NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7316 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
Alarm dla Polski. Gen. Polko przejrzał plany Putina. Biada nam, jeśli Kremlowi się to uda
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
MARCIN BUSTOWSKI ZAKŁADA PARTIĘ POLITYCZNĄ - DZIŚ ZŁOŻONE DOKUMENTY REJESTRACYJNE - JAKA PARTIA O CO CHODZI ?
NIEMIECKI ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH W POLSCE JUŻ DOSTĘPNY JAK GO OTRZYMYWAĆ
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

DZIŚ – TAJNE POSIEDZENIE SEJMU pod przykrywką odebrania immunitetu byłemu szefowi CBA – JEDNOGŁOŚNIE PRZYJEŁO DECYZJE O WŁĄCZENIU SIĘ W KONFLIKT UKRAIŃSKI POMOCĄ MILITARNĄ !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

TO TYLE WSZYSTKO W TYTULE !arta.

takkkkk obrady w tym stylu NA KIJÓW !!!

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

20 thoughts on “DZIŚ – TAJNE POSIEDZENIE SEJMU pod przykrywką odebrania immunitetu byłemu szefowi CBA – JEDNOGŁOŚNIE PRZYJEŁO DECYZJE O WŁĄCZENIU SIĘ W KONFLIKT UKRAIŃSKI POMOCĄ MILITARNĄ !!!

 1. To dziś, 10 czerwca. Sejm zmienia si,ę w fortecę.
  „Ma być to jedno z najtajniejszych posiedzeń w historii Sejmu.
  W ramach przygotowań do debaty nad wnioskiem o uchylenie immunitetu Mariuszowi Kamińskiemu w Sejmie zamontowano dodatkowe drzwi oraz zaplombowano wszystkie wejścia na salę obrad oraz sejmową galerię. Ponadto funkcjonariusze ABW zainstalowali specjalną aparaturę antypodsłuchową, odłączyli telefony, internet oraz monitoring. Specjalnie sprowadzono nawet bramki pozwalające wykrywać zakazane przedmioty lub aparaturę podsłuchową.

  Z sejmowej sali obrad i jej okolic zabrano cały sprzęt należący do poszczególnych redakcji. Zamknięte zostały również pomieszczenia, z których na co dzień mogą korzystać dziennikarze. W niektórych pomieszczeniach wyłączono nawet zasilanie i zdemontowano komputery, telefony, telewizory i radioodbiorniki.
  Wszystko dzieje się w sprawie Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich (owiana tajemnicą willa w Kazimierzu).
  http://niezalezna.pl/56201-sejm-zmienil-sie-w-fortece-zobacz-o-czym-opinia-publiczna-sie-nie-dowie

 2. WIEM WIEM MEDIA PISZĄ ŻE JUTRO 10 CZERWCA BEDZIE TO POSIEDZENIE TAJNE W SPRAWIE ODEBRANIA IMMUNITETU KAMIŃSKIEMU

  MOZE W SPRAWIE KAMIŃSKIEGO JUTRO………..

   1. BO TAM NA SERIO WCZORAJ GŁOSOWALI W SPRAWIE WOJNY NA UKRAINIE

    A KAMIŃSKI 🙂 NO CÓŻ PRZYKRYWKA JAK PRZYKRYWKA SWÓJ SWOJEMU NIE DA ZROBIĆ AŁA

   2. PATRZ CO SIĘ DZIEJE ARMIA KIJOWSKA LEŻY I KWICZY

    Ukraina: Iwano-Frankowsk odmówił wysłania wojska na Wschód
    [2014-06-10 07:42:34]
    Rada Obrony obwodu iwano-frankowskiego na Zachodniej Ukrainie odmówiła wysłania na front w Donbasie miejscowego batalionu obrony terytorialnej „Prikarpatie”. Powodem odmowy był brak wyposażenia żołnierzy w kamizelki kuloodporne i hełmy.

    Stanowisko Rady poparł gubernator obwodu Andrij Trocenko. – To doprowadziłoby do znacznych strat wśród żołnierzy – stwierdził.

    -W tych warunkach odprawa „prikarpatców” na Wschód oznacza skazanie ich na rolę mięsa armatniego – wtórował gubernatorowi deputowany rady obwodowej Jurij Romaniuk.

    Przeciwko wyjazdowi na Wschód protestują także żołnierze batalionu, którzy uważają, że nie są przygotowani do udziału w walkach.

    Ukraińskie MSW domagało się od władz obwodu iwano-frankowskiego odprawienia na front półtora tysiąca żołnierzy.

    Jacek C. Kamiński

    1. Armia jest okej, mądre dowództwo znalazło preteksty aby nie wysyłać swoich podwładnych do walk bratobójczych i zabijania ludności a także chroni ich przed kulą w łeb za odmowę wykonania rozkazów zabijania.

     1. To rząd bez armii leży i kwiczy.
      Dlatego nienawidzę LWP od stanu wojennego w Polsce bo poparli jaruzela a strzelaliby do narodu.

 3. ILE TAM POTRWAŁA II R.P ??? 🙂

  NO TO WYGLADA NA TO ŻE KOLEJNEGO JUBILEUSZU WOLNOSĆ W III R.P- 26 LECIA NIE BĘDZIE

  POLACY NIE MOGĄ POSIADAĆ KRAJU W KTÓRYM SIĘ SAMI RZADZĄ – NIESTETY

   1. MACHONIOWY GOSĆ JEST DALEKO ZA OCEANEM……
    A ROSJA BLISKO
    A MY ……… wir sind allein
    allein allein
    allein allein
    allein allein
    allein allein………..

     1. INTERIA.PL:
      Fakty
      Łódź: Śledztwo ws. zakupu przez magistrat 16 drzewek za 155 tys. zł

      Łódzka prokuratura wszczęła śledztwo ws. ewentualnego przekroczenia uprawnień lub niedopełnienia obowiązków przez urzędników magistratu w związku z zakupem 16 drzewek z donicami oraz usługi ich pielęgnacji za 155 tys. zł. To jeden z projektów budżetu obywatelskiego.

      1. Nie znam sprawy ale nowo posadzone drzewko należy pielęgnować przez KILKA lat. Ogrodzić, przycinać, podlewać, nawozić żeby wyrosło na dorodne drzewo. To kosztuje. Dlatego nie należy bezmyślnie łamać i wycinać drzew. One dają nam tlen !

       1. Niechby i milion złotych złotych wydali na posadzenie i pielęgnację drzew; to tylko grosze od każdego Polaka. Taka ściepa narodowa – Ku chwale Ojczyzny.

       1. Robią burzę w szklance wody. Procesy o 100 – 200 tys. zł. A ile kosztują te procesy?
        Ile kosztuje bezproduktywna biurokracja? Na co wydano bilion złotych, że teraz mamy taki dług? – to jest sprawa dla prokuratora a nie sadzenie drzewek!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: