdek ,to sie posypalo…Ja czytam.Inni czytaja wybiorczo i sugeruja sie opinia tzw. autorytetu,albo tzw. ” gwiazdy”.Dlatego gwiazdy sportu czy estrady sa wykorzystywane do celow manipulacji ludzmi,czy grupa ludzi ,tak aby ta grupa dzialala jak horda.Taka horda po uprzednim urobieniu za posrednictwem partii,grup,pilitykow ,gwiady sportu i muzyki byla zalazkiem i poczatkiem obrzydliwej zbrodni u naszych wschodnich sasiadow na Ukrainie.Gina niewinni ludzie,chcacy jak kazdy zyc godnie..A kretacze robia interesy i pieniadze.. duze pieniadze..Sa ciekawe zjawiska w socjologii i socjotechnice..Niestety plotki i pomowienia w rzeczywistosci wirtualnej ,a takze realnej moga i maja przykre konsekwencje,a nawet sa przyczyna zbrodni..Wez taka plotka o broni chemicznej w Iraku …klamstwo ,ktorego skutki sa do dzisiaj i za ktore to skutki moze zaplacic cala ziemia konfliktem zbrojnym…swiatowym…NIestety ludzie ulegaja i sugestiom i plotkom..Bardzo niebezpiecznym plotkom..Plotke czesto sie wykorzystuje jako narzedzie manipulacji ,destabilizacji takze i na nieszczescie coraz czesciej w mediach…Tak bylo ..To nic nowego…Mamy lepsze i bardziej skuteczne narzedzia manipulacji i prowokowania roznych zachowan ,obejmujacych duze grupy ludzi takze w internecie….Wojny teraz sie prowadzi tez w internecie…Na blogach tez..Teraz na Marysie jest atak..he he trawestyta ,agentka ,uspokajacz..No ale bronie sie..Jak moge..Zawsze z humorem…Ten humor tez ma swoj sens…Pozdrawiam..

       11. @Knur..Witaj w klubie ..Don Kichotow i Don kIchotek..Glupich ludzi,zebys nie wiem ,co robil nie przekonasz..W kategorii glupich sa nawet ,tacy ktorzy porzadnie oberwa ,a i tak nie zmizenia zdania i brna w glupote.Inni zas z glupoty robia sobie niezly biznes i wiedza,ze ten biznes robia na glupocie…Mozna sie odizolowac..Specom od socjotechniki wlasnie o to chodzi,zeby zatomizowac spoleczzenstwa,rozbic rodziny,wszystkie wiezi miedzy ludzmi i relacje miedzy nimi sprowadzic do walki o byt jak zwierzeta w dzungli.I co ciekawe sprowadzaja ludzka egzystencje do poziomo zwierzat,dowodzac jednoczesnie ,ze zwierzetom nalez sie prawa ludzi..Durni ludzie lituja sie nad zwierzatkami ,a nie pomoga sasiadowi,zgnoja kolege ,kolezanke w pracy ,zamorduja innego czlowieka ,a na kolacje nie beda jesc schaboweho tylko marchewke…Albo jestes Don Kichotem,albo staniesz sie samotna wyspa wsrod ludzi,czego oczekuje od cIebie system i bedziesz kochal zwierzatka albo znienawidzisz ludzi.,z czego system bedzie bardzo zadowolony…Amen..

       12. A jeszcze nie spać: Posłuchajcie do BUDDA mówi, a nie cweli przebrani za Belzebóbów:

        Warto zaznaczyć w obecnych czasach, że w pierwszej kolejności Budda zalicza rodziców do osób najbardziej uświęconych i mających najwyższą rangę dla dzieci. W dobrych rodzinach dzieci bardzo szanują swoich rodziców i okazują to każdego dnia. Dzieci mają do wypełnienia wobec rodziców określone obowiązki: winny troszczyć się o rodziców, gdy ci będą już starzy, robić dla nich wszystko co należy, podtrzymywać honor rodziny i kontynuować jej tradycje, dbać o zgromadzony przez rodziców dobytek, a po ich śmierci dopełnić obrządków pogrzebowych. W buddyzmie związek z rodzicami uważany jest za najważniejszy również z tego powodu, że otrzymaliśmy od nich fizyczne życie i ciało, dzięki czemu możemy usłyszeć Naukę Buddy, co samo w sobie kieruje nas ku prawdzie, Oświeceniu i duchowemu wyzwoleniu.

        No, a wasze dzieci spierdoliły z waszego grajdołka i na koniec na niego naszczają 🙂

       13. Cudze chwalisz… swojego nie znasz (chyba wychowywałeś się jako chrześcijanin, jeżeli nie to masz prawo nie znać) :

        4. Czcij ojca swego i matkę swoją

        Pierwsze 3 przykazania dotyczą powinności wobec Boga, w następnej kolejności są rodzice a dopiero później cała reszta.

        Państwa „merytoryczną ” dyskusję pozwolę sobie podsumować nie swoimi słowami, ale kogoś kto myśl wyrażał subtelniej:
        „Pochwalono raz żabę, że śpiewała pięknie.
        Wnet nadmie się grzechotka, omalże nie pęknie!
        – Posłuchajcie jeszcze, jak rechocę,
        jak wam letnie uprzyjemniam noce,
        jakim wdzięcznym nabrzmiewa me gardło bulgotem!
        Dziw, żeście dotąd nie sypnęli złotem
        za te brechtania, kukania, kumkania.
        Toż mój głos – to poezją mieniąca się bania.
        Powinnam za to pływać nie w wodzie, lecz w miodzie,
        mir i posłuch mieć winnam w calutkim narodzie,
        gdzie stąpnę, droga ma być kwiatami usłana! —
        I zmilkła, przygwożdżona dziobem przez bociana.”
        No cóż, takie życie !! A teraz proszę się obrażać !! Bardzo proszę !!

       14. @Krab…Cudne…ha ha ..Tylko glupi sie obrazi..A potem nie zaszla zmiana ..Zaba nie zjadla bociana…To sie nazywa cykl w naturze…Kto ,kogo zje ,jest zjadanym..Bozia nas postawila najwyzej na tej drabinie zaleznosci..Ale wymyslila podobna ,tak mowia takze,ze my wszystko mozemy zjesc z wyjatkiem siebie..Ale niestety sie zjadamy za kase ,za rope,za zloto..Widac ludzie choc na samym szczycie tej drabiny ,to niczego nie rozumieja..Wroc..Oni rozumieja..Ale bedac na szczycie,chca byc jeszcze wyzej i dlatego ” na psy sszeddl swiat,bo za dolara zabija brata brat”.. ,choc dobr wokol dostatek..Widac Bozia ,tak mowia zapomniala dac ludziom rozum…A moze hamulce zapomniala dac..Chociaz dala ponoc w posaci tak mowia 7 grzechow glownych…

       15. @Knur..Nie kazdy ucieka..A co mozesz zrobic,jesli Budda i systemowi nie radzi?.

       16. @Krab: nie wiem, mam w chuju w co ty wierzysz, ja piszę, normalnym językiem i nie mam czasu pierdolic się z interpretacją, ja ci wkleiłem jasno o rodzinie, a ty mi pierdolisz o Bogu, kumasz?

        // odbierają wam dzieci, o to chodzi; GŁUPCZE; Twoje dziecko; i Gdzie Twój Pan Bóg ? Ke ?

       17. @krab, ja nic nie chwale tylko staram sie BUDDA, to filozofia a nie religia;

        tak się spotkamy, chyba, że wbije się na poziom Budda, ale to musisz obejrzeć Ong Bag 2-3:

       18. @ KnUR, nie napiszę Ci że mam również w chuju w co Ty wierzysz czy nie wierzysz, bo nie jestem szczęśliwym posiadaczem takiego organu !! Dzięki za uświadomienie !! Ja Ci Boga nie proponuję , tylko napisałam , że w chrześcijaństwie Szacunek dla rodziców jest również jednym z pierwszych zaleceń „wysoko punktowany”, a to czy ktoś tego przestrzega czy nie, to już inna bajka >

       19. @Krab i @Knur..No tak..Bardzooo pieknieeee..Zachowujecie sie ,jak warzywa w zupie..Juz ugotowane i zra sie ,kto ma racje i szukaja – uja..Brukselka miala racje …Klocta sie ,klocta..Kucharz sie cieszy,ze warzywek przybywa …E…Dajcie spokoj ..Klotniom..

      1. Ty głupi knurze, świnio, brudasie jeden w chlewie żyjesz, gnój ryjem przewracasz, gnojem śmierdzisz . Jakies kurwy nam proponujesz dziku. Normalny facet to gośc który ceni sobie fajną, wierną i kochajacą żonke, udane dzieci – jednym słowem rodzina to wartośc. A ty ciągle jakies kurwy. Ciebie brudna świnio to tylko za ryja złapać i zadrutować pojebańcu jeden. Na wsi siedzisz, słoma w butach, bród i smród, świnie i chlew poparańcu. W gównach mieszkasz i gówno wiesz i gówna żresz a ryja drzesz

       1. Selbi..Masz plusa..Za zonke,rodzinke ,dzieci..Taka prawda.Knur ..Lubi podpuszczac…On nie taki Knur ,na jakiego wyglada he he.

       2. Lubie sobie czasami pogadać z przygłupami, zwłaszcza na kacu, jak mi się robić nie chce. Ale skąd tacy idioci biorą się na tym forum to zagadka dla mnie.

        Tu masz moją żonę, jak ci ulży to się możesz nawet na niej zwalić:
        http://tinyurl.com/o8csh2n

        Dziecko w drodze, pierwszy miesiąc ciąży za nami, ale muszę Ciebie zmartwić, Tajki nie są dla gołodupców. Bez posagu nie ma żony. Nie ważne czy lokalny, czy Farang. W ten sposób, dzięki Buddy, nie muszę przebywać z polskimi idiotami bez grosza przy dupie.

        LOL. Was nawet na wesele nie stać we własnym kraju, a gdzie tam posag 20-100 tyś. pln w zależności od modelu i statusu :55555 (hahahahaha)

       3. Oj Selbi, podobny jesteś do moich niektórych dawnych kolegów z Polski, których ostatnio i ostatni raz gościłem. Piszę do jednego kawalera 37 letniego, podobnie jak Ty masturbuje sie całe życie, zresztą więcej takich znam, że mam fajną laskę dla niego, której marzy się Farang. Później się połapałem, że to zakompleksiony walikoń i nawet nie zna angielskiego. Wydawało mi / zapomniałem, że angielski nie jest popularny u bydła. A taka dupcia, ci powie po Tajsku: Chan Au Boom Boom na Ha, a ty ją zaczniesz boksować. Ehhh. Mało tego, nawet gdybyś się starał, to i tak byś dostał wpierdal od tajskiej laski. Na szczęście moja jest w połowie Birmanką, więc więcej spokoju u niej. BTW. ludzie z Birmy są zajebiści.

       4. Tylko prymityw może tak o swojej żonie napisać – „Tu masz moją żonę, jak ci ulży to się możesz nawet na niej zwalić”. Nie zwale się – żona knura to świnia

       5. Ha ha ha..Widze ,ze Selbi dzentelmen ..Wez Knur..Tak gadac brzydko o kobiecie nie ladnie..Selbi ma racje..A co znaczy to ” boom ,boom…” i te takie po tajsku…Knur to miales farta,ze Cie zaakceptowali..Bo ludy azjatyckie za kase wydaja kobiety..Nie masz kasy na posag nici z malzenstwa.Te mlode Tajki od ” boom,boom” poluja na bialych dzianych facetow i marza,zeby zwiac do lepszego hmmmm ..swiata bialych.Zwiac od handlu slubnego,zwiac od prostytucji..Knur tez ma racje..

       6. @Marysia: Racja, że nie brakuje takich co szukają nadzianych, ale takie łatwo odsortować. Poza tym, która kobieta chciałaby wyjść za biednego życiowego nieudacznika. Matka z normalnej rodziny nie odda córki pod skrzydła takiej cioty. Facet musi się wykazać, że potrafi pracować, odłożyć i zatroszczyć się o przyszłość swojej rodziny. Inaczej zostaje mu łajdaczenie się po burdelach albo samogwałt. Pożądne laski się nie spieszą z żeniaczką, moja żona ma obecnie 35 lat i jak widzisz wcale nie jest taka młoda, na jaką może wyglądać. Tutaj kobiety zwyczajnie są bardziej zadbane. Podobnie laski z zamożnych rodzin nie zostaną oddane do biednych. Pewne mechanizmy działają tutaj zgoła inaczej niż w krajach socjalnych.

        Chan ao boom boom na ka – chan = ja, wymawiane przez kobiete; ao = chcieć; boom-boom = seks (nie jest to słowo wulgarne); na ka = zwrot grzecznościowy wymawiany przez kobiete dodawany na końcu sentencji

        A z językiem to ja tutaj miałem i mam niezłe przeboje. Kiedyś żona do mnie podchodzi i tak mi mówi zacieszając:
        wan née (dziś) mâi (nie) boom boom (seks) hŏi (ślimak) see (kolor) deng (czerwony) – po kilku sekundach załapałem, że dziś nie będzie figlowania, bo ma okres;

        więc jej odpowiadam:
        Paraja (żona) see (koloru) deng (czerwonego) gin (jeść) kłaj (kutasa) leo (szybko, ponaglenie);
        gin kłaj = ciągnąc druta;
        gin dziu = zrobić loda

        albo zapytanie w wolnym tłumaczenie: Czy nie masz do mnie roju nienawiści – co się tłumaczy na nasze; czy darzysz mnie szacunkiem; czy respektujesz to co tobie opowiedziałam (np. jakaś życiową niezręczną historie)

       7. @Knur..Sa kobiety i kobiety..Podobnie jak mezczyzni i mezczyzni..Nikt nie chce zyc w biedzie..Chyba ,ze w chrzescjanskich legendach..Takie typy byly jak swiety Aleksy albo sw Franciszek wymysleni na potrzeby owczasnych oligarchow..W roznych kulturach ukladaly sie stosunki i ukladaja zwane mesko-damskimi.Mialam swego czasu okazzje poznac pewnego fajnego goscia ze Sri Lanki,ktory opiwiadl mi troche na temat obyczajow w tamtej czesci swiata.Niestety nie mogl spelnic wymogu posagu zadanego od rodziny zony.Zaplacil paserowi 50 tysiecy frankow za mozliwosc przybycia do Francji,zeby zarobic te pieniadze.Pracowal jako kucharz i ubolewal,ze nie moze byc z zona.Nie byl nieudacznikiem ,ale niestety wygnala go sytuacja..W epoce frankow 50 tysiecy dla pasera tez nie bylo paru groszami.Biedak z miasteczka nedzarzy nie moglby sobie pozwolic na zaplacenie paserowi takiej kwoty..Pewne zwyczaje i tradycje wykorzystuje sie do roznych celow..Roznice kulturowe tez moga i sa narzedziem walki ekonomicznej z wykorzystaniem niektorych aspektow kulturowych.Nawet najbardziej zdolny facet w niektorych systemach nie w stanie zrobic ,czy zarobic wiecej niz moze..Bo system taki jest..Kastowy..Faceci w Indiach przerabiaja sie jak bengoski,zeby zapewnic pozycje materialna..O wyborze malzonkow decydowaly takze i w Polsce wzgledy majatkowe.Moj dziadek pochodzil z dosyc zamoznej rodziny..Nie chciano sie zgodzic na jego malzenstwo z wybrana kobieta,bo byla za biedna ,a nie chciano dzielic majatku..Tradycyjnie zeniono sie w rodzinie..Skutki tego byly ..niestety..Moj dziadek olal nakazy rodzinne ,wiedzac takze o skutkach dla potomstwa..Ozenil sie z babcia Marysia..Najwspanialsza kobiet jedna z najwspanialszych ,a i prawdziwa gospodynia..A moja prababcia dokonala zywota pod dachem babci Marysi ,tej biednej synowej.. ,ale bogatej w serce ,zaradnosc ,zrozumienie,pracowitosc,dobroc i prababcia zrozumiala,ze nie majatek to majatek…Sama sie przekonala. ..Tak tez bywa..

       8. @Knur..Co do tlumaczen i roznych zawilosci lingwistycznych roznie bywa..Ja tez walnelam mojemu ” staremu”,ze ma piekne oczy jak krowa…Dla mnie to byl wyszukany komplement..Trza bylo zobaczyc ha ha mine starego he he i jego krowie oczy ha ha. po wygloszeniu tego komplementu w zabskim jezyku..Do tej pory sie smiejemy… z tego..he he he.Wiesz porownac chlopa do krowyyyyy…he he.

       9. @Marysia: tutaj około 20+ tyś PLN to jest normalny posag dla każdego i nie chce mi się rozpisywać. Głownie w złocie, te siano nie jest rozpierdalane na boki.

       10. @Knur..Wlasnie trza pisac..Zeby rozjasnic ciemnym ludom ,co sie maja za cywilizowane..Siano sie zbiera na glupich demokratach ,a buduje bogactwo gdzie indziej..Bo jakis fiut wmowil bialym idiotom,ze gdzie indziej to bida..a ta bogata bida zjezdza do niby do tego bogactwa i to ,co zgarnie z tej niby bidy wpompowuje w te niby bide ..Trza pisac ciemnym bialym ludom,zeby zajarzyly…No coz nie kazdy taki bystry jak woda na Bora Bora..I w Tsunami..Bo na tsunami to niezle byznesy sie zrobilo…A kto zrobil,to wiadomo…

 23. na tych tasmach niektórzy robia kariere.

  Świetne! posunięcie Samoobrony.
  Samoobrona kierowana jest przez przez Lecha Kuropatwińskiego. On i prezydium partii w liście napisali, ze

  liczą na „owocną współpracę” „na rzecz wyprowadzenia Polski z pozycji, w której okazuje ona usługi trafnie porównane przez Pana do seksualnych względów USA”. Sikorski na taśmie mówił o „robieniu laski Amerykanom”.

  Przedstawiciele Samoobrony stwierdzili, że z „z wielką satysfakcją” zapoznali się ze stwierdzeniami Sikorskiego o sojuszu polsko-amerykańskim.
  Jednocześnie Samoobrona wskazuje na samą siebie jako jedyną partię w Polsce, która nawołuje do budowy sojuszu obronnego „przede wszystkim z sąsiadami Polski, a nie poprzez umizgi do dogorywającego imperium zza oceanu”.

  – W związku z tym, iż (…) szczerze poparł pan nasze koncepcje polityki zagranicznej Rzeczpospolitej Polskiej, pragniemy pana zaprosić do wypełnienia deklaracji członkowskiej partii Samoobrona, co mogłoby dać wsparcie dla dalszego prowadzenia polityki według wskazanych przez Pana spostrzeżeń – napisano w liście Samoobrony.
  http://www.wprost.pl/ar/454216/Samoobrona-zaprosila-Sikorskiego-do-wspolpracy/

  1. TAKI STAN FAKTYCZNY WYJASNIA ZATEM WSZYSTKIE DZIWNE ZACHOWANIA PISU ………

   A ZAPEWNE I TO GDZIE DZIŚ JEST MECENAS GIERTYCH I CO ROBI – CIEKAWE TYLKO ILE KOSI NA MIESIAC

    1. WIESZ JAK WYGLĄDA KACZYŃSKI W SPODNIACH OD GIERTYCHA………………………………………..
     ………………………………………………………………………………………………..
     …………………………………………………………………………………………
     PRZEZ ROSPOREK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. frajerzy jestescie!!!!!! jak wierzycie w te brednie co tu wypisują, poszli byscie do szkoły i wzieli sie za naukę i moze wtedy byscie mogli chociaz o sobie decydowac.. żal

   1. Frajer to jesteś ty. Tylko tacy jak ty wierzą w to że PO i PIS czy jakakolwiek inna partia to opozycja. Wszystko jest ustawione tak aby kosić kasę i nie wpuszczać w układ innych.

   2. Piotrze K nie nazywaj logicznie myślących Polaków-Frajerami-Bo to co piszą przekłada się na Postawę PiS od dawna Z nich taka opozycja jak z Koziego Gó…….na bat! -warszawiaczek-

  3. Zielone jest ok.Nie pisz mi tu takich syfiastych głupot że ZIELONE ogłupia .Poczytaj w internecie ,spytaj znajomych.Bo ja mam znajomych aż w Chorwacji którzy wolą zielone , niżeli tabletki na różne choroby. (Stwardnienie rozsiane . ! na ten przykład).
   Psychotropy vs Zioła !!!
   10X POMYŚL 1X NAPISZ -POWIEDZ !!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.