"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

szwecja- 5 latek – mamusiu okropnie jabać mi się chce -W POLSCE NAUCZY TEGO SZKOŁA SĄ PODRĘCZNIKI -DLA POLSKICH DZIECI !!!!!!!!!

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

WYJAŚNIENIE – TYTUŁU JEST TO AUTENTYCZNY ZWROT DZIECKA DO MATKI ODBIERAJĄCEJ GO Z PRZEDSZKOLA GDZIE WŁAŚNIE JEST TEN PROGRAM EDUKACYJNY 

SZWEDZKA PRASA OPUBLIKOWAŁA GO W SWOICH MEDIACH TEŻ JAKO TYTUŁ DO PEWNEGO ARTYKUŁU PRASOWEGO ..

ŹRÓDŁO NIUSU !!

GŁOS WIELKOPOLSKI

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/967303,z-wielkiej-ksiegi-siusiakow-dziecko-dowie-sie-jak-jest-penis-po-bulgarsku,id,t.html?cookie=1

Lisa: Czasami się masturbuję. To pomaga, kiedy jestem zestresowana i chcę się rozluźnić albo zasnąć”. To fragment „Wielkiej księgi cipek”, książki do edukacji seksualnej dla dzieci powyżej 10 roku życia, przetłumaczonej z języka szwedzkiego. Dostępna jest również wersja dla chłopców. W „Wielkiej księdze siusiaków” mali mężczyźni przeczytają, m.in. jak można opisać męski organ płciowy (wersje alternatywne: drut, korzeń, adolf, yoistick, fajfus) oraz jak nazwać go w innych językach. Dowiedzą się też, że w trakcie nocy mają – co najmniej – dziewięć wzwodów, a w ciągu całego życia wydalają 55 litrów spermy.
Wycofania podręczników zażądała ostatnio posłanka Prawa i Sprawiedliwości Izabela Kloc. W piśmie do minister edukacji narodowej oceniła, że książki te są obsceniczne, wulgarne, noszą znamiona pornografii i obrażają uczucia religijne. Do minister Krystyny Szumilas trafiła też lista „ksiąg zakazanych” (na której znalazły się m.in. „Wielka księga siusiaków” i „Wielka księga cipek”).

Izabela Kloc uważa, że wspomniana literatura propaguje rozwiązłość i patologiczny model rodziny, niszczy niewinność i sprowadza ciało do przedmiotu użycia seksualnego.

Jej zdaniem takie rozbudzenie i stymulowanie poziomu hormonów w dzieciństwie, prowadzi do zaburzeń osobowości.

Może też doprowadzić do zaburzeń w zakresie tożsamości płciowej. Zdaniem Kloc, książki rozpowszechniają treści prezentujące praktyki homoseksualne i homoseksualny tryb życia, jako pełnoprawny element życia społecznego na równi małżeństwem.

Z partyjną koleżanką zgadzają się wielkopolscy posłowie. Zdaniem Jana Dziedziczaka z PiS nieodpowiednia literatura może wyrządzić młodemu człowiekowi wiele krzywdy – na przykład spowodować zbyt wczesne rozbudzenie seksualne i zwiększyć liczbę niechcianych ciąż.

– Istnieją dwie szkoły, mówiące o tym jak powinna wyglądać edukacja seksualna – tłumaczy Jan Dziedziczak. – Jedna z nich mówi o seksualności w sposób mechaniczny. Druga – ta właściwa – stawia na naukę odpowiedzialności, której konsekwencją jest świadome zakładanie rodziny.

Z podobnymi zarzutami nie zgadza się Grupa Edukatorów Seksualnych przy Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, która promuje serie.

– Nie używamy tych książek na naszych zajęciach, nikogo również do tego nie zmuszamy ani nie namawiamy. Książka jest objęta naszym patronatem, ponieważ uważamy, że są warte uwagi – tłumaczy Małgorzata Kot, koordynatorka grupy. – Książki te przedstawiają tematykę seksualną w sposób ciekawy i humorystyczny, zawierają wiele informacji o fizjologii

Wiedza zostaje przekazana w sposób prosty i zrozumiały,co zachęca młodego człowieka do dyskusji.

Grupa zwraca też uwagę na poziom edukacji seksualnej, którą oferuje się młodemu człowiekowi w domu i szkole.

– Docierało do nas wiele listów od młodych ludzi, którzy żalili się, że edukacja seksualna w szkole jest znikoma – wyjaśnia Małgorzata Kot. – Wiedzy takiej nie zasięgają również w domu. Z naszych badań wynika, że ponad 40 procent młodzieży nie rozmawiało z rodzicami o seksualności, a jeśli rozmowy się odbywały to było to straszenie i moralizowanie zamiast przekazywania wiedzy i uczenia postaw. Z odbieranych przez nas wiadomości i telefonów wynika, że młodzież nie ma z kim porozmawiać o swoich problemach oraz że nie posiadają podstawowej wiedzy w zakresie swojego zdrowia i seksualności.
Na podobnym stanowisku stoi Wydawnictwo Czarna Owca, które wypuściło serię.

– Nie czujemy potrzeby komentowania tej sprawy. To czytelnicy sami decydują o tym, czy chcą korzystać z naszych publikacji. Niewątpliwie przez kilka lat obecności tych książek na rynku, zyskały one uznanie rodziców, chcących edukować swe dzieci w zakresie seksualności – czytamy w oświadczeniu.

To nie pierwszy raz kiedy w Polsce jest głośno o edukacji seksualnej. Temat ten pojawił się, między innymi przy okazji projektu ustawy Ruchu Palikota. Politycy tej partii zaproponowali, aby obowiązkowe lekcje wychowania seksualnego wprowadzić już od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Mimo że pomysł nie został zaakceptowany, dyskusja na temat edukacji seksualnej dzieci wcale się nie zakończyła.

Prawdziwa burza rozpętała się po konferencji naukowej poświęconej seksualności osób nieletnich i małoletnich, współorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Jednym z punktów programu była prezentacja „standardów edukacji seksualnej w Europie”. Raport na ten temat przygotowała Światowa Organizacja Zdrowia. Za najbardziej kontrowersyjne uznano stwierdzenie, że edukacji seksualnej powinny być poddane dzieci przed czwartym rokiem życia. Rodzice z obawą przyjęli także informacje o szwajcarskich sex boksach – materiałach służących do edukacji seksualnej, składających się z pluszowego penisa i waginy. Do minister edukacji trafiło wiele listów z prośbą o kontrolę podręczników do wychowania do życia w rodzinie. Protest pt. „Ręce precz od naszych dzieci” zorganizowała też w kilku polskich miastach Prawica Rzeczpospolitej.

=======================

I CO POLACY NA TO …. JAK ZNAM ŻYCIE NIC …

OT TAK SOBIE PRZEJDZIE BEZ ECHA

WAS JUŻ NIC NIE RUSZA ŻADNA PODŁOŚĆ , ZBRODNIA, KURESTWO

DOSŁOWNIE NIC

BOLI ALE TO PRAWDA TAM GDZIE SIĘ 5 NA 100 BUNTUJE TYCH PIĘCIU TO JEST NIC !!

WAS JUŻ NIEMA

74 thoughts on “szwecja- 5 latek – mamusiu okropnie jabać mi się chce -W POLSCE NAUCZY TEGO SZKOŁA SĄ PODRĘCZNIKI -DLA POLSKICH DZIECI !!!!!!!!!

 1. Panowie Mizia i Kefir, proszę o chwilowe stonowanie. Łatwo jest doradzać, ale czy jest recepta na organizowanie i uświadamianie społeczeństwa na skalę choćby tajnych kompletów ? Jak zmobilizować i zorganizować ludzi, kiedy jak ktoś słusznie zauważył ludzi po prostu nie stać na protesty ze względów ekonomicznych i organizacyjnych.
  Kto ma organizować protesty i za czyje fundusze ?
  90% narodu ledwie dyszy na opłaty i spłatę kredytu. Jakakolwiek przerwa w pracy może się zakończyć natychmiastowym zwolnieniem i utratą dochodu. Jedyna nadzieja w uświadamianiu niezależnych przedsiębiorców i w wojsku na kadrze średniego stopnia, czego klasycznym przykładem były pucze pułkowników – b. skuteczne.
  Wniosek – polakami rządzi strach i brak wiedzy (polityka,historia,prawo).
  Jak zorganizować ludzi kiedy wszystkie partie polityczne są skompromitowane, a wybory się fałszuje na judo-moskalskich serwerach?
  I ostatni punkt – jak znaleźć niesprzedajnych liderów ?
  ps: czytam wasze informacje od kilku lat. Pracę w Judeopolonii omijam szerokim łukiem, aczkolwiek mieszkam tutaj z rodziną.

 2. – Polacy to podzieleni ludzie. Są inteligenci i prostacy.
  – Każdy Polak jest inny, nie można powiedzieć, że wszyscy jesteśmy prostakami, albo bardzo kulturalnymi ludźmi. Mam dosyć tych stereotypów…
  – Uważam, że polacy są tylko w połowie prostakami i chamami. Są ludzie którzy zachowują się jak należy i mają swój honor. Po prostu tacy ludzie są najmniej kontrowersyjni i dlatego nic o nich nie słychać.
  – Brak wychowania – wścibstwo, ograniczenie umysłowe, brak szacunku dla drugiego człowieka, gwałcenie wolności osobistej drugiego człowieka, krętactwo, matactwo, szyderstwo, itp. itd…jeszcze długo by tak wymieniać – zeszliście na psy!
  – Pracowalam w jadłodajni we Wloszech przez pewien czas podajac do stolu dla imigrantow z calego swiata. Tylko Polacy byli pijani, brudni, arroganccy, chamowaci. Z innych krajow umieli okazac wdziecznosc i zachowac sie przy stole.
  – To proste, bieda i nędza korzysta z pomocy, inni widać nie musieli darmowe wyżerko, zobowiązywało WYSOKĄ kulturą .
  – Oczywiście, że Polacy to prostacy, chamy, ciemnota i fanatycy religijni. I jeszcze wiele paskudnych rzeczy kryje sie pod nazwą Polak. Żal…
  – Polacy to prostaki … i koniec. Po prostactwie właśnie (i polskiej mordzie ) można poznać nas wszędzie na świecie …
  – Po długim pobycie za granicą, wiem co mówią o Polakach poza Polską. Nie jest to problem edukacji (znam panienki magisterki, które nie potrafią napisać poprawnie jednego zdania). To nie jest problem „octu na półkach” ani podziału na inteligentnych i prostych polaków. Uważam, że to problem MENTALNOŚCI polaków.
  – Oczywiście, że Polacy to chamy. Więc może lepiej pytać DLACZEGO tak się dzieje?! Jeśli w naszych przedszkolach i szkołach dochodzi do WYJAŁAWIANIA dzieci z ich naturalnej wrażliwości muzycznej to jakie mogą być tego efekty? Osoba głucha muzycznie jest także głucha emocjonalnie, niewrażliwa – stąd ta polska pospolitość, prostactwo. Zobacz na czym to polega: http://www.youtube.com/2009jarski

  1. PROBLEM POLEGA NA TYM ZE U STERU W POLSCE OD 1945 ROKU SĄ WŁASNIE CHAMY CHAMY POSŁOWIE CHAMY PREZESI DYREKTORZY OFICEROWIE SĘDZIOWIE I TAK DALEJ

   CHAMY TERRORYZUJĄ I NADAJĄ TON

    1. TAK TYLKO TE CHAMY ZROBIĄ WSZYSTKO ABY NIE STRACIĆ TEGO ICH RAJU WSZYSTKO JAK TRZEBA TO KATOLAMI , JAK TRZEBA TO NAWET PEDAŁAMI I ZBOKAMI BYLE NIE WRÓCIĆ DO POLEPY

     ZRESZTĄ WIDAĆ FAŁSZUJĄ WYBORY, MORDUJĄ WROGÓW , SPRZEDAJĄ CO KTO CHCE KUPIĆ ZA JEDYNE ZOSTAĆ NADAL ELITĄ

    2. A CHAMY TE WIEDZĄ JEDNO ŻE JESLI BĘDĄ POSŁUSZNE W STOSUNKU DO NIEMIEC , WATYKANU I MOSKWY – TO SĄ NIE DO RUSZENIA TYLKO WOJNY SIĘ BOJĄ BO WIEDZĄ ŻE TYLKO TO ICH MOŻE WYSŁAĆ NA OJCOWIZNĘ CZYLI DO NOR Z KTÓRYCH WYPEŁZLI

     1. Dobrze to ujales Mizia, to jest prawda tylko w takim razie nie ma sensu cokolwiek robic, bo wojny raczej nie wywolasz.

  2. No nic żegnam te forum i wszystkie inne z przyczyn osobistych. Nie żeby mi się coś specjalnie nie podobało, wręcz odwrotnie, ale

   jednego nie rozumiem, na CHUJ ja się tu udzielam w wątkach politycznych, skoro jestem emigrant, który ma w CHUJU ten kraj, NAPIERDALA donosy i jest DESTRUKCYJNY – przecież to bzdura jest.

   Proszę o BANA na widzenie i pisanie tutaj. Nie będę kombinował, proxował, tunelował – zbyt leniwy jestem. Pierdole, zakładam bana na każdy webowy tekst w polskim języku – nie chce widziec…. Kurwa jak ciężko się od tego odciać … ale da się.

   WYPIERDALAM ALL – sam sobie znów winien.

   Życie mi spierdala, na pierdoleniu, czytaniu i przekonywaniu się. Bawicie się sami w liczniki, statystyki, dialogi itepe. Szkoda czasu nawet, dochodzi i czytać to wszystko co smarujecie. Zamiast napierdalać 3D, IT, VID i inne, to znów się wpierdoliłem. Kuple mają rację, oni zapierdalają a wy pierdolicie i tyle z tego. Ujebać wszystkich blogusiów, smefusiów, pedałów i innych.

   Powodzenia. Drugi raz postaram się nie dać sobie spierdolić życia w ten sposób.

   Sam AUTOR napisał, że jest we wszystkim po CHUJU i POZAMIATANE – no więc temat zamknięty, o czym tu jeszcze PIERDOLIĆ ?

   NO OVER. GL.

   1. I GITARA – RACJA 🙂 A JA SMARUJE Z NUDÓW BO GRY MNIE NIE INTERESUJĄ A TAK SOBIE MOŻNA SPUŚCIĆ PARĘ 🙂

    I ZJEBAĆ TYCH MŁOTÓW ŻEBY NIE ROBILI SIARY BO ZA GRANICĄ SIEDZIWNIE PATRZĄ A JA CHCĘ MIEĆ ŚWIĘTY SPOKUJ

     1. tak, ale w tym wątku dostaje jeszcze powiadomienia na maila o Portugalii, której gminy rozdają domy za darmo; i piwa jeszcze nie skończyłem;

 3. PODSUMOWUJĄC KOMU W POLSCE DZIŚ SIĘ PODOBA ???

  ANO TYM KTÓRYM WYGODNIE I NIE MÓWIĘ TU O ELITACH BYNAJMNIEJ A O MILIONACH DLA KTÓRYCH TEN STAN ŻECZY TO RAJ .. TAK RAJ

  BO JESZCZE 40 -30 A NAWET 25 LAT TEMU ICH ŻYZIE WYGLĄDAŁO TAK

  DREWNIANA CHAŁUPA , POLEPA SRANIE ZA STODOŁĄ , EWĘTUALNIE PRZEDMIESCIA MIASTA KLITKI 20 METROWE BEZ KIBLI I WODY – WSZY , ŚWIERZB CZĘSTE CHOROBY PSYCHICZNE W RODZINACH WYWOŁANE DZIEDZICZNYM SYFILISEM

  DZIŚ UWAŻAJĄ ŻE SĄ W RAJU BO JAKO PIERWSI W RODACH MOGĄ NOSIĆ KOSZULE I KRAWAT – MAJĄ WC W DOMU I JAKOŚ STARCZA NA CIUCHY Z LUMPEXU – ŻARCIE Z ZACHODNICH SKLEPÓW

  KOMUNA NA KTÓRĄ W ZASADZIE PLUJĄ DAŁA IM WYKSZTAŁCENIE , MIESZKANIA I EMERYTURY DZIŚ GREMIALNIE LEŻĄ W KOŚCIOŁACH

  NAWRÓCONE CHAMY AWANSOWANE PRZEZ PRL A ICH DZIECI PRZEZ PLATFORMĘ OBYWATELSKA

  I TE KURWY Z LEWA I PRAWA ASPIRUJĄ DO TRADYCJI I i II R/P JAKO SPADKOBIERCY 🙂 JACY SPADKOBIERCY JAK ICH DZIADKOWIE I PRADZIADKOWIE BYLI LUDŹMI Z GMINU LUB MARGINESU SPOŁECZNEGO

  NAWET KOMOROWSKI KONFABULUJE ŻE HRABIA

  OJ ODWIECZNA TĘSKNOTA CHAMA DO BYSIA PANAMI 🙂

  PRZECIEŻ WYSTARCZY TYLKO POPATRZEĆ NA ICH RYJE TYCH ELIT – ZWYKŁE TWARZE CHŁOPÓW PAŃSZCZYŹNIANYCH , A Z BLISKA KRÓTKIE NOGI DŁUGI TUŁÓW – PRZEWAŻNIE KURDUPLE , PALCE RĄK KRÓTKIE GRUBE ZAKOŃCZONE PAZNOKCIEM NIE POKRYWAJĄCYM OPUSZKA

  TO ANTROPOLOGICZNY ZNAK PRZYNALEŻNOŚCI DO MIOTU CIĘŻKO ZAPIERDALAJĄCYCH ZBIERACZY KARTOFLI NA PAŃSKIM POLU

  E L I T Y 🙂

  A TACY PAŃSZCZYŹNIANI WE KRWI MAJA KRADZIEŻ

  CO INNEGO CHŁOP POSIADACZ – GOSPODARZ !!!!

  szacun

 4. Rzeczpospolita: lider ukraińskich neonazistów z Majdanu chce rewizji granic z Polską i pozyskania bomby atomowej

  „Sprawiedliwość nakazywałaby, aby Przemyśl i kilkanaście powiatów wróciły do Ukrainy – mówi Andrij Tarasenko, rzecznik radykalnej organizacji Prawy Sektor, najmocniej zaangażowanej w walki z milicją wokół Majdanu. (..)
  Dlatego musimy odzyskać broń atomową. Mamy na Ukrainie własnych specjalistów, którzy do tego doprowadzą”

  Czytaj więcej tylko w linku poniżej:

  http://kefir2010.wordpress.com/2014/01/30/rzeczpospolita-lider-ukrainskich-neonazistow-z-majdanu-chce-rewizji-granic-z-polska-i-pozyskania-bomby-atomowej/

  FASZYZM NIE PRZEJDZIE !!!
  Stop faszystowskim BESTIOM.
  Skrajną prawicę powinno się pokazywać dla beki w cyrku!!!
  Tako muwię ja, Jarek Kefir.

  TERAZ JUŻ MNIE ROZUMIESZ???

  1. Rzeczpospolita: lider ukraińskich neonazistów z Majdanu chce rewizji granic z Polską i

   i bardzo dobrze to zdrowy odruch który kraj chiał by sasiadować z takim burdelem zanarchizowanym -SPEDALONYM BEZ HONORU I AMBICJI – TO REALNE ZAGROŻENIE DLA NIC

   TAKĄ KURWĘ III R.P ZA PARĘ GROSZY MOZE KUPIĆ KAŻDY I STWORZYĆ BAZĘ DO AGRESJI

   NA ZDROWY NARÓD – TAKIE BURDELE LIKWIDUJE SIĘ W ZALAŻKACH

   TO TRZEBA ROZEBRAĆ POMIEDZY SĄSIEDNIE KRAJE

    1. CHOĆBYŚ SIĘ ZESRAŁ I NIEWIEM JAK BLUZGAŁ TAK BEDZIE

     A OBLICZE TO WY POKAZALIŚCIE KURWY I ZŁODZIEJE – SPRZEDALIŚCIE WSZYSTKO NAPOŻYCZALI KASY I PRZEPIERDOLILI

     TAK TY TEŻ – BO BRAK SPRZECIWU TO PRZYZWOLENIE – I CZERPANIE KOŻYŚCI -zlewki bo zlewki ale chlipiesz i siedzisz cicho

     NIE ROBIENIE NIC GDY POPEŁNIANE JEST PRZESTĘPSTWO – JEST TAK SAMO PODPADAJĄCE POD PARAGRAF JAK SPRAWCA – TO WSPÓŁÓDZIAŁ W ZBRODNI POLEGAJĄCY NA NIE ZAWIADOMIENIU I NIE UDZIELENIU POMOCY

     JESTEŚCIE WSZYSCY WINNI TAK JAK CAŁE TE WASZE ELITY – TAK WASZE – NIE MOJE

     JA OD 15 LAT W SENSIE ADMINISTRACYJNO PRAWNYM TU NIE MIESZKAM WIĘC NIE MOJA WINA

     A TERAZ WAS PODZIELĄ I ZAPĘDZĄ DO ROBOTY I TO CIĘŻKIEJ ROBOTY ……….

     1. PANIE MIZIAFORUM, NIC TAKIEGO NIE BĘDZIE, OD 5 LAT (2009) DO SPUŁY Z BEINEM I INNYMI STRASZYCIE LUDZI

      APOKALIPSĄ KLIMATEM KOMETAMI WOJNAMI DIABŁAMI CUDAMI NIE WIDAMI

      ZUPEŁNIE TAK JAK TO ROBIŁY KLECHY TO JEST PRANIE LUDZIOM MUZGÓW!!!!

      GENERUJECIE STRACH I LĘK, WIĘC RZECZYWIŚCIE, TAKIE COŚ MOŻE SIĘ STAĆ, ZAISTNIEĆ. TYLKO W NIEKONIECZNIE TAKIEJ FORMIE JAK WY SOBIE TEGO ŻYCZYCIE

      ZŁO I STRACH JAKIE SIĘ WYSIEWA DO WSZECHŚWIATA ZAWSZE WRACA PANIE MIZIA.

      1. WIDZISZ JAKI TY DUREŃ JESTES WIESZ PO CO TE KOMETY ??

       PO TO ZEBY ZWIĘKSZAĆ OGLADALNOSĆ TAKA SZTUCZKA

       2 ARTY O TYM ŻE JUZ KONIEC I 4 O TYM CO PRAWDZIWE

       ALE TO ZA SKOMPLIKOWANE NA CIEBIE I DLATEGO MASZ TAKIE CHUJOWE ŻYCIE I ZOSTANIE TAK DO ŚMIERCI Z TENDENCJĄ POGARSZANIA SIĘ

       DUPA NIE NADAJSZ SIĘ DO ŚWIATA REALNEGO I TYLE

       A TO PIERDOLENIE W NWCIE GRYZMOŁÓW TO WALKA – 🙂 JAKA WALKA KOLEJNY PALANT

       JAKICH SETKI PISZACYCH O SPRAWACH NA KTÓRE MA WPŁYW JAK JA NA KONIEC ŚWIATA

       1. TO CO TY PROPONUJESZ TO JEST POLITYKA NIENAWIŚCI, AGRESJI I KSENOFOBII

        A TE CZASY POWOLI ODCHODZĄ DO LAMUSA PAMIĘTAJ

        MYŚLISZ ŻE NIE MASZ WPŁYWU?

        NIE ZNASZ MOŻLIWOŚCI JAKIE MA UMYSŁ CZŁOWIEKA I JEGO MOC KREACJI

        MYŚLISZ STARYMI KATEGORIAMI OBUDŹ SIĘ CZŁECZE

        JEŚLI W JEDNEJ CHWILI LUDZIE PRZESTALIBY SIĘ BAĆ I WYZBYLIBY SIĘ LĘKU, ŚWIAT STAŁBY SIĘ RAJEM

        JEŚLI WSZYSCY POLACY WESZLIBY NA DROGĘ PRAWDY TO POLSKA NA DRUGI DZIEŃ BYŁABY WOLNYM KRAJEM

        PAMIĘTASZ KTO TO MUWIŁ????????????????

       2. KEFIR – DOBRA RADA ŻARCIE Z POLSKICH MARKETÓW – ODSTAW NA 14 DNI ZIELSKO I WÓDA TEŻ NA BOK

        ZALECAM MIRABELKI , RUSKIE FAJKI , NIEMIECKIE PIWO

        SPRÓBUJ CO CI SZKODZI
        =========================

        WIDZISZ NIE WIDZISZ BO PIERDOLISZ TAK JAK ZEN CZEKASZ NA CUD – A CUDU NIE BĘDZIE – TY JAKIEŚ FIGOFAGO KOSMICZNA MOC A ON INTRONIZACJA

        CUZAMEN 2 ŚWIRY ODREALNIONE ZUPEŁNIE I NIEBEZPIECZNE BO NAMAWIAJĄ DO NIE PODEJMOWANIA OBRONY

       3. NIE BUJ SIĘ WYRUSZYĆ W NIEZNANE!! ŚWIAT ZWIEDZIŁEŚ, CZŁECZE, WZDŁUŻ I WSZERZ, A NIE WIESZ CO ZAWIERA I JAK POTĘŻNE MOŻLIWOŚCI MA TWUJ UMYSŁ!!!!!!

       4. JA JESTEM REALISTA A REALNOSC POJMUJE TAK NIE GUSŁAMI SIĘ BRONIE TYLKO JAK MI ZŁODZIEJ GRASUJE W ZAGRODZIE TO GO ŁAPIĘ I OBCINAM RĘCE – NIE ŻEBY ZABIJAĆ BROŃ BOŻE – I WIESZ CO DZIAŁA -inni już nawet nie próbują , no może myśla ale nie próbują

       5. no ja wiem że jak się wieży w kosmiczne nacje podwodne cywilizacje to z czasem i wierzy się w to że sami bez niczyjej zgody i pomocy do polski nocami zakradają się wstrętne żydy i w workach wynoszą całe banki , fabryki, kopalnie ,stocznie A NAWET LASY PAŃSTWOWE 1/4 POWIERZCHNI POLSKI

        =======================

        OTRZEŹWIENIA ŻYCZYM CAŁYM SERCEM

       6. WIDZISZ KEFIR MY SIĘ RÓŻNIMY ZASADNICZO

        Z CIEBIE ZOSTAŁ ZASTRASZONY SPACYFIZOWANY KRZYKACZ DYSKUTANT
        W KONFRONTACJI Z 2 METROWYM ŁOBUZEM TY SIĘ POCAĆ BEDZIESZ GO NAKŁANIAŁ ABY UWIERZYŁ W TE PODWODNE CYWILIZACJE I JAK JAKIŚ CUDEM CI SIĘ TO UDA TO UZNASZ ŻE SUKCES

        JA TEŻ BYM BYŁ SPOCONY I ZAGADYWAŁ GO PODWODNYMI CYWILIZACJAMI ALE PO TO ZEBY WYCZEKAĆ MOMENT AŻ BEDZIE MOŻNA GO KOPNĄĆ W JAJA W CELU POWALENIA GO NA ZIEMIĘ I NATYCHMIASTOWEGO UDUSZENIA SZNUROWADŁEM …….

       7. A I JESZCZE JEDNA BOLESNA DLA CIEBIE PRAWDA

        OTÓŻ ZGODZISZ SIĘ ŻE DZISIEJSZY ŚWIAT TO FASZYZM I PIEKŁO – TAK BO TAK PISZESZ ..

        DRZESZ SIĘ O PRAWICY FASZOLE NIE PRZEJDĄ

        A WIESZ TY KTO ODPOWIADA ZA DZISIEJSZY STAN ŻECZY ZNACZY KTO ŻĄDZI PREZYDENCI KANCLERZE, PREZESI KAPITALIŚCI KRWIOPIJCY ??

        TO CI POWIEM I SIE ZGODZISZ TO DZISIEJSI 65 – 70 LATKOWIE !!!!

        TAK POKOLENIE KOCHAJĄCE WOLNOŚĆ MIŁOSĆ I WOGÓLE DZIECI KWIATY LAT 60 !!!

        KOLEGO NIE FASZOLE TO PACYFIŚCI DŁUGOWŁASI – TO ONI STWORZYLI TO CO MASZ TERAZ

        MIŁOŚNICY WOLNOŚCI LAT 60 STWORZYLI PIEKŁO I KARCER PIERWSZYCH LAT XXI WIEKU

        CO JEST W STANIE SPŁODZIĆ KOLEJNE POKOLENIE DZISIEJSZYCH PACYFISTÓW ZA 20-30 LAT NAWET NIE JESTEM W STANIE SOBIE TEGO WYOBRAZIĆ

       8. Jarek, z mocą umysłu to nie jest tak do końca, jak tu piszesz. Jeśli ludzie będą przepełnieni strachem i lękiem, to nigdy nie zrobią właściwego użytku z mocy własnego umysłu. To jest w zasadzie obojętne o jaki strach chodzi. Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem (obojętnie czyim).

       9. Elsa bez przesady, strach motywuje i otwiera umysły również. To co widzę to 3/4 moich kumpli siedzi za granicą. Przyjebało ich, zrozumieli to i tamto, że jak tylko drobny wypadek się stanie to są ujebani – koniec (większość prywaciarze, albo u prywaciarza) . Jedni wyjechali 10 lat temu ostatni 6 miesięcy temu. Zostali jeszcze Ci, którzy wsadzili masę pracy w to co mają i w miarę żyją z rodzicami, oni są najbardziej uparci i też ich rozumiem, że są ze mną w pewnym konflikcie, nie dopuszczają wizji, że może być gorzej, inaczej, a jak i cisnę to kurwicy dostają – wszystko rozumiem. Stwórz firmę od ZERA i rzuć wszystko i zapierdalaj na garach w UK. Napisanie donosu na nich to też szczyt skurwysyństwa, bo znam ich historię i jest czysta. Takie jest moje środowisko, gdzie się wychowałem, żaden dzieci resortowe, tylko ciężka praca. A strach jednego paraliżuje, drugiemu otwiera oczy. A potężne możliwości umysłu to chyba ktoś czegoś nie rozumie, albo ja za tępy na przekaz jestem.

    2. POLSKA NUMER 3 R.P – TO TAKA KURWA SPRZEDAJNA NAWET ZNAM CENĘ ZA 15 000 000 DOLARÓW MOŻNA TU WSZYSTKO CO KTO CHCE –

     WIESZ ILE TO 15 000 000 DOLARÓW W RELACJACH PAŃSTWO PAŃSTWO … TO CI POWIEM TO TAK JAK DLA CIEBIE PRZY TWOICH ZAROBKACH 20 ZŁ !!!

     I CO CHCIAŁBYŚ ZAPŁACIĆ 20 ZŁ SĄSIADOWI A ON W ZAMIAN DAŁBY CI BEZTERMINOWO KLUCZE DO SWEGO LOKUM I POWIEDZIAŁ KEFIR – MOŻESZ WSZYSTKO CHLAĆ ĆPAĆ MORDOWAĆ – tylko mojej babie nic nie mów -O.K

     TO JEST TWOJA POLSKA – GRATULUJE MASZ SIĘ CZYM CHWALIĆ – ZA GRONICĄ NIE MÓW TEGO GŁOŚNO BO WYCIĄGNĄ SIURAKI I CIĘ OBSZCZAJĄ – BO WIEDZĄ ŻE MOGĄ – BEZ KARNIE

     PIES MA WIĘCEJ PRAW W BERLINIE NIŻ POLAK Z RODZINĄ W WARSZAWIE – serio sprawdź sobie – PRAWODO LOKUM !!!

     JAK PRZESTANIESZ CHLAĆ I ĆPAĆ ORAZ ŻREĆ TO GÓWNO Z REALA – TO ZA 14 DNI BĘDZIESZ WIDZIAŁ TO TAK JASNO JAK JA I WIELU INNYCH – CO 25 000 000 EMIGRANTÓW KŁAMIE – PO CO ???

     ZACZNIJ TRZEŹWIEĆ KOLEŚ

   1. Za bardzo sie rozpedziles Mizia.Juz nie ma co rozbierac.Jestesmy jedna z republik w unii i po zawodach.Daremne zale,prozny trud.Bezsilne zlorzeczenia..

  2. Rosja zaostrzyła kontrolę celną towarów na granicy z Ukrainą – informują w czwartek rosyjskie media, powołując się na ukraińskie Stowarzyszenie Międzynarodowych Przewoźników Samochodowych. Krok ten określają one jako „blokadę handlową

   Procedurę zaostrzonej kontroli celnej stosuje się wobec wyprodukowanych na Ukrainie artykułów spożywczych, produkcji przemysłu maszynowego, metali i sprzętu dla handlu. W czasie odprawy celnej produkcja jest wyładowywana z samochodów i wagonów kolejowych, a następnie ważona. Sprawdzane są certyfikaty pochodzenia – podała Federacja Pracodawców

   http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-media-rosja-wprowadzila-blokade-handlowa-ukrainy,nId,1097766

 5. GRUDNIOWA HOJNOŚĆ DONALDA -a niech wyskrobki coś mają skoro my MAMY

  LASY PAŃSTWOWE – NASZE
  FUNDUSZE EMERYTALNE -NASZE
  ZAGWARANTOWANA „BRATNIA POMOC” POLICJI INNYCH PAŃSTW

  to przegłosujmy i uchwalmy … przecież to nic nie kosztuje A WRAŻENIE NA OPOZYCJI ZROBI

  A NIECH MAJĄ …ŚWIĘTA IDĄ A CO NIECH WIEDZĄ ŻE JAM POLAK I PATRYJOTA TEŻ…….. tylko troszke zbłąkany 🙂

  http://www.youtube.com/watch?v=X0QRZaecfVU

   

  i swiat to widz i docenia że tusk realizuje żądania ludu WAŻNE ŻĄDANIA 

  TAKICH ŻĄDAŃ NIE SPEŁNIA SIĘ W INNYCH KRAJACH O NIE 

   1. ZGROZA I W TAKI OTO PROSTY SPOSÓB RUDY KOMINIARZ Z DYPLOMEM ZA PÓŁ ŚWINI – STAŁ SIĘ PANEM WASZYCH UMYSŁÓW , ODBYTÓW I PRZYRODZEŃ !!!

    TAKI PROSTAK …. I TAKI PONOĆ SPRYTNY NARÓD WYJEBAŁ DO IMENTU

    A MOŻE POLACY WCALE NIE BYLI NIGDY MĄDRZY I SPRYTNI – MOŻE TO KOLEJNA BAJKA LEGENDA NARODOWA – JAK O LATAJĄCYM MNICHU ??
    WOJSKU POD GIEWONTEM

    CHYBA TAK ………..

   2. Na podstawie tego,co widac to nie.Ale to chyba nie jest polski parlament,ale narada co najmniej biskupow i kardynalow w Watykanie. Glosy do przyjecia z SLD i ruchu..Jeszcze rozsadku ,ale z przegieciem paly w inna skrajnosc ” robta ,co chceta”.Zamiast sie zajac powaznymi sprawami, to oni bzdurami sie zajmuja.Co takiego ten swiety z Dukli dla Europy zrobil?.he he.Wstyd na caly swiat i obciach.

 6. W NIEMCZECH NA WIEŚĆ O PORNOLIZACJI DZIECI WYSZŁO NA ULICE BERLINA 200 000 NIEMCÓW I …. SIĘ KURWA WYCOFALI W POLSCE NIKT …..SIĘ NIE RUSZYŁ I NIE RUSZY WIEC SZYKUJCIE SIĘ BABCIE MAMY NA ŻĄDANIA PIĘCIOLATKÓW O DANIE DUPY -bo młodzikowi jebać się chce -I ZROBICIE TO ZROBICIE BO PRAWO WAM KAŻE PRAWO RUDEGO ZBOCZEŃCA – NARÓD ZBOCZONYCH ŚWIŃ !!!!!!!!!!

  CO PRZYLEJESZ ?? TO PÓJDZIESZ SIEDZIEĆ – TAKIE JEST PRAWO W POLSCE

  A DZIECKO DO MICHAŁA PIROGA SAMOTNEGO OJCA – DOBRZE SYTUOWANEGO !!

  HUJ WAM WSZYSTKIM W DUPSKA – PRZECA LUBITA I OD PRZODU I OD TYLCA I DO PASZCZY

  BYLE ZAGRANICZNY BYŁ TO PENETRATOR – BO ON WAS NOBILITUJE A JESZCZE LEPSZY MURZYŃSKI SIURAK – JACY NOWOCZEŚNI TOLERANCYJNI

  RZ Y G A M – WAMI ŚWINIE PORNOGRAFICZNE !!!

  1. CO JEST CO TAKA CISZA – ŚCIĄGAĆ GACIE MATKI POLKI I BABCIE PATRYJOTKI BO PO 15 WRÓCI ROZOCHOCONY WNUSIO Z PRZEDSZKOLA I Z KRZYŻA ZRZUCIĆ BĘDZIE CHCIAŁ

    1. NO W GRÓDNIU SEJM SPEC USTAWĄ POWOŁAŁ NA ŚWIETEGO PATRONA JAKIEGOŚ Z DUKLI

     KTÓRY UMIE LATAĆ – JAK JEBNIE W LOCIE NURKOWYM JAK SZTUKAS W SEJM – TO CHOCHO CHO

     JAK MU PODCZEPIĄ KILKA RAKIET IZRAELSKICH POD HABIT TO NIECH SIE CHOWAJĄ F-16

     1. A WŁASCIWIE TO DLACZEGO ON NIE JEST PATRONEM CAŁEGO LOTNICTWA III R.P – MA KWALIFIKACJE

      CAŁEGO MAM NA MYŚLI 6 SPRAWNYCH – 40 LETNICH F-16 I 2 45 LETNICH HERKULESÓW KTÓRE TRANSPORTOWAŁY WOJSKO W CZASIE WOJNY WIETNAMSKIEJ 🙂

      WRUĆ 1 BO 2 LATA TEMU JEDEN HERKULES MÓJ RÓWNOLATEK ZŁAMAŁ SIĘ NA PÓŁ W AWGANISTANIE JAK LĄDOWAŁ – ZE SKRZYNKAMI WÓDKI I PORNOSAMI DLA WOJA 🙂 POLSKIEGO

 7. hahahahahahahahaha , rzeczywiście Miziak masz rację , skoro nawet zachęcają dzieciaki żeby zachowywali się jak świnie to nalezy rozwiązać to państwo , ale spokojnie polska jako kraj już padła na pysk , teraz tylko to usankcjonować i tyle i kwestja ile to zajmie czasu !
  Panowie teraz to możemy sobie rzucać kurwami i hujami , tylko co to da ???? , treba bylo mysleć w roku 1980 i wcześniej a tak dupa blada .
  Wiem że dzisiaj przydał by się warjant Libijski , tylko kogo na to dzisiaj stać ????????????? polaków ! hahahahahahahahahaha
  J.M.H

  1. NAVAJO – JAK SIĘ BĘDĘ EWAKUOWAŁ Z TĄD OSTATECZNIE TO POMOGĘ I TOBIE SPIERDOLIĆ I SIĘ ZAINSTALOWAĆ MASZ MOJE SŁOWO HONORU NA TO

   A BĘZIE TO NA DNIACH GÓRA 30 !!!! – POTEM CIĘ URATUJE -jak będziesz chciał

 8. witam czytam to forum już od jakiegoś czasu i rozumiem frustrację. To co mnie wkurza to to, że ja mówię po znajomych ludziach których znam, spotykam gdzieś- a oni patrzą się na mnie jak na wariata, idiotę i zbywają ironicznym uśmiechem.

  1. Przyjmujesz się kumplami, ja dziś na własnego ojca doniosłem. Od dawna staram się rodziców wyciągnąć z Polski, ale wciąż ostatnim pazurem się trzymają, chociaż obiecuje im „Emeryturę w Raju” – teraz powinno wszystko przyspieszyć :5555 Jak pójdzie po mojej myśli złotówki w kraju nie zostawią, podobnie jak ja.

   1. Hahahah. Moje ziomy idą na ten film dziś. Hahahahaha.

    Tak jest. Na żaden film się ich nie dało wyciągnąć. A na ten zapierdalają do kina. Ahahahahaha.

    1. Trzeba założyć nowa religie „DUSZA SPIRYTU”, jakaś nowa wiara. Kupujemy bez akcyzy czysty spiryt na potrzeby wierzących i sprzedajemy wiernym taniej jak w monopolu. Moment wierzących będą miliony.

    2. TO DOBRY FILM 🙂 UTRWALA STEREOTYP ŻE TU TYLKO KURWY I PIJAKI TO JAK MAJA NIE ISĆ

     ps. film słaby wszystkie sceny dobre w filmiku reklamowym reszta to sceny rzygania srania pod siebie delirki zwidy ….

 9. KIEDYŚ MUNIEK STASZCZYK WYDAŁ DLA DZIECI PŁYTĘ „SMERFNE HITY”

  DZIŚ POPROSI SIĘ PANA LIROYA DO NAGRANIA NOWEJ A PROMOCYJNĄ PIOSENKĄ BĘDZIE ZAPEWNE TO

  NIE JA NIE ŻARTUJE OD CZASU GDY DLA JAJ NAPISAŁEM 13 STYCZNIA ŻE TRYNKIEWICZ ZNANY MORDERCA ZBOCZENIEC I PEDOFIL Z 4 KROTNYM WYROKIEM ŚMIERCI – ZOSTANIE ARTYSTĄ MALARZEM A JEGO PRACE JUREK OWSIAK BĘDZIE SPRZEDAWAŁ W RAMACH WOŚP

  A STAŁO SIĘ TO DOSŁOWNYM FAKTEM 4 DNI TEMU

  WIERZĘ WE WSZYSTKO ………. POLACY SĄ JUŻ GOTOWI DO ROLI – ŚWIATOWYCH KREATUR ZWIERZĄT ZDATNYCH DO CIĘŻKICH PRAC FIZYCZNYCH Z ZAKWATEROWANIEM POZA SIEDLISKAMI – WSPANIAŁYCH – DUMNYCH NARODÓW – INNYCH NIŻ POLACY !!!!!!

  1. Z TYMI SKURWIAŁYMI ZBOCZEŃCAMI Z WARSZAWY NIE NALEŻY W OGÓLE ROZMAWIAĆ TRZEBA STRZELAĆ JAK DO WSCIEKŁYCH PSÓW , WIESZAĆ TRUĆ – EKSTERMINOWAĆ JAK KARALUCHY I SZCZURY

   1. NIKT SIĘ NIE RUSZYŁ NIKT SIĘ NIE RUSZY CZAS NA ROZBIÓR TEGO KURWIDOŁA DLA DOBRA WSZYSTKICH NORMALNYCH POLACY UDOWODNILI PRZEZ 24 LATA ŻE SĄ BYDLĘTAMI NIE POTRAFIĄCYCMI SAMODZIELNIE FUNKCJONOWAĆ – TAKIM NACJOM SIĘ ODBIERA PRAWO DO SAMOSTANOWIENIA BO SĄ ZAGROŻENIEM DLA ISTNIENIA INNYCH ZDROWYCH NARODÓW – DOWÓD WPIERDALANIE SIĘ PISIORÓW W SPRAWY WOLNEGO KRAJU UKRAINA I WZYWANIE DO ROZLEWU KRWI

    WIDZICIE TAM INNYCH WYSŁANNIKÓW INNYCH NARODÓW !!!!!

    A JAKBY TAK SZTEINBACH PRZYJECHAŁA DO WARSZAWY W CZASIE PROTESTU SOLIDARNOŚCI I WZYWAŁA DO PODPALENIA GMACHU SEJMU PRZEZ MEGAFON ???

    OOOOOOO KKKKKKUUUUURRRWWWAAAA

    SKANDAL – BY TO BYŁ ???

    TAK I TO JAKI DARLI BY RYJA WSZYSTKIE ŚWINIE

   2. Ale klamczuch ten minister..Udaje,ze nie wie o co chodzi.Po kiego grzyba na roznych szkoleniach dla osob pracujacych z dziecmi psycholozki opowiadaja o wielkiej roli masturbacji dzieciecej ,poczawszy od narodzin?.Tak tylko zeby opowiadac?.Niemozliwe.Przygotowuja grunt do dalszych glupawych debat,zeby osaczyc normalnych i przelamac tzw.stereotypy.Z homoseksualistami tez sie tak zaczelo.Zaczeto od tzw. zwalczania stereotypow poprzez legalizacje zwiazkow tego typu zwanych paksami,a zakonczylo sie legalizacja tych zwiazkow i nazywaniem ich malzenstwami.Zgodnie z prawem malzenstwa maja mozliwosc adopcji dzieci i korzystac z in vitro w celach prokreacji.Juz srodowiska homoseksualne zadaja rownouprawnienia malzenstw homo z hetero,czyli mozliwosci adopcji i prokracji in vitro.Tak ewoluowalo niby niewinne tzw. ” zwalczanie stereotypow”.Nie dam sie wiecej nabrac..na takie bajdy.beda straszyc rodzicow pozbawiem roznych dodatkow rodzinnych,jesli ci beda kontynuowac protest polegajacy na nie zezwalaniu na uczestniczenie w zajeciach szkolnych.Jest wyjscie.Rodzic moze zalatwic zwolnienie lekarskie i nie zrobia nic.Nieobecnosc dziecka bedzie usprawiedliwiona w szkole.Strachy na lachy..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: