KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Ruch Narodowy Opole -spotkanie z MARIANEM KOWALSKIM ODWOŁANE – jak za KOMUNY WSTYD !!!

W imieniu organizatorów zapraszam w dniu dzisiejszym (24.04) na Konferencję Prasową Ruchu Narodowego pod opolski ratusz na godz 17:10
Wystąpią:
Marian Kowalski członek Rady Decyzyjnej ONR,
oraz
Marcin Żukowski przewodniczący Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Opolskiego,
który wyda oświadczenie w związku ze skandalicznym wymówieniem sali Studenckiego Centrum Kultury organizatorom moderowanej konferencji „Czym jest Ruch Narodowy?”
pozdrawiam

Tomasz Greniuch
przedstawiciel Ruchu Narodowego na Opolszczyźnie

 

PS,

DODAM OD SIEBIE METODY W III R.P SA GORSZE NIŻ ZA KOMUNY JARUZELSKIEJ 

 

panie i panowie czas się za nich zabrać konkretnie …..

9 thoughts on “Ruch Narodowy Opole -spotkanie z MARIANEM KOWALSKIM ODWOŁANE – jak za KOMUNY WSTYD !!!

 1. i co ciekawe żadna sila polityczna i opozycja nie była w ciagu 23 lat III R.P tłamszona i gnojona TAK JAK RUCH NARODOWY ONR, MW,

  W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM PRZYWRACAM SWOJE POPARCIE DLA R,N

  TO NIE JEST ZMIANA FRONTU PO PROSTU NIE CIERPIĘ SKURWESYŃSTWA A POZA TYM NADAL MAM DO RUCHU NARODOWEGO PEWNE ZASTRZEŻENIA PONIEWAŻ NIKT NIE ROZWIAŁ MOICH WĄTPLIWOŚCI

  ALE JAK JUŻ MÓWIŁEM JA JESTEM GOTÓW W Z KAŻDYM IŚĆ RAZEM KOMU JEST NIE PO DRODZE Z HOŁOTĄ POOKRAGŁOSTOŁOWĄ

  TYLE ŻE JA JESTEM O WIELE BARDZIEJ RADYKALNY I KONKRETNY NIŻ ……

  RUCHOWI NARODOWEMU TEŻ PRZYBADZIE RADYKALIZMU – JESZCZE KILKA TAKICH ŚWIŃSTEWEK I PRZEJZĄ NA OCZY ZE TYLKO ZDECYDOWANYMI DZIAŁANIAMI W OPARCIU O WŁASNE SIŁY MOGĄ ZAISTNIEĆ I COŚ ZMIENIC

  TO ZACHOWANIE SIĘ REKTORA DAJE DOWÓD ZE UCZELNIE TEŻ NIE SĄ PRZYCHYLNE

  OJ MŁODZIEŻY – A CZY TE ŚRODOWISKA KTOŚ ZWERYFIKOWAŁ – NIE – I DLATEGO JEST JAK JEST

   1. PO-TW-ory to zagrożenie dla Polski i Polaków większe od potopu i dżumy razem wziętych. Obowiązkiem narodu i każdego obywatela jest natychmiastowe całkowite wyeliminowanie rządzących bo są zagrożeniem większym od okupantów. Jedynym sposobem ratowania Naszej Ojczyzny i rodaków jest natychmiastowe wyeliminowanie rządzących i przejęcie kontroli nad państwem przez naród. To też jedyna szansa na przeprowadzenie kontroli i rozliczenia dotychczasowo rządzących. Oraz na odzyskanie przynajmniej części zagrabionego majątku. Każda chwila rządów tych zdrajców złodziei i nieudaczników to tylko znaczne zwiększenie tragedii i nieszczęść teraz i w przyszłości. Ratowanie Polski Naszej Ojczyzny to nasz obowiązek.

    1. Zdecydowana większość Polaków (71 proc.) uważa, że sytuacja w kraju zmierza w złym kierunku. Przeciwnego zdania było 17 proc. badanych, a 12 proc. nie potrafiło zająć stanowiska w tej sprawie – wynika z kwietniowego sondażu CBOS.

     Według badań CBOS od marca do kwietnia o 3 punkty procentowe wzrosła liczba respondentów negatywnie oceniających rozwój sytuacji w kraju, a o 2 punkty procentowe zmalała liczba badanych dobrze oceniających rozwój sytuacji w Polsce.

     Negatywne oceny rozwoju sytuacji w kraju – jak podkreśla CBOS – przeważają we wszystkich analizowanych grupach społeczno-demograficznych, ale szczególnie krytyczni są niewykwalifikowani, bezrobotni, badani o najniższych miesięcznych dochodach per capita oraz źle oceniający własne warunki materialne.

     Z badań CBOS wynika również, że od marca praktycznie nie zmieniły się prognozy rozwoju sytuacji w kraju w ciągu najbliższego roku. Tak samo, jak przed miesiącem, niemal połowa ankietowanych (46 proc.) nie przewiduje zmian w tym zakresie, dwie piąte (39 proc.) obawia się pogorszenia, a tylko nieliczni respondenci (7 proc., spadek o 2 punkty proc.) liczą na poprawę, a 8 proc. nie potrafiło wyrazić opinii na ten temat.

     Pogorszenia sytuacji w Polsce – jak zaznacza CBOS – obawia się połowa spośród tych, którzy oceniają, że zmierza ona w złym kierunku, a dwie piąte z tej grupy prognozuje stabilizację. Wśród osób, które pozytywnie oceniają rozwój sytuacji w kraju, tylko jedna piąta liczy na poprawę, a dwie trzecie nie przewiduje zmian.

     W ciągu ostatniego miesiąca – jak wynika z badań CBOS – ocena sytuacji politycznej zmieniła się minimalnie – nadal większość respondentów (54 proc.) postrzega ją negatywnie, nieco ponad jedna trzecia (35 proc, wzrost o 2 punkty proc.) uznaje za przeciętną, a tylko nieliczni (6 proc., spadek o 1 punkt proc.) oceniają pozytywnie, a 5 proc. nie miało na ten temat zdania.

     Według CBOS krytycyzm w ocenach jakości życia politycznego w Polsce dominuje niemal we wszystkich grupach społeczno-demograficznych. Analizy statystyczne wskazują, że opinie na ten temat związane są przede wszystkim z poglądami politycznymi badanych. Najgorzej sytuację polityczną w kraju oceniają osoby identyfikujące się z prawicą, a najlepiej badani o poglądach lewicowych, choć połowa z nich uważa, że sytuacja polityczna w kraju jest zła.

     W ocenie CBOS, w stosunku do marca w zasadzie nie zmieniły się przewidywania dotyczące sytuacji politycznej w Polsce. Nadal dominuje przekonanie o utrzymaniu status quo (57 proc., spadek o 2 punkty proc.), nieco ponad jedna czwarta badanych (28 proc., wzrost o 1 punkt proc.) uważa, że w ciągu najbliższego roku jakość życia politycznego w naszym kraju się pogorszy, a tyle samo co przed miesiącem (6 proc.) oczekuje poprawy w tym obszarze.

     Z badań CBOS wynika, że oceny sytuacji gospodarczej w kraju są nieco lepsze niż przed miesiącem. Obecnie mniej niż połowa ankietowanych (48 proc., spadek o 2 punkty proc.) uważa, że jest ona zła, nieco ponad jedna trzecia badanych (35 proc., wzrost o 2 punkty proc.) twierdzi, że jest ona przeciętna, a 13 proc. ankietowanych (wzrost o 1 punkt proc.) uważa ją za dobrą.

     W stosunku do marca – jak zaznacza CBOS – nieco pogorszyły się prognozy stanu polskiej gospodarki. Nadal jednak największa grupa respondentów (45 proc., spadek o 5 punktów proc.) jest zdania, że w najbliższym roku sytuacja gospodarcza w Polsce się nie zmieni, jedna trzecia (34 proc., wzrost o 3 punkty proc.) obawia się jej pogorszenia, a jedynie co ósmy ankietowany (12 proc.) liczy na poprawę.

     Od marca – jak podkreśla CBOS – w zasadzie nie zmieniły się oceny poziomu życia badanych i ich rodzin. Tyle samo co przed miesiącem (41 proc.) twierdzi, że żyje im się dobrze, 47 proc. badanych – że ani dobrze, ani źle, a 12 proc. (spadek o 1 punkt proc.) negatywnie ocenia poziom życia swojej rodziny.

     W porównaniu z zeszłym miesiącem – jak zaznacza CBOS – nieco polepszyły się oceny sytuacji w zakładach pracy. Blisko połowa pracujących (48 proc., wzrost o 2 punkty proc.) uważa, że jest ona dobra, jedna trzecia (34 proc, wzrost o 1 punkt proc.) – że przeciętna, a tylko 16 proc. (spadek o 3 punkty proc.) uznaje ją za złą, a 2 proc. nie miało na ten temat zdania.

     Sondaż CBOS został przeprowadzony w dniach 4-10 kwietnia tego roku na liczącej 1150 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.

     PAP,

    2. Akcja na Uniwersytecie Opolskim. Zatrzymali nacjonalistów
     Opolscy studenci odmówili udostępnienia auli w SCK członkom skrajnie prawicowego Ruchu Narodowego. Oficjalnym powodem: obawa o bezpieczeństwo studentów. Nieoficjalnym: akcja protestacyjna antyfaszystów
     Spotkanie promujące idee ruchu nacjonalistycznego miało się odbyć w Studenckim Centrum Kultury UO wczoraj wieczorem. Gośćmi spotkania mieli być członkowie władz krajowych RN. W ostatniej chwili studenci odmówili im udostępnienia sali.

     ONR-owcy zwołali wczoraj konferencję prasową w tej sprawie. – To skandaliczna decyzja, dowodząca, że nie żyjemy w czasach pluralizmu politycznego – mówił Tomasz Greniuch, lider opolskiej brygady ONR. – Mamy w Polsce pookrągłostołowej taką sytuację, że wyższe uczelnie, które powinny być świątyniami rozumu, dialogu i prawdy, stały się matecznikami zakłamania, dulszczyzny, politycznej poprawności i lewicowego zabobonu. Gdzie młodzi ludzie, studenci mogą urabiać swoje poglądy jak nie w debacie, w kontakcie z żywymi ludźmi. W ten sposób kompromitują się ci, którzy myślą, że żyjemy w Polsce demokratycznej. To powrót do Polski Ludowej z jedną słuszną prawdą – przekonywał Marian Kowalski z RN.

     Cały tekst: http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,13801469,Akcja_na_Uniwersytecie_Opolskim__Zatrzymali_nacjonalistow.html#ixzz2RSVaRbgl
     http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,13801469,Akcja_na_Uniwersytecie_Opolskim__Zatrzymali_nacjonalistow.html

     1. Ruch narodowy w obecnej postaci , co widac, jest i bedzie wykorzystywany przez wszystkie sily polityczne glownego nurtu do rozgrywek miedzypartyjnych .Z tego tez powodu lubiany jest przez tzw. opozycje, ktora przymilajac sie do niego , bedzie uczestniczyla w perfidnej antypolskiej grze , ktorej jedym z elementow jest przyszywanie temu ruchowi” geby” nacjonalistycznych faszystow”.Jesli narodowcy nie zmienia taktyki , wygladu oraz strojow i beda dalej brnac w zle partyjne sojusze, skoncza z wielka geba „rasistow, antysemitow,faszystow”, o co chodzi politycznym silom rozgrywajacym Polske i walczacym z polskoscia.

  1. @Mizia.Niewatpliwie nie da sie ukryc, ze ten ruch nie budzi sympatii.Nie mniej jednak trudno jest nie dostrzec tego , w jaki napastliwy sposob , w tym werbalny zwalczaja sie opozycje zebrane w obydwu glownych wiodacych w Polsce partiach.Poziomem kultury w publicznej debacie nie grzeszy PO, nie mowiac o ruchu Palikota.Poslowie PIs-u w tej moim zdaniem politycznej komedii wystepuja w roli ofiary i przyslowiowego chlopca do bicia.Poziom ich debat jest zdecydowanie wyzszy pod wzgledem kultury i oglady , ale merytorycznie w sprawach wagi panstwowej nie rozni sie od PO.Istnieja pewne rozbieznosci na rozne sprawy , ale one musza istniec , po to aby PIS mogl byc opozycja.Bez roznic w sumie drobnych w porownaniu z wazniejszymi problemami witalnymi dla panstwa i narodu , opozycyjny PIS nie mialby racji bytu w polityce.Ten ruch narodowy jest juz zdalnie odgornie sterowany i podzielam zdanie Dupka , choc forma tego zdania , powiedzmy troche ” przestylizowana”.Panowie z ONR maja zla taktyke i swoimi debatami nie budza zaufania, ani tez wygladem.Przyznam szczerze, ze mam brzydkie skojarzenia zwlaszcza z agresywnymi gestami, a takze wypowiedziami , nie mowiac o kolorze koszul.Kolor jednak czasami jest wazny,a zwlaszcza wtedy , gdy w gre wchodzi powazne zaangazowanie i jakas oferta polityczna dla spoleczenstwa.Nie wiedze zadnej konstruktywnej sily do zmiany czegokolwiek.To wszystko jest zbyt agresywne, zbyt zywilowe, bezprogramowe i bedzie pozywka dla wrogich sil.Taka jest moja skromna opinia.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: