20.30 na żywo SZOKUJĄCY TEMAT DNIA JACK CALEIB +...18 czerwca 2019
-76183 sekund temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

BRAVO!!! KSIĘŻA ZAATAKOWALI I WP… PEDERASTOM!!!

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

JEZUS WYPĘDZA KUPCÓW ZE ŚWIĄTYNI BACIKIEM I KOPNIAKIEM 

a cóż uczynił by gdyby na swojej drodze spotkał tłum sodomitów agresywnie napastujących zwykłych ludzi ??

( właściciel zdjęcia obrazu wymaga aby jeśli ich zdjęcie było tu podania strony -nie werbuje do zakonu 🙂 )

KOPNIAKAMI I BATEM

POSTAWA WZOROWA PASTERZ NA CZELE SWYCH WIERNYCH W SŁUSZNEJ SPRAWIE !!

MOŻE TO OŚMIELI POLSKICH KSIĘŻY !!

http://miziaforum.com/2012/03/18/kosciul-katolicki-chcesz-byc-biskupem-kardynalem-musisz-byc-pedalem-ks-isakowicz-zaleski-demaskuje-lobby/

POLECAM RÓWNIEŻ STRONĘ KS. ISAKOWICZA ZALESKIEGO ZARÓWNO WIERZĄCYM JAK I ATEUSZOM
 WSPANIAŁA POSTAWA KSIĘDZA PATRYIOTY A ZARAZEM PRZYKŁAD MOCNEGO KRĘGOSŁUPA MORALNEGO

POLECAM JAKO WZÓR DLA WSZYSTKICH – ciekawe art dotyczące też polityki

http://miziaforum.com/dla-katolikow-ostatni-sprawiedliwy/

Wyznawcy Kościoła Prawosławnego w Gruzji przerwali wiec zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii. Przedarli się przez kordon policji i zaatakowali uczestników parady. Konserwatywni demonstranci, na czele których stanęli ubrani w sutanny księża, nieśli transparenty „Stop dla propagowania homoseksualizmu w Gruzji”.

TU FILM Z ZAJŚCIA

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Ksieza-z-wiernymi-protestowali-przeciwko-homoseksualizmowi-film,wid,15659027,wiadomosc.html?ticaid=1109d0&_ticrsn=3

=====================================================================

ZAMIESZCZAM APEL , DLA CZEGO ? JEŚLI

KTOŚ ZAPYTA ODPOWIEM –

LINKUJCIE WSZĘDZIE 

Kongres Ruchu Narodowego odbędzie się 8 czerwca w Warszawie. Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy dla Państwa cegiełki w postaci wpinek RN. Dostępne są dwie wielkości wpinek, zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony na organizację kongresu.

Wpinka RN mała, wymiary 1,5 x 2 cm – 20zł
Wpinka RN duża, wymiary 6,3 x 8 cm (nadaje się do oprawienia w ramkę) – 50zł

1. Wyślij mail z tytułem „Wpinka RN” na adres rnlubelszczyzna@gmail.com, w treści podając wg. wzoru:

Imię i nazwisko
Adres wysyłki
Liczba i rodzaj zamawianych kompletów

2. Odbierz maila zwrotnego z danymi do zapłaty

3. Zrealizuj przelew i czekaj na odbiór wpinek, które zostaną wysłane w ciągu 2 dni od wpłynięcia pieniędzy na konto w przypadku wpinki małej lub 7 dni w przypadku wpinki dużej.

Trwa zbiórka pieniędzy na Kongres Ruchu Narodowego, który odbędzie się 8 czerwca w Warszawie. Dziękujemy serdecznie wszystkim dotychczasowym darczyńcom! Wiele osób już odpowiedziało na nasz apel pozytywnie – każdy według swoich możliwości. Środków wciąż jednak brakuje, dlatego apelujemy do wszystkich o wpłaty, niezależnie od tego, ile jesteście Państwo w stanie przeznaczyć.

Chcemy zorganizować Kongres własnymi siłami. Aby było to możliwe i aby pokryć wszystkie koszty, musimy zebrać 30 tysięcy złotych.

Uda nam się to jeśli na przykład:
… 50 osób wpłaci po 200 zł
+
200 osób wpłaci po 50 zł
+
333 osoby wpłacą po 30 zł

Apelujemy o wsparcie!
Uruchomiliśmy do tego celu specjalne subkonto:

Nr konta: 96 1540 1085 2030 5302 9243 0002
Fundacja im. Bolesława Chrobrego
ul. Papieża Jana Pawła II 28/7
70-454 Szczecin

Prosimy o wpłaty z tytułem „Darowizna na cele statutowe”. Pod koniec tygodnia ruszy rejestracja uczestników.

Do zobaczenia w Warszawie!

https://www.facebook.com/RuchNarodowyOpole?ref=hl

39 thoughts on “BRAVO!!! KSIĘŻA ZAATAKOWALI I WP… PEDERASTOM!!!

 1. Unijna swoboda przepływu osób poważnie zagrożona. Przewodnicząca Unii w tym półroczu Irlandia wspiera dążenie czterech krajów – Niemiec, Wielkiej Brytanii, Austrii i Holandii – do zmiany obowiązujących zasad i ograniczenia możliwości swobodnego przemieszczania się i
  podejmowania pracy w obrębie Unii Europejskiej
  o cholera zaczyna się ….
  http://fakty.interia.pl/polska/news-kraje-starej-unii-chca-zmian-ktore-uderza-w-polskie-interesy,nId,970620

   1. no dobrze wiemy że to się rozpadnie różne wieszcze trąbiły od dawna ale co w zamian? pytam się co jak wrócą Polacy do tego kraju i zastaną bezrobocie to tu się będzie działo oj tak haha a ja pisałam tu już zdobywać teraz obywatelstwo puki się da, bo wam grzecznie podziękują i wyproszą…..

    1. Mnie to nie dotyczy.Nie musze zdobywac zadnego obywatelstwa.Wkrotce zaostrza przepisy zwiazane z przyznawaniem obywatelstwa, ponieawz sie przeliczyli.Nie.Nie przeliczyli sie, poniewaz wiedzieli, jak bedzie.Chcieli wylacznie pieknie podanym klamstwem zachecic ciemne ludy do akceptacji unii.Teraz beda dokonywac modyfikacji, przewidzianych znacznie wczesniej.No ale wiesz.Taka kretynka Marysia niczego nie wie, wiec nie sluchaj.

    2. To sie nie rozpadnie.Przygotowuja przejscie na system prezydencki wszedzie.Zwroc uwage, kto w Polsce dal taka propozycje zgodnie z instrukcjami plynacymi od waszych prawdziwych panow, bo ci miejscowi, to tylko nadzorcy.Systemy prezydenckie to kolejny etap planu.Dalsze etapy sie przygotowuje.

     1. Jak tak dalej pojdzie pozostana swieta i pomniki.Tylko nie bedzie komu swietowac i biegac wokol pomnikow.Tylko wieksza rozroba na skale co najmniej europejska moze cos zmienic.Nic poza tym.

  1. i dodaj do tego te przepisy = zero pracy dla Polaków
   http://miziaforum.wordpress.com/2013/05/17/uwaga-polacy-koniec-dla-was-za-granica-pracy-juz-nikt-nigdzie-nie-ucieknie-nowe-przepisy-unijne/

   A TO RÓWNA SIĘ DEFINITYWNY KONIEC ROSTOWSKIEGO TWÓRCZOŚCI RADOSNEJ NA POLU EKONOMII !!!!!!!

   JAK WYKAZUJĄ OFICJALNE DANE NARODOWEGO BANKU POLSKIEGO
   OD ROKU 2004 W FORMIE PRZELEWÓW BANKOWYCH PŁYNIE DO POLSKI RZEKA PRZELEWÓW W WYSOKOŚCI ŚREDNIO ROCZNEJ 5 MILIARDÓW EURO…………
   CO STANOWI KWOTY ROCZNE W ZŁOTYCH PO AKTUALNYM KURSIE 20 MILIARDÓW
   OTO KWOTA W CYFRACH
   20 000 000 000 zł

   http://miziaforum.wordpress.com/2011/04/05/polskie-udaczniki-na-lasce-i-utrzymaniu-zmywakowych-z-anglii-i-nie-tylko/

   PRACA BEDZIE ALEE DLA WYSOKO KWALIFIKOWANYCH – JA NP W POLSCE DOSTAŁEM W ZWIAZKU Z PRACĄ………………… 🙂 jeszcze 3 lata ważny

   MNIE NIEMCY NIE ZWOLNIĄ 🙂 – W INNYCH KRAJACH TEŻ ZNAJDĘ ROBOTĘ ZAWSZE ….

   1. Niemcy nie sa idiotami.Maja ogromne dlugi rowniez.Ich gospodarka jeszcze jakos ciagnie, poniewaz chronia swoj rynek.Jednym z mechanizmow ochronnych celem unikniecia wiekszego bezrobocia jest ograniczenie zatrudniania kobiet.Kolejnym mechanizmem jest bardzo restrykcyjny w stosunku do imigrantow program socjalny, a raczej unikanie go.Beda chcieli cie wywalic, to cie wywala i obywatelstwo tez nie pomoze.

     1. Niezaleznie od tego czy posiadasz obywatelstwo, czy nie w przypadku restrukturyzacji , ktorej sie dokonuje wszedzie na swiecie kazdy moze stracic prace.Restrukturyzuje sie obecnie bardziej niz kiedy kolwiek na portrzeby wielkiej finansjey, czyli wielkiego kapitalu , budujac rozne unie gospodarcze.Na potrzeby tych wlasnie roznych unii w ramach NWO rzady dokonuja bezwzglednej restrukturyzacji kosztem zatrudnienia.Do tego celu wymyslono liberalizm ekonomiczny, ktory pozwala na przesuniecia bez zadnych barier roznych kapitalow, ktore na wlasne potrzeby wykorzystuja rozne obszary globu zasobne w rozne bogactwa w tym wywalifikowana sile robocza , niszczac po drodze gospodarki narodowe.Zgoda.W wyniku restrukturyzacji niektorzy tylko moga zachowac swoje miejsca pracy.Dotyczy to osob, ktore posiadaja niezbedne na potrzeby kapitalow kwalifikacje.Na tym ta zabawa liberalna polega.Obywatelstwa lub nie nie maja w tym przypadku znaczenia.Licza sie potrzeby kapitalow, ktore potrzebuja rak do pracy.W innym przypadku zwalnia sie pracownikow , czy maja duze kwalifukacie, czy tez nie.Informacja dodatkowa na temat kryzysu.Aktualnie w rajach podatkowych poukrywane sa miliardy miliardow, ktore kilkakrotnie przewyzszaja PKB razem wzietych takich krajow jak USA i Indie.To przyklad na to , ze nie ma zadnego kryzysu.No ale , zeby takie rzeczy wiedziec trzeba czytac, a nie wachac kadzidla i puszczac rozowe baloniki.

  1. niech uciekaja – ZOSTANA SPROWADZENI TU DO POLSKI W TAKI SAM SPOSÓB JAK EJCHMAN PRZEZ AGENTÓW MOSSADU – W WORKU NADANY JAKO BAGAŻ „Lekarz Mossadu miał podać zastrzyk obezwładniający Eichmannowi, ale na tyle słaby, aby ten mógł z pomocą agentów wejść na pokład samolotu nie wzbudzając podejrzeń (miało to wyglądać jakby dwóch pilotów prowadziło „pod rękę” lekko „wstawionego” kolegę). Gdyby ten plan się nie powiódł, istniał jeszcze plan „B”. Polegał na przewiezieniu Eichmanna motorówką ukrytą na plaży pod Buenos Aires do izraelskiego „wycieczkowca” stojącego w tym czasie na redzie portu. Plan ten był jednak o wiele bardziej ryzykowny. Na „wszelki wypadek” zbudowano też drewnianą skrzynię z otworami, w której jeniec mógłby być dostarczony na pokład samolotu jako poczta dyplomatyczna.

   NIE UCIEKNĄ

   A.B.N – PRZECZYTAJ TO KONIECZNIE A ZROZUMIESZ

   http://miziaforum.wordpress.com/2013/03/10/agencja-bezpieczenstwa-narodowego-niezbednie-potrzebana/

    1. Pewno Janusz przemycił trochę mirabelkowicy i stąd radość PO-PIS-u, a Waldemar …wypił za dużo!!

 2. nadchodzi czas zmian może jeszcze dziś ART. co czeka POLSKĘ – W RAMACH SANACJI !!!

  NAWET JAK RUCH NARODOWY POGRZEBIE POKŁADANE W NIM NADZIEJE JEST REZERWOWA SIŁA KTÓRA ZMIENI WSZYSTKO…..

  to się już dzieje tu i teraz – POLSKA – TAK Z TOND WYJDZIE IMPULS

  🙂 i nie będzie to cud dla realnie i twardo stąpających po ziemi dla maluczkich zapewne TAK !!!
  ===========================

  ja tylko tak durnowato wyglądam 😉

 3. zabawna scena ale na serio PRAWDZIWA – A SZCZEGÓLNIE MECHANIZM DZIAŁANIA KURII PRZECIW NIEPOKORNYM I BUNTOWNICZYM KAPŁANOM – SODOMICI OSKARŻAJĄ O SWOJE UCZYNKI LUDZI CZYSTYCH !!!

  I WIELU KSIĘŻY JEST NA GRANICY WYTRZYMAŁOŚCI …

 4. A nasi Pasterze skrobnęli pismo o zagrożeniach dla rodziny, do odczytania wiernym w kościołach! Nasi nie ruszą się ze swoich fortec. Chętnie natomiast biorą udział w życiu politycznym, zwłaszcza tam gdzie można coś dla „dobra kościoła” uszczknąć. Nasi ( zwłaszcza purpuraci) dawno przestali traktować stan duchowny jako powołanie. Chyba nie bardzo przykładają się do „strzeżenia owieczek”, zwłaszcza tych które się zagubiły.

  1. dlatego powinno się w ramach sanacji państwa polskiego
   UTWORZYĆ RÓWNOLEGŁY RUCH MAJĄCY NA CELU OCZYSZCZENIE KRK W POLSCE

   koresponduje z kilkoma księżmi którzy potrzebują tylko poparcia swoich wiernych ABY WYSTĄPIĆ JAWNIE I OTWARCIE PRZECIW ZGNILIŹNIE MORALNEJ W POLSKIM KOŚCIELE – DODAM ZE POSTAWA NOWEGO PAPIERZA WIELU OŚMIELIŁA DO DZIAŁANIA

   MÓJ POMYSŁ JEST NADAL POWAŻNIE ROZWAŻANY …

   JAKO CZŁONKOWIE KRK – poprzez chrzest!!!
   JAKO OBURZENI UTWORZYMY RUCH
   ” NA RZECZ POPRAWY MORALNEJ KAPŁANÓW KOŚCIOŁA RZYMSKO KATOLICKIEGO W POLSCE”
   – JAKO OBURZENI WIERNI MAMY PRAWO DO PIKIETOWANIA – KURII W CAŁEJ POLSCE
   – Z TRANSPARENTAMI – NA KTÓRYCH BĘDZIE WYPISANE CZEGO ŻĄDAMY – JAKICH ZMIAN W POSTAWIE KSIĘŻY !!!

   I ŻEBY BYŁO JASNE – NIE PODWAŻAMY NICZEGO – NIE ŻĄDAMY ZMIAN W TYM CO JEST STAŁE
   TYLKO ŻĄDAMY ZMIANY POSTAW
   URZĘDNIKÓW KOŚCIOŁA !!!!!!!

   GRZECH – PYCHY, CHCIWOŚCI, PEDERASTII, PEDOFILII , OBŁUDY

   BĘDZIE KONSEKWENTNIE POTĘPIANY, PIĘTNOWANY…

   “ŻELAZNĄ MIOTŁĄ
   UPRZĄTNIEMY TĄ ZGNILIZNĘ
   MORALNĄ “NA DRZWIACH
   WSZYSTKICH ŚWIĄTYŃ W
   POLSCE BĘDĄ GWOŹDZIAMI
   PRZYBIJANE SPISY UCZYNKÓW
   LOKALNYCH PROBOSZCZÓW I
   WIKARIUSZY !!!

   SANACJA PAŃSTWA POWINNA NASTĘPOWAĆ RÓWNOCZEŚNIE Z OCZYSZCZANIEM POLSKIEGO KRK
   DLATEGO ZE W POLSCE KRK JEST ŚCIŚLE ZWIĄZANY Z POLITYKĄ

   CO UWAŻAM ZA NIE WŁAŚCIWE ALE JEST JAK JEST ZATEM JEŚLI WYMAGAMY POPRAWY I ZMIAN W USTROJU POLITYCZNYM TO Z MUSU MUSI NASTĄPIĆ TO TEŻ W KOŚCIELE..

   I DZIAŁAĆ TAK JAK NAPISAŁEM POWYŻEJ !!!!

   1. Tak, tylko tym sposobem ogłoszą siebie męczennikami za wiarę i Boga. Większość wiernych utożsamia księdza z Bogiem, nie patrząc na ich ludzkie przywary. Lament podniesie się niemiłosierny, że to jest prześladowanie chrześcijaństwa i co gorsza większość w to uwierzy.

    1. NAPRAWDĘ JEST WIELU BARDZO WIELU KSIEŻY KTÓRZY CHCĄ RADYKALNIE SKOŃCZYĆ Z TYM SYFEM

     WIELE BABĆ I DZIADKÓW WYTRZESZCZYŁO BY OCZY ŻE TO ICH KAPŁAN MA TAKIE POGLADY

     I NA BAZIE PODCHODZENIA PRZEZ WIEKSZOŚĆ WIERNYCH DO KSIĘDZA JAKO OSOBY ŚWIĘTEJ ZMIENIŁO BY FRONT

     TYM BARDZIEJ ZE BĘDZIE POPARCIE SAMEGO PAPIEŻA W TYM DZIAŁANIU

     skąd wiem wiem niedługo jasna i wyraźna deklaracja FRANCISZKA W TEJ SPRAWIE

    2. POWIEM WIECEJ PAPIEŻ FRANCISZEK SZYKUJE PLAN UZDROWIENIA I OCZYSZCZENIA NA SKALĘ PORÓWNYWALNĄ Z WYSTĄPIENIEM LUTRA !!!

     TO MĄDRY FACET WIE ŻE JEŚLI NIE ON I NIE TERAZ TO JEST TYLKO KWESTIĄ CZASU POJAWIENIE SIĘ 2 LUTRA I KOLEJNEGO ROZŁAMU

     DLATEGO FRANCISZEK WOLI BYĆ TYM REFORMATOREM „LUTREM” 😉

     1. Kościół przez lata wychował sobie grupy fanatyków, zwłaszcza ludzi którzy są już w końcowej fazie życia. Powiedz głośno, że nie podoba ci się to czy tamto w w twojej parafii, a gotowi cię zlinczować. Znam księży, którzy mają zdrowe podejście do swoich powinności, ale oni nie są ulubieńcami proboszczów i biskupów. Mam bardzo duże obawy o bezpieczeństwo papieża i boję się, że kiedy posunie się do bardziej radykalnych działań niż tylko piętnowanie różnych zachowań duchowieństwa, znajdą sposób aby go uciszyć, zwłaszcza, że On sam zakwestionował dogmat o nieomylności papieża.

      1. 🙂 WSZYSTKO POD KONTROLA

       A W POLSCE – PIERWSI ZOSTANA OSTATNIMI A OSTATNI PIERWSZYMI

       🙂 zobaczysz jak z pierwszych ław kościelnych będą znikali ubecy , sbecy i inna swołocz – DZIŚ TAM ZASIADAJĄCA DZIĘKI WIELKIM DATKOM…

       poczekaj na art – muszę jeszcze skonsultować czy ma już teraz być po całości bez zaowalowywania

      2. I WYCHODZI ŻE KSIĘŻA MAJĄ JAJA, ALE W
       GRUZJI JAK NARAZIE, homo propaganda działatak widać wszędzie w Europie może by sie tak przeniosła do arabów głosić swoje tezy hmmm

      3. J23.Ty sie o arabow nie martw.Juz sobie kupili tzw. umiarkowanych muzulmanow. Ci umiarkowani zakladaja na zachodzie zgromadzenia dla homoseksualistow wyznania muzulmanskiego.Ich juz tez maja na celowniku.NWO buduja powoli i dlatego potrzebne sa im rozne religijne rozroby, zeby glupich czyms zajac, podczas gdy plan sie realizuje.

   2. Świetna inicjatywa… Jedyna droga na to żeby wszystkim zamknąc buzię (zwłaszcza tym co do niej „biorą”) to wypalic żelazem zgorszenie… Oczyścic Kościół z wszelkich nieczystości, chocby to miało kosztowac „wycięcie” połowy stanu osobowego kleru… Nie może byc grama zgorszenia! Wtedy wszystko wróci na właściwe tory… Udawadnianie wszystkim na około ze coś jest pedofilią a coś homoseksualizmem NIC NIE DA! To jak zatykanie kolejnych dziur w pękającej tamie… Palców zabraknie a tama i tak runie… Odys
    http://odyssynlaertesa.wordpress.com/2013/05/07/non-possumus-odpowiedz-biskupow-na-proby-podporzadkowania-kosciola-komunistom-stooq/

    1. Powiem jedno do niektórych słowa nie docierają są jak ,,szczanie pod wiatr” do niektórych opornych przypadków trzeba zastosować siłę, nieraz zresztą historia to pokazała.

     1. Byc może przyjdzie i do tego.. Ile można tłumaczyc że „wolnoc Tomku w swoim domku”… Nikt nikomu nie broni byc pederastą, ale ta ich nachalnośc w propagandzie… to łażenie po ulicach i zaczepianie ludzi w końcu przyniesie odmienny od zamierzonego skutek

 5. A gdzie dupek i Marysia ???? Mizia, jednym krótkim i bardzo trafnym postem ich wyautowałeś 🙂 Szacun, choć pewnie ostatniego słowa nie powiedzieli/powiedział.

  1. Nikt nikigo nie wyautowal Al.Wy sie sami skutecznie autujecie.Wyautowali was solidarnoscia.Nie z tego powodu, ze jestescie wybrani.Wybrali was , bo jestescie najglupsi w calej galaktyce, czego dowodzi takze twoja wypowiedz i rozne blogi, ktore sa beznadziejne i opanowane przez wiadomo kogo.Wszedzie, gdzie ktos wam powie troche prawdy, zjawia sie banda nikow , ktore atakuja, poniewaz taki jest ich cel.Na palcach jednej reki mozna policzyc ludzi, ktorzy wala prawde prosto z mostu i ci sa niebezpieczni.Wyautuja was, bo wielu , w tym takich jak ty na tym zalezy.Wyuatuja was, a raczej to wy autujecie Polakow , bo widac taki macie cel.Wyuatujecie ten narod rozancami, krzyzami,smolenskami,wolyniami,jezuitami , sciganiem esbekow i komuchow, rydzykami, natankami he he he,a przede wszystkim buchcha cha kongresem kowalskiego z glinskimi na lancuszkach hanukow.Republikani wildstein z kumplami he he he walczy o wole zniewolone media he he .Farsa , farsa….farsa.Jeszcze jest was troche milionow.Za kilkanascie lat bedzie was kilka , a nie kilkanascie milionow , jak przewidzieli.Ale co tam Marysia glupia , Dupek tez idiota.Hurrra Francuzi idioci, Ruscy debile, Ukraincy badyci, LItwini moredercy Polakow.Huzia na wszystkich pod dyktando blogerow i miernych , ale wiernych kabareciarzy.Smiejcie ze wszystkich pod dyktadno blogerow, wycofujcie kase z zus-ow.Tworzcie , tworzcie ” sanacje” , w ktorej chodzi o to, zeby mniej kradli na gorze ha ha ha.Dupek wam mowil prawde.A jego ortografia to inna sprawa.Przekonacie sie niebawem , jak was wyuatuja.A raczej jak tacy, jak ty wyautuja reszte.Co ty myslisz, ze takie donki i inne matolki ,dla tych ktorzy rzadza tym swiatem maja jakiekolwiek znaczenie?.Zdepcza was i zostanie z was nic.Bawcie sie dobrze .Do czasu.Na koniec a propos autu :” Z idiotami nie rozmawiam , bo moga sie czegos nauczyc”.No coz jak idioci nie chca , to z idiotami nic nie zrobisz.Pa pa pa.

   1. na razie niema innej opcji niż ruch narodowy – chyba że masz propozycje chetnie wysłucham napisz – DODAM TYLKO ZE ROZWIAZANIE MUSI BYĆ NA JUŻ – TYLKO REALNE

    1. Mizia.Juz nie mam propozycji.Wielu skutecznie leczy z polskosci.Przykro mi.Sami jestescie sobie winni.

     1. Chamstwem, warcholstwem nie osiagniecie niczego.Zrazacie wszystkich do siebie i taka jest prawda, a wasi wrogowie, o ktorych macie marne pojecie, zacieraja raczki. Glupia kretynka Marysia niczego nie wie.Sami nie zrobicie niczego.Obserwuj dobrze i zobaczysz, co bedzie za rok.Nie mozna Mizia pluc na wszystkich w kolo, a potem czegos oczekiwac. Waszym wrogom na tym zalezy, zeby was odizolowac, a wy wchodzicie w te gry z usmiechem.Rozgrywaja was jak idiotow, ale wy tego nie widzicie.Zacznijcie szanowac innych , a potem zadajcie tego samego.

    2. Zgoda Mizia narodowy, alec nie ten na pasku wiadomych.Nowa sila bez starych wyjadaczy zgoda.Cala reszta po tych klubach sie platajaca to dno i szkoda czasu i atlasu.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: