loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
23 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

zamiast multi kulti -POLACY DO DOMU – POPRZYJ AKCJE

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

LISTA BLOGÓW STRON PORTALI KTÓRE POPIERAJĄ POLITYKĘ PLATFORMY OBYWATELSKIEJ „MULTIKULTI”

KOSZTEM ODMOWY REPATRYJACJI POLAKÓW Z ZA WSCHODNIEJ GRANICY

http://miziaforum.com/lista-stron-blogow-i-portali-popierajacych-tuska-program-multikulti/

 

W maju odbyła się w Warszawie debata „Polacy ze Wschodu najlepsi na
kryzys demograficzny?”. Owocem tego spotkania jest kampania społeczna www.PowrotDoPolski.pl, której celem ma być zwrócenie uwagi Polaków na problem ze sprowadzaniem naszych rodaków ze wschodu. Na stronie można wyrazić swoje poparcie dla tej akcji i wysłać list do premiera.

Autorzy kampanii namawiają do wysyłania listów do premiera z wyrazami poparcia dla sprowadzania Polaków ze Wschodu.

Polska jest jednym z najszybciej wyludniających się krajów. Wg prognoz w 2050 roku będzie nas o 6 milionów mniej. Jeśli ten ujemny trend się utrzyma, to za kilka dekad w Polsce zachwiany zostanie system emerytalny. Polska będzie zmuszona prowadzić mądrą politykę imigracyjną. Najbardziej racjonalnym rozwiązaniem będzie sprowadzanie obywateli polskiego pochodzenia z byłych republik radzieckich, którzy wyrośli w bliskim nam kręgu kulturowym, a ponadto utożsamiają się z ojczyzną swoich przodków.

—piszą autorzy kampanii.

Tłumaczą, że akcja ma na celu ukazanie, że Polacy popierają powrót rodaków ze Wschodu, nie tylko z powodu moralnego zobowiązania wobec nich czy ze względów sentymentalnych. Jest to działanie w interesie naszego państwa i wyraz troski o jego przyszłość.

Chcemy zwrócić uwagę Pana Premiera na wymierne korzyści, które będą efektem działań na rzecz powrotu Polaków zza wschodniej granicy. Wyraź swoje poparcie dla tych działań i wyślij list do Premiera!

—apelują.

Wzór listu znajdziesz tutaj

Fundacja Dla Polonii zaprosiła sześciu specjalistów z dziedziny demografii, edukacji, Polonii, Wschodu i biznesu. Prof. Krystyna Iglicka-Okólska (Rektor Uczelni Łazarskiego w Warszawie) stwierdziła, że państwo powinno określać cel jaki ma wobec tej grupy. Podkreśliła, że Polska znajduje się w sytuacji jakiej nie znajduje się żadne inne państwo Europy Zachodniej. Wskazała na Polaków ze wschodu jako na jedyną grupę, która odnajduje się w Polsce, odwołując się do doświadczeń swojej uczelni. Przypomniała, że w Polsce będzie brakować około 5 milionów ludzi w stanie produkcyjnym. Pytała retorycznie, czy jesteśmy przygotowani na obcych nam kulturowo muzułmanów.

Prof. Krzysztof Pawłowski (założyciel Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu) przypomniał o zaniedbaniach państwa polskiego w stosunku do tej grupy ludzi. Wskazywał na doświadczenia takich państw jak Niemcy, jak Francja, gdzie najlepszym rozwiązaniem było sięgnięcie po imigrację swoich obywateli. Porównywał nas do Amerykanów, którzy potrafili wykorzystać potencjał szkolnictwa wyższego w tym zakresie. Jednoznacznie stwierdził, że alternatywa będzie znacznie gorsza.

W podobnym tonie analizował sytuację Poseł Adam Kwiatkowski, który został wybrany do Sejmu w zdecydowanej większości głosami Polonii. Opowiadał o problemach z jakimi spotykają się Polacy mieszkający poza granicami. Wskazywał na Liceum Polonijne z Warszawy jako przykład mądrej polityki sprowadzania młodych Polaków ze wschodu. Powiedział, że to jedna z recept na kryzys demograficzny.

Z innej perspektywy podszedł do tematu Pan Wiesław Turzański (były Prezes Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie). Przywoływał on problemy repatriantów i przypominał, że powinniśmy ich godnie przyjmować w Polsce. Uznał, że największą przeszkodą dla tych ludzi są obostrzenia w naszym systemie. Przypomniał o pomyśle repatriacyjnym ś.p. Marszałka Macieja Płażyńskiego i wyraził ubolewanie nad stanem dyskusji o tym projekcie. Red. Łukasz Warzecha dodał do wypowiedzi Turzańskiego, że sprowadzanie Polaków ze wschodu powinno być uznane przez nas jako swego rodzaju inwestycja.

Sekretarz Fundacji Wolność i Demokracja – Robert Czyżewski podkreślał, że sprowadzanie tutaj naszych rodaków jest nieopłacalne, ale że powinniśmy zadać sobie pytanie czy powinniśmy uwzględniać wyłącznie czynniki ekonomiczne. Krytycznie ocenił również politykę zagraniczną w tej sferze. Twórca akcji WitajcieWdomu.pl – Maciej Gnyszka, podsumował, że dziś nie mamy wątpliwości co do sprowadzania Polaków ze wschodu. Powinniśmy raczej skupić się na kształcie tej operacji.

Wyraź swoje poparcie

Organizatorzy chcieli, aby dyskusja na ten temat miała swój dalszy ciąg w internecie i w mediach. Dlatego uruchomiona została strona www.PowrotDoPolski.pl, na której zbierane są podpisy od obywateli z wyrazami poparcia dla sprowadzania naszych rodaków ze wschodu. Każdy kto wejdzie na wskazany adres może wysłać list do Premiera polskiego rządu z prośbą o zwrócenie uwagi na ten problem.

Polska jest jednym z najszybciej wyludniających się krajów. Wg prognoz Komisji Europejskiej w 2050 roku będzie nas o 6 milionów mniej. Jeśli ten ujemny trend się utrzyma, to za kilka dekad w Polsce zachwiany zostanie system emerytalny. Polska będzie zmuszona prowadzić mądrą politykę imigracyjną. Najbardziej racjonalnym rozwiązaniem będzie sprowadzanie obywateli polskiego pochodzenia z byłych republik radzieckich, którzy wyrośli w bliskim nam kręgu kulturowym, a ponadto utożsamiają się z ojczyzną swoich przodków. Więcej na www.PowrotDoPolski.pl

LINK DO WSPARCIA AKCJI

http://powrotdopolski.pl/

ROZSYŁAJCIE TEN LINK GDZIE SIĘ DA

======================================

JESLI MY ICH NIE SPROWADZIMY TO TUSK SPROWADZI NAM TU INNYCH OBCYCH 

CZYTAJ I SIĘ ZASTANÓW CZY CHCESZ WE WŁASNYM KRAJU ZA KILKA LAT BAĆ WYJŚĆ SIĘ DO SKLEPU KINA KNAJPY ???

RUSZA POLSKI PROGRAM MULTIKULTI – miliony na promocje i zachętę do osiedlania się w Polsce

OTO RZĄDOWY PLAN ŚCIĄGANIA DO POLSKI EMIGRANTÓW Z AZJI AFRYKI I skąd TYLKO SIĘ DA – Z WYJĄTKIEM POLAKÓW ZAMIESZKAŁYCH W BYŁYM ZSSR ??? – DLA NICH PRZEPISY POZOSTAJĄ PO STAREMU CZYLI POD GÓRKĘ !!

POWÓD OFICJALNY – KATASTROFALNA SYTUACJA DEMOGRAFICZNA

24 thoughts on “zamiast multi kulti -POLACY DO DOMU – POPRZYJ AKCJE

  1. Wiem ze ci którzy by tu przyjechali gdyby otrzymali mieszkania komunalne , podjęli by się tych zajęć których Polacy nie chcą wykonywać z powodu niskiej płacy , większość Polaków z tam tąd to ludzie wykształceni za 2500 zł podjęli by się pracy na stanowisku wymagającym wyższego wykształcenia , Polacy wolą zachód i 2500 do 3500 ale euro.
   A i ci mniej wykształceni podjęli by się pracy za 1200 zł + dopłata do czynszu przez rok w ramach pomocy

   1. O to chodzi w tej trosce o ” przesladowanych Polakow” ,zeby wymieszac ludzi na modle z czasow ” sowieckiego sojuza”.Polityka przemieszczania ludzi z republik zwlaszcza azjatyckich byla powszechnie stosowana,zeby rozwalic wiezy rodzinne,etniczne,kulturowe.Na Ukrainie jest duzo tzw. Ukraincow ,ktorzy dostawali nakazy pracy i byli w ten sposob zmuszani osiedlic sie wlasnie tu.Duzy procent obecnie stanowia Ukraincy azjatyckiego pochodzenia…

   2. ….przecież kiedyś starsi przepowiedzieli i napisali:

    Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy.
    .
    Jewangelia Mateusza 10, 34-36

    1. Baranki nie znaja tych ewangelii..Uny tylko sluchaja ojca dobrodzieja..i jego mundrosci i nadstawiaja policzki.A starsi policzkuja,ile wlezie.

 1. Zresztą w te wschodniackie geny to ja też wątpię, bo jakieś chachłackie domieszki też tam musiały mieć miejsce hie hie

  1. NO WIDZISZ JAKIŚ TY ……. NIEMCY W POLSCE NA OPOLSZCZYŹNIE ROZDALI 150 000 PASZPORTÓW, POZNAŃ I OKOLICA 30 000 , GDAŃSK I OKOLOCA 37 000 WARMIA I MAZURY 59 000

   ONI NIE WYBRZYDZAJĄ ŻE RODZINY MIESZANE

   UCZ SIĘ OD SKUTECZNYCH W DZIAŁANIU !!!

   CZYTAJ ……
   http://miziaforum.wordpress.com/2014/05/21/niemiecki-desant-na-stanowiska-prezydentow-polskich-miast-wojewodzkich/

   powiecie niema mieszkań – JA WAM ODPOWIADAM WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE JEST WOJEWÓDZTWEM KTÓRE NAJSZYBCIEJ SIĘ WYLUDNIA – DOWÓD SPECJALNA AKCJA MAJĄCA ZATRZYMAĆ OPOLAN NA MIEJSCU WSPIERANA PRZEZ WOJEWODĘ , PREZYDENTA M. OPOLA I PREZYDENT R.P

   SĄ TYSIĄCE MIESZKAŃ KOMUNALNYCH KTÓRE NISZCZEJĄ JAKO PUSTOSTANY

   W MIASTACH OPOLSZCZYZNY

   NYSA, PRUDNIK , NAMYSŁÓW, KLUCZBORK , BRZEG , LEWIN BRZESKI, KORFANTÓW , PRUSZKÓW , i tak dalej

   NIEMA SENSU MARNOWAĆ ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH NA TO ABY ZATRZYMYWAĆ TYCH KTÓRZY CHCĄ UCIEKAĆ

   BO ONI I TAK WYJADĄ ZA GRANICĘ !!!!

   JEST SENS WYDAĆ TE PIENIĄDZE NA PROGRAM ZASIEDLANIA TYCH MIAST PRZEZ POLAKÓW ZE WSCHODU

   POPRZYJCIE AKCJE POWROTU POLAKÓW DO POLSKI !!!!!!!!!!
   🙂 NO TO POMÓŻMY W PEWNYM SENSIE KOMOROWSKIEMU – ZASIEDLAĆ
   POLSKĘ I ŁATAĆ DZIURĘ DEMOGRAFICZNĄ

  2. JA POTRZEBUJĘ 10 000 TAKICH POLAKÓW KTÓRZY PRZESZLI SZKOLENIE W ROSYJSKIEJ ARMII

   O TAKICH JAK TU – TYLKO POLAKÓW KTÓRZY PRZEZ DZIESIĄTKI LAT ZACHOWALI POLSKĄ KULTURĘ A NAUCZYLI SIE DOBRYCH RZECZY W CZASIE OBOWIĄZKOWEJ SŁ. WOJSKOWEJ !!!!!!

   W TEJ MASIE POWRACAJĄCYCH JEST ICH WIELU………..

   1. Sranie w banie za przeproszeniem, skuteczność Niemców jest taka, że za 20 lat będzie tam islamska republika, a byłe tereny Polski (bo jej już nie będzie) to będzie czarna dziura postatomowa, taka strefa buforowa między tym co zostanie z Rosji a byłą Pedounią.

    A Pan Panie Mizia to jak na Tatara bardzo zmienny. Ja też jestem Tatarem po ojcu (ale nie islamskim tfu, ani też nie wierzącym w żadne pustynne demony typu jahwe), ale w życiu bym już zdania nie zmienił, jakbym deklarował jak Pan, że mam wyjebane na Polskę i Polaków, to potem już bym nie robił akcji, żeby to zadupie reanimować. Bez urazy oczywiście, krytyka chyba konstruktywna w tym przypadku, bo bloga cenię i często zaglądam tu, choć nie lubię pisać.

    1. Pan mizia jest widocznie nie rozumiany w zamyśle za dużo dla was przenośni niedomówień na pewno niema wyjebane na Polaków I Polskę a czy ktoś pomyślał że być może nie może pisać w prost jak bykowi przy miedzy , to się nazywa wschodni styl polityki nigdy nic nie jest w prost powiedziane i nigdy nie są sprawy definitywnie zamknięte .
     Tak postępują mądrzy politycy , Chińczycy, Japończycy czyli ludy bardzo spokrewnione z Tatarami …

  1. CI CI PRZYJADĄ TO POTOMKOWIE TYCH KTÓRZY W POWSTANIACH BRALI CZYNNY UDZIAŁ – CZYLI NIE CYKORY

   ODWAGA JEST ZAKODOWANA W GENACH

   WIELE MOŻNA BY WTEDY ZMIENIĆ TU W POLSCE

   natomiast ci co tu są -SĄ POTOMKAMI W WIĘKSZOŚCI TYCH KTÓRZY W CZASIE ZABORÓW SIEDZIELI ZA PIECEM …….. ZAMIAST DUPĘ RUSZYĆ

 2. PROŚBA ZRÓBCIE CHOCIAŻ RAZ COŚ POŻYTECZNEGO I DOBREGO NIE RUSZAJĄC DUPY Z FOTELA

  POPRZYJCIE PETYCJE I LIST DO TUSKA

  TO NIC NIE KOSZTUJE – POLICJA NIE ZAMKNIE NIE NAMIERZY ABW

  😉

  1. powiecie niema mieszkań – JA WAM ODPOWIADAM WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE JEST WOJEWÓDZTWEM KTÓRE NAJSZYBCIEJ SIĘ WYLUDNIA – DOWÓD SPECJALNA AKCJA MAJĄCA ZATRZYMAĆ OPOLAN NA MIEJSCU WSPIERANA PRZEZ WOJEWODĘ , PREZYDENTA M. OPOLA I PREZYDENT R.P

   SĄ TYSIĄCE MIESZKAŃ KOMUNALNYCH KTÓRE NISZCZEJĄ JAKO PUSTOSTANY

   W MIASTACH OPOLSZCZYZNY

   NYSA, PRUDNIK , NAMYSŁÓW, KLUCZBORK , BRZEG , LEWIN BRZESKI, KORFANTÓW , PRUSZKÓW , i tak dalej

   NIEMA SENSU MARNOWAĆ ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH NA TO ABY ZATRZYMYWAĆ TYCH KTÓRZY CHCĄ UCIEKAĆ

   BO ONI I TAK WYJADĄ ZA GRANICĘ !!!!

   JEST SENS WYDAĆ TE PIENIĄDZE NA PROGRAM ZASIEDLANIA TYCH MIAST PRZEZ POLAKÓW ZE WSCHODU

   POPRZYJCIE AKCJE POWROTU POLAKÓW DO POLSKI !!!!!!!!!!

   🙂 NO TO POMÓŻMY W PEWNYM SENSIE KOMOROWSKIEMU – ZASIEDLAĆ POLSKĘ I ŁATAĆ DZIURĘ DEMOGRAFICZNĄ 🙂

   1. Ot choćby tu proponuje woj. opolskie znane z dominacji Niemców , sprytnie wykorzystane Komorowski i władze Opolszczyzny alarmują opolanie emigrują 🙂 a pan mizia zgrał wszystko , jeśli emigrują to sprowadźmy osadników , i co władze odpowiedzą że im Polacy nie w smak tu , to się nazywa polityka i przy okazji bolesny kopniak dla M.N w Polsce

    1. Mizia ma 100% racji i widzi o wiele dalej niż wy , przyklad polityka Orbana

     http://wiadomosci.onet.pl/swiat/krystew-ukraina-to-punkt-zwrotny-koniec-epoki/0s4e0

     Czas pomyslec o naszych rodakach na Ukrainie, ktorzy sa tam dyskryminowani i boja sie o wlasne zycie. Szkoda, ze nasze media i nasi politycy nic o tym nie mowia. wyjatkami sa portal kresy.pl i ks. Isakowicz-Zalewski. Zbyt latwo przychodzi naszym pseudoelitom poswiacanie losu Polakow na rzecz wydumanych interesow, czego jaskrawym przykladem jest Litwa. W obecnej sytuacji jedynym naszym interesem jest los zamieszkalych tam Polakow. W zadnym wypadku nie powinno sie wpuszczac do Polski i pomagac banderowcow. Ich wielka Ukraina powinna miec dla nich rozmiary dwa na jeden – niekoniecznie dla kazdego z osobna. No i Lwow zawsze polski. Brac przyklad z Wegier. Ukraincy to nie nasi bracia, ale nasi smiertelni wrogowie, ktorych nalezy zwalczac – dopoki wyeliminuje sie ostaniego nosiciela zbrodniczej i antypolskiej ideologii Bandery i Doncowa. Polak byl i pozostanie tam zawsze Panem. Na kosciach pomordowanych w bestialski sposob polskich kobiet i dzieci chcieli zbudowac swoja „wielka samostijna”, ktora zdycha po 25 latach w krwawych konwulsjach. Sprawiedliwosci dziejowej powoli staje sie zadosc.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: