NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

1 milion Polaków na ulicach Warszawy to już tej wiosny PEWNE – nie ustalono tylko daty !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WITAM PRZYPOMINAM SPRAWĘ RABUNKU 1 000 000 POLSKICH OBYWATELI SPRAWA WRACA JEST JUŻ W STRASBURGU NA DNIACH WYROK !!

JEDNAK MIMO WYROKU DZIAŁKOWCY PODJĘLI DECYZJE O WSPÓLNYM PROTEŚCIE

MOŻE BYĆ TO NAWET 1 MILION OSÓB WSPIERANY PRZEZ SYMPATYKÓW !!!

PROTEST JEST PEWNY I ZATWIERDZONY POZOSTAJE TYLKO USTALENIE DNIA I GODZINY

WITAM , TYTUŁ ARTA NIECO DZIWNIE SKOMPILOWANY ALE , NIE BEZ PRZYCZYNY

O CO CHODZI Z TYM G.M.O i WYWŁASZCZENIEM DZIAŁKOWCÓW

OTÓŻ JAK ZWYKLE O GESZEFT POLSZEWIKÓW KTÓRZY SĄ JUŻ NA FINISZU ROZKRADANIA MAJĄTKU POLAKÓW

1- WPROWADZENIE USTAWY O G.M.O – PO PROSTU KTOŚ ZA TO OTRZYMAŁ BARDZO DUŻO PIENIĘDZY.

2- WYWŁASZCZENIE DZIAŁKOWCÓW  R.O.D – WYELIMINOWANIE Z OBROTU HANDLOWEGO PRZYSŁOWIOWYCH PĘCZKÓW SZCZYPIORU – ZDROWEGO SZCZYPIORU – 43 tysiące hektarów pod uprawą czystą – to duży konkurent dla HIPERMARKETÓW

ilość działek w Polsce – nikt tego nie wie dokładnie ale obszar gruntu to 43 tysiące hektarów , zwykle w bardzo atrakcyjnych częściach dużych miast. Ich wartość to co najmniej 21 miliardów złotych.

3- SPRZEDAŻ WYWŁASZCZONYCH GRUNTÓW POD ZABUDOWĘ

na takie działki – uzbrojone, w atrakcyjnych dzielnicach wielkich miast

CHĘTNI SĄ OD ZARAZ !!!

CZYLI

PUNKT WYMIENIONY JAKO PIERWSZY – ŁAPÓWKA !!

PUNKT WYMIENIONY JAKO DRUGI – KRADZIEŻ POŁĄCZONA Z PASERSTWEM.

PUNKT WYMIENIONY JAKO TRZECI – MOŻLIWOŚĆ KRĘCENIA LODÓW – PRZY PRZETARGACH

nigdy wcześniej nikt nie dysponował tak atrakcyjnymi gruntami w tak świetnych lokalizacjach w tak ogromnych ilościach !!!!!

PONIŻEJ ZAMIESZCZAM TEKSTY Z KTÓRYCH JASNO WYNIKA CO ZAMIESZCZONO POWYŻEJ – PO PROSTU SAMI WYCIĄGNIJCIE WNIOSKI

G.M.O W POLSCE

Obrót nasionami GMO zniszczy tradycyjne, ekologicznie czyste polskie rolnictwo. Premier Donald Tusk przehandlował dorobek pokoleń rolników i w interesie wielkich producentów GMO zgodził się, aby Polska została żywnościowym śmietnikiem Europy. Stanowisko rządu jest na rękę UE, ale wbrew interesowi Polski. Co ciekawe, o szybkie uchwalenie ustawy zabiegała Kancelaria Prezydenta RP.

Otwarcie Polski na GMO idzie pod prąd europejskiej tendencji. Zakaz upraw GMO na swoim terytorium wprowadziło już dziewięć krajów unijnych, w tym Niemcy i Francja. Ostatnio zakaz importu żywności genetycznie modyfikowanej wprowadziła też Rosja.

Nastąpiło to po ujawnieniu najnowszych badań francuskiego genetyka prof. Gilesa Erica Seraliniego, który udowodnił szkodliwy wpływ stosowanych obecnie w rolnictwie genów na organizmy żywe.

Przyjęta w ub. tygodniu przez Sejm ustawa o nasiennictwie dopuszcza nieograniczony obrót genetycznie modyfikowanymi nasionami niektórych roślin. To otwarcie Polski na uprawy GMO, gdyż wprowadzenie do środowiska zmutowanych nasion jest nieodwracalne. Oznacza to również skażenie tradycyjnych upraw genami roślin genetycznie zmodyfikowanych. – To działanie na szkodę polskiego rolnictwa, sprzeczne z polską racją stanu, za to w interesie wielkich korporacji – twierdzi były minister środowiska prof. Jan Szyszko.

O uchwalenie ustawy jeszcze przed decyzjami o budżecie Unii Europejskiej zabiegał nie tylko rząd. Podczas posiedzenia komisji sejmowych 6 listopada minister Olgierd Dziekoński z Kancelarii Prezydenta powiedział, że szybkie uchwalenie ustawy o nasiennictwie pomoże rządowi wynegocjować większe pieniądze z Unii Europejskiej. Krzysztof Ardanowski, były wiceminister rolnictwa i doradca do spraw wsi śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, ocenia, że premier Tusk, starając się o obiecane w kampanii 300 mld zł, zawiera w tej sprawie nieformalne porozumienia z liderami UE. – Podejmowanie takich zobowiązań bez poinformowania społeczeństwa byłoby wielkim skandalem. A jeśli otwarcie Polski na uprawy transgeniczne ma być ceną za większe pieniądze dla Polski w nowym budżecie UE, to rząd zdecydowanie przepłaca – mówi Ardanowski.

O wyjaśnienie związku między uchwaleniem budżetu UE a ustawą o nasiennictwie prosił także podczas sejmowej debaty Tadeusz Dziuba z PiS-u. – Jakie jest stanowisko organów polskiej władzy państwowej w stosunku do takich ofert, składanych, jak rozumiem, w sposób mniej lub bardziej formalny? – pytał ministra Dziekońskiego. Odpowiedzi się nie doczekał.

Przedstawiciel prezydenta mówił za to, że uchwalenie ustawy uchroni Polskę przed wielomilionowymi karami finansowymi za nieprzestrzeganie unijnych dyrektyw dotyczących nasion i upraw GMO. – Według informacji MSZ-etu Komisja Europejska zamierza w najbliższym czasie skierować skargę do Trybunału Sprawiedliwości, który może nałożyć na Polskę karę liczoną od 2009 r. – ostrzegał zarówno minister Dziekoński, jak i posłowie koalicji.

Dopuszczenie obrotu nasionami modyfikowanymi jest złamaniem polskiego prawa, które od 2001 r. stanowi, że Polska jest krajem wolnym od GMO. Według rządu nowa ustawa nie zezwala jednak na wolny obrót GMO, bo upoważnia Radę Ministrów do wydania rozporządzenia zakazującego stosowania konkretnych odmian materiału siewnego. Zdaniem J. Ardanowskiego takie zabezpieczenie jest niewystarczające. – Taki zakaz można wydać tylko wtedy, gdy udowodni się Komisji Europejskiej szkodliwy wpływ takich nasion na organizmy. A to jest długotrwałe i kosztowne, w praktyce nierealne – mówi poseł PiS-u.

Ustawa o nasiennictwie trafi teraz pod obrady Senatu, a później do podpisu na biurko prezydenta. Politycy opozycji mają nadzieję, że Bronisław Komorowski odmówi jej podpisania. – To jest zupełnie inna ustawa niż ta, którą przygotowano w Kancelarii Prezydenta. Jej podpisanie to zamach na polskie rolnictwo i zdrowie przyszłych pokoleń Polaków – mówi prof. Jan Szyszko.

WYWŁASZCZENIE DZIAŁKOWCÓW R.O.D – PO PRZEZ NACISK FINANSOWY

„nie stać cię na opłaty – więc oddaj ”  A WIĘKSZOŚCI STAĆ NIE BĘDZIE ….

Prawie 380 milionów złotych z tytułu podatków gruntowych będą musieli rocznie odprowadzać działkowcy…

Nadchodzą ciężkie czasy dla milionów amatorów wypoczynku w ogródkach działkowych. Wszystko przez rozprawę, która już w przyszłym tygodniu odbędzie się w Trybunale Konstytucyjnym. Sędziowie orzekną, czy zapisy ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych są zgodne z konstytucją. Jeśli zakwestionują jej treść, oznaczać to będzie ogromny wzrost kosztów dla wszystkich działkowców. Niektórzy za wypoczynek na świeżym powietrzu będą musieli zapłacić nawet 20 tys. zł rocznie!
Skąd nagle takie kosmiczne pieniądze? Obowiązująca ustawa o ROD daje działkowcom prawo nieodpłatnego użytkowania terenu oraz zwalnia ich z podatków. Jeśli jednak TK zakwestionuje jej zapisy, ta ochrona zniknie i będą oni zmuszeni odprowadzać wszelkie opłaty do gmin, na których terenie znajdują się ogrody działkowe.
Zdaniem Polskiego Związku Działkowców najbardziej dolegliwe okażą się opłaty za dzierżawę działki, które naliczane będą według rynkowej wartości gruntu.
Oznacza to, że w mniejszych miejscowościach opłaty mogą wynieść kilkaset złotych rocznie, w większych, gdzie ziemia jest droższa – kilka tysięcy. Natomiast w miastach takich jak Warszawa, Poznań, Wrocław czy Gdańsk, gdzie ogrody położone są często w centrach lub w modnych dzielnicach, opłaty za dzierżawę mogą wynieść nawet 20 tys. zł!
To jednak nie koniec danin, które zmuszeni będą odprowadzać działkowcy. Dochodzą bowiem podatki za grunty – 0,43 zł za mkw. oraz podatek od altan wynoszący 7,36 za każdy metr użytkowy, łącznie z poddaszem. Czyli dodatkowe kilkaset złotych rocznie.
– Kogo będzie na to stać? Przecież większość z nas, działkowców, to emeryci! To jawny skok na naszą ziemię. Jeśli koszty tak wzrosną, będę musiała jak większość zrezygnować ze swojej działki. A to moja jedyna rozrywka. Ale nie tylko, bo działka po prostu żywi mnie i moją rodzinę – załamuje ręce Wiesława Rutkowska (60 l.) z Łap (woj. podlaskie).
Niestety, likwidacja działek też może być łatwiejsza. Obecnie prawo pozwala likwidować ogrody tylko na cele publiczne oraz gwarantuje, że działkowiec otrzyma odszkodowanie za utraconą własność i działkę w odtworzonym ogrodzie. Jej uchylenie sprawi, że w atrakcyjnych lokalizacjach ogrody znikną, a na ich miejscu wyrosną galerie handlowe lub osiedla mieszkalne.
Marian Przygoda (63 l.) z Chorzowa: Nie chcę stracić ukochanej działki
– Zupełnie nie podoba mi się to, co może nastąpić. Zresztą kto chciałby płacić więcej? Albo, co gorsza, stracić swoją ukochaną działeczkę? Moja działka ma jakieś 240 mkw. Ile musiałbym zapłacić, gdyby się zmieniły przepisy!?

CZY TO JEST WAŻNA INFORMACJA O TYM CO CZEKA POLAKÓW W ROKU 2013

TAK BARDZO WAŻNA BO DOTYCZY OKOŁO 1 000 000 OSÓB KTÓRE ZOSTANĄ FIZYCZNIE OKRADZIONE Z MIENIA KTÓRE BEZ PRZESZKÓD MOGŁO BY STAĆ SIĘ WŁASNOŚCIĄ UŻYTKOWNIKÓW – A NIE KOLEJNĄ MASZYNKĄ DO ZASILANIA W PIENIĄDZE ZŁODZIEI

TAK JEST WAŻNA BO 38 OOO OOO POLAKÓW ZOSTAŁO SKAZANYCH NA JEDZENIE SZKODLIWYCH PRODUKTÓW BEZ MOŻLIWOŚCI WYBORU I PROTESTU

UWAŻAM ŻE W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM POWINNO SIĘ PROTESTOWAĆ WSPÓLNIE

TAK SAMO JAK W SPRAWIE ACTA

MŁODSI PAMIĘTAJĄ , ŻE USTĘPSTWO ZAZNACZAM CHYBA PO RAZ PIERWSZY WCIĄGU 22 LAT  PANOWANIA DYKTATU ZDRAJCÓW

ZOSTAŁO WYKRZYCZANE WYTUPANE CIĄGŁĄ OBECNOŚCIĄ POLAKÓW NA ULICACH POLSKICH MIAST !!!!!!!!!

TU LINK PRZYPOMINAJĄCY JAK TO BYŁO

I JAK SKUTECZNIE WALCZYĆ

http://miziaforum.com/2012/02/19/jak-walczyc-skutecznie-z-rzadem-p-o-petycja-listy-protestacyjne-nie-rzad-sam-wskazal-droge/

http://miziaforum.com/2012/06/29/mega-rabunek-polakow-na-gigantyczna-skale-ludzie-broncie-sie/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

20 thoughts on “1 milion Polaków na ulicach Warszawy to już tej wiosny PEWNE – nie ustalono tylko daty !!!

 1. Przeciwnik w istocie jest bezbronny a pomoc z nikąd nie nadejdzie.
  Żołnierz Polski, chociaż trochę zgnuśniały nie jest zupełnie głupi i chce mieć jakąś przyszłość dla siebie i rodziny.

  1. Istnieje bardzo duza roznica miedzy inteligencja a glupota.W wojsku i policji sa ludzie inteligentni.Nie zatrudnia sie w sluzbach ludzi nie inteligentnych i ograniczonych umyslowo, co nie oznacza, ze ci ludzie sa madrzy.Ich glupota polega na tym, ze bronia interesow bandytow, ktorzy niszcza wlasne spoleczenstwa.Pamietam z okresu stanu wojennego stach w oczach ludzi ze sluzb uzywanych wowczas do pacyfikowania stajkujacych pracownikow.Stali pod brama na straszliwym mrozie i wyczekiwali na rozkaz dany z gory do pacyfikacji ludzi,ktorzy nie chcieli opuscic zakladu objetego strajkiem okupacyjnym.Widoczny byl strach w ich oczach i ogromne wahanie.Ale widac bylo rowniez , ze nie cofna sie , gdy dadza rozkaz strzelania do ludzi.Na szczescie w tym akurat prztypadku nie doszlo do ofiar,gdyz przed pacyfikowaniem na skutek przewagi przeciwnika pracownicy opuscici zaklad przed wejsciem na jego teren uzbrojonych sluzb.Dobrze zrobili, poniewaz nie pozwolili sie powywozic w nieznane miejsca i palowac przez rodakow.Ten ruch nie byl moim ruchem, ale pomagalam strajkujacym dostarczajac drobne przydatne wowczas im rzeczy.Gdyby wowczas bylo w ludziach sluzb troche madrosci nie kierowaliby luf w strone wspolrodakow.Tak wiec inteligencja, nie rowna jest madrosci.Uczestnictwo w kreowaniu zla jest glupota i ulegaja jej co gorsza intelektualisci z wielkimi nie raz dyplomami i ” mundrosciami” w glowach zle uzywanymi.A podobno bozia obdarzyla ludzi wolna wola.Widac wolne wole roznia sie od siebie i to bardzo w kazdej materii , a zwlaszcza moralno-etycznej.

 2. Nie jest potrzebny marsz miliona, ani palenie opon. Nie są potrzebne ulotki i akcje uświadamiające. Jest późno, bardzo późno, może nawet za późno.
  Potrzeba pozytywnie myślących chłopaków z jajami i kilkanaście ciężarówek, którymi się podjedzie, także dobra logistyka na początek. Może być nawet bez jednego wystrzału, jeśli pójdzie szybko i zdecydowanie. Reszta nie wyściubi z chałup nosa, aby się nie narazić, choćby byli „za” a tzw. „realizacja” tyłka nie podniesie, by bronić krawaciarzy, bo sama wiele ma do stracenia.
  Można iść jak w masło! – taka jest sytuacja.
  Władza jest dla zdecydowanych i odważnych, by ją wziąć.
  Nie ma co czekać, aż będzie dana od ludu, po prostu bierze się ją, jak bierze się kur…..kę.

 3. OFICJALNE STANOWISKO RUCHU NARODOWEGO W …….. W TEJ SPRAWIE
  ” DZIAŁKI W WIĘKSZOŚCI SĄ UŻYTKOWANE PRZEZ STARYCH KOMUCHÓW – WIEC NIECH IM KOMUCHY POMOGĄ , TO NIE NASZ PROBLEM”

  1. To jest NIE prawda!
   Mam taką działkę od kilku lat>
   Teren nieużytkowany, poza miastem, podmokły, 2km do przystanku -my działkowcy uzbroiliśmy sami za swoje pieniądze. Na dziś na 1działkę koszt ok.4tys.
   Jest jeszcze kilka działek do wzięcia…

   1. CO JEST NIE PRAWDĄ – DZIAŁKI W CENTRACH MIAST – JA MAM WŁAŚNIE TAKA CENTRUM MIASTA WOJEWÓDZKIEGO – I ZABIORĄ JAK NIE BEDZIE BUNTU !!

    1. Wezma , wezma wtedy, gdy przyjdzie oferta prywaciarza z duza koperta dla wlodarza miastem lub gmina.Znajda przepis i uzasadnienie na kazdy grunt, ktory chce przyjac duzy kapital.W takich sytucjach nie szukaja komuchow lecz tzw. argument rachunku ekonomicznego , oczywiscie oplacalnego z punktu widzenia , tego kto da koperte pod stolem odpowiedniej grubosci i wielkosci.Znam historie pewnej szkoly pieknie polozonej w parku miejskim.Raj dla mlodziezy i nauczycieli w spokojnym miejscu z dala od wielkomiejskiego halasu.Pewnego dnia odpowiedni eksperci poinformowali wszystkich zainteresowanych o likwidacji rzeczonej szkoly.Uczone analizy przedstawione obroncom szkoly na obrzezach parku, zawieraly apokaliptyczna wizje zawalenia sie budynku szkolnego na skutek nieszczesnego terenu, na ktorym polozona byla szkola.Liczne manifestacje i petycje nie pomogly.Szkole przeniesiono do halasliwego centrum.Najciekawsze.Po jej przeniesieniu na odzyskanym pejzazowo bardzo atrakcyjnym terenie zbudowano, mimo gloszonych zagrozen dzielnice z prywatnymi mieszkaniami, gdzie cena za metr kwadratowy wynosila ponad 5 tysiecy euro.Tak to jest…

    2. oczywiscie ze są działki w centrum miast, bardzo atrakcyje tereny i lokalizacja!
     miasto mogłoby na takim terenie b. duzo zarobic a po 2 znowu ktoś, coś wziąłby do łapki…
     sprawa jest przesądzona tylko czekac kiedy się zacznie, a zacznie powolutku pocichutku i to jest pewne!
     niestety rząd coraz wiecej rzeczy zwala na barki lokalnych samorzadów, miasta nie mają pieniedzy, są zadłuzone, a kasy potrzeba na byle g…..
     Ta ziemia moze zasilic lokalne budzety i donek z vincentem o tym wiedzą i taki jest ich rudy plan. miasta niech sprzedadzą co mają i odp….ą się od budzetu panstwa….
     zresztą wg. zasada 2ska – nie ma kasy to trza cos sprzedac, na trochę wystarczy a pózniej się zobaczy…..

   2. A NA ZADUPIU TO NIE WEMĄ CZY ONI SA PO… NIE SĄ TYLKO ZŁODZIEJAMI – PRZECZYTAJ ARTA A POTEM NIEPRAWDUJ – POLECAM STRONY PZD – WSZYSTKIE WŁĄCZNIE Z WARSAWSKIM ZARZĄDEM OGÓLNOPOLSKIM

    1. NIE prawda, że działki mają Komuchy!!!!
     Też bym chciała płacic normalny podatek do gminy a nie na stołki* starych dziadów! płace 100/rok

     1. NO TAK TYLKO ZOBACZ ILE SOBIE GDZIENIEGDZIE GMINA PLANUJE BRAĆ – NAWET 20 000 ZŁ ROCZNIE

      A WIEC KTO NIE BEDZIE MIAŁ MIEDZI TEN NA BALKONIE SIEDZI – A WIEKSZOŚĆ MIEĆ NIE BEDZIE

      TAKI WYTRYCH

      1. Odpowiednia kopeta dla wlodarzy miasta lub gminy i Bora Bora staje sie nie tylko widokowka , lecz urealnionym marzeniem.Dzialkowicze moga sadzic kwiatki na balkonach , pod warunkiem , ze je beda mieli.Mniej szczesliwych beda czekac noce w parkach dla bezdomnych wsrod kwiatow.

      1. serio z tymi działkami chodzi o to ze ludzie rekultywóją teren za swoje a potem sie zmienia plan zagospodarowania gminy i zabiera – dadzą ci nowy ugorek na 10 – 15 lat i to sam

      2. A qqu takie sa realia.Ich guzik obchodzi Twoja kasa.Ich interesuje wlasna kasa.Przycisna nas jeszcze do muru podwyzkmi , kryzysem i , Ci ktorzy posiadaja co kolwiek beda wyprzedawac, zeby nie zdechnac z glodu.Znam ten system od podszewki.

     1. Jak brałam” działkę był teren zamiejski teraz jest miejski…a domek ma 35m2 i jest za duży na miejskie warunki (25m2)….!

      nawet nie chcę myśleć….!

      1. Zmusza Cie do zburzenia tego domku , bo im nie bedzie pasowal do przepisow zabudowy przestrzennej centrow w aglomeracjach miejskich.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: