NA ŻYWO 20.00 "SZOK ! STANISŁAW MICHALKIEWICZ WULGARNIE OSZKALOWAŁ KATOLICKICH KSIĘŻY I ZAKONNIKÓW !! +ROPZMOWA NA ŻYWO Z ADOLFEM KUDLIŃSKIM21 lipca 2019
-116275 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

złoże miedzi warte 1 miliard $ ODDANE – ale nie o miedź chodzi TO ZŁÓŻE ZAWIERA 100 TON ZŁOTA !!najwieksze złoże w EUROPIE !!

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

MIAŁEM O TYM NIE PISAĆ , PYTANIE DLACZEGO WY WIDZICIE RZECZY POJEDYNCZO !!!!

PRZECIEŻ O TYM ZŁOCIE BYŁO GŁOŚNO 2 MIESIĄCE TEMU W MEDIACH WSZYSTKICH 

MINĘŁO TROCHĘ CZASU ZAPOMNIELIŚCIE ???

PODSTAWIAJĄ WAM SPRAWĘ NIBY WIELKĄ „ZŁOŻE MIEDZI WARTE 1 MILIARD DOLARÓW – bulwers wielki się robi ….. ale o złocie cisza nikt nie kojarzy ???

NA LOGIKĘ , JAKI KONCERN NARAŻAŁ BY SIĘ DLA KWOTY 1 MILIARDA DOLARÓW NA KOSZTA WYDOBYCIA I KŁOPOTY TYPU AFERALNEGO 

1 MILIARD DOLARÓW DLA 1 OSOBY TO FORTUNA ALE DLA DUŻEGO KONCERNU ZAMORSKIEGO TO MARNE GROSZE – MARNE 

TU CHODZI O ZŁOTO !!!!!!!!!!

PROSZĘ OTO INFORMACJE O MIEDZI I O ZŁOCIE W ROZBICIU 

OSOBNO TE INFORMACJE NIC NIE ZNACZA WIELKIEGO ALE RAZEM 

TAK PYTANIE DLACZEGO SKORO ABW SIE TYM ZAJMUJE ABW NIE MÓWI O ZŁOCIE ????

A WY SIE PODNIECAJCIE INFORMACJĄ JAK BOHATERSKIE ABW WYTROPIŁO MIEDZIANY MILIARD ….

“Wprost”: Resort oddał złoże miedzi warte miliard dolarów

​Sprawa przekazania złóż miedzi znalazła się pod lupą ABW. Agencja zbada dlaczego Ministerstwo Środowiska oddało w niejasnych okolicznościach obcemu kapitałowi złoże warte miliard dolarów – dowiedział się tygodnik “Wprost”.

Sprawę bada Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Znajdujące się pod powierzchnią Głogowa złoże Bytom Odrzański trafiło w ręce kanadyjskiej firmy reprezentowanej przez byłego prezesa KGHM.
Bytom Odrzański zawiera 8 milionów ton miedzi wartej od 700 milionów do ponad miliarda dolarów.

W kwietniu 2012 roku miedziowy kombinat złożył w resorcie środowiska wniosek o koncesję na poszukiwanie złóż. Ministerstwo długo nie dawało jednak odpowiedzi, mimo że prośba powinna być rozpatrzona w ciągu maksymalnie dwóch miesięcy.
Rozprawa administracyjna nie przyniosła rozstrzygnięcia

Tymczasem w sierpniu konkurencyjny wniosek złożyła firma Leszno Copper. Spółkę kontroluje kanadyjski fundusz Lumina Capital Limited Partnership. Zarejestrowana jest w Luksemburgu, a jej dyrektorem generalnym jest Stanisław Speczik, do 2004 roku prezes KGHM, wcześniej między innymi dyrektor naczelny Państwowego Instytutu Geologicznego, a obecnie członek jego Rady Naukowej.

Z dokumentów złożonych w resorcie, do których dotarł “Wprost”, wynika, że Leszno Copper chciało poszukiwać miedzi dokładnie na tej samej działce co KGHM. Oba wnioski leżały w szufladach ministerstwa do grudnia 2012 roku.
Zarządzona w resorcie rozprawa administracyjna nie przyniosła rozstrzygnięcia. Następnie resort zdecydował się więc zasięgnąć opinii Komisji Zasobów Kopalin. Komisja jednoznacznie rekomendowała wybór KGHM-u. Pomimo tego, resort pod koniec stycznia tego roku wydał decyzję korzystną dla Kanadyjczyków. Władze KGHM postanowiły powiadomić o sprawie ABW. Zarzut? Działanie na szkodę interesu państwa przy wydaniu koncesji.

ZŁOTO !

W Polsce znajdują się najbogatsze złoża złota w Europie

Najbogatsze złoże złota w Europie znajduje się w Polsce. Niestety, u jubilera jeszcze długo nie będzie można kupić biżuterii z kruszcu spoczywającego pod ziemią na Dolnym Śląsku. Co gorsza, w tym roku prezenty ze złota są znacznie droższe niż w zeszłym. Wszystkiemu winne niepewne czasy.

Zespół geologów pod kierownictwem prof. Stanisława Speczika (dziś prezesa KGHM) odkrył złoże złota w rejonie kopalni Polkowice-Sieroszowice, należącej do miedziowego koncernu. Jego zasobność specjaliści oceniają na ponad 80 ton. To europejski rekord. – Zasoby występują wraz z platynowcami poniżej horyzontu miedzionośnego, głęboko pod powierzchnią. Jest to najbogatsze złoże na naszym kontynencie, ale nie jest jeszcze eksploatowane – mówi Dariusz Wyborski, rzecznik prasowy KGHM. Sięgnięcie do skarbów ziemi nie jest jednak łatwe. Wydobywanie złota z dużej głębokości jest po prostu drogie.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/W-Polsce-znajduja-sie-najbogatsze-zloza-zlota-w-Europie-582652.html

A CO MIELI NAPISAĆ ŻE TO ZŁOTO WRAZ ZE ZŁOŻEM JUŻ NIE NASZE -wiec napisano ze nie opłacalne i cicho ….

===============

CO DALEJ Z TĄ SPRAWĄ ANO ZA 2-6 MIESIĘCY ABW DOJDZIE W ŚLEDZTWIE DO WNIOSKU ŻE WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU KANADYJCZYCY MAJA JE LEGALNIE – TYLKO PRZEZ NIEUDOLNOŚĆ – PRZYPADEK CO NIE JEST KARALNE PRZESZŁY W RĘCE OBCYCH

i tyle a bo to pierwszy raz w polsce sie coś nie udało przez pecha lub małe zdolnosci negocjatorów  NO NIE

=======================

MAŁE PRZEDSTAWIENIE DLA POLAKÓW JAK ZWYKLE SKOŃCZY SIĘ PORZUCENIEM TEJ SPRAWY ZA TYDZIEŃ A POLACY ZAJMĄ SIĘ KOLEJNĄ „AFERĄ” ZASŁONĄ DYMNĄ …. JAK ZWYKLE …

46 thoughts on “złoże miedzi warte 1 miliard $ ODDANE – ale nie o miedź chodzi TO ZŁÓŻE ZAWIERA 100 TON ZŁOTA !!najwieksze złoże w EUROPIE !!

 1. swiat bezmozgowych i rozmodlonych zwierzat !! slowianskich ,arabskich ,chinskich ,indyjskich nie ma szans na przezycie czy nawet walke o przetrwanie swoich narodow z …. obecna klika rodzinna kilku rodzin lichwiarskich !!! ktorzy ,maja wylaczny i ABSOLUTNY monopol na bicie judaszowych srebrnikow i…MEDIOW !!ORAZ ..WYLACZNY MONOPOL NA NAKLADANIE P R O C E N T U !!!NA MATERJE ZYWA I NIEOZYWIONA .dopoki swiat nieoczytanych i medialnie porazonych zwierzat(goi!!!) nie zrozumie tego zbrodniczego systemu nakladania PROCENTU NA PIENIADZE I ODSETEK I TAK WKOLO !! TO NASZA ZIEMIA ZOSTANIE WKROTCE NIENADAJACA SIE DO ZAMIESZKANIA!!! ZE WZGLEDU NA TOTALNE I PRAWIE JUZ NIEODWRACALNE ZATRUCIA GLOWNIE GENETYCZNE!!! I CHEMICZNE ,NASZEJ PLANETY MATKI ZIEMI ameeeen:)

 2. szczerze to też mnie to wkurwia ale co mam zrobić tylko na necie czytam to i aż się we mnie gotuje bo czuje sie bezsilny- co mam ja zrobic sam jeden czlowiek w moim srodowisku kazdego chuj interesuje los naszego kraju i to jak jestesmy dymani grubym kutasem przez wladze a ludzi ktorzy maja jakies pojecie o tych sprawach osobiscie nie znam jedynie czytajac takie to oto tym podobne blogi tu nie wiem co trzeba konspiracji podziemia. Ja tak naprawde szczerze nie wiem jak nawet cokolwiek ugrysc po prostu jest tego duzo i tak czytam troche tego troche tego moze jakies wskazowki jak zaczac dzialac co robic. Przydaja sie takie blogi i bardzo sobie ten cenie ale wkurwia mnie fakt ze sam za chuja nic nie zrobie, moze sa ludzie tacy jak ja ale potrzbuja byc troche poinstruowani..

  1. cyt:nieustraszona.
   UPIK® Datensatz – L

   L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO FINANSOW
   Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
   L D-U-N-S® Nummer 367462988
   L Geschäftssitz Ul. Swietokrzyska 12
   L Postleitzahl 00 916
   L Postalische Stadt Warszawa
   Land Poland
   W Länder-Code 616
   Postfachnummer
   Postfach Stadt
   L Telefon Nummer 226943600
   W Fax Nummer 228272722
   W Name Hauptverantwortlicher Suchocka-Roguska Elzbieta
   W Tätigkeit (SIC) 9311

   UPIK® Datensatz – L

   L Eingetragener Firmenname SAD NAJWYZSZY
   Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
   L D-U-N-S® Nummer 422535604
   L Geschäftssitz Pl. Krasinskich 2/4/6
   L Postleitzahl 00 951
   L Postalische Stadt Warszawa
   Land Poland
   W Länder-Code 616
   Postfachnummer
   Postfach Stadt
   L Telefon Nummer 225308213
   W Fax Nummer 225309090
   W Name Hauptverantwortlicher Dabrowski Stanislaw
   W Tätigkeit (SIC) 9211

   UPIK® Datensatz – L

   L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO ROLNICTWA I ROZWOJU WSI
   Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
   L D-U-N-S® Nummer 367969933
   L Geschäftssitz Ul. Wspolna 30
   L Postleitzahl 00 930
   L Postalische Stadt Warszawa
   Land Poland
   W Länder-Code 616
   Postfachnummer
   Postfach Stadt
   L Telefon Nummer 226231841
   W Fax Nummer 226231235
   W Name Hauptverantwortlicher Chodkowski Andrzej
   W Tätigkeit (SIC) 9611

  2. dalej: nieustraszona pisze.

   Trafilam w koncu na strone, gdzie podajac nazwy urzedow danego panstwa (spolki handlowej) odkrywa sie numery rejestracyjne, miejsce dzialalnosci i dane osobowe , kierujacych owe geszefty.

   https://www.upik.de/5ca0b948505f872e9ea1f98de7211b4a/upik_datensatz.cgi?view=1&senden=Weiter&id=1&crypt=91abe241a8b1719c53080a965a5df9ac&code=5ktqr&senden=Weiter

   Nie wiem, czy wyswietli sie cala ta strona z dokladnymi danymi o tym, ze Ministerstwo Zdrowia jest tez zarejestrowane jako firma z dziewieciocyfrowym numerem, a szefem tej firmy jest niejaki Arlukowicz Bartosz.

   Skopiowalam jednak do schowka czesc tej strony, jesli ta powyzsza sie nie wyswietla, zeby unaocznic ! nam tu wszystkim, ze to co mamy najwazniejsze czyli nasze zdrowie i zycie jest w mackach ponadnarodowej szajki mafijnej grasujacej na calym swiecie !

   UPIK® Datensatz – L

   L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO ZDROWIA
   Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
   L D-U-N-S® Nummer 367462863
   L Geschäftssitz Ul. Miodowa 15
   L Postleitzahl 00 952
   L Postalische Stadt Warszawa
   Land Poland
   W Länder-Code 616
   Postfachnummer
   Postfach Stadt
   L Telefon Nummer 226349440
   W Fax Nummer 226352487
   W Name Hauptverantwortlicher Arlukowicz Bartosz
   W Tätigkeit (SIC) 9431

   Tu strona oryginalna do samodzielnego wyszukiwania nazwisk i adresow gnebicieli ukrywajacych sie “rzadowo” , “sadowniczo”, “leczniczo” i “urzedowo” zniewalajacych caly swiat !

   “Szukajcie , az znajdziecie ”

   https://www.upik.de/upik_suche.cgi?new=1

   UPIK® Datensatz – L

   L Eingetragener Firmenname POLSKI NARODOWY KATOLICKI KOSCIOL W RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIE
   Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
   L D-U-N-S® Nummer 427089062
   L Geschäftssitz Ul. Modlinska 205 a
   L Postleitzahl 03 122
   L Postalische Stadt Warszawa
   Land Poland
   W Länder-Code 616
   Postfachnummer
   Postfach Stadt
   Telefon Nummer
   Fax Nummer
   Name Hauptverantwortlicher
   W Tätigkeit (SIC) 8661

   Cos nie widac nazwiska “szefa” , czyzby przeszeregowanie ?

   UPIK® Datensatz – L

   L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO NAUKI I SZKOLNICTWA WYZSZEGO
   Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
   L D-U-N-S® Nummer 422248489
   L Geschäftssitz Ul. Wspolna 1/3
   L Postleitzahl 00 529
   L Postalische Stadt Warszawa
   Land Poland
   W Länder-Code 616
   Postfachnummer
   Postfach Stadt
   L Telefon Nummer 225292718
   W Fax Nummer 226280922
   W Name Hauptverantwortlicher Kurdycka Barbara
   W Tätigkeit (SIC) 9111

 3. POZOSTAJE CHYBA TYLKO NAPISAĆ O MARNYM LOSIE I UPOKARZAJĄCYM

  KOŃCU – POLSKICH SŁUŻB SPECJALNYCH – A KONKRETNIE O OSOBACH KTÓRE WPROST Z PRLU PRZEWERBOWAŁY SIĘ DO SŁUŻB TAK ZWANYCH DEMOKRACJI WOLNOŚCIOWYCH

  POLSKI MAJĄTEK – KRAJ I GOSPODARCZE ZASOBY – SĄ NA UKOŃCZENIU RABUNKU

  PRZECHRZTY – PRLOWSKIE DZIAŁAJĄCE DZIŚ LEGALNIE JAKO AGENCI W SŁUŻBIE III R.P

  A NAPRAWDĘ JAKO FAGASI OBCYCH MOCARSTW – ZOSTANĄ NA LODZIE

  CO OZNACZA ŻE JAKO ZBEDNI DLA DEMOKRATYCZNYCH SŁ . NIE MAJA WYJSCIA BO TACY ŚWIADKOWIE NIKOMU NIE SĄ DO NICZEGO POTRZEBNI

  A NA PRZEWERBOWANIE DO 1 GRACZA LICZĄCEGO SIE DZIŚ NA ŚWIECIE – CHINY

  NIKT IM NIE POZWOLI – SŁ. DEMOKRACJI WOLNOŚCIOWYCH – PO PROSTU ICH WYKOŃCZĄ , ZAWAŁY , WYPADKI, DEPRESJE KOŃCZĄCE SIE SAMOBÓJCZYMI ZAMACHAMI

  DOSZLI DO ŚCIANY PRACA DLA CHIN NIE WCHODZI W RACHUBĘ

  STALI SIE JUŻ PRAWIE – ZBĘDNI – DOPROWADZĄ DO KOŃCA SWOJE ZLECENIA

  I ZACZNĄ ŁBY SPADAĆ BEZ LITOŚCI I PARDONU

  TAK KOŃCZĄ SZMATY DO KWADRATU – PODWÓJNI AGENCI – POTRÓJNYMI JUŻ NIE BĘDĄ

  OCZYWIŚCIE O TEJ EPIDEMII ZGONÓW ANI TV ANI INNE MEDIA NIE POINFORMUJĄ

  🙂 ZABIĆ 100 OSÓB W 1 DNIU 1 MIEJSCU – NIE DA SIE UKRYĆ

  ALE ZABIĆ 100 OSÓB W 100 ODLEGŁYCH MIEJSCACH NA 50 SPOSOBÓW W 1 DNIU – nawet pies z kulawą nogą nie zwróci uwagi w „świerszczyku”

  1. TAK WŁAŚNIE STAŁO SIĘ Z RODZINA KUKLIŃSKIEGO – ZA DUŻO WIEDZIAŁ O KGB I CIA – gdyby nie miał parcia na szkło i bohaterskie zapędy pożył by o wiele dłużej on i synowie , spytacie dlaczego tak długo , bo był medialny a to powoduje opóźnienia

   KONIEC KOŃCÓW I CIA I KGB -ZADOWOLONE JEST – i w tej sprawie pokój …

   NIKT NIE CHCIAŁ ANI CIA ANI KGB – ABY KUKLIŃSKIEMU WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ NIE ZŁOŻONO PROPOZYCJI PRACY N.P DLA CHIN

   a może i próbowano i dostał wylewu ???

   NO NIE WAŻNE ZOSTAŁ BOHATEREM – ROSJA W TEJ SPRAWIE MILCZY – CIA TEŻ – A POLACY MAJA POMNIK I TEMATY DO SKAKANIA SOBIE DO OCZU …

   I KTO WYGRAŁ ????

    1. Racja Mizia..Nie umoczonego mozna sprzatnac,ale nie zrobic z niego niewolnika do roznych zadan.Wynajac mlodocianych bandziorow do pobicia w bramie wieczorowa pora mozna na nie umoczonego ,ale nie umoczony nie bedzie niewolnikiem.Umoczonego zas sie trzyma na stolku i pociaga za sznurki.Do czasu..

   1. Sprawa Kuklińskiego nie jest prosta. z tego co poszukałem to jego teczka już w latach 52-53 została mocno przetrzebiona, zniknęło z niej około 20 stron dokumentów.. Jego życie w luksusach już jako dwudziestoparolatka w PRL też nie interesowało władz, mimo, że pochodził z biednej rodziny. Rok 1962 gdzie są dokumenty na to, że donosił na swoich kolegów jest faktem. Jest dużo domysłów, mówi się, że jego dwaj synowie wcale nie zginęli, po prostu zmieniono im tożsamość, a sam
    Kukliński był podwójnym agentem podstawionym amerykanom. Plany inwazji na Czechy przez Kuklińskiego w 1968 roku tez kładą się cieniem na jego osobie. Ludzie, którzy go znali mówili że lubił luksusy i kobiety.
    Raz wyrzucony ze szkoły, później natychmiast przyjęty, jego dziwne awanse, matura ukończona w wieku 30 lat, bardzo dziwny ten jego życiorys i wybrakowany.
    Pasikowski opierał się tylko i wyłącznie na materiałach amerykańskich, wystawił mu pomnik człowieka nieskazitelnego, ale ze szczątków jego życiorysu wyłania się inna postać.
    Nawet gdyby przyjąć, że był nieskazitelny, to dając plany amerykanom naszych lokalizacji-jakby nie patrzeć polskich nieważne że niesuwerennych naraził w razie ewentualnego konfliktu polskich żołnierzy na śmierć, gdzie służba była obowiązkowa i trwała 2 lata.
    Także przy rozumowaniu- zaszkodzę układowi warszawskiemu, zaryzykuję życie swoje i swojej rodziny zaryzykował życie tym samym setek tysięcy Polaków, bo bardzo często jednostki wojskowe znajdowały się obok miast, a wskazując cele dla rakiet amerykańskich tak właśnie by się stało.

  2. Ale 96 to juz sie da..Z kazdej strony sie da.Wszystko zalezy od ilosci umoczonych, takze w grabiez majatku narodowego.Dlatego pozwala sie pewnym kregom robic przekrety,zeby miec kwity na takich do wyjecia w dogodnym momencie.Takie rzeczy to pokazuja we filmach szpiegowskich.Lubie filmy z hollywoodu.Duzo sie mozna z nich nauczyc.

 4. Grunt kurwa, że oni mają pełne kieszenie, a w telewizji ich pokażą jak zagraniczni politycy klepią ich po plecach, to im w zupełności wystarcza.

  1. JEST JEDEN WIELKI BŁĄD POLAKÓW -nawet pobrzmiewa w twojej wypowiedzi

   klepia ich po plecach i sa zadowoleni …. TO SUGERUJE ZE ONI SĄ GŁUPI – nie są im wcześniej ludzie rozpoznają ich jako wyrachowanych złodzieji szajek -TYM LEPIEJ

   A ZAGRANICA KLEPIE BO COŚ MUSI ZROBIĆ – podejrzewam ze nawet zagranica mysli ze to durnie których mozna doić – no nie 100 %

   KAŻDY SCHOWA PRZYZWOITOSĆ I ANSE JAK SPOTKA BOGATEGO JELENIA KTÓRY DAJE SIE BEZKARNIE OKRADAĆ – GŁUPEK ??

   CZYŻBY – A JESLI OKRADANY MA W TYM WŁASNIE INTERES I ZALEŻY MU ABY BYŁ POSTRZEGANY JAKO ŁATWOWIERNY GŁUPEK

   NO TAK TEŻ BYWA

    1. JA MAM WRAŻENIE ŻE POLACY TO TAKI TRUP

     BO JA JUŻ PRÓBOWAŁEM WSZYSTKICH METOD ABY JAKIEKOLWIEK REAKCJE WYWOŁAĆ DOWOLNE

     I NIC

     CHWALIŁEM !! , OBRAŻAŁEM WULGARNIE I NIC jak u trupa

     1. Tak trup! Rozjebali duże zakłady pracy, rozbili społeczeństwo, ludzie pracują w małych grupach gdzie obowiązuje zasada, bądź lepszy, podpierdol drugiego, jak jest szansa podłóż mu świnię, będzie awans, premia, podliżesz się szefowi i masz większe szanse , że nie wyrzuci cię na zbity pysk jak będzie ludzi zwalniał. Ludzie boja się o robotę, stają się świniami wobec siebie, mają rodziny na utrzymaniu, nie chcą skończyć pod mostem, czy zapić się na śmierć a już na pewno im nie w głowie rewolucja, bo po prostu swoje siły tracą na przetrwanie. VCi co mogli wyjechali albo wyjadą, dlatego jest jak jest.

   1. własnie zajrzałem na onety, interie tvn

    CZOŁÓWKI JUZ NOWE W NOWYCH SENSACJACH CO TAM MIEDŻ
    http://fakty.interia.pl/prasa/news-fakt-chca-uczyc-dzieci-masturbacji,nId,1107657

    KOMENTATORZY ŻUCILI SIE TŁUMNIE NA ZBOCZEŃCÓW I UKRAIŃSKI SZTURM

    TYSIĄCE KOMENTUJĄCYCH MAJA NOWE GÓWNO DO OBSIADYWANIA I PYSKÓWEK

    🙂 – SERIO AFERY JUŻ POJAWIAJĄ SIĘ CO KILKA GODZIN A NIE TYGODNI I DNI – przyśpieszają – a ludzie jak karpie w stawach chodowlanych jadą za karmą

    1. wniosek POLACY TO STADO MUCH RZUCAJĄCE SIĘ Z ZACIEKŁOŚCIĄ NA RZUCANE OCHŁAPY ŚMIERDZĄCEJ PADLINY I ZWYKŁEGO GÓWNA

     I JAK MUCHY PRZEPYCHAJĄ SIĘ TARZAJĄ ATAKUJĄ JEDNA MUCHA DRUGĄ

     szkoda słów i zachodu ….

     1. i wspinaja sie po gówienku jeden przez drugiego ABY WEJSC NA SZCZYT

      I NIE ZWAŻAJĄ ŻE DONALD TUSK JESZCZE SRA I KOLEJNE WYCIŚNIETE KLOCKI MOGĄ PRZYGNIEŚĆ MUSZKI PŁAWIACE SIE W GÓWIENKU PREMIERA

      1. no idźcie tam na INTERIA, ONET, W.P, – FIRMY BAUER Gmbh – nie po to wam tam serwuja co kilka minut sensacje GINTER , HELMUT I HANS

       żebyście siedzieli na miziaforum …

       1. I PAMIĘTAJCIE BROŃ WAS BÓG PRZED JAKIMIKOLWIEK WYJŚCIAMI NA ULICĘ Z TRANSPARENTAMI ŻADAŃ PRAW PRACOWNICZYCH , SOCJALNYCH , I RZĄDANIEM USTĄPIENIA REPUBLIKI POOKRĄGŁOSTOŁOWEJ
        =================
        BO KREW SIĘ POLEJE … PRZYJEDZIE CZOŁG Z BRUKSELI I WAS ZASTRZELI
        ==================
        MODLIĆ SIĘ , UDZIAŁ W PIELGRZYMKACH , RÓŻNYCH , nie mówić nic o biedzie , złodziejstwie , samobójstwach , emigracji , wymieraniu narodu ,

        OT O JAKIŚ POMNIK TO MOŻNA , JAKIEŚ RADIO ALBO TELEWIZJE
        =====================

        SPOKÓJ CISZA !!!! BO PRAWDZIWE FORTUNY ROSNA WŁAŚNIE W CISZY – PSSTT!!!
        DAJCIE UROSNAĆ NOWYM ELITOM -a do tego trzeba pieniędzy dużo pieniedzy

        ==============================
        no co ??? NIE CHCIELI BYŚCIE W KONCU Z DUMA POWIEDZIEĆ O PREMIERZE , PREZYDENCIE

        WASZA WYSOKOŚĆ – i byc dumni ??? W KOŃCU Z ELIT -no to dajcie im ZGARNAĆ TYLE ABY BYLI MAGNATERIĄ ELITĄ A ŻEBY Z CHAMA ZROBIĆ PRAWDZIWEGO PANA – FORSA !!!!

    2. No i na kuklinskiego wszystkie opcje sie rzucily.A rabunek resztek dokonuje sie w bialy dzien.Grunt to sie dopchac do koryta jak rozne na chybcika tworzone partie ikonowiczowe i narodowe i wyladowac w brukseli.To chyba jakis sztokholmski syndrom w obecnych partiach.Tak je te nowe partyje tej brukseli nie lubia,ze mala sobie nog nie polamia i glow w gonitwie do brukselskich foteli i blacikow z przyciskami,do tych biur z sekretarkami..Ot patryjotyzm.Od siedmiu bolesci..

   2. To, że to są tępaki nie ulega żadnej wątpliwości, ale tą kwestię należy rozgraniczyć-nie są nimi jeżeli chodzi o ich prywatę, tu stoją na wysokości zadania;)

 5. Ale mnie to wcale nie dziwi Mizia! Wielokrotnie już było pisane u Ciebie na forum o naszej byłej gospodarce sprzedanej za psi grosz obcemu kapitałowi, o strategicznych gałęziach gospodarki jak telekomunikacja, banki, energetyka oddanych prawie za darmo, to kurwa dlaczego nie mieli by oddać złota i wszystkiego innego co przedstawia jakąś wartość? Są po prostu kurwa konsekwentni w swojej polityce, zachowują się jak alkoholicy którzy wynoszą srebra rodowe z domu, a dzieje się tak dlatego ponieważ nie ponoszą żadnej odpowiedzialności karnej za swoje decyzje. Pojęcia jak godność, honor, są im nieznane, to ludzie którzy nie nadają się nawet do kierowania zaprzęgiem. Polskę, Polaków mają głęboko w dupie i piszę tutaj o całej klasie politycznej i kurwa nie robi mi to żadnej różnicy czy jedni mają nas głębiej w dupie a inni mniej, żadna pociecha.
  Ich jedyne recepty śa cały czas takie same na długi które robili i robią-wyprzedaż wszystkiego co się da, podnoszenie wszelkich opłat i podatków, zabieranie przywilejów ludziom pracy. To jest ich pomysł na rządzenie od 1989 roku!!!!!

  Max Schmitt vel Stirner o dwóch najgorszych upiorach jakie spotykamy w swoim życiu.
  Pierwszy upiór, to PAŃSTWO-chce byś oddał wszystko (podatki), (mami fikcjami takimi jak:patriotyzm, naród… bylebyś płacił! )
  Jak sprawdzić upiora? Poproś o pomoc…..
  Masz płacić, a nie mieć sprawy !
  Z czasem ofiara staje się wstrętna dla upiora (jak już wszystko wyssane)
  Im bardziej nas wysysają, tym bardziej nas nienawidzą.
  2. RELIGIA-straszenie piekłem etc.etc.
  -płać za śluby, chrzty, pogrzeby, msze….
  To czego nie zabrało ci państwo, zabierze ci religia.
  Jak sprawdzić upiora ? Miej jakąś sprawę..
  Max Stirner(pseudo) 1806-1856

  1. RACJA W 100% – TEN NUMER BYŁ JUZ ROBIONY W POLSCE – BANKI SPRZEDAWANO BANK WYLICZAJAC JEGO WARTOSĆ W NIERUCHOMOSCIACH I PIENIĄDZU W POŻYCZKACH

   ALE MILIONY W FEJFACH W PIWNICACH NIE BYŁY WLICZANE – TAK JAK WARTOŚĆ MEBLI

   SKUTEK KUPOWANO BANK ZA 1 000 000 ZŁ

   A W PIWNICACH LEŻAŁY SETKI MILIONÓW
   ==============
   TO TAK JAKBY KTOŚ CI SPRZEDAŁ PORTFEL – WART ZŁOTY 10 A W ŚRODKU BYŁO BY 1000 DOLARÓW – 🙂 – płaciłeś tylko za portfel
   ==================
   cos jeszcze
   KAŻDY SŁYSZAŁ O OSZUSTWIE POLEGAJACYM NA WCISKANIU SZTABEK MIEDZI POZŁACANYCH – majacych robić za złoto

   A CZY KTOŚ SŁYSZAŁ O OSZUSTWIE ZŁOTE SZTABKI – MIEDZIOWANE – ABY ROBIŁY ZA MIEDZIANE SZTABKI

   NO TO MACIE OKAZJE TO OBSERWOWAĆ

   PRAWDZIWA SENSACJA TYLKO W POLSCE MOZLIWE !!

 6. w tym roku jeszcze 2 duże podniecajace afery BLOGOWE POTYCZKI MEDIALNY SZUM

  1 – „ANTRACYT”
  2 – „GRAFEN”

  🙂 afery w przygotowaniu – oj bedzie o czym popisać pogadać

  1. ja mam na dziś takie dwa pytania ani wredne ani głupie – KTÓRE MOGLI BY MEDIALNI UCZCIWI RZEKOMO BLOGERZY , DZIENNIKARZE ZADAĆ W FORMIE ART. PRASOWYCH

   ZWYCZAJNE DO PREMIERA – PREZYDENTA

   1- DLACZEGO W POLSCE NIEMA -AGENCJI BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO NA WZÓR INNYCH PAŃSTW ???
   2- CZY AFERA Z MIEDZIOWYM ZŁOŻEM MA POWIĄZANIE Z ZŁOTYM ZŁOŻEM

   OBYDWA ZŁOŻA BYŁY W DYSPOZYCJI KGHM ..

   PRZECIEŻ TO PROSTE PYTANIA JESLI JEST UCZCIWIE I JA ZMYŚLAM TO POWINIEN KTOŚ MNIE SKOMPROMITOWAĆ

   3 – 5 ZDAŃ I PO SPRAWIE

   ALE PO CO KOGO TO OBCHODZI A PO ZA TYM TAKI BLOG WARIATA …….. NAWET JAKBY NAPISAŁ 100 % PRAWDY TO KTO MU UWIERZY ????

 7. ZŁOŻE MIEDZI TO JEST ZŁOŻE ZAWIERAJĄCE ZŁOTO !!!!!!!

  A WY SOBIE WIERZCIE W CO CHCECIE OCZYWIŚCIE – PODANE PRZEZ MEDIA !!! I SŁUŻBY ….

  od temacik na kilkadziesiąt godzin , za 2 dni wrzucą coś nowego równie podniecającego – i dalej i dalej aż do końca…… PEWNEGO DNIE OBUDZICIE SIĘ RANO PRZEJRZYCIE NET , TV WIADOMOŚCI PRASÓWKA

  A TU NIEMA AFERY ……. ŻADNEJ – WIECIE CO TO BĘDZIE OZNACZAŁO ????

  1. Kula Lis 62
   18 lutego 2014 o 13:31

   Zawziąłem się i dokładnie policzyłem, tylko miedź i złoto, srebra nie bo nioe podano ile jest jego zasobów. “Wprost”: Ministerstwo Środowiska oddało złoże miedzi warte miliard dolarów. ‘Znajdujące się pod powierzchnią Głogowa złoże Bytom Odrzański trafiło w ręce kanadyjskiej firmy reprezentowanej przez byłego prezesa KGHM. Bytom Odrzański zawiera 8 milionów ton miedzi wartej od 700 milionów do ponad miliarda dolarów’. Nie mam co robić, nudzę się, sprawdzam… Tona miedzi to jakieś 10.000 dolców według Gazety.pl Dopiero później trafiam na portal money.pl na którym wykazane są aktualne ceny plus zmiany jakie zachodziły w cenach surowca. Anyway cena miedzi to jakieś 7.200 dolców za tonę. Na tym samym portalu dowiedzieć się mogę, ze aktualna cena dolca to 3.0250 zł. Mianowicie 3zl. jak łatwo policzyć 8.000.000 x 7.200 = 57.600.000.000 58 miliardów dolców. 174 miliardy złotych. Złoto przyjmuję 100 ton, czyli 1400$ za uncję/33gr, daje to ok. 6000$ za 100 gram x 10= 1 kilogram = 60000$ x1000kg =60000000$ x 100 = 6000000000$ czyli 6mld$ x 3.0250 zł = 19 mld zł!!!, czyli daje to tylko w wypadku miedzi, złota przekręt na ok. 200mld zł!!! reszta pozostaje do wyliczenia. A więc Tygodnik “Wprost” nie odkrył przekrętu. On tylko niezbyt umiejętnie TUSZUJE jego rozmiary myśląc, że ma wyłącznie z lemingami do czynienia. Amber Gold, Fin Royal, etc.. przy tym to mały pikuś. THIS IS THE WAKE UP CALL ! Ps. Próbowałem umieścić takie sprostowanie na portalu “Wprost”. Natychmiast to zbanowali.Tak więc podejrzenie, że ten “jeden miliard USD” jest przykrywką do znacznie większej skali przekrętu może być uzasadnione. A polskie złoża zawierają oprócz miedzi znaczne ilości srebra, złota i innych rzadkich metali.

   PANIE MIZIA WKLEJAM BO PAN NIE POLICZYŁ O JAKA KWOTĘ IDZIE

   1. Przejrzałam cały polski internet , pan jako jedyny połączył te ewidentne sprawy
    złoża złota i miedzi , dziwne bo nazwisko prezesa KGHM i nazwisko prezesa kanadyjskiej spółki TO TA SAMA OSOBA ba nawet ten kto odkrył złoża złota w zasobach KGHM to też ten sam człowiek -DO TEGO POTRZEBA ABW , PRZECIEŻ TO ROZGRYZŁ BY POSTERUNKOWY Z STAŻEM 2 TYGODNI PRACY JAKO DZIELNICOWY.

      1. BO CHCEMY PRZEZ NIC NIE ROBIENIE TO JESTESMY – UKRAINA 1 MINUTA TEMU – NATERCIE BUNTOWNIKÓW W TOKU – 3 OSOBY ZABITE – DEMONSTRANCI STRZELAJA Z BRONI OSTREJ DO POLICJI – oblewaja naftą mieszana z olejem i podpalaja

       to nie bezyna to coś prawie nie do zgaszenia

       1. TERAZ LUDZIE TAM PÓJDA NA OSTRO

        MAM NADZIEJE ZE STARE METODY UPA ZOSTANA ZASTOSOWANE – RĄBANIE , ĆWIARTOWANIE , PATROSZENIE i tak dalej zanim putin uśmierzy wytna wielu oligarchów – takich kulczyków ich nich

       2. Jakie UPA?.To tylko tak dla picu,zeby postraszyc faszyzmem i przekonac nie przekonanych,ze tylko wejscie do unii zbawi przed UPA.Po ta UPA ogrzana jest potrzebna. To po pierwsze.Dla propagandy Mizia ,dla propagandy..Po drugie.Albo tez wykorzystania tej UPA w ktoryms momencie dla potrzeb szykowanej ” europejskiej wiosny”.Pojawil sie na Ukrainie specjalista od ” arabskich wiosen” ,filozof ,niejaki Henry Levy ( nazwisko tu wazne).Poczytac troche, jaka role odegral w wybuchu tzw. arabskich wiosen w epoce rzadow PRAWICOWEGO prezydenta niejakiego Sarkozego.Pojawienie sie tego faceta filozofa dziwnym trafem bardzo wpywowego , zle wrozy..Ukrainie i Europie.

       3. Putin wytnie,kogo trzeba..Na pewno nie swoich oligarchow jak by co nie wytnie.Ta wiosenka ukrainska moze wyciac Putina..,ktory podpadl za chodarkowskiego i innych ,ulubionych w Szwajcarii i Niemczech..Nie jest ciekawie.Dla ludi Ukrainskiego,ktory zaplaci za wojny oligarchow z oligarchami takze putinowymi.Krwia zaplaci i nedza w przyszlosci..

       4. Mizia .Trzeba wiedziec,gdzie umiescic cztery litery.Na Ukrainie ,z tego co widac po gosciach tam skladajacych wizyty kurtuazyjne ,to widac jedno.Nie ma co narazc dla tych panstwa wizytujacych wlasne cztery litery.Bo tym panstwu wizytujacym i przemawiajacym do oglupialych tlumow bardzo zalezy,bardzo,zeby naiwni te tylki ruszali.A pieczenie to oni ci panstwo ,beda piec i wyciagac kasztany z ogniska …rekomoa,tych co tylki ruszyli.

 8. POLAKÓW ROBIĄ W WAŁA NA SKALĘ OGROMNA SZTUCZKAMI – TYPU KRÓLIK Z KAPELUSZA PATRZCIE – a w tym samym czasie wywożą wam z domu wszystko co sie da

  A WY RAJCUJECIE SIĘ KRÓLICZKIEM Z KAPELUTKA …………..

  a jak juz dojrzycie aferę armujecie tylko tak długo aż wam podrzucą nową – JAK DZIECI

  KTO DZIŚ PYTA O 500 AFER TUSKA ??? W SWOIM CZASIE GŁOŚNYCH … NIKT

  WAS RAJCUJE KAŻDA KOLEJNA – CZYLI LUBICIE SENSACJE

  POLACY WRĘCZ CZERPIĄ JKKAŚ ZBOCZONA SATYSFAKCJE Z PODNIECANIA SIĘ JAK WAS OKRADAJĄ PONIŻAJĄ

  UWIELBIACIE TEN SZUM MEDIALNY PODNIECENIE I PRZEŚCICGANIE SIĘ W PLOTKACH I KOMENTARZACH KTO NAPISZE LUB OPOWIE JAK NAS GNOJĄ

  potem zapał wygasa nawet do plotkowania i czekacie na kolejnego NIUSA typu afera złodzieje rany boskie to niewiarygodne

  A WSZYSTKO ZACZYNA SIE I KOŃCZY NA PYSKÓWKACH W INTERNECIE !!

  ZGROZA ??? TO WASZA POSTAWA …………

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: