NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

MANIFESTACJA M.W POZNAŃ – precz z państwem policyjnym

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

czyli co panowie z ONR I RUCHU

NARODOWEGO , JEDNAK MOŻNA JAK SIĘ

CHCE…

 

Około 200 osób na demonstracji „Precz z państwem policyjnym” w Poznaniu 2013-03-09 (16:05)

Pod hasłem „Precz z państwem policyjnym” przeszła przez Poznań demonstracja, której organizatorami byli Autonomiczni Nacjonaliści Wielkopolska i Młodzież Wszechpolska Poznań. W przemarszu wzięło udział ok. 200 osób.

W trakcie przemarszu wznoszono hasła: „precz z państwem policyjnym”, „rząd na bruk – bruk na rząd”, „nacjonalizm teraz”. Uczestnicy demonstracji krzyczeli też m.in.: „a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści” czy „kłamstwa Michnika wyrzuć do śmietnika”.

Po przejściu przez centrum miasta zgromadzili się pod budynkiem urzędu wojewódzkiego. Jak mówił do zgromadzonych tam Krzysztof Rudzki z Młodzieży Wszechpolskiej, „pod rządami antypolskiej kliki” stopniowo ograniczana jest wolność, możliwość swobodnego wypowiadania się i suwerenność. Jako przykład takiego działania podał, przygotowany przez MSW, projekt ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

– Oko Wielkiego Brata zagląda do każdej sfery naszego życia, a społeczeństwo biernie się temu przygląda. Państwo policyjne tworzy się na naszych oczach i to od nas zależy, czy pozwolimy, aby nasze dzieci żyły pod butem służalczych politycznych elit, czy jednak sprzeciwimy się i wyjdziemy, tak jak dziś, na ulice głośno zaprotestować – powiedział.

Przedstawiciele organizatorów demonstracji nie chcieli rozmawiać z mediami.

W komunikacie z 18 lutego Ministerstwo Spraw Wewnętrznych podkreśliło, że celem projektowanej ustawy nie jest i nigdy nie było stworzenie podstaw do niekontrolowanych działań podejmowanych przez funkcjonariuszy innych państw na terytorium RP, a projektowane rozwiązania mają jedynie na celu zapewnienie ograniczonej i niezbędnej pomocy w działaniach ratowniczych oraz zwalczaniu przestępczości transgranicznej. MSW poinformowało także, że zapisy projektu ustawy zostaną doprecyzowane tak, aby wypracowane rozwiązania nie budziły żadnych wątpliwości mogących sugerować o jakichkolwiek zagrożeniach dotyczących bezpieczeństwa kraju, a jednocześnie pozwoliły wdrożyć przepisy Unii Europejskiej w niezbędnym zakresie.
(PAP)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

2 thoughts on “MANIFESTACJA M.W POZNAŃ – precz z państwem policyjnym

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: