NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

oficjalne oświadczenie RUCH NARODOWY JEST PRZYBUDÓWKĄ PIS i innych sejmowych świń !!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

MOJE PROROCZE SŁOWA

A TERAZ TRZEBA ICH WYCIĄĆ ZANIM Z MAŁYCH GNOJÓW WYROSNĄ NA 

WIELKICH ZDRAJCÓW 

 
http://miziaforum.com/2013/02/25/bolek-sie-sprzedal-za-milion-dolarow-a-za-ile-sprzedali-sie-wodzowie-ruchu-narodowego/

A WIEC JASNE

A NIE MOŻNA BYŁO OD RAZU TYLKO ZWODZIĆ

TO NIC NIE DA TERAZ ODEJDZIE 70% POPIERAJĄCYCH

BO 70% OD POCZĄTKU DAWAŁA POPARCIE RUCHOWI NARODOWEMU JAKO SAMODZIELNEJ FORMACJI

POD HASŁEM ZERO SOJUSZY Z SKOMPROMITOWANYMI INDYWIDUAMI III R.P

stop acta stop tusk

TAK I ZNÓW KOMUNA SPADŁA NA CZTERY ŁAPY !!!!!!!!!!!

ZDRAJCY CHUJE I ŁAJDACY…..

Ruch Narodowy: chcemy być taranem przeciwko lewactwu 2013-03-05 (22:05)

=====================================================

CO TO ZNACZY TARANEM PRZECIW LEWACTWU ???

CZY TO OZNACZA ŻE BOJÓWKI RUCHU NARODOWEGO BĘDĄ WSPOMAGAŁY POLICJE W EKSMISJACH I BĘDĄ TARANOWAĆ ORGANIZACJE BRONIĄCE PRAW KALEKÓW DO DACHU NAD GŁOWĄ??

TAKIE NOWE ORMO III R.P ??

SZTURMANI WIELKIEJ POLSKI – PRZECIWKO DZIADOM W POLSCE Z PRAWEM DO BICIA I TORTUROWANIA???

======================================================

Ruch Narodowy: chcemy być taranem przeciwko lewactwu 2013-03-05 (22:05)

– Ruch Narodowy chce być radykalnym biegunem tożsamościowym, taranem, który będzie szedł przeciwko lewactwu – zadeklarował szef Młodzieży Wszechpolskiej, Robert Winnicki podczas debaty „Polska prawica – razem czy osobno?”. Za integracją prawicy opowiedział się PiS. Współpracy z Ruchem nie wykluczyła Solidarna Polska. Ruch Narodowy na przełomie maja i czerwca zorganizuje kongres zjednoczeniowy w Warszawie.

Debata odbyła się w warszawskich „Hybrydach”. Została zorganizowana z inicjatywy organizacji studenckiej Młodzi dla Polski – działającej na Uniwersytecie Warszawskim. W debacie uczestniczyli: poseł PiS Maks Kraczkowski, poseł Solidarnej Polski Patryk Jaki oraz prezes Młodzieży Wszechpolskiej Robert Winnicki i polityk PJN Paweł Poncyljusz.

Więc polska prawica razem czy osobno? – Oczywiście osobno – brzmiała odpowiedź Winnickiego, który jest w radzie decyzyjnej Ruchu Narodowego. Winnicki, zwracając się do polityków PiS, PJN i SP, wyjaśnił swoje stanowisko. – Abyśmy nie skończyli tak jak Francja, Niemcy, które są sprawnie umierającymi narodami, to dajcie nam być radykalnym biegunem tożsamościowym, takim taranem, który będzie szedł przeciwko lewactwu (…), a sami zajmijcie miejsce centroprawicy, czyli w centrum sceny politycznej – mówił.

Przekonywał również, że „aby odzyskać Polskę, trzeba zmienić model zaangażowania Polaków”. Winnicki podkreślał, że „trzeba stworzyć pewną masę krytyczną ludzi aktywnych w całym kraju dążących do realizacji pewnej idei”. Jak ocenił, dotąd prawica polska się tym nie zajmowała.

Szef MW apelował, by tworzyć alternatywny model społeczno-kulturowy „wobec degrengolady i zapaści, w jakiej są i do jakiej zmierzają społeczeństwa zachodnie”. Alternatywny scenariusz dotyczyć powinien również Polski w UE.

Zdaniem Winnickiego prawica może się zgodzić właśnie w kwestii blokady budowy federalnego państwa unijnego. – To znaczy, że ani kroku dalej w kierunku federacji – zadeklarował.

Polskie partie będą współpracować z Ruchem Narodowym?

Poseł PiS, Maks Kraczkowski opowiedział się za integracją prawicy. – Prawica powinna pójść po rozum do głowy i zastanowić się, jakie są pryncypia – przekonywał. Wśród najbardziej palących kwestii, które powinny skłaniać do współpracy, wymienił „rozpad polskiej rodziny”, „wyludnianie się Polski” i opuszczanie naszego kraju przez młodych ludzi.

Zdaniem Kraczkowskiego do zjednoczenia potrzeba powściągnąć swoje osobiste ambicje. – Wychodzenie kolejnych ambitnych, często niezwykle zdolnych polityków poza pewien kanon podporządkowania się regułom politycznym powoduje, że osłabia się główny nurt – ocenił.

– To nie jest tak, że mam nad łóżkiem portret Jarosława Kaczyńskiego, ale uważam, że wielką zasługą tego człowieka jest to, że potrafił połączyć interes prawicy w służbie społeczeństwa – dodał poseł PiS.

Z kolei przedstawiciel Solidarnej Polski, Patryk Jaki deklarował, że jego formacja jest gotowa do współpracy w określonych dziedzinach z każdym z ugrupowań, których przedstawiciele wzięli udział we wtorkowej debacie. – Jestem przekonany, że jesteśmy w stanie ustanowić wspólny kanon pryncypiów, który będzie wspólną płaszczyzną do współpracy – ocenił.

Jak mówił, wszystkie formacje na pewno są w stanie się zgodzić, że w Polsce „następuje kryzys instytucji państwa”, choćby w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości. Wymienił też kwestię „rugowania lekcji historii ze szkół”.

Zdaniem Jakiego należy też działać na rzecz zwiększenia zaangażowania młodych ludzi w życie społeczne, dzięki czemu – przekonywał – zdobywać będą coraz większą wiedzę o mechanizmach rządzenia Polską. „SP jest otwarta na współpracę ze wszystkimi panami” – skończył.

Współpracy z Ruchem Narodowym, na tym etapie, nie wyobraża sobie Paweł Poncyljusz. – Lepiej by było, abyśmy sobie szli każdy swoją drogą – powiedział. Nie wykluczył jednak, że w przyszłości sytuacja może się zmienić. Dodał, że chętnie przeczyta manifest polityczny i założenia programowe powstającego Ruchu Narodowego.

Ruch Narodowy

Działacze Ruchu Narodowego zapowiedzieli, że na przełomie maja i czerwca w Warszawie zorganizują kongres zjednoczeniowy. Ruch – twierdzą jego przedstawiciele – ma już władze, buduje struktury w terenie. Jego liderzy planują m.in. debaty na uniwersytetach.

Ruch tworzą ogólnopolskie organizacje prawicowe, m.in.: Młodzież Wszechpolska, Obóz Narodowo-Radykalny, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, Unia Polityki Realnej, Ruch Wolności oraz organizacje lokalne, takie jak Narodowy Szczecin, Narodowa Łódź itp.

W radzie decyzyjnej, stanowiącej kierownictwo Ruchu znaleźli się – oprócz prezesa Młodzieży Wszechpolskiej Roberta Winnickiego i lidera ONR Przemysława Holochera – także Krzysztof Bosak, prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości Witold Tumanowicz oraz Artur Zawisza.
(PAP)

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ruch-narodowy-chcemy-byc-taranem-przeciwko-lewactw,1,5437431,wiadomosc.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

3 thoughts on “oficjalne oświadczenie RUCH NARODOWY JEST PRZYBUDÓWKĄ PIS i innych sejmowych świń !!

 1. I CO PAN POWIE PANIE MARIANIE KOWALSKI Z LUBLINA – nie bedzie picia wódki ze zdrajcami ???

  NO PICIA WÓDKI NIEMA JEST ZA TO KONIAK PITY Z NOCNIKA 🙂

  jak mawia pewien facet z bydgoszczy 😉

  1. pamiętam takie hasło na banerach ruchu narodowego

   DO KOMUNISTÓW SIĘ STRZELA A NIE ROZMAWIA ….

   pytanie jakie macie doświadczenie w strzelaniu do ludzi ?? 🙂

   LEPIEJ UWAŻAJCIE TERAZ BO KTOŚ MOŻE NA SERIO ZACZĄĆ DO WAS STRZELAĆ – KTOŚ DOŚWIADCZONY W TYM FACHU …

   1. To bylo do przewidzenia.Beda miejsca w parlamencie krajowym, europejskim, rozne kluby i konferencje uswiadamiania spoleczenstwa itd itp.Beda walki przegrane o wyjscie z unii , bo te kanapki narodowe sa w mniejszosci i tylko ozywiajac pejzaz , stwarzaja pozory demokracji i ludza wyborcow perspektywa wygrania jakichs tam narodowych wartosci.Jedna partia wiecej nie zmieni polozenia ludzi bez pracy.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: