NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7333 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ten tępe sukinsyny promują szczepionki (śmierć) - poznajcie ich obrzydliwe gęby i przeczytajcie ten tekst!! ☀Autor Gabi☀
NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE..
UWAGA !!! Dokument Pfizera potwierdza poronienia nawet w wyniku kontaktu skóry z osobami zaszczepionymi !!!
Została zaszczepiona preparatem AstraZeneca. Zmarła po kilkunastu godzinach..
Ostatni dzwonek na granicy światów. Co się stanie z Polakami, którzy obudzą się później?
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
POLSKA POLICJA DZIĘKI EKSPERYMENTALNYM TECHNOLOGIĄ ZNIEWOLENIA - NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE SKUTECZNA W WPROWADZANIU ZNIEWOLENIA I INWIGILACJI - EKSPERYMENTY NA POLSKICH OBYWATELACH ?
PO PRZEGRANYM PROCESIE POLICJI - POLICJA POSTANOWIŁA ZGNOIĆ 77 LETNIA KOBIETĘ - 5 NOWYMI AKTAMI OSKARŻENIA
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

RUCH NARODOWEGO OPORU -od dziś wszystkie chwyty dozwolone

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ANALIZA PRZYCZYNOWO SKUTKOWA

PODJĘCIA DZIAŁAŃ W RAMACH

NARODOWEGO OPORU

Polska klasa polityczna czuje nadchodzący kryzys społeczny natomiast nie widzi możliwości ucieczki przed jego skutkami. Standardowo próbuje się wykpić tanim kosztem podrzucając winę każdemu, kto się nawinie. Ale obecnie to już nie będzie wystarczająco satysfakcjonujące dla społeczeństwa, ponieważ demoralizacja, jaką osiągnęły elity jest zbyt ewidentna, a jednocześnie tak dla elit obezwładniająca, że nie umieją z niej zrezygnować.

W dalszym ciągu, mimo narastającego oporu społecznego, klasa polityczna próbuje zachować dobrą twarz, do swojej politycznej gry. Tymczasem jest już do tego stopnia skompromitowana, iż nawet udzielenie oględnego poparcia komukolwiek z sceny politycznej dyskredytuje społecznie tę osobę. Zabawa polityczno – medialna zamieniła się w kompletnie pustą farsę bez treści, wypełnioną bełkotem nawzajem przekrzykujących się różnych mało zabawnych figurek. Media zawiesiły się na tym poziomie i także nie potrafią nic konstruktywnego wnieść do dyskusji społecznej. Ludziom siedzącym na zacinającej się karuzeli sejmowej wydaje się, że muszą być po jakiejś stronie polaryzującej się sceny politycznej, a tymczasem to już dla nikogo nie ma żadnego znaczenia. Z dnia na dzień wzrasta brak zaufania do obecnej klasy politycznej i nie ma znaczenia, kto, z kim jaką koalicję stworzy. Gdyby PiS wraz Ruchem Palikota i SLd stworzył nowy rząd a premierem został Kwaśniewski też z punktu widzenia społeczeństwa byłoby to obojętne, a potwierdzałoby tylko tezę, że władza za wszelką cenę chce utrzymać stabilność dostaw przy korycie.

Społeczeństwo przekonało się po raz kolejny, iż nie ma, co liczyć na elity polityczne i krok po kroku odwraca się od nich zajmując się swoimi sprawami. Będzie to miało katastrofalne skutki dla legitymizacji władzy. Ten rodzaj biernego oporu, jaki prezentuje polskie społeczeństwo jest powolny, ale niesłychanie skuteczny i jest w stanie wyizolować dowolną chorą tkankę w swoim ciele. To nie tylko kwestia braku zaangażowania w sprawy państwa i społeczeństwa, to kwestia wewnętrznych decyzji, jakie podjęły poszczególne rodziny sprowadzając wszelkie relacje swoje z państwem do minimum. Ponieważ państwo traktuje swoich obywateli, jako złodziei, jako zło konieczne, jak ciało obce, ponieważ obywatele nie znajdują w państwie żadnego oparcia a co więcej państwo nie tworzy dla ludzi żadnej nadziei na polepszenie sytuacji, społeczeństwo nie bierze udziału w życiu państwa.

Opisana sytuacja byłaby możliwym do zaakceptowania jeszcze rozwiązaniem, chociaż i tak prowadzącym do żałosnego końca całej klasy politycznej, gdyby nie arogancja władzy.

Każda partia polityczna konstruująca nowy rząd stworzy takiego samego potwora, ponieważ działania społeczne klasy politycznej w pierwszym rzędzie idą zawsze w kierunku usatysfakcjonowania swojego zaplecza, a więc dystrybucji dostępnych dóbr wynikających z struktury zarządzania państwem. W rezultacie dostaje się w objęcia następnej klasy społecznej nastawionej aspołecznie – biurokracji.

Wynikiem takiego działania jest natychmiastowe odepchnięcie społeczeństwa z jego naturalnymi postulatami i tworzenie strukturalnych barier dla rozwoju społecznego.

Klasa urzędnicza jest świadoma swego miejsca i negatywnej roli w społeczeństwie, jednak z jej aspołecznej postawy wynikają określone dobra, które zasilają jej dochody i nie chce z nich zrezygnować. A ponieważ jest licząca się siłą wyborczą nie podlega naciskom sprawujących władzę. W rezultacie państwo mimo zachowanych pozorów demokracji staje się państwem opresyjnym, dążącym do uprzedmiotowienia społeczeństwa. Wynika z tego określona postawa wszystkich szczebli zarządzania społecznego, w którym obywatel jest przedmiotem działań władzy i jej zarządzeń egzekwowanych w sposób mechaniczny na drodze egzekucji. Agresywna postawa klasy urzędniczej i izolacyjne zachowania klasy politycznej skutkują zepchnięciem do roli przedmiotu poszczególnych członków społeczeństwa, oczywiście tych, którzy nie biorą udziału w dystrybucji przywilejów wynikających z posiadanej władzy. Posiadanie przywilejów sankcjonuje poszczególne stopnie umocowania w hierarchii społecznej a także pozwala na manifestację swojej wyższości w stosunku do reszty społeczeństwa. W zasadzie można powiedzieć, iż w warunkach „demokracji” odtworzono dawny system wewnętrznej organizacji społeczeństwa w oparciu o doświadczenia pokomunistyczne z zachowaniem oczywiście odpowiedniej miary, jaka kształtuje naszą rzeczywistość, a więc wolne w miarę media, brak cenzury, wolność wypowiedzi itd…

Natomiast odtworzono praktycznie cały schemat modelu działania władzy i biurokracji z tamtego okresu. A więc kolesiostwo, zamknięty system wewnętrznych usług, dystrybucja przywilejów, dystrybucja dóbr, izolacja władzy, manifestacja nieomylności władzy no i wreszcie mit jednego wodza.

Ten rodzaj postrzegania świata oraz systemu zarządzania krajem jest dominującym sposobem rozumienia swojej roli w społeczeństwie dla wszystkich podmiotów klasy politycznej tak rządzącej jak i aktualnie będącej w opozycji. Dla żadnego z tych bytów politycznych nie istnieje inna funkcja społeczna obywatela jak tylko jego funkcja wyborcza, żaden też nie przewiduje możliwości negocjacji swojego sposobu rozwiązywania świata.

W obliczu tak postrzeganej funkcji obywatelskiej wszelkie próby negocjacji ze strony społeczeństwa przyjmowane są, jako objaw obywatelskiego nieposłuszeństwa i albo ignorowane albo karane.

Skutkiem takiego traktowania obywateli i swoich obowiązków oraz nadużywania przywilejów będą narastające przejawy niezadowolenia społecznego do rozruchów włącznie a w momencie pojawienia się wiarygodnego lidera osunięcie całej obecnej klasy politycznej wraz z opozycją od władzy i dążenie do ukarania jej. A ze względu na błąd grubej kreski tym razem naciski na egzekucję kary będą znacznie silniejsze.

 

DZIAŁANIA BĘDĄ OD DZIŚ MIAŁY CHARAKTER NIE ZORGANIZOWANYCH AKCJI SABOTAŻOWYCH PRZEDE WSZYSTKIM W STRUKTURACH ADMINISTRACYJNYCH III R.P

TRZEBA WYSADZIĆ TEN STAN RZECZY OD ŚRODKA 

JAK W PARTII SZACHÓW KRÓL I DWÓR NIE MOŻE ISTNIEĆ BEZ SPRAWNIE FUNKCJONUJĄCEJ ARMII PIONKÓW

===================

ADMINISTRACJA „PRAWO RZĄDNOŚĆ” MUSI STAĆ SIĘ NIEWYDOLNA

AŻ DO MOMENTU UNIERUCHOMIENIA

nie potrzeba nam związków partii zrzeszeń

to 1 etap następny to propaganda uliczna ulotki murale w gestii młodych wolontariuszy

aby przeciętny Polak wiedział że pogarszający sie stan III r.p to wynik działania przemyślanego i zaplanowanego

———————-

Sieć oporu: różne grupy – jeden cel

Ponieważ na razie takich przywódców nie ma (nie są nimi na pewno narodowcy lubiący brylować w mediach) to nie pozostaje nam nic innego, jak działać zgodnie z zasadami leaderless resistance – czyli oporu bez przywódcy. Tworzyć niezależne grupy, które będą współpracowały w ramach wspólnej sieci oporu.

Oczywiście, by taka forma oporu była skuteczna poszczególne grupy muszą być połączone jednym celem. Poszczególne z narodowych „affinity group” mogą różnić się swoimi ideami czy wybranymi metodami aktywności. Może istnieć grupa straight edge, grupa socjal-nacjonalistyczna, grupa opierająca się na wierze religijnej itd. Jedne mogą zajmować się tylko propagandą, inne akcjami bezpośrednimi. Spotykając się (w takiej lub innej formie) we wspólnym działaniu stworzą one sieć wzajemnych powiązań, opartą nie na słowach lecz na czynach. Tym, co będzie je jednoczyło stanie się działanie na rzecz wspólnego celu, jakim jest Narodowa Rewolucja.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

50 thoughts on “RUCH NARODOWEGO OPORU -od dziś wszystkie chwyty dozwolone

 1. Zanim zrobisz zakupy zobacz gdzie trafią Twoje pieniądze! koniecznie obejrzyjcie ten wykład.
  Właściciele Polski.

  1. Wszystko prawda.Ale te zlotoweczki w tle to szukanie jelenia…Panowie sobie zbiora zlotowki,a jelenie beda wyszukiwac materialy..Praktycznie ludzie zaplaca za wiedze ,a panowie sobie potem zaloza cos tam.Jesli ktos chce robic taki program i zbiera pieniadze to niech sobie sam szuka materialy..W ten sposob powstalo duzo roznych firm..Radio Polska Stacja zaczynalo od zlotowek zbieranych od Polonii i stalo sie komercyjne w sieci i teraz leca tam reklamy.Ci ktorzy je zalozyli dobrze sobie zyja..

   1. Nie karmic trolli..Czyli wszelkich fundacji, zbieraczy zlotowek i artystek ze spalonego teatru,co nic nie robia,a zeruja na naiwnych…A zgromadzenie materialow do takiego wykresu to 2 godziny przy kompie dla 2 osob i tyle..

 2. Nawoływanie do przemocy, i to w stos. do pionków waadzy, może się źle skończyć dla osób ok ale pomówionych (wejdą w paradę agenciury), Nawołujący i wykonawcy trafią łatwiutko do pierdla (ludziofce poprą w tym waadze). Na całym świecie od dawna waadze przećwiczyły to do perfekcji.
  Proponowana żółwia praca i kłody dla klienta — to już jest w budżetówce od lat i wszyscy wiedzą!
  Wiekszość Polaków utrzymuje się spoza oficjalnej strefy gospodarczo-usługowej Polin, wielu ma dochód z zagranicy. Czy rolnik ma też 10 razy wolniej uprawiać rolę i dystrubuować produkty, a prywatny lekarz 10 razy wolniej ratować życie klienta?
  Niszczenie struktur waadz w Polsce „B” nie zrobi uszczerbku waadzy centralnej, a ta się wyżywi.
  Podoba mi się jedynie zasada „leaderless revolution”. Proponuję to od czasu wejścia na scenę publicznę w czasie „pandemii” H1N1 w 2009, Nazywa się to „ruch/struktury rozproszone”.

  1. NO COŚ TRZEBA ROBIĆ A JAK SAM NAPISAŁEM WĄTPIĘ ŻEBY NAWET TO SIĘ CHCIAŁO -TO NIE UKRAINA TO WYKASTROWANA POLIN

   ALE KTO WIE MOZE JAK UKRAINSKIE WYDARZENIA SIĘ ROZWINA WE WŁASCIWYM KIERUNKU TO MOZE POLACY ZE WSTYDU CHOCIAŻ COŚ ZROBIĄ

  1. A TO TY SODOMITO ZNOWU PRZYPEŁZŁEŚ wywaliłem cię wczoraj a ty znowu tu – chm rura od sracza

   NO JESLI LUBISZ SIEDZIEĆ W MOJJEJ RUZE SRACZOWEJ TO .. TRUDNO SIEDŻ ŚWINTUCHU

  1. No bo Polsce wyznaczono role glupiego Jasia..Posluchac sobie ze zrozumieniem Kaczmarskiego he he falszywego barda solidarnosci..Koncowka ” Murow” jest istotna,w ktorej ten tym sie smial w zywe oczy naiwnym,ze obalaja mury,a juz lancuchy maja na nogach..tfuj…zaden bard..Przynajlniej dla Polakow.Odgrzewany kotlet wyciagaja telewizory w postaci cureczki..No i ten trop w australii..Ciekawy,arcy-ciekawy..A piesni sie slucha ,w przede wszystkim teksty …

  1. „On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.”

 3. Od dawna twierdzę, że „głowy” są na deser a najpierw trzeba się zająć „rękami” posłusznie wykonującymi polecenia. „Głowy” upier…one na początek, to jakby sprawa zamknięta – idziemy do domu. Tymczasem to nie znaczy nic sprawa dalej jest otwarta.
  Mamy armię urzędasów różnego sortu, funkcjonariuszy publicznych, całą palestrę, fiskusa, komorników, wójtów, starostów, bankowych i ubezpieczeniowych cwaniaczków itd. itp. To są posłuszne „ręce”, które wykonują każde polecenie głowy i z nich należy oczyścić przestrzeń publiczną.
  Jak?
  Na początek tworząc publiczne listy, aby każdy skrzywdzony mógł połączyć się solidarnie z innymi w celu stworzenia wspólnego frontu społecznej sprawiedliwości.

  NP. : Mam coś przeciwko panu/pani XXX pełniącemu obowiązki XXXX, czy ktoś ma także?
  I lista publiczna rośnie, bez ubliżania, szczegółów, szykan, pogróżek z dużym niepokojącym znakiem zapytania na końcu.
  Tak na początek.

   1. Taaa..Wlasnie krasnalom o to chodzi,zeby bylo duzo mieszkan dla swoich krasnali..Reszte maja gdziesik..

  1. my sobie tu mozemy gdybać ze to czy tamto trzeba spisać a życie jest banalnie proste pan józek ze wsi pierdziewice kipiący nienawiścia za komornicze bezprawie wie że cwelika z wielkiego miasta nie dosięgnie ale ma pod ręka głupkowatego dzielnicowego ojca 4 dzieci mieszkajacego 3 chałupy dalej któremu przytrafiło sie asystować przy komorniku

   i jak pan józek sobie łyknie ciut więcej to w przypływie gniewu odrąbie albo temu milicjantowi łeb albo pusci z dymem całą chałupe wraz z rodziną ..

   I O TO MI CHODZI

   A W ROZMOWACH TAKICH PRZY PIWKU A NAWET BEZ PIWKA TAK MÓWIĄ

   TO TAKI ATAK W DESPERACJI ALE SKUTECZNIE ANARCHIZUJE

   BO WSZYSCY WIEMY ŻE SĄ WSIE A NAWET MIASTECZKA W KTÓRYCH MOŻNA NAWET DOKONAĆ POGROMU A POLICJA JEST W STANIE POJAWIĆ SIĘ NAJWCZEŚNIEJ ZA 24 GODZINY

   TAK WIEC WÓJTOWIE RADNI A NAWET INNI MUNDUROWI … KUSZĄ SWĄ SAMOTNOSCIĄ W TERENIE

    1. W TAKIEJ POLSCE „B” WARTO ROZMAWIAĆ BO TAM LUDZIE SĄ NIE SKAŻENI I NADAL SĄ PROSTE ZASADY WYNIKAJACE W PROSTZ Z PROSTEJ LOGIKI 😉

     NIE TRZEBA KLUCZYĆ URZYWAĆ WIELKICH SŁÓW BŁYSZCZEĆ ELOKWENCJOM

     normalnie po ludzku …

    2. toż to nic odkrywczego tak zrobiła upa na wołyniu

     KAŻDY SWEGO I W TEN SPOSÓB W TAK NIEWIARYGODNIE KRÓTKIM CZASIE DOKONANO OGROMNEJ RZEZI 250 000

     „sukces” właśnie w tym swój swego WROGA OSOBISTEGO…

     1. Panowie trak i mizia na rany Chrystusa jak możecie sobie w taki sposób dyskutować o przemocy , jakby nigdy nic jak rozmowa o pogodzie PRZERAŻACIE MNIE 1

      1. Alina , oni nie biorą pod uwagę ,że mogą być od lat „wrogiem osobistym ” swojej żony / z różnych powodów/. Jeśli te żony podchwycą ideę , pociągną za sobą inne i…………………….masówka. A policjant, sędzia ,polityk ,tez mają żony . Nie będzie komu sądzić i skazywać ,jak te żony posłuchają mizi.
       To nie przejdzie ,Mizia : łatwo nienawidzić swojego oprawcę ale zabić świadomie to już inna szkoła.

      2. A kto tu mówi o przemocy?
       Mówiłem o perswazji, aby wyegzekwować tolerancję dla odruchów narodowych.
       Nie oglądała Alina „Ojca Chrzestnego”, perswazja może zdziałać cuda. jeśli chodzi o tolerancję.
       Nawet w kręgach mocno „ortodoksyjnych” i nastawionych rasistowsko do polskości.

   1. I DLATEGO TRZEBA SIĘ SKUPIĆ NA ŚRODOWISKACH TAK ZWANEJ POLSKI „B” – 😉 dlatego ze tam jest ugór którym absolutnie nikt się nie interesuje nie mówiąc już żeby jakaś elita z bezpieka doszukiwała sie zagrożenia .. I SŁUSZNIE NIECH TAK UWAŻA

    1. MIZIA maszchyba racje- bo bez radykalnych dzialan nic sie osiagnie, a przykladow nam w Europie przybywa : Wegry, Chorwacja,teraz-Ukraina- inne np. Slowacja…

 4. wyżej zamieszczony apel jest kolejną próbą wybadania czy Polacy chcą jeszcze zmienić coś pokojowo w miarę bez rozlewu krwi
  JA SOBIE ZDAJĘ SPRAWĘ ŻE MOZE TO BYĆ KOLEJNE WOŁANIE NA PUSZCZY , ALE WSZYSCY WIEMY ŻE POLSKA JEST KRAJEM BEZPRAWIA CHOĆBY WYŻEJ ZAMIESZCZONY FILM

  JA ZWRACAM CZYTELNIKOM UWAGĘ ŻE POZA 16 MIASTAMI I INTERNAUTAMI W POLSCE JEST WIELOMILIONOWA GRUPA LUDZI WYKLUCZONYCH , SKRZYWDZONYCH OKRADZIONYCH Z MAJĄTKÓW ALE WIEDZĄCYCH KTO IMIENNIE ICH SKRZYWDZIŁ I POWIEM W PROST

  ŻE DESPERACJA PROWADZI DO RADYKALNYCH POSUNIĘĆ JA NIE MÓWIĘ O JAKICHŚ ZWIAZKACH LICZONYCH W 10 TYSIECY JA MÓWIĘ O TYM ZE ZWYCZAJNIE ZNISZCZONY „KOWALSKI” MOZE SAM Z SIEBIE WSADZIĆ POD RZEBRA SWEMU DRĘCZYCIELOWI NÓŻ LUB SPALIĆ DELIKWENTA WRAZ Z RODZINĄ

  TO JEST PROBLEM CI LUDZIE SIĘ NIE AFISZUJĄ ANI NA ULICACH ANI W MEDIACH

  CZY NAPRAWDĘ CHCCECIE ZWYCZAJNYCH MORDERSTW ABY OTRZEŹWIEĆ ???

  1. Z WYGODNEGO FOTELIKA PRZED MONITORKIEM NIE WIDAĆ NAPRAWDĘ JAK WYGLĄDA PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSCE A JEST NIEPOKOJACA

   ja oprucz podróży zagranicznych bardzo dużo jeżdżę po takzwanej Polsce „b”

   jest na serio sytuacja krytyczna

   na PRZEMOC BANDYTÓW BĘDZIE UŻYTA BANDYCKA METODA – JAKO OBRONA

   1. JA MYŚLE ŻE OFIARĄ TAKICH LINCZY BEDĄ NAJPIERW POWIATOWI „WSZECHMOGĄCY” POLSKI „B”

    A POTEM PÓJDZIE JUŻ ŁATWO ….SKORUMPOWANI policjanci , prokuratorzy, sędziowie , politycy

  1. Boże – to jest Polska?
   Wiecie co, to wszystko jest tak nieprawdopodobne, że może być prawdziwe!
   Wrzucę to moim lemingom.

   1. ktoś kiedyś powiedział terror i przemoc stosujemy na tak niewyobrażalną skale że … że możemy mówić prawdę i i tak nikt w to nie uwierzy

 5. PRACUJ POWOLI DOKŁADNIE , SPRAWDŹ 10 RAZY ZANIM WYKONASZ POLECENIE

  NIECH ZAŁATWIENIE NAJPROSTSZEJ SPRAWY STANIE SIĘ DLA PRZECIĘTNEGO POLAKA – LEMINGA

  PASMEM KURIOZALNYCH IRRACJONALNYCH IRYTUJĄCYCH WYDARZEŃ 😉

  I TAK CAŁE ODIUM SPADNIE NA ADMINISTRACJE RZĄDOWĄ !!!

  STARA SPRAWDZONA METODA 

  A LUDZIE SAMI ICH ROZNIOSĄ NA ...

  ================

  DZIESIĄTKI TYSIĘCY DZIADKÓW BABĆ MAM I OJCÓW MA DOŚĆ ŻE ICH DZIECI I WNUKI SĄ ALBO MARGINESEM SPOŁECZNYM WE WŁASNYM KRAJU 

  ALBO MUSZĄ UCIEKAĆ ZA GRANICĘ 

  oto zemsta i walka !!

 6. każdy Polak nawet samodzielnie moze brać udział w akcji jeśli wie że jego obowiązki sł. wykonywane niedbale lub powolnie mogę spowodować zakłócenia w funkcjonowaniu tego tworu jakim jest III R.P

  NA ZASADZIE ZWANEJ ” ATAK SAMOTNEGO WILKA ”

  ZACHĘCAM DO DZIAŁAŃ

  aż do pełnego rozkładu struktur tego państwa przestępczego

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: