DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

alarm !!! Wskrzeszono wirusa hiszpanki z 1918 r JEST TO HYBRYDA WIRUSA HISZPANKI I PTASIEJ GRYPY !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

NO TO MAMY ODPOWIEDŹ DLACZEGO UNIA EUROPEJSKA ZAKUPIŁA SETKI MILIONÓW SZCZEPIONEK

widocznie wiedzą coś więcej niż my..

LINK TU
UWAGA U.E ZAKUPUJE GIGANTYCZNE ILOŚCI SZCZEPIONEK – dla wszystkich pństw unii – SPODZIEWAJĄ SIĘ NOWEJ „PANDEMII” ?!
http://miziaforum.com/2014/06/20/uwaga-u-e-zakupuje-gigantyczne-ilosci-szczepionek-dla-wszystkich-pnstw-unii-spodziewaja-sie-nowej-pandemii/

„Wskrzeszono” wirusa, który mógł zabić nawet 100 mln ludzi

Wymarły wirus grypy, który spowodował największą epidemię w historii, został odtworzony przez amerykańskich naukowców. Eksperyment ma pokazać, jak łatwo mogłoby dziś dojść do pojawienia się podobnego zagrożenia i w ten sposób ułatwić zapobieganie pandemiom. Działanie badaczy wzbudziło jednak ogromne kontrowersje – informuje independent.co.uk.
Badacze odtworzyli wirus grypy hiszpanki, która na początku XX wieku zabiła nawet 100 milionów ludzi. Wykorzystali do tego ptasią grypę występującą u dzikich kaczek – wirusy okazały się bowiem dość podobne pod względem genetycznym. Następnie, w warunkach laboratoryjnych, zarazili nią fretki, by sprawdzić, jak łatwo może być przekazywana.
Eksperyment spotkał się z krytyką innych badaczy, którzy uznali go za zbyt niebezpieczny. Sceptycy uważają, że wszelkie korzyści, jakie mogą wyniknąć z odtworzenia wirusa z 1918 roku nie uzasadniają ponoszenia gigantycznego ryzyka. Gdyby bowiem genetycznie zmodyfikowany wirus wydostał się poza laboratorium, skutki mogłyby być katastrofalne.

Profesor Yoshihiro Kawaoka z Uniwersytetu w Wisconsin-Madison broni swojego pomysłu, tłumacząc, że podobne przedsięwzięcia są konieczne, by produkować skuteczne szczepionki na grypę i zapobiegać ewentualnym epidemiom. – Ci, którzy krytykują, nie doceniają środków bezpieczeństwa, przy jakich odbywa się nasza praca. Nie ignorujemy ryzyka, ale uważamy, że można je skutecznie ograniczyć – wyjaśnia.

– Wiemy, że badania takie, jak nasze, są pomocne dla osób odpowiedzialnych za przygotowania planów działania na wypadek pojawienia się epidemii. Mogą bowiem oprzeć się nie na przypuszczeniach, ale na naukowych faktach. Dlatego nasze badania przynoszą efekty, które w żaden inny sposób nie mogłyby być osiągnięte – dodaje Kawaoka.

Badanie wykazało, że w przyrodzie istnieją obecnie wszystkie czynniki, dzięki którym wirus sprzed prawie 100 lat mógłby się odrodzić. Naukowiec tłumaczy, że ptasia grypa potrzebuje zaledwie kilku drobnych zmian genetycznych, by móc przenosić się na ludzi i spowodować epidemię, dlatego tym lepiej poznać jej możliwe mutacje i się na nie przygotować.

Pandemia grypy hiszpanki szalała na całym świecie w latach 1918-19. Ocenia się, że pochłonęła od 50 do 100 mln ofiar śmiertelnych – to znacznie więcej niż liczba poległych na frontach I wojny światowej. W sumie zachorowało wówczas ok. 500 mln ludzi, co stanowiło jedną trzecią populacji ziemskiego globu.

Chorobę wywoływała wyjątkowo groźna odmiana podtypu H1N1 wirusa A grypy. Bezpośrednią przyczyną śmierci chorych było wirusowe krwotoczne zapalenie płuc, zabijające w ciągu kilku pierwszych dni choroby. Jeśli pacjent przeżył tę pierwszą, krytyczną fazę, często przyczyną zgonu było bakteryjne zapalenie płuc.

(JM)
http://wiadomosci.onet.pl/nauka/kontrowersyjny-eksperyment-wskrzeszono-wirusa-ktory-mogl-zabic-nawet-100-mln-ludzi/kzhzt

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

174 thoughts on “alarm !!! Wskrzeszono wirusa hiszpanki z 1918 r JEST TO HYBRYDA WIRUSA HISZPANKI I PTASIEJ GRYPY !!!

   1. Nooo..A jaka prawda o ” eboli”..Moze tych ” murzynow ” zaszczepili przeciw grypie lub czemu innemu i nagle w Afryce szaleje ” ebola”?..cus jest na rzeczy.

   2. Afryka jest ogromnym poletkiem doswiadczalnym pharmy.(zwłaszcza jak multimilionerzy dają” taka pomoc”)

     1. I tak juz sie spoznili z info…Uuuuu…fachowcy z niemiec…ech..Ciekawe ,czym szczepili w rejonach objetych ” ebola”?.Moze przeciw grypie ,albo czemu innemu, a wyszla ” ebola”…W jakims filmie widzialam takie cos..Jakis gosc podmienil szczepionki na grype..Znaczy wzbogacil te szczepionki o szczep ” eboli”…

    1. Oczywiscie,ze tak..Takim klubem tez z roznymi doktorami jest Rotary…Szczyca sie ta humanitarna pomoca..

     1. Taaaa..Pomagaja …rekoma naiwnych. ,ktorzy chca zbawic swiat.Nie jeden sie juz osobiscie przekonal jak z ta humanitarna pomoca jest.. i tymi czerwonymi krzyzami..Humnaitarna pomoc to bzdura..Tym ludziom sie placi,a naiwnym sie wmawia,ze oni pracuja za friko ,czyli za nic..Bo tak w istocie jest..Ich praca rowna sie placy minimalnej,ale oszukanczo wmawia sie calej reszcie,zeby wyciagnac pieniadze na ten krzyz od naiwnych..W rezultacie naiwni wspomagaja finansowo ,tych ktorzy wojny organizuja,robiac zbiorki na ofiary tychze konfliktow.Te wojny nie kosztuja ich tak duzo,bo same ofiary daja kase na ten cel…na przyklad taki czerwony krzyz..

   1. to co jest obecnie przekracza już wszelkie granice, np. jeden z wielu: abonament za tv muszą płacić także ci, którzy nie mają dostępu do sygnału (białe plamy na mapie) – paranoiczna władza tak wymyśliła

    1. Wladza wymyla ,a prywaciarze na takich siupach sie prywatnie dorabiaja…i o to chodzi w tym systemie.

 1. Nigdzie nie mozna znaleźć info na temat tego kto jest udziałowcem NBP. Ja tez próbowałem do tej informacji dotrzec i niestety bez skutku. Jedno wiem na pewno: SKARB PAŃSTWA NIE JEST WŁAŚCICIELEM NARODOWEGO BANKU POLSKIEGO, najprawdopodoniej udziałowcami NBP sa banki prywatne, których nazw sie nie podaje…. ciekawe dlaczego??? POZA TYM TO SMIESZNE: JAK TO MOZLIWE ŻE OBYWATEL NIE MA PRAWA WIEDZIEĆ KTO JEST WŁASCICIELEM (UDZIAŁOWCEM) NARODOWEGO BANKU POLSKIEGO!!!???

  Jeśli komuś się uda i znajdzie liste udziałowców to chętnie sie z nia zapoznam.

  W tej chwili jasnym sie wydaje, iż NARODOWY BANK POLSKI powinien byc własnościa państwa czyli skarbu państwa, a nie jakichś tam banków prywatnych, jak jest w tej chwili… Niestety te informacje są ukrywane z niekorzyścią dla nas. Może w końcu nadszedł czas aby je opublikować… by ludzie zrozumieli z czym mają do czynienia i to w końcu zmienili.

  1. KTO jest WŁAŚCICIELEM NBP?
   Nie jest to Skarb Państwa.
   Więc kto?

   Od tego NALEŻY ZACZĄĆ.
   Kto i w jaki sposób stał się właścicielem NBP, który kiedyś był własnością Skarbu Państwa?

   Kto czerpie zyski z emisji polskiej waluty?

   Rodzina Rotschild?

   Kto konkretnie?
   ZADAWAJCIE TO NIEWYGODNE dla koczowników pytanie na wszystkich forach.

   1. właścicielami sa napewno ci sami do których nalezy bank of america,…
    mennica polska tez nie jest juz polska!
    mało tego np dolar amerykanski nie jest własnością amerykanów, bo tam jest on poprostu panstwu pozyczany…..
    u nas z pewnoscią jesli juz tak nie jest to będzie…

  2. Z tym bankiem narodowym to jest tak jak ze wzszystkim w tym systemie..Zyski sa prywatne ,a dlugi sa spoleczne ,czyli narodowe…

  3. Ludzie nie wezmą się za to bo nie zrozumieją tego co chcesz uświadomić. NBP emituje banknoty, które są umownym środkiem płatniczym i niekoniecznie mają pokrycie w skarbcu państwowym a Skarb Państwa Polskiego jest pusty i to już od dawna. Pytaj gdzie jest nasze złoto, które przed II w.św. zostało wywiezione w dal.
   Udziałowcy makulatury, śmieszne.

     1. Otoz to..Bo chlop potega jest i basta..Ino do chlopa to jeszcze nie dotarlo..Glodem ich ,glodem…Nie trza rundapu,lepu na muchy i aztoksu..A narod sam sie moze wyzywic..

    1. „staropolska gościnność” to bujda na resorach, onegdaj jak paniczyk z drużyną najechał kmiecia to i owszem – „czym chata bogata” bo jak nie to by mu gospodarkę z dymem puścili

  1. a ja lubię przy ognisku 🙂 na kuligu też mi się podobało, nie takie zimy nasi przodkowie przeżyli bez ropy i gazu i powietrze było rześkie i smrodu z poselskich doop nikt nie musiał wąchać, eh to był żywot a teraz to cieplarniana, rachityczna miernota, jak się spojrzy niechcący na Tuska – toż on jak gruźlik wygląda

 2. Sejm udzielił rządowi wotum zaufania. Głosowało 440 posłów. Za wotum zaufania dla rządu głosowało 237 posłów – przeciw było 203 posłów.
  To ich koniec, sami założyli sobie stryczek, hahaha. Zatańczymy na ich grobie-wspólnym.

  1. Chyba nie tylko ręce opadają jak się takie coś czyta:

   John Abraham Godson

   Poseł/Member of Parliament (MP) w firmie Sejm RP

   · 4 379 obserwujących
   · 11 godz. ·

   Podczas głosowania za wotum zaufania dla Rządu podjąłem decyzje by zagłosować ZA. Uważam, że to, co się stało, jakiego języka używali ministrowie Rządu jest naganne i wręcz karygodne. Ale uważam także, że Premier Donald Tusk, nie ważne, jakiego byśmy nie mieli zdania na jego temat, potrzebuje wsparcia i modlitwy właśnie teraz. Obraz, który mi przychodzi do serca to obraz, kiedy przyprowadzono do Jezusa kobietę złapaną na cudzołóstwie, którą chciano ukamienować. Jezus zadał jej oskarżycielom pytanie „Kto z was jest bez grzechu, niech rzuci pierwszy kamień”. Miałem dylemat jak postąpić wiedząc, że ta decyzja może wpłynąć na moją dalszą aktywność polityczną, w tym jej zakończenie. Ale zadając sobie pytanie, co zrobiłby Jezus – nie miałem już wątpliwości. Serdecznie dziękuję za zrozumienie. Pozdrawiam.

   1. oj bez grzechu znalazloby sie duzo ludzi! i z chęcią by rzucili kamieniem w 2ska i resztę ferajny……!!!!
    coś mi się widzi iz godson tez poleci na zbity pysk, ten sprzedawczyk głosował za wydłużeniem czasu pracy, to dzieki niemu i podobnym polacy muszą tyrać za psie pieniadze do 67 roku zycia!

    tylko w przypadku męzczyzn 2 lata dłużej, a ilu z tych przyszłych emerytów umrze w tym okresie? dużo…

    dziekujemy panie godson przez panską czarną dupe kilkuset białych polaków nie dozyje do emerytury. Mam nadzieję iz wyborcy wielebnego odpłacą mu stosownym miłosierdziem.

    1. Godson ..trojanski kon ..Nie taki glupi..Biale murzyny zdechna z przepracowania i chorob ,a ich miejsce zajma czarne murzyny …W tym szalenstwie jest metoda ..na ” murzynskosc”..

 3. Jaki Tusk jest niekumaty, nie wie KTO podsłuchiwał i wypuścił na jaw rozmowy. ŻYDZI, żeby wymóc przyjęcie ustawy o rytualnym zarzynaniu zwierząt bez znieczulenia (jutro, po raz n-ty będzie rozpatrywany wniosek złożony przez PSL), Kolejny deal – PSL poprze wniosek o wotum zaufania w zamian za poparcie wniosku przez PO o zarzynaniu zwierząt, bo żydzi lubują się nurzać w niewinnie przelanej krwi,
  To jest ten wróg, którego szuka Tusk i ABW.

  1. Już nie możemy nawet patrzeć na polityków, sąsiedzi przełączają stacje telewizyjne jak pojawi się Tusk, Niesiołowski itd. Dość, niech zdejmą ich z wizji, słuchać też nie chcemy, spadnie oglądalność stacji telewizyjnych!
   Powiadomcie nas jak już ich nie będzie ani w radio ani w TV ani w prasie, to wtedy wrócimy.

   1. Czyli nasze elity polityczne w ferworze okradania nie gardzą już niczym? Jak się uda to miliony, ale i kieszonkowcem warto być !!

    1. oni mają to w genach, precz z takimi – kto kradnie ten zły, kiedyś takim ręce ucinali, za dużo pobłażliwości i zło się rozprzestrzenia, być może Bóg przebacza ale delikwent musi wyrzec się złych uczynków

    2. dlaczego zniesiono karę śmierci? żeby ich to nie spotkało, asekurują się też immunitetami, uczciwemu to nie jest potrzebne!

    3. Inne elity wcale nie lepsze..Jeden diabel..Spojrz Indie ,spojrz kraje arabskie,europejskie..Wszedzie to samo..

  1. Przedwojenny POLSKI OFICER od stopnia majora wzwyż narodowości polskiej nigdy nie splamiłby się takim żałosnym gównem. Ale ich wymordowano i zniszczono. W Katyniu, Sachsen-Hausen, Auschwitz – Birkenau, Buhenwald i innych miejscach kaźni, po wojnie RZYDokomuna ich mordowała. Min. pasoRZYT Bauman, tatuś Stolcmana, Bermana i innych koczowniczych udawaczy „poLAKÓW”. Wywożono ich na Sybir albo katowano w Polsce pod rządami i rękoma RZYDokomuny.

   Dziś nie ma OFICERÓW – to co jest to usłużne RZYDokomunie WSZY, KURWY I GNIDY.

   Mój dziadek był katowany przez NKWD na Zamku w Lublinie zaraz po wojnie. Był młodym chłopaczyną, podoficerem w AK, podczas okupacji uczył się na tajnych kompletach, złożył maturę. Chciał Polski wolnej od swastyki i sierpa z młotem na sztandarowych szmatach.
   Dziś na Zamku w Lublinie jest muzeum, za okupacji była tam katownia Gestapo, a po wojnie katownia NKWD.

   Niestety. Sami widzicie czarno na białym, że Polską rządzą koczownicze PSEUDOELITY z tektury i styropianu.
   III wojna światowa WYMIECIE to styropianowe GÓWNO i ich bękarty raz na zawsze. Znów szansę będą miały zalążki POLSKIEJ ELITY, narodowości polskiej, ducha polskiego.
   Polską rządzi MOTŁOCH najPOdlejszego sortu i ich bękarty i przydupasy.
   III wojna światowa to zmieni.

   Cena dla Polski będzie krwawa.
   Nie obejdzie się bez daniny krwi.

   1. nie byłbym tego taki zgodny, te dzieci nkwudzistów i pasorzydów na pierwszą linię wypierdolą rodowitych słowian, a sami schowią się na tyłach!
    z tą chydrą nie mozna juz wygrać ona sie globalnie rozlazła i skaziła cały glob. Jedną łeb urzniejsz a dwie wyrastają.

    myslicie dlaczego przeciwstawia się swiat muzułmanski przeciwko chrzescijanskiemu? dlaczego rekami judousamanów wprowadza sie prawo szariatu i cofa w rozwoju kraje jak libia i inne?
    ano poto aby goje nie dobrali się koczownikom do dupy tylko skierowali swoją nienawisc do muzułmanow! oczywiscie działają na dwa fronty, allachowców podjudza się przeciwko nam.
    a gdzie dwóch sie bije tam trzeci zyd korzysta….

    teraz wiecie dlaczego tak jątrzą i kombinują! aby nik im sie do dup nie dobrał za ogolnoswiatowy terroryzm.

  1. zmana rzadu nic nie zmieni

   Robią nas w konia: Afera taśmowa a rzeczywistość-wojna gangów IIIRPhttps://www.youtube.com/watch?v=4LNaHauW47s

   P aństwo p O lskie ma się znakomicie – Stefan Niesiołowski

   1. na pewno zmieni a jak nie będzie po myśli Polaków to też się ich wymieni – do skutku, aż Polska stanie się Ojczyzną Polaków

    1. żeby każde dziecko mogło zobaczyć morze i góry, i jeziora, żeby umiało narysować palcem na piasku granice Polski, żeby znało Hymn Polski, śpiewało Rotę i Bogurodzicę 🙂

     1. zebyśmy byli znowu dumnymi i walecznymi, prawymi słowianami!

      niestety to mżonka, wszystko było dobrze do czasu kiedy nam siła narzucono nową wiarę, niszcząc nasze wiekowe, trwajace kilka tyś lat tradycje, nauki, przesłania i wiarę…

      1. dla Polaków nie ma rzeczy niemożliwych – wbij to sobie i innym do głowy, że to nie mrzonki i przecież możemy się nawrócić, Bóg jest i czeka na to

       1. Jasne..Sami dokonali rozbioru wlasnego panstwa.Geniuszeeeeee..Nie ma takich drugich w calej galaktyce…

    1. To nie lach. To koczownicza pasozytnicza przybłęda, wcześniej nazywała się Aaron Nasselbaum ale zmieniła imię i nazwisko na POlskobrzmiące by udawać Polaka.

    2. przeciez to ironia z tym psycholem N., trzeba zrobic wszystko, zeby przestal czuc sie znakomicie ze swoimi rzadzacymi kolezkami

  2. A tym czasem Tusk zgłosił głosowanie w sprawie votum zaufania do rządu !! Piechociński już zadeklarował poparcie… zwykła polityczna dziwka !!

   1. Pan Tusk jutro wyjeżdża do Brukseli – informuje Pani Kopacz i … niech do Polski NIE WRACA – informuję ja 🙂

 4. „W rezultacie polityka Polska jest wypadkową wpływów państw dysponujących w naszym nieszczęśliwym kraju agenturą, a to oczywiście nie sprzyja ani sformułowaniu polskiego interesu państwowego, ani – w przypadku gdyby taki interes został sformułowany – konsekwentnego trzymania się go. ”

  „Żydowska gazeta dla Polaków cytuje też opinię organu żydokomuny francuskiej „Liberation”, według którego „polscy katolicy mają kiepskie poczucie humoru”, bo nie lubią szyderstw z własnej religii. Ale podobny, a nawet jeszcze gorszy zarzut można postawić również Żydom. Oni w ogóle nie mają poczucia humoru, bo zupełnie nie tolerują nie tylko żadnych dowcipów z holokaustu. ”

  Stanisław Michalkiewicz
  http://www.michalkiewicz.pl/

  Od ściany do ściany
  Artykuł • miesięcznik „Opcja na prawo” • 24 czerwca 2014

  Jak wiadomo, państwa dzielą się na dwie kategorie. Kategoria pierwsza, to państwa poważne, a kategoria druga – państwa pozostałe. Państwo poważne charakteryzuje się tym, że potrafi zdefiniować swój interes państwowy, a kiedy już to zrobi – realizuje go bez względu na okoliczności zewnętrzne i wewnętrzne. Przykładem państwa poważnego są Niemcy. Kiedy w drugiej połowie XIX wieku nastał w Niemczech okres intensywnej industrializacji, nazywany również rewolucją przemysłową, bardzo szybko ujawniła się bariera surowcowa. Reakcją na pojawienie się jej było sformułowanie w środowisku niemieckich elit koncepcji gospodarki wielkiego obszaru, która w największym skrócie i uproszczeniu głosiła, że Niemcy powinny kontrolować politycznie obszar kilkakrotnie większy od własnego terytorium państwowego. W roku 1915 ta ogólnikowa siłą rzeczy koncepcja została skonkretyzowana w postaci projektu „Mitteleuropa”, opisującego urządzenie Europy Środkowo-Wschodniej po ostatecznym zwycięstwie niemieckim. Zakładał on zainstalowanie na tym obszarze państw pozornie niepodległych, ale de facto niemieckich protektoratów, o gospodarkach niekonkurencyjnych, tylko peryferyjnych i uzupełniających gospodarkę niemiecką.

  W 1918 roku Niemcy przegrały wojnę – a w każdym razie tak się wtedy wydawało – więc na obszarze Europy Środkowej pojawiły się państwa naprawdę niepodległe, które rozpoczęły budowę gospodarek może nie tyle zaraz „konkurencyjnych” wobec niemieckiej, ale przynajmniej niezależnych. Druga wojna światowa i podzielenie Europy żelazną kurtyną przerwało, a w każdym razie głęboko zniekształciło te procesy, ale kiedy w 1990 roku Niemcy odzyskały swobodę ruchów w Europie dzięki podpisanemu 12 września w Moskwie traktatowi 2 plus 4, natychmiast przystąpiły do odtwarzania politycznych warunków realizacji projektu „Mitteleuropa”. Starania te, którym towarzyszyła katastrofa Jugosławii, zostały pomyślnie zakończone 1 maja 2004 roku, kiedy to 9 krajów środkowoeuropejskich zostało przyłączonych do Unii Europejskiej, a więc – do niemieckiej strefy wpływów w Europie, podzielonej niemal dokładnie wzdłuż linii „Ribbentrop-Mołotow” na strefę wpływów niemieckich i rosyjskich. Podział ten jest kamieniem węgielnym strategicznego partnerstwa niemiecko-rosyjskiego, wyznaczającego ramy europejskiej polityki i skutecznie opierającego się „próbom niszczącym” jakim poddawane jest od czasu do czasu przez Stany Zjednoczone. Państwo pozostałe albo nie potrafi zdefiniować swego interesu państwowego i zatacza się od ściany do ściany, w zależności od tego, w która stronę zostanie popchnięte przez państwo poważne, albo nawet potrafi to zrobić, ale bardzo szybko o tym zapomina i zatacza się od ściany do ściany, w zależności od tego… i tak dalej.

  Jak zauważyła baronessa Małgorzata Thatcher, Unia Europejska jest narzędziem niemieckiej hegemonii w Europie. Warto tedy przypomnieć, że po II wojnie światowej państwo niemieckie zostało zlikwidowane, Wielka Brytania została przez USA zepchnięta do drugiej kategorii, a Francja tylko przez grzeczność była traktowana jako mocarstwo. Politykę europejską zdominowały Stany Zjednoczone i Związek Sowiecki. W tej sytuacji nie było już powodu do francusko-niemieckiej rywalizacji, więc nastąpiło pojednanie, dające początek dzisiejszej Unii Europejskiej, której politycznym priorytetem jest „europeizacja Europy” to znaczy – cierpliwie i metodyczne eliminowanie wpływu USA na europejską politykę. Jednym z narzędzi tej „europeizacji” jest właśnie strategiczne partnerstwo niemiecko-rosyjskie.

  Wszystko, a w każdym razie wiele przesłanek wskazuje, że Polska należy do państw pozostałych. Przyczyn tego stanu rzeczy nie należy upatrywać w jakiejś organicznej niezdolności narodu polskiego do rządzenia własnym państwem, co raczej w splocie niekorzystnych okoliczności, jakie ukształtowały się pod koniec II wojny światowej. Porozumienia amerykańsko-sowieckie w Teheranie i Jałcie, a także obecność Armii Czerwonej na polskim terytorium sprawiły, że państwo polskie zostało okupowane przez Związek Sowiecki, który administrowanie okupowanym terytorium powierzył swoim agentom. Ci agenci nie kierowali się oczywiście żadnym polskim interesem państwowym, ale tylko i wyłącznie interesem sowieckim. Sytuacja ta uległa pewnej zmianie w trakcie przygotowań do tzw. transformacji ustrojowej, do jakiej doszło w Polsce, podobnie jak w innych krajach Europy Środkowej w następstwie porozumienia amerykańsko-sowieckiego, zapoczątkowanego spotkaniem Michała Gorbaczowa z Ronaldem Reaganem w Genewie w roku 1985. Przedmiotem tego porozumienia było ustanowienie nowego porządku politycznego w Europie, który zastąpiłby podlegający przyspieszonej erozji porządek jałtański. Już po spotkaniu M. Gorbaczowa z R. Reaganem w Reykjaviku w roku 1986 stało się jasne, że istotnym elementem nowego porządku będzie ewakuacja imperium sowieckiego ze Środkowej Europy. Taka perspektywa stawiała dotychczasowych sowieckich agentów w sytuacji wymagającej zasadniczych decyzji. Zorientowawszy się, iż po ewakuacji imperium sowieckiego w Europie Środkowej prędzej czy później nastąpi odwrócenie sojuszy, agenci ci zaczęli przewerbowywać się do prawdopodobnych przyszłych sojuszników, a więc – do USA, do Niemiec i Izraela, żeby w ten sposób zapewnić sobie nie tylko bezpieczeństwo, ale i wpływy polityczne w przyszłości. W rezultacie polityka Polska jest wypadkową wpływów państw dysponujących w naszym nieszczęśliwym kraju agenturą, a to oczywiście nie sprzyja ani sformułowaniu polskiego interesu państwowego, ani – w przypadku gdyby taki interes został sformułowany – konsekwentnego trzymania się go.

  Zasadnicze decyzje polityczne, które przesądziły o usytuowaniu Polski, zapadły w zasadzie nad polskim głowami, w następstwie decyzji Stanów Zjednoczonych, które tworząc fakty dokonane w postaci przygotowań do rozszerzenia NATO, storpedowały pomysł „Wspólnego Domu Europa”, który Związek Sowiecki lansował wychodząc naprzeciw koncepcji „europeizacji Europy”. Ponieważ „Wspólny Dom Europa” nie wzbudził entuzjazmu w niektórych państwach Europy Zachodniej, Polska umieściła intencję przystąpienia do NATO na pierwszym miejscu listy swoich priorytetów politycznych. Jedną z konsekwencji tej decyzji było jednak wystawienie naszego kraju na łup zachłanności żydowskich organizacji przemysłu holokaustu oraz Izraela, które wykorzystały posiadane wpływy polityczne w USA do wywierania przez władze tego mocarstwa na Polskę nieustannego nacisku w kierunku spełnienia żydowskich roszczeń. W zależności od tego, czy USA prowadzą aktywną politykę w Europie Środkowo-Wschodniej, czy nie – Polska przez amerykańską administrację bywa traktowana niekiedy wyłącznie jako skarbonka dla żydowskiego przemysłu holokaustu. Przyłączenie Polski do Unii Europejskiej nastąpiło w rezultacie wysadzenia przez Niemcy w powietrze próby stworzenia w Europie Środkowej systemu wzajemnego ubezpieczania niepodległości w postaci Heksagonale, no i oczywiście – zaangażowania przewerbowanej i nowo zwerbowanej agentury.

  W ramach NATO Polska jest sojusznikiem USA, chociaż nie da się ukryć, że sojusz ten ma wszelkie znamiona sojuszu egzotycznego. Sojusz egzotyczny polega na tym, że jeśli jeden z sojuszników utraci niepodległość, to drugi może tego nawet nie zauważyć. Polska nie może tej egzotyki wyeliminować, natomiast sądzę, że mogłaby trochę ją zmniejszać – oczywiście gdyby polityką naszego nieszczęśliwego kraju nie kierowali agenci. Zmniejszanie to powinno polegać po pierwsze – na dostosowywaniu polskiego interesu państwowego do interesu amerykańskiego – bo w przeciwnym razie o żadnej realizacji interesu nie będzie mowy, a po drugie – na takim formułowaniu polskiego interesu, by można było realizować go z góry – bo z uwagi na zmienność, żeby nie powiedzieć – kapryśność amerykańskiej polityki, realizacji wynagrodzenia z dołu można się nie doczekać.

  Oto przykład: Polska na prośbę USA o polityczną przysługę, wzięła udział w operacji w Iraku. Prośbę amerykańską powinna moim zdaniem spełnić, ale od razu poprosić o przysługę wzajemną, a właściwie dwie: po pierwsze – o zgodę na militarną konwersję polskiego zadłużenia zagranicznego i po drugie – o cichą obietnicę, że rząd USA nie będzie naciskał na Polskę w sprawie realizacji żydowskich roszczeń majątkowych. Niestety prezydent Kwaśniewski, o ile mi wiadomo, nic w tej sprawie nie uczynił, ponieważ najwyraźniej spodziewał się, że jeśli będzie się podlizywał prezydentowi Bushowi, to ten z wdzięczności wystruga go na pierwszego sekretarza ONZ, a w ostateczności – na pierwszego sekretarza NATO. W rezultacie, kiedy minister Klich wycofał nasze niezwyciężone wojsko z Iraku, niepodobna było odpowiedzieć na pytanie, czy wygraliśmy tę wojnę, czy też Polską ją przegrała.

  Innym przykładem jest postępowanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego, którego dzisiaj klakierzy kreują na jakiegoś płomiennego lidera Europy, bo najwyraźniej rola ofiary zamachu już się wszystkim powoli przejada. Wprawdzie po 11 września 2001 roku USA proklamowały świętą wojnę z terroryzmem, w następstwie czego porzuciły rysującą się wcześniej politykę okrążania „Festung Europa”, w której Polska mogłaby wziąć korzystny udział, ale pozostawiły resztkę aktywnej polityki w postaci wzniecania zarzewia konfliktu między Niemcami i Rosją w Europie Środkowo-Wschodniej. Celem tej polityki było doprowadzenie do konfliktu między strategicznymi partnerami, bo w przypadku, gdyby taki konflikt rzeczywiście rozgorzał, Niemcy musiałyby prosić USA o przyjaźń, odstępując tym samym od linii „europeizacji Europy”. Do tego celu USA potrzebowały dywersantów i trzech się zgłosiło: Gruzja, Polska i Ukraina, przerobiona na amerykańskiego dywersanta w następstwie „pomarańczowej rewolucji”. Te – jak to po pewnym czasie nazwał główny cadyk III Rzeczypospolitej Aleksander Smolar – „postjagiellońskie mrzonki” nie były sprzeczne z polskim interesem państwowym – ale błędem prezydenta Kaczyńskiego było to, że podjął się pełnienia roli amerykańskiego dywersanta w Europie Środkowo-Wschodniej za darmo. Toteż kiedy na skutek zabiegów izraelskiego prezydenta Peresa, który 18 sierpnia 2009 roku w Soczi obiecał był prezydentowi Miedwiediewowi, że „namówi” prezydenta Obamę do wycofania elementów tarczy antyrakietowej ze środkowej Europy, prezydent Obama 17 września 2009 roku nie tylko tarczę zwinął, ale i zadeklarował „reset” w stosunkach z Rosją to znaczy – wycofanie się USA z aktywnej polityki w tej części Europy, prezydent Kaczyński został ze swoimi „postjagiellońskimi mrzonkami” wysadzony w powietrze i 10 października 2009 roku ratyfikował traktat lizboński.

  W ramach sławnego „resetu” doszło do proklamowania na szczycie NATO 19 listopada 2010 roku w Lizbonie „strategicznego partnerstwa” NATO-Rosja, które oczywiście stawiały Polskę wobec konieczności akomodowania się do tego partnerstwa – co w następstwie zapoczątkowanej z inicjatywy Rosji „dyplomacji ikonowej” doprowadziło w sierpniu 2012 roku do podpisania na Zamku Królewskim w Warszawie przez Patriarchę Moskwy i Wszechrusi Cyryla i Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski abpa Józefa Michalika deklaracji o pojednaniu między narodami polskim i rosyjskim. Zważywszy, że pojednanie jest aktem dwustronnym, to znaczy, że nie wystarczy, że Polacy pojednają się z Rosjanami – cokolwiek by to miało znaczyć – bo jeszcze Rosjanie muszą pojednać się z Polakami – a nie trzeba specjalnie znać Rosjan, by wiedzieć, że „pojednają się” – cokolwiek by to miało znaczyć – na własnych warunkach, a konkretnie na jednym – by Polska przyjęła do wiadomości status „bliskiej zagranicy”.

  „Lecz tymczasem na mieście inne były już treście” – bo pod koniec 2010 roku w Afryce Północnej rozpoczęły się „jaśminowe rewolucje”, poczynając od Tunezji poprzez Libię i Egipt aż do Syrii. Była to próba budowania przez Francję swego kieszonkowego imperium w postaci „Unii Śródziemnomorskiej”, na którą Nasza Złota Pani z Berlina, po dłuższym demonstrowaniu niechęci, wreszcie wyraziła zgodę na szczycie w Deauville w październiku 2010 r. z udziałem Naszej Złotej Pani, francuskiego prezydenta Mikolaja Sarkozy’ego i rosyjskiego prezydenta Dymitra Miedwiediewa. Doprowadziły one do chaosu w krajach Afryki Północnej, między innymi w następstwie włączenia się do akcji USA, którym z pewnością nie odpowiadały próby odtwarzania przez Francję pod pretekstem „Unii Śródziemnomorskiej” swojego imperium kolonialnego. W rezultacie żadna Unia Śródziemnomorska nie powstała, natomiast zagrażająca bezcennemu Izraelowi Libia przestała zagrażać komukolwiek poza sobą samą, zaś Egipt pogrążył się z chaosie na skutek rywalizacji Bractwa Muzułmańskiego z tamtejszą armią, która nie chce utracić amerykańskich alimentów w postaci finansowej kroplówki wartości prawie 2 miliardów dolarów rocznie.

  Wydawało się, że fala jaśminowej rewolucji zmiecie również syryjskiego tyrana, ale tu „bezbronni cywile”, uzbrojeni i finansowani przede wszystkim przez Arabię Saudyjską z błogosławieństwem USA, natrafili na opór, wspierany przez Rosję. I kiedy prezydent Obama wyznaczył warunki brzegowe dla ewentualnej interwencji w Syrii w postaci użycia broni chemicznej i kiedy ktoś – nie wiadomo, czy tyran, czy „bezbronni cywile” użyli sarinu przeciwko prawdziwym cywilom, europejscy sojusznicy USA odmówili udziału w jakiejkolwiek interwencji na rzecz syryjskich „bezbronnych cywilów” – co świat uznał nie tylko za sukces Rosji, ale również – za upokorzenie prezydenta Obamy. Ten, najwyraźniej urażony w ambicji, postanowił zrewidować „reset” w stosunkach z Rosją i zaraz okazało się, że Ukrainą też rządzi tyran, przeciwko któremu zbuntował się tamtejszy naród, zgromadziwszy się na Majdanie.

  Ubocznym skutkiem cofnięcia „resetu” była pośpieszna mobilizacja amerykańskiej i izraelskiej agentury w naszym nieszczęśliwym kraju. Okazało się, że rozmach tej mobilizacji podziałał nie tylko na „pożytecznych idiotów”, którzy zaczęli przytupywać, podskakiwać, wygrażać Putinowi, słowem – kierować polityką europejską, a nawet światową i oskarżać każdego, kto nie dość skwapliwie, albo nawet wcale nie chciał przytupywać, podskakiwać i wygrażać – czyniąc sobie z tego namiastkę politycznego programu na najbliższe i dalsze wybory – ale nawet na uczestników Stronnictwa Pruskiego, którzy poczuli się zmuszeni do współzawodnictwa na tym polu z agenturą amerykańską i pożytecznymi idiotami. Tymczasem w chwili, gdy to piszę, odbyła się konferencja prasowa po paryskim spotkaniu sekretarza stanu Kerry’ego z ministrem Ławrowem, z której wynika, rozwój sytuacji na Ukrainie będzie następstwem kompromisu między obydwoma państwami, który będzie musiał się spodobać nie tylko Stronnictwu Ruskiemu, nie tylko Stronnictwu Pruskiemu, ale również – Stronnictwu Amerykańsko-Izraelskiemu, które w naszym nieszczęśliwym kraju politykują w imieniu swoich mocodawców.

  Stanisław Michalkiewicz

 5. – To wy systematycznie rozmontowujecie Polskę – mówi Szczerski. – Zamieniacie Polskę w kupę kamieni, czyli w gruzowisko. Jesteście jak ten Obcy, który przyssał się do Polski i żyje jej kosztem. Nie mamy dla was współczucia, ale dlatego, że gardzicie Polakami. To wynika jasno z rozmów, które zostały ujawnione. Nie znosicie Polaków i Polski. Nie szanujecie jej. Nie znacie naszej wartości. Jesteście tutaj obcy! – mówi podniesionym głosem Szczerski. – Niech pan sam płaci za benzynę 7 złotych. Niech pan u swoich kolegów odkrywa murzyńskość. Niech pan sam siebie zadłuża, a nie nas. Niech pan sam je obiady za swoje pieniądze. A Polaków zostawcie w spokoju! – dodaje.

  1. Tusk jedzie po bandzie – złożył wniosek o wotum zaufania; który to już raz musi podpierać się swoją bandą i wątpliwej jakości koalicją ze sprzedawczykami „cuś za cuś”.

   1. Państwo polskie jest rozmontowane już od dawna, „Polska istnieje teoretycznie” więc zmiana rządu nie będzie dla nas ciosem ale może błogosławieństwem.
    Tak nam dopomóż Bóg.

    1. Oprócz koalicjantów PO-PSL rząd Tuska poparli posłowie:
     Andrzej Piątak z Twojego Ruchu
     oraz posłowie niezrzeszeni: Ryszard Galla, John Godson, Jarosław Jagiełło i Andrzej Górski.

  2. RZYDokomuna zapierdalla szopkę w Knesejmie.
   Wszy sejmowe to pasoRZYT.
   III wojna światowa zmiecie te gnidy, już niedługo i UWOLNI Polskę i Polaków od zasranego, koczowniczego OKUPANTA i pasoRZYDa

   Polacy nie będą ich już RATOWAĆ ani PRZECHOWYWAĆ w piwnicy.
   Tym razem już nie.
   AMEN

    1. Telawizja, kino, teatr, gazety,festyny, szkoły, usługi MEDyczne, POLityka, sądownictwo, notarusze, markety, ubezpieczenia, woda, gaz, prad uni juz wszystko opanowali, nie sposób tego ominąć!

     1. Wszystko powinno zostać unieważnione. Państwo teoretyczne nie ma rządu i władzy reprezentującej Naród. Jakaś Przestępcza Organizacja podpisywała lewe kwity, bez pokrycia i robiła „laskę” niekumatym.

   1. PasoRZYTnicze BYDLE koczownicze ŻRE na koszt polskich gojów. Prywatne obiatki na koszt polskich gojów i niewolników.
    Niech nikt – ŻADEN POLAK nie ratuje pasoRZYTów i ich bękartów gdy przyjdzie „nowy Adolf”, III wojna albo inna „niespodzianka”.
    PasoRZYTa trzeba ZLIKWIDOWAĆ.
    I POMAGAĆ każdemu, kto zechce się z tymi bydlakami rozprawić i ich bękartami, a jeśli któryś Polbędzie ich przechowywał to WYDAĆ.

    Inaczej się nie da uwolnić Narodu od pasoRZYTniczej OKUPACJI.
    PasoRZYTa trzeba ZLIKWIDOWAĆ.
    Innej drogi nie ma.

    1. Zło trzeba unicestwiać a nie przebaczać. Smokowi uciąć łeb, zło niszczyć w zarodku. Nawet Matka Boża ma zadanie zgnieść łeb szatana, bez litości a my na co czekamy, że zło dobrem się stanie? Kto nas powstrzymuje przed walką ze złem, które panoszy się w Ojczyźnie, ten nie ma racji. Walka ze złem to nasz człowieczy obowiązek.

       1. był kiedyś juz taki fajny srodek amerykanski- do dnia dzisiejszego wychodzi nam to bokiem…. 😉

       2. ale najskuteczniejszy był taki stworzony przez pewnego zyda cyklon B się nazywał…. za jego pomocą zlikwidowanu kilkaset tysiecy znakomitych polaków!

       3. Bo wcześniej randap używano na roślinne chwasty a teraz trzeba na człekopodobne. W obozach koncentracyjnych wymordowano miliony Polaków, nie tysiące. Może nie byli znamienici ale żywi i prawdziwi. Byli ludźmi, nie przedmiotami.

    2. jak tak czytam wasze komenty to normalnie sami antysemici……jestem z WAS dumny ;-)….
     hhaaahahahahhhahaha
     ja powiem wprost nie jestem antysemitą w stosunku do prawdziwego semity!(czyli de facto palestynczyków )
     ale jestem antyjudaistyczny za szerzenie rasistowskich nawoływań anty gojowskich przez naród popaprany, sorry wybrany miałem napisac.
     jestem na nie za zydowski rasizm! i ich natygojowe nastawienie do każdego a szczegolnie polaków!

 6. Szczepionka przeciw grypie zawiera 25000 razy więcej rtęci , które są podawane małych dzieciom, kobietom w ciąży i osobom starszym. Zawierają skandalicznie wysoki poziom rtęci neurotoksycznej. Fiolki szczepionki produkowane sa Brytyjski gigant farmaceutyczny GlaxoSmithKline (GSK)

  1. 25000 razy wiecej rtęci- ale od czego 25000 razy wiecej? od dopuszczalnej normy, ilosci w starych szczepionkach czy w marchewce od pani Asi wyhodowanej w samym centrum wawki w przydrożnym rowie?

 7. Podobno ? miejscowi na wschodzie ukrainy -zawladnyli 200 czolgow i okololo 375 pojazdow opancerzonych ??
  SZUkaja fachowcow -do obslugi; co z takim dobrem poczac ??

 8. https://secure.avaaz.org/pl/petition/Do_Sejmu_Rzeczypospolitej_Polskiej_o_dymisje_Premiera_Donalda_Tuska_i_wylonienie_nowego_rzadu/?mtgOLhb

  31 375 podpisów. Zbierzmy 50 000

  My Polacy – Domagamy się powołania niezależnej komisji do przesłuchania wszystkich osób zamieszanych w polską aferę podsłuchową, ukarania winnych złamania konstytucji RP i wyjaśnienia nam wszystkich okoliczności tej sprawy.

  Z uwagi na powiązanie premiera polskiego rządu z propozycją złamania konstytucji RP ujawnioną w nagraniach – uważamy,że polski rząd stracił zaufanie społeczne do efektywnego sprawowania władzy.

  Dlatego domagamy się dymisji Premiera Donalda Tuska i wyłonienia nowego rządu.

  Niech Bóg błogosławi Polskę i jej naród w tych trudnych dla kraju chwilach.

  1. petycjami to sobie mogą d….. po wydaleniu stolca podetrzeć!
   Buraki nie słyszały słów płemieła najjaśniejszego z słońc peru?
   WŁADZY NIE ODDAMY!!! bo my som chamy…..

   WŁADZY NIE ODDAMY
   WŁADZY NIE ODDAMY WBIJCIE SOBIE TE SŁOWA TUSKA DO GŁÓWEK I ZAKODUJCIE RAZ NA ZAWSZE – WŁADZY NIE ODDAMY.

   W kazdym innym kraju rząd podał by się do dymisji w judopolonii przekręty i debilizm rządu jest nieważne! najwazniesze kto nagrywał bo to sprzeczne z prawem i karalne jest!
   nie ważne iz zdzichu i rychu działali na niekorzyśc kraju, łamali konstytucje, ugadywali się przy kielichu opowiadając kawały o cipie…
   najwazniesze iz tak nie mozna i jest to ustwaka aby obalic (nie)rząd tuska!

   WŁADZY NIE ODDAMY! więc te petycje wsadzcie sobie lemmingi w dupe!

   pamiętacie o 700tysiacach podpisów co poszły na przemiał? pamietacie petycje w sprawie JOWów? inne petycje?

   Jedynie co możecie zrobić , młodzi (tak właśnie młodzi bo to wasza przysłość będzie do dupy w tym kraju) to kupić tanie piwo, gorzałę, dopalacza zrobionego z konskiego nawozu i się uwalić!to możecie bo na nic innego was nie stać!

   albo smieciówki i złodziejstwo albo zmywak i podcieranie dup niemcom!
   wię petycjami mozecie sobie jeb…ć w puste główki…

   dosadniej juz nie można.no Mizia potrafi….

   POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO-WŁADZY NIE DODAMY dla dobra lemmingów!!!

    1. co wy tam wiecie, pojechał wyszkolić nowych czołgistów na ukrainę coby przejety (a może oddany/sprzedany??) sprzęt nie stał bezczynnie.. 😉

     1. Mizia,to nieprzecietny facet….to ,co robi ,i gdzie pojechał ,to tylko on wie,i żadne nasze „pomysły” tego nie rozwiążą…i bardzo dobrze,tak powinno być.Pozdrawiam wszystkich.Dag&Navajo.

    1. wsadza ale chyba do tych tanków co naukrainie przejęli….. i nie będzie sanitariuszka Anna tylko kierowca-mechanik….

  1. na wypadek tych „cwiczen” zakupiono kilka mln sztuk amunicji różnego kalibru,
   na potrzeby takich cwiczeń zbudowano obozy FEMA i składuje się na pustyni kilka mln plastikowych trumien….
   na atak zombie są opracowane szczegółowe wytyczne jak postępować.

   niepoważne? smieszne? to teraz pomyślmy, wyobrażmy co by było gdyby po podaniu powiedzmy szczepionki (środki do wody-opryski w powietrza) nastepują nieodwracalne zmiany (bądz pod dłuzszym okresie czasu) w mózgu i człowiek zaczyna gryzć drugiego? staje się schizofrenikiem, czubkiem uganiającym za drugim aby go zezreć? takie przypadki pogryznień juz były sięgnijcie wstecz.
   i co wtedy? atak zombie i przyzwolenie ludzi na legalny odstrzał.
   dziwnym trafem Fema jest b.dobrze przydotowana, depopulacja w pełnym wymiarze i to za przyzwoleniem samych zastraszonych ludzi!!!

   zombie,zombie,zombie…..

   1. a póżniej w razie czego mozna zawsze powiedzieć – przecież sami chcieliście aby ich odstrzelić..
    2sk by powiedział działaliśmy dla dobra narodu i kraju…

   2. No scenariusz z hamerykanskich seriali..Niczym u tandemu F.Derrabont i R.Kirkman ..Ichni Stephen King tez ma niezle wizje…

    1. grupy trzymajace władzę piszą scenariusze, podległe jednostki i ludzie je realizują.
     cos co jeszcze 10-15-20 lat temu było czystym s-f dziś jest rzeczywistością.
     a co będzie jutro? jakimi zabawkami dysponują tajne labolatoria?

     scenariusze s-f to nic w porównaniu z psychopatycznymi myslami….depopulacja to fakt, kwestia kiedy i jak?

     1. maja na uslugach roznych takich jak powyzej od scenariuszy i dobrze im placa..jasne ,ze tak..wielu nie widzi,ze ta fikcja to nie fikcja, lecz zapowiedz tego,co byc moze i co bedzie…Takich umyslow piszacych scenariusze bylo w minionych epokach takze sporo..Wezmy takiego Verne..Ilez on przewidzial..Nie tylko z wyobrazni..Do takiej wyobrazni trzeba miec wiedze i trzeba bylo miec wiedze..Hollywood ma duzo scenarzystow i slono im placi,zeby urabiac ludzka ” papke ” na jeszcze wieksza ” papke”.Spodziewam sie,ze maja rozne rzeczy,o jakich nam sie nawet nie snilo..Czytalam swego czasu wywiad z japonskim naukowcem pracujacym w USA.W tymze wywiadzie mowil,ze juz w laboratoriach maja wszystko,zeby stworzyc idealnego czlowieka taki postep sie dokonal w genetyce i embriologii..To tylko kwestia czasu ,kiedy z tym wyjda..Ogladam filmy sf nie jako fantazje..tam wiedzy okrutnie duzo..

      1. prace nad idealnym człowiekiem trwają juz od niemała 80 lat, duzy postep zrobili niemcy, swój wkład polacy tez mieli….
       przed IIWS nasi pracowali nad czystoscią rasy słowianskiej- wszystkie prace wpadły (zostały przekazane??) w rece nazistów zaraz po wejsciu niemców. W pierwszej kolejności kierowali sie do pewnych osrodków badawczych lub miejsc gdzie była składowana dokumentacja medyczna.

       a pózniej to juz poszło lawinowo, po zakonczeniu wojny mieli 70 lat aby dopracować ten temat.dziadkami genetyki są niemcy a byc moze i posrednio i polacy…..

       to co do nas dociera to nauka stara juz co najmniej 20 letnia… w tajnych labolatoriach oni są juz w roku 2035- 2040…

       1. COŚ jest w Słowianach z czego sami nie zdajemy sobie sprawy bo dla nas to normalka, Polak potrafi wiele, może nawet to co dla innych jest niemożliwe.
        Ileśmy razem fajnych rzeczy samodzielnie zrobili, znam to z rzeczywistości codziennej. Składaliśmy samodzielnie telewizory kolorowe, budowaliśmy domy, nie będąc inżynierami, naprawienie czegoś nie stanowi problemu. Jest w Polakach olbrzymi potencjał. Kiedy powiało wolnością Polska rozkwitała po jaruzelskim jarzmie ale znowu władze założył nam kajdany i zniszczyły naszą kreatywność.

       2. słowianska rasa jest naj inteligentniejszą ze wszystkich (nie wszystkie jednostki 😉 zawsze się czarna owca znajdzie ) co mozna prześledzić po wynalazkach i odkryciach!

        koczownicy ci niby super oswieceni to w zasadzie sami plagiatorzy i złodzieje cudzej myśli!

        kreatywność i improwizacja w trudnych warunkach to nasza specjalizacja.(nasza- czyt . ludy słowianskie)

        mała ciekawostka – wiecie gdzie znaleziono najstarszy bumerang? albo gdzie znaleziono najstarsze malowidła przedstawiające zaprząg z kołami?
        wujek google podpowie….

       3. racja, jest coś w tym, potwierdza to również słynna „Waza z Bronocic”
        w sieci można znaleźć dużo informacji o czystości naszej rasy, niedawno odnaleziona grupa krwi
        http://bialczynski.wordpress.com/slowianie-tradycje-kultura-dzieje/dzieje/slowianie-pochodza-znad-dunaju-i-wisly/genetyczne-odkrycia-2010-–-nowa-genealogia-slowian-i-innych-ludow-bialego-ladu-europy/
        widać komuś zależy na tym żeby Polacy niedowiedzieli sie o swojej prawdziwej historii, i patrząc na to wszystko jak cała europa nas „gnoi” , coraz bardziej zaczynam wierzyć w prawdziwość tej histori

       4. Kto nasi pracowali?..Nasi nie wiadomo kto..Ni pies ,ni wydra.Czyli polscy zydzi…przedwojenni,ktorzy teraz nie sa Polakami ,lecz sa zydami czyli jakas nowa narodowoscia utworzona z religijnych podan…Narodowosc zydowska nigdy nie istniala ..Co najwyzej istnialy rozne plemiona semickie zamieszkujace dzisiejsze tereny roznych panstw nad Jordanem i roznymi takimi ichnimi rzekami..Dobra ,a kim byli Egipcjanie?..he he..Zydzi to czy Semici he he..Szyja te teorie grubymi nicmi..ze smiech zbiera..Licza rozne oszolomy na to,ze ludziska wszystko kupia ..No i kupuja…Teraz sobie wykombinowali,zeby stworzyc slowianska rase czystej krwi…i szczuc dalej…Rozne narodowosci szczegolnie na kontynencie europejskim tworzyly sie w wyniku mieszania sie roznych ludow…Nie ma zadnej czystej rasy slowianskiej albo innej..Sa krzyzowki roznych ludow,ktore sie przemieszczaly.Jeszcze troche i przebiegli roznymi teoriami i badaniami genetycznymi udowodnia,ze ” rasa panow i bogow na ziemi”..Do tego te rozne hocki klocki z genami prowadza…i roznymi grupami ..

       5. Dobra ..No to moze by sie pochwalic tymi wynalazkami tych geniuszyyyy…Ja z trudem znajduje…..w roznych ksiegach wynalazkow…Trza przyznac..Nie byli tacy glupi..Wymyslili kopalnie krzemienia pasiastego he he.

       6. Acha ..No i wymyslili to ,czego nikt nie wymyslil..ROZBIORY..Zaiste geniuszeeee..

 9. Grypa zwana hiszpańską, która wystąpiła w 1919/20 roku po zaszczepieniu żołnierzy amerykańskich, wysyłanych na front do EUROPY. ZNAMY DOKŁADNIE ŚLAD EPIDEMIOLOGICZNY, OD OBOZU W FORCIE D, DO PORTU W BORDEAUX, GDZIE PIERWSZYMI OFIARAMI DZIELNYCH CHŁOPCÓW Z USA BYŁY PROSTYTUTKI PORTOWE. Kolejne 60 000 zgonów po szczepieniu żołnierzy amerykańskich w 1940 roku, przed wysłaniem ich na front, szczepionką zapobiegającą rzekomo grypie. Kolejne ofiary po szczepieniu, ponownie w tym samym Forcie D, szczepionką przeciw grypie wirusem A1H1, przemianowanym w 2009 roku na wirusa świńskiej grypy.

  http://wolnemedia.net/zdrowie/rozpad-panstwa-na-przykladzie-pism-mz-ws-szczepionek-1/

 10. Za „elity” też się wezmą na poważnie. Fiesta się skończyła. Za mniej niż 10 lat ludzkość zostanie zniszczona.

  „Pierwsze zadanie geopolityczne Rządu Światowego, składającego się z parobków Antychrysta, polegało na tym żeby przekształcić bipolarny (dwubiegunowy) świat (system socjalistyczny kontra system kapitalistyczny) w świat jednobiegunowy, niszcząc system socjalistyczny…
  Drugie zadanie geopolityczne polega na tym żeby zniszczyć system kapitalistyczny, zniszczyć narodowe elity, jednocześnie uczynić wszystkich nędzarzami…
  Trzecie zadanie geopolityczne polega na przemieszczeniu centrum jednobiegunowego świata do Jerozolimy aby utworzyć jedno państwo światowe pod władzą Antychrysta. Wszystkie zasoby będą w jego rękach. Głodnym ludziom zaproponuje się chleb w zamian za przyjęcie znamienia Antychrysta, implantowanego w skórę czipa służącego do identyfikacji a także powodującego duchową destrukcję ludzi. W ślad za duchowym zniszczeniem nastąpi zniszczenie fizyczne, redukcja liczby ludzkości do kilkudziesięciu milionów ludzi, pozostali zostaną zabici.”
  “Cała praca ukończona. Moshiah już tu jest” – ich Moshias.
  To wyjaśnia obecną sytuację na świecie, co się dzieje i do czego zmierza.
  http://gazetawarszawska.com/2012/03/30/5809/

  1. Termin nadejścia Antychrysta określa nie Rząd Światowy ale my sami, sama ludzkość.
   Oni realizują ten plan naszymi – ludzi, rękami.

  2. Głowa do góry nie potrafili przeniknąć i nie przenikną dalej w przyszłość niż ich żądze. To prawda, że wzniecą straszną pożogę ale niedostępna jest im pewna tajemnica, która Świat jaki sobie upodobali ma za nic a trud włożony by zaistniał, jako daremny.
   Kościół, Cerkiew także od niej stronią i boją się jej.
   Jej przebłyski są we wszystkich dogmatach religijnych lecz jest niebezpieczna, bardzo niebezpieczna, bo znosi strach i niewolę.
   To jak dotknięcie absolutu, niektórzy go dotknęli i już nie są tacy sami.
   Można kpić z tego do woli ale to fakt, który ich dopadnie i podetnie skrzydła na zawsze.

   Nie napiszę więcej teraz, ale będzie udziałem wszystkich. To się stać musi.
   Nie jest to wiara lecz pewność można powiedzieć fizyczna.

   1. Jeszcze jedno.
    Słowian postrzegam, jako ludzi odmiennych i w pewien sposób wyjątkowych.
    Ile razy jeszcze będą próbowali zbudować państwo w rozumieniu cywilizacji na zasadach obcych lecz nie własnych, tyle razy im to nie wyjdzie. Jeśli pójdą swoją drogą osiągną cel. Muszą się w pewien sposób odciąć od reszty i ta szkoła nadchodzi.

 11. https://www.facebook.com/pierydolefiskusa.stonoga?fref=ts – nagrywanie to moja pasja

  Do pieniaczy :
  nie pierdolcie mi o dowodach . Będą jak będą gdy pomogą Polsce,a nie zaspokoją ciekawość paru osób. Przecież to tylko Facebook nikt nie musi niczego czytać i lajkować. Czy wy pieniacze uważacie,że poświecę słuszną sprawę czy bezpieczeństwo mojej rodziny lub swoje po to byście byli usatysfakcjonowani ? Nie ,nic podobnego .
  Nie pisać nie manipulować,a komu się nie podoba -klik i po sprawie .
  Na temat dowodów więcej nie piszę i nie odpisuję na idiotyczne komentarze .
  Macie najnowsze dowody w sprawie taśm i co możecie pieniacze zrobić ?

 12. Epidemia zwłaszcza emerytow (a to jest pokolenie szczególnie łase na służalcze wykonanie polecenia-rozkazu doktora) jest pilnie potrzebna! kasa ma iść WPROST do icka ofiary holo-stalinizmu. 😀

  1. Ty sie nie czepiaj starszych ludzi zagubionych w tej zgnilej rzeczywistosci..A gdzie te uczone mlode,zeby starszych zagubionych chronic i im pomagac..?Gdzie,.Przy budzie z piwem,na grillu ,na hajuna handlu hajem?..Tam sa…

   1. Nie znam starszych co posłuchają młodszych i odwrotnie.
    Kiedy ostrzegam, wtedy mnie postrzegają jako nawiedzoną dziwaczkę….

    1. Nikt nie jes prorokiem miedzy swymi..Sluchanie i rozumienie nie jes kwestia generacji..To kwestia inteligencji oraz wiedzy ,a co za tym idzie rozumienia swiata…Nie Ty jedna…Takich jest wiecej…Masz dwa wyjscia..Albo zostawic wszystko w diably i niech sobie kazdy radzi sam albo walczyc z wiatrakami ..czasami..Wolna wola…

 13. Gen bog ludzie opanujcie sie jaki gen boga??? zadna szczepionka nie jest w stanie zabic duszy…

  1. Nie ludzie ale naukowcy tak nazwali ten gen. Czyli naukowcy już wierzą w Boga, jest postęp, idą w dobrym kierunku 🙂 Nie martw się – to co boskie jest niezniszczalne.

  2. Chcą po prostu ludziom zniszczyć mózgi. Kiedyś robiono lobotomie wycinano kawałek mózgu, teraz chcą to uprościć i zastrzykiem odmóżdżać ludzi.

 14. „22 czerwca: najemnikom zlecono etniczną czystkę Rosjan na Ukrainie

  W Waszyngtonie zdano sobie sprawę, że czas gra na stronę Rosji. Dlatego na najbliższe dwa – trzy dni zaplanowano wydarzenie, które może wnieść radykalny przełom w rozwoju konfliktu ukraińskiego. W Waszyngtonie są przekonani, że w ten sposób uda im się zmusić Rosję do interwencji.

  Poroszenko otrzymał zalecenie wzmocnienia miłującej pokój retoryki o zawieszeniu broni, podczas gdy stacjonujący w węgierskim Debreczynie i Miszkolcu rosyjsko języczni najemnicy PMC «Academi» są postawieni w stan gotowości do wymarszu.

  Począwszy od dnia 20 czerwca najwyższą aktywność obserwowano w Miskolcu. Broń i wyposażenie ładuje się do samochodów ciężarowych, z czego połowa – to wojskowe, a druga połowa – cywilne. W każdej chwili jeszcze można obserwować od 60 do 80 samochodów pod załadunkiem.

  Przygotowuje także skład pociągu kolejowego. Mówimy o przerzuceniu na Południowy Wschód Ukrainy około dziesięciu tysięcy wspaniale wyposażonych bojowników, nie licząc personelu sztabów i zaopatrzenia. Wydano im mundury ukraińskie (możliwe, że także rosyjskie). Moje źródła przekazały treść otrzymanego przez personel PMC instruktażu.

  Postawiono przed nimi zadanie rozpoczęcia na wielką skalę etnicznej czystki ludności rosyjsko języcznej. Szczegóły podam poniżej. Proszę wziąć pod uwagę, że nie mam zwyczaju używania takich określeń jak “faszyści”, “ludobójstwo” czy “czystka etniczna” w sensie przenośnym, albo jako inwektyw.

  więcej
  https://piotrbein.wordpress.com/2014/06/22/breaking-thousands-of-russian-speaking-mercenaries-to-do-a-false-flag-to-provoke-russian-invasion-in-e-ukraine-tysiace-rosyjskojez-najemnikow-ma-wykonac-falszywa-flage-by-sprowokowac-rosje-do-inw/

  1. Nas Polaków „czyszczą wszelkimi demokratycznymi metodami” od 25lat…teoretycznej wolności.

   kom. z oneta: Polska jest III światem.. a nie krajem rozwiniętym. Nie posiadamy zadnych technologii, własnego przemysłu (oprócz montowni) – Polska jest potęgą w znęcaniu się nad zwierzętami, pakowaniu (norweskiego) łososia i zbijaniu palet drewnianych.. również w eksporcie tanich kobiet do niemiec w celu podcierania tyłków ss-manom.. Politykierzy zdławili całkowicie wolność gospodarczą – jesteśmy krajem na poziomie Kambodży, Bangladeszu – i to wcale nie jest obelga dla tamtych krajów – dla nich rozwój montowni jest postępem – dla nas regresem . W UK gdy prowadzisz jednosobową działalnosć gospodarczą masz koszty kilkunastokrotnie niższe niż w tym socjalistycznym grajdołku ( rozliczasz sie 1 raz na rok z urzędem skarbowym i nie masz obowiązkowego zusu w wysokości ponad 12.000 zł rocznie

 15. Pod koniec tego filmu jest info że iskandery z rosji do warszawki lecą zaledwie 2 minuty. to przecież tusk nawet nie zdąży się ukryć w swoim schronie jeśli w ogóle jakiś tam ma. 🙂 Nie wspominając o tym że samymi iskanderami mogli by zniszczyć w niecałe 5 minut wszystkie bazy wojskowe i lotniska wraz z samolotami które nie zdołały by nawet wystartować. A te f16 to chyba robią za dekoracje bo w wojnie z rosją się wo gule nie przysłużą. Jakby polska miała się skutecznie bronić przed ruskimi to tylko rakietami tak jak iran. No ale w sumie co tu bronić taki nierząd.

  1. czyli unia zamiast budowac w polsce zaklady stwarzac miejsca pracy wymyslają konflikt i uzywają polakow jako mieso armatnie ja bym sie wypiol na obame i taką unie zydow a dogadał sie z rosją po co nam ta nie nasza wojna? zydo-styropianowcy zlikwidowali nam przemysl i co w zamian ? wielkie gowno

   1. My mamy długi, unia ma długi, stany mają długi, OLBRZYMIE długi, wszyscy są zadłużeni więc potrzebują wielkiej wojny, żeby zresetować zadłużenie. Przy okazji zresetują ludzkość. Na Ukrainie robią czystkę etniczną.

    1. dokladnie tak jest nas tak samo chca zredukowac do 15 milionow przeciez 25 lat demokracji zydoskiej zlikwidowalo nam nieodwracalnie przemysl huty stocznie teraz druga czesc planu nic nie dzieje sie przypadkowo tak ustalili ponad naszymi głowami

   2. „Wszyscy będziemy otrzymywać emeryturę 700 zł, 900, 1200,

    http://fakty.interia.pl/raport-tasmy-wprost/informacje/news-kolejne-tasmy-ujawnione-za-30-lat-bedzie-kompletnie-ro-y-sys,nId,1446707,s,3

    no to chyba jasne skoro przemysl rozwalony miliony uciekają za granice ze jestesmy w czarnej doopie brawo styropiono zydowcy rozjebaliscie ten kraj na dobre teraz juz jest za pozno zaden nowy rzad tego co rozpier……nie naprawi jedyne co mozna zrobic to wprowadzic kare smierci jak w chinach i was powywieszac

  2. Nasza, polska obrona przed Rosją nie ma najmniejszego sensu. Nato nam nie pomoże, jak powiedział zdradek – stany mają swoje konflikty. Jakby co to Rosji trzeba zejść z drogi. Jak nie będziemy się stawiać to nie powinni nas atakować, jesteśmy tylko pionkiem w tej grze.

 16. To samo identycznie było ze świniakiem. No juz by mogli wymyślić cos bardziej kreatywnego, bo to sie robi nudne. PS. ciekawe ze najpierw sie kupuje szczepionki a potem jest wirus. Nie dość ze nie dbają nawet o pozory i grubymi nicmi to wszystko szyte, to jeszcze ta szczepionka nie ma prawa działać. No ale część głupków sie na to nabierze i kupią. A chodzi o to tylko by się hajs zgadzał.

  1. a to wiecie ??? PATRYIOTYZMU I INNEGO IZMU TEŻ DOTYCZY

   UWAGA U.E ZAKUPUJE GIGANTYCZNE ILOŚCI SZCZEPIONEK – dla wszystkich państw unii – SPODZIEWAJĄ SIĘ NOWEJ „PANDEMII” ?!
   http://miziaforum.wordpress.com/2014/06/20/uwaga-u-e-zakupuje-gigantyczne-ilosci-szczepionek-dla-wszystkich-pnstw-unii-spodziewaja-sie-nowej-pandemii/

   Na zamieszczonym materiale, który wyciekł z Pentagonu urzędnicy Departamentu Obrony Narodowej (ang. DOD- Departament of National Defence) omawiają plan opracowania i wypuszczenia wirusa zmieniającego strukturę DNA. Wirus może być przenoszony poprzez szczepienia i ma na celu usunięcie tzw. genu Boga VMAT2 odpowiedzialnego za przeżywanie doznań religijnych, intensywnych przekonań czy pragnień. Według materiału zamieszczonego poniżej projekt ten jest skierowany przeciwko fundamentalistom islamskim w Iraku i Afganistanie.
   Treść wykładu: (prezentacja na slajdach)
   – Po lewej stronie mamy osoby, które są religijnymi fundamentalistami lub religijnymi fanatykami. I tu widzimy ekspresję na skanie RT-PCR genu VMAT2. Tutaj (po prawej) mamy osoby, które nie są fundamentalistami ani osobami religijnymi. Widzimy znacznie obniżony poziom ekspresji genu VMAT2. Jest to kolejny dowód potwierdzający naszą hipotezę dla rozwoju takiego rozwiązania.
   – (głos z sali) Mówi pan, że poprzez rozprzestrzenianie tego wirusa będziemy eliminować osoby, które organizują zamachy bombowe, którzy chodzą na rynek wysadzając go w powietrze.
   – Nasza hipoteza zakłada, że są to fanatyczni ludzie i że mają nadekspresję genu VMAT2 i „zaszczepienie” ich pozwoli wyeliminować to zachowanie. Tak więc dalej mamy godne uwagi dane. Na tym slajdzie mamy dwie tomografie mózgu. To są fMRI (rezonans magnetyczny mózgu). Mamy tutaj dwie osoby o różnym poziomie ekspansji genu VMAT2. Na górze mamy osobę, która jest religijnym fanatykiem i ma wysoki poziom VMAT2. Druga osoba poniżej ma niski poziom genu VMAT2. Ta osoba określa siebie jako niespecjalnie religijną. W każdym przypadku czytano osobom religijny tekst. Osobie (na górze) wyświecił się obszar w prawej górnej, środkowej części bruzdy/gyrusa. To jest część mózgu odpowiedzialna za intensywne przekonania i pragnienia. Jako kontrast (na dole) widzimy osobę, która sama nie opisuje siebie jako religijną. Kiedy przeczytano jej religijny tekst, ta część mózgu się wyświeca. Jest ona odpowiedzialna za obrzydzenie lub niezadowolenie gdy coś usłyszymy.
   – (głos z sali) Czy sugeruje Pan abyśmy robili tomografie obywatelom aby ocenić czy mają te punkty w mózgu?
   – Dane, które tutaj prezentuję potwierdzają koncept jaki proponujemy. Nie wydaje nam się, żebyśmy mogli zaproponowanie stosowania tomografii czy fMRI na osobach w Afganistanie. Wirus uodporni przed genem VMAT2 i będziemy mieli efekt jaki tu widzimy, tzn. zmianę fanatyka w normalną osobę. Uważamy, że to będzie miało znaczny wpływ na sytuację na Bliskim Wschodzie.
   – (głos z sali) Czy sugeruje Pan, że jest to na tyle skuteczne, że możemy to rozpylić w powietrzu?
   Obecnie plany i testy jakie przeprowadziliśmy do tej pory obejmowały wirusy przenoszone drogą oddechową takie jak grypa. Uważamy, że jest to dostateczna metoda do zainfekowania szerokiej populacji. Większość z nas była kiedyś narażona na działanie tych wirusów. Jesteśmy przekonani o tym, że było by to najbardziej udane rozwiązanie.
   – (głos z sali) To jest fascynujące, jak się nazywa ta propozycja?
   – Nazwa tego projektu to FanVax tj szczepionka na fanatyzm religijny.
   – (głos z sali) Czy złożył Pan już tą propozycję?
   – Propozycja właśnie została przedłożona. Mam nadzieję, że dane dziś przedstawione wesprą rozwój tego projektu i uważamy, że ma on wiele do zaoferowania.

   1. I TAK CHCĄC ZABIĆ BOGA W KAŻDYM MÓZGU WYWOŁAJĄ PANDEMIE KTÓRA ZABIJE LUDZKOŚĆ ???

    ZAWSZE MOŻNA COŚ SPIEPRZYĆ ….

    A PRZY OKAZJI JAKIE TO DZIWNE LUDZIE PODNIOSĄ RĘKĘ NA BOGA – ISKRĘ BOSKĄ W KAŻDYM CZŁOWIEKU

    BÓG ZGŁADZI W ODWECIE LUDZKOŚĆ …

     1. Pewno, w tym grzebaniu w genetyce drobnoustrojów wysmażą taką mutację, że może jakieś plemię buszmenów przetrwa.

     2. Błogosławieni cisi, którzy nie mają dowodu osobistego, że o miejscu stałego pobytu nie wspomnę. Ci przetrwają i posiądą Ziemię. Jako rzekłem. Enter.

     3. Zawsze twierdziłem, że człowiek nie jest koroną stworzenia, gdyż nigdy nie potrafił odszukać i utrzymać równowagi i harmonii za Światem w przeciwieństwie do innych stworzeń.

      1. Miałam kiedyś wykładowcę, który twierdził, że człowiek jest samo produkującym się robotem, tak został zaprogramowany. Każdy rodzi się z oprogramowaniem do pełnienia konkretnych zadań. Jeżeli wstrzeli się w życiu w główną ścieżkę swojego programu.. jest talentem. Fajnie było na zaliczeniach.. zadawał pytanie- sądzi pani/pan że zaliczył?? tak?to do seminarium, bo tam trzeba wierzyć w cuda. 🙂

   2. Czy istnieje granica, której człowiek nie przekroczy w celu uśmiercenia drugiego człowieka?? Chyba nie !! A zawsze w tle zysk ! kasa! Tak naprawdę odkąd człowiek zlazł z gałęzi to cały swój wysiłek skupia na tym jak zniszczyć drugiego i przejąć co jego !!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: