20.30 na żywo SZOKUJĄCY TEMAT DNIA JACK CALEIB +...18 czerwca 2019
-18103 sekund temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

H.G.W – wszyscy o tym wiedzieli nawet w tedy gdy NIE BYŁA PREZYDENTEM WAWY !!!

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

OPINIA I OCENA DUCHOWNEGO…

W 1995 r. uczestniczyłem w rekolekcjach, które prowadziła … Hanna Gronkiewicz-Waltz, wówczas ulubienica wielu środowisk katolickich, afiszująca się swoją przynależnością do Odnowy w Duchu Świętym i narzucająca się swoją osobą wielu kuriom biskupim, które ustawicznie odwiedzała przy byle okazji. Do kościoła św. Andrzeja na przy ul. Grodzkiej poszedłem z ciekawości, bo widok kobiety przemawiającej do duchownych z ambony był jak na konserwatywny Kraków bardzo egzotyczny.

Nauki ówczesnej pani prezes NBP były nadzwyczaj egzaltowane i typowo neofickie, ale od strony teologicznej beznadziejne. Niektórzy z duchownych zagryzali wargi, aby nie wybuchnąć śmiechem, gdy charyzmatyczka Hanna popełniała lapsus za lapsusem. Mimo wszystko dałem się jej uwieść i za kilka miesięcy w wyborach prezydenckich zagłosowałem na panią prezes.

Dodam też, że w rekolekcjach tych oprócz duchownych uczestniczył prawie cały krakowski establishment, w tym wielu bankowców. Wśród nich dwóch panów, którzy już wtedy znani byli ze swych afer, a którzy w kościele siedzili w pierwszej ławce z rękami złożonymi jak aniołki.

W tym samym czasie uczestniczyłem w poświęceniu Warsztatów Terapii Zajęciowej na os. Dywizjonu 303 w Nowej Hucie. Pani prezes uroczyście przecinała wstęgę. Pod adresem osób niepełnosprawnych złożyła szereg deklaracji, a żadnej z nich nie zrealizowała. Typowe gruszki na wierzbie. Nie mniej jednak wszyscy jej wtedy mocno klaskali.

Dziś po latach, widząc widząc bicie kupców przez wynajętych osiłków i cyniczne wypowiedzi pani prezydent Warszawy, zastanawiam się, co sie stało z dawną charyzmatyczka Hanną, która tak łatwo przekształciła się w drapieżnego polityka? Jaki mechanizm zadziałał? Jaki mechanizm zadziałał także w przypadku np. Stefana Niesiołowskiego, który swego czasu jako aktywista Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego też afiszował się ze swoim katolicyzmem, a dziś jako aktywista PO jest „dyżurnym opluwającym”, poniżającym publicznie kogo tylko sie da ?

No coż, jeżeli ktoś jest katolikiem z przekonania, to pozostanie nim na zawsze. Jeżeli jednak ktoś praktyki religijne traktuje tylko jako chwyt propagandowy w karierze politycznej, to wcześniej czy później zrzuci swoją maskę i pokaże swoją prawdziwą twarz.

http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=1988

 

 

One thought on “H.G.W – wszyscy o tym wiedzieli nawet w tedy gdy NIE BYŁA PREZYDENTEM WAWY !!!

 1. Prezent dla wizjonerów „wolnych wyborów”
  azerbaijan-presidential-election

  Namiestnik żydowski w Azerbejdżanie, Ilham Alijew, zwycięstwo wyborcze kosztem powszechnych naruszeń podstawowych praw wyborczych i praw człowieka.

  Niebywały prezent zgotowała tzw. komisja wyborcza w Azerbejdżanie swojemu prezydentowi, ogłaszając go zwycięzcą w „wyborach” na dzień przed głosowaniem. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś zwidy na temat udziału w żydowskim głosowaniu, powinien koniecznie przeczytać ten krótki reportaż. Zbliża się dzień pokazania przez Polaków chazarskiej szmacie w Warszawie fuck-you-ka z okazji referendum. Oczywiście żydzi nie dopuszczą do ogłoszenia prawdziwych wyników tego referendum, ale trzeba w tej imprezie wziąć udział i pokazać koczownikom, że są tutaj tylko przejściowo, że i tak pójdą stąd precz. Mogą fałszować wybory, ale mają się nas bać, bo tutaj to MY jesteśmy u siebie w domu. Gronkowiec parchaty to pasożyt i należy się go pozbyć z organizmu, aby zachować zdrowie, co jest normalnym objawem instynktu samozachowawczego.

  Do zabawnego wydarzenia doszło na dzień przed wyborami prezydenckimi w Azerbejdżanie, komisja wyborcza już ogłosiła zwycięzcę.

  We wtorek, dzień przed rozpoczęciem głosowania, Centralna Komisja Wyborcza opublikowała wyniki wskazujące, że wygrał je dotychczasowy prezydent, Ilham Alijew, zdobywając 73 procent głosów.

  We środę komisja powiedziała, że Alijew zdobył jednak 85 procent głosów. Komisja przeprosiła w czwartek za zbyt pochopną publikację wyników mówiąc, że był to tylko test z jednego z okręgów wyborczych oraz wyraziła „głęboki żal” z powodu „nieporozumienia”.

  źródło: http://www.cbc.ca/news/world/azerbaijan-announces-election-winner-1-day-before-vote-1.1958378

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: