NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY! RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

JEST ZLECENIE NA FIZYCZNĄ LIKWIDACJE RZĄDU TUSKA !!! 27 -28 marca EGZEKUCJA !!!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

OTO NIEDŁUGO MINIE ROK OD RZUCENIA KLĄTWY NA „ELYTY”

JAK ZAPEWNIŁ MNIE ZLECENIOBIORCA KLĄTWA MA SIĘ WYPEŁNIĆ MAX DO 12 MIESIĘCY OD OBRZĘDU

WŁAŚNIE 27-28 MARCA 2013 MINIE 12 MIESIĘCY

CZY COŚ SIĘ WYDARZY ?? 

CZY CZEKA NAS „WIELKA ŻAŁOBA NARODOWA” ....

======================================================

przypomnienie arta. było to prawie rok temu..

MAŁY EKSPERYMENT ZA 350 $ USA

otóż przesłałem fotkę pewnemu znajomemu z Haiti

on zna jakichś bokora – szamanów

SPRÓBUJEMY W TYM TYGODNIU EKSPERYMENTU CZY TO DZIAŁA 

11 SZAMANÓW ZADEKLAROWAŁO SIĘ ZA W/W KWOTĘ ODPRAWIĆ COŚ W RODZAJU RZUCENIA KLĄTWY 

NA WSZYSTKICH WIDOCZNYCH NA TEJ FOTCE  

CZYLI RZĄDOWE ELITY PLATFORMY OBYWATELSKIEJ

 OSOBIŚCIE W TO NIE WIERZĘ ALE MÓJ ZNAJOMY MÓWI ŻE TO FAKT

słyszałem o tym rytuale i zawsze mnie korciło jak to sprawdzić , nie miałem odwagi eksperymentować na ludziach niewinnych

TERAZ JEST OKAZJA TO SPRAWDZIĆ

rytuał ma odbyć się w tym tygodniu o jednej godzinie przez tych bakora

sam nie wiem jaki to będzie dzień i godzina – to warunek tych bokora 

🙂 JEŚLI TO ZADZIAŁA TO POWINNIŚMY SIĘ DOWIEDZIEĆ Z PRASY I TV 🙂

chmm nie zaszkodzi panu bogu świeczkę a diabłu ogarek …..

I KILKA INFORMACJI NA TEN TEMAT

CZYM SĄ KLĄTWY VOODOO

gdy umysł atakuje ciało…

Czy w naszych czasach istnieją jeszcze klątwy i uroki? Naukowcy mówią, że tak i jest to zjawisko bardzo rozpowszechnione. Medycyna zna wiele przypadków, w których ludzie obłożeni klątwą umierali w niejasnych okolicznościach. Gdzie leży sedno owego mrocznego zjawiska? Czy da się przed nim uchronić? Czym jest efekt nocebo i czy to prawda, że wiara czyni cuda?…

 Pewnej nocy na jednym z cmentarzy w Alabamie Vance Vanders natknął się na miejscowego szamana, który rzucił w jego stronę butelką z nieprzyjemnie pachnącym płynem mówiąc mu, że wkrótce umrze i nic go nie uratuje.

W domu Vanders położył się do łóżka i tak rozpoczął się powolny proces jego upadku. Parę tygodni później, wycieńczony i bliski śmierci, zgłosił się do lokalnego szpitala, gdzie lekarze nie potrafili zdiagnozować przyczyn jego powolnej śmierci. Wówczas jego żona poinformowała jednego z lekarzy, Draytona Doherty’ego, o zajściu na cmentarzu. Ten myślał nad tym długo, aby następnego ranka wezwać rodzinę do łóżka chorego. Powiedział im, że w nocy zapędził się na cmentarz, gdzie dopadł szamana i dusząc go zmusił do wyjawienia tajemnicy klątwy.

Ten powiedział mu, że umieścił w ciele Vandersa jaja jaszczurek, zaś jedna z nich pożerała go od wnętrza.

Doherty wezwał pielęgniarkę, która wniosła przygotowaną wcześniej dużą strzykawkę z środkiem powodującym wymioty. Doherty przyjrzał się strzykawce, a następnie wbił igłę w rękę pacjenta. Kilka minut później Vanders zaczął wymiotować. Wówczas lekarz niespodziewanie wyjął wcześniej złapaną jaszczurkę, którą trzymał w czarnej torebce.

– Popatrz, co w Tobie siedziało, Vance – krzyknął. Klątwa voodoo zdjęta!

Vanders opadł wówczas na łóżko i zapadł w głęboki sen. Następnego dnia obudził się odmieniony i pełen życia. Szybko dochodził do siebie i ze szpitala wyszedł tydzień później.

Szczegóły owego przypadku, który zdarzył się 80 lat temu zostały potwierdzone przez czterech profesjonalistów. Być może najbardziej zdumiewał fakt, że Vanders przeżył, bowiem istnieje wiele udokumentowanych przypadków z całego świata, w których osoby na które rzucono klątwę umierały.

Z braku medycznej dokumentacji nie ma możliwości ostatecznego stwierdzenia, w jaki sposób do tego doszło. Zwykle jednak wspólną nicią we wszystkich przypadkach jest to, że znana osoba rzuca na kogoś klątwę (słowną lub inną). Wkrótce osoba umiera bez naturalnych jasnych przyczyn.

Voodoo nouveau

Można uznać, że są to przypadki niezwykle w naszych czasach rzadkie i ograniczające się do prymitywnych plemion, jednakże zgodnie z opinią Clintona Meadora – doktora z Vanderbilt School of Medicine w Nashville, który dokumentuje przypadki zgonów wskutek klątw, dziś przybierają one zupełnie nową formę.

Jako przykład można podać przypadek Sama Shoemana, u którego w latach 70-tych zdiagnozowano raka wątroby dając mu jedynie kilka miesięcy życia. Shoeman zmarł w tym czasie, choć sekcja zwłok wykazała, że diagnoza była błędna. Nowotwór u Shoemana był niewielki.

– Nie zmarł on wskutek nowotworu, ale wiary w to, że umiera – mówi Meador. Jeśli każdy traktuje cię, jakbyś miał umrzeć, przyjmujesz to. Wszystko w tobie koncentruje się na umieraniu.

Podobne przypadki mogą być ekstremalnymi przykładami na to, jak bardzo rozpowszechnione jest to zjawisko.

Helen Pilcher, New Scientist

 

====================================================================

WIADOMOSĆ Z OSTATNIEJ CHWILI

KLĄTWA VOODOO

ZOSTAŁA DZIŚ 27.03.2012 O GODZINIE 6,00 CZASU POLSKIEGO RZUCONA NA

ELITY PLATFORMY OBYWATELSKIEJ

W RYTUALE UCZESTNICZYLI O JEDNEJ PORZE SZAMANI Z 11 WIOSEK

TU

SZCZEGÓŁY

http://miziaforum.com/2012/03/26/rzadowe-elyty-po-oblozone-klatwa-voodoo-przez-haitanskich-szamanow-eksperyment/

ZATEM OCZEKUJEMY NA DONIESIENIA MEDIALNE TV, PRASA NET

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

21 thoughts on “JEST ZLECENIE NA FIZYCZNĄ LIKWIDACJE RZĄDU TUSKA !!! 27 -28 marca EGZEKUCJA !!!!

 1. Klatwa rzucona pod postacia „raka” i innych cywilizacyjnych przypadlosci dziala nadal zabijajac do dzisiejszego dnia zbiednialych ,zaglodzonych i zastraszonych ludzi w szpitalach ,klinikach i przychodniach NFZ – Narodowego Funduszu Zgonow !

  Zeby to zrozumiec wraz z podjeciem przeciwdzialan trzeba wejsc pod powierzchnie „oficjalnej” medycyny czyli wspolczesnej inkwizycji , bo tylko swiadomi niebezpieczenstw ludzie omijaja zastawione na nich pulapki i tym samym ratuja zycie swoje i swoich bliskich :

  http://astromaria.wordpress.com/jak-pic-rope-naftowa/

  Zdjecie upiorow powyzej , to przekupione marionetki szamanow z Bayer rozbudowywujacych kolejne miejsca egzekucyjne dla „wierzacych” i „niewierzacych” w religie owieczek – krwawych ofiar wyznawcow satanizmu.

  Biada tym, co jeszcze „wierza” aniolom smierci w bieli „pracujacych” rownolegle z purpuratami, bo kiedy juz wpadna w siec „sluzby zdrowia”, to zywi z niej nie wyjda ,tak jak muchy zlapane w siec pajaka :

  http://cozl.pl/index.php/aktualnoci-mainmenu-2/496-podpisanie-i-wmurowanie-aktu-erekcyjnego-pod-rozbudow-i-modernizacj-centrum-onkologii-ziemi-lubelskiej-im-w-jana-z-dukli

  Jestem pewna, ze zly czar juz pryska pod wplywem „szamanow” pracujacych od strony swiatla , a ostrzezeni ludzie przestaja nieswiadomie wpadac w wampiryczne sieci i tym samym odcinaja doplyw swojej krwi nienasyconym wampirom.

   1. ja bym tego tak nie przedstawiał dziwne jest że panowie z rady decyzyjnej od około 1,5 miesiaca marginalizuja mariana , odsówaja od spotkań , jego coroczne przemówienie naswiecie żołnierzy jest nie opóblikowane

    ONI SIE GO BOJA ŻE MOZE IM ODEBRAĆ AUTORYTET- ALE WSZYSCY WIEDZĄ ŻE TAKIE TOPORNE ODSÓWANIE MARIANA KTÓRY JEST NATURALNYM URODZONYM PRZYWÓDCĄ ODWRACA SIĘ PŻECIW NIM -:-)

    SĄ ŻAŁOŚNI – JAK MARIAN ODEJDZIE ODEJDZIE 70% ONR ZA NIM I WIELU WIELU CZŁONKÓW I SYMPATYKÓW RUCHU NARODOWEGO

    BOKIEM IM WYJDZIE – ZRESZTĄ I JA DO ONR POD WODZĄ MARIANA WCHODZĘ A WRAZ ZEMNĄ OKOŁO 30 KOLEGÓW Z MIEJSCA ZAMIESZKANIA W POLSCE

    1. https://miziaforum.wordpress.com/2013/02/10/bez-mariana-kowalskiego-ruch-narodowy-nie-istnieje/

     RZECZNIK ONR MARIAN A WŁAŚCIWIE MARIUSZ KOWALSKI W CYKLU WYWIADÓW ZAMIESZCZANYCH NA Y.T ZWRACA SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA PROBLEMY POLAKÓW WYNIKAJĄCE Z BIEDY BIEDY KTÓRA JEST ZAPLANOWANYM STANEM TRWANIA DLA NARODU POLSKIEGO I Z TYMI PATOLOGIAMI NALEŻY WALCZYĆ

     JEDNAK WODZOWIE RUCHU NARODOWEGO NIE WIDZĄ ŻADNEGO PROBLEMU W TEJ SFERZE ŻYCIA CODZIENNEGO W ZŁODZIEJSKIEJ III R.P

     PYTANIE KIEDY DOJDZIE DO ROZŁAMU BO ZE DOJDZIE TO PEWNIK

     WODZOWIE RUCHU SĄ MNIEJ NIŻ MIZERNI –

     ps. z marianem jestem gotów iść na wojnę ramie w ramie

    2. dlatego musialem wyjechac bo nie milaem po prostu na jedzenie dla mnie i rodziny. pracowalem i nie mielismy co jest. takie to prozaiczne. wiem co to jest glod. nikomu tego nie zycze. czlowiek staje sie wtedy zwierzeciem. Z Polski wypedzil mnie glod.mozesz byc patriota 24 godziny na dobe ale dzieciakom nie wytlumaczysz ze lodowka jest pusta. To bylo po prostu nierealnie. Krasc niestety nie umiem. Moze jestem nienormalny.

     Odpowiedz

     1. wyjazd to jest dla wielu ostatnia deska ratunku ja od 15 lat w polsce juz nie pracuje tylko za granicą

      niemam nerwów a i za to co tu proponują nieda się żyć

      1. nie chce tutaj plakac. ale kuzma do tej pory mam nerwice. budze sie zagladam do lodowki czy jest jedzenie. moze to smieszne ale glod to nie jest fun. pierdole polityke i partie. najpierw rodzina. potem bzdety. jak bylem mlody nie wiedzialem co to pusty brzuch. ale sie nauczylem . nikomu nie zycze. Kocham Polske caly czas. ale realia so inne.

       1. dokładnie najpierw się odkuj finansowo zabezpiecz a potem wojna ale pamietaj pieniadze zawsze poza granica polski żeby byc poza zasiegiem ja nic tu niemam i nieinwestuje
        DO CZASU OBALENIA TEJ BANDYCKIEJ SZAJKI

        W XXI W NAJWIĘKSZYM UPODLENIEM CZŁOWIEKA JEST BRAK PIENIEDZY = BIEDA=CHOROBY=GŁUPOTA= NAŁOGI I PT CO NAJGORSZE

 2. z forum WP- Do was się zwracam, BRACIA moi, z ubożonych miast i wsi, tonących w fali powszechnego bezrobocia i ubóstwa, wygnanych na tułaczkę za pracą i chlebem emigrantów , rodaków zniewolonych fałszywą ideologią „demokracji”i „poprawności politycznej”, gdzie homo homini lupus est. Do was wołam z okopów tej wojny o polską duszę, o polską świadomość i tożsamość narodową. Kosy w pion-trzeba Krwi !!! Walczmy mężnie o przywrócenie naszych zdeptanych praw, o triumf prawdy ! o rozliczenie wszystkich nieprzyjaciół i zdrajców naszej zhańbionej Ojczyzny!!! Dosyć kłamstw i manipulacji ze strony polskojęzycznych mass-mediów i prasy , dosyć antypolskiej propagandzie nastawionej na wyniszczenie sumienia narodu. Przez wieki Polacy nie szczędzili ofiar dla OJCZYZNY, walcząc „za Naszą i Waszą Wolność” Nie zagłuszy tego głosu przemoc naszych okupantów, emisariuszy Żydomasonerii, przystrojonych w kotyliony, ordery, i polskojęzyczne nazwiska! Dzwony sprawiedliwości już biją ! Powstań POLSKO skrusz kajdany-dziś Twój triumf albo zgon!

   1. co tym miziak tera to trzeba co najmniej tysiaka zajumac w PL zeby do pierdla isc. to jest postem w sadownictwie. demokracja

  1. dowiedziałam się z pewnego źródła, że nic sie nie stanie z nimi jeśli dobrowolnie współpracują z siłami zła. Podobno siły zła chronią „swoich ludzi” 🙂 zatem czas pokaże jak jest faktycznie.

   1. FAKTY HISTORYCZNE – CZY DIABEŁ POMÓGŁ UZYSKAĆ NIEPODLEGŁOŚĆ

    HAITAŃCZYKOM ??????
    =======================
    Działo się to ok. 200 lat temu, kiedy Haiti było najbogatszą z kolonii francuskich znaną jako Perła Antyli. Haiti zostało odkryte przez Kolumba 5 grudnia 1492 roku. Kolumb, poddany katolickich władców Hiszpanii, zapoczątkował katolicyzm na wyspie, którą nazywano wówczas Hispaniola, czyli “małą Hiszpanią”. Potem różnymi kolejami losu wyspa przeszła pod panowanie Francji i przez jakiś czas nosiła nazwę Saint-Dominique. Rdzenni mieszkańcy wyspy – lud Taino – zostali prawie zupełnie wytępieni, a na ich miejsce sprowadzano niewolników z Afryki. No i na przełomie XVII I XIX wieku doszło na Haiti do buntu niewolników i ich wojny z wojskami napoleońskiej Francji. Haiti jest chyba jedynym miejscem na świecie, gdzie czarni niewolnicy wygrali batalię o niepodległość i zdołali utworzyć wolne i niepodległe państwo. 1 stycznia 1804 roku przywódca powstańców, Jean-Jacques Dessalines, proklamował powstanie nowego niepodległego państwa. Stara nazwa Saint-Dominique została zastąpiona nazwą Haiti, pochodzącą od słowa Aytii, które w języku Taino, znaczyło “górski kraj”. To tyle wiedzy encyklopedycznej.

    Ciekawa rzecz wydarzyła się 14 sierpnia 1791 roku, tuż przed wybuchem powstania czarnych niewolników. Niejaki Dutty Boukman, lokalny kapłan voodoo (nazywano ich wtedy hunganami) zwołuje tajne zebranie przywódców niewolników w lesie Bois-Caiman niedaleko Cap-Haitien w górach na północy wyspy. Odbywa się rytuał voodoo, w czasie którego zebrani poświęcają czarną świnię, piją jej krew, wprowadzają się w różne transy… Ale głównym punktem programu jest podobnno zawarcie paktu z diabłem przez Boukmana. Boukman miał ofiarować diabłu Haiti “w zarządzanie” przez 200 lat, a w zamian miał dostać jego pomoc w walce z Francuzami. Samemu Duttowi to raczej na dobre nie wyszło, bo Francuskie władze bardzo szybko go schwytały i skróciły o głowę, którą notabene wystawiły na widok publiczny w Cap Haitien – Dutty twierdził, że jest niezwyciężony i nieśmiertelny, więć miał to być dowód, jak bardzo się mylił. W końcu jednak i Francuzom cała ta awantura na zdrowie nie wyszła, bo – jak nadmieniłam wcześniej – w końcu musieli się wynosić. W pierwszym etapie zdławili powstanie, ale wykończyła ich żółta febra. Śmiertelność wśród Francuzów wynosiła prawie 80%. Potem, nawet pomimo posiłków, musieli się z wyspy wycofać tracąc w międzyczasie ok. 50 tysięcy żołnierzy. Straty powstańców ocenia się na ok. 80 tysięcy zabitych. Po zwycięstwie powstania, Dessalines ogłosił się w 1805 roku cesarzem Haiti i przyjął imię Jacques I.

    To, że takowe wydarzenie – spotkanie w Bois-Caiman – miało miejsce nie ulega raczej wątpliwości – jest to część haitańskiej historii i jego opis znajduję się w wielu oficjalnych publikacjach (np. patrz tu: http://www.ci.miami.fl.us/haiti2004/history.htm

    =========================================
    CHMM – A WSZYSTKO JEDNO CZY CZORT – JESLI POMOZE ZDMUCHNĄĆ ELYTY III R.P

     1. zapomniałes dopisac iz tym „niewolnikom” pomógł polski oddział który walczył w armii napoleona.
      Była to jawna dezercja ale w szczytnym celu, polacy walczący o niepodległosc swojego kraju bardzo dobrze rozumieli tubylcow, walczac de facto o to samo nie mogli stanąc przeciwko nim i krwawo stłumic bunt.
      Wybrali honorowo i słusznie…
      Tą zasługą kazdy polak mógł do lat bodajze 70tych otrzymac po przyjezdzie na haiti ich obywatelstwo od ręki!
      Podobnie było na madagaskarze, gdzie cesarzem swego czasu był polak! tak,tak panowie i panie….. o tym nas nigdy nie uczono!

    1. MOŻNA DODAĆ TYLKO TYLE ŻE OD CZASÓW KLĄTWY RZUCONEJ NA FRANCUZÓW

     TA KLĄTWA RZUCONA NA KLIKĘ TUSKA JEST 2 W HISTORII DOTYCZĄCĄ PRZYWÓDCÓW PAŃSTWA !!

     A TO JEDNAK JEST WYDARZENIE

     JEŚLI TEN RZĄD UPADNIE A MOŻE I OSOBĄ NA ZDJĘCIU ZACZNĄ SIĘ PRZYDARZAĆ JAKIEŚ DZIWNE I NAGŁE PRZYKROŚCI

     SPOSÓB NALEŻY UZNAĆ ZA SKUTECZNY

     🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: