DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

RABUNEK 2014 – POLSKIE GÓRY SPRZEDANE !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

NO TAK DZIŚ RANO DOWIEDZIELIŚMY SIE ŻE RZAD TUSKA PODJOŁ KROKI W SPRAWIE SPRZEDAŻY LASÓW POLSKICH 

I TO NIKOGO NIE RUSZA ZATEM DRODZY RODACY UPRZEJMIE WAS UŚWIADAMIAM ŻE 

OBSZARY GÓRSKIE POROŚNIĘTE LASEM SĄ WŁASNOŚCIĄ LASÓW PAŃSTWOWYCH W ILOŚCI TERENÓW GÓRSKICH 95% 

ZATEM PRYWATYZACJA LASÓW OZNACZA SPRZEDAŻ TERENÓW GÓRSKICH 

NIE WSPOMNĘ TU ŻE TEŻ JEZIOR ŁĄK I STRUMIENI ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W LASACH

ZATEM MOŻECIE SIE POŻEGNAĆ Z GÓRAMI JEZIORAMI 

NA ZAWSZE !!!

KONIEC Z WYCIECZKAMI I WYPOCZYNKIEM W GÓRACH 

TAKIE WIDOKI TYLKO DO OGLĄDANIA Z DALEKA Z TARASÓW PENSJONATÓW 

żyt , żyt, żyt …. WYTNĄ NAM LASY PAŃSTWOWE – wartość 300 miliardów zł

HPIM2144

CO MOGĘ DODAĆ ANO JESZCZE TO ŻE POSIADACZE DZIAŁEK OGRODOWYCH W TYM ŻE ROKU 2014 

TEŻ SIĘ Z NIMI POŻEGNAJĄ ALE TO INNY TEMAT

POLAK BĘDZIE CIEŻKO ZAPIERDALAŁ A ODPOCZYWAŁ JEDYNIE NA BALKONIE SWEGO DOMU 

POPYTAJCIE JAKIEGOŚ ANGLIKA , NIEMCA , HOLENDRA CZY MOŻNA SOBIE OD TAK WLEŹĆ DO DOWOLNEGO LASU !!!

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

41 thoughts on “RABUNEK 2014 – POLSKIE GÓRY SPRZEDANE !!!

 1. W tytule nie powinno byc błędów ortograficznych, autorze apeluje zanim zaczniesz wygłaszać ważne sprawy, aby ich nie zdyskwalifikowć z zarodku nie rób błędów. ,,podjoł,, hmn chyba podjął pozdr.merytoryka ok.

 2. Dla mnie to jeden pisior,czy jest to boska Angelina , żyd czy niemiec , zaczne kurwa strzelać, a ci nasi nacjonaliści , niech sobie kupią nową bluze londsdale i nowe martensy bo za kilka lat będą biegać z gołą dupą i na boso , przepowiednia nie na rok 2-14 lecz z przykrością stwerdzam in to the future …..aż boli w mostku . szampańskiej zabawy!!!

 3. Jaki rabunek?.To sie nazywa kapitalizm liberalno-wolnorynkowy.Wszyscy posiadajacy duze pieniadze moga kupowac wszystko i wszedzie.Takie chinczyki kupuja se w zabolandii najlepsze winnice.A Andzeliny Joli i Brady Pitty tez se kupuja zamki oraz winnice.No i rozne inne kapitaly non profit he he tez se moga kupowac wszystko,co chca dzieki liberalizmowi wolnorynkowemu w globalnym swiecie kapitalistycznym.Wolno zgodnie z prawem,wiec nie mowy o kradziezy.Chcialo sie kapitalizmu,to sie ma.

 4. O.Rydzyk kiedyś w RM mówił że co sprzedane nie ma odwrotu,
  jakby już kiedyś nie było rewolucji i wsio zostąło państwowe
  a pałacyki panów na biura poprzerabiano…
  A tak wogle to tabliczki na napisem 'teren prywatny' w lesie czy na górce,
  w miejscach turystycznych zacząłem zauważać już po 2000 roku.
  albo wielka dziura w ziemi po kamieniołomach
  zalany wodą i ludzie rybki łowili a tu obecnie „teren monitorowany”
  i rzeczywiście kużwa jakiś stróż pilnuje, chyba są tam jakies zasoby, czy co…

 5. Mieliśmy być liderem w Unii Europejskiej. No i jesteśmy… w korupcji, i przestępstwach finansowych, w wyniku których Polska tylko w 2011 roku straciła ponad 9 miliardów dolarów. W latach 2002-2011 skumulowana wartość strat sięgnęła sumy wręcz astronomicznej, czyli 49,39 mld dolarów, a w okresie tym średnio rocznie wypływało z Polski blisko 5 mld „zielonych”. W 2011 roku było to 9,14 mld., w 2010 – 10,62 mld. Lepiej było w latach 2002-2005, gdy odpływy wynosiły od 0,4 do maksymalnie 1,9 mld dolarów. Nie są to dane wzięte z sufitu, gdyż pochodzą z opublikowanego w tych dniach raportu waszyngtońskiej pozarządowej organizacji Global Financial Integrity. http://wgospodarce.pl/opinie/9435-tylko-ryba-nie-bierze

  a tymczasem mAkrela widziałaby spolegliwego 2-ska w jewunii…

    1. TO SĄ ZWYKŁE POJEBY ZAPŁACONE ABY OPÓŻNIAĆ OBRONĘ ZAWRACANIEM DUPY JAKIMIS PIERDALANSAMI – ONI KUPUJĄ CZAS DLA ZŁODZIEJ TAKA JEST ICH ROLA

 6. WIDZĘ ŻE SZANOWNĄ POLSKĄ BRAĆ NIE RUSZA 

  CO TAM LASY , CO TAM GÓRY I JEZIORA 

  TO WAM BLIŻEJ NAŚWIETLĘ 

  O CO IDZIE NA PRAWDĘ

  Tu nie chodzi o pieniądze, tu chodzi o ponad 25% POWIERZCHNI POLSKI! Wyszarpać do kieszeni kolesiów 1/4 kraju, to dopiero skok stulecia!

  1. wPolityce.pl: w debacie publicznej wraca sprawa prywatyzacji Lasów Państwowych. Od dawna pojawiają się wiadomości, że rząd Donalda Tuska chce sprzedać polskie lasy. Czy obecnie groźba taka jest realna?

   Prof. Jan Szyszko, były minister środowiska: Rząd prowadzi konsekwentną politykę destabilizacji sytuacji w Lasach Państwowych. To jest polityka długofalowa, a rozpoczęła się jeszcze za rządów AWS-UW. Wtedy z Lasów chciano zrobić jednoosobową Spółkę Skarbu Państwa. To była propozycja rządu Jerzego Buzka, ale skończyła się ona wotum separatum ministra środowiska. To doprowadziło do dymisji, ale finał był taki, że powstała społeczna ustawa o strategicznych zasobach naturalnych. W niej napisano, że Lasy nie podlegają prywatyzacji. Jednak w 2010 roku pojawiła się kolejna próba sprzedaży. Wtedy rząd Donalda Tuska postanowił włączyć Lasy Państwowe w sektor finansów publicznych. To znów wywołało protest, udało się zebrać półtora miliona podpisów. Rząd miękko wycofał się z tej propozycji.

   Co dzieje się obecnie? Rząd znów patrzy chciwym okiem na Lasy Państwowe?

   Obecnie znów rząd podjął próbę prywatyzacji Lasów. Tym razem jest ona bardziej zawoalowana. Władza zmienia ustawę o lasach, by Lasy Państwowe miały płacić z kapitału własnego dodatkowo 100 mln rocznie do budżetu państwa. A w latach 2014-2015 z kapitału własnego mają wyłożyć po 800 mln złotych do budżetu. Te propozycje są niezgodne z konstytucją. Ten projekt, który został zamieszczony na stronach ministerstwa, jest bublem prawnym. Jednak boję się, że te środki zostały już włączone w budżet i potrzeby władzy.

   Wtedy okaże się, że presja rządzących będzie znacznie większa

   Rząd będzie siłą przepychał te zmiany w parlamencie. I to bez względu na fakt, że te zmiany są tragiczne. Co więcej, te pieniądze nie uratują budżetu Polski, bowiem on i tak jest w tragicznej sytuacji.

   Po co w takim razie ten zabieg?

   Działania władz zmierzają do tego, by zdestabilizować Lasy Państwowe i ich pozycję finansową. Rząd chce doprowadzić Lasy do bankructwa. W tym kierunku to zmierza. Chodzi o to, żeby zabrać pieniądze Lasów Państwowych i wtedy udowodniać, że spółka jest niewydolna finansowo, że trzeba ją zorganizować inaczej, czyli sprzedać. O to chodzi cały czas. Obecne opłaty nałożone na Lasy nie pozwolą uratować sytuacji budżetowej, ale już sprzedaż lasów polskich może dać polskiemu budżetowi kilkaset miliardów złotych. Tyle może dać gospodarka drzewem, a dodatkowo możemy również sprzedawać ziemię. Sądzę, że to idzie w tym właśnie kierunku.

   Jak pan ocenia tę politykę, jako były minister środowiska?

   To jest polityka, którą można określić, jako zdrada stanu. Polskie Lasy Państwowe są unikatowym organizmem, który zabezpiecza bezpieczeństwo ekologiczne państwa. Lasy są unikatem w skali światowej. One dodatkowo się samofinansują, zapewniają równocześnie wszelkie dobra społeczeństwu, tworzą miejsca pracy itd. Ludzie mają również dzięki nim możliwość zbierania grzybów, czy owoców.

   Lasy jednak być może muszą również wnosić jakieś opłaty. Skoro mamy kryzys itd.?

   Lasy obecnie dają dochód i również obecnie płacą daniny na rzecz społeczeństwa. Poza podatkami wnoszą podatek leśny, który wynosi 120 mln złotych rocznie. To jest poważna suma. To pokazuje, że rządowi zależy jedynie na destabilizacji Lasów Państwowych. A jak się je zdestabilizuje finansowo, władza będzie mogła powiedzieć, że firma sobie nie radzi i trzeba ją prywatyzować.

   Rozmawiał KL

  1. DODAŁEM – W OBLICZU TCHÓRZOSTWA TEJ NACJI

   WYPIERDALAM WRAZ Z TOWAŻYSTWEM Z TEGO KRAJU NA WIKI WIKÓW AMEN

   PS. GDZIE JEST PIERDOLONY RUCH NARODOWY OPARTY NA TRADYCJACH KRK

   W TEJ SPRAWIE?????

   1. JEDNO CO BEDE OD DZIS ROBIŁ GORLIWIE – KAZDORAZOWO JAK SPOTKAM NA SWEJ DRODZE POLAKA KATOLIKA ZWOLENNIKA NADSTAWIANIA 2 POLICZKA WYBACZANIA I KRÓCJAT RÓZAŃCOWYCH ZAMIAST ….

    BEDĘ NAPIERDALAŁ ŁAMAŁ ŁAPY I ŻEBRA ORAZ WYBIJAŁ RESZTKI ZGNIŁYCH ZĘBÓW – KOPNIAKAMI PO RYJU

    AMEN – jutro 1 okazja mam tu takich 2 pod reką – przyjdą na sylwka I WPIERDOL DO KRWI

    BO TO JEST WASZA WINA PSIE SYNY !!!!!!!!!!!

      1. ja jaj ich jutro napoje tania wódka a potem im najebie o sie zaczna po pijaku awanturować jak zwykleo patriotyźmie ich który polega na pokornym tkwieniu

       A JAK BEDĄ NAJEBANI TO PO RYJU A JAK BEDĄ JESZCZE SZUMIEC TO SIE PAŁY ZAWEŹWIE I DOSTANA JAKO NIETRZEŹWI PO RYJACH JESZCZE RAZ – PIJANY RACJI NIEMA

       A JA JA NIE PIJĘ Z BYLE HUJAMI TAKA MAM ZASADĘ

       WIEC BEDĘ TŻEŹWY I BEDĘ MIAŁ JAKO TRZEŹWY RACJE 🙂

       1. NIE MAM TU TAKICH 2 SYMPATYKÓW R.N ZAANGAŻOWANYCH

        ZNAM OD DAWNA A TERAZ ONI POZNAJA MNIE Z DRÓGIEJ STRONY 🙂

  1. POSEŁ KURWA JEGO MAĆ NA BLOGU PISZE 🙂 TO POTO MY MU PŁACIMY ZEBY NA BLOGU BYŁ ODWAŻNY ?????????

   JA PISZĘ BEZ FAKTU BYCIA POSŁEM

   A WYJEBAĆ GNOJA

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: