NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Kupujesz mięso w Biedronce lub Lidlu? Jest ostrzeżenie GIS ☀Autor Gabi☀
Analne testy na COVID-19 w Polsce? Niedzielski zabrał głos ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

OPOLSKI RUCH AUTONOMICZNYCH NACJONALISTÓW rusza z budową struktur

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

OPOLSKI AUTONOMICZNY RUCH NARODOWY

w budowie

WCZORAJSZE SPOTKANIE – KONGRES RUCHU NARODOWEGO W WAWIE NIE PRZYNIÓSŁ ŻADNEGO SATYSFAKCJONUJĄCEGO POLAKÓW NA DZIŚ ROZWIĄZANIA ANI DEKLARACJI DZIAŁANIA NA JUŻ 

PALĄCYM PROBLEMEM SĄ DLA NARODU PRZEDE WSZYSTKIM SPRAWY BYTOWO SOCJALNE DOTYKAJĄCĄ ZE SZCZEGÓLNYM BOLESNYM SKUTKIEM MASY MŁODYCH OBYWATELI 

RUCH NARODOWY ROZCZAROWAŁ SWOJĄ POSTAWĄ DZIAŁANIA DLA DOBRA MŁODEGO POKOLENIA 

DLATEGO ZAWIESZONĄ DECYZJĘ O BUDOWIE RUCHU AUTONOMICZNYCH NACJONALISTÓW OPOLSZCZYZNY WPROWADZAMY Z DNIEM DZISIEJSZYM W NASTĘPNY ETAP KTÓRY NIEBAWEM ZAKOŃCZY SIĘ ZAISTNIENIEM W REGIONIE FIZYCZNĄ OBECNOŚCIĄ CZŁONKÓW NARODOWEJ AUTONOMICZNEJ STRUKTURY , A PRZEJAWEM I NAMACALNYM DOWODEM BĘDZIE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI WYDAWANA DRUKIEM GAZETKA TYGODNIOWA ORAZ STAŁA SIEDZIBA UMOŻLIWIAJĄCE SWOBODNE I NIESKRĘPOWANE  SPOTKANIA CZŁONKÓW , KTÓRA JEST NIEZBĘDNA ABY DZIAŁALNOŚĆ PRASOWA STAŁA SIĘ PIERWSZYM WIDOMYM I NAMACALNYM DOWODEM NA POJAWIENIE SIĘ W TYM REGIONIE NOWEJ SIŁY DĄŻĄCEJ DO ZMIAN ….

ZMIAN KTÓRE MUSZĄ NASTĄPIĆ JAK NAJSZYBCIEJ 

A WIĘC PODSUMOWUJĄC NIEBAWEM W KOLEJNOŚCI N/W 

– OFICJALNE OTWARCIE SIEDZIBY – OPOLSKIEGO RUCHU    AUTONOMICZNEGO

– WYDANIE 1 NUMERU TYGODNIÓWKI INFORMACYJNEJ O TYM O CZYM TV I   OFICJALNE MEDIA MILCZĄ -na razie w formie broszury A-4 o kilku    stronicach czarno białe.

NASTĘPNYM KROKIEM BEDZIE ROZPOCZĘCIE RAELNEJ POMOCY OSOBOM W TRUDNEJ SYTUACJI ZARÓWNO MATERIALNIE JAK I UDZIELAJĄC WSPARCIA PRAWNEGO 

********************

PONADTO DLA CZŁONKÓW I SYMPATYKÓW MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA LEGALNEJ PRACY ZA GRANICĄ – dzięki kontaktom w Niemczech

legalnej + pełny pakiet socjalny dla rodziny

na warunkach prawnych Niemieckich

płaca od 5000 -8000 zł

MOŻLIWOŚĆ TYLKO DLA OSÓB W NAPRAWDĘ CIĘŻKIEJ SYTUACJI

=================

Nowe czasy, nowy ruch

Wydaje się, że Autonomiczny Nacjonalizm na dobre już przyjął się w naszym kraju. Jednak od czasu do czasu widać różne internetowe pojękiwania na osoby tworzące ruch AN. Padają przeważnie pytania czy też zarzuty o przynależność AN do Ruchu Narodowego, czy też inaczej mówiąc – związek Autonomicznych Nacjonalistów z tradycją polskiego ruchu narodowego. Sytuację nowego ruchu porównać można w pewnym stopniu do powstania ONR w 1934 roku. Tak samo jak wtedy nowość wywołuje różnego rodzaju dyskusje, jak i spore kontrowersje. Podejście zależy od środowiska. Pomimo tego, że Autonomiczny Nacjonalizm nie jest od środka ruchem skoordynowanym, stoją za nim silne postulaty ideowe. Co potwierdziło już wiele akcji, większych manifestacji czy też artykułów osób nazywających się autonomicznymi nacjonalistami. Ci, którzy ostro „atakują” ruch AN, a nawet czasem odmawiają przynależności do ruchu narodowego, nie mogą jednak zaprzeczyć, iż idea autonomicznego nacjonalizmu przyniosła już wiele dobrego. Sądzę właśnie, że Autonomiczny Nacjonalizm jest powiewem świeżości, czymś zupełnie nowym i innym niż 2-3 obecnie dominujące organizacje. Coś jak ONR w latach 30-tych. Śmiem również twierdzić, że nieformalna działalność z roku na rok będzie trafiać do coraz większej ilości ludzi, przede wszystkim młodych.

To właśnie „AeNom” mogą najbardziej sprzyjać czasy. Młodzi ludzie obecnie niechętnie mieszają się w różnego rodzaju formalności. Działanie autonomicznie, samemu czy z grupą kolegów daje wiele swobody działania. Więc to od każdego z osobna zależy, czy ten ruch dalej będzie się rozwijał czy też nie. Wszystko zależy od inwencji i chęci. Na pewno wielkim plusem wciąż rozwijającego się ruchu jest jego stawianie na sprawy dzisiejsze. Dobrym przykładem mogą być dwie ostatnio zorganizowane manifestacje w Warszawie (1.05) i Poznaniu (30.06). Oby takich akcji było więcej. Potrzebuje ich nie tylko polski ruch narodowy, ale także zwykli ludzie. Powstanie samego ruchu AN w Polsce powinno cieszyć wszystkich. Jedni mają nową alternatywę, do której wydaje mi się łatwiej przekonać znajomych. Drudzy zaś mogą przynajmniej o czymś pogadać i ponarzekać czy jak to ostatnio jest w internetowej modzie – „zaatakować” za poglądy gospodarcze.

Jednym z wielu zarzutów, które kierowane są do Autonomicznych Nacjonalistów jest tworzenie niby „międzynarodówki” lub spotykanie się z tymi organizacjami ,co nie trzeba. Patrząc ze swojej strony -dobrze, że utrzymywane są stosunki z nacjonalistami różnych krajów, szczególnie tych sąsiadujących z nami. Przede wszystkim ze względu na historię trzeba przełamywać wiele różnych barier. Nie trzeba od razu uważać się za wielkich przyjaciół, ale po prostu się szanować. Kolejnym ważnym czynnikiem to podobni przeciwnicy i bardzo podobne problemy nacjonalistów z różnych państw. Przeciwnicy państw narodowych, narodowców itd. współpracują ze sobą na wszystkich szczeblach. Dlatego też czemu nacjonaliści mieliby być bezradni? Utrzymywanie kontaktów, wymienianie się doświadczeniami oraz sposobami działania może tylko pomóc. Zamiast od razu z góry „atakować” za takowe spotkania, proponuję poczekać najpierw na jakieś efekty. Zawsze warto się spotkać i pogadać, jeszcze od tego nikomu się nic nie stało. Samo spotkanie przecież nie sugeruje, że dojdzie od razu do zażyłej współpracy.

Przykład AN pokazuje, że nacjonalizm jest dynamiczny. Nie zamyka się w ramach historii i ciągle potrzebuje czegoś nowego. Kto wie czy to nie kiedyś Autonomiczny Nacjonalizm zacznie schodzić na boczny tor, a na jego miejsce wstąpi znowu coś nowego. Rozwój AN na pewno pomoże ruchowi narodowemu jeszcze bardziej się rozwinąć. Im więcej inicjatyw i ludzi tym lepiej.

Ludzie niechcący wstępować do organizacji mają w końcu alternatywę. Na szczęście pomiędzy organizacjami a poszczególnymi grupami autonomicznych nacjonalistów nie dochodzi do konfliktów. Jest zupełnie inaczej, widać coraz większą współpracę. Dynamizm w działaniu, zachęcanie do ciągłego rozwoju intelektualnego oraz fizycznego, antyglobalizm, antykonsumpcjonizm, antyliberalizm oraz antykapitalizm – te czynniki będą przyciągać coraz bardziej. Ale także szeregi wrogów „AeNów” będą na pewno rosnąć. Jednym z ważniejszych powodów zapewne będzie silnie akcentowany antykapitalizm. A malkontenci? Będą zawsze. Jednak patrząc na sukcesy organizowanych manifestacji przez „autonomów” można spokojnie spojrzeć w przód i raczej nie ma co martwić się o rozrost i większe zainteresowanie autonomicznym nacjonalizmem. To już się dzieje, więc czy ktoś popiera AN czy też nie, będzie musiał przyzwyczaić swój wzrok do czarnych flag powiewających na manifestacjach narodowych.

http://www.autonom.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

10 thoughts on “OPOLSKI RUCH AUTONOMICZNYCH NACJONALISTÓW rusza z budową struktur

 1. w odpowiedzi na maile z zapytaniem o pomoc w formie pracy

  TAK 1300 DO 1900 EURO TO ŚMIESZNA KWOTA NA WARUNKI NIEMIECKIE

  ALE TA PRACA JEST DLA OSÓB PRACUJĄCYCH W SYSTEMIE 4 DNI PRACY NA WYJEŹDZIE 3 W POLSCE W DOMU LUB 9 DNI NA WYJEŹDZIE I 4 DNI W POLSCE W DOMU

  PO ZA TYM DOJAZD PŁACI PRACODAWCA DO PRACY I DO POLSKI PONADTO MIESZKANIE W NIEMCZECH TEŻ CIĘ NIE DOTYCZY

  PONADTO DLA POSIADAJĄCYCH DZIECI TAKZWANY KINDER GELT CZYLI 184 EURO CO MIESIĄC DO WYPŁATY + PEŁNE UBEZPIECZENIE MEDYCZNE DLA ŻONY CIEBIE I DZIECI – WPEŁNI UPOWAŻNIAJĄCE DO LECZENIA W POLSCE

  TAK WIĘC PRZELICZAJĄC NA WYDATKI W POLSCE BO TU MIESZKASZ 5000 ZŁ DO 8000ZŁ + RODZINNE TO CHYBA NIE JEST ŹLE

  TYM BARDZIEJ ŻE NIE WYMAGA SIĘ OD PRACOWNIKA ZA TAK NISKĄ PŁACĘ ANI UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH ANI ZNAJOMOŚCI JĘZYKA

  PS. PRACA W CHARAKTERZE POMOCNIKA PRZY BUDOWANIU SIECI TELEINFORMATYCZNYCH – CZASAMI ALARMOWYCH SYSTEMÓW RÓŻNEGO PRZEZNACZENIA

  a więc się nie narobisz 🙂

 2. Rzeczpospolita”: Wielka ucieczka młodych

  Ponad 70 proc. naszych emigrantów nie ma 40 lat. „Rzeczpospolita” informuje, że demografowie alarmują: „Krwawimy ludźmi, to wielka strata”.

  Z 2 mln Polaków, którzy są za granicą, ponad 1,4 mln ma 39 lat lub mniej. W tym jest 226 tys. dzieci do 15. roku życia – wynika z najnowszych danych GUS. Urząd pierwszy raz, na podstawie spisu powszechnego z 2011 r., podał informację o wieku naszych emigrantów.

  GUS wskazał też po raz pierwszy, skąd wyjeżdżają Polacy. Okazuje się, że głównie ze ściany wschodniej. Na przykład Podkarpacie i Podlasie opuściło prawie 10 proc. ludności

  „Te dane zatrważają. Krwawimy ludźmi” – mówi „Rzeczpospolitej” prof. Krystyna Iglicka, demograf, rektor Uczelni Łazarskiego.

  Ekonomiści wyliczają, że brak młodych to niższy wzrost gospodarczy, mniejsza konsumpcja, mniejszy potencjał rozwojowy, wyższe wydatki socjalne. „To także mniej przełomowych idei, pomysłów, kreatywnych przedsiębiorców i innowatorów” – dodaje Łukasz Hardt, ekonomista z UW.

  TE DANE I TAK SĄ ZANIŻONE CO NAJMNIEJ O 100%

  PONIEWAŻ GUS PODAŁ UBYTEK NA PODSTAWIE WYMELDOWANYCH W POLSCE A ILU SIĘ NIE WYMELDOWAŁO – TAK ZWANE „DUCHY”

 3. Członków ruchu łączy nacjonalizm , deklarują niechętną postawę wobec wielokulturowości i globalizmu , wśród których upatrują zagrożenia dla cywilizacji europejskiej i tożsamości poszczególnych narodów. Jako wrogą tejże uważają także m.in. ekspansję islamu czy obecną politykę USA i Izraela. Ideologicznie często zajmują pozycje bliskie strasseryzmowi . Na manifestacjach posługują się też symbolem strasseryzmu – mieczem i młotem .

 4. UWAGA WAŻNE DLA POSIADACZY BLOGÓW NA WORDPRESS ORAZ CZYTELNIKÓW

  W SYSTEMIE KOMENTARZY WORDPRESS ISTNIEJE LUKA POZWALAJĄCA SIĘ KAŻDEMU PODSZYWAĆ POD WYBRANĄ DOWOLNIE OSOBĘ KTÓRA JEST WŁAŚCICIELEM BLOGA I DYSKREDYTOWAĆ KONKRETNY BLOG DOKONUJĄC WPISU POD GRAWATOREM POCZTĄ A NAWET IP!!!

  OTO PRZYKŁAD FAŁSZYWYCH KOMENTARZY 

  WŁAŚNIE WCZORAJ KTOŚ POD MOIM GRAWATOREM DOKONYWAŁ WPISÓW NA BLOGACH A NAWET U MNIE

  TRZEBA ZWRÓCIĆ NA TO UWAGĘ WORDPRESS
  ===================================

  kiedyś już raz miałem taką sytuacje widzę że metoda wraca ponownie – PRZYKŁAD FAŁSZYWKI TU

  http://miziaforum.wordpress.com/2011/04/11/ostrzezenie-lajdacy-dni-ostatecznych-bydgoski-manson-guru-ciemnoty/#comment-20068

 5. czy Śązak mówiący gwarą może być narodowcem ???

  JAK NAJBARDZIEJ POWINIEN UPOMNIEĆ SIĘ O KREW PRZELANĄ PRZEZ POTOMKÓW PLATFORMY OBYWATELSKIEJ DZIŚ WŁADAJĄCĄ POLSKĄ!!!

  na początek obejrzyjcie filmiki

  [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=KyD_FTy14PI]

  [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=mjkW-z4denc]

  ODPOWIECIE ŻE JEST RÓŻNICA POMIĘDZY GÓRNYM ŚLĄSKIEM A ŚLĄSKIEM OPOLSKIM
  W TAKIM RAZIE ZADAM PYTANIE CZY TO PRZYPADEK ŻE WŁAŚNIE NA TERENIE WOJ. OPOLSKIEGO JEST MIEJSCOWOŚĆ O NAZWIE KORFANTÓW
  CZY POMNIK ZNAJDUJĄCY SIĘ W CENTRUM OPOLA TEŻ JEST TAM PRZYPADKOWO

  O WYJAŚNIENIE PROSIŁ BYM W KOMENTARZACH PROFESIONALNYCH HISTORYKÓW
  JA NIE JESTEM OD TEGO

  MIMO WSZYSTKO ZAMIESZCZĘ CO JEST WSPÓLNYM SPOIWEM
  Lambinowice – zbrodna przeciwko Slazakom

  Niektórzy nazywają go obozem zagłady. Dostarczano do niego mężczyzn, kobiety i dzieci, którzy zostali wysiedleni z okolicznych wiosek: Bielice, Jaczowice, Wesele, Szczepanowice, Gracze, Jakubowice, Klucznik, Korfantów, Kuźnica Ligocka, Ligota Tułowicka, Lipowa, Lipno, Magnuszowice, Oldrzychowice, Przechód, Szydłów. Częściowo z wiosek: Piechocice, Goszczowice, Grabiny, Niewodnik, Pleśnicy, Malerzowic, Skorogoszczy, Wierzbia, Przydroża Wielkiego jak również mieszkańców.

  Sam szef obozu Gęborski, 20 letni mężczyzna na tak poważnym stanowisku (!!??) przyznał, „że być może w obozie byli osadzeni Polacy, jednak mówili tak niezrozumiałą gwarą, że trudno było ich uznać za Polaków lub wyróżnić spośród Niemców”. A oni po prostu mówili śląską gwarą. „W czasie przyjmowania do obozu nie brano pod uwagę ludzi, którzy faktycznie byli Polakami, a ich nawet najmłodsze dzieci władały językiem polskim”
  Epidemia tyfusu plamistego i duru brzusznego przerzedziła szeregi osadzonych, do tego dochodziły morderstwa i zabójstwa dokonane przez personel wartowniczy. Morderstwa były na porządku dziennym. Zeznania świadków mówią o konkretnych zabójstwach: „w obozie maltretowano, kopano, deptano i zabijano (…) Były groby długości 150 metrów, szerokości 24 metrów i 2 m głębokie” (Erwin Kubon, zeznania podczas rozprawy). „Bito ludzi, traktowano ich źle, włóczono po placu apelowym. Zabity został stary komunista – Józef Kuboń” (Jan Staisz)
  ŚWIĘTOCHŁOWICE OBÓZ „ZGODA

  KOMENDANT SALOMON MOREL

  Nie miał żadnych wyrzutów sumienia. Zabijał Ślązaków i innych więźniów.

  W 1992 roku Morel był już od dawna na wysokiej emeryturze, mieszkał w Katowicach przy ulicy Wita Stwosza.

  w 1996 roku Salomonowi Morelowi postawiono dziewięć zarzutów, w tym ludobójstwa.

  Salomon Morel nie czekał na proces, wyjechał do Izraela. Gdyby pozostał, mógłby odpowiadać za śmierć ponad 1500 więźniów

  PYTANIE KTO W RZEKOMO WOLNEJ POLSCE

  W ROKU 1996

  POZWOLIŁ MU SPOKOJNIE WYJECHAĆ ????

  Ekstradycja Morela się nie udała. Zmarł w 2007 roku w Izraelu w wieku 88 lat.

  DO OSTATNICH DNI POBIERAJĄC WYSOKĄ EMERYTURĘ KTÓRĄ WYPŁACAŁA MU NAJCIEMNIEJSZA RZECZPOSPOLITA POLSKA

  III R.P

  OBOZÓW TAKICH BYŁO DUŻO NA ŚLĄSKU I GÓRNYM I OPOLSKIM
  NIE JEST TEŻ TAJEMNICĄ ŻE W TYCH OBOZACH PRZETRZYMYWANO
  UCZESTNIKÓW POWSTAŃ ŚLĄSKICH

  W TYM SAMYM MNIEJ WIĘCEJ OKRESIE NA TERENACH POLSKICH TRWAŁA EKSTERMINACJA ŻOŁNIERZY N.S.Z , A.K I PODZIEMIA NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO

  I ROBILI TO LUDZIE Z U.B
  LIKWIDOWALI Z RÓWNĄ GORLIWOŚCIĄ ŚLĄZAKÓW JAK I POLAKÓW

  DZIŚ CI LUDZIE – ICH BEZPOŚREDNI SPADKOBIERCY NADAL MAJĄ SIĘ ŚWIETNIE
  SLD , PO I INNE POOKRĄGŁOSTOŁOWE
  POSTKOMUNISTYCZNE SZAJKI

  TU ZAMIESZCZĘ FILM KTÓRY W IMIENIU DZIESIĄTEK TYSIĘCY POLSKICH PATRYJOTÓW ZAMĘCZONYCH W KATOWNIACH REPREZENTUJE
  W OSOBIE GENERAŁA NILA – OBRAZ WIELKOŚCI ZBRODNI
  ZBRODNICZEGO PAŃSTWA

  CI SAMI LUDZIE MORDOWALI I ŚLĄZAKÓW I POLAKÓW W TYCH SAMYCH OKRESACH

  [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=2LatY4FO_24]

  DODAM ŻE WYSIEDLANI WROGOWIE STALINA ZE WSCHODU POLACY , OSIEDLANI NA TERENIE ŚLĄSKIM
  BYLI INSTRUOWANI W TRANSPORTACH ŻE JADĄ MIĘDZY NIEMCÓW MIESZKAĆ
  A ŚLĄZACY INSTRUOWANI PRZEZ TYCH SAMYCH ŁOTRÓW ŻE JADĄ DO NICH
  RUSY ŻEBY RZĄDZIĆ
  NIE DZIWMY SIĘ ZATEM ŻE KONFLIKT
  CHADZIAJE – CHANYSY JEST ŻYWY DO DZIŚ

  ZARÓWNO POLACY ZE WSCHODU -OSIEDLEŃCY BYLI PRZERAŻENI PERSPEKTYWĄ MIESZKANIA W ŚRÓD NIEMCÓW
  BYŁ TO ROK 1945 – OKRUCIEŃSTWA WOJSK NIEMIECKICH BYŁY ŻYWE…

  ŚLĄZACY NATOMIAST MIELI NIEDAWNE DOŚWIADCZENIA NIE MNIEJ TRAGICZNE W PAMIĘCI MASOWE GWAŁTY ROSYJSKICH ŻOŁNIERZY , RABUNKI I ……

  I PERSPEKTYWA ŻE PRZYJADĄ TU RUSCY I BĘDĄ PANOWAĆ TEŻ BUDZIŁA LĘK..

  TYLE HISTORIA
  ALE KOMU I DLACZEGO DZIŚ ZALEŻY NA SZUKANIU ZAKAMUFLOWANYCH NIEMCÓW ???
  OTO JEST PYTANIE
  TYM BARDZIEJ ŻE NA ŚLĄSKU MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA NIE MUSI SIĘ KAMUFLOWAĆ
  WIĘC KIM SĄ CI ZAKAMUFLOWANI ????

  LUDZIE SĄ WSZĘDZIE TACY SAMI IDĄ TAM GDZIE IM LEPIEJ

  A ZARÓWNO ZE STRONY PRLU JAK I III R.P DOZNALI TYLKO UPOKORZEŃ WIĘC :

  ŚLĄZACY WOLĄ BYĆ NIEMCAMI DLATEGO ŻE:

  “OPOLSZCZYZNA JEST W CZOŁÓWCE ZAMOŻNYCH REGIONÓW W POLSCE NIE TYLKO JAKO AGLOMERACJA MIEJSKA ALE RÓWNIEŻ JAKO TERENY WIEJSKIE

  Z POWODU ZAROBKOWANIA PONAD 500 000 TYSIĘCZNEJ RZESZY OPOLAN W NIEMCZECH

  UŚREDNIONY DOCHÓD NA RODZINĘ 4 OSOBOWĄ ZAPEWNIANY PRZEZ TYLKO OJCA PO PRZELICZENIU DAJE KWOTĘ OKOŁO 1 0 000 ZŁ + ŚWIADCZENIA RODZINNE – KINDERGELT – 700 ZŁ NA KAŻDE DZIECKO…”

  ŻE WOLĄ NIE ZNACZY ŻE CHCĄ – PO PROSTU NIE MAJĄ WYJŚCIA !!!!!!

 6. PONADTO MY DEKLARUJEMY PEŁNA OTWARTOŚĆ NA WSPÓŁPRACĘ Z ZAGRANICZNYMI ODPOWIEDNIKAMI JEST TO PODYKTOWANE SZCZEGÓLNĄ SPECYFIKĄ REGIONU ŚLASKA OPOLSKIEGO

  WCZEŚNIEJSZE SPOTKANIA NA SZCZEBLACH LUŹNYCH TOWARZYSKICH NA DZIŚ
  W MOMENCIE PODJĘCIA DZIAŁALNOŚCI JAWNEJ NA TERENIE OPOLSZCZYZNY JEST BARDZO POTRZEBNE

  1. ABY UDERZYĆ CELNIE I SKUTECZNIE W ZŁODZIEJSKIE „ELYTY”

   JESZCZE W TYM TYGODNIU BEDĘ NACISKAŁ NA TĄ SPRAWĘ WCZEŚNIEJ DYSKUTOWANĄ LECZ NIE ZOBOWIĄZUJĄCĄ DO DZIAŁAŃ TERAZ CZAS NA REALIZACJE DO CZEGO NIEZBĘDNE SĄ SOJUSZE MIĘDZYNARODOWE

   TA AKCJA BĘDZIE MIAŁA NA CELU I PROMOCJĘ POLSKICH RUCHÓW AUTONOMICZNYCH

   DZIŚ- JUTRO JADĘ ZA GRANICE – NIEMCY
   ALE TYM RAZEM NIE ZAMIERZAM SIĘ SKUPIĆ NA SWOICH TYLKO SPRAWACH A MIANOWICIE POSTARAM SIĘ O POPARCIE ZAGRANICZNYCH ORGANIZACJI
   PRZECIW RZĄDOWI TUSKA – TRZEBA OBRÓCIĆ GNIEW I NIECHĘĆ DO POLSKICH PRACOWNIKÓW NA NASZĄ KORZYŚĆ
   DLATEGO SPOTKAM SIE Z LOKALNYMI PRZEDSTAWICIELAMI RUCHU A.N I ORGANIZACJI NARODOWYCH KTÓRE SĄ PRZECIWNE NAPŁYWOWI POLSKICH PRACOWNIKÓW
   WYŁOŻĘ IM ŻE TO NIE MY POLSCY OBYWATELE CHCEMY TAM PRACOWAĆ TYLKO TO JEST OFICJALNA POLITYKA RZĄDU TUSKA WYPYCHANIE POLAKÓW ZA GRANICĘ W CELU TRANSFEROWANIA WALUT DO KRAJU PRZEZ CO NASZ ZŁODZIEJSKI RZĄD JAKOŚ SIĘ JESZCZE TRZYMA A JEST TO ROCZNIE WEDŁUG DANYCH NBP 20 000 000 000 ZŁ !!
   CHODZI O TO ŻEBY W ICH ULOTKACH TRANSPARENTACH ZMIENIĆ TREŚĆ PRECZ Z POLSKIMI PRACOWNIKAMI ZABIERAJĄCYMI NAM MIEJSCA PRACY NA TEKST
   PRECZ Z RZĄDEM TUSKA KTÓRY PRZYSYŁA NAM POLSKICH BIEDAKÓW
   PRECZ Z POLITYKĄ POLSKICH ELIT RZĄDOWYCH NASTAWIONYCH NA OKRADANIE SĄSIEDNICH KRAJÓW

   TAKIE ROZMOWY PROWADZIŁEM WCZEŚNIEJ JAKO PRYWATNE GRUNT JEST GOTOWY
   EFEKTEM BĘDZIE NA TRANSPARENTACH BRYTYJSKICH , NIEMIECKICH PRECZ ZE ZŁODZIEJEM TUSKIEM !!
   BYĆ MOŻE SIĘ TO UDA WARTO SPRÓBOWAĆ – TO BY BYŁO WIELKIE WSPARCIE
   ARGUMENTEM BĘDZIE NISKA POLSKA PŁACA ORAZ ZASIŁKI RODZINNE I BRAK SOCJALU
   ONI O TYM NIE WIEDZĄ

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: