});
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 ostatnie wałki przedwyborcze24 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

POBOŻNI , ZAMOŻNI – zmarła córka wyglądała jak „ofiara obozu Auschwitz”

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Zarzuty znęcania się ze szczególnym okrucieństwem i nieumyślnego spowodowania śmierci postawiono rodzicom półrocznej dziewczynki z miejscowości Brzezna k. Nowego Sącza (woj. małopolskie). Z relacji sanitariusza, który przyjechał, by ratować dziewczynkę, wynika, że wyglądała jak „ofiara obozu Auschwitz”. Prokuratura wystąpi do sądu o tymczasowe aresztowanie małżeństwa.

Zgon dziecka stwierdziło w środę pogotowie wezwane przez ojca dziecka, który zauważył, że nie­mowlę ma sine usta i nie oddycha.

Gdy na miejsce przybyło pogotowie, ratownicy zobaczyli wychudzoną i odwodnioną dziewczynkę. Sanitariusz wezwał na miejsce sądecką policję, pojawił się też prokurator. Jak czytamy w „Gazecie Krakowskiej”, dziewczynka „przypominała ofiarę obozu w Auschwitz”.

Wstępne ustalenia biegłych po przeprowadzonej w czwartek sekcji zwłok wskazują, że jedyną wstęp­ną przyczyną zgonu było totalne zaniedbanie dziecka i jego niedożywienie. Stan taki, według bie­głych, musiał trwać co najmniej od kilku tygodni.

Najprawdopodobniej od kilku tygodni dziecku nie dostarczano pokarmu ani nie zapewniono mu opieki lekarskiej. Jak oceniono, od co najmniej dwóch tygodni „dziecko nie miało sił wykazywać ja­kichkolwiek oznak życiowych”.

Biegli nie stwierdzili u dziecka żadnych obrażeń – zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych – któ­rych skutkiem mogła być śmierć. Nie stwierdzili też oznak żadnej choroby ani wady wrodzonej, która mogłaby wpłynąć na stan zdrowia dziecka.

Wychowanie w style „eko”…

Jak informuje „Gazeta Krakowska”, rodzice małej Magdy są zamożnymi i pobożnymi ludźmi, do nie­dawna korzystali nawet z pomocy opiekunki do dzieci, mają jeszcze 4-letniego synka.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kobieta przestała karmić dziecko, gdy miało trzy miesiące, póź­niej rodzice zaczęli stosować rodzaj „eko żywienia” i od pewnego momentu nie dopuszczali do córki pozostałych członków rodziny. Dlatego na stan zdrowia dziewczynki nie miała wpływu m.​in. bab­cia, która jest pielęgniarką i pracuje w sąsiednim Podegrodziu.

Niepokojących zmian nie mogli też zauważyć lekarze, ponieważ rodzice zrezygnowali z opieki me­dycznej dla dzieci. Ojciec Magdy poinformował, że Magda jest pod opieką innego specjalisty, a potem „przyniósł zaświadczenie wystawione na Słowacji, gdzie prowadzi jedną ze swoich firm” – czy­tamy w „GK”.

Objawy skrajnego osłabienia nasiliły się dwa tygodnie temu, wtedy rodzice skonsultowali stan Magdy z „Kadzikiem” – kontrowersyjnym znachorem z Nowego Sącza, do którego mimo wszystko ustawiają się tłumy szukających pomocy ludzi. Niestety, dopiero w środę, ojciec nieżyjącego już dziecka wykonał telefon na pogotowie…

Rodzicom grozi do 10 lat więzienia

Jak poinformował rzecznik Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie Piotr Kosmaty, w trakcie przesłucha­nia ojciec dziecka nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Do winy nie poczuwa się też matka dziewczynki, ale złożyła wyjaśnienia.

– Z uwagi na początkową fazę śledztwa nie ujawniamy treści tych wyjaśnień – zaznaczył Kosmaty. Poinformował jedynie, że dziecko wcześniej zostało wypisane przez ojca z miejscowego ośrodka zdrowia, nie było też szczepione.

Według zapowiedzi Kosmatego dzisiaj prokuratura złoży do sądu wniosek o zastosowanie wobec obojga rodziców tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Rodzicom półrocznej Magdy, oboj­gu w wieku 34 lat, grozi do 10 lat więzienia.

(PAP, „Gazeta Krakowska”, MWL)
Źródło: IAR

==================

POLSKA CIEMNOTA , DAJ CHAMOWI PIENIĘDZY ………

JAKIE 10 LAT PIERDLA MIESIĄC BUNKRA JAK W OŚWIĘCIMIU I Z GŁOWY

20 thoughts on “POBOŻNI , ZAMOŻNI – zmarła córka wyglądała jak „ofiara obozu Auschwitz”

  1. Niestety ,ale chyba Mironik ma racje.Ja tez gdzieś o tym czytałam,chyba tak postepuja bodajze w Holandii,albo Danii.Do nas tez to może przyjśc,zgodnie z kopiowaniem mody na kretyńskie zachowania Zachodu.Sama jestem tym zaniepokojona.Dag.

   1. i własnie dlatego widziałaś kiedys walecznych holendrów czy dunczyków???
    jakby tam putin wszedł z swoimi i tupnął toby wszystko oddali jak ukraincy i spie….pszali…. a nawet smiem twierdzic ze nawet wchodzić by nie musiał, wystarczy aby car krzywo spojrzał… 😉
    zawsze mogą powiedzieć iż wrażliwi są….

    1. I miałby rację.Podoba mi się postepowanie Putina…wielka szkoda ,że my Polacy nie mamy takiego przywódcy.Dag.

 1. Słyszałem w radio (czasami się przydaje) że we Francji to w poniedziałki nie wysyłają dzieci do przedszkola ani araby ani katoliki bo są lekcje gender, a w niemczech to obecność przymusowa, a na zajęciach przebieranie chłopców w damskie ciuszki i że moga miec dwie mamy i dwie taty, jak ktoś za granicą myśli o rozmnożeniu się powinien to chyba wziąść pod uwagę.

 2. eko zywienie? oni chcieli aby dziecko przeszło na brechawionalizm?
  tak to widzę nie inaczej….
  proszę k…. młodzi zamozni a we łbie siano i nic więcej w dodatku pobożni do bulu…….
  teraz niech ich po Bożemu w pierdlu jeb…..ą co dzień!

  1. co dzień … co noc 😉 a tak na serio to chcieli to dziecko zabić a że tępe skurwesyny to myslą że ujdzie na sucho
   Z POWODU POWOŁANIA SIĘ NA CUŚ TAM CUŚ NA KSZTAŁT WIARY – A ZA TAKIE FIGO FAGO CZESTO W ZAWIASACH DAJĄ

   NO CÓŻ WIARA RELIGIJNE PRAKTYKI

   NIE BĘDĘ WAM PISAŁ JAK I CO ROBI KRK W AFRYCE !!!! Z DZIEĆMI !!!

  1. a w polsce jest jakaś polityka prowadzona w sensie polityka prawdziwa
   NIE !!! WIEC MAM W DUPIE , KOGO OBCHODZI CO ROBI NARÓD EUNUCHÓW ? TO MAŁO WAŻNE JAK PRZYJDZIE CO DO CZEGO CZYLI PODEJMOWANIE DECYZJI O POLSCE I POLAKACH TO NA PEWNO NIE BĘDĄ TE DECYZJE PODEJMOWANE W POLSCE 🙂

   wiec po co sobie zawracać d… czymś nieistotnym ?

  2. Akurat mamy dziś „niusa” o ludziach, którzy zagłodzili na śmierć swoje półroczne dziecko. Nie była to rodzina, w sensie policyjnym, patologiczna, przeciwnie – młodzi, wykształceni, dobrze sytuowani i zapewne zdrowi psychicznie. Tyle że gorliwi wyznawcy „niuejdżu”, a zwłaszcza „niuejdżowej” żywności. Dziecko zostało zagłodzone na śmierć – według lekarzy, było coraz bardziej niedożywione od tygodni – bo rodzice wierzyli, że nie podając mu złej, „nieczystej” żywności, ratują je.

   Przypadek odosobniony? Nie, skrajny. Zdarzało mi się spotykać z podobnymi egzemplarzami dewotów „zdrowej żywności” czy „zdrowego trybu życia”, ludzi, którzy zrujnowali sobie zdrowie dietami i lewatywami. Widziałem człowieka, który dosłownie w ostatniej chwili wyciągnięty został przez pogotowie spod łopaty, gdy konał w ataku astmy, kolejnego z następujących po sobie coraz silniejszych, bo przestał ją leczyć, polegając na uzdrawiającej mocy – nie pamiętam już, warzyw, wibracji czy czegoś takiego – i wierzył, że im bardziej się dusi, tym bardziej „organizm się oczyszcza”, w czym go zresztą upewniało tknięte tym samym obłędem otoczenie.

   Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-apostazja-szkodzi-zdrowiu,nId,1411842?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

   1. ja pier……. ale gnój. a tak przy okazji: ciekawe czy ludzie mieliby takie pomysly albo te inne religijne gdyby ich odizolowac od malego od pojec typu bóg, kosciol, medycyna alternatywna i inne. tak jak np teraz ludzie nie zajmuja sie problemem zwanym np boborobo. nikt od malego nie slyszal pojecia boborobo i sie nim nie zajmuje. w zwiazku z tym gdyby zniszczyc religie ale mocno i szczelnie i nie wspominac o tym do smierci to chyba nastepne pokolenie bedzie juz czyste.

    1. do tego dolicz bezstresowe wychowanie, tolerancja na geyostwo i inne zwyrodnienia, plus totalne ściotowienie męzczyzn czyt> nabranie wrazliwośći…..do tego feminizma i idiotyczna ideologia dzender……

     1. Jakże miałabym opisać przeciętnego współczesnego mężczyznę, który w tym momencie spełnia wszystkie wyznaczniki kobiecego kanonu piękna. W zasadzie mężczyźni teraz przypominają klasyczną Tajkę … Niewiasta, słodka, śliczna, delikatna. I do tego chuj.

   2. Nie chce mi się gadać, ale słucham uważnie.
    I faktycznie Mizia ma rację. Ostatnio stała się modna wygolona klata u faceta, wydepilowane nóżki i wypielęgnowana, błyszcząca się w słońcu okrężnica. Czegoż się zatem można spodziewać? Co robić Panie Redaktorze? Jak żyć?
    Spokojnie czekam na dalszy ciąg wydarzeń.

  1. podobna i głośna sprawa też – pobożni i zamożni
   ============
   Annelise Michel zmarła w wieku 23 lat. W chwili śmierci ważyła zaledwie 31 kilogramów. Studentka pedagogiki cierpiała na epilepsję, ale jej głęboko religijni rodzice uważali, że Anneliesę opętały demony. Zamiast do lekarza zwrócili się do dwóch księży egzorcystów z prośbą o przepędzenie demonów, nawiedzających ciało córki. Młoda kobieta zmarła w wyniku zagłodzenia. Rodzice dziewczyny oraz dwaj duchowni zostali uznani winnymi nieumyślnej śmierci Anneliese. Sąd wymierzył im kary pół roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata.
   http://wiadomosci.onet.pl/religia/w-imieniu-szatana/9k4mx

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: