NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

JÓZEF BĄK HOMOSEKSUALNY KOCHANEK SZEFA AMBER GOLD – materiał śledztwa dziennikarskiego TVN superwizjer

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

mega skandal !!!!!!!!!!!!!!

UWAGA WCZORAJSZY SUPERWIZJER TVN GODZIAN 00,20 Superwizjer 16
odc. 977

WCZORAJ WYEMITOWANO PROGRAM DOTYCZĄCY SENSACYJNYCH KULISÓW SPRAWY AMBERGOLD JAK SIE OKAZAŁO W OPARCIU O DOKUMENTY SADOWE

CAŁA SPRAWA MA TŁO HOMOSEKSUALNEJ AFERY DEFRAUDACYJNEJ

W PROGRAMIE DOKUMENTY ŚLEDCZE , BILINGI ROZMÓW , ROZMOWY Z KONTA GADUGADY Z 5 LAT W STECZ , ZEZNANIA ŚWIADKÓW KLERYKÓW !!!

CHRYSTUSOWCÓW ZEZNANIA HOMOSEKSUALISTÓW UCZESTNICZĄCYCH W ORGIACH FINANSOWANYCH PRZEZ MARCINA P.

ORAZ ZEZNANIE 2 ŚWIADKÓW JAKĄ ROLĘ U BOKU SZEFA AMBERGOLD ODGRYWAŁ 

JÓZEF BĄK !!!!!

ABW ODMAWIA DALSZYCH CZYNNOSCI SLEDCZYCH W TYM KIERUNKU

BEZ PODANIA PRZYCZYNY !!!!

oto link do sensacyjnego materiału ogladajcie i sciagajcie na dyski twarde

ten program napewno wyparuje LUB ZOSTANIE OCENZUROWANY !!!!

http://tvnplayer.pl/programy-online/superwizjer-odcinki,337/odcinek-977,nieznane-akta-tworcy-amber-gold,S00E977,18183.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

27 thoughts on “JÓZEF BĄK HOMOSEKSUALNY KOCHANEK SZEFA AMBER GOLD – materiał śledztwa dziennikarskiego TVN superwizjer

 1. Nie do wiary… wreszcie dowiedzieliśmy się, że syn Donalda jest starym pedrylem w młodym wieku! Zamiotą sprawę pod dywan. Posadzą tylko kilku chłopców na posyłki, którzy otwierali i zamykali drzwi grubym rybom i biegali do kiosku po kondomy. Znanym krypto-pederastom włos z głowy nie spadnie…

 2. Mówiąc szczerze to ten cały dokument niczego nie wyjaśnia. I co z tego że jest homo skoro wg.litery prawa jako osoba dorosła może nim być i moze się gzić gdzie popadnie. Całą winę wg.ponosi prokuratura, skoro twórca kas oszukał 1 raz tak wiele osób i nic nie zrobiło aby zapobiec podobnej sytuacji – to główna wina spoczywa na organach ścigania. No chyba że jest wyłącznie słupem i kryje prawdziwych mocodawców. Jego skłonności nic nie wyjaśniają i nic nie wnoszą do sprawy. Bo co z tego że poszkodowany klient bedzie wiedział że gość za jego pieniądze opłaca męskie prostytutki? Ważniejsza jest skala oszustwa i jego zasięg no i prawdopodobnie ktoś ważny kryje się za tymi sprawami – ktoś o kim za pewne się nigdy nie dowiemy.

 3. was kurwa wszystkich któregoś pięknego dnia zapakujemy w bydlęce wagony i wywieziemy do lasu wypierdolić do dołu z wapnem.

 4. To wcale nie jest śmieszne Mizia. To tragedia dla kraju.
  Mam na myśli szntaż polityków przez określone grupy interesów. Chwytem stosunków homoseksualnych posługują się od dawna wywiady różnych krajów i nie jest to żadną tajemnicą.
  Załóżmy, że za tym stał wywaid niemiecki, rosyjuski lub izraelski… załóżmy, że wyreżyserowano to i owo…
  Załóżmy, że młodego tuska lub jakieś osoby ze światka platformy (niekoniecznie z wybrzeża) wplątano w usługi homoseksualne to mają świetne narzędzie SZANTAŻU, na tych którzy te usługi świadczyli.
  NIE CHODZI O TANIĄ SENSACJĘ DLA GAWIEDZI ALE O ZAGROŻENIE INTERESÓW PAŃSTWA I JEGO OBYWATELI poprzez szantaż na tych osobach – politykach platformy.
  Tu nie chodzi o to czy Plichta POsuwał młodego tuska czy odwrotnie, i czy z POłykiem czy bez ale o ZAGROŻENIE INTERESÓW PAŃSTWA I OBYWATELI.
  Przecież oni wowczas pod naciskiewm szantażu będą robić wszystko co nakaże im szantażujący.
  Załóżmy, że tusk za jakiś czas zostanie przez służby wymieniony na innego polityka platformy – obecnie mało ważnego – wówczas człowiek ten (grupa tych ludzi) podlegając naciskom szantażu będzie robił wszystko co zażyczy sobie „mocodawca”.

   1. Mysle, ze nawet , jesli rzeczona osoba nie jest homo moze donek przez swoich mocodawcow zostal zmuszony, zeby rzeczony odgrywal komedie.W wielu przyoadkach tak jest.Nie trzeba daleko szukac.Grodzka gra dame, choc ma co nieco w spodniach, ktore to cos nie jest atrybutem kobiecosci.

  1. PS. TE ELITY TO MARGINES I CHAMY – NO NAPRAYKŁAD CZY ZONA DRZEWIECKIEGO MUSI KRASĆ W SKLEPACH NA FLOFYDZIE FUTRA Z BIEDY – NIE
   KRADNIE BO MA TO W GENACH

   TO SAMO Z 90% POLSKIEJ ELITY CHAMY Z CHAMÓW WIEC SIE ZA PARE GROSZY SZMACĄ DUPY NADSTAWIAJA CHOĆ NIE MUSZA CHAM TO CHAM HONORU NIEMA

   1. Te „polskojęzyczne elyty” przybrały polskie nazwiska i szargają po całym świecie honor Polaka i Polski!

    1. Wstyd jak diabli.Damy-celebrytki wyubierane w przechadzane szmaty wzbudzaja u lepszego pejsatego towarzycha z hollywoodow usmiech pogardy i nic wiecej.Kobiety z klasa nie nosza starych gaci z hamerykanskich szmatolandow, nawet jesli te gacie mialy byc futrzane.

  2. W innym kierunku ta afera zostanie wykorzystana.Do walki z tzw.homofobia czyli z niechecia do homoseksualistow.Swiatowe homolobby dazy wlasnie do tego, aby wszyscy kochali zboczencow i zeby zboczen nie wykorzystywac jako narzedzie szantazu lub zrodlo do nie lubienia tych , co na swiecznikach w polityce, w mediach,w srodowiskach religijnych, w modzie, w szkolnictwie,w aparacie sprawiedliwosci, w policji , wojsku.Wywolana afera posluzy jako narzedzie do zwalczania uprzedzen do osob homoseksualnych.W srodowiskach tworzacych polityke jest wiecej zboczencow, niz nam sie wydaje i dlatego z tego powodu narzucaja swoje zboczenia innym jako normalnosc, po to aby sie nie ukrywac i blyszczec w swietle reflektorow.

 5. WSZYSCY WIEDZĄ ŻE TO JEST PRZESTĘPSTWO -i co z tego ?? nic

  W tegoroczną akcję „Solidarni z lokatorami” w dniach 14-17 marca włączą się poznańskie środowiska kultury. Będą one zbierać pieniądze na wsparcie lokatorów usuniętych z mieszkań przez „czyścicieli” kamienic, czyli wyspecjalizowane firmy, działające na zlecenie ich właścicieli.

  http://polskalokalna.pl/wiadomosci/wielkopolskie/news/srodowiska-kultury-beda-wspierac-ofiary-czyscicieli,1900059

  http://miziaforum.wordpress.com/2012/12/30/eksmisje-polskich-rodzin-przy-okrzykach-wynocha-polskie-brudne-swinie/

  1. Niesamowita historia. Moze sie poklocili w lozku i protekcja sie skonczyla. 😉 A tak na powaznie to, matka madzi, smolensk i inne gowna juz tak nie blyszcza w mediach to teraz bedzie nastepny skandal. Byle tylko nie mowic o biedzie (no chyba ze o szczawiu i sliwkach ze sa zdrowe) … Takze teraz sie okaza pikantne szczegoly. Doslownie jakby ktos na biezaco pisal scenariusz by gawiedz zaspokoic przed telewizorami.

   1. CZEMU TO AKURAT JEST CIEKAWE – POWINNA RODZINA JÓZEFA WZIAŚĆ PRZYKLAD I SIE UJAWNIĆ FOTKĄ Z SYNEM – HOLAND Z CÓRKĄ JEST , AKTOR KOWALSKI Z SYNEM JEST – TO MOZE I BĄK Z TATUSIEM NA ROZKŁADÓWKĘ

    CHĘTNIE BYM SIĘ DOWIEDZIAŁ JAK WYGLADA JÓZEF BAK I JEGO OJCIEC

    1. A TAK NA SERIO TO NIECH POLACY SIE DOWIEDZĄ TO CO W REPORTAŻU POWIEDZIANO WPROST

     ŻE PONAD POŁOWA KWOTY UKRADZIONEJ Z 600 000 000 ZŁ POSZŁA NA OPŁACANIE W EGZOTYCZNYCH MIEJSCACH I W EXKLUZIW HOTELACH NA ORGIE PEDALSKIE I KURWY MĘSKIE

     ORAZ NA UTRZYMYWANIE SEKRETNEGO ROMANSU

     1. I CO TO DO KURWY NĘDZY ZNACZY ZE ABW ODMAWIA KONTYNUOWANIA ŚLEDZTWA ???

      CO TO ABW PRYWATNA AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA OJCA JÓZEFA BĄKA ???

      1. Jozef Bak to jest mlody Tusk, on sie przyznal do tego ze uzywal takiej ksywki: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/syn-tuska-vel-jozef-bak-ukrywal-tozsamosc,1,5215567,wiadomosc.html

       Moze i starego Tuska czas protekcji sie konczy stad ten material w tvn. No coz i lud niewolniczy go nienawidzi takze ten co ciagnie za sznurki pewnie wymieni kukle Tuska na jakas przyjazniejsza.

       W sumie to mimo niedomowien dosc jasny przekaz jest. Mlody tusk dostal prace w firmie Marcina P. itd… No jasniej chyba nie mozna.

       1. ale zgnilizna fuuuuuuuu a w tym reportażu jasno mówili ze plichta za przyslugi kazal sobie robić dobrze…. wiec ciekawe kto robił mu dobrze józef czy tato józefa 😉

    2. Mizia.
     Chcesz powiedzieć,że synalek tuska to pederasta i gził się z Plichtą? 🙂

    3. To jest przykład homofobii, bo nic tak jak seks analny nie połączy Europy.
     Głęboka miłość od tyłu nie ma granic.
     Sam namawiam wspólników, aby zamiast spółki zoologicznej założyć związek partnerski, bo łatwiej dile będzie się kręciło a do miłości nawet 15 osobowego związku partnerskiego nikt nie będzie się wtrącał i prześwietlał jej.
     A żona, jak to żona…wcale nie przeszkadza.
     Trzeba mieć delikatny umysł i wyprzedzić własne myśli.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: