NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

opolski lider RUCHU NARODOWEGO – wywiad radiowy … żenujący poziom gościa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes


JEDNAK OKAZAŁO SIĘ W KOŃCU ŻE JEST TO JAKIŚ KOLEJNY „ZBOWID” 🙂 (starych maleńkich) ZRZESZAJĄCY SYMPATYKÓW WIEDZY HISTORYCZNEJ NIE POSIADAJĄCY ŻADNYCH AMBICJI POLITYCZNYCH O CZYM INFORMUJE NAS PAN TOMASZ GRENIUCH .

NA PYTANIE ZADANE WPROST PRZEZ PROWADZĄCEGO CZYM JEST RUCH NARODOWY ??

LIDER W 20 MINUTOWYM WYWIADZIE NIE WYJAŚNIŁ LAWIRUJĄC TEMATYCZNIE POMIĘDZY  BIBLIĄ A TRADYCJĄ ŁACIŃSKĄ …  🙂

ŻE :

POLSKA TRADYCJA WYWODZI SIE W PROST Z TRADYCJI CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ …….

ŻE:

WE WSPÓŁCZESNEJ POLSCE NIEMA ŻYDÓW LUB SĄ TO ŚLADOWE ILOŚCI W OKOLICACH PROMILI

ŻE:

10 PRZYKAZAŃ JEST O.K RESZTA STAREGO TESTAMENTU NIE I NALEŻY SIĘ SKUPIĆ NA STUDIOWANIU NOWEGO TESTAMENTU.

I WYSTARCZY RESZTĘ POLECAM ODSŁUCHAĆ TU W LINKU I WYCIĄGNĄĆ SAMEMU WNIOSKI….

PODSUMOWUJĄC UWAŻAM NIE TYLKO JA ALE WIELU KTÓRZY …… ŻE

PIERDOLENIE LIDERA OPOLSKIEGO RUCHU NARODOWEGO NA ANTENIE POLSKIEGO RADIA ZOSTANIE PRZYJĘTE RACZEJ JAKO ŚMIESZNE NIŻ

ZAPOWIEDŹ POWAŻNEJ SIŁY POLITYCZNEJ O JAKIEJ MARZY PAN GRENIUCH CHOĆBY WYPOWIEDZIĄ KOŃCOWĄ „BĘDZIEMY TAK MOCNI JAK DAWNA SOLIDARNOŚĆ”

POWROTU DO ZDROWIA ŻYCZYMY PANU LIDEROWI 🙂

ps. i nie można było tak od razu a nie podsyłać nam pana MARIANA  KOWALSKIEGO Z PRZEMÓWIENIAMI …

które w sposób ewidentny wprowadziło w błąd dziesiątki a może nawet i setki tysięcy Polaków.

TYLE TYLKO DOBREGO Z TEJ FARSY I SZOPKI NARODOWEJ ZE NIE MIELIŚCIE ODWAGI WYPROWADZIĆ NA MANOWCE KOLEJNYCH 12 000 000 POLAKÓW ŻYJĄCYCH W SKRAJNEJ NĘDZY JAK PODAJĄ STATYSTYKI EUROSTATU.

http://www.radio.opole.pl/warto-posluchac/loza-radiowa/loza-radiowa-7-03-posluchaj.html?powrot=%2Faudycja%2Fid%2C315%2Cwartoposluchac%2C1.html

 

POZOSTAJE TU JESZCZE SPRAWA WAŻNA DO WYJAŚNIENIA CZY PAN MARIAN KOWALSKI BRAŁ UDZIAŁ W TEJ SZOPCE ŚWIADOMIE I Z PREMEDYTACJĄ CZY ZOSTAŁ POTRAKTOWANY JAK …..

ALE TO TEMAT NA INNY ART .

ps. chociaż jasna i szczera odpowiedź nawet tu na blogu czy też nowy filmik na Y.T wyjaśniający tą sytuacje promowania zupełnie innych celów 

BYŁA BY UCZCIWA BIORĄC POD UWAGĘ ŻE OSZUKANYCH I OKŁAMANYCH SĄ SETKI TYSIĘCY W POLSCE 

TAK PANOWIE WODZOWIE SETKI TYSIĘCY , BO STOSOWNE BADANIA ZA PIENIĄDZE POLONII BYŁY WYKONANE 

NIEPOWAŻNA BANDA SZCZAWIKÓW BAWIĄCYCH SIĘ KOSZTEM NIESZCZĘŚCIA NARODU

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

13 thoughts on “opolski lider RUCHU NARODOWEGO – wywiad radiowy … żenujący poziom gościa

 1. A´propos skrajnej nedzy…

  Kary w USA za dokarmianie bezdomnych

  Opublikowano: 08.03.2013 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata
  http://wolnemedia.net/prawo/kary-w-usa-za-dokarmianie-bezdomnych/
  W USA zaczął obowiązywać zakaz dokarmiania bezdomnych. Za złamanie przepisu grożą mandaty – informuje RMF FM. Stało się tak z inicjatywy władz miast, które (rzekomo) „nie mogły sobie poradzić z kontrolą jakości jedzenia trafiającego do bezdomnych.” Najdalej poszedł burmistrz Nowego Jorku Michael Bloomberg, którego zakaz dotyczy nie tylko bezdomnych na ulicy, ale także tych z noclegowni.

  Wprowadzenie zakazu spotkało się z protestami organizacji praw człowiek i zarzutami o bezduszność. Niemal natychmiast nowe prawo zaskarżono też w sądach kilku stanów. Protestujący domagają się zmiany przepisów i anulowania wysokich kar tym, którzy je złamali. Głośny jest przykład mieszkanki Filadelfii ukaranej mandatem w wysokości 600 dolarów za dokarmianie bezdomnych i ubogich dzieci z sąsiedztwa – dodaje stacja.

  Opracowanie: Renegade
  Źródło: CIA

  1. Nie tylko w Ameryce takie rzeczy sie dzieja.Na polecenie Angeli cesarzowej okrojono wydatki tzw.unijne na pomoc dla biednym w krajach unii.Zaczynaja budowac chyba podloze do narodzin faszyzmu, bo w ktoryms momencie znajdzie sie taki, ktory za obecny stan spowodowany zlodziejskim lichwiarsko-bankierskim liberalizmem oskarzal bedzie cudzoziemcow, a chyba najlepiej Polakow rzekomych antysemitow.Niemcy drugi raz nie popelnia tego samego bledu, wiec hoduja sobie antysemitow w Polsce , poniewaz politycy celowo , na to pozwalaja, aby Polakom przyszywac late genetycznych antysemitow.Na zachodzie oszczedzaja ludnosc autochtoniczna, bo maja muzulmanow do budowania antysemityzmu.

 2. http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/03/08/we-wroclawiu-zniszczono-wystawe-tropem-wilczym-zolnierzom-wykletym-oswiadczenie/
  dniu 5.03.2013 roku, we Wrocławiu została zniszczona wystawa pt. TROPEM WILCZYM – ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM. Dzięki pomocy kibiców WKS Śląsk udało się ją naprawić. Nie wiem niestety na jak długo. To druga nasza wystawa poświęcona Żołnierzom Wyklętym, ale po raz pierwszy zdarzyła się taka sytuacja
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/03/08/wyprzedaz-grecji-emir-kataru-kupil-szesc-greckich-wysp/
  Hamad bin Khalifa Al Tani zapłaci 8,5 miliona euro za grupkę sześciu Wysp Jońskich po 18 miesiącach biurokratycznych procedur. Jeden z najbogatszych ludzi na świecie zwrócił swój wzrok na jeden z najbiedniejszych krajów Unii Europejskiej.
  najbiedniejsza to przeciez jest POLSKA! ludziom się powie poprostu wyp…ć teren prywatny! tylko czekac kiedy będzie tak w polsce, w pierwszej kolejnosci lasy panstwowe!
  i co powie własciciel? „teren prywatny” spier…… polskie pachołki..

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wedlug-rosyjskich-specjalistow-kolejna-asteroida-moze-spasc-ziemie-w-kazdej-chwili
  Rosyjscy naukowcy dokonali oceny ryzyka kolejnej kolizji z ciałem niebieskim wielkości tego, które wpadło do atmosfery nad Uralem. Potwierdziło się, że może do tego dojść praktycznie w każdym momencie!
  KrisT- ostatnio o tym pisał! Jednak się sprawdza

  Mizia zacznij straszyc, armagedonem poczytalosc bloga wzrosnie! onr,rn- olej te cioty, wykastrowane!

  1. Arabscy ksiazeta,chinscy komunisci, ruska mafia wykupuja pomalutku Francje.Polske tez sobie kupia rozne kapitaly.

  1. Nic dziwnego.Wiadomo, kto stworzyl cesarstwo rzymskie chrzescijanskiego narodu niemieckiego.My nie bylismy gorsi.Ksiezniczki i krolowe, takoz zony lub corki slowianskich wladcow , w tym piastowskich mialy ciekawe pochodzenie i imiona.Judyta i Salomea to przeca nie imiona slowianskie.Socjalizm narodowy tez stworzyli,wielka demokracje w Ameryce, liberalizm,socjalizm naukowy , a teraz tworza unie narodow Europy na wzor cesarstwa niemieckiego, ktore podporzadkowalo sobie rozne plemiona i ksiestwa narodowe w jeden organizm z jedna religia, jedna lacina urzedowa , jednym systemem edukacyjnym.Jestesmy juz jedna noga w sredniowiecznej Europie maszerujacej pod dyktando Berlina.

 3. Prawicowy ruch narodowy w myckach, tworzacy w Polsce , siegajac do korzeni nowy feudalizm rodem z cywilizacji lacinskiej, ktorej podstwa bylo cesarstwo rzymskie narodu niemieckiego zbudowane na zydowskim chrzescijanstwie, ktore rozlazlo sie po calej Europie i nie tylko.

  1. Te matoly sie nie uczyly historii i klepia jak mantre podrzucane im przez kosciol i srodowiska wiadome zwiazane z prawica idee tworzenia w Europie unii podbitych narodow , okraszone haselkami cywilizacji lacinskiej.

 4. a więc radzę ze śmiertelną powagą potraktować ten plan choć brzmi zabawbie ale to chyba jedyna szansa na zmiany 🙂 A PANU MARIANOWI KOWALSKIEMU JESLI JEST CZŁOWIEKIEM UCZCIWYM ODRADZAM DALSZE FIRMOWANIE TEJ HUCPY
  myslę ze planowane imprezki neutrealne dla rządu przez ruch narodowy unaoczniom ilu ludzi ma was w dupie – FREKFENCJA

  A O TAKIM POPARCIU JAK W LISTOPADZIE TO MOZECIE ZAPOMNIEĆ

  http://miziaforum.wordpress.com/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: