NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PRAWDZIWIE ZŁOTE ŻNIWA i wszystko zgodnie z prawem III R.P

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ŻNIWA ………

Renta za mieszkanie groźna dla seniorów 2013-03-05  Szacuje się, że już kilka tysięcy starszych osób oddało swoje mieszkania za obietnicę wypłacania co miesiąc dożywotniego świadczenia – informuje „Dziennik Polski”. Ok. 350 zł miesięcznie otrzyma świeżo upieczony emeryt (65-latek), który zdecyduje się oddać niewielkie mieszkanie o wartości ok. 200 tys. złotych jednemu z tzw. funduszy hipotecznych. Senior będzie mógł w nim mieszkać do śmierci, ale lokal od razu stanie się własnością funduszu. Choć żadna z tych firm nie chwali się wynikami, umów „dożywocia” podpisanych ze starszymi osobami może być już kilka tysięcy. – Z chwilą zawarcia umowy własność mieszkania przechodzi na firmę wypłacającą rentę. Emeryt mieszka w cudzym mieszkaniu. W przypadku bankructwa takiej firmy dawni właściciele zostaną wyeksmitowani na bruk – przestrzega dr Jerzy Jankowski, prezes zarządu Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych. I zwraca uwagę, że prace nad ustawą o tzw. odwróconej hipotece trwają w naszym kraju już od 4 lat. Odpowiednich przepisów, które mogłyby stworzyć alternatywę dla umów „dożywocia” wciąż nie ma. Podczas debaty w Krajowej Izbie Gospodarczej przedstawiciele resortu gospodarki przyznali, że nowego prawa jeszcze długo nie będzie. (PAP)

WIECIE KTO GRA PIERWSZE SKRZYPCE W – AFERCE pt. ODWRÓCONA HIPOTEKA PISOWSCY POLITYCY

ŚLEDZTWO SOBIE SAMI PRZEPROWADŹCIE ŁATWE NAWET SIĘ NIE KRYJĄ  

ustawa o odwróconej hipotece jeszcze nie jest uchwalona …….

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

32 thoughts on “PRAWDZIWIE ZŁOTE ŻNIWA i wszystko zgodnie z prawem III R.P

  1. A CZEGO SIĘ MAM BAĆ NA STAŁE MIESZKAM ZA GRANICĄ A TU PO PROSTU PRZYJEŻDŻAM NA DNI WOLNE – to nie mój problem
   wszystko wytransferowane za granice emerytura konta bankowe

   1. Wiadomość wydrukowana ze stron: wiadomosci.wp.pl

    Gigantyczne nagrody od min. Bartosza Arłukowicza 2013-03-06 (06:44)

    Prawie 370 tysięcy złotych w ciągu dwóch lat dostało w sumie 5 dyrektorów szpitali podległych Ministerstwu Zdrowia – informuje „Super Express”. Wśród suto nagrodzonych jest między innymi były dyrektor warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka, czyli placówki, która balansuje na krawędzi bankructwa – czytamy w dzienniku.

    Pacjenci miesiącami, a nawet latami czekają w kolejkach do specjalistów i na operacje. Okazuje się jednak, że resort znajduje pieniądze na nagrody dla dyrektorów szpitali. Wypłata nagród następuje ze środków zarezerwowanych na ten cel w budżecie instytutu – informuje gazetę Krzysztof Bąk, rzecznik prasowy ministra zdrowia.

    – Ostatnie lata na pewno nie są okresem, kiedy należy przyznawać nagrody dyrektorom szpitali. Wybitnych osiągnięć nie widać! A te 360 tys. zł premii to około 3 tysięcy wizyt u specjalisty – podsumowuje Adam Sandauer, honorowy przewodniczący Stowarzyszenia Pacjentów Primum Non Nocere.

    Oto nagrody dla dyrektorów szpitali:

    Prof. Krzysztof Warzocha – dyr. Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie – 120 tys. zł
    Prof. Henryk Skarżyński – dyr. Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie – 117 tys. zł
    Prof. Kazimierz Roszkowski-Śliż – dyr. Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie – 60 676 zł
    Dr Maciej Piróg – b. dyr. Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie – 39 714 zł
    Prof. Konrad Rydzyński – dyr. Insytutu Medycyny Pracy w Łodzi – 30 tys. zł.

    – To hipokryzja, kolejny przykład pokazujący arogancję ministra – komentuje dziennikowi Bolesław Piecha

    1. Na nagrody sa poieniazki , a na leczenie ludzi ciagle brakuje.Scyzoryki juz dawno powinny sie otwierac w kieszeniach.Ale nie otwieraja sie ..

 1. W wieku 58 lat zmarł prezydent Wenezueli Hugo Chavez. Killa lat temu oswiadczyl, ze amarykanski wywiad chce go otruc. Zereszta wczesniej juz byly ataki na Jego zycie. No Mizia, niepokorni tak koncza, czy dostales juz jakies ostrzezenie? Jesli nie, to jestes dla Nich plotka.

 2. Teraz-Tvp-2-expres reporterów! szok!
  jesteśmy niewolnikami….sąd polski dał pole do popisu sądowi belgijskiemu…!

 3. starsi maja rozum wtprany przez TV i KRK. masakra. nie pomozesz. znam to z przykladu w rodzinie. rece opadaja jak pletwy. nie wytlumaczysz.

  1. a moze by jakis poseł zrobił akcje uświadamiajacą nie mówię już o rzadzie

   ALE POCO JAK ONI W TYM SIEDZĄ

   JAK MI KTOŚ NAPISZE ZE JESTEM FASZOL BO MÓWIE ZE BYM DO NICH STRZELAŁ TO OPIER……

  2. Nie do konca starsi maja wyprany mozg.Wielu jest w takiej sytuacji, ze nie moga liczyc na pomoc bezrobotnych dzieci, ktore nie maja nawet zadnych zasilkow.Ci rodzice bedacy w takiej sytuacji nie tylko nie w stanie pomoc wlasnym dzieciom, ale takze dzieci nie moga im pomoc.Te wypindrzone w reklamach paniusie niekiedy za ciezkie pieniadze oplacane z kiesy rzadowej czyli podatnikow , kieruja wyrecytowane barbarzynskie pomysly do tych nieszczesliwych ludzi ze z gory przewidzianym efektem.Emeryci lub rencisci bedacy w posiadaniu mieszkania , a nie majacy znikad pomocy niezaleznie od tego, czy maja wyprane mozgi czy tez nie , czesto podejma wbrew sobie taka decyzje na przyjecie odwroconej hipoteki, po to aby jakos przezyc w sytuacji, gdy ich dzieci takze nie sa w stanie sie utrzymac i im pomoc z powodu braku pracy lub nedznych zasilkow.

   1. No jak to biedny staruszeczek ma mieszkanie i zadnej rodziny ktora by sie staruszkiem i mieszkaniem zaopiekowala? No chyba ze zyje bezpotomnie ale to zawsze jest jakas dalsza rodzina itd itp kto nie ma dachu nad glowa a zaopiekuje sie staruszkiem. Ja z mojego otoczenia to znam takich staruszkow co maja dzieci ale falszywa duma i klotliwosc z otoczeniem (plus calodobowe sluchanie RM i posylanie ostatnich datkow na rydzyka zamiast na leki) nie pozwalalo im zgodzic sie by dzieci/wnuki pomogly. Dopiero jak kobita wyladowala w szpitalu i nie stawiala oporu, dala sobie pomoc. no ale skonczylo sie posylanie pieniazkow do radyja. ;D

    Drugi przypadek, osoba z pelnym wsparciem. Gowno leje sie z nieba, ale na TUSKA trzeba glosowac bo nie daj bog wygra wybory kaczynski – i w ten sposob sie plawimy w luksusie. Takich przypadkow mozna mnozyc. ci ludzie malo wiedza bo ogladaja TV. Zero dostepu do alternatywnych mediow.

    OSOBY STARSZE TAK GDZIES MOZE OD 70 WZWYZ, powinny byc traktowane jak dzieci. Dzieci do 18 roku zycia sa pozbawione niektorych praw ze wzgledu na niedojrzalosc i brak wiedzy. Tak samo powinno byc ze starcami. Otaczac ich troskliwa opieka ale trzymac z dala od mediow, urn wyborczych i innych czynnosci decyzyjnych, a juz w ogole to od polityki. niech sobie rzyja w spokoju i odpoczywaja po ciezkim zyciu.

    1. O CZYM MY TU ROZMAWIAMY TAKI FILMIK POKAZAŁEM W ANGLII ANGOLOM I POWIEDZIAŁEM ZE TO EMERYT WYŻUCANY ZA NIE OPŁACONY CZYNSZ – NIE UWIERZYLI ZE TAKIE RZECZY ROBI SIĘ W UNII EUROPEJSKIEJ !!!

     ALE BYLI OBURZENI ZE POLICJA TAK SPONIEWIERAŁA STARUSZKA

     POLACY W KRAJU NIE MAJĄ JUŻ EMPATII – SĄ JUŻ ZWIERZĘTAMI

    2. o matko jak ja napisałam … rzyja. 😛 no MIZIAK w obozy koncentracyjne tez nie wierzyli, a byly. bo na zachodzie to jednak nacje sa wymieszane a u nas w POLIN jest nadreprezentacja psychopatow. tego sie chyba nie da juz wyczyscic. Polacy sa tym ciaglym gnojeniem juz upodleni. ciagla bieda i opresja panstwa. to sie chyba z czasem w geny wpisuje. takich ktorzy chcieliby cos zmienic jest garstka. a reszta tylko patrzy i dalej zuje ten szczaw z nasypu (tudziez gowno z biedronki). 😉

     1. Na szczaw to trzeba wyslac tych, co przy korycie.A propos.Zastapili szczaw kawiorem, kompot z mirabelek szampanem, dlatego beda bronic systemu, zeby znowu nie wyladowali tam, gdzie byli wczesniej, zajmujac sie zbieractwem.Na zachodzie tez roi sie od psychopatow.Poza tym w spoleczenstwie multi kulti jeszcze latwiej sie rzadzi , gdyz wbrew pozorom i marzeniom politykow ludzie zamykaja sie we wlasnych srodowiskach kulturowych, co uzaleznione jest od pozycji spolecznej osiagnietej wyksztalceniem i atrykcyjna zarobkowo praca.Ci, ktorzy stoja najwyzej w takiej hierarchii zawsze beda bronic systemu i glosowac na,tych ktorzy te pozycje im gwarantuja, nie zwazajac na los innych czy to bezdomnych, czy bezrobotnych.Ale sytuacja ekonomiczna diametralnie sie zmienia i wielu zauwaza , ze w tym systemie latwo mozna znalezc sie na skraju biedy lub na bruku.

    3. Masz duzo racji Zagrypiona , w tym co piszesz.Trudno jest generalizowac, gdyz jest wiele indywidualnych przypadkow rozniacych sie od siebie.Z moich obserwacji wynika , ze obecnie dzieci , a szczegolnie wnuki nie maja poczucia obowiazku wobec rodzicow i dziadkow.Najtragiczniejsze jest to, ze w wielu przypadkach dzieci i wnuki jezdza na tzw. saksy i najczesciej opiekuja sie starszymi ludzmi.Na zachodzie za pare dolcow lub euro nie wstydza sie sprzatac, robic zakupy , ale do babci i dziadka nie pojda posprzatac, bo to wstyd lub ujma na honorze , nawet jesli dziadkowie zajmowali sie nimi i pomagali finansowo , a nawet niekiedy zapisali jakis tam majateczek w postaci mieszkania.Takich jest bardzo duzo wbrew pozorom.Wydaje im sie, ze beda wiecznie mlodzi i nie beda potrzebowac pomocy.Wielu starszych ludzi jest zmanipulowanych to prawda, ale mlodzi tez niewiele a czasami nic nie robia, aby starszym rodzicom pomoc w poszerzeniu horyzontow.Z tego, co obserwuje najgorsi sa ci w srednim wieku i mlodzi, ktorzy chapneli troche zachodu i po przyjezdzie do Polski rzna paniska i nie przyznaja sie do tego, ze ich rodzice zyja skromnie , a wrecz przeciwnie uciekaja od nich, zeby przypadkiem nie pokazac otoczeniu , ze zyja na srednim poziomie.Przychylam sie ciutke do Twojego pomyslu, zeby trzymanc niektorych od polityki z dala , ale mamy demokracje, wiec babciom nie wolno zabierac dowodow i prawa glosu.Wiekszym problemem jest to, ze wsrod mlodych jest duzo wiecej naiwnych i glupich glosujacych , czego dowodza sondaze i tym niestety dowodu nie zabierzesz i nie ubezwlasnowolnisz w pewnym sensie.Tak przy okazji.Co mowi prawo o dostepie do glosowania osob dotknietych choroba Althzaimera?.

    4. eee, zagrypiona, widzę, że jeszcze mało znasz życie ….. już nie jeden staruszek po setce mnie zadziwił ….
     a najmocniej byłam zadziwiona 108 letnią Greczynką, która w wieku 103 lat opiekowała się jeszcze małymi dźiećmi, do końca życia miała jasny umysł i była samodzielna, w dodatku jej ciało nie przypominało wiekowej staruszki, może dałabym jej na siłę 70.
     W Canadzie jest trochę 100-latków, wielu z nich żyje nadal samodzielnie …. ostatnio spotkałam Pana, w wieku 96 lat, właśnie wybiera się do Afryki na safari … pracował do 93 roku, siłą wyrzucono go na emeryturę …
     jak to się mówi: na wygląd i zdrowie trzeba sobie zapracować …..
     takie przypadki mówią nam – i ty możesz taki być … mamy to w swoich genach …. czas je uaktywnić!!!

     Kiedy ostatnio odwiedziłam Polskę, pierwsze co zobaczyłam na polskich ulicach i co mnie poraziło! – fatalna zdrowotna kondycja Polaków, Nie potrzebne do tego aparatury, nie trzeba być jasnowidzem aby to zauważyć.
     Czas może zmienić psychologię naszej starości a może czas na zmianę świadomości całego narodu, czas na inny styl życia a nie doczekanie emerytury a później tylko czekanie na własną śmierć ….. a na tym żerują hieny …
     kiedy jeszcze mieszkałam w Grecji onego czasu moje znajome Greczynki opłakiwały 90 letniego dziadka, któremu się nagle zmarło, chciałam je pocieszyć i powiedziałam: nie był już młody, żył 90 lat …. ale mi się wówczas dostało …. okazało się, że to był najmłodszy dziadek w tej rodzinie umierający długo przed setką. Ale niestety i w Grecji ludzie zaczynają umierć dużo za młodo ….

     Mizia, umiesz znaleźć dobry temat. Dzięki.

     Pozdrawiam

 4. koledzy z pisu wyjebią emerytów – a potem ruch narodowy powie że los komunistycznych degeneratów jest im obojętny – bo przecież każdy wie że eksmituje się tylko margines i komuchów – PRAWDA CZY FAŁSZ ???

  1. a potem NOWY „WŁAŚCICIEL” WYEGZEKWUJE PRAWO – WSZAK WIELKA POLSKA – JEST PAŃSTWEM PRAWA

   TEN NA FILMIE AKURAT NIE ZAPŁACIŁ CZYNSZU ZA 6 MIESIĘCY – WYWALALI GO ZA 2100 ZL .

    1. Codziennie patrze w telewizorze na policjantow palujacych manifestantow w roznych czesciach globy. ktorzy mogliby byc ich rodzicami i dziadkami.Kto te potwory wychowal?.

     1. kto te potwor wychował?- system Marysiu system….. do policji wiadomo kogo werbują, jednostki podatne i uległe!
      nie myslec, nie kombinowac, analizowac- wykonywac posłusznie rozkazy! oczywiscie iz sa jednostki którym sie oczka otwarły, ale mało ich, robią tam bo muszą rodzine wyzywic, a częsc to…. dzieci systemu jak ta powyzej, czy ci co strzelali na marszu do ludzi! (tylko jedna miała opuszczoną lufe i strzelała przepisowo)…
      dla systemu jestesmy tylko parobkami majacymi płacic podatki.

      1. System zmusza ludzi do roznych dzialan.Masz racje.Nie mniej jednak nie tylko system wychowuje dzieci,ale przede wszystkim rodzice.Podstawowe wartosci wynosi sie z domu rodzinnego.Trudno zaprzeczyc temu, ze kiedy nie ma sie , co do gara wlozyc i wartosci diabli biora.Trzeba byc rzeczywiscie wyjatkowo glupim, zeby palowac ludzi, ktorzy walcza o swoje nalezne im prawa.Takich glupich, ktorych system wykorzystuje do palowania ludzi wiekiem zblizonych do wlasnych rodzicow i dziadkow jest wszedzie pelno.Ci , ktorzy paluja i strzelaja do innych tez sa parobkami.Roznica miedzy nami polega na tym, ze sa uzbrojeni i nie oni sa palowani i nie do nich strzelaja.Niech by tylko sie zbuntowali i zadali czegos wiecej, system tez nasle na nich innych palkarzy.

  2. Tak bezmozgi odbieraja reklamy i barbarzynskie pomysly politykow.Ludzie ciezko pracujacy przez wiele lat zmuszeni sa do zastawiania dorobku calego zycia pod nedzne emerytuty, ktore ukradly im obecne tzw.elity w roznych przekretach.A glupie wnuki dra sie na manifach o komuchach , obrazajac uczciwych dziadkow, ktorzy przezyli wojne, walczyli jak mogli z okupantem , odbudowywali kraj z ruin, nie szczedzac sil.Gdzie sa rodzice tych wnukow, ktorzy pozwalaja na poniewieranie starymi, schorowanymi uczciwymi ludzmi?.

   1. Nie wiem gdzie sa rodzice tych wnukow, ale ojcowie ciagna kilejnego jabola, komuna tyle im dala, ze jak dobre czasy minely to zaczeli chlac do upadlego.

    1. Komuna nikomu niczego nie dala.Ludzie ciezko harowali na swoj byt i odbudowe kraju.Kraj sam sie nie odbudowal z niczego.Nie mielismy tak dobrze jak Niemcy ,co przegrali wojne i dzieki temu Amerykanie im pomogli odbudowac.Stracilismy kiepski jak na owe czasy w porownaniu z zachodem potencjal materialny i ludzki.To co nam UNRA przysylala to grabili ruscy dygnitarze.Kradli , co sie dalo , lacznie z samochodami , po to aby je w przyszlosci kopiowac.Popatrz jak pieknie przepuscili z trudem odbudowany przez narod majatek z prawa i z lewa polskiej polityki.Zrozpaczeni bez pracy ojcowie pija jak powiadasz ” jabole” , a zlodzieje na szczytach oblewaja rozkradanie majatku i pozbawianie ludzi pracy szampanem.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: