DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ZIEMKIEWICZ OGŁOSIŁ LISTE CHUJÓW JA ZAMIESZCZAM LISTE KUTASÓW

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

OGÓLNOPOLSKA LISTA CHUJÓW

OGÓLNOPOLSKA LISTA KUTASÓW 

kliknij aby wyświetlić i czytać

LISTA KRYPTO BANDEROWCÓW

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

48 thoughts on “ZIEMKIEWICZ OGŁOSIŁ LISTE CHUJÓW JA ZAMIESZCZAM LISTE KUTASÓW

  1. Jak robiłem na remoncie ZUS jeszcze w 1995 to szły tam same najdroższe materiały, tapety natryskowe na strychu nawet, bardzo drogo za metr to wtedy było,
   nigdzie indziej takich nie widziałem.
   Wogle to największy biurowiec w miasteczku większy niż urząd miasta i starostwo razem wzięte.

 1. CZEŚĆ MIZIA .
  TO JEST KURWA PIĘKNY ARTYKUŁ….. TAKI DAJĄCY POZNAĆ CHUJA OD CZŁOWIEKA .
  POZWOLIŁEM SOBIE ZAMIEŚCIĆ TO NA SWOIM BLOGU – TO JEST DOBRE !

 2. Wyszedlem sobie po zimnego ale nie lecha, a tu samochód z megafonami i: „nawracjacie się, bo będzie wieka katastrofa nuklearna, głód…” i tak dalej w jechowickim stylu.
  Właśnie w miasteczku dwie firmy budowlane zbankrutowały a tu jeszcze takie pocieszenia ktoś ma.

  1. U mnie to zrobili se taką maszynerią jak w filmie ‚idiokracja’ naciskasz guzik gdzie chcesz iść, wyskakuje karteczka z numerkiem i sie czeka na wezwanie.

 3. Menu
  Szukaj w wiadomościach

  Wiadomości
  Prasa
  Parkiet
  Polska
  Rzeczpospolita
  Gazeta Bankowa
  Handel
  Fundusze Europejskie
  Inne
  Raporty specjalne
  Multimedia
  Komentarze
  Raporty i analizy
  Narzędzia
  Galerie
  Wirtualny portfel
  Wskaźniki makro

  Skorzystaj

  Pożyczaj najtaniej!
  Pożyczaj najtaniej!
  Dłużnik nie płaci?
  Dłużnik nie płaci?
  Nieruchomości – wynajem, kupno, sprzedaż
  Nieruchomości – wynajem, kupno, sprzedaż
  Masz problemy ze spłatą kredytu?
  Masz problemy ze spłatą kredytu?

  Sonda
  Z jakich powodów wymieniasz waluty?
  Podróżuję za granicę
  Spłacam kredyt w walucie obcej
  Pracuję w firmie, która eksportuje lub importuje towary
  Zarabiam i rozliczam się w obcej walucie
  Pracuję za granicą i wysyłam pieniądze rodzinie w Polsce
  Oszczędzam w obcej walucie
  Kupuję przez Internet
  zobacz wyniki
  Zobacz wszystkie
  obrazek

  Kontakt
  Napisz do nas

  Napisz swoje uwagi dotyczące serwisów ekonomicznych Wirtualnej Polski
  Partnerzy

  Gazeta Bankowa
  DM TMS Brokers
  Analizy Online
  Miesięcznik Finansowy BANK

  Handel i usługi
  IAR Nierząd ucieszy rząd

  IAR | 23.07.2013 | 06:08
  udostępnij
  A A A

  Nierząd ucieszy rząd

  (fot. AFP)

  Dochody z prostytucji będą częścią PKB. „Czarna” gospodarka zwiększy polski Produkt Krajowy Brutto o 16 miliardów złotych – czytamy w „Dzienniku Gazecie Prawnej”.
  Gazeta wyjaśnia, że w przyszłym roku wszystkie kraje Unii Europejskiej będą wliczały do dochodu narodowego prostytucję, przemyt oraz produkcję i handel narkotykami. „Czarną” gospodarkę w PKB będzie musiała uwzględnić również Polska. Zmiana definicji zwiększy PKB i wpłynie na jego relację do długu. Może zmienić również wielkość naszej składki do Unii Europejskiej.
  Co tam jakieś listy oni WSZYSCY są ten, tego….

 4. Ten osobnik powinien figurować na pierwszym miejscu powyższej listy!!!
  „Rząd Donalda Tuska systematycznie odrzuca oferty pomocy kierowane przez Stany Zjednoczone, które byłyby gotowe pomóc w śledztwie w sprawie katastrofy smoleńskiej. Co może kierować człowiekiem takim jak Donald Tusk skoro w tak ważnym śledztwie ignoruje pomoc NATO i USA?
  …13 kwietnia 2010 roku przedstawiciele państw zachodnich zostali przez przedstawicieli rządu Donalda Tuska odprawieni z kwitkiem po tym jak zgłaszali chęć pomocy i uczestnictwa w pracach komisji pani Anodiny…
  Z wypowiedzi ambasadora USA wynika jasno, że strona amerykańska jest w dalszym ciągu gotowa nam pomóc w wyjaśnieniu katastrofy smoleńskiej.”
  To niezrozumiałe wręcz podejrzane …”rząd państwa dotkniętego tak straszną tragedią. Utratą prezydenta i ogromnej części elity systematycznie odrzuca pomoc takiego państwa jak USA i takiego sojusznika jak siły NATO”.
  http://niezalezna.pl/43904-nato-gotowe-pomoc-ws-smolenska-rzad-tuska-nie-chce
  Rząd Tuska nie chce!!!

  1. Pewien szaman z Ameryki wyjaśnił wieszczbę A. Mickiewicza „…a imię jego czterdzieści i cztery”, że jest to 44 Prezydent Stanów Zj. Podobno Obama genealogicznie pochodzi od naszego króla Mieszka I. Hmmm… 🙂

   1. Ale się porobiło.
    Nie wiedziałem, że Mieszkowi dali wizę do Stanów.
    Dziwna to sprawka Mieszko i Dubrawka.

    1. Słabo znasz historię Polski. Nasze księżniczki trafiały do zagranicznych królewskich rodów, jako żony i stąd ich potomkowie są także potomkami Mieszka – króla Polski.
     Jedna była co nie chciała iść za Niemca, wolała się utopić. z Niemcem? o nie!!!

 5. Ostatni na liście kojarzy mi się kulinarnie.
  Jeszcze nie wiem ale będę wiedział, jak go zagospodarować.
  Ciężkie czasy idą, głód ma być.

  1. Ciekawa jestem ilu obejrzy ten film. Młode pokolenie ogląda harry portierów, sci-fi i inne horrory. A dobrze by było, żeby młodzi to obejrzeli. Bo im się wydaje, że wszystko jest w porzo :). Jak starzy dają, to musi być ok.

   1. A jak starzy nie dadzą to oni wyjadą z kraju i w d… mają Polskę i Polaków. Tacy już nie wrócą, zostaną na obczyźnie a ich dzieci nawet nie będą wiedziały, że mają polską krew i narodowość.
    TO WINA MŁODYCH, bo chcą dostawać a nic nie dają !!! Wstydzą się polskiego pochodzenia? Swojej egocentryzmu powinni się wstydzić.
    Niech wyjeżdżają na pośmiewisko wśród obcych. Dobrze im tam? To dobrze im tak!

    1. Młodzi, silni, zdrowi chcą, żeby starcy, kobiety i niepełnosprawni walczyli (na ulicach?) dla ich przyszłości? Niedoczekanie!

     1. a kto tą Polskę zafundował chyba nie młodzi z lat 90? kto im skroił likwidacje przedsiębiorstw to odp dlaczego nie myślą o POlsce bo nigdy moze nie znalezli tu pracy i tulaja sie gdzies tam gdzie pracodawca potrafi powiedziec good job fenks kowalski a nie wiecznie zwichrowane grymasem miny i głodowe pensje

      1. a i owszem ludzie którzy rodzą się zagranica nie czują polskosci bo tam sie wychowują jesli rodzice ucza jaka ta POlska kochana to tym bardziej nie chca nic wiedziec

      2. kiedy
       Walesa przeskakiwał plot to ci mlodzi w pieluchach byli rodzice zgotowali im taki los emigracja albo rodzice albo praca za grosze tak jak we Francji mlodym francuzom ich starsi wpuscili muslimow a teraz walczcie za nasze błędy…………..

      3. ale niech osoby ktore liczą na młodych nie sądzą ze jak ci wyjada to nie ma sprawy bo maja lata pracy emeryturke i w dupie i zaklepane, bilans jest bilans i her ZUS tego nie przetrzyma i wtedy mlody, czy stary kulawy czy slepy na tym samym wózku jedzie…………..

     2. Widzisz Anno ja akurat muszę poprzeć J23 . Jak moi rodzice i dziadkowie „o take Polske walczyli” to ja nie miałam nic do gadania bo byłam dzieckiem .I prawdę mówiąc to właśnie oni i im podobni zgotowali mi i nam ten „raj”.Czy żałują ? owszem, ale nie zwalnia to ich z tego, żeby mnie i nas wszystkich z tego bagna wyciągnąć.

      1. No, no… a hasło „zabierz babci dowód” pamiętasz, nawet matkom zabierali, tak się pchali do UE. Nie słuchali o stratach ale wierzyli w obiecanki-cacanki.
       Widziałaś wojsko na ulicach z karabinami w rękach i czołgi??? Za mała byłaś, ale twoi rodzice widzieli i wiedzieli czym mogą się skończyć protesty, tym samym co się wydarzyło w Kopalni „Wujek”. W twoim rozumku się nie mieści, że strzelano do bezbronnych i zabijano. Polskie uzbrojone służby do polskich robotników. Mieli dać się powystrzelać a was-dzieci wzięliby do adopcji pederaści? Jak to sobie wyobrażasz, smarkata!!!

      2. TERAZ możecie protestować – do upadłego i włos z głowy wam nie spadnie. Ale boicie się wody z armatek. Wam się nie chce, czekacie aż ktoś was wyciągnie z bagna do którego sami wchodzicie.

      3. Ja podczas stanu wojennego też byłam mała ale oczy miałam otwarte i widziałam patrole wojskowe na ulicach. Kiedyś zatrzymano mężczyznę, który szedł, szedł spacerkiem z kobietą i dzieckiem, kilka osób zatrzymało się w pobliżu a wojskowy, unosząc karabin, powiedział – proszę się odsunąć…!
       Ty chyba byś nawet nie zauważyła, taka jesteś zapatrzona w swoje JA!

      4. Po pierwsze nie znasz mnie a oceniasz ,po drugie mam prawo mieć swoje zdanie- tak więc , więcej pokory proszę.
       A po trzecie jak już ochłoniesz to pomyśl dlaczego” tamci” starzy komuniści tak miękko wylądowali w kapitaliźmie i do tej pory żyją jak pączki w maśle. Mało tego nie zostali z niczego rozliczeni.
       Bo widzisz moim zdaniem to zrobili niezły dil .A ,że nie można był przejść ot tak z jednego do drugiego to wprowadzili stan wojenny.
       A po czwarte nie rozumiem skąd w Tobie tyle wrogości, wszak i tak wszyscy jedziemy na tym samym wózku.Pozdrawiam mimo wszystko.

      5. @Kalia – to ty masz pretensje, wręcz oskarżasz swoich rodziców i dziadków, że taki „raj” ci zgotowali, oni-tobie, my-wam, wy-nam, ty-mnie, ja-tobie, więc uzmysławiam ci, że oni nie mieli na to wpływu bo nawet nie mogli powiedzieć co ich boli w tamtym czasie, już nie mówiąc o protestach i strajkach.
       TERAZ MOŻECIE MÓWIĆ CO SĄDZICIE O RZĄDZĄCYCH a nawet protestować dni i noce pod Sejmem czy Radą Ministrów lub gdzie chcecie.
       Ale głupiego nawet encyklopedia nie przekona. Szkoda czasu dla matołki. Dla takich, co nie szanują nawet rodziców i dziadków, nie warto ryzykować!!!

      6. 🙂 a wiesz co to przenośnia? Nikogo nie oskarżam, słowa które przytoczyłam to akurat były słowa moich rodziców,bo nie tylko mnie jako swojemu dziecku ten „raj zgotowali” ale sobie samym też . A co do szanowania to co Ty możesz w ogóle o tym wiedzieć?! Szanuję i kocham ich bardzo ,z resztą szanuje wszystkich ludzi ,nawet jeśli maja inny punkt widzenia i siedzenia, ale Ty ewidentnie masz z tym problem.
       Swoją drogą to Twoje dzieci i wnuki również Cię rozliczą z tego co mogłaś zrobić i zrobiłaś ,tak to już jest. Gorzej jak stwierdzą ,że oprócz obrażania innych na blogu to w zasadzie nie zrobiłaś nic. Tyle.

      7. popieram Kalie. Anno pierwsza zaczęłaś oskarżać grupę społeczną młodych ale sama nie jesteś przecież babunią moze masz koło 40, nie wnikam tak to jest że każdy odp za siebie teraz i nie ma oglądania się na kogoś innego i wiadome jest że ludzie starsi schorowani nie wyjdą, ale kogo ty obwiniasz młoda jesteś równie dobrze możesz tez wyrażać swoje zdanie gdzie chcesz…naród to naród wszyscy w nim tkwimy a ty byś chciała raj innymi rękami sobie stworzyć każdy odpowiada
       ŻEBY ZŁO PANOWAŁO WYSTARCZY ŻE DOBRZY LUDZIE NIC NIE BĘDĄ ROBIĆ
       AHA JESLI BYLAS DZIECKIEM W STANIE WOJENNYM TO MŁODOŚĆ CI PRZYPADŁA NA LATA 90 I CO Z TYM ZROBIŁAŚ? KIEDY WTEDY SIĘ OKRADAŁO I NISZCZYŁO WSZYSTKIE FABRYKI DO LAT 2000 MAŁO CO ZOSTAŁO

      8. No właśnie próbuje to Annie uzmysłowić ,że wszyscy powinni się za to wziąć rodzice dziadkowie (oprócz naprawdę starszych i schorowanych).
       Nasi rodzice i dziadkowie za to ,że przyłożyli to tego rękę a my ,żeby to w cholerę rozdmuchać.
       Podaję przykład jeden z wielu ;jeżeli my nie będziemy mieli pracy to oni nie będą mieli emerytur,i albo będziemy mieć wszyscy albo nie będzie miał nikt .Prościej już się nie da tego wytłumaczyć.

      9. Chciałem zauważyć że w latach 90 jak cały czas były wybory bez wyboru, Wałęsa-Mazowiecki, Wałęsa-Kwaśniewski, a jak już przyszła koalicja AWS-UW to wogle szkoda gadać, zaraz na drugi dzień zaczeli robić wszystko na odwrót.
       Jak były strajki to zaraz Glemp w tvp „Kto to widział strajkować nie pracować”

      10. Haha, a ja widze tu bez zmian. Maryska zniknela to jakas Anna jest oddelegowana i porami trzesie ze nie bedzie miala na emeryture bo mlodym sie niby nie chce i mlodzi to samo zlo. Ahahaha. Cyrk na kolkach.

       Nie dajcie sie drogie czytelniczki i czytelnicy nabierac. Oni was troluja i podjudzaja bo maja tak nakazane. J23 i Kalia – prawda to nasi rodzice zgotowali nam ten los NIESTETY. A teraz jeszcze pretensje ze kupy ktorej nawazyli my mamy uprzatnac za nich. Coz trzeba bylo myslec wczesniej.

       A najsmieszniejsze sa te uwagi starcyh: ‚ty wogole nie myslisz o przyszlosci, znajdz normalna prace’ … tu w domysle – znajdz taka gdzie bedzie full ZUS placony. A takiego walka, ni grosza dla zdziercow z zusu i rzeszy pasozytow podczepionych poden (sieroty, wdowy po komunie i po sbekach – dostaja kase za nic, osoby ktore nigdy nie pracowaly 2tys emerytury) … Takze starzy poki nie zrozumieja ze zostali wydymani i teraz nas dymaja ci ktorzy ich, to niech nie waza sie nas poganiac na jakies barykady itd. Sami se gincie jak na emy wam nie starcza itd. 😉

       Ok, tyle ode mnie. 😉 Wpadlam tylko dla rozrywki poczytac komcie. 😉

       Pozdrowienia dla Miziaka. 🙂 Podziwiam ze Ci sie jeszcze chce. ;P

     3. taki system caly czas mowie część osób myśli ze jak ma tam 50 parę lat to ok dostanie on emeryturę niedługo a niech młodzi walczą i co go to…..ale niestety to system naczyń połączonych, szczerze to zazdroszczę rodzicom ich młodości nie ta praca to inna, mieszkania tanie a teraz trudno się dziwić ze wszyscy siedzą na kupie albo wyjeżdżają, z rozwalonym społeczeństwem każdy wygra, ale gdy będzie zjednoczone nie skłócone trudno będzie, zobaczcie co zrobiła afera szopka z krzyżem?, pod sejmem czy było to potrzebne tak sie dzieli społeczeństwo, a gdzieś było napisane zabrzmi trochę religijnie ale: ,,Królestwo boże jest w tobie i wokół ciebie nie w budowlach z drewna czy z kamienia….” wiec gdyby to katolicy zrozumieli nie modlą sie do obrazów krzyży
      DLA TYCH NA GÓRZE MIŁY JEST OBRAZ GDY SIE NAWZAJEM ATAKUJEMY BO NIKT IM SIE DO SKÓRY NIE DOBIERZE
      W MYŚL ZASADY DZIEL I RZĄDŹ

  2. Proponuję nosić na przegubach rąk czarne opaski (wstążki) na znak żałoby i niewolnictwa Polaków.

  1. Potwierdzam ,w Centrum Łodzi to jest jeden wielki syf,no.. może poza Piotrkowską ale wystarczy wejść w pierwszą lepszą bramę i oczom ukazuje się „trzeci świat”.

   Wstyd pani prezydent -wstyd.

  2. Witam Jowram. Piękny film, niestety za krótki, tych ulic jest dużo więcej w takim stanie, Dla nie znających Łodzi większość z tego, to ścisłe centrum, rzut beretem od perełki włodarzy- ulicy Piotrkowskiej

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: