"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

euro wybory NALEŻY POPRZEĆ RUCH NARODOWY ALE POD WARUNKIEM !!

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

WŁAŚNIE DZIŚ MUSZĘ JECHAĆ NA JAKIŚ CZAS DO ……. 😉 

I ZOSTAWIAM WAM DO PRZEMYŚLENIA TO 

ELITY III R.P WSZYSTKIE PARTIE I PRZYBUDÓWKI 25 LAT OSTATNICH NALEŻY OLAĆ !

POZOSTAJE RUCH NARODOWY CHOĆ NIE JEST IDEALNY 8I DO KOŃCA JASNY ICH CEL … ALE NIE MAMY WYBORU 

WIEC ZAGŁOSUJMY A TO JASNO POSTAWIONY WARUNEK JUŻ DZIŚ 

JEŚLI ZAWIODĄ WYPATRZĄ WARTOŚCI PÓJDĄ W PRYWATĘ 

PO PROSTU BĘDZIEMY DO NICH STRZELAĆ ……. DO KAŻDEGO Z OSOBNA I PO KOLEI 

MUSIMY ZARYZYKOWAĆ NIEMA WYJŚCIA 

TO NIE GROŹBA TO OBIETNICA JEŚLI SIĘ SPISZĄ I DOTRZYMAJĄ SŁOWA CHOĆ W 80% TO WARTO JEŚLI NIE NARÓD WYCIĄGNIE KONSEKWENCJE 

NAWET JEŚLI RÓWNAŁO BY SIĘ TO WOJNIE DOMOWEJ TO WARTO I BEZ ŻALU ZBURZYĆ TEN WYCHODEK III R.P ….

JEŚLI SIĘ SPISZĄ TO NIE WIDZĘ W TYM NIC ZŁEGO CO WYŻEJ NAPISAŁEM – A NAWET UCZCIWIE JEST ŻE TAKA DEKLARACJA I OSTRZEŻENIE PADA DZIŚ

===============

KTOŚ MUSI POWSTRZYMAĆ TYCH ZWYRODNIALCÓW Z PISU , PO, SLD, PSL I PALIKOTA

===========

POWIEM W PROST W RUCHU NARODOWYM IRYTUJE MNIE CO 4 WYSTĄPIENIE NIE PRZEMYŚLANE W SPRAWACH GOSPODARCZYCH I WŁÓCZENIE ZA KAŻDYM RAZEM ZA SOBĄ KSIĘDZA I WŁĄCZANIE OBECNOŚĆ KOŚCIOŁA JAKO MUS – CO JEST BZDURĄ GDY MÓWI SIĘ NP. O WOLNOŚCI GOSPODARCZEJ – SZCZEGÓLNIE MNIE W… TO ŻE KRK MA WOLNOŚĆ GOSPODARCZĄ W III R.P A NAWET PRZYWILEJE

NATOMIAST JA NIE !!!

I JESZCZE JEDNO PO JAKIEGO …….. CO NIEKTÓRZY LIDERZY R.N NA WIDOK KAMERY DOSTAJĄ MAŁPIEGO ROZUMU I SĄ UGODOWI

Z WŁADZĄ III R.P NIEMA POTRZEBY ROZMAWIAĆ , CO NIE ZMUSZA NAS DO OTWARTEJ WOJNY , ALE SĄ SETKI SPOSOBÓW KTÓRE ZAPEWNIAJĄ BEZ ŁASKI I POTRZEBY ROZMOWY Z WŁADZĄ  REALIZOWANIE SWOICH CELÓW Z BOLESNYM DOP…… WŁADZUNI

NA SERIO MOŻNA

NA RAZIE NIEMA WYJŚCIA GŁOSUJMY NA R.N

A W RAZIE CZEGO ROZLICZY SIĘ ICH ……..

===============

MYŚLĘ ŻE TO UCZCIWA PROPOZYCJA DLA R.N W ZAMIAN ZA POPARCIE

RZETELNE ROZLICZENIE

35 thoughts on “euro wybory NALEŻY POPRZEĆ RUCH NARODOWY ALE POD WARUNKIEM !!

 1. Tylko Samoobrona nie piała zachwytów nad UP-owcami z Kijowa. Tylko ONI nie atakowali jak pomyleńcy Rosjii i p.Prez.Putina!!!.
  Oto komu można zawierzyć TERAZ. Historię ich Przywódcy znacie? Okoliczności wyłuskania z rzondu- także? Tylko gremialne poparcie Samoobrony wyelimnuje ” chłopstwo z Wiejskiej ” Pawlaka, Siwca i Piechocińskiego.
  W Y B Ó R partii z korzeniami włościańskimi jest szalenie ważna w czasach, gdy ZYWNOŚC staje się problematyczna ( chemistrals, GMO, blokady) i jej posiadanie / lub nie / jest STRATEGICZNA koniecznością. Nie od rzeczy jest przypomnienie, że w tej Partji jest najmniej chazarów a kazdy kandydat JEST przypisany do konkretnej wioski, Gminy albo sioła.

  Ps. Oczywiście nie jestem członkiem Samoobrony – na żadnym szczeblu. Wiem tylko jedno, że od czegoś trzeba zacząć NAPRAWĘ i mimo iż wyżej wymienieni, taką a nie inna posiadaja strukturę ” władzy du***kratycznej ” – w swoim Kierownictwie nie ześwinili się .

  1. Zmienic to trza system ekonomiczny ,a nie geby przy korytach i tyle.To chyba za trudne do zrozumienia dla wiekszosci wyborcow,dlatego jest jak jest i bedzie jak jest .System libreralnej gospodarki pozwala,na to,co sie w niej dzieje i co sie bedzie dzialo i tyle.Cala tajemnica i nie trudna do pojecia.Hameryka musi czyms straszyc 45 milionow bezrobotnych hamerykanow zyjacych z socjalu ,czyli otrzymujacych 150 dolcow na zycie na miesiac.No ale na ten socjal to trza miec srodki i te srodki hamerykanski kapital zdobywa, kupujac sobie na calym swiecie najrentowniejsze galezie przemyslu zrujnowanego liberalna gospodarka.Tak to wyglada.Niemiecki kapital robi to samo,co amerykanski i zeruje na innych panstwach wysysajac ,wszystko ,co sie da korzystajac z ulg podatkowych i innych ,ktore daje wlasnie liberalizm globalny.Uzyskane srodki z eksploatacji iscie kolonialnej pozwalaja miedzy innymi na fudowanie hamerykanom socjalu,za co wladza kupuje sobie spoleczny spokoj.Amerykanski i niemieckie kapitaly pchaja sie wszedzie na gotowe,kupujac zrujnowane narodowe dobra nie tylko w Europie.Ot co.A geby to sobie mozna zmieniac w kolko,co nie zmieni tego,co jest.

 2. Europosłowie czy euroemerytury??? Tym kandydującym nie chodzi o wpływ na polski byt ale o apanaże dla siebie!
  „Zgodnie ze statutem PE, miesięczne wynagrodzenie posła wynosi 7956,87 euro brutto (po odliczeniu unijnego podatku jest to 6200,72 euro. czyli blisko 26 tys. zł).
  Tak więc teraz, każdemu posłowi z Polski przysługuje podstawowe wynagrodzenie o równowartości blisko 33,3 tys. zł brutto.
  Po pięciu latach spędzonych w Brukseli i Strasburgu świadczenie emerytalne (dla nich 63 lata) wzrasta do 17,5 proc. miesięcznej pensji, czyli do 5,8 tys. zł. Może i mało w porównaniu z wcześniejszym wynagrodzeniem, ale to niemal trzykrotność średniej emerytury wypłacanej w Polsce.
  Po dwóch kadencjach europoseł może liczyć na blisko 12 tys. zł emerytury, a po trzech – na blisko 18 tys. zł, bo wciąż będzie się mieścił w limicie 70 proc. wynagrodzenia, czyli teraz kwotą ponad 23 tys. zł.”
  http://zmieniacunie.money.pl/200;tysiecy;zlotych;na;otarcie;lez;dla;kazdego;europosla,26,0,1520154.html
  Jak ich ujebać? Skreślać tych, którzy startują na kolejną kadencję!? Oni najwięcej kosztują podatników a nic nie dają w zamian. Na pohybel!

   1. Oczekiwałam konstruktywnej odpowiedzi na zadane przeze mnie dosadnie pytanie, nie kpiny! Rzecz jest najwyższej wagi.

   2. Jak można kulturalnie odnieść się do dziesiątków tysięcy zł, pobieranych przez nierobów, wobec 100 – 200 zł jakie zostają na życie (po opłaceniu haraczy), ludziom pracującym przez dziesiątki lat??? To nie jest śmieszne „Marysiu”!

    1. Tak wiec „Marysiu” albo nie znasz realiów życia w Polsce albo jesteś po drugiej stronie społeczeństwa. Ha!

     1. Po jakiej drugiej Anno?.To wcale nie jest smiech radosny Anno.Realia doskonale znam i to,czego nie wiedza Polacy ,bo sa maniupulowani propaganda sukcesu ,to to ze te polskie realia sa prawie takie same jak zachodnie po wejsciu do tej diabelskiej unii przeksztalcajacej Europe w wielonarodowe panstwo unia.Mam te przewage ,ze z gory wiem,co bedzie w Polsce,bo wczesniej wszystko,co sie wprowadza w Polsce testowano i wprowadzano i wprowadza sie wczesniej w krajach zachodnich,co nie jest tajemnica,bo przeciez ustawy unijne maja byc jednakowe dla wszystkich panstw czlonkowskich unii..Ot cala tajemnica wiedzy o realiach.To,ze w Polsce szybciej pauperyzuje sie spoleczenstwo to prawda,ale takie same mechanizmy rujnuja zachod,ale tego manipulator Ci nie powie,bo on bedzie opowiadal basnie o wielkosci i dobrobycie na zachodzie.Epoka dobrobytu sie konczy wraz z kryzysem,ktory wymyslono.Realia polskie znam takze z autopsji.W koncu zyjemy w Europie nie ?.Jesli sie patrzy szeroko otwartymi oczyma i slucha nie tylko propagandy sukcesu ,to sie widzi,co sie dzieje i ne daje sie mandatu takim gosciom,o ktorych podalas link.Anno.Ja nie jestem niczemu winna,ale ci co wrzucaja kartki do glosowania i daja swymi glosami zgode na te apanaze.Czytaj komentarze dokladniej Anno,a nie wybiorczo.No chyba ,ze chodzi Ci o pewna konwencje w dyskusji,ktorej celem jet swiadome budowanie czegos w rodzaju dyskusji oponentow.Sama wiesz najlepiej,o co Ci chodzi.Takie quasi-platonskie he he dialogi czasami prowadza na manowce dyskusje i tylko zaciemniaja istote przekazu.

 3. ____________________________________________________________________________________
  Spuśćmy zasłonę milczenia!

  ..”Marian Kowalski, prominentny lider Ruchu Narodowego i kandydat tej formacji do Europarlamentu domaga się renegocjacji Traktatu Lizbońskiego w kierunku zwiększenia kompetencji Komisji Europejskiej kosztem państw członkowskich. Chce też odebrać rządom narodowym uprawnienia w zakresie handlu zagranicznego i energetyki. Entuzjastycznie popiera też postulat wspólnych zakupów gazu zgłoszony przez premiera Tuska.”>>>

  http://marucha.wordpress.com/2014/04/25/ruch-po-nadnarodowy/

 4. Ten kraj ma silnik bez aparatu zapłonowego, bez głowicy i bez świec ale, jak go weźmiemy „na pych” to na pewno zaskoczy.

 5. a ja powiem tylko tyle
  pierdolę wybory— nie uwidzą mnie tam…
  mam poprostu dosyć tych kurew, pujdę glosować jak wprowadzą jednomandatowe okręgi wyborcze!

  chce aby na urząd dostał sie ten na ktorego oddaję głos, a nie ten co jest pierwszy na liscie bo wiadomo iz nikt na niego nie zagłosuje jak np były minister finansów…..
  koniec kropka- najlepiej olac totalnie ich wybory!

  1. Jak juz beda te jednomandatowe okregi to na pewno Maniek i Zawisza wygraja.Zwalcza te „dzendzer” i ” cweli” po czym zajma ich miejsce ,a glosujacych zaczipowanych na te mandaty zapedza z blogoslawienstwem rydzyka i innych pochodnych do krucht i obozow pracy z uzyciem nowoczesnej techniki.Takie beda skutki tych okregow jednomandatowych.Zmiana ludzi w zlodziejskim systemie niczego nie zmieni.Ale glosuj Krist ,glosuj..Za kilka lat sie przekonasz ,ze Marysia miala racje..Mandaty jednookregowe to kolejna sciema dla naiwnych i gra na zwloke..Takie sobie pudrowanie starego trupa.Niechta sie ludziska ciesza.

  1. Prawde Maniek powiedzial..jasno nakreslil program posadzenia swoich 4 -ech liter na jednym ze stolkow w Brukseli.O to im wszystkim chodzi.Prawde tez powiedzial o tychze 50 procentach,ze to za malo.Ale tych 50 nie beda nigdy miec w tej Brukseli, biorac pod uwage procentowy udzial roznych wielich partii ,a sa to prawica i lewica w roznych odcieniach. W tym miejscu rzeczywiscie sklamal.Beda jakas tam czastka politycznego planktonu podobnie jak zieloni i jacys ekolodzy i tyle.No ale zawsze mila jest perspektywa duzych apanazy ze stolkiem brukselskim zwiazanych.

   1. Kowalski nie rozumie zasad i trybu funkcjonowania instytucji do której jednego z organów aspiruje, co jest dyskwalifikujące niezależnie od tego czy chciałby zostać pokornym trybikiem tej machiny, jej reformatorem, czy grabarzem. Na razie bowiem staje się co najwyżej pośmiewiskiem.

    1. Nie wszyscy napaleni zwlaszcza mlodzi widza to,ze gosc bredzi.Ale swoja role spelnia,poniewaz swoimi bredniami pobudza ” ducha narodowego” i tym samym toruje droge starym wyjadaczom tez podszywajcym sie pod narodowe haselka.Czyli pozyteczny idiota z tego manka i w dodatku glupi.A to ,ze jest posmiewiskiem ludzi myslacych to fakt niezaprzeczalny.

  1. ja oczekuję od nich sensownego programu gospodarczego – wolnosć i równość gospodarcza to raz , 2 oddzielenie kościoła od państwa z poszanowaniem wzajemnym i ULG PODATKOWYCH SZEROKO ROZUMIANYCH DLA POWRACAJĄCYCH Z EMIGRACJI – 5 LAT ZWOLNIENIE Z PODATKU

   TAK JAK DZIŚ REALE , LIDLE – A LIDLE I REALE I TP OPODATKOWAĆ TAK SAMO JAK POLAKÓW

   TO POLAK MA W KRAJU MIEĆ LEPIEJ NIŻ WROGI KONKURENT – NIECH MA POD GÓRKĘ

   1. Jaki program gospodarczy?.On pojecia zielonego nie ma.Krazy wokol teczy rozowej i brukseli i klepie ,co przeczyta na blogach i u Matki Kurki he he.Plecie o ” cwelach” ( z Matki Kurki wzietych ) jak potluczony.Poza tym jezyk powaznego polityka nie powinien miec nic wspolnego z jezykiem ” cwela” ,ktorym ten pan sie posluguje i inni panowie.

    1. Maniek o cwelach a zawisza o ” dzendzer ” ha ha.Hajda do brukseli..Oba pajace..A najlepiej na to przemowienie zareagowal ten chlopak z flaga z trudem powstrzymujacy atak smiechu..

 6. Mizia popieram ciebie.Ale dobrze by było aby ktoś kumaty powiedział im że mają ultimatum jeśli wygrają mają działać na korzyść Polski inaczej won lub więzienie.

  1. AD KONSEKWENCJI – ZARAZ PADNIE PYTANIE DLACZEGO NIE STRZELAĆ DO PO, PISU, ITP

   NIE ZAMIERZAM – ONI ZOSTANĄ ROZLICZENI TO OCZYWISTE

   A DLACZEGO DO R.N JAK ZAWALI – BO ŻADNYCH PRZEZ 25 LAT RZADZENIA SUKINSYNÓW NIE WYBIERAŁEM A JAK ODDAM GŁOS NA R.N – TO BEDĘ WYMAGAŁ

   1. Ja proponuję tę energię partyjną zagospodarować.
    Drogi trzeba budować, węgiel kopać, ziemię orać. Zaczipować towarzystwo trzeba i do roboty. Zamknięte osiedla, zgodnie z pierwotnym przeznaczeniem zamienić na miejsca odosobnienia. Infrastruktura jest gotowa wystarczy zmienić obsługę przy bramie i ochronę na własną.
    Bardzo dużo rzeczy jest gotowych, aby ruszyć z kopyta.

    1. Warunki półwolnościowe, aby koszty były niskie a energia w towarzystwie była odnawialna i można jechać trzydzieści lat, aż do pełnej amortyzacji.
     Wielkie są możliwości współczesnej technologii nadzoru zaprojektowanej przez towarzystwo z myślą o nas. Dlatego, gdy zaorzemy proponuję jej użyć i potraktować towarzystwo nowocześnie.

    2. Proponuję humanitarne podejście do tych zwierząt.
     Humanitarne = ekonomiczne i ekologiczne jednocześnie, bo zmniejszy się CO2, gdy będą napędzać turbiny.

    3. Różni czarodzieje i jasnowidze twierdzą, że nadchodzi złoty wiek dla sprawiedliwych a to znaczy, że przedsięwzięcie może się udać

 7. tak kolejnym zezolom załatwiać robotę w brukseli.olać olać i jeszcze raz olać,na żadne wybory nie chodzić nie wybierać bo nie ma kogo.

 8. Same fachury i glupkowato usmiechnieta senyszyn..Do takiego towarzystwa chce dolaczyc maniek z ruchu..Tfuj…jako kandydat na stolek w brukseli.Jak juz tam usiadzie na jakim stolku , to bedzie sie glupkowato usmiechal jak towarzyszka senyszyn..tfuj..i tyle bedzie pozytku tych plomiennych przemowien.A co do wojny domowej to nie jednemu sie ona chyba marzy.

 9. Od 25 lat obserwuję działalność „polityków”, bezkarnych przestępców, aferzystów, ludzi piastujących państwowe funkcje z wyrokami sądowymi na koncie. Obserwuję nieustanne pomyłki lub celowe antypolskie działania każdego kolejnego rządu – niekorzystne kontrakty np. w sprawie dostawy gazu itp. Od 25 lat obserwujemy w polskiej polityce żenujących idiotów, którzy działają na szkodę państwa i narodu polskiego. Jesteśmy oszukiwani, okradani i pogłębiane jest polskie dno przez antypolskich „polityków”. Polacy – ileż można znosić te upokorzenia, oszustwa i przekręty ? Przeciez rządowi złodzieje roztrwonili już wszystko, w Polsce nie mamy już prawie nic swojego ! Ci przestępcy wszystko rozpieprzyli, a teraz nam serwuja pracę aż do śmierci

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: