NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

POBITY OBRABOWANY RENCISTA -IDZIE SIEDZIEĆ 10 LAT bo się próbował bronić

KIEDYŚ JERZY WALDORF TAKI STARSZY PAN „PRZEDWOJENNY” POWIEDZIAŁ ,ŻE Z POLSKI NIGDY BY NIE WYJECHAŁ GDYBY MIAŁ DUŻO PIENIĘDZY BO W POLSCE OD SAMEGO RANA JEST ŚMIESZNIE WYSTARCZY O 6,00 WŁĄCZYĆ TV I ….

OTO INFORMACJA TV !

pod nia zamieszczę własny komentarz próbując wejść w tok myślenia „prowokatury”

oto ten straszny przestępca..

Napadnięty, brutalnie pobity i okradziony ze wszystkich pieniędzy 64-latek może trafić do więzienia. Powód? Bronił się scyzorykiem i poważnie zranił nim napastnika. Ranny bandyta najpierw poprosił o pomoc pogotowie, a później poskarżył się policji.

Pan Zbigniew jest rencistą, mieszka w Lipnie w województwie kujawsko-pomorskim. Porusza się o lasce. Do 500-złotowej renty dorabia naprawiając znajomym sprzęt AGD.

Bronił się scyzorykiem. Napastnik bezkarny

Pod koniec listopada został napadnięty w pobliżu swojego domu przez dwudziestoparoletniego chuligana. Ten uderzył rencistę i zabrał mu portfel. W samoobronie pan Zbigniew wyciągnął z kieszeni niewielki scyzoryk, który służył mu do drobnych prac. Machnął w stronę bandyty i dźgnął w klatkę piersiową. – Chciałem się bronić, nie napadałem – tłumaczy pan Zbigniew. Ranny bandyta zbiegł razem z portfelem. Świadkowie zdarzenia wezwali na miejsce policję.

Napastnik udał się do szpitala, a potem poskarżył się policji. Jego ofiarę spotkały kłopoty. – Pan Zbigniew usłyszał zarzut spowodowania ciężkich obrażeń ciała – przyznała Alicja Cichosz z Prokuratury Rejonowej w Lipnie. Zastosowano wobec niego dozór policyjny, grozi mu 10 lat więzienia. Nie ma znaczenia fakt, że mężczyzna użył scyzoryka w obronie własnej. Napastnik do dziś nie usłyszał żadnych zarzutów w związku z atakiem na rencistę. „Paranoja” – komentuje sytuację jednym słowem pan Zbigniew.

Nie można się bronić?

– To zadziwiająca sytuacja – nie kryje oburzenia adwokat Jacek Kondracki. – Ten człowiek działał w ramach obrony koniecznej wobec bezprawnego zamachu na swoje życie – dodaje. – Leżący ma baczyć, by scyzorykiem lekko dziabnąć napastnika w rączkę? To jakiś nonsens.

Prokuratura przyznała, że sprawa może zakończyć się uniewinnieniem rencisty. Pan Zbigniew zapowiedział, że będzie o to walczył. – To niesprawiedliwe, by człowiek napadnięty nie mógł się bronić – uważa.

http://www.tvn24.pl/pobity-i-okradziony-trafi-do-wiezienia-zranil-napastnika,380852,s.html

chwileczkę muszę wypić naczczo 1,5 litra wódki czystej

aby osiągnać stan umysłu prokuratora ……. 1 godzina pózniej mogę hy..hy pisać…

OTÓŻ JAK CZYTAMY W INFO. PROKURATOR POMINĄ LUB PRZEOCZYŁ FAKT IŻ MAJAC 500 ZŁ DOCHODU 

DORABIA SOBIE NA LEWO NAPRAWAMI SPRZĘTU AGD

to bardzo istotna informacja która powinna mieć nie bagatelne znaczenie w wysokości lat do odsiadki 

powołam sie tu na procedurę w innej polskiej sprawie

AMBERGOLD 

otóż jak chyba nie wszyscy wiedzą osoby które wpłaciły do ambergold zostały poproszone o zgłaszanie się do prokuratury co uczyniły prokurator spisał listę poszkodowanych z imienia nazwiska pesel i adresu 

A NASTĘPNIE TĄ LISTĘ WYSŁAŁ DO URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ KTÓRA TO PODJEŁA DZIAŁANIA – WZYWA POSZKODOWANYCH I POD GROŻBĄ PARAGRAFÓW KARNO SKARBOWYCH WYMAGA OŚWIADCZENIA I DOWODÓW SKĄD MIELI TE PIENIADZE……

=========

A ZATEM MOŻEMY WRÓCIĆ DO SPRAWY POBICIA PANA BANDYTY

OTÓŻ PROPONUJĘ 

DLA MŁODZIEŃCA KTÓRY NAPADŁ RENCISTĘ KARĘ BEZWZGLĘDNEGO KICIA ZA NAPAD Z RABUNKIEM 

3 LATA WE WRONKACH 

DLA DZIADKA KTÓRY OŚMIELIŁ SIĘ BRONIĆ 

5 LAT BEZWZGLEDNEGO KRYMINAŁU 

uzasadnienie 

sprawą bezsporną jest fakt że dziadziuś p….. scyzorykiem bandziorka 

za to 3 lata kicia 

ponadto jak sam oskarżony powiedział 

DORABIA SOBIE BEZ PODATKU BEZ ZUSU I BEZ PROWADZENIA DZIAŁALNOSCI 

co jest przestępstwem karno skarbowym !!!

za co proponuję 

2 LATA KICIA 

RAZEM ŁĄCZNIE 5 LAT BEZ ZAWIESZENIA

PONADTO ZARZĄDZAM ABY KARĘ OBAJ ZAMIESZANI W POBICIE 

BÓJKĘ 

ODBYWALI RAZEM W JEDNYM WIEZIENIU ORAZ W 1 ,2 OSOBOWEJ CELI 

W CELU RESOCJALIZACYJNYM TAKIM ABY SIE CHŁOPY POJEDNAŁY I POGODZIŁY NA CO BĘDĄ MIELI AŻ 3 LATA 

JAMEN!!! IDĘ SIĘ DŻEMNĄĆ BO WÓDKA MNIE ROZKŁADA NA ŁOPATKI 

=================

PS HY…. HY…. K…… HYYYYY 

MORAŁ 

NIE WOLNO SIĘ KURWA BIĆ … NO !!!!

dobranoc ? czy dzień dobry ??? eeee. tam 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

12 thoughts on “POBITY OBRABOWANY RENCISTA -IDZIE SIEDZIEĆ 10 LAT bo się próbował bronić

 1. TIA CZASAMI TAK CZYTAM TE KOMENTARZE WASZE JAK SIE JUZ KTÓRY ODWAŻY I WIDZĘ ŻE 70% TYCH MĄDROŚCI JEST DOWODEM IŻ POLACY SĄ JUŻ JAK

  PIECZARKI !!

  1. He he.A wiesz Mizia,czemu z tymi komentami tak jest?.Odpowiedz jest banalnie prosta.Nikt nie przywiduje i nie chce zadnych zmian,lecz chce sie ustawic w tymze systemie,wykorzystujac kazda do tego sposobnosc.Z tego tez powodu kazdy piecze te pieczarke ,zeby nie byc w gronie pieczonych lecz pieczacych jak jakies tam zadaniowe ikonowicze i cala reszta.A tajemnica pieczenia polega na tym,zeby piec te pieczarke demokratycznie ,czyli demokratycznymi metodami zwalczac te demokraje,ktora piecze ludziki jak pieczarki.

 2. Takie POstępowanie sądów czy innych urzedasów być może jest jednym ze sposobów na ruch i wybudzenie społeczeństwa z letargu. Oby!

 3. a cha i zapomniałem przecierz mógł by to sędzia załatwić na jednej sprawie obu delikwentów i jeszcze by wyszła jakaś oszczędność dla budżetu ..

  i jednym ciupasem zawieść do wronek albo rawicza

  1. A I JESZCZE JEDNO JA SIE NIE NABIJAM A MOZE ALE Z WAS OBYWATELE III R.P

   DODAM ZE TAKIE SPRAWY SĄ CZĘSTE I ZAPADAJA WYROKI

   POCO ONI TO ROBIĄ BO SĄDY I PROKURATURY ROBIĄ TO Z ROZMYSŁEM PREMEDYTACJĄ A MOZE NAWET W OPARCIU O WYTYCZNE

   PO CO -a domyślcie się poco WAM ZABURZAJĄ NATURALNIE PRZYRODZONE POCZUCIE SPRAWIEDLIWOŚCI …..

   1. POTO ZEBY JUZ CAŁKIEM NIEDŁUGO WIEKSZOSĆ POLAKÓW PRZYJEŁA TO STWIERDZENIE BEZ SZEMRANIA

    „My, Polacy, naród zbrodniarzy i morderców…”

    „Polskie obozy zagłady” (po angielsku „Polish death camps”, po niemiecku „polnische Vernichtungslager”), „Polskie obozy koncentracyjne” („Polish concentration camps”/„polnische Konzentrationslager”), „polskie domy śmierci” („Polish death houses”/„polnische Häuser des Todes”), „Polish Holocaust”, „Nazi Poland”… – wszystkie te określenia, które implikują koszmarną potwarz, bowiem sugerują, że my, Polacy, jesteśmy narodem splamionym ludobójstwem, zaczerpnąłem m.in. z tak znanych w świecie dzienników, jak amerykański „New York Times”, „Los Angeles Times”, brytyjski „Guardian”, z włoskich gazet „La Repubblica”, „La Stampa”, „Corriere della Sera”, czy z hiszpańskiej „Publico”. Polonizacji niemieckich zbrodni dokonały też takie medialne giganty, jak amerykański koncern ABC i CBS. Co więcej, określenia „polskie obozy śmierci” pojawiają się osobliwie często w publikacjach niemieckich gazet – narodu rzeczywistych twórców i sprawców planowanego ludobójstwa: były m.in. na łamach bulwarowego „Bilda”, opiniotwórczych dzienników i tygodników „Die Welt”, „Süddeutsche Zeitung”, „Der Tagesspiegel”, „Die Zeit”, „Der Spiegel”, „Focus”, „Stern”, użyła je agencja Deutsche Presse Agentur, czy mniej znane gazety, jak „Thurgauer Zeitung”, „Junge Welt” i „Märkische Allgemeine Zeitung”.

    Ten ostatni dziennik pisał o wyprawie niemieckich uczniów do… „polnisches KZ Auschwitz”, inne np. o „polskim obozie w Majdanku”, ba, „polnische Konzentrationslager” znalazły się w książce dla uczniów niemieckich szkół, wydanej przez Federalną Centralę Kształcenia Politycznego w blisko milionowym nakładzie…

    ORAZ ABY JUŻ CAŁKIEM NIEDŁUGO MÓC ZAAKCEPTOWAĆ ŻE

    NP. GÓRNICY Z WUJKA SĄ TAK SAMO WINNI JAK ZOMOWCY I KISZCZAK ”

    czego preludium są już normalnie jawnie lansowane teorie z barwą zarzutu

    ŻE SMOLEŃSK JEST ZAWINIONY PRZEZ OFIARY – co nie jest tak – JEST!!!

    NARAZIE NIE ŚMIAŁO ALE… kropla …..

    ============================================

    tak was urobią

    1. naród ma być pewny ŻE TACY SĄ SŁUSZNIE KARANI – PEWNI JAK TO ŻE SŁOŃCE JEST NA NIEBIE

     ma to być niczym nadzwyczajnym

     A POCO ??? TO JUZ NAPISAŁEM A AQQ ZNOWU ZACZYNA SZUKAĆ W BURDELU ŚWIETEJ MADONNY 🙂

     SĄD WYBUDZA PATRYJOTÓW NO FAJNIE ILU MUSI WSADZIĆ DO PIERDLI ABY SIĘ NARÓD WYBUDZIŁ

     ZDAJSZ SOBIE SPRAWĘ ŻE CI WSADZANI SĄ LUDŹMI -I TO RUJNUJE ICH PSYCHIKĘ ???

    2. Nie szukam normalnych odruchów w burdelu, tam same POdłe świnie siedzą nie ubliżając świniom!

     Szukam ludzkiego odruchu wsród normalnych ludzi, rodziny, sąsiadów z okolicy typu jak:
     Akcja w Sopocie, grajek na molo i strażacy miejscy.
     Obrona eksmitowanych przez organizację od Ikonowicza.
     Sklepowicz, Juchnik też działają dla ludzi.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: