NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7316 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
Alarm dla Polski. Gen. Polko przejrzał plany Putina. Biada nam, jeśli Kremlowi się to uda
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
MARCIN BUSTOWSKI ZAKŁADA PARTIĘ POLITYCZNĄ - DZIŚ ZŁOŻONE DOKUMENTY REJESTRACYJNE - JAKA PARTIA O CO CHODZI ?
NIEMIECKI ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH W POLSCE JUŻ DOSTĘPNY JAK GO OTRZYMYWAĆ
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

23 marca WYCHODZIMY i nie wracamy dopuki TUSK NIE ODEJDZIE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

LINK DO ORGANIZATORÓW

https://www.facebook.com/events/382236131875147/

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

16 thoughts on “23 marca WYCHODZIMY i nie wracamy dopuki TUSK NIE ODEJDZIE

 1. To mi się podoba…
  „Na budynkach publicznych, m.in. na gmachu banku centralnego, pojawiły się naklejki: „to należy do nas”.”

 2. Mizia, znasz się na tak wielu sprawach, zwłaszcza politycznych może wyjaśnisz mi dlaczego, mimo bardzo wielu zarzutów do obecnie niemile nam panujących, także prawnych zarzutów, wprowadzania ustaw niezgodnych z Konstytucją i łamiących prawa obywatelskie nikt, ani z prawa ani z lewa, nie korzysta z mocy prawnej?
  Niedawno w Czechach Senat wydał nakaz aresztowania prezydenta! Został aresztowany i postawiony przed Trybunałem Konstytucyjnym za… amnestię.
  Czy u nas rządzący to „święte krowy”?

 3. szubienica albo na pal pirdolona mafie na czelez po-pisem niech dynda ta oligarchia mafina zywcem obdartaa ze skory jak przystalo nan najgorszych szubrawcow.

 4. Za wywóz śmieci od lipca zapłacisz nawet o 300% więcej. Nikt nie potrafi wyjaśnić, dlaczego?
  wpis z dnia 08/03/2013

  Szykuje się potężny drenaż kieszeni Polaków – od 1 lipca za wywóz i utylizację śmieci większość z nas będzie musiała płacić znacznie więcej. Najwięcej zapłacą mieszkańcy 1-rodzinnych domów w Warszawie. Dzięki radnym Platformy Obywatelskiej – niezależnie od ilości osób mieszkających w takim domu – cena za wywóz śmieci wzrośnie z 31 do 89 zł.

  Dziennikarze „Gazety Prawnej” wystosowali zapytanie do warszawskiego magistratu, dlaczego koszty wywozu i utylizacji śmieci będą dla mieszkańców stolicy tak wysokie. Z biura prasowego Hanny Gronkiewicz-Waltz otrzymali oni informację, że stosowne wyliczenia (na podstawie których ustalono opłaty za wywóz śmieci) istnieją, ale połowa z nich jest objęta klauzulą tajności, stąd też ich ujawnienie jest nie możliwe (sic!!).

  Więcej: Tsunami cenowe nadciąga: Za wywóz śmieci zapłacimy 3 – 4 razy więcej. A nikt nie wie, dlaczego (GazetaPrawna.pl)
  wpis z dnia 08/03/2013

  1. Wykorzystują UE że to i tamto, że takie przepisy idt.Choć sami nie wiedzą o co chodzi i dzięki temu kłamią, że tak trzeba
   i doją nas jak się patrzy !!!!!!!!!!

   1. Doskonale wiedza , co robia.Wszystkie instrukcje dostaja z unii i pod jej dyktando dokonuja destrukcji wszystkiego, co sie da.

  2. Spada poparcie Warszawiaków dla HGW, Niemal 60% głosowałoby za odwołaniem a 1/3 za pozostaniem ale jeszcze nie dotarły podwyżki za wywóz śmieci – nieczysta sprawa, za segregowane mniejsza opłata ale pojemnik wspólny więc jak segregować?
   Kiedyś, za komuny chodniki były zamiatane, jezdnie odśnieżane, w upalne dni jeździły polewaczki a teraz bród, smród i ubóstwo. Śnieg posypują piachem, do Wisły wpływa syf, metro się zapada albo budowa stoi.
   Za co dostają olbrzymie premie, za destrukcję? Taki jest kierunek rządzącej partii. W każdej dziedzinie życia, gospodarki i rozwoju naszego kraju.
   Według mnie nie są to nieudolne rządy lecz świadome dążenie do niszczenia.

 5. Miejmy nadzieję że przyjdą nas tysiące !!!!!

  Tylko wtedy gdy przyjdziemy wszyscy patrioci bez względu na podziały uda nam się
  OBALIĆ TUSKOWĄ UBECJĘ i popaprańców okrągłego stołu i pogonić czerwono – żydowskich-agentów

  JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA PÓKI MY ŻYJEMY

  „kto za młodu nie był buntownikiem na starość będzie świnią” – J.Piłsudski

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: