NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY! RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

jarosław kaczyński UCZYNIŁ POLAKÓW PAROBKAMI WE WŁASNYM KRAJU

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W NASZYM IMIENIU DOBROWOLNIE ZRZEKŁ SIE TYCH PRAW

4 października 2007 rząd Jarosława Kaczyńskiego zdecydował, iż polscy obywatele nie będą podlegać ochronie zagwarantowanej w Karcie Praw Podstawowych tak jak obywatele pozostałych krajów członkowskich Unii Europejskiej
===========
Decyzje przedstawiciel rządu uzasadnił:

“RATYFIKACJA TYCH PRAW doprowadziłyby do zmiany definicji rodziny i przymuszały państwo polskie do uznawania małżeństw homoseksualnych”

KONIEC ARGUMENTÓW
OTO ODPOWIEDŹ NA PYTANIA
DLACZEGO W POLSCE MOŻNA :
NIE WYPŁACAĆ ZASIŁKÓW CIĄGŁYCH DLA INWALIDÓW, BEZROBOTNYCH,SIEROT,OBŁOŻNIE CHORYCH,
ZATRUDNIAĆ NA UMOWY ŚMIECIOWE (bez ubezpieczenia medycznego i prawa do emerytury)
ZWALNIAĆ Z PRACY KOBIETY W CIĄŻY
NIE OBEJMOWAĆ WSZYSTKICH POLAKÓW PRAWEM DO LECZENIA PODSTAWOWEGO
WYRZUCAĆ NA BRUK OSOBY CHORE ,BEZROBOTNE,MATKI Z DZIEĆMI(przez okres całego roku)

ORAZ MOGĄ BYĆ ŁAMANE I NIE REALIZOWANE :
Europejska Karta Praw Podstawowych składa się z preambuły oraz 54 artykułów rozdzielonych między 7 rozdziałów:
Godność człowieka (art. 1–5):
ochrona godności ludzkiej; prawo do życia (w tym zakaz orzekania i wykonywania kary śmierci); prawo do integralności cielesnej (w tym zakaz praktyk eugenicznych, zakaz czerpania zysków z ciała ludzkiego jako takiego i jego części, zakaz klonowania w celach reprodukcyjnych); zakaz tortur i poniżającego traktowania lub karania; zakaz niewolnictwa i pracy przymusowej.

BEZKARNE I ZGODNE Z PRAWEM W POLSCE JEST (eksperymenty medyczne , testowanie leków i szczepionek na ubogich i bezdomnych )
Wolności (art. 6–19):
prawo do wolności i bezpieczeństwa osobistego; prawo do poszanowania prywatności i życia rodzinnego; ochrona danych osobowych; prawo do zawarcia małżeństwa i założenia rodziny; wolność myśli, sumienia i religii; wolność przepływu informacji i wyrażania opinii; wolność zgromadzania się i stowarzyszania się; wolność sztuki i badań naukowych; prawo do edukacji; wolność wyboru zawodu i prawo do zatrudniania się w każdym państwie UE; wolność prowadzenia działalności gospodarczej; prawo własności (w tym własności intelektualnej); prawo do azylu; ochrona na wypadek wydalenia i ekstradycji.
Równość (art. 20–26):
równość wobec prawa; zakaz wszelkiej dyskryminacji; poszanowanie różnorodności kulturowej, religijnej i językowej; równość płci ale przy dopuszczeniu “specyficznych korzyści dla płci niedostatecznie reprezentowanych”; prawa dziecka; prawa osób starszych; integracja osób niepełnosprawnych.
Solidarność (art. 27–38);
prawo pracowników do informacji i konsultacji; prawo do układów zbiorowych i wspólnych działań; prawo do pomocy społecznej i mieszkaniowej; prawo do ochrony przed nieuzasadnionym zwolnieniem; prawo do dobrych warunków pracy; zakaz pracy dzieci i ochrona pracującej młodzieży; zakaz zwolnień z powodu macierzyństwa, prawo do zasiłku macierzyńskiego i opiekuńczego; prawo do pomocy socjalnej; prawo dostępu do służby zdrowia; ochrona środowiska; ochrona konsumenta.
Prawa obywatelskie (art. 39–46):
prawo do głosowania i kandydowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego; prawo do głosowania i kandydowania w wyborach samorządowych; prawo do dobrej administracji; prawo dostępu do dokumentów unijnych; prawo składania skarg do Rzecznika Praw Obywatelskich; prawo składania petycji do Parlamentu; prawo przemieszczania się i osiedlania; prawo do ochrony dyplomatycznej i konsularnej.
Wymiar sprawiedliwości (art. 47–50):
prawo do rzetelnego procesu sądowego; domniemanie niewinności i prawo do obrony; zasada legalizmu i proporcjonalności w procesie karnym; ne bis in idem procedatur (nikt nie może być ścigany lub skazywany z powodu faktów, co do których został już uniewinniony lub skazany; nie może być sądzony dwa razy o to samo).
Postanowienia ogólne (art. 51–54):
zakres stosowania Karty (podczas implementacji prawa wspólnotowego przez ciała unijne); zakres gwarantowanych praw (mogą być ograniczone tylko, jeśli jest to konieczne dla ochrony dobra publicznego lub innego z praw, przy uwzględnieniu zasady proporcjonalności); zakaz interpretacji Karty w sposób uszczuplający prawa człowieka gwarantowane przez inne akty prawa międzynarodowego; zakaz nadużycia praw (nie mogą być interpretowane jako uprawnienie do wydania aktu prawnego niweczącego którekolwiek z praw i wolności).

zatem nie mamy prawa sie nawet poskarżyć w instytucjach europejskich

DLATEGO JEST JAK JEST

CZY WYRAZIŁEŚ OBYWATELU ZGODĘ NA REZYGNACJE Z TYCH PRAW ???

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

8 thoughts on “jarosław kaczyński UCZYNIŁ POLAKÓW PAROBKAMI WE WŁASNYM KRAJU

 1. co za bzdura. Każde z tych praw albo jest wpisane w polskie prawodawstwo albo może być wpisane. Nie potrzebujemy do tego UE. Autor tego wpisu jest idiotą, i szkaluje Kaczora.

 2. Czy chcielibyście żyć w kraju, gdzie musielibyście płacić przez całe życie ze swojej pensji na: INWALIDÓW, BEZROBOTNYCH,SIEROT,OBŁOŻNIE CHORYCH. Ja bym nie chciał. Wolałbym, żeby wszyscy otrzymywali pensję brutto, bo tyle faktycznie zarobili. Niech każdy zatroszczy się o siebie sam, potrzebującym niech pomaga RODZINA (która od dziesięcioleci jest systematycznie niszczona). Każdy może w przejściowych kłopotach potrzebować pomocy, ale w dłuższej perspektywie każdy człowiek powinien wziąć odpowiedzialność za siebie i nie być ciężarem dla społeczeństwa. Naprawdę chcielibyście płacić zasiłki ciągłe dla bezrobotnych?

  Nie ma czegoś takiego jak umowa śmieciowa. Są umowy o pracę zawarte zgodnie z kodeksem pracy i są umowy cywilne zawarte zgodnie z kodeksem cywilnym. W obu przypadkach składka zdrowotna jest odprowadzana („bez ubezpieczenia medycznego i prawa do emerytury”). Co do emerytury to już się wyraziłem. Każdy powinien otrzymywać pensję brutto. W umowach opartych o kodeks cywilny też jest składka na emeryturę.

  Wyrzucanie na bruk jest konsekwencją wcześniejszych zdarzeń. Jest jakaś przyczyna. Najczęściej dług wobec właściciela. Gmina zapewnia lokal zastępczy, którego dłużnik zazwyczaj nie chce przyjąć, bo nie odpowiada jego standardom. Lepiej żyć na czyjś koszt w wygodnym lokalu.

  Pozostałe artykuły z Europejska Karta Praw Podstawowych są bardzo podobne do naszej Konstytucji (Rozdział II WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA; WOLNOŚCI I PRAWA OSOBISTE; WOLNOŚCI I PRAWA POLITYCZNE; WOLNOŚCI I PRAWA EKONOMICZNE, SOCJALNE I KULTURALNE; ŚRODKI OCHRONY WOLNOŚCI I PRAW; OBOWIĄZKI).
  Nie uważacie, że wystarczy nam nasza Konstytucja. Musimy wymyślać jeszcze jakieś międzynarodowe karty? Jeżeli, są tam zapisy, które powinny się znaleźć w Konstytucji, to trzeba je do Konstytucji dodać, a nie tworzyć tysiące praw, o których ludzie nie mają zielonego pojęcia. To jest pożywka dla prawników i doradców podatkowych (w kwestiach zagmatwania podatków).

 3. ALBO TE PRAWA BEDA DLA NAS,W INNYM PRZYPADKU JESTESMY BARDZO DYSKRYMINOWANI I CHYBA JESTESMY NIELEGALNYM CZLONKIEM UE.TRZEBA PILNIE RENEGOCJOWAC.PREZYDENT BYL CHYBA NIEDYSPONOWANY,ALBO SPECJALNIE ZAPROGRAMOWANY.

  1. Niedysponowany? Zaprogramowany? Człowieku, on jest z tej kliki ktorej zalezy by wysiedlic Polske by bylo tu miejsce dla lepszych. Już on dobrze wiedział co robi.

   1. niestety mało kto w to chce wierzyc, a prawda jest taka ze jak im się zacznie pod dupą grunt palic to gdzies te kilka mln musi spierd…c a najlepiej do kraju swoich przodków! gdzie tym razem to my bedziemy w gettach i mniejszoscią! zresztą jesli chodzi o kluczowe stanowiska to juz tak jest….

   2. http://politykier.pl/kat,1025795,wid,15385592,wiadomosc.html?_ticrsn=3&ticaid=5102d2

    „W dniu święta Purim udało się do Wielkiej Genealogii Minakowskiego dołączyć rodzinę Michników – Hindę Michnikównę, dwóch jej synów: dziennikarza Adama Michnika i komunistycznego zbrodniarza Stefana Michnika. Możemy teraz sobie obejrzeć ich związki rodzinne z np. Lechem Kaczyńskim, Janem Pawłem II, Feliksem Dzierżyńskim, Mieszkiem I i innymi ciekawymi ludźmi z polskiej historii…” – oznajmił Minakowski, opisując swoje dalsze kroki, dzięki którym dotarł do odkrycia zaskakujących koligacji.

    Koligacji, które przedstawiają się następująco.

    „Prapradziadek Adama Michnika, Hilel Schmeidler, był bratem Sary, której mąż Symche Wachtel miał brata Berla, męża Eidel Mendelsohn, której siostra Chawa była teściową Julii Bergson, której pierwszy mąż, znany malarz Aleksander Lesser to brat hrabiego Zygmunta Lessera, żonatego z Laurą hr. Krasicką, wdową po Edwardzie hr. Dunin-Borkowskim, bracie ciotecznym Heleny z Wolskich, żony generała Jana Krukowieckiego. Synową generałostwa Krukowieckich była Bronisława Olszewska, siostra Julii, której praprawnukami są Lech i Jarosław Kaczyńscy. To wszystko jest już na Wielcy.pl” – czytamy na stronie geneaolga. By nie uchodzić za gołosłownego, naukowiec prezentuje na swojej stronie internetowej skany dokumentów, które pozwoliły mu dokonać tego odkrycia.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: