PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

POSTAW POLITYKOWI „SZUBIENICE” – OGÓLNOPOLSKA AKCJA !!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

WITAM APELUJE DO ŚRODOWISK POLAKÓW NIEZADOWOLONYCH Z ROZGRABIANIA MAJĄTKU NARODOWEGO JAWNYCH KRADZIEŻY , WYZBYWANIA OBYWATELI Z PRAW I ŚRODKÓW MATERIALNYCH POPRZEZ MEGA FISKALIZM BEZROBOCIE

JAK WSZYSCY WIEMY ABY SKUTECZNIE PROTESTOWAĆ POTRZEBNE SĄ PIENIĄDZE CHOĆBY NA DOJAZD DO STOLICY

WIADOMO ŻE UCZCIWI POLACY NIE POSIADAJĄ WYSTARCZAJĄCO DUŻO PIENIĘDZY Z PRZYCZYN EKONOMICZNYCH CO UNIEMOŻLIWIA W ZASADZIE NA UCZESTNICTWO W PROTESTACH ZORGANIZOWANYCH

DLATEGO PROPONUJĘ AKCJE OBYWATELSKĄ ODDOLNĄ O NEUTREALNYM ZABARWIENIU POLITYCZNYM

MAJĄCĄ NA CELU W SPOSÓB DRASTYCZNY UNAOCZNIĆ ZDRADZIECKIM ELITOM POOKRĄGŁOSTOŁOWYM JAK OCENIA ICH POLITYCZNA PRACĘ 23 LAT PRZECIĘTNY POLAK

NIE POTRZEBA DO TEGO ŻADNYCH WYJAZDÓW ZGROMADZEŃ O WIELKIM CHARAKTERZE

PO PROSTU W KAŻDYM MIEŚCIE GDZIE SĄ BIURA POSELSKIE , SENATORSKIE

LUB SIEDZIBY WŁADZ CENTRALNYCH W KTÓRYCH SPRAWUJĄ WŁADZĘ PARTYJNE ODŁAMY KOALICJE

UGRUPOWAŃ SLD, PIS, PO, PSL , RUCH PALIKOTA

STAWIAĆ ATRAPY SZUBIENIC !!!!!

AKCJA POWINNA BYĆ KONTYNUOWANA PRZEZ CAŁY ROK 2013

NIEZALEŻNIE OD PROTESTÓW PO PROSTU SZUBIENICA MUSI STAĆ SIĘ SYMBOLEM OCENY ICH PRACY

ZAPEWNE AKCJA TA ZOSTANIE ROZPROPAGOWANA W MEDIACH ZACHODNICH CO SPOWODUJE ŻE BEZPARTYJNE MASY OBYWATELI ZOSTANĄ ZAUWAŻONE

AKCJA MOŻE BYĆ ROZWIJANA NIE TYLKO PRZEZ GRUPY ZORGANIZOWANE ALE PRZEDE WSZYSTKIM PRZEZ SPONTANICZNE INICJATYWY

POZDRAWIAM I ZACHĘCAM DO AKCJI

„POSTAW SZUBIENICE SWOJEMU „ULUBIONEMU” POLITYKOWI „

http://miziaforum.com/2013/05/04/konstytucja-3-maja-targowica-wieszanie-biskupow-zdrajcow/

NIE WIELE DZISIEJSZE CZASY RÓŻNIĄ SIĘ OD TYCH W LINKU POWYŻSZYM

ZATEM MAM POMYSŁ – NALEŻY ROZPROPAGOWAĆ

„W nocy z 27 na 28 czerwca 1794 r. przed pałacem prymasa postawiono szubienicę. Jej widok, mówi jedna z wersji opowieści, miała przyprawić prymasa o takie przerażenie, że umarł. Inna powiada, że rodzina królewska w zaistniałej sytuacji postanowiła ułatwić krewnemu godną śmierć i podała mu truciznę. Lud warszawski podsumował to wierszykiem: “Książę prymas zwąchał linę, wolał proszek niż drabinę”

OTÓŻ PRZED KANCELARIĄ PREMIERA , PRZED SEJMEM , SENATEM , BUDĄ PREZYDENTA

POWINNY STANĄĆ SYMBOLICZNE SZUBIENICE

MOŻE BY ZADZIAŁAŁO JAK W POWYŻSZYM FRAGMENCIE ….

lata 2000 -2013

MUSIAŁO WYJECHAĆ 7 000 000 POLAKÓW ZA CHLEBEM !!!

” WYGONILI OJCÓW WYGONILI SYNÓW 

SZUBIENICA CZEKA TAKICH SUKINSYNÓW „

oto przykładowa konstrukcja do ustawiania 

w wymienionych wyżej miejscach

* w odpowiednim czasie w miejscach stawiania szubienic atrap postawi sie wpełni sprawne urządzenia..

pozdrawiam ruch autonomicznych nacjonalistów -W BUDOWIE – OPOLE !!!

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Koleżanki i Koledzy!

Witamy u celu drugiej już nacjonalistycznej demonstracji pierwszomajowej, która przeszła ulicami Warszawy, aby ukazać nasz sprzeciw dla obecnej władzy i wygenerowanego przez nią systemu. Pierwszy maja, a więc Święto Pracy, to także dobra okazja, by zaakcentować solidarność ze wszystkimi Polakami, którzy swoją ciężką pracą przyczyniają się do produkcji narodowych dóbr i rozwoju naszego kraju. Nie obchodzi nas, czy to święto uchodzi powszechnie za lewicowe czy komunistyczne, nie zamierzamy jednak oddawać pola środowiskom, które wynosząc na swoje sztandary hasła o robotnikach przyczyniły się najpierw do wyprowadzenia przeciwko nim wojska i uzbrojonych milicjantów, a później do wdrożenia nowych, liberalnych i antypracowniczych reform oraz pogłębienia wyzysku w zakładach pracy.

Jesteśmy nacjonalistami, a więc naród i dotykające go problemy są dla nas najważniejsze. Staramy się być wszędzie tam, gdzie naszych rodaków dotyka bieda, wykluczenie bądź represje ze strony obecnej władzy. Prowadzimy szereg akcji społecznych, wspomagając domy dziecka, domy samotnej matki, organizując wolontariat w ośrodkach dla tzw. trudnej młodzieży, biorąc udział w protestach związków zawodowych, czy pomagając osobom, które ze względu na opresyjny charakter dzisiejszego systemu zmuszone są wyglądać przez zakratowane okna. Każde z tych działań nie wymaga od nas zbyt wielkich nakładów, jednak w wydatny sposób przyczynia się do polepszenia otaczającej nas rzeczywistości. Nacjonalizm to nie tylko pamięć o naszych bohaterach czy celebrowanie ważnych dla Polski rocznic – nacjonalizm to przede wszystkim obecność wśród ludzi oraz praca na ich rzecz. Nacjonalizm to solidaryzm społeczny w najczystszej postaci. Nie zapominajmy o tym i starajmy się poszerzać tego typu działalność każdego dnia.

Wznosiliśmy dziś też hasła antyunijne, m.in. “Złoty – tak; euro – nie”, symbolicznie wyrażając sprzeciw wobec planów ministra Rostkowskiego na włączenie Polski do strefy Eurolandu. Zdecydowanie sprzeciwiamy się Unii Europejskiej i optujemy za zachowaniem naszej waluty jako środka płatniczego. Tym samym jesteśmy przeciwko wzrostowi cen, które towarzyszą zamianie waluty na wspólną europejską, jak miało to miejsce chociażby w przypadku Słowacji. Przeciwstawiamy się przekazaniu i tak już ograniczonej władzy w ręce bankierów z Europejskiego Banku Centralnego, czy też ograniczonej możliwości kreowania odpowiedniej polityki finansowej przez państwo na wypadek kryzysu gospodarczego. Protestujemy tym samym wobec utraty 5 miliardów euro, które Narodowy Bank Polski musiałby przekazać Europejskiemu Bankowi Centralnemu.

“Praca w Polsce dla Polaków” to hasło, które niesione dzisiaj było na czele pochodu. To hasło jest krzykiem rozpaczy tysięcy Polaków w każdym wieku, a zwłaszcza ludzi młodych, którzy jeżeli znajdą już pracę zazwyczaj są w niej wyzyskiwani na najróżniejsze sposoby. Umowy śmieciowe, niskie płace, brak poszanowania praw pracowniczych – oto codzienność wielu z nas. Aby dokonać zmiany grupujcie i organizujcie się. Nie tylko jak ma to miejsce obecnie – na trybunach czy też w ramach organizacji narodowych bądź stowarzyszeń studenckich. Przede wszystkim organizujcie się w zakładach pracy – najdotkliwszym miejscu wyzysku uskutecznianego przez kapitalizm. Nie ma skuteczniejszej broni niż inicjatywa oddolna pozbawiona centralizacji.

Dzisiejszy dzień pragniemy spuentować słowami spopularyzowanymi przez kulturę masową: “Ludzie nie powinni bać się władzy. To władza powinna bać się ludzi”. Tym samym pragniemy przypomnieć dzisiejszym rządzącym, że na ich oczach i głównie z ich winy dorasta nowe pokolenie, nowa generacja ludzi, którzy już teraz nie mają nic do stracenia i którzy w najbliższych latach, a być może nawet w najbliższych miesiącach, nie cofną się przed niczym.

132 thoughts on “POSTAW POLITYKOWI „SZUBIENICE” – OGÓLNOPOLSKA AKCJA !!

 1. A ja pokładam nadzieję w radości niespodzianki i nikogo nie będę straszył a wprost przeciwnie, chcę aby nie widział we mnie wroga.
  Będę wspierał wegetarian, bo w ten sposób więcej kotletów dla mnie zostanie. Nakłaniał do otwartości homoseksualistów, bo będzie ich można policzyć i zarejestrować.
  Nie będę rasistą, aby pomyśleli, że ich lubię.
  Niech myślą o mnie, jak o słabym i niezorientowanym i ciągle niegotowym.
  Wyślę tym, których nienawidzę czekoladki w dowód sympatii i poważania.
  Przyjdzie też czas na niespodziankę.

  1. Powala naprawde.Przescigaja sie w dowodach.Ten Siergiej tez tak chrzani miejscami bez sensu jak ten Icke pod okreslona publike, ale w zgodzie z systemem.No ale przynajmniej mozemy sie dowiedziec ,skad sie wzial Walensa i jaka role odegral.

    1. Musze powiedziec ze tu w hamburgerni sie zaczyna powazna zadymka.Tego nie widzialem od 25 lat to sie zaczyna.tutaj. Wiem ze wam to lata ale ten syf sie rozleje. Sytuacja jest bardzo nieciekawa. hamburgery sie budzom ze snu.kay nie majom . bezrobocie zajebiste. Roboty dobrej nie ma. Bedzie zle.Ale zresztom farmera sie nie sluchajcie.

     1. Nie wiedziałeś co się działo w Seattle w 1999, jakie tam były straszne protesty? To była bitwa na ulicach, policja strzelała jakimś gazem do siedzących na placu. Nie jest wesoło.

      1. nie wiedzialem bo tam nie bylem. kazdy stan jest inny. chcom bron skonfiskowac Prowokacja musi byc jaks.. Przyduszajom hamburgerow. duzo bedzie prowokacji. Mi Seattle to zwisa bo w Phoenix zyje. Ale niezadowolenie jest ogromne. we wszystkich stanach.

     2. W Europie też protestują. Grecy, Hiszpanie walczą na ulicach z policją, walczą o pracę ale władz to nie wzrusza. Ja nie wiem ale może rządzący zawarli pakt z diabłem, naiwni bo przecież diabeł ich wykiwa.
      Gdyby usłyszeć głos całego świata to byłby jeden wielki krzyk rozpaczy. Krzyk maltretowanych dzieci, kobiet, torturowanych dorosłych. I co na to poradzisz?

      1. Przepraszam ale a zadne religie nie wierze.. Moze diabel jest moze nie ma. Nie wiem i nie chce sie spezczac.I nikogo urazac religijnie. Tu o kompletne zlodziejstowo chodzi. Na tym polega dymoracja w EU i USA. najlepszy system i sprawiedliwy dla trej garstki na gurze co miesza. reszta smiernik.

      2. Religia a co to jest ?rodzicie ci wpajają do głowy, potem ksiądz i sasiedzi i tv a tak człowiek żyjąc daleko od tego bylby nieświadomy czy byłby zły nie sadze, kiedyś oglądałam program z cejrowskim o jakis busz menach i ich sie spytał w co wierzą oni powiedzieli ze tez jakby w Boga tylko oni go rozumieją poprzez dobro i widzicie jedno słowo na określenie tego im starczyło nic więcej, bez zbednych ceregieli

     3. Dupek dobrze mówisz i tak wyjdą protestować tylko przez uderzenie po kieszeni czyli najboleśniej, cóż może u was prędzej coś się podzieje niż tu bo tu 14% niby chociaż słyszałam rewelacje w tv ze to symulacja że jest 10% bo czarna strefa i że jak się nie przyjmie oferty 1 pracy to wykreślą z up hahah a u mnie jest ponad 20% bezrobocia hahah ofert brak za to pelno cwaniaków robisz bez umowy w telefonach nie złapiesz klienta zero kasy przez miesiąc hahah najlepsze jest to ze jedna baba dojeżdżała tam 12km a przez miesiąc wydala więcej na dojazdy niż zarobiła ludzie biedni nie biorą tak juz telefonów, a telemarketing się rozwinoł bo szukają naiwnych ludzi na darmową prace…..

      1. Co z tego, ze wyjda.Ludzie dostaja po kieszeni w calej Europie nie mniej ostatnio niz w Polsce , wychodza na ulice , a partyjniacy realizuja swiatowy globalizm i maja w glebokim powazaniu manifstantow , ktorzy mniej lub bardziej zagazowani lub poturbowani przez sily porzadkowe wracaja do domow , a potem na stanowiska pracy i czekaja w kolejce do zwolnienia.Od czasu do czasu jakis populista albo z prawej, albo z centrum, albo z lewicy , albo wylacznie zadeklarowany niezalezny stworzy nowa partyjke kanapowa lub ruch, ktory skanalizuje niezadowolonych na jakis czas.Najlepszym przykladem jest Grillo we Wloszech.Popyskowal , dostal pare miejsc w parlamencie, a i tak wiekszosc maja starzy wyjadacze.Ale przez chwile Wlosi pocieszyli sie, ze cos zmienia.Nie zmienia niczego w aktualnych ukladach w Europie unijnej i przy tym stopniu realizacji planow globalistow.Nie mozna zyc zludzeniami, ze jakis malenki ruch lub kolejna kanapowa partia zmienia sytuacje.

      2. Zgadzam się z Marysią, bitwy na ulicach niczego nie zmieniają. Mamy przykłady z innych krajów, które świadczą o totalnym ignorowaniu społeczeństw na świecie. Poza tym władcy chcą!!! doprowadzić do olbrzymich zamieszek na tle ekonomicznym więc nie tędy droga wyzwolenia się od nich. To dla nich rozrywka-igrzyska jak w Rzymie.
       Jeżeli dojdzie do wojny to będzie tylko i wyłącznie wina rządzących. Niech sami walczą ze sobą, mają z czego okradać siebie nawzajem.

      3. @J23.Wszystkich nie przymusza.A wzrost swiadomosci moze nie jednemu , ktory pozwoliby sie przymusic , otworzy oczy.Gdyby resorty silowe poparly spoleczenstwa, ci panstwo nie maja zadnych szans.Ich sila sa karabiny i czolgi obslugiwane przez takich samych ludzi jak wszyscy.

    2. Dobry film.Szkoda, ze nie ma polskich napisow dla szerszego grona.Pieknie pokazane zwlaszcza na poczatku, na jakie cele idzie praca i pieniadze ludzi , ktorzy utrzymuja te systemy w roznych zakatkach globu.

     1. nie mniej jednak należy coś z tym zrobić albo juz oni sami zrobią w sumie kryzys był duzy przed 1 wojna i przed 2 wojna, wiec muszą zrobić biznes jakiś na tej wojnie najlepiej żeby trwała jak najdłużej jak najwięcej ofiar dla nich, potem wielka odbudowa po zniszczeniach dobrobyt zmiany pozorne u koryta może nowy system i karuzela gra przez następne 40lat względny spokój i od nowa

      1. @J23.Wlasnie to czynia w Afryce, dlatego Europy i reszty swiata nie rusza.Beda dotad prowokowac glownie islam, zeby jak najdluzej ludy afrykanskie same sie wykrwawily.Pozostalych nie wykonczonych religijnymi niesnaskami za zasluga ich skorumpowanych rzadow przeciagna na swoje strone , dajac im do pewnego czasu mozliwosci korzystania z systemu.Bogactwo czarnego ladu w rope sie konczy , dlatego tamtejsi ksiazeta inwestuja swoj kapital wszedzie, gdzie sie da na swiecie.Rozwoj nowych zachodnich technologii pozwoli na powolne uniezaleznienie sie od ropy.Zachod ma technologia, ale brakuje mu surowcow,dlatego wymyslono globalizacje pod pretekstem harmonijnego rozwoju wszystkich regionow globu, co jest sciema.Bo globalizm ma ugruntowac dotychczasowego hegemona USA. Kadafiego odstrzelili , bo mial swoje plany wobec krajow arabskich sprzeczne z globalistami.Trzeba pamietac jednak, ze radykalni islamisci aniolami nie sa.

    3. Może mało znam historię powszechną, ale nie kojarzę żadnego imperium, które by nie upadło. Myślę, że wcześniej czy później taki sam los spotka szajkę kierowaną przez „braci starszych w wierze”
     Uważam również, że obowiązkiem każdego zniewolonego narodu jest zachować świadomość i człowieczeństwo. Naród, który bez oporu przyjmie narzucony mu pręgierz jest skazany na zagładę!! Już nigdy się nie odrodzi. Nasz rząd realizuje wytyczne New World Order i jeszcze dorzuca swoje pomysły na unicestwienie narodu. Przypomnę tu może przysłowie „I mała kropelka drąży skałę”, dlatego okazywanie rządzącym „zadowolenia” na ulicy jak i w akcjach typu „postaw szubienicę politykowi” jest bardzo wskazane ! I jeszcze jedno, każdy ruch społeczny najpierw się tworzy, a dopiero jak jest widoczny zdobywa zwolenników. Było kiedyś takie powiedzenie ” dinozaury też wyginęły, bo im się nie chciało chcieć”!

      1. Byłbym ostrożny z tymi zeitgeistami, ja sie kiedyś naczytałem ze 4 półki fantastyki w bibiotece
       to przypomina jakąś utopię już w wykonaniu Wellsa,
       idea wypożyczania przedniotów… a jak ktoś potrzebuje coś cały czas? fotograf, muzyk?
       a jak więcej ludzi bedzie na raz chciało to samo ? a braknie w wypożyczalni to kryzys, haha
       to co kartki? losowania na fiata?
       to nie jest nowa komuna ?

      2. Jest tu sporo prawdy ,ale niektore pomysly z piekla rodem.Trzeba filtrowac te wiedze. W przeciwnym razie grozi nam zapedzenie w kozi rog.Dobra manipulacja polega na dozowaniu dobrej wiedzy, aby za jej pomoca przemycic szatanskie pomysly.

     1. Wszystkie europejskie rzady realizuja wytyczne NWO.Sytuacja w Polsce degraduje sie szybciej z tej przyczyny, ze nasz kraj nie posiadl tyle kapitalu , ile wypracowaly kraje zachodnie, aby dostosowac gospodarke do obecnych potrzeb globalizacji .Wymyslony kryzys z tego powodu jest dotkliwszy w Polsce niz w pozostalych krajach zachodnich bogatych w technologie, ktore przystosowuje sie do potrzeb NWO kosztem bogactwa narodowego tych gospodarek.System dziala podobnie.W tej chwili rzad francuski chce sie pozbyc panstwowych udzialow w strategicznych dziedzinach gospodarki pod pretekstem kryzysu.Te sama metode wyprzedazy majatku narodowego zastosowano w Polsce w okresie tzw. transformacji , czytaj okradania wedlug balcerowicza.Jedziemy na tym samym wozku.Hegemonem sa Niemcy z jednej strony, oslabiajace ekonomicznie wszystkie panstwa zachodu i umacniajaca sie ekonomicznie, a glownie surowcowo Rosja, czyli powracamy do pewnych schematow sprzed 2 wojny.

      1. Holland wygral wybory dzieki Sarkozemu, poniewaz wielu wyborcow mialo dosyc 17-letnich rzadow PRAWICY, ktora skutecznie doprowadzila do ruiny ten kraj, czyli :galopujacego ubostwado delokalizacji waznych galezi gospodarki ,prywatyzacji wszystkiego co sie da i co sie w dalszym ciagu proponuje i robi jako recepte na nie istniejacy kryzys,galapujacego ubostwa pracownikow slabo oplacanych,zubozenia klasy sredniej,galapujacego bezrobocia, horrendalnego zadluzenia sfery budzetowej w podobny sposob jak w Polsce ,zniszczenia drobnych i srednich przedsiebiorstw,prawie calkowitego wyniszczenia rzemiosla,stopniowa i systematyczne niszczenie panstwowej sluzby zdrowia,niszczenie i prywatyzacja szkolnictwa,prywatyzacja stragiecznych galezi gospodarki i wycyfywanie z nich udzialow panstwa,obnizenie poziomu oswiaty,polityka pod dyktando niemieckie zaciskania pasa prowadzaca do recesji jeszcze slabej ale juz przewidywanej w przyszlosci jako wzrastajaca,stopniowe wyniszczanie przemyslu samochodowego przejmowanego przez obce kapitaly,systematyczne niszczenie rolnictwa.To tylko niektoreosiagniecia rzadow PRAWICY , pokazane po to aby naiwnie nie wierzyc w obiecanki prawicy , ze bedzie dobrze.Wszystkie europejskie prawice a takze lewice realizuja ten sam program NWO i nie trzeba sobie robic iluzji, ze jest inaczej.Holland ma 25 % poparcia w spoleczenstwie po roku sprawowania urzedu.W prywatnej firmie za sprzedawanie kitu i takie osiagniecia dawno by wylecial.Lewacy dokoncza dzielo prawicy.Nie mam zludzen.Holland to taki sam ORZEL INTELEKTU (czytaj :Bronkobrojler – nowy orzel gajowego) jak Brokozaur na urzedzie prezydenta RP.Nie ma sie co oszukiwac.Z takimi przywodcami wszyscy wywiniemy orla jak jeden maz.Wojny w Europie nie zrobia przynajmniej przez jakis czas, gdyz zajeci sa Afryka.Jesli wybuchnie wojna wszyscy oberwiemy jak zawsze z wyjatkiem , tych ktorzy zwieja tak jak zwiewali.Zwiewali zawsze , ci ktorzy wiedzieli jakiego piwa nawarzyli.

      2. Dzis jak bylem w kurniku, brojlery tak gadaly miedzy soba. podsuchalem i mowili ze bedzie zadymka. No coz. Zeby tylko jajka skladaly bo do garnka nie bedzie co wsadzic. Glowny brojler muwi ze bedzie zapierducha w lato.

      3. Wasz Bronkobrojler czekoladowy , a ten nasz czekoladopodobny , ale intelektem sie niewiele roznia.A rozpierducha moze byc.Mysle , ze ten Wasz czekoladowy Bronkobrojler boi sie , ze ktos mu walnie z turbana.Gdyby nie to juz dawno puknalby dwa turbany , jeden w Iranie , a drugi w Syrii.Niepokojace jest to, ze panowie ze swietej ziemi zaczepki szukaja.Jak masz dobrego koguta to i kurki jajka beda znosic.Chyba , ze walnie w Twoj kurnik, czego Ci nie zycze to i kogut nie pomoze.

      4. Turbany mogom przywalic w kraj nadwislanski. za komuny byla ugoda z turbanami. w PRL sie szkolili i ich nikt nie ruszal. dzo dzieciakow zrobili Polkom. tylko takie tam Dodge City strzelanina w Victori. Teraz uklad sie zmienil jak PL weszla pod wplyw eskimosow i hamburgerow. Zupelnie inna regula gry w pokera.

      5. Walnelby turbany gdyby brojler czekoladowy bronkoobama ten system antyrakietowy w kraju przywislanskim zalozyl.Mielibysmy jak w eskimoskim banku.Nie o ochrone Polski tu chodzilo, ale hamburgerow.Nie maja turbany tu zadnego interesu, ale w kurnik brojlera bronkobamy z przyemnoscia by walneli , tak az by sie piora popsypaly, dlatego boja sie iranskiego programu nuklearnego.Bez hamburgerowego kurnika inne kurniki moga istniec.Ale w przypadku nuklearnej zaglady wielu kurnikow eskimosi lub turbany tez padlyby ofiara wlasnej broni.Maja inne zabawki w razie czego, aby bez szkody dla srodowiska pozbyc sie nadmiaru ludzi.Niewolnikow jeszcze potrzebuja, aby im stworzyli raj na ziemi.

      6. Sa rozne kategorie muzulmanow.Bardziej wyksztalceni szczegolnie z rodzin mieszanych zyja po europejsku , a cala reszta nienawidzi Francji i Francuzow.Oni nie chca sie asymilowac i wierza swoim imamom , stanowiac piata kolumne.Dla Francja jest jedynie krajem , w ktorym mozna jako tako zyc z socjalu, dorabiajac na handlu i rozbojach , zeby utrzymac rodziny tutaj i w krajach pochodzenia.Nic ich nie lacza z europejska kultura, bo oni maja swoja , a zyja tu z koniecznosci.System oswiatowy takze niczego nie zmieni, bo oni maja swoja zupelnie inna mentalnosc.Nawet pokolenie urodzonych tutaj nie odczuwa wiezi z tym krajem.Tego nie zmienisz.

      7. At marys. Muj limit intelekyalny przeszkadza mi ale jak chlop z PKWN moge stwuerdzic z calom pewnosciom prolatariatu chlopskiego ze nastepna wojna po teh trzeciej to ludzkosc bedzie walcztla na kamienie i kije. Cel eugenika. A turbany rekigie irany syrie to bzdury. wszystko. Putin zdradzi syrie w try miga jak kadafiego. To som te same gry. Ok, dziwczyny ide do kurnika podsluchac co brijlery nawijajom .nara. wsegda gotow. tak muowili w harcerstwie i tak na psychuszce mwiem bo do wojska jeszce wezmom. farma padnie

      8. Zresztom odkoad eskimosi som na pustyni coraz zimniej, nie moge pisac bo rence marznom. Zresztom z moim muzgiem coraz gorzej. bzdury wypisuje xzytaj wczesna stracza demncja lub syfils muzgu wrodzony.. Tylko o jajakch i brojlerach gadam, coraz sie zimniej i szaro robi.

      9. Wujek Albert tak mowil, ale teraz nie musza stosowac takiej sily.Maja bawitka, ktore nie zniszcza srodowiska , w ktorym mozna bedzie zyc po wszystkim , ale zniszcza ludzi.Eugenika swoja droga.Przeciez nie dla szczescia ludzkosci eksperymentuja na zboczencach , grzebiac w genach i uzywajac ich do swoich celow.Mysle, ze zaatakuja Iran i Syrie w tym samym czasie, jesli naczelni eskimosi z NY pozwola , aby ofiary poniesli mieszkancy swietej ziemi.W koncu w tej swietej ziemi tez mieszka miesko armatnie, a wszystkie naczelne eskimosy zajmuja bardzo wysokie stanowiska i zdolni sa poswiecic swoich, co udowodnili w czasie ostatniej wojny.Te szachy nieciekawie wygladaja.

      10. @Anna.Zapomnialam o jednym.Muzulmanie nie tykaja ognistej wody, ale zalewaja Europe nie tylko zachodnia ” trawa” glownie z Maroka poprzez Hiszpanie i na wschod.Niezle sobie dorabiaja , zyjac z socjalu.Durni Europejczycy zasilaja ten lukratywny przemysl na wlasna zgube w ramach programu zniszczenia naszej kultury.Warto sie obudzic.

 2. Jako wariant oszczędnościowy, ponieważ zrobiono nam kryzys, można by zamiast szubienic wykorzystać pobliskie lub przydrożne drzewa. Wieszać na nich kukiełki z tabliczkami: ZA zdradę. ZA bezrobocie. ZA eksmisje… powodów są setki. Kukiełki może zrobić siostrzyczka z modeliny, z oczami z mirabelek i z liściem szczawiu. Niech dyndają.
  Zuchy! wykażcie się sprytem, kominiarki na głowy i nie dajcie się złapać. 🙂

   1. @Marysia, nie potrzebuję się afiszować bo nie biorę udziału w wyścigu szczurów. Z pomysłu może ktoś skorzystać lub nie, przymusu czyli dyscypliny partyjnej nie ma. A jeśli ktoś woli wręczać kwiaty sprzedawczykom to jego wybór.
    Kosztorysu budowy atrapy szubienicy nie podano a na pewno jest to niemała kwota więc kto je wybuduje, ten który nie ma na jedzenie i opłaty???

   1. U mnie tez architekt dostal medala za projekt.Ale chyba nie widzieli tego, co spartaczyl w projekcie.Dobrze, ze schodow nie zapomnial namalowac, bo takie kwiatki tez sie zdarzaja.

  1. W panstwach liberalnych czy sie stawia wirtualne szubienice , czy nie obywatele w zapisach ustaw traktowani sa jako wrogowie panstwa i wladzy.Chyba nie trudno dostrzec , ze tak jest.

  1. Nuklearny szantaz trwa nie od dzis.Nikt nie dazy do zniszczenia USA.To poprzez USA sily wiadome buduja NWO.Przeszkoda jako konkurencja gospodarcza w planach globalistow sa Chiny i Rosja stad taki atak srodowisk wiadomych na te panstwa.Ten KIm z manewarami w tamtym regionie nie wyskoczyl przez przypadek.USA moga sie pokonac same kryzysem.

 3. Miziak znasz moje problemy i wiesz dlaczego się nie udzielam na blogach, bo brak mi czasu. Ale na Monitorze uaktywnił się „Zen”. Nie pisze imienia aby nie wylądowało w spamie. Oczywiście zajrzałam tam na chwilkę i zobaczyłam jego akcje wobec różnych blogerów i natychmiast się do tego odniosłam, bo typ jest drażniący. Oczywiście zaatakował mnie jak wściekła hiena i wywalił jakieś stare moje wpisy, częśc może nawet pomieszał z innymi, bo już nie pamiętam dokładnie, ale nie będę sobie tym głowy zawracać.

  Ale na koniec napisał, że nawet z blogu mizi mnie pogonili: Oto jego słowa: „Nawet tam pogonili????
  Ale służba nie drużba.”

   1. w oparciu o nasze struktury OPOLSKIEGO AUTONOMA -tworzymy sekcje do zwalczania internetowych troli rzadowych

    ta sekcja sklada się tylko i wyłącznie z osób niepełnosprawnych – MAJĄ CZAS CAŁODOBOWO !!

    TEŻ WALCZĄ !!!!

  1. Niezapomniec o zydo-banksterii na szubienicach. Bez nich politykiery i dziennikurwy byliby niczym…
   Jako wariant super-osczednosciowy dla Polakow: wieszac tablice z nazwiskami petentow na latarniach, znakach drogowych = uupss! zagrozenie bezpieczenstwa ruchu … no i ten halas gdy kierowcy zaczna trabic w poparciu…

  1. E CHYBA NIE A KTO TU NA FILMIE IDZIE

   ps. ja osobiscie spotkałem w ostatnich dniach kilkadziesiad osób młodych i starszycz którym pasuje – idea radykalni socjalin narodowi

   DLATEGO W OPOLU POWSTAJ TAKI RUCH Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA

  2. Oni nawet nie zdają sobie sprawy co im żont przygotował.
   komentarze:
   zzz-młodzi ludzie chcący kupić mieszkanie zadłużają się najczęściej na 30 lat . gdy spłacą będą emerytami i by mogli się utrzymać przy życiu muszą to mieszkanie oddać bankowi . tragedia . co nas jeszcze czeka w tym kraju ?

   Zbigniew Synopa-A co będzie, jak banki przejmą już większość mieszkań po zwykłych ludziach dożywających starości? Zaczną sprzedawać za emerytury nerki? To plan na okradnie już nie tylko starych ludzi, ale także na wpędzenie w biedę całego młodszego pokolenia, co będzie musiało odkupować te mieszkania (czy domy), bo przecież nie odziedziczy ich w spadku. Nie wiem, na co liczą te plutokapitalistyczne świnie w dalszej przyszłości? Na zamknięcie wszystkich w obozach pracy za długi? Ludzie! Jak myślicie, czy Oni sami odejdą, czy trzeba coś zrobić, aby zmienić system, który z większości ludzi z powrotem chce zrobić niewolników.
   http://emerytury.wp.pl/kat,2752,title,Emeryci-beda-tracic-mieszkania,wid,15542869,wiadomosc.html?ticaid=110883&_ticrsn=5

   1. WIDICZNIE NIE PATRZYSZ W TYM KIERUNKU CO TRZEBA SKORO NIE WIDZISZ – ROSNĄCEGO BUNTU

    PIŁSUDSKI OBY WYRWAĆ POLSKĘ Z SZPONÓW 3 ZABORCÓW POTRZEBOWAŁ NA POCZĄTKU 100 OCHOTNIKÓW – Z WŁAŚCIWIE UKSZTAŁTOWANYM KRĘGOSŁUPEM MORALNYM

    SŁOWNIE STU !!! + 1

    1. PRAWDZIWY POTENCJAŁ NIE JEST W 16 „WOJEWÓDZKICH MIASTACH”

     PRAWDZIWI POLACY PATRIOCI SĄ W MAŁYCH I SREDNICH MIASTACH I MIASTECZKACH ORAZ TERENY WIEJSKIE

     trzeba się tylko po nich schylić !!!! DAĆ WIARĘ ZE NIE SĄ PODLUDŹMI JAK WMAWIA IM RZAD TUSKA NA KAŻDYM KROKU !!!!

    2. Pilsudski dzialal w innej politycznej rzeczywistosci.Nie mozna porownywac obecnych przemian do tamtego swiata.Aktualnie walka toczy sie o zupelnie inna jego przebudowe i bardziej skomplikowana.Wszyscy uczestnicza w konstrukcji NWO i bitwa toczy sie o wyeliminowanie przeszkod stojacych na drodze podlaczenia wszystkich w jeden system.Zaden Pilsudski z grupka nie przeciwstawi sie planom globalistow, ktorzy swoimi mackami medialnymi i partyjnymi podporzadkowuja oglupiale spoleczenstwa.

      1. Bez rozmontowania Jugoslawii nie bylo mozliwe tworzenie Europy plemin na wzror afrykanski, ktore poddane brukseli sluza niemieckiemu kapitalowi, ktory ma sie coraz lepiej w przeciwienstwie do calej reszty w tym kolchozie.Odstrzelili go dla przykladu, bo nie byl im potrzebny.

     1. To prawda Marysia długo lat im to zajeło ale mają efekt praktycznie wszystko obstawione i gra jak ta lala, a pis i kaczyński skoro taki dobry to czemu nie podpisał tej głupiej karty praw

      1. Pewnie , ze obstawione.Nie mniej jednak obstawiaja w dalszym ciagu i na wszystkich frontach.Wciaz te same twarze zmieniaja tylko front i ugrupowania jako odnogi tego samego i media niby niezalezne, ale w gruncie rzeczy te same, ktorych celem jest kanalizowanie emocji i wciskanie ludziom, ze opowiesciami przed kamerami moga zmienic los.Haha telewizja republika pod wodza najwiekszego szkodnika wolnym medium.Wolne zarty.Zwroc uwage, ze przystapili do nastepnego etapu i ziobry z kurskimi na kursie amerykanizacji Europy wysmazyli projekt systemu prezydenckiego na wzor najbardziej rasistowskiego i totalitarnego panstwa.Jest nadzieja, ze niewielu sie nabierze.No moze celebryci.Ale to nie dziwi, bo oni maja kurze rozumki.Kaczynski to przebiegly gracz i wyjatkowo perfidny.Maski jednak powoli spadaja i odkrywaja prawdziwe oblicza.

      2. Rodacy sa naiwni niestety ja tez kiedys bylem Wierza w mit zachodu i system ktury nie dziala. Odpowiednio podsycani sa przez krk i politykow. Ale to mit. Hamburgery wcale madzejsze nie som. Gorzej. to debile. ale majom sile w kupie bo sie w stadzie trzymajom. Polakow gubi naiwnosc i wiara w te bilbordy, cipki na reklamch takie bzdety, Nie ma glebszej analizy kto na tym korzysta.. Niesety. latwo rodakow poderwac do walki a potem przywudcow brak. Sa tacy przywudcy z nadania albo ze szkol biznesowych po zarzadzaniu i bankowosci. zarzadzaniu chyba polem namiotowy, Ten system zupelnie inaczej dzila.

      3. Nie mozna sie dziwic, ze ludzie uwierzyli w mit zachodu.Zycie za zelazna kurtyna i brak kontaktu z realiami zrobily swoje.Tzn. spowodowaly, ze w ten mit uwierzono.Zachod ewoluuowal i ten kapitalizm po okresie ochloniecia z wojennych ruin i niedostatkow stawal sie coraz drapiezniejszy.Wielu ludzi sie ocknelo,poniewaz na wlasnej skorze maja okazje sprawdzic jego zmodyfikowana jeszcze bardziej drapiezna forme, jaka jest liberalizm.Spoleczenstwa wschodnie patrzyly przez pryzmat kolorowych reklam z nadzieja na lepsze zycie.Szara rzeczywistosc zaczyna weryfikowac wyobrazenia w konfrontacji z brutalna rzeczywistoscia.Moze gdyby zatrzymano sie w Polsce na etapie wolnego rynku i budowy polskiego kapitalu, ten mit jeszcze by nie runal.Globalisci jednak przyspieszaja i byc moze to bedzie zrodlem ich kleski w realizacji planow.

      4. Wolny rynek? ty cos palisz dzis/ laisez fair capitalism? Przestan. Zostaw to. To takie pierduly. zawsze byli rowni i rowniejsi. A to w tym syfioe liberalnym chyba widac. Zostaw to. Chcom podrewax resztki narodu zeby nowa ekipa sie ustawila. To proste jak budowa hamburgera, 2 bulki i kotlet. PL jest tak niezlaezna jak ja ja chce sobie do remizji na zabawe wyskoczy we sobote. baba wtedy muwi, siedz w domu zgredzie bo michy nie bedzie. hahaha. I tak jom kocham. Czasem mam takie jeszce przebyski wol;nosci z mlodosci. Michy i dupy bie bedzie a to juz polityczny terroryzm. hahaha. 95 bydla zyje we mzonkach. za dzuo hollywopod, celbrytow, religi chujowe szkolnictwa.zatrutego zarcia i wody. muzg przestal pracoweac marys.

      5. Wolny rynek, laisez fair capitalism, niewidzialna reka rynku i adam smith to takie bajki braci greem dla maluczkich. Uwierzyslista to teraz mata. haha. zawsze bedzie ktos mial wiecej kasy i info zeby na gieldzie na wygranego konia postawic np. Tylko przyklad. Eugenika, bzdury, populism. fedydalism i ubezwlanowolniete umyslowe i materialne. Wolny rynek jest dla tych paru. Dla ciebie zycie pod smietnikeim. marsze pomniki . to takie schladzace bydla. w masie bydlo sie dobrze prowadzi. bydlo jest slepe.

      6. Dupek.He he .Nie pale.No wlasnie.Tym wolnym rynkiem czaruja i do tego jeszcze konserwatyzmem, zeby ludzie lepiej ludzie uwierzyli, ze kapitalizm wszystko zrobi i wyreguluje.Walka na wolnym rynku dawala poczucie tego, ze mozna cos osiagnac.Liberalizm to juz jest wogole makabra pod kazdym wzgledem.Taki wolny rynek dla kapitalow i w jego wyniku ten wszechobecny kryzys, ktory jest planowym zagospodarowywaniem nowych przestrzeni dla panow z gield , miedzynarodowych korporacji i bansterow.

      7. A jak nie to ziomale zrobia ci pax americana. jak w jugoslawi rekami nato. naj[pierw bedzie antysemityzm potem demokracjka w wykonaniu hamerykanskim czyli Fajuha w Iraqu. Proste jak budowa cheesburgera ro troche bardziej wiecej skomplikowane niz budowa hamburgera bo jesr tam ser. A wujek putin we te samom bramke gra. popatrz na Libie jak brata sprzedal kadafiego. To wszystko to same gopwno. Smoke and mirrors. Gra balachow i pozoruw. teraz putin syrie sprzeda.

      8. Mnie sie marys nie sluchaj bo ja prymityw hodowca brojerow w gumiakach na pustryni. chekista. 7 klas skonczylem w PRL podstawuwki i to internistycznie. jestem wesoly farmer z kalachem na koyoty bo bledzie do poieszn wchodzom i duszom moje kuraki.

      9. Za mojej mlodosci w okrytnym chujowy morderczym PRL. Zakonotowac prosze. to ze tam mowilem. byl taki soviecki serial. Zajc i wolk. Wolk nzawsze zajca chcial zlapac i muwil. Nu pagadi jak musie sie nie udalo. Przepraszam wszystkich ale za mojej mlodosci jezyk soviecki byl przymusowy i obowiazkowy od podstawuwki po studia. No ja teraz mowie. Nu koyot nu pogadi!!! teraz ide na testy do psychuszki miejscowej. nara .

      10. He he.Dupek czekisto he he.Nie czytaj tym brojlerom Smitha , bo pozdychaja i kojoty tez he he i sobie nie postrzelasz.Putin gra w te sama bramke ,ale to on strzela i nie pozwoli sie odstrzelic jak Kadafi.Z Syria niebawem sie rozprawia, choc liga arabska cos tam sie niby sie sprzeciwia.Ale chyba tylko pod publike.

      11. haha. nu pagadi swolosz z hameryki sobatskaja. nara marys. nie przejmuj sie swojom rolom za bardzo w zyciu. tak mialem do zawalu. Trzeba blizej natury. We wojsku muwili na choronzuwce po studiach jak mnie z lapanki wzieli bo wtedy po studiach kazdy musial o nowy najlepszy lad walczyc .hahaha. szwejki i hashek mi sie przypomoina jak do budziejowic czeskich jechal w kulko. Super lektura. Syper.. wyzej chuja nie podskoczysz..

      12. Przeciwnie. ja uwazam ze gefrajter szwejk mial najlepsze podejcie. do zycia. Wiesz po jego aresztowaniu jak muwil ze muchy sraly na obrazek najwietszego franciszka josefa co ma niebieskom krew. Tylko jak mu z colta zajbali to jucha poszla czerwona. te elyty , blekitne krwie experci to chuj. trzena z dystansem pdchodzic do sprawy. to takie przedumania dupka z farmy w gumiakch czekisty.

      13. Wlasnie czytam na polskiej gazecie. Kuzma w jeden weekend w siwitea teaz po pijaku zabilo sie wiecej niz w stanie wojennym w PL. Moze trzeba skycic swieta. ? jak tak daklej pojdzie to bedzie pustynia bledowska. brak populacji oprucz emerytow na kturych trzeba zus palcic. Ja bron boze nic nie muwie bo mnie tam nie bylo. Wiem czolgi, janek wisniewski padl. okutnie musialo byc. Nie wiem nie bylem. szacun dla poleglych w kominie. Ja nie wiem zle nie muwie bo dalem nozke zanim styropianowcy doszli do wladzu i zczal sie dobrobyt i wolnosc.Takze jestem patriota z dala. Niekumaty. Wiem ze PL wyprzedza jeszce Ruminie i Bulgarie , czyli sie trzyma w peletonie jak Szurkowski( dla mlodych) to byl taki kolarz co w krwawej komunie byl kolarzem we wyscigach pokojow. Cudowne dzieck 2 pedalow tak trybuna ludowa muwial. U mnie na dzielnicy muwily trumna ludu.

      14. No kurwa mac. Komuna to bylo ludobujstwo i nedza wyjebane do konca jak sobioe przypomne. Jak koncztlem szkole w czerwcu to mnie na 2 miechy na kolonie za darmoszke wysluali. ( kolonie to takie wczay dla dzieci komuchow najgorszggo chalmu) i nie moglem na pielrzymki chodzib. Kuzma mac. Dentystak mnie w szkoel w podtawuwce meczyla i w LO bo nam zemby za darmo sprawdzali a ze jako mialem syfils wrodzony uzembienie mi padalo to mnie leczyli na sile. To jest komunistyczna antypolska dyskryminacja. malo tego moi jarecy byli pozbawiani prawa pracy w lecie. To ta pro katynska komna naztwala urop platny. Jak to moze byc. Moi sw. pamieci rodzice byli zmuszani do emigraci na micha ze mna do Bulgari, zebysmy sie musieli indoktynowac wedlug mysli marksitosko lenonowkich. To bylo gorsze niz gulag. Solzenicyn to wynieka. Do tej pory jak pomysle to sie poce w nocy. Zabroniono mi uczeszca na marsze pielgrzymki. mam skaze na cale zycie.

      15. I to bron pan Bug. To niue ja tylko. tak bylo ze wsyztkimi w RWPG. Zameczasno nas. kazano pracowac w zakladach pracy. Niewoolniczo. Strzelano do nas bo kielbasa zdozala o 20 procent. Od pyrty wtedy patriotow sginelo. Chyba 50. Moze 100? Teraz patroci i przedsiebiorcy sie wieszajom. Bo to majom z wolnosci. majom wolny wybur i to pierdolom bo som wolni. Wtedy byly kazamaty. zolnerze wykleci. (czytaj Pierdolnioeci) al;e byl krk i dlal o nas. Przynajmniej ono majom dobrze. Hough. Nie mozna bylo praktykowac mojej religi tzn. brojerow. To byl koniec. dno syf.

      16. Chce tylko dodac ze umnie w rodzinie to byli sami nakwsi komunisci morudujacych aptriotuw zolnierzy wykletycn. samo dno. felek dzierzynski i lawrientyj beria to som zera w poruwnaniu z mojom rodzinom. U mnie krew w domu w blokowniku lala sie strunieniami bo moja mama mordowal patrituw taki prawdziwych. taka byl katem z PZPR. Od razu z teteki strzelal w tyl glowy w potlice jak w katyniu. U mnie w pisakownicy zastzreli conajmniej w potlice ze 200 partotuw. TT eke w teczce nosil. a jak. Najwiekszy morderca to byl muj pes, Mialem wtedy jamnika. On wyczuwal patriotow zwiazanych z krk, antykomunistow i sam sie przyczynij do conajmnie smieci 10 tysiecy. Moze pietanstu. Zobacze w notakach. Londyn podsylal agentow a muj jamnik nazywal sie xony tak tak zmylki bo to bylo takie zachodnie nazwisko
       lazil z nimi do knajp i ich podpierdalal a potem wiecie jak bylo zapytajcie sie ksiedza. kazamaty. Strzal w potlice i koniec. mama moja kompala sie w wanie. Zeby utrzymac urode to byla miesznka mleka z PGR i krwi z patriotow. Tam mio biskup powiedzial. czyli musi byc prawda. Biskup dobrego bj robil na plebani. tak delikatnie. Nawet majtek nie zabrudzil. Spuszal sie w serwetke.

      17. Ale jestem dobrej mysli. Te chlopaki partyzantci z ONR, co ze sie nie golom jeszece zrobiom tam raz w pizdu porzadek. nastaopi nowa era. I to era dobrobytu. tak zwana od podstaw. masz dlug nie plac. nie masz pracy po co ci? bedzie lepiej.jak nie masz to emigruj stad ale slij kase do PL. bedzie wporzo. Nic nie trzeba zrobic tylko glos oddac. I teraz bedzie spoko. Chlopaki zlatwiom. Ten marsz co widzialen na video w Opolu to mocna sprawa. Zmoczylem sie w pampersa, moza zona za Colta chwycila bo jest niebezpiecznie. To som przywudcy duzego kalibru. To nie chuje muje.no narzie ziomale i ziomalki ide jakiegos kurczaka przyniesc. zeby rosul byl. jak mozecie nadsyl;acie pomoc. Fundacje jak mr. owsiak zaloze. Pracowac sie nie chce bo po co? niech inni pracujom. Zalozymy fundacje . Zapytam sie kobiety. Ona pismienna i gramotna jak sie muwilo ja nie gramotny.

      18. He he Dupek.Usmialam sie.W pisaniu dorownujesz Haszkowi.Tak trzymaj.Najlepszy kawalek z zebami he he.Robia nas w Szwejka.On w kolko do tych Budziejowic, a my na wybory bez wyboru.Nara Dupek.he he Kolonie tez fajne …hehe

      19. Dupek.Na co bedziesz zbieral w tej funadcji?.Na aspiryne dla brojlerow?.he he .Ludzie glupie, ze daja zlodziejom i nierobom kase.Ledwo koniec z koncem wiaza a na fundacje daja.Pogapia sie w telewizor,a cwaniaki z fundacji z zebranej kasy bale urzadzaja, kawior szampanem zapijaja.A gluptasy przed telewizorem kaszanke i parowki wsuwaja, ale honorowo na bal dobroczynny dla elyt daja.Glupich nie sieja to prawda.Glupim sie trzeba urodzic, zeby oszustom dawac ostatnie grosze na rauty.

      20. Marys u mnie gumolit czyli pcw na chabirce. blokowniku do tej pory przesionkniet krwia patriotow co jarecki w potlie strzelal. mam cholrea problem z pisanie to przez tom hamburgersom babe zone. Nie praktykowalem Tak przepraszam. A jak.. Ja przezylem koministyczny krwawy holcaust dlatego przed styropianowcami musialem uciekac. I co? teraz jestm nikt. Syf. Nie po zarzadaniu jak w PL w uczelniach elytowych czyli polem namiotowym Tak gospodarka finace is spic and span. Ja w gumiakach brodze w guwnie 10 tysiency brojrerow. Nedza syf. Przysliscie jakoms konserwe. Moze byc parykarz sczecinski. 10 tysiecy brojerow to nie to tamto. To jak okiabraskaja revucja. I tak co miesiac co 3 tryg. A jak. Zamordowanych p;atriotuw szukajcie w paiskownicy w moim blokowisku. Stary muj zajebach ich tysiacami.

      21. hej marys. Dobra lektura to franz kafka zeby sie odniesc do dymokracji w PL teraz albo paragraf 22. To tak akurat parcuje albo lot nad kukulczym gnizdem z Nicholson. to tak akurat. psychuszka sovietska na maxiora.

      22. Dzieki marys z sarkazmen moze doruwnuje haszkowi. Ja pierdnicze odkoad wszedlem na ten blo widze teraz jak bardzo zaponilaem pisanie. Muwie dobrze. Tego sie nie zpomina. Pisanie szybko wychodzi. ale to wina baby. dzis zostanie ukarana. To amerykanska bledz amerykanska. Ona stonke na pola PRL i ukrainy chociaz sie nie urodzila ale tam zdylala. To som imperialisci najgorszgo gatunku.do workuty z nimi.

      23. Ty marys, tak se myslalem. moze Donald T. mi pomoze zebysmy tu w nedzy w gumiakach nie cierpieli. tak obiecywal. Jak partia pzpr mui ze da to muwi. Ale jak tak jak emigrant chcemy z kobietom wracac do PL. Tak muwil w expose. malo sie a bym zlapal ale wtedy m,nie szerszen w dupe ugryzl i koniec. Nie obejrzalem expose do konca. teraz do kurwki wodnej wiem co tracimy. 1 okienko. szpitale z najwyzszej puki. najmniejsze podatki. Panstwo rzyjazne. Ja pieryczem.. wiem ze Donald duck duzo mowil. Ale wtedy nam sayelite talerz wyloczyli za nieazplacoe rachunki i koniec patriotyzmu. Nie obejrzal;em do konca. Dupa spuchla. trzeba bylo zsiadle mleko przykladac.

      24. No przeciez Donald nam obiecywal bidnym emigranto. To znaczy ze oszukal? Rodacy przyslijcie konserw moze ty mnie maeys z Francy podratujesz. Jest kryzys nie mamy co jesc. Mydlo i pasta do zembuw sie skonczyla. W koncu ile to mozna jesc,I tak nie zdrowe bo ma fluoride. Zrobie Holodorm jak na Uraine. Zjemy najmloszom curke na grilu z ketchupem. Chuda jest ale zawsze proteiny. Please help. Z jej czaszki zrobie popielniczke bo machorke to kopce.

      25. A tak ogulnie moja anlfabetka hamburger baba jak zobaczyla tem marsz u miziaka na utube tych czarnuch koszul w Opolu , tych supermenow co obalom porzadek swiata ( mocna rezecz) to moja baba teraz sie jonka i nie miesiaczkuje. I co teraz bedzie u nas w tej hamburgerni to kogos m ozna byloby na kase sadzic. Co my teraz mamy robic? pytania dzis odpowiedz do Mr. gowin slac.? Baba mi sie jonka. Znerwicowana brojerow nawet upec nie moze. zesterowana kobieta.

      26. Cholera ale ja jelop byle. baba nie miesiczkuje nie przez te u tube. Ona zapierdniczla z dwojakami. Kartole ze skwarom i mleko zesiadle do mojego dobrego funfla. On asfalt. A to bledz samarska. zwala na polityczne blogi a sie tu z negatywami kumpluje. Nie upoilnujesz. Nie da rady. Pewnie dziatki bedom zebry w paski. Wiona wiziaka bo ja zajety blogowaniem bylem a nie babom.

      27. Oj Dupek Dupek.Mogliby sobie zmienic te koszule na inne ,byle nie rozowe.Lektury niezle wyczytales Wysoki byl poziom w tej Twojej podstawowce eksternistycznej.He he he.Dzisiaj nawet jakis menager w korporacji ani o Kafce nie slyszal ani o Paragrafie , nie mowiac o sarkazmie w stylu Haszka.Ot schodzi yntelygencja na psy.

  3. Zont zlikwiduje bezrobocie! fałszywe. 😉
   W ustroju totalitarnym wszyscy jestesmy przestępcami…
   http://wyborcza.pl/1,75478,13853982,Ministerstwo_Pracy_chce_ukrocic_falszywe_bezrobocie.html

   W 2012 roku komornicy zajęli aż 184 tys. nieruchomości.
   http://www.sfora.biz/Komornicy-w-natarciu-Coraz-wiecej-licytacji-domow-i-mieszkan-a55309

   No i na deserek…
   http://www.sfora.pl/Tak-policja-wykonczy-przestepcow-Sposob-na-ukryte-majatki-a55312

     1. grypa666- monitor , niezłe jaja! 🙂

      Religia powinna być tematem tabu każdego człowieka ponieważ ludzi skłóca, prowadzi na manowce i rozmywa całkowicie cel z którym mamy TU na ziemi do czynienia.
      Mnie się wydaje, że po to powstały-ktoś” dobrze zaprojektował różne wyznania aby podzielić i poróżnić ludzi.
      Takie kolejne multi-kulti i wojna na obszarze duchowości.

     2. Taaaa..Wyznanie nie wazne.Poczytaj na roznych stronkach jak nawiedzeni pomstuja na niewierzacych lub inaczej wierzacych tzn.wyznajacych te sama religie , ale w innej sekcie , to zmienisz zdanie.Polska ma byc ino katolicka wedlug nawiedzonych.Prawde mowiac nie wiem, czy oni tylko nawiedzeni , czy wierza naprawde, w to wyznaja i pisza.AQQ ma racje.Religie wymyslili, zeby rzadzic i sklocac ludzi.

   1. PiS to jest jedyna polska partia której zależy na Polsce.Owszem w tej parii też były czarne owce ale juz zostali wyrzuceni.Głosowanie na partię inną niż PiS jest moim zdaniem głupotą.Widziałem jak już oni rządzili co prawda tylko przez 2 lata z winy głupiego Giertycha i Leppera i jestem z ich rządów zadowolony.Głosowałem głosuję i będe głosował na PiS.Żadne SP PR czy inne Korwiny mnie nie interesują.

    1. Ci partyjniacy nie maja bladego pojecia, kto nimi steruje poprzez rozne filie ciemnych starych organizacji.Zwlaszcza w Polsce tego nie wiedza i nie beda wiedziec, poniewaz sa tylko malutka czastka calego systemu, ktory ma do roboty ludzi o roznych stopniach wtajemniczenia na roznych szczeblach.Na tym polega wladanie swiatem zza kurtyny.

     1. a tak na prawde to za tą kurtyną jest pieniądz ten kto go kreuje ten de facto rzadzi takie miedzynarodowe organizacje jak fed mfw itp praktycznie rzadza wszystkimi krajami na całym swiecie poprzez skorumpowane elity

      1. Oczywiscie, ze tak.Poprzez system gieldowy takze rzadza i niszcza gosppodarki wielu krajow , podporzadkowujac je sobie finansowo.Bez gield mieliby ograniczone mozliwosci rabowania roznych panstw, kontynentow i narodow.Tutaj sie ukrywaja kapitaly , ktore rzadza swiatem.Tu kapital jest nierozpoznawalny i ukrywalny, dlatego zalatwili tych ktorzy chcieli sie odciac od tego wymyslu kontroli poprzez papiery wszystkich gospodarek swiatowych.Fed i MFW rabuja pod pretekstem pozyczek i polityki harmonijnego he he rozwoju.Harmonijnie to oni rozwijali Ameryke poprzez oficjalne i widoczne ogranizacje.Gieldy to pralnia najwiekszych finansowych brudow i takze legalna , ale zapewniajaca rekinom finansowym anonimowosc i bezkarnosc.Bez tych organizacji karadziez cudzych zasobow nie bylaby latwa, a poprzez nie jest i latwa i legalna.Jasne, ze rzady sa skorumpowane i korzystaja z okazji, zeby zrobic wielkie pieniadze.

%d bloggers like this: