loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

WOJNA W KOREI !!! o godzinie 4,30 czasu miejscowego

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Korea Północna ogłosiła „stan wojny” z Koreą Południową
PAP | aktualizacja (04:28)

Korea Północna ogłosiła, że wchodzi w „stan wojny” z Koreą Południową. O decyzji komunistycznych władz w Phenianie poinformowała północnokoreańska agencja KCNA.

Zgodnie ze „wspólna decyzją rządu, rządzącej Partii Pracy Korei oraz innych organizacji”, „wszystkie kwestie między oboma krajami mają być traktowane zgodnie z „protokołem wojennym”. Armia, jak głosi komunikat agencji KCNA, czeka na kolejne rozkazy przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Una.

Władze w Phenianie ostrzegły, że każda prowokacja w pobliżu lądowej i morskiej granicy z Koreą Południową doprowadzi do „konfliktu na szeroką skalę i wojny jądrowej”. Ponownie zagroziły atakami na cele na kontynentalnym terytorium USA oraz na Hawajach i wyspie Guam, a także na amerykańskie bazy wojskowe w Korei Południowej.

Zachodnie agencje przypominają, że formalnie oba państwa koreańskie znajdują się w stanie wojny od 60 lat, gdyż po zakończenia konfliktu zbrojnego na Półwyspie Koreańskim w 1953 roku nie zawarły układu pokojowego. Ogłoszenie w sobotę „stanu wojny” z Koreą Południową oznacza jednak przejście Phenianu do kolejnej fazy eskalacji napięcia.

W nocy z czwartku na piątek Kim Dzong Un postawił siły zbrojne w stan alertu i ogłosił gotowość wojsk rakietowych do ataku na Koreę Południową i Stany Zjednoczone. Była to reakcja Phenianu na przelot nad Półwyspem Koreańskim dwóch amerykańskich bombowców strategicznych B-2.

 Wcześniej, bo na początku marca, Phenian na znak protestu przeciwko ćwiczeniom wojskowym USA i Korei Południowej oraz rozszerzeniu sankcji ONZ ogłosił, że nie będzie więcej uznawał kończącego wojnę koreańską rozejmu z 1953 roku ani wszystkich pozostałych porozumień odprężeniowych z Seulem.

W JAPONII I W BAZACH WOJSK

USA OGŁOSZONO NAJWYŻSZY

ALERT BOJOWY ORAZ ALARMY

DOTYCZĄCE OCHRONY

LUDNOŚCI CYWILNEJ 

BOMBOWCE STRATEGICZNE USA

UZBROJONE W BROŃ ATOMOWĄ

OKOŁO GODZINY 6,35 ZOSTAŁY

PODERWANE W 3 BAZACH

AKTUALNIE ROZPOCZĘŁY MISJE

BOJOWĄ

http://miziaforum.com/2013/03/30/60-000-komandosow-kima-najliczniejsze-na-swiecie-spec-oddzialy-szkolone-przez-specnaz/

I EFEKT KOŃCOWY

http://miziaforum.com/2013/03/30/globalne-skutki-lokalnej-wojny-nuklearnej/

9 thoughts on “WOJNA W KOREI !!! o godzinie 4,30 czasu miejscowego

 1. Choć zaognioną sytuacją na Półwyspie Koreańskim żyje cały świat, a swoje stanowisko przedstawiły już największe mocarstwa świata, eksperci uspokajają. Według nich groźby ze strony mają jedynie charakter propagandowy, a zagrożenia wojną nie ma.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/czy-grozi-nam-powazna-wojna-na-polwyspie-koreanski,1,5456943,wiadomosc.html

  ==================================================
  „Będą wojny i głód, rzeczy które zawsze były pośród ludzi: … Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie, na nich NAGŁA ZAGŁADA”

  wojnę może rozpocząć rakieta wystrzelona z niezidentyfikowanego okretu podwodnego będącego w zanurzeniu ….

  1. Ja sądzę, że zaatakuje ale trochę się to odwlecze. Na dniach, nastąpi pewne wydarzenie w sferze światowych finansów. Dlatego poczeka. Gdy wszyscy utwierdzą się w przekonaniu, że – „strachy na lachy”, pic i pośmiewisko, zejdzie z nich para i pójdą się przespać, – wtedy zaatakuje. Ja trochę znam azjatów i potrafią być zaciekli i nieprzejednani. Amerykanie psychicznie są dziecinni mimo potęgi technologicznej nie dorównują hartowi ducha zwykłego koreańca.

 2. I tutaj masz Miziak całkowitą rację , wystarczy że ktoś naciśnie guzik lub cyngiel !!! i jazda gotowa !! . A w tym spornym regionie teraz wystarczy mała iskra i mamy przepiękny pożar , a co do ekspiozji nad pacyficiem to lekka korekta , jak już to nad morzem wschodnio chińskim !
  No to pora wsiadać w okręt i ruszamy na wojnę !!!! hahahaha
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=70Z8iwlRgY4
  Nagrałem piękną bitwe na oceanie ,tylko amerykanie weszli mi w paradę ,,ale krew się leje równo ! hahahaha
  J.M.H

 3. ŁADUNKI JĄDROWE KIMA SA WYPOSAŻONE W ZAPALNIKI DETONACYJNE W MOMENCIE UDERZENIA – CO OZNACZA ŻE JAKAKOLWIEK PRÓBA ICH STRACENIA PRZEZ SYSTEM RAKIETOWY PRZECHWYTUJĄCY SPOWODUJE EKSPLOZJE JĄDROWA W POWIETRZU

  KIM MA ICH OKOŁO 18 SĄ ZBYT CENNE DLA NIEGO DLATEGO ZOSTAŁY DODATKOWO DOPOSAŻONE W DETONATORY WSTRZĄSOWE

  A WIEC OD MOMENTU WYSTRZELENIA BEZ WZGLĘDU CZY DOTRĄ DO CELU I TAK DOJDZIE DO EKSPLOZJI CO ZAPEWNI SKUTECZNE SKAŻENIE CAŁEGO REGIONU

  I COS JESZCZE – KIM PLANUJE W JEDNYM ZE SCENARIUSZY WYWOŁAĆ MEGA FALĘ TSUNAMI KTÓRA ZAGROZI KOREI POŁUDNIOWEJ I JAPONII

  TAK CZY SIA MAMY W TAKIM PRZYPADKU GLOBALNE SKAŻENIE NA 100 %

  PONADTO EKSPLOZJA W OCEANIE SPOWODUJE ZE WSZYSTKIE OKRETY ZNAJDUJACE SIĘ W REJONIE ZOSTANĄ ZATOPIONE

  1. jak donoszą media chińskie świat nigdy nie stał tak blisko w obliczu wojny nuklearnej nawet incydent kubński jest w obliczu tej groźby niczym

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: