M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE …………………………………………………………. ZAŁÓŻ WŁASNE AUTORSKIE KONTO I PUBLIKUJ BEZ CENZURY FELIETONY ARTYKUŁY FILMY DOKUMENTY MATERIAŁY PRASOWE PRZEDRUKI

baner DAROWIZNA

JAK ZDOBYĆ EUROPOSELSKI STOŁEK NA UKRAIŃSKIEJ MASAKRZE !!!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

WITAM OTO PRZYKŁAD JAK DALEKO SĄ W STANIE POSUNĄĆ SIĘ NIEKTÓRZY KARIEROWICZE KREUJĄCY SIĘ NA PATRYJOTÓW 

SPRAWA RZEZI WOŁYŃSKIEJ 

KTÓREJ 70 ROCZNICA PRZYPADA NA DATĘ 11 LIPCA 2013 ROKU 

SEJM POLSKI I WŁADZE PAŃSTWOWE UZNAŁY ŻE 200 000 POLAKÓW WYMORDOWANYCH NA WOŁYNIU NIE BYŁO LUDOBÓJSTWEM !!

PRZYPOMNĘ ŻE 

W CAŁEJ RZECZYPOSPOLITEJ W TYM DNIU ZAPROTESTOWAŁEM 

PRZECIW TEJ POTWARZY W FORMIE PISEMNEJ ART . NA BLOGU 

TYLKO JA MIZIAFORUM 

http://miziaforum.com/2013/07/11/70-rocznica-ludobojstwa-na-wolyniu/

I KSIĄDZ ISAKOWICZ ZALESKI NA SWOIM BLOGU

Dochodzą niepokojące infromacje o działaniach sekretarza Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa oraz Kancelarii Prezydenta. Świadczyła one o zamiarach rozbicia uroczystości 70-rocznicy kulminacji ludobójstwa OUN-UPA (11 lipca) oraz wzniesieniu „pomnika” tegoż ludobójstwa w miejscu i w postaci nieodpowiadającej rodzinom ofiar. Niestety informacje te są prawdziwe, choć skrzętnie ukrywane przez urzędników państwowych.

http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=14&nid=7835

I ŻADNA INNA POLITYCZNA FORMACJE , KTÓREJ BYŁO TO OBOWIĄZKIEM NIE POTĘPIŁA TYCH SEJMOWYCH ŚWIŃ !!

W TEDY LICZYŁEM ZE MOŻE ZROBI TO RUCH NARODOWY , ALE ONI TEŻ  MIELI TO W D……….

JAKIEŻ MOJE ZDZIWIENIE WZBUDZIŁO DZIŚ ODNALEZIONE NA STRONIE FEJSA – MARIANA KOWALSKIEGO 

46 MINUTOWE NAGRANIE POD TYTUŁEM 

„Pikieta RN – Żądamy prawdy o Wołyniu 20.02.2014″

https://www.facebook.com/Kowalski.Marian

https://www.youtube.com/watch?v=-sP60TaLz6s

PRZYPOMINAM ROCZNICA 70 RZEZI WOŁYŃSKIEJ BYŁA 6 MIESIĘCY TEMU 

I WTEDY BYŁA OKAZJA NA WYRAŻENIE SPRZECIWU JAKO RUCH NARODOWY 

CO ??? ROZKAZY SIĘ ZMIENIŁY ?? CO OKAZAŁO SIĘ ŻE ABY UZYSKAĆ STOŁEK JEWROPOSŁA OPŁACI SIĘ POTĘPIĆ I ZROBIĆ HUCPĘ W STYLU GŁUPI POLACY POPRĄ CHOĆ TO MUSZTARDA PO OBIEDZIE ..

PANIE MARIANIE KOWALSKI Z LUBLINA 

JESTEŚ PAN HIENĄ CMENTARNĄ KTÓRA CHCE WSPIAĆ SIĘ NA EURO STOŁEK PO 200 000 TRUMIEN POLAKÓW ZAMORDOWANYCH PRZEZ UKRAIŃCÓW !!!!

RZYGAM NA PANA I TAK W 4 OCZY TO BYM PANU SKUŁ MORDĘ  

OBRZYDLIWOŚĆ DO CZEGO ZDOLNI SĄ „POLACY” PAŃSKIEGO POKROJU !!!!

JESTEŚ PAN GORZEJ NIŻ CH….. DO SZCZANIA ….

ZATEM DOPISUJĘ PANA MARIANA KOWALSKIEGO Z LUBLINA DO LISTY KUTASÓW 

ZIEMKIEWICZ OGŁOSIŁ LISTE CHUJÓW JA ZAMIESZCZAM LISTE KUTASÓW

 

 

23 thoughts on “JAK ZDOBYĆ EUROPOSELSKI STOŁEK NA UKRAIŃSKIEJ MASAKRZE !!!

 1. PYTANIE GDZIE JEST PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCY OPOLSKI RUCH NARODOWY

  KTÓRY PCHA SIĘ DO WŁADZY I ŻĄDA POPARCIA POLAKÓW ???

  NO CHYBA ŻE TO NIE SĄ DLA NICH POLACY – BARDZO MOŻLIWE ŻE NIE CI –

  http://www.youtube.com/watch?v=0drGxyQX4CI

  KOLEJNA GRUPA NA EKSPOTR DO REICHU
  =======================================

  Kolejne deklaracje bez pokrycia przedstawili dzisiaj załodze Taboru Szynowego właściciele firmy. 350 pracowników od listopada ubiegłego roku nie otrzymuje wynagrodzenia. Ostatnim terminem, w którym mieli dostać zaległe pieniądze był 17 luty. Teraz datę przesunięto na najbliższy poniedziałek. Tymczasem załoga jest oburzona i nie chce już czekać. – Nie mamy na prąd, na jedzenie, na paliwo. Ile mamy jeszcze wegetować w próżni? Nawet odejść na zasiłek nie możemy – denerwują się pracownicy.

  – Ostatnią wypłatę widziałam w listopadzie. Obecnie firma winna mi jest 2600 złotych. W lutym miałam teraz 10 lat pracy, ładna rocznica. Z tej okazji nie mam na życie, chodzę od koleżanki do koleżanki i pożyczam – mówi Bożena Franiczek, pracująca na obsłudze myjni Taboru Szynowego. – To co robi zarząd to jedno wielkie kłamstwo, cały czas obietnice bez pokrycia. 80 procent ludzi chce już ogłoszonej upadłości, chciałoby odejść, mieć wypłacone zaległe pieniądze i iść chociaż na zasiłek – dodaje załamana kobieta.

  Po tym jak sąd odrzucił wniosek o upadłość firmy (tylko Urzędowi Skarbowemu zalega 10 milionów złotych – przyp. red.) około 200 z 350 pracowników pojawiło się dzisiaj pod siedzibą Taboru Szynowego. Najpierw spotkali się z przedstawicielami Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu oraz NSZZ Solidarność, a następnie udali się na konferencję prasową właścicieli firmy. – Złodzieje! Oddajcie nasze pieniądze! Wstyd! Hańba! – krzyczeli pracownicy, kiedy w budynku do dziennikarzy na konferencję wyszli właściciele Taboru Szynowego. Wcześniej grupa pracowników na terenie zakładu rozpaliła ognisko z opon.

  – Czy ludzie którzy chcą was oszukać wyszliby tu do was w takiej atmosferze? Złodzieje by do was nie przyjechali. Złożyliśmy pod dużą presją zbyt pochopne deklaracje co do wypłaty wynagrodzeń. Czekamy na środki z zagranicy w kwocie 8,5 miliona euro. Zanim trafią one na konta firmy Leo Maks (przejęła większość udziałów w Taborze Szynowym – przyp. red.) musi nastąpić przewalutowanie – tłumaczył Zenon Sroczyński, dyrektor zarządzający Leo Maks. – Do poniedziałku 24 lutego dostaniecie zaległe wynagrodzenia – przekonywał.

  – Już ostatnio obiecywaliście i co? Mieliśmy dziękować dzisiaj za wypłaty i nadal nie mamy nic. To znaczy mamy! Komorników na kontach, mieszkaniach i samochodach za nieopłacone rachunki i kredyty! Odcinają ludziom prąd w domach, a wy każecie czekać? Jakie macie dowody, że pieniądze są u was? – krzyczeli zdenerwowani pracownicy. Jednak zarówno dyrektor zarządzający Leo Maks jak i prezes Tadeusz Młynarczyk odmówili przedstawienia gwarancji finansowych. Po dłuższej wymianie argumentów prezes Młynarczyk zadeklarował za to, że jeśli zagraniczne środki nie pojawią się na kontach firmy to zaległe wynagrodzenia wypłaci z własnego kapitału Leo Maks.

  Obecnie zadłużenie z tytułu wypłat wobec pracowników, którzy nie dostali wynagrodzeń za końcówkę listopada, grudzień oraz styczeń, wynosi 1,9 miliona złotych. Zarząd firmy utrzymuje, że dzięki zagranicznemu inwestorowi będzie w stanie wznowić działalność zakładu. Póki co po zakładzie z ponad 100-letnią tradycją hula wiatr.

  Oburzeni pracownicy protestowali pod siedzibą firmy, a następnie przyszli na konferencję zarządu.

  1. Takich firm nie placacych i to nie tylko polskich przybywa coraz wiecej w roznych regionach Polski.Tragedia.

   1. I CO PIERDOŁY NIE WIEDZĄ CO ZROBIĆ

    WIDZISZ TEGO PREZIA WIEPRZA PIJACEGO SOBIE MINERAL WASER

    JAK BYM GO ZŁAPAŁ ZA TEN TŁUSTY RYJ I WYTARZAŁ PO PODŁODZE TO KASĘ BY WYSRALI W 1 GODZINĘ

    CO POLICJA A W DUPIE NICH BY DZWONILI

    POWIEDZIAŁ BYM MU ŻE TERAZ JADĘ BO MNIE ZABIERA POLICJA – ALE WRÓCĘ I BEDĘ BARDZIEJ WKURWIONY NIŻ PRZED CZOCHRANIEM PREZIA – bo co zabili by mnie ??? nie

    i jak bym wrucił TO BYM HUJOWI WYJĄ PRZEZ JAPĘ PROSTNICE – JEGO WŁASNĄ

    1. Takie prezie to cwaniaki.Waser pija,a kase wyprowadzili daleko, bo liberalne panstwo im pozwala na takie sztuczki.Takie tlusciochy oglosza upadlosc.Ludziska pojda na jakies zasilki dla bezrobotych, albo na chuda zupke do ksiedza dobrodzieja.To ,ze takim gangsterm sie nalezy to fakt.Ale za takie pojedyncze wyskoki to sie idzie do pierdla ,bo tlusiochy maja za soba prawo.

     1. NO TO BYM ZABIŁ SKURWYSYNA BEZ SWIADKÓW I ROZPUSCIŁ W SODZIE KAUSTYCZNEJ W WANNIE I WYJOŁ KOREK – A RESZCIE DAŁ DO ZROZUMIENIA ZE PREZES NIE UCIEKŁ NA KANARY -proste

      oddali by 20 x tyle ile powinni

      1. pisałem CI ze przez takich cwaniaczkow nic w tym kraju sie nie zmieni, zbyt duzo mają do stracenia ! a są ich setki tysiecy!!! i to są właśnie najwieksze utrwalacze IIIRP a raczej RIP…
       a ile jest takich młodych ambitnych? ludzię są bez kasy i bez aut, mieszkań czy domów!! bo się druga strona nie wywiazuje z umowy! a kasa poszła tylko gdzie?
       włąśnie tacy mają duzo do stracenia!
       a reszta? nie wiem czują się owcami w stadzie wilków! dlatego jeden z drugim takiego cwaniaka za ryj nie wezmie bo nawet sąd jest przeciwko nim….

       pobiją, zabiją sk……na a za człowieka będą sądzeni…cwaniactwo ma kasę na adwokatów ci im doradzają….a biedny? biednyś bo głupi , głupi bo biedny….

       brak kasy na adwokatów skutkuje utrwalaniem się cwaniactwa w przekonaniu iż są nie do ruszenia i każdego mogą wydymać, a jak juz ktos powalczy o swoje to stanie się kłebkiem nerwów i straci zdrowie psychiczne po kilku latach włóczenia się po sądach..
       a największymi cwaniakami jest deweloperka……
       kasy nie mają na dokonczenie budowy pomimo tego iz ludzie zapłacili za domy a w garau u cwaniaka dodge viper stoi…..

       1. i co Mizia zrobisz? chcąc rewolty i zmian to musiałbyś z 30% ludności w tym kraju wybić…. zacząc od góry a na PP skończyć…oczywiście do tego doliczam złodzieji wszelkiej masci, mordercow,i pedofili…

 2. Mizia:rowno pojechales i bardzo dobrze.Sprawy nalezy po imieniu nazywac.Swinia zawsze nia pozostanie.
  Pchaja sie do Eurokolchozu aby robic za popychadla,od brudnej roboty.Do niczego wiecej nie sa
  potrzebni.Gnidy i szuje tak ich mozna nazwac.Mnie rowniez ponosi ale mniejsza o to,bardziej chodzi
  mi o komputer bo nie jest on moj.

   1. Narazie jest w ‚naprawie’.Cos za dlugo ona trwa.Kilkanascie miesiecy temu zablokowali moj
    komputer.Fach0wiec w ciagu kilku godzin poradzil sobie ale okazalo sie ze narazilam sie komus.
    Dokladnie tak powiedzial.Mysle ze sytuacja powtorzyla sie.

    1. a za co się to niby naraziłaś? gdby tak znowu było to i mnie juz dawno powinni kompa zablokować…. moim zdaniem poprostu sciągłaś trojana, otwarła się furtka no i pooszło….
     Nie tylko TY piszesz soczyste komenty, ba napisanie prawdy dopiero boli pewne grupy…
     łatwo zostać antysemitą,nazistą,homofobem nawołujacym do przemocy….
     bycie normalnym jest dziś anormalne….

   1. Musial pod publike postraszyc,zeby ludziki zakceptowali uwolnienie julci,ktora bedzie leczyc przekrety za Odra.Mial powiedziec i powiedzial.Zeby ladnie wygladalo,ze ten majdan taka wazna opozycja i,ze wszyscy na nich czyhaja.

  1. Ten nieudacznik ‚Szpak’do niczego sie nie nadaje.Jedynie dba o interesy ale nie nasze.Pobratyncow
   swojej zonki.Nie tak dawno sprzedal; bardzo atrakcyjny obiekt ktory znajdowal sie w Berlinie a ktory
   byl wlasnoscia MSZ.Za bardzo smieszna cene kupila zydowska rodzina.Mizia powinienes cos o tym
   wiedziec?.

 3. Gdyby ruch narodowy robił coś pod publike to by w mediach nie jechali na nich.To dobra okazja do mówienia o Wołyniu.Teraz dużo jest o ukrainie więc niech kazdy kto nie wie dowie się prawdy.

  1. weź się ogarnij nie mieli jaj w lipcu 2013 roku – się określić jednoznacznie A DZIŚ WYGŁASZAJA OSWIADCZENIA W 6 MIESIECY PO ROCZNICY ??

   TO JEST GŁUPIE SKIEROWANE DO GŁUPKÓW

   I PROSTACKIE – na inteligentnych ludzi działa jak płachta na byka

   ZRESZTĄ CO JA TU BEDĘ ROZTRZASAŁ SPRAWY JASNE I JEDNOZNACZNE

   MOŻE CZAS ABY PAN MARYJAN SIĘ WKOŃCU OPAMIĘTAŁ I PRZEMYSLAŁ SKORO 20 LAT PRÓBUJE W POLITYCE I NIE WYCHODZI

   TO CZAS SIĘ POGODZIĆ Z MYŚLA NIE CHCIAŁO SIĘ NOSIĆ TECZKI TRZEBA BYĆ WYKIDAJŁĄ W KNAJPIE DO GROBOWEJ DESKI – PROSTE

    1. NIE JEST HIENA CMENTARNA BO

     70 ROCZNICA RZEZI WOŁYŃSKIEJ BYŁA 11 LIPCA 2013 ROKU – i wtedy oczekiwano ze choć ruch narodowy potępi -OSWIADCZENIEM – DECYZJE SEJMU

     A ON POTĘPIA 20 LUTEGO ROKU 2014 – W KILKA DNI PO OGŁOSZENIU ZE STARA SIĘ O PIENIADZE EUROPOSELSKIE

     ROZUMIESZ ?? JESLI NIE TO DO LEKARZA

     A TO ICH WYBORCZY HYMN !!!!!!!!!!

     http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=978&Itemid=140

     KURDUPEL INTELEKTUALNY KTÓRY W OPOLU SCHOWAŁ SIE PRZEDEMNĄ – ZA ZMIANA FORMUŁY DYSKUSJI WOLNEJ NA MODEROWANE SPOTKANIE – czyli zadawanie mu pytań z kartki przez kolegę

     JEDYNE SPOTKANIE Z RUCHEM NARODOWYM W POLSCE – W TAKIEJ FORMIE – WSTYD I CHAŃBA

     ALE DZIS WIDZĘ ŻE NIE BYŁO WARTO BO – Z ZERAMI NIE ROZMAWIAM !!!

     I OSTRZEGAM ZE W DECYDUJACEJ CHWILI PORUSZĘ JEGO CZĘSTE POWOŁYWANIE SIE NA POCHODZENIE TATARSKIE

     I DOŁĄCZY DO GRONA – MAGISTRA , I HRABIEGO – LIPNEGO

 4. NO TO TERAZ NALEŻY OCZEKIWAĆ ZNÓW JAKIEGOŚ MEDIALNEGO WYSKOKU BEZ ZNACZENIA W SENSIE PRZETERMINOWANA SPRAWA , ZAPADŁO ALE NA POKAZ MOZEMY POKAZAĆ ŻE …..

  ZAPEWNE BĘDZIE TO PROTEST I OBURZENIE W SPRAWIE USTAWY O BRATNIEJ POMOCY NR. 1066 Z 10 LUTEGO 2014

  NIECH LUD WIDZI JAK WAŁCZYMY – a że było i mnieło zanim sie skapna to poprą

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: