loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

rosyjscy „fachowcy” pomogą unieważnić warszawskie referendum referendum ??

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

PO stara się o unieważnienia referendum w Warszawie 2013-08-09 (04:29)

PO szuka kruczków prawnych oraz prosi o pomoc głowę państwa, by zablokować referendum. Trwa m.in. weryfikacja podpisów pod wnioskiem o referendum – to tylko jeden ze sposób, pisze „Rzeczpospolita”. W piśmie złożonym do PKW, poseł PO Andrzej Halicki z kolei zwraca uwagę, że część podpisów była zbierana podczas festynów, a to zdaniem posła wywołuje „wątpliwość swobodnego i świadomego podjęcia decyzji” przez osoby, które w takich okolicznościach opowiedziały się za przeprowadzeniem referendum.

Pod koniec lipca do komisarza wyborczego złożono ponad 232 tys. podpisów pod wnioskiem. Jeśli co najmniej 133,5 tysiąca z nich została złożona poprawnie, referendum się odbędzie. Jeśli mniej – referendum upadnie.

Odwołanie obecnej prezydent Warszawy w ramach referendum może być początkiem kolejnych porażek rządzącej partii. Jest to szczególnie groźne dla PO w kontekście zbliżających się wyborów do europarlamentu i przyszłorocznych wyborów samorządowych.

Tymczasem w najnowszym badaniu Homo Homini wykonanym dla Wirtualnej Polski partia Jarosława Kaczyńskiego zdystansowała Platformę aż o 11 punktów procentowych. Na PiS chciałoby obecnie oddać głos 35 proc. respondentów, na PO 24 proc – czytamy.

Unieważnić część podpisów

Platforma próbuje doprowadzić do zakwestionowania części podpisów zebranych w ramach wniosku referendalnego. W tym celu Andrzej Halicki, poseł PO, złożył pismo w Państwowej Komisji Wyborczej, w którym kwestionuje sposób zbierania podpisów.

Zdaniem Halickiego część podpisów powinna zostać unieważniona ponieważ ugrupowania zbierały je na własnych formularzach. Poseł ma zastrzeżenia również do tego, że podpisy były zbierane podczas różnych wydarzeń kulturalnych czy sportowych. „Należy podać w wątpliwość możliwość swobodnego i świadomego podjęcia decyzji przez mieszkańców podpisujących wniosek w takich okolicznościach” – pisze w piśmie do PKW.

Gazeta zwraca uwagę, że referendalna porażka oznacza problemy dla samego Halickiego – jako szef mazowieckiej PO będzie miał problem z utrzymaniem partyjnego stanowiska.

Ponadto, zastrzeżenia PO budzi też to, że „tajemniczy sponsorzy płacili za zbieranie podpisów. Tyle że Guział ma glejt z Państwowej Komisji Wyborczej potwierdzający, że płacenie zbierającym podpisy jest zgodne z prawem” – czytamy w „Rz”.

„Odmówcie udziału w referendum”

– Liczę na to, że warszawiacy wyrażą wotum zaufania dla prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, odmawiając udziału w referendum – powiedział w lipcu Donald Tusk i wywołał ogólnopolską dyskusję nad zniechęcaniem Polaków do udziały w referendum.

Referendum jest bowiem wiążące jeśli weźmie w nim udział co najmniej 3/5 liczby wyborców, którzy wzięli udział w wyborach wygranych przez prezydent. Stąd tak ważnych dla Platformy ruchem jest przekonywanie mieszkańców stolicy do pozostania w domach w dniu odbywania się referendum.

Bierny nie pozostał również prezydent Bronisław Komorowski. W wywiadzie udzielonym TVP zapowiedział przygotowanie projektu ustawy, której celem będzie utrudnienie odwoływania prezydentów, burmistrzów oraz wójtów w ramach referendum. Prezydent chce, aby do odwołania wymagana była co najmniej taka sama frekwencja, jak podczas wyborów.

W międzyczasie prezydent Komorowski zapowiedział, że on sam udziały w referendum nie weźmie.

Prezydent Warszawy walczy

W ostatnim czasie prezydent osobiście dogląda miejskich inwestycji – w asyście mediów. Zwiększyła się również widocznie liczba spotkań z mieszkańcami stolicy. „Te spotkania mają służyć informowaniu warszawiaków o nowym systemie śmieciowym. Stolica jako jedno z nielicznych miast nie zdołała go wprowadzić w terminie, więc przyjęła rozwiązania przejściowe” – komentuje gazeta.

Prezydent wprowadziła również czasową obniżkę stawek za odbiór odpadów i zdymisjonowała – odpowiedzialnego za tę sprawę – wiceprezydenta Jarosława Kochaniaka.

(Rzeczpospolita)

=========

no to się zaczyna demokracja w wydaniu P.O

PKW nadal będzie współpracować z rosyjskimi urzędnikami
18 minut temu

Członkowie Państwowej Komisji Wyborczej, których wizyta w Moskwie kilka tygodni temu wywołała oburzenie w mediach, nie zamierzają kończyć współpracy z Rosjanami – ustaliła „Rzeczpospolita”.Dziennikarz „Rzeczpospolitej” dotarł do informacji, z których jasno wynika, że podczas międzynarodowej konferencji, która odbędzie się we wrześniu w Warszawie, jedną z sesji ma poprowadzić wiceszef Centralnej Komisji Federacji Rosyjskiej Stanisław Wawiłow. Jak czytamy, podczas konferencji głos zabiorą też goście z krajów, „w których w ostatnich latach mogło dochodzić do fałszerstw”.

Te informacje mogą zaskakiwać tym bardziej, że kilka miesięcy temu na jaw wyszła wizyta członków PKW w Moskwie. W skład polskiej delegacji, która udała się do Moskwy weszło 12 osób. Wśród nich znaleźli się m.in. Stefan Jan Jaworski (przewodniczący PKW), Kazimierz Czaplicki, Stanisław Kosmal czy Maria Grzelka. Spotkanie, które strona rosyjska oceniała jako „owocne”, wywołało oburzenie – PiS zażądał zmian w prawie wyborczym, a decyzję o wyjeździe do Moskwy negatywnie ocenił MSZ.Nic złego we współpracy z Rosjanami nie widzą za to członkowie PKW. – To coroczna konferencja (…). Organizowaliśmy ją już w 2000 roku i również uczestniczyli w niej urzędnicy z Rosji. Nie wzbudziła jednak wówczas żadnych kontrowersji – mówi „Rz” Beata Tokaj z Krajowego Biura Wyborczego.

Więcej w „Rzeczpospolitej”.

czym ta wspólpraca sie skończy – mozecie niedowierzać Polacy na wołyniu też nie dawali wiary w to że ich sąsiedzi z dnia na dzień przyjdą nocą i ich wymordują tak ci sami którzy wieczorem na kilka godzin przed masakrą z uśmiechem mówili im dobranoc ….

http://miziaforum.com/2013/07/11/70-rocznica-ludobojstwa-na-wolyniu/

w czym pomogą ruscy fachowcy tuskowi

http://miziaforum.com/2013/05/27/ostateczne-zwyciestwo-p-o-fizyczna-likwidacja-niepokornych/

67 thoughts on “rosyjscy „fachowcy” pomogą unieważnić warszawskie referendum referendum ??

 1. Powiedzmy to wyraźnie, referendum w Warszawie w sprawie odwołania HGW to faszyzm

  Andy 51 hgw-to-faszyzm

  Obywatelskość Platformy jest taka jak obywatelskość milicji obywatelskiej. Obywatelskość PO jest porównywalna tak, jak krzesło z krzesłem elektrycznym.

  Ktoś musi to powiedzieć, obywatelskie referendum w Warszawie w sprawie odwołania HGW, przy logistycznym wsparciu PiS to czysty faszyzm , porównywalny tylko z faszyzmem okazywanym przez obywateli w dniu świąt narodowych a zwłaszcza 11 listopada. Przecież tylko faszyści i kryptofaszyści mogli podpisać się pod wnioskiem o odwołanie najlepszego prezydenta tysiąclecia w Warszawie

  http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-malinowska-grupinska-gronkiewicz-waltz-to-najlepszy-prezyden,nId,976893

  Wszystko , co narusza interesy PO, jest faszyzmem. Nie można dopuścić faszystów do władzy pod żadnym pozorem. Nauczka z Rybniku i Elbląga nie może iść na marne. Wszystkie ręce na pokład. Pani HGW jest bardzo oszczędna, potrafi zaoszczędzić swoje pieniądze nawet w wysokości 5 zł na wejściówkę. Co innego pieniądze publiczne , tu nie ma zahamowań, wielomilionowe premie dla swoich należą się im jak psu buda.

  Pani HGW ma potężnych mocodawców, sam prezydent wszystkich Polaków z PO, rzekł , że nie uchodzi chodzić na referenda, zresztą ma głowę zaprzątniętą innymi fundamentalnymi dla Polski i Polaków sprawami , takimi jak ustawa o ścieżkach rowerowych na wałach ochronnych.

  Inna persona PDT nie mylić DDT, premier partii nazwanej obywatelską, namawia do bojkotu referendum.

  Na zakończenie chciałbym przypomnieć biblijną przypowieść o siedmiu latach tłustych i siedmiu latach chudych. PO w Warszawie pod rządami prezydent o swojskiej ksywce „ Bufetowa”, swoje siedem tłustych lat miała, oczywiście dotyczy to PO nie warszawiaków, teraz muszą nastąpić lata chude, czyli czas na zmiany.

 2. Tak wiele jest zła na świecie. Lecz Zło jest dowodem na istnienie Dobra. W ostatecznym rozrachunku Dobro zwycięży ale nie pozostawajmy bierni. Musimy się jednoczyć, znaleźć dobro, które nas łączy.
  Myślcie to w końcu coś wymyślicie.
  Pozdrawiam Mizię i komentujących na tym blogu. Trzymajcie się 🙂

 3. Mizia, co ty masz taki bul dupy że Polacy nie chcą się obudzić.
  Wyluzuj, lepiej przeczytaj to:

  Zamieszkali w Czarnobylu, codziennie gromadzą się wspólnie przed sarkofagiem, by chłonąć życiodajne promieniowanie z reaktora. Robią to świadomie:

  http://kefir2010.wordpress.com/2013/08/10/zamieszkali-w-czarnobylu-codziennie-gromadza-sie-wspolnie-przed-sarkofagiem-by-chlonac-zyciodajne-promieniowanie-z-reaktora-robia-to-swiadomie/

  1. Jak wieść niesie…
   ‚W przedwojennej Polsce za fałszerstwo wyborcze groziła kara śmierci”. Strzeżcie się!

  2. Zupełnie przypadkiem poznałem osoby, które z bufetową studiowały.
   Dowiedziałem się kto był najlepszy na roku i jak wypadała bufetowa.
   Potwierdziło się, że była niesiona na studiach i po nich (za komuny).
   Nie ogarnia umysłowo swojego zawodu. Za co się weźmie to spiedzieli, no i przede wszystkim kłamie.

 4. Mizia – co ty za bzdury wypisujesz o „rosyjskich fachowcach”. Izraelscy i amerykańsko-banksterscy „fachowcy” z PO rządzą Polską. Rosjanie nie mają w tej banksterskiej agenturze żadnych wpływów.

  Przypominam wspólne obrady gabinetu Tuska i rządu izraelskiego w Telawiwie.
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/02/25/izrael-polska-przygotowania-do-wspolnej-wojny-na-bliskim-wschodzie-z-iranemoraz-na-wypadek-nie-do-konca-przewidzianych-jej-nastepstw/

  Przypominam ostatnią wizytę Netanjahu w Warszawie.
  http://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/17/bzdurna-szkodliwa-propaganda-opakowana-w-patriotyzm-i-niezalezne-myslenie/

  Przypominam postać agenta syjonistów i neokonów Radka Sikorsky’ego (którego dzieci uczą się w rabinackiej szkole i mają prawo powrotu do Izraela) – najważniejszego ministra Tuska.
  http://opolczykpl.wordpress.com/2013/03/22/radek-sikorski-krzyzowcem-xxi-wieku/

  Przypominam ministra finansów PO, Rothfelda/Rostowskiego, który drugi raz z rzędu brał udziel w zlocie banksterskiej grupy Bilderberga.

  Przypominam antypolską szumowinę, od dziesięcioleci szpicla izraelskiego, szefa kancelarii Tuska – Bartoszewskiego.
  http://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/19/ruska-agentura-po/

  A teraz – dlaczego i po co członkowie „polskiej” PKW byli w Moskwie?

  Po pierwsze – To sam Brzeziński nakazał żondowi Tuska poprawę stosunków z Rosją.
  http://www.rp.pl/artykul/484137.html

  Po drugie – wśród członków komisji wyborczej aż roi się od agentów Mossadu i Cia – którzy mogą prze tej okazji dobrze poszpiclować w Rosji.

  Po trzecie – Polactfu dzięki takim incydentom jak tamta wizyta „polskiej” PKW w Rosji żydowska agentura wpływu wmawia, że Polską rządzi ruska agentura. I Idioci dają się na to nabierać.

  Przypomnę jeszcze, że:

  – minister obrony żondu Tuska zabiegał w Izraelu o dostawy broni:
  “…rząd w Warszawie zainteresowany jest zakupem izraelskiego sprzętu wojskowego m.in. w związku z poczuciem zagrożenia ze strony Rosji”
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/632127,Szef-Mossadu-zostal-polskim-obywatelem

  – w ub. roku w “Tel Awiwie zostało podpisane memorandum w sprawie strategicznej współpracy techniczno-wojskowej.”
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/628550,Polska-i-Izrael-zaciesniaja-wspolprace-wojskowa

  – w czasach żondów tuskowej “ruskiej agentury” “polskie” i izraelskie lotnictwo przeprowadza wspólne manewry lotnicze na pustyni Negew, niedaleko Ejlatu nad Morzem Czerwonym.
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/544078,Polskie-F16-beda-latac-nad-pustynia-Negew

  – a ruski agent Tusk już dwa lata temu oświadczył że zadaniem Polski jest być jednym z tych państw, które nie powinny pozwolić na jakiś wzrost zagrożenia wobec państwa Izrael i że Polska nie zagłosuje za rezolucją, która by godziła bezpośrednio w bezpieczeństwo Izraela.
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/441749,Tusk-oslabienie-Izraela-nie-wchodzi-w-rachube

  1. Słońcem to bym ryżego .uja nie nazwała, wszak Słońce jest złociste, nie – rude.
   On nie gaśnie lecz spada na łeb szyję, nawet platfusy nie zagłosowały, frekwencja w internetowym głosowaniu zaledwie 27,69%. Partyjni towarzysze zbojkotowali wybór rudzielca. PO przepadło ale platfusy jak zwrócą co nam ukradli to może zostanie im wybaczone, ale nie do końca… Nigdy więcej nie zasiądą w POLSKIM PARLAMENCIE.
   Żegnajcie judasze, miłośnicy srebrników.

   1. Żegnajcie judasze, miłośnicy srebrników.
    tylko ja sie obawiam ze jak obalimy tuska to gaze w knesejmie pozostaną bez zmian więc przyjdzie ktoś nowy w to samo koryto a tu trzeba domagac sie sredniej krajowej 3000 dla kazdego posła niech ta funkcja będzie dla idei checi słuzenia polakom nie dla pieniędzy

    1. A kto mówi,że nadal będzie Sejm w tej formie.
     Mamy internet, można w życiu pastwa uczestniczyć bezpośrednio (skoro elektronicznie możliwe jest zawieranie transakcji i dokonywanie przelewów).

  1. ONI TAM NA ZAPROSZENIE I ZA SPONSORINGIEM KOBYLAŃSKIEGO

   A KOBYLAŃSKI STARY LIS -NIC ZA DARMO

   CHODZĄ SŁUCHY ZE W ZAMIAN ZA POPARCIE PORTFELEM – KOBYLANSKI CHCE ZAPROPONOWAĆ JAKO SZEFA STRAŻY MARSZU WASIAKA -TEGO WARIATA INTERNETOWEGO


       1. NO SZTUCZKA BO DO TEJ CHWILI URZYTKOWNIK PŁACIŁ TYLKO SKŁADKĘ NA PREZESA – A OD ROZDANIA

        1500 000 NOWYCH PODATKÓW GRUNTOWYCH – OD NIERUCHOMOŚCI – SREDNIO 1000 ZŁ NA ROK

        KUPA KASY DO .PO – a w oczach zjadaczy chleba – JAKI KURWA ŁASKAWY

      1. niektórym, ewentualne uwłaszczenie nie dotyczy wszystkich, to kolejna ściema – pic na wodę, fotomontaż – jeszcze dajecie się nabierać ryżemu?
       Zakaz oglądania dobranocek …uja.

      1. SZKODA ZE W TYM RUCHU NARODOWYM NIEMAZ KIM GADAĆ – TAKA SZANSA NIE TRAFI SIĘ JUŻ

       A ONI NADZIEŃDOBRY ZACZELI OD NEPOTYZMU

       NAWET WAŁĘSA DANUŚKI NIE ŚMIAŁ UMOCOWAĆ NA JAKIMŚ STOŁKU – A PAN HOLOCHER I OWSZEM

       EEEEE ALBO WARIAT ALBO 😉

       TOŻ TO ODRZUCA LUDZI A FEEEE

 5. Mizia a tak z 2ej str. to czy w Rumunii polepszyło sie ludziom…Nie! czytałam , że Ciaucescu zabili bo nie chcili iśc w zachodni jasyr…(oczywiście to nie znaczy, że jestem przeciwna takiemu prawu i konfiskacie mienia-za,jak najbardziej)
  a przeciez mają ropę z podstawówki mi sie przypomniało, dostęp do morza, ciepły klimat na turystykę.

  1. I SWOICH KOMBATANTÓW WALCZACYCH Z STRASZNĄ KOMUNĄ

   TEN BŁAD NIE TYLKO BYŁ W POLSCE CIA ZREWOLTOWAŁA KASĄ WSZYSTKIE DEMOLUDY

   DZIŚ LUDZIE W DAWNYCH DEMOLUDACH JUŻ WIEDZĄ

   PRZECIERZ CAŁA EUROPA SRODKOWA – DEMOLUDY WRZE PODSKÓRNIE

   JA NIE ZARTUJE CZEKA NAS PONOWNA ZMIANA PROBLEM W TYM ABY TO TERAZ WŁADZĘ UCHWYCILI WŁAŚCIWI LUDZIE

  2. A W POLSCE – dawni mocodawcy tuska już się obawiają jego zachłanna złodziejska banda

   DOPROWADZIŁA DO TEGO ZE W MEDIACH ZACZEŁY POJAWIAĆ SIĘ CHASŁA – WOLNOSĆ , PRECZ Z BIEDĄ , SPRAWIEDLIWOŚĆ SPOŁECZNA , PLANY NACJONALIZACJI –

   A TEN DUREŃ DOLEWA DO TEGO SOSU SWOJE IDIOTYZMY – FASZYŚCI W POLSCE STANOWIA ZAGROŻENIE

   MOCODAWCY NIE LUBIA TAKIEGO PAJACYKA KTÓRY JEST ZESRANY ZE STRACHU

   NIE JEST JUŻ GWARANTEM SPOKOJNEGO WZROSTU FORTUN

   FORTUNA – TO DELIKATNA ROŚLINA POTRZEBUJACA STABILNYCH WARUNKÓW I SPOKOJU SPOŁECZNEGO !!!

   TUSK POPRZEZ WRZASKI O FASZYŹMIE NIEDOPEŁNIA OBOWIĄZKU MU POWIERZONEGOPRZEZ MOCODAWCÓW –

   OGRODNIKA ZAWSZE MOZNA ZMIENIĆ NA LEPSZEGO

   1. Mają tyle na sumieniu, że powinni za to odpowiednio beknąć. Myślę, że jakaś sprawiedliwość w końcu jest.

 6. I JESZCZE DODAM CHOĆ TO NIE MOJA OPINIA ALE WPEŁNI SIE Z NIA ZGADZAM

  DLA LUDZI KTÓRZY W D… BYLI I G.. WIDZIELI POZA POLSKIM KRAJOBRAZEM

  III R.P JEST TAK SŁABYM KRAJEM JESLI CHODZI O BEZPIECZEŃSTWO WEWNĄTRZNE NIE MÓWIAC JUŻ O ZEWNĘTRZNYM ZE

  2 KOMPANIE NAJETYCH „PRYWACIARZY ” BYŁY BY W STANIE PRZEJĄĆ KONTROLĘ I ZABEZPIECZYĆ CZAS POTRZEBNY NA PROCESY BYŁYCH ELIT ..

  PRZYPOMINAM CZASY SIE ZMIENIŁY – WYNAJĘCIE „PRYWACIARZY” NAWET W TAKIEJ ILOŚCI JEST W ZASIEGU PRYWATNYCH OSÓB – NIE KONIECZNIE MIESZKAJACYCH W KRAJU , ALE INTERESUJACYCH SIĘ UCYWILIZOWANIEM TEGO BURDLU I ROBIENIEM DOBREGO INTERESU..

  http://miziaforum.wordpress.com/2012/03/03/najemnicy-praca-najprawdziwsza-prawda-bez-upiekszania-i-straszenia/

  1. PS. JESLI AKCJA ZOSTAŁA BY PRZEPROWADZONA BŁYSKAWICZNIE – TO ANI WSCHÓD ANI ZACHÓD NIE KIWNIE NAWET PALCEM ABY BRONIĆ TE SPRZEDAJNE KÓRWY – BO ZAGRANICA TAK WŁASNIE ICH OCENIA

   A PO WSZYSTKIM KRAJE OSCIENNE BEDĄ ZAINTERESOWANE W PODJĘCIU POPRAWNYCH STOSUNKÓW Z NOWĄ WŁADZĄ

   TAKIE JEST K… RZYCIE W POLITYCE – INTERES I SWIETY SPOKÓJ

   A WY MYSLICIEZE DLACZEGO W KOREI SWOBODNIE DZIAŁA WARIAT – BO TEN WARIAT SKUTECZNIE TRZYMA W RYZACH KILKADZIESIĄD MILIONÓW –

   I TEN WARIAT JEST ŚWIATU WYGODNY

   =========================
   ZADNA 101 Z USA NIE RUSZY NA POMOC TUSKO ZŁODZIEJOM – PROSTE

   ====
   pps. nikt po III R.P ZA GRANICA PŁAKAŁ NIE BEDZIE – A OBALACZOM POSPIESZĄ Z GRATULACJAMI I USA I BERLIN

   1. 2 -3 bataliony wystarczą. i rzecz się dzieje. Masz rację, jeśli tylko szybko i sprawnie się to przeprowadzi, w sposób skuteczny obezwładniając łączność i odcinając dostęp do paliwa i uzbrojenia (co jest możliwe).
    Nikt z zewnątrz nie zdecydował by się na interwencje (mają to w dupie), bo liczą w ciszy eurasy.
    Ponadto zaangażowane siły mogłyby ulec błyskawicznie powiększeniu, bo przyłączyliby się ci, którzy obecnie cierpliwie wyczekują. Węgrzy by nas wsparli w tym zamiarze (nawet Łukaszenka).

 7. I DAM ZESTAWIENIE MEDIALNYCH DONIESIEŃ OSTATNICH KILKUDZIESIĘCIU DNI

  – 1- ŚCISŁA WSPÓŁPRACA Z ROSYJSKĄ KOMISJĄ WYBORCZĄ …
  -2- USTANOWIENIE SZEFEM TUSKA NAD WSZYSTKIMI SPEC SŁUŻBAMI

  PYTANIE DO CZEGO SIĘ ZATEM TUSK Z P.O PRZYGOTOWUJĄ

 8. UWAGA WYJAŚNIENIE DO NIE OPUBLIKOWANIA ARTA Z WIZJĄ W DNIU WCZORAJSZYM

  OTÓŻ PO WCZORAJSZEJ ROZMOWIE TEL W GODZINACH WIECZORNYCH 

  AUTOR WIZJI ODMÓWIŁ MI PRAWA DO JAKIEGOKOLWIEK ZAMIESZCZANIA TREŚCI 

  PONIEWAŻ WCZORAJ ZŁOŻYŁ DWA ART. ZAMÓWIONE WCZEŚNIEJ W PEWNYCH GAZETACH POWIEDZIANO MU WPROST ŻE WSPÓŁPRACĘ Z NIM ZAKOŃCZONO

  PRZYPOMINAM ZE TEN CZŁOWIEK Z TAKIEJ DZIAŁALNOŚCI SIĘ UTRZYMUJE 

  A WIĘC DOTRZYMANO SŁOWA 

  http://miziaforum.wordpress.com/2013/08/04/znany-polski-jasnowidz-szantarzowany-czy-mieszkania-wrozek-jasnowidzow-sa-na-podsluchu-sluzb-iii-rp/

   

  przełóżmy tą sprawę na nieco później ze względu na obawy autora

  ps. sprawy nie odpuszczę choćby dlatego ze jest obrzydliwym wymuszanie ZACHOWAŃ NAWET JEST TO PRZESTĘPSTWO

  1. A na co przysięgają posłowie w Sejmie?
   A za chwilę nie obowiązuje to ich tylko dyscyplina klubowa.
   Czy nie jest przestępstwem wymuszanie w ten sposób głosów?
   To jawny szantaż.

 9. MOŻECIE O MNIE MYŚLEĆ ŻE JESTEM WARIATEM ALE JA SIĘ NA LUDZIACH ZNAM

  doświadczenie w selekcjach kandydatów do…. GDZIE BYŁ PEŁNY DOSTEP DO BRONI PALNEJ – selekcje polegały na odsiewie z kandydatów , wariatów , psychopatów, i tp

  DLA MNIE WYSTARCZY SPOJRZEĆ NA FIZJONOMIĘ TUSKA – TO FACET KTÓRY ZDOLNY JEST MORDOWAĆ I TO SERYJNIE DLA WŁADZY

  NIE PISZĘ TEGO ZŁOŚLIWIE

  1. oczywiście nie osobiscie mordować bo to tchórz ale poprzez podżeganie wydawanie poleceń

   moja rola w selekcjach była tylko na etapie wstępnym – pierwszy kontakt , obowiezkiembyło wyłowienie pewnych zachowań które były skrzetnie odnotowywane i były wskazówką dla fachowców

   niektóre zachowania są nie zauwarzalne dla np. psychologa lub psychiatry bez doswiadczenia w pracy własnie takiej

   1. tak wiec tusk jako posiadacz rewolweru nie jest groźny jest natomiast niebezpieczny jako decydent…

    podejrzewam ze nawet gdyby został kierownikiem szaletu był by uciazliwy dla klientów – KAŻDA WŁADZA UDERZY TAKIEMU DO GŁOWY

    ZATEM MAMY NA JEDNYM Z NAJWYŻSZYCH STANOWISK CZŁOWIEKA O MĘTALNOŚCI KIEROWNIKA SZALETU Z MANIĄ WYŻSZOŚCI

  1. Podpisy i petycje były zbierane w/s ustawy o GMO, o obowiązku szczepionek, o wydłużeniu wieku emerytalnego itp itd może ktoś pamięta inne.
   Nic nie zostało wzięte pod uwagę.
   nieżont się podpiera tzw. „konsultacjami społecznymi” chyba w swoim gronie!
   To nie-żont, to nie państwo, tu rzadzą korporacje i ich kasa!

   1. JAKIE KORPORACJE CAŁA PLATFORMA TO POTOMKOWIE – PRZEDWOJENNYCH – KUREW , ALFONSÓW I MARGINESU SPOŁECZNEGO

    TO SĄ FAKTY KAŻDY MOZE PRZEANALIZOWAĆ ICH POCHODZENIE

    1. Nie tylko latryna obywatelska ma takie pochodzenie jak piszesz, bo wszyscy co siedzą wysoko tzw gadające głowy zostały wypromowane” przez kasę z korpo.
     Sprzedali nas, zabrali naszą kase i dorobek pokoleń, zakupując złomy F16i inne nieloty, szkodliwe szczepionki i leki* od IG, przeróżne koncesje, oddali za grosze sprywatyzowali*nasze banki,huty,stocznie, złoża, zakłady przem.sanatoria, szpitale.

     Teraz ciągną kasę z ustaw pisanych pod dyktando korporacji, zaś nam zostały lichwiarskie kredyty.

     Kawałek z sieci:
     – Dzięki książce „800 dni: szok kontrolowany”, która zawiera wynurzenia Balcerowicza z lat 1989-1992, doskonale wiemy – jak przebiegał proces niszczenia polskiej gospodarki – a tym samym niszczenia Państwa Polskiego. Mechanizm był prosty i wynikał z odwróconej do góry nogami gospodarki socjalistycznej. 1. Wszystkie zasoby finansowe Państwa Polskiego ulokował Balcerowicz w prywatnych żydowskich bankach – z oprocentowaniem 1 procent w skali roku. A ponieważ Rząd RP potrzebował gotówki na bieżące funkcjonowanie Państwa Polskiego to pożyczał od tych samych banków – swoje własne pieniądze z oprocentowaniem do 65 procent w skali roku. 2. Przez kilka lat utrzymywał Balcerowicz sztywny kurs dolara wobec złotówki i bardzo wysokie oprocentowanie lokat bankowych – powyżej 50 procent. Był to raj dla spekulantów, którzy kosztem polskich przedsiębiorców zarabiali dwukrotnie więcej – niż najlepsze przedsiębiorstwa na Zachodzie. 3. Balcerowicz zlikwidował wszystkie powiązania ekonomiczne polskich firm oparte na barterze (Barter – to wymiana bezgotówkowa, czyli towar (bądź usługa) za towar. Strony uzgadniają wartość towarów lub usług i dążą do tego, żeby bilans był zerowy. Barter był pierwszym systemem ekonomicznym społeczeństw nie posiadających jeszcze lub nie znających pojęcia pieniądza; w starożytnym Rzymie powodem jego stosowania była utrata wartości pieniądza. W dzisiejszych czasach barter używany jest w wymianie handlowej w celu obejścia restrykcji walutowych lub z krajami cierpiącymi na brak zasobów walut wymienialnych). Z tego powodu 45 procent polskich firm budowlanych – pracujących w Rosji w zamian za ropę i gaz, straciło rynek zbytu i w szybkim tempie zbankrutowało. A my musieliśmy coraz więcej płacić za surowce przeliczane na dolary. 4. W celu zniszczenia wszelkich zdolności twórczych polskich przedsiębiorstw państwowych, wprowadził Balcerowicz „Popiwek” – czyli „Podatek od ponadnormatywnych wypłat wynagrodzeń”. W rezultacie czego każda państwowa firma premiująca kwalifikacje pracownika doprowadzona została do bankructwa. A firmy zagraniczne bez problemów oferowały kilkaset procent wyższe zarobki – niż firmy polskie. Bardzo szybko nastąpił z tego powodu odpływ wykwalifikowanych pracowników do firm zagranicznych. O tym wszystkim można się było dowiedzieć we wskazanej książce Balcerowicza. Może tysiące Polaków czytało ją i nie rozumieli – z czym mają do czynienia. Dziś nie mam najmniejszej wątpliwości, że z pełną premedytacją realizowany jest plan zniszczenia kultury Narodu Polskiego – w celu łatwiejszego zniewolenia i kolonizacji Polski przez obcy kapitał. Całe życie się uczę i dopiero kilka lat temu dowiedziałem się, że George Soros przekupił alkoholika Borysa Jelcyna by ten czołgami zdławił opór Parlamentu Rosyjskiego przeciw złodziejskiej prywatyzacji rosyjskiego majątku narodowego. Soros przywiózł wtedy dla uczestników ataku na „Dumę” – Rosyjski Parlament, 200 milionów dolarów. Dziś się tym publicznie chwali. Setki milionów ludzi, obserwujących atak czołgów na Rosyjski Parlament nie zdawało sobie sprawy co się tam naprawdę dzieje. Podobne działanie podjęto względem polskiej kultury.

     1. JEŚLI BĘDZIE TRZEBA TO 1000 RAZY WKLEJE TE FILMY

      ODSŁUCHAJ PO POLSKU CO ZARZUCONO IM – KROPKA W KROPKĘ JESLI CHODZI O ZBRODNIE GOSPODARCZE

      http://www.youtube.com/watch?v=c5geCDY_sJU&feature=player_embedded

      ROZWAŁKA …

      http://www.dailymotion.com/video/xxp8o_nicolae-elena-ceausescu_news

      TYLKO TAKIMI METODAMI MOŻNA ICH ODSUNAĆ OD WŁADZY !!!!

      JESLI DOJDZIE DO PRZEWROTU JUŻ W MOMENTACH JESZCZE TRWAJACYCH WALK NALEŻY W PIWNICACH NA PREDCE ORGANIZOWAĆ TAKIE 15 MINUTOWE PROCESY !!!

      1. I NAPOMNĄ USPOKAJACZY , ZWOLENNIKÓW POKORNEJ MĘKI , RÓŻAŃCOWYCH WOJEN I KRZEWICIELI PRACY U PODSTAW

       JEŚLI DOJDZIE DO TEGO W TAKIEJ FORMIE – TO WŁAŚNIE WY BĘDZIECIE WINNI W 100%

       BO BYŁ I JESZCZE JEST CZAS ZATRZYMAĆ TO I W MIARĘ POKOJOWO WŁADZĘ PRZEJĄĆ

       POPRZEZ PROTESTY POKOJOWE
       ==============================

       A JAK PÓJDA KONIE PO BETONIE – TO POD TAKIM MUREM MOZE STANAĆ JAROSŁAE WRAZ DONKIEM !!!!

       POLSKA JEST ZBYT TŁUSTYM KONSKIEM ABY NIE PRZEPROWADZIĆ TAKIEJ AKCJI

       1. TRZABA BYĆ SKOŃCZONYM KRETYNEM BY WIERZYĆ ZE CAŁE TE 23 LATA UJDĄ NA SUCHO…

        DONEK KIEDYŚ W PRZEDWYBORCZYCH SPOTKANIACH POWIEDZIAŁ – UWAŻAJCIE BO BIERZE SIĘ ZA POLSKĘ POWAŻNA EKIPA …

        TO JA WAM BARANY DODAM ŻE TERAZ NAPRAWDĘ WZIAŁA NA CEL POLSKĘ POWAŻNA EKIPA

        I ROZLICZY WSZYSTKICH SKURWESYNÓW III R.P

        BEZ ŁASKI I DZIELENIA SIE FORSĄ I WPŁYWAMI

        BO TA EKIPA TO WSZYSTKO POSIADA …. NIEZALEŻNIE ODKRAJOWYCH UKŁADÓW

      2. TAKA SAMA JESLI NIE WIĘKSZA ODPOWIEDZIALNOSĆ SPADNIE NA UCZCIWYCH FUNKCJONARIUSZY I URZĘDNIKÓW WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚĆI

       KTÓRZY DYSPONUJĄ MATERIAŁAMI DOWODOWYMI Z 23 LAT , KTÓRE SĄ WYSTARCZAJĄCO JEDNOZNACZNE KTO Z KIM I KIEDY – ABY POZAMYKAĆ TYCH CHUJÓW NA DŁUGOLETNIE WYROKI

       PRZYPOMINAM CZASY SIĘ ZMIENIŁY SPOŁECZEŃSTWO NIE JEST DZIŚ CIEMNE JAK W 19 WIEKU LUB ZACOFANE JAK W 1945 – PO WOJENNEJ ZAWIERUSZE

       ANI JAK W ROKU 80 GDZIE PRZECIWNIKIEM BYŁY MASY ROBOTNIKÓW WALCZACYCH O WSAD DO GARA

       SĄ DZIŚ SPRAWY O WIELE WAŻNIEJSZE A WALCZĄCY WYKSZTAŁCENI

      3. A PANOWIE ZE SŁUŻB DOSKONALE WIEDZĄ ZE ZA PRZEWROTAMI NIE STOJĄ MASY – MASY SĄ NARZĘDZIEM

       A ZA MASAMI ZREWOLTOWANYMI STOJĄ BARDZO WĄSKIE GRUPY INTERESÓW I ŚRODKI FINANSOWE

       WIEC SPOŁECZNE RUCHY MASOWE SĄ GÓWNOZNACZĄCE – DLA WŁADZY

       LICZY SIĘ KASA !!!! A ZA NIĄ MOŻLIWOSĆ KREOWANIA WSZYSTKIEGO CZEGO GRUPA TYLKO ZECHCE

      4. W tym zagadnieniu nie istnieją uczciwi funkcjonariusze. Uczciwy człowiek nie przyjmuje pracy polegajacej na przymuszaniu siłą i nnych do określonych zachowań.
       Nie jest usprawiedliwieniem służba państwu, bo państwo nie stoi ponad tą zasadą ale w założeniu winno stać na straży swobód jednostki. Mamy do czynienia z państwem zawłaszczonym przez grupę osób, terroryzującym obywateli i żyjącym na ich koszt.
       Dlatego optuję za tezą, aby najpierw obcinać posłuszne ręce posuwając się stopniowo do głowy, bo nic tak nie oczyści i nie scali szeregów ludzi pragnących tej zmiany.

 10. ALE NIECH UKRĘCĄ REFERENDUM NA WASZYCH OCZACH MOZE DO KURWY NĘDZY WAS TO OBUDZI ZE Z NIMI SIĘ NIE ROZMAWIA

  I NIE WALCZY NA WARUNKACH UCZCIWYCH – BO ZAWSZE NARÓD PRZEGRA

  100 RAZY PISAŁEM WAM ZETO SĄ CHAMY A CHAM HONORU NIEMA

  I NIE MOZNA ZATEM LICZYĆ NA UCZCIWOŚĆ

  TO SĄ LUDZIE O MENTALNOŚCI SPRZEDAWCZYKÓW ZAWSZE GOTOWI W OBILICZU PORAŻKI WBIĆ W PLECY PRZECIWNIKOWI NÓŻ

  1. Ruskie wprawione, unieważnią raz dwa.
   Oj, żeby nie ta demokracja, to każdy by robił co chciał i wybierał co chciał a porządek musi być. Ot, pomorek.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: