NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY! RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

w Polsce cytowanie Biblii ma być karane !! pierwszą ofiarą poseł GODSON !!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Donek i Bronek

Do Komisji Etyki Poselskiej wpłynął wniosek o ukaranie posła Johna Godsona (PO). Powód? Uznał on, że homoseksualizm jest „wypaczeniem od normy”. – Jeżeli w Polsce cytowanie Biblii ma być karane, to gdzie my żyjemy? – pytał w rozmowie z Onetem.

Organizacją kierującą wniosek o ukaranie była Pracownia Różnorodności (SPR – pełna nazwa to Stowarzyszenie Na Rzecz Lesbijek, Gejów, Osób Biseksualnych, Osób Transpłciowych Oraz Osób Queer „Pracownia Różnorodności”).

Nazwa jest tak długa, że poseł Godson początkowo sądził, że wniosek o ukaranie go sygnują dwie organizacje – nie jedna. Komisja wniosek odrzuciła, zatem poseł PO nie został ukarany nawet upomnieniem.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/godson-jezeli-w-polsce-cytowanie-biblii-ma-byc-kar,1,5437891,wiadomosc.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

8 thoughts on “w Polsce cytowanie Biblii ma być karane !! pierwszą ofiarą poseł GODSON !!

 1. Taa.. sprawa jak widać jest rozwojowa. Moze warto juz dzisiaj pomysleć o załozeniu KOMITETU OBRONY PRAW HETEROSEKSUALNYCH

  1. no tak rzeczpospolita na przestrzeni wieków opierała się tureckiej potedze niemieckiej ekspansji tatarskim najazdom bolszewickiej nawale
   A ULEGNIE LEGIONOM RODZIMYCH ZBOCZEŃCÓW..
   I PEDALSKIM CHUFCOM CÓDZOZIEMSKIM

    1. Oprychy. Przez tych fiutow glodowalem i moja rodzina. i ich szajki kolesi. Zlodzieje jebani.

     1. Jak widze te mordy to jestem za aborcjom i eutanazjom. Za glod moich dzieciakow. zapierdalaem w PL wiecej nie moglem juz. ZA malo bylo gdzin w dobie. Koszmar. Horror. Te pedaly sa anty rodzine. chcom exterminacji Polakow.

   1. Niewielki procent ludzi ulega homolobby.Wiecej jest przeciwnikow niz zwolennikow zboczen nie tylko w Polsce , ale takze w Europie.Mimo sprzeciwow spoleczenstwa i tak rzady zatwierdza legalizacje zwiazkow zboczencow , nazywajac je malzenstwami.Obecnie wladajacy w Palacu Elizejskim prezydent tfuj..odrzucil propozycje referendum w sprawie legalizacji malzenstw osobnikow tej samej plci.Odrzucil i basta.Rozne organizacje pomanifestowaly i nie moga nic zrobic, poniewaz ustawy glosuje sie w parlamencie.Lewica ma przewage poslow, wiec ustawa zostanie zatwierdzona.Referenda sie odrzuca, gdyz rzadzacy doskonale wiedza, ze nie mogliby przeforsowac wielu niekorzystnych dla sploczenstwa ustaw wymuszanych przez rozne lobby wbrew spolecznym interesom.Bez mechanizmow kontroli parlamentow przez spoleczenstwo taka jak obecnie demokracja jest zwyczajna farsa.Tzw. demokratyczni urzednicy panstwowi wybrani w wolnych wyborach po przejeciu wladzy zawsze realizuja interesy grup zwlaszcza finansowych, majac w glebokim powazaniu interes spoleczenstwa w calosci.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: