NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

OBALENIE RZĄDU bez wychodzenia z domu MOŻLIWE !! i realne do bólu !!!!!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

JEŚLI POMOŻEMY MŁODYM

TO LEMINGI PODERŻNĄ GARDŁO

REPUBLICE OKRĄGŁEGO STOŁU

ŻADEN WYSIŁEK I NIC NIE

KOSZTUJE !!

JA APELUJE DO POLSKICH

OJCÓW !!!!!

JEŚLI ZAUWAŻYŁEŚ U SWEGO

NASTOLETNIEGO SYNA CÓRKI ŻE

CHODZI NA JAKIEŚ SPOTKANIA

POLITYCZNE – RUCHY

ORGANIZACJE

TO NATYCHMIAST ODETNIJ TAK

ZWANE KIESZONKOWE , ORAZ

SPONSOROWANIE MIESZKANIA ,

NAUKI , JEDZENIA 

NIECH ZOBACZĄ JAK TO JEST

NAPRAWDĘ W POLSCE CO ILE

KOSZTUJE

A PRZESTANĄ CHODZIĆ NA

PROTESTY – TĘCZOWEJ

TOLERANCJI ,

PATRYJOTYCZNYCH ODCZYTÓW

WIERSZY

PO KTÓRYCH UDAJĄ SIĘ NA

KOLACJE DO MAMUSI…

NIECH SIĘ PO TYCH PROTESTACH

ZAMARTWIAJĄ CO JUTRO ZJEŚĆ

NA ŚNIADANIE SKĄD WZIĄŚĆ NA

CZYNSZ – ZA CO KUPIĆ LEKI NA SRACZKĘ 

DOSYĆ UTRZYMYWANIA LEMINGÓW W BAJCE

TO DZIAŁANIE NA KORZYŚĆ TUSKA 

JAK DO DUPY SIĘ NALEJE

TO WYJDĄ PROTESTOWAĆ Z SENSEM !!!!!!!!!!!!

CAŁA TA ICH DZIAŁALNOŚĆ –

POLITYCZNA JEST

SPONSOROWANA Z PORTFELA

OJCA W ŚREDNIM WIEKU

KTÓRY CIĘŻKO ZAPIERDALA ABY

MŁODZIENIEC NIE ODCZUWAŁ

ŻE ŻYJE W MEKSYKAŃSKICH

WARUNKACH 

TAK TAK – TO MY OJCOWIE , MATKI , BABCIE , DZIADKOWIE

ODPOWIADAMY ZA BRAK

REAKCJI LEMINGÓW NA

RZECZYWISTOŚĆ

BO ONI ŻYJĄ W JAKIEJŚ BAJCE 

PRĄD W ŚCIANIE , WODA W

KRANIE , LANIE W PORCELANIE

ale nie zastanawiają się skąd się TO

BIERZE

==========================================
SPUŚCIĆ DUPĄ PO NIE

 HEBLOWANEJ DESCE ŚWIATA

REALNEGO I SIĘ KURWA

WYLECZĄ

TAK WIEC NADZIEJA REALNA NA ZMIANY NIE LEŻY W RĘKACH PISU ONRU

ANI MŁODYCH !!

JEST W RĘKACH NASZYCH TYCH W ŚREDNIM WIEKU 

KTOŚ MA INNE ZDANIE ???

I ABY ZROBIĆ REWOLUCJE NIC NIE MUSISZ TRACIĆ INWESTOWAĆ 

PO PROSTU WSTAĆ RANO I PODJĄĆ DECYZJE O ODMOWIE SPONSOROWANIA

WYSTARCZY 90 DNI !!!

🙂

TYLE ŻE OKAŻE SIĘ ŻE W POLSCE NIE MAMY NARODOWCÓW , KATOLI 

TYLKO SAMYCH SOCJALISTÓW 

TRUDNO DOBRE I TO ABY POGONIĆ ZŁODZIEI I ZDRAJCÓW Z MAGDALENKI

CHRONIĄC CÓRKĘ CZY SYNA POD

PARASOLEM 

PRZED PRAWDZIWYMI REALIAMI

POLSKIEJ GOSPODARKI 

PRZYCZYNIASZ SIĘ DO

UTRWALANIA I PRZEDŁUŻANIA

WŁADZY BANDYTÓW 

III R.P

CZYLI 

DZIAŁASZ NA SZKODĘ POLSKI NA

SWOJĄ ZGUBĘ I ZGUBĘ SWOICH

DZIECI I WNUKÓW !!!!

PRZYSZŁOŚĆ POLSKI JEST TYLKO ZALEŻNA OD PODJĘCIA MĄDREJ RODZICIELSKIEJ DECYZJI……

plan opracował mizia

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

70 thoughts on “OBALENIE RZĄDU bez wychodzenia z domu MOŻLIWE !! i realne do bólu !!!!!!

 1. Strasznie naiwny ten tekst.
  1) Nie uda ci się przekonać ludzi, bo niby dlaczego.
  2) Kto to niby są lemingi? Czy wszyscy, którzy nie zgadzają się z tobą?
  3) Jednak udało ci się wysłać młodych na ulicę (wątpliwe), tylko co dalej?
  Obalasz rząd. Ktoś przejmuje władzę. Czy aby na pewno nowa władza będzie doskonała? Historia uczy, że władze rewolucyjne wykazują większą bezwzględność od poprzedników. A cudownych recept na poprawę sytuacji nie ma.

  1. TYLKO GILOTYNA TYLKO – TO CO MASZ DZIŚ JEST SKUTKIEM NADSTAWIANIA 2 POLICZKA DZIS JUZ MUSISZ NADSTAWIAĆ DUPĘ BO SIE CHAMY ROZBUCHAŁY – NIC TAK DOBRZE NIE ROBI ZBUNTOWANYM CHAMOM JAK UPUSZCZENIE KRWI

   WSZYSCY OKRUTNI ZAMORDYŚCI W SWOICH CZASACH DZIŚ SĄ WIELKIMI PRZYWÓDCAMI I UCZA SIE O NICH DZIECI W SZKOŁACH – CHROBRY , KRZYWOUSTY , ŁOKIETEK i jeszcze kilku

   1. Robienie z krwawych przywodcow ” idoli”, „ikony”,”autorytety” nazywa sie odbrazawianiem, ktore zawsze bylo modne w zaleznosci od tego, ktora opcja rzadzaca obierala sobie ikony w zaleznosci od celow,ktore miala.W zamierzchlych czasach manipulowanie ludzmi przy pomocy tzw.ikon bylo latwiejsze, gdyz narzedzia propagandy byly trudniejsze do wychwycenia. Te funkcje manipulatora spelnial koscioly i rozne religie. W epoce internetu niewiele sie zmienilo,mimo dostepnosci do informacji latwiejszej i szybszej.W dalszym ciagu ludzie mimo wiedzy, ulegaja manipulacjom i co najdziwniejsze wychodzacym z roznych kregow religijnych.Uczestnicy roznych rewolucji zawsze popelniali te same bledy.Nie zadali jasnych gwarancji realizowania postulatow zawartych w programach przedrewolucyjnych i po zwyciestwie nie zabezpieczli sobie mechanizmow kontrolujacych wladze , co prowadzilo do tego , ze nowa wladza parla ostatecznie w kierunku nowej dyktatury.

 2. Zabiorą ci dziecko – zapłacisz podatek

  Pazerność fiskusa nie zna granic. Szuka pieniędzy wszędzie, gdzie się tylko da. Teraz sięga do kieszeni rodziców, których dzieci zostały przekazane rodzinie zastępczej. Muszą płacić za ich utrzymanie. Jeśli tego nie zrobią – zapłacą podatek.
  To, co robi fiskus, i to w majestacie prawa, zakrawa na kpinę. O co chodzi? Już wyjaśniamy.

  Rodzicom, którzy mają poważne kłopoty finansowe, odbiera się dziecko i umieszcza u opiekunów zastępczych. Jednak zgodnie z ustawą o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (art. 193 ust. 1) matka i ojciec powinni co miesiąc przekazywać pieniądze na utrzymanie swojego potomka.

  Gdy takiej opłaty wnieść nie mogą, samorządy – w większości przypadków – zwalniają ich z tego obowiązku. Ale uwaga! Według organów fiskusa jeśli rodzice nie mogą zapłacić za opiekę nad swoim dzieckiem, to jest to dla nich przychód z tzw. innych źródeł, bo w kieszeni zostaje im więcej pieniędzy. A od tego trzeba zapłacić podatek.

  Takie stanowisko potwierdził w interpretacji podatkowej (numer IPPB4/415-892/12-2/JK3) dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie. (Pełny tekst interpretacji możesz przeczytać TUTAJ).

  Można to zrozumieć w ten sposób, że rodzic, któremu z powodu ubóstwa dziecko zostało zabrane i umieszczone w rodzinie zastępczej i który nadal na to dziecko nie może płacić, odnosi z tego powodu korzyść majątkową. Musi więc zapłacić podatek z pieniędzy, których na oczy nie widział. W ten sposób, nie dość, że karze się go zabierając potomka, to jeszcze trwale uniemożliwia się mu wyjście z nędzy. czyt.dalej.
  http://podatki.wp.pl/kat,70474,title,Zabiora-ci-dziecko-zaplacisz-podatek,wid,15367660,wiadomosc.html

 3. Chcesz legalnie jeździć bez pasów bezpieczeństwa ? Napisz do mnie a wyślę ci wzór orzeczenia lekarskiego, które może wystawić każdy lekarz i potem możesz cieszyć się wolnością i nieskrępowaną przyjemnością jazdy. Musisz tylko znaleźć normalnego, samodzielnie myślącego lekarza, który ci takie orzeczenie wystawi.
  Wg obowiązujących przepisów prawa takie orzeczenie najlepiej bezterminowe może wystawić każdy, powtarzam każdy lekarz !!! Nawet twój okulista i żaden pies nie może takiego orzeczenia kwestionować !!! Takie jest prawo i możecie z niego korzystać !!!
  Wielu lekarzy nie wie jak takie orzeczenie wygląda dlatego mój wzór będzie im pomocny. Pisz komat@onet.pl

  1. Wypuscili ” nie chcem, ale muszem”, zeby byl ruch w interesie;))).Bolek dobry na wszystko.Zwlaszcza na medialne rozroby.Moze go szykuja na przywodce nowej rewolucji.Musi grac swoja role……..(odpowiednie wstawic) do konca..

 4. Z PRZYJEMNOŚCIĄ SIE Z WAMI ZAŁOŻĘ CZY JAK MŁODYM SIĘ W DUPSKO NALEJE BIDA

  TO BĘDĄ BRAĆ UDZIAŁ W POPARCIU PRAW PEDAŁÓW LUB SKANDOWAĆ POD POMNIKIEM DMOWSKIEGO BÓG HONOR I TP –

  JAK ZGŁODNIEJĄ TO WSZYSCY OKAŻĄ SIĘ SOCJALISTAMI A WODZĄ OD WARTOŚCI LEWACKICH I NARODOWYCH POKAŻĄ FAKERA JEŚLI NIE POWYWIESZAJĄ …

  CHCESZ CZY NIE TERAZ CZEKA WAS REWOLUCJA POD TAKIM HERBEM

  REWOLUCJA

   

   

   

 5. TAK SZCZERZE CZYTŁEM TEGO ARTA I MUSZĘ POWIEDZIEĆ ,ŻE LUDZIE W NASZYM WIEKU MAJĄ ZWIĄZANE RĘCE MÓWIMY TU O RODZICACH DLACZEGO? ANO DLATEGO ,ŻE TAKI KURWA NAUKOWIEC NIE MAJĄC GROSZ PRZY DUPIE NIE PÓJDZIE DO ROBOTY – NO MOŻE PO ZA PAROMA WYJĄTKAMI LECZ WYJEBIE STARYCH W KOSMOS I NAPUŚCI NA NAŃ KOMORNIKA Z ALIMENTAMI DO TEGO TEN KUREWSKI PUŁK CYMBAŁÓW JEST ZDOLNY. TAKIE KURWA CZASY .

 6. CZEŚĆ MIZIU . WIDZĘ ,ŻE NACZELNY WRÓCIŁ Z TEKSTEM PRAWDY O LEMINGACH .

  Zajęci kurwa dłubaniem w nosie,czy jutro będzie kurwa zabawa,w tv kurwa jakieś show poleci

  taaak kto przyjedzie kogo zobaczycie to są wasze kurwa problemy tumany jebane…”

  Oh święte słowa..święte słowa

  DZIĘKI ZA WPIS NA MOJEJ STRONIE.. 🙂

  1. MIZIA JAK MOŻESZ !!!!
   TO SĄ PRZECIE NAUKOWCY Z ALKOHOLU I MARYCHY ,
   ONI SIE WYWODZĄ Z NAJLEPSZYCH KNAJP W MIEŚCIE I NIE TYLKO.

 7. TEGO POMYSŁU NIE ODPUSZCZĘ I ZA WŁASNE PIENIADZE WYDRUKUJE ULOTKI Z TYM ARTEM I SAM POD KOŚCIOŁEM NAWET W NIEDZIELĘ ROZDAWAŁ BĘDĘ

   1. LEMINGI – wy jesteście

    Zajęci kurwa dłubaniem w nosie,czy jutro będzie kurwa zabawa,w tv kurwa jakieś show poleci

    taaak kto przyjedzie kogo zobaczycie to są wasze kurwa problemy tumany jebane…”

    Oh święte słowa..święte słowa

    CZAS NA POWRÓT NA ZIEMIĘ …………

 8. Tyle, że się rodziciele naszrpią, ale zawsze to mniej
  niż tłumaczenie historii, ekonomii, struktur władzy, powiązań i interesów, eksperymentów ustrojowych i ich roli w dziejach społeczeńst … bla, bla, bla …

  NIMA KASY … DO POLA … ( i koniec gadki)

 9. Witaj Miziak , nareszcie napisane z sensem i po prostu wykladniczo !!!!! prosto i skutecznie ,ale jak sam zaznaczyłeś czy starzy bendą chcieli to zastosować ?????? oto jest pytanie ,ale masz rację bo najproszcze rozwiązania są najskuteczniejsze od skomplikowanych działań .
  Kiedyś to partyzantka i tak zwany ruch oporu okazywał się skuteczny ,ale nie dzisiaj , a dlaczego ???? to proste BO DZISIAJ RZĄDZI INTERNET !!!!!!!
  I jeżeli to przerwiemy to być może się ten pomysł uda i powiedzie , no ale czas pokaże jak dalece ludziom zostały wyprane móżgi i ludzie zostali prawie pozbawieni własnej woli !!!!!!!
  J.M.H

 10. Nie odzywałem się tu ze cztery prawie lata znaczy się od pocz na grypie,
  ale się odezwę tezaz na tę odezwę
  DOBRE, BARDZO DOBRE, proste, skuteczne, oszczędnościowe, dostępne dla każdego,
  poza strukturami wszelkich organizacji

   1. jedyny problem to przekonać do tego planu ojców mamy, babcie ciocie dziadków wujów …

    JA WIEM SERDUCHO BY BOLAŁO

    ALE CZY WYSZŁO BY TO NA ZŁE ????

    JUŻ W CZERWCU MIELI BYŚMY WOLNA POLSKĘ – PRZYJAZNĄ RODZINIE I MŁODYM ZDOLNYM !!!

    1. Mizia ja sie zawsze z Toba z reguly zgadzam, jednakze jak sobie wyobraze takiego ojczulka co caly czas lazil glosowac na po czy pis i byl totalnym EUNUCHEM teraz posylajacym swoje dziecko na barykady to mi sie rzygac chce. Beda sie starcy dziecmi wyslugiwaly. I raczej chyba nie powinno chodzic o nastolatkow, ale jak juz to o studentow wiecznych ktorym rodzice placa. Jak juz, no ale to tez powinni razem z rodzicami a nie kurde jakies rzucanie miesem synow i corek w Tuska. A potem nawet jesli to i tak ZUSA trzeba ukrocic bo nie moze byc tak ze 2 pokolenia na emie a jedno pracuje. 😉

     1. KUR.. NO OCZYWIŚCIE ŻE DOTYCZY TO MŁODZIEŃCÓW DOROSŁYCH 18 LAT UKOŃCZONE – SKORO JEST NA TYLE DOROSŁY BY BEZ NASZEJ OPIEKI DRZEĆ RYJA NP ZA RÓWNOPRAWIEM DLA PEDRYLI , LUB SPOTYKA SIĘ POD POMNIKAMI WYDZIERAJAC RYJ ŻE WOLNOSCI MU BRAK

      TO JEST NA TYLE DOROSŁY ZE DO K…. NEDZY CHYBA MOZE SWOJEMU WAPNIAKOWI UDOWODNIĆ ŻE ŁASKI NIE POTRZEBUJE – TO TYLKO 90 DNI

      NIKT NIE KAŻE PIECIOLATKO M IŚĆ DO ROBOTY – NA BOGA

      1. Spokojnie. 😛 No teraz to ma sens. Moze niepotrzebnie doczytalam miedzy wierszami wyobrazajac sobie gimbusiarnie pod Sejmem. Moja wina. ;P Swoja droga mi by bylo wstyd brac od rodzicow kase i krzyczec lewackie hasla. No wiersze czytac tez pod pomnikami.

       1. ALE TO TAK JEST ICH WOLNOSĆ LIBERALNA , LUB NARODOWE WARTOŚCI

        SĄ SPONSOROWANE ….

        A NIE MOZE CHYBA TAK BYĆ ABY WSPANIAŁE IDEE LUDZKO.ŚCI

        BYŁY OWOCEM WYZYSKU OJCA NIEWOLNIKA

        CZYLI WOLNOSĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ W GŁOSZENIU CHASEŁEK NAWET

        NIE MOZE BYĆ KOSZTEM INNEGO ZNIEWOLONEGO MUSEM PRACY ZA 4

      2. Caly pic polega na tym, ze wyprano im mozgi i zmieniono zupelnie znaczenie slowa „wolnosc”.Mlodzi widza wolnosc w telewizji.Wolnosc dla nich to: wolny sex, wolne konopie, dziewucha, ktora dla nich tanczy nacpana i nabuzowana,wolnosc darcia geby na stadionach.Taka jest ich wolnosc.

       1. A MÓWIŁEM ZE BĘDĄ MINUSOEWAĆ – ONI TO ODBIERAJĄ JAK ATAK NA WOLNOŚĆ OSOBISTĄ – ZGROZA !!!!!!!

     2. Teraz to sobie mozecie pisac …… na zmiany za puzno. Zagrypiona, CENZURA wracaj do sredniowiecza! :-)Macie zgrzybiale serca, przez was jest to co jest w kraju. Teraz chcecie to napawiac? swoja biernoscia soprowadziliscie kraj do ruiny. Zalosni jestescie, Ty Mizia – swoje innowacje wsac w dupe. Gdzie byles 20 lat temu? Mlodzi wyjada, wy zostaniecie. Ziemie zaorac oddac obcym.

      1. 20 LAT TEMU MNIE TWÓJ DZIADZIO OSZUKAŁ – KOLEŚ 20-30-40 LATKOWIE TO POKOLENIE WYJEBANE – ŻYJE SIĘ – 50-60-70 LATKOM DOBRZE I TO NIE WSZYSTKIM

       CO ROBIŁEM PAMIĘTAM JAK POLACY TRIUMFOWALI LECHU LECHU

       A JA POWIEDZIAŁEM LECHU TO HUJ – ZLINCZOWAĆ MNIE CHCIELI TAKI BYŁ ENTUZJAZM

       1. pps. to jedź tylko zapamietaj że czasy gdy brali do roboty jak leci mineły bezpowrotnie
        napisz co umiesz robić a nie jaki masz dyplom pomogę ci serio

      2. A PROPO ROBIENIA W HUJA – WCZORAJSZE ŚWIETO ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH – ŚWIETNA INICJATYWA

       A WIECIE JAKI EFEKT

       MŁODYM POZWOLONO KRZYCZEĆ NEUTREALNE CHASŁA – O BOHATERACH

       WYWRZESZCZELI SIE WYSZUMIELI – TO OD PONIEDZIAŁKU SZA !!

       ZAPIERDALAĆ POTULNIE DO MARKETÓW I INNYCH GESZEFTÓW NIE POLSKICH ZA 1200 – 1800 ZŁ

       POWIECIE ALE TY MIZIA TEŻ NA NICH ZAPIERDALASZ – TAK ZAPIERDALEM ALE NIE TU TYLKO U NICH I PŁACĄ MI 20 X TYLE CO WAM ZA TO SAMO !!

       BO TAM U NICH JEST JAKIEŚ PRAWO KTÓRE NIE POZWALA BYĆ PRACUJĄCYM ŻEBRAKIEM – BO IM SIĘ TO NIE OPŁACA

       I MĄDROŚĆ MIZI POLEGA NA TYM ŻE WY MACIE W PRZELICZENIU NA EURO MIESIĄCZNIE 300- 400 EURO
       A JA 3500 EURO – ZA TO SAMO W POLSCE

       1. PS DO RUCHÓW NARODOWYCH – JUŻ WAM PISAŁEM ZE NIE POZWOLIMY ABY NA GARBIE NARODU WYRÓSŁ KOLEJNY CHWAST

        nie bedziemy tak delikatni jak policja abw – a nawet tak wrażliwi jak MOSSAD

        ………….

      3. JAK TO JEST ŻE WODZOWIE NARODOWI NIE POZWALAJĄ WAM ZAŁATWIĆ WASZYCH SPRAW NA MANIFESTACJI

       CO JAKAŚ UJMA BY BYŁA DLA ŻOŁNIERZY WYKLETYCH
       GDYBY BYŁY TRANSPARENTY – PRACY , GODNEJ PŁACY I DLA BABCI DOFINANSOWANIE NA LEKI ???

       W HUJA WAS ROBIĄ W HUJA – JASNE NIE WOLNO WKÓRWIAĆ DONKA I BRONKA !!!

      4. Mizia, stary UB -ku, nie oszukuj podaj swoje prawdziwe Imie i nazwisko. Tylko unek skrywa sie za nikiem.

      5. Zagrypiona, znalem Tereske dwa fakultety w reku( sociologia/ ekonomia)pracy nie mogla znalezc. Ciagle narzekala, ze jej zle. Wynajolem jej pokoik u siebie. Podbierala jedzenie, klamala I dzwonila do znajomych jakie to ma ciezkie zycie u mnie. Obgadywala mnie pod nosem. So,?? Otrzymala 2 miesiace do wypowiedzenia. I co warto komus pomagac? Nie wazny wiek, ale to co ma sie w srodku

     1. Problem polega na tym, ze obecny system faworyzuje bandziorow, kreataczy,mafizow.Zapatrzeni w tzw.elity, ludziska wychowuja swoje pociechy wedle modelu z zycia tzw.elit, czyli bezmozgowcow, brutalnych prymitywow,cpunow,prostytutek pozujacych na gwiazdy , majac nadzieje , ze po wychowaniu wedlug obecnego modelu , pociechy dolacza elit.Otoz nie dolacza, gdyz w tym systemie miejsca sa zarezerwowane dla pociech tzw.elit obecnych.Celebryci rodza in vitro celebtytow, pilkarze pilkarzy, modelki modele , politycy politykow itd itp., bankierzy bankierow…Nic nie pomoga tance na lodzie, z gwiazdami, gdyz sito jest geste i nie wszyscy przez nie przejda.Po odsianiu nielicznych, pozostali stanowia wylacznie grupka pozytecznych idiotow, nabijajacych kase roznym celebrytom, ktorzy tworza glupiutkie programy tancow z hochsztaplerami.

      1. A NAJLEPSZE JEST TO ZE ABY ROZDUPIĆ TEN CAŁY BAJZEL WYSTARCZY 10 – 12 GÓRA MILIONÓW BAKSÓW ABY GRUPA FACHOWCÓW
       ROZNIOSŁA W PYŁ TĄ III R.P

       12 000 000 DOLCÓW TO JEST KWOTA DO WYŁOŻENIA PRZEZ NAWET 1 OSOBĘ Z POZA KRAJU – III R.P to atrapa z dykty 🙂

       i kto wie kto wie moze jakiś polonus wyłoży – bo z fachowcami to zaden problem

      2. Takich Polonusow podlaczajacych sie tu i tam plata sie troche po sieci, sprzedajac mrzonki.Kase nie trudno zdobyc.Nawet w Polsce.Wystarczy zrobic zrzutke po 10 zloty.Pomnozyc 10 zloty przez powiedzmy 10 milionow Polakow i uzbiera sie niezla sumka i bez laski zadnego Polonusa.Daja Mizia roznym oszustom na szemrane fundacje , to i na wyzwolenie by pare groszy sie znalazlo.Proste jak drut.Zlodziejom w fundacjach i prozniakom w sutannach tez daja ,wiec chyba z funduszami nie byloby problemu, gdyby tylko zaczeli myslec.10 zloty to nieduzo.Odmowic sobie piwsko i zrobic zrzutke na zbozny cel.

       1. z tego co widać w około polacy raczej są prosci w obsłudze i ulegaja nie skomplikowanym mechanizmom szczucia

        moze jak wysłuchasz tego człowieka przejrzysz na oczy jakie jest społeczeństwo

        R. ZIEMKIEWICZ ZAWSZE WALI KAWĘ NA ŁAWĘ

      3. Do Mizia.Jasne, ze sa prosci.Na pocieszenie dodam, ze nie tylko Polacy.Dziennikarze celebryci dzialaja na zasadzie bycia ” przeciw i za”.Tlumaczac to prosciej.Stanowia zaprogramowana oficjalna opozycje,bioraca udzial w dzieleniu spoleczenstwa.Nikt kto korzysta z systemu, nie jest przeciwko niemu.Wypelniaja owi celebryci zadania , tak jak pan Z. bycia niezaleznym zaleznym w misji dzielenia i latwego rzadzenia podzielonym spoleczenstwem.Na tym polega oszustwo pluralizmu w tzw. demokracjach.Zalezne media od roznych kapitalowych sponsorow odgrywaja komedie niezaleznosci i tyle.Ich misja polega na dzieleniu i dezintegracji spoleczenstwa.

 11. rozsyłajcie link tego arta wszędzie

  TO JEST PRAWDZIWA BOMBA ATOMOWA NA SPISEK OKRĄGŁOSTOŁOWY

  BEZKRWAWY !!! TANI I NIE WYMAGAJĄCY NAWET RUSZENIA DUPY Z DOMU

  DOCIERA DO WAS SIŁA TAKIEJ AKCJI !!

  1. Bez wychodzenia z domu starych, rewolucja rekami mlodych. Nie dziekuje. Jak wszyscy to wszyscy. a nie ze stary na emie siedzi i mu zle to bedzie mlodego wysylal by walczyl o jego prawa. co to to nie. Zreszta, za ten stan rzeczy jaki mamy to ci OJCZULKOWIE tez odpowiadaja, wiec niech tez rusza zapyziale dupy. To dzieki nim dzieci maja taki los ze musza wyjezdzac i walczyc o byt.

   1. HMM a dlaczego to lemingi nie maja sie przekonać jak życie wyglada -A ZA GRANICĄ TO NA DZIŚ TYRAJĄ WŁAŚNIE OJCOWIE W WIEKU ŚREDNIM 40- 50 LAT – WIEM WIDZIAŁEM ROZMAWIAŁEM

    TEN TEMAT WYLADUJE NA STRONIE WEJŚCIOWEJ JAKO POWAŻNA PROPOZYCJA

    ZOBACZYSZ W TEN SPOSÓB GRONO NIEZADOWOLONYCH WZROŚNIE DO KILKU MILIONÓW

    Z EKONOMICZNYM NOZEM NA GARDLE LUDZIE SĄ ZDOLNI DO WIELKICH I PATRYJOTYCZNYCH CZYNÓW

    ZAUFAJ MI 🙂

    1. Ok, ale tak jak powiedzialam, razem i pod kontrola kogos madrego (nie starucha co cale zycie na po/pis/sld glosowal), Bo znowu bedziesz Mizia podawal statystyki samobojstw. No to jest racja moze zeby lemingow odciac od ajfonow i netu. Ja moze mam troche inne doswiadczenie z tym bo mi rodzice nie dawali kasy na takie rzeczy, sama zarabialam. No i na studia tez. PS. Jak rodzic daje dziecku ktore moze zarabiac pieniadze na ajfona, to chyba jakis nienormalny? Sa tacy? 😉 aha. Lemingoza moze byc dziedziczna. Masz w sumie racje. Niech lemingi ida na SEjm. 😉

     1. JESLI MNIE WYBIERZE GREMIUM POPIERAJACE – MOGĘ I JA – LUB TY KTOKOLWIEK

      PRZECIERZ TO IDEALNY PLAN DLA TYCH CO WOJUJĄ OSTRO I DLA ZWOLENNIKÓW WYMODLENIA

      WOLNOŚCI CZYŻ NIE????

      A JAKI PRZY OKAZJI EFEKT WYCHOWAWCZY 🙂

      I SKUTEK PATRYJOTYCZNY

      IDEA DAGADZA ZATEM WSZYSTKIM

      1. Olbrychski w reklamie biedronki.

       Cudów nie ma proszę państwa. Nie istnieje kiełbasa za 6 zł czy szynka za 9 zł. Kilogram świniaka kosztuje ok. 5 zł. Z kośćmi. Jeżeli odrzucimy kości, to kilogram mięsa będzie kosztował 8 albo 9 zł. Kilogram surowej szynki już 15-18 zł. To co wobec tego jest w kiełbasie za 6,99 zł? Oczywiście MOM czyli masa kostno-tłuszczowa. Po oddzieleniu mięsa ze zwierzęcia zostaje szkielet. Przeciska się go przez sita różnej wielkości pod wysokim ciśnieniem albo podgrzewa i miele. Do tego skórki wieprzowe albo kurze, tłuszcz i maski, czyli wszystko, co się zdejmuje z głowy świniaka. Plus przyprawy i związki chemiczne, które absorbują w0odę. Z MOM robi się tanie parówki i pasztety, kiełbasy, gotowe dania, takie jak pulpety, klopsy. Jak taki produkt wygląda w praktyce? Oto parówki z Biedronki: Konkretnie “Parówki wędzone z kurcząt” produkcji Grupy Drosed, która należy do francuskiego potentata branży drobiarskiej LDC o przychodach 1,8 mld euro rocznie. Skład: mięso oddzielone mechanicznie, czyli MOM – 47 proc., skórki z kurcząt, woda, kasza manna, skrobia ziemniaczana, do tego bateria składników E z glutaminianem sodu na czele. Produkt absolutnie z najniższej półki, dzięki któremu Biedronka może powiedzieć: jesteśmy naprawdę tani. Ale podkreślam jeszcze raz – cudów nie ma. Nawet Biedronka nie będzie mieć parówek z mięsa za 5,99 zł bo nikt nie jest w stanie do takiego produktu wsadzić normalnego mięsa. Co najwyżej tekturę i budę psa. Masz odpowiedź, TANIO JESZ DROGO PŁACISZ W APTEKACH.
       Jeśli Polacy dorosną do Patriotyzmu to przestaną kupować w tego typu sklepach, trzeba rozwinąć własne Polskie sklepy i rozwinąć Polskie rolnictwo itd. a Polska w szybkim tempie odbuduje się .

       1. TAJEMNICA SUKCESU

        OSTATNIO GŁOŚNO O REKORDOWYCH ZYSKACH – BIEDRONKI – FAKT 40 % TO gigantyczny zysk – tłumaczą to – UWAGA !!
        GIGANTYCZNYM WZROSTEM GOSPODARCZYM SIĘGAJĄCYM 12 % – A TYM CZASEM JEST TAK –
        =======================

        ps. zysków 40% biedronki – tłumaczonej skutecznie „matołom” , ze to skutek wzrostu gospodarczego , otóż biedronka jest siecią rozprowadzajacą najtańsze w Polsce wyroby ŻYWNOŚCIOWO PODOBNE
        ————–
        biedronka zatem ma zyski przeogromne ,
        tracą za to inne sieci sprzedające szajs – żywnościowy – TYLE , ZE DROŻSZY aby półgłówkom sie zdawało , ze kupują dobre produkty , a nie ścierwo z lidla i biedronki

        ===================
        ZATEM KOKOSOWE ZYSKI BIEDRONKI – TANIEJ JATKI TO DOWÓD NA ZAPAŚĆ I NĘDZĘ POLAKÓW , 40 % ZYSK BIEDRONY TO ZASŁUGA MAS „KLYENTÓW” reali ,lidli , itp – których zielona wyspa tuska doprowadziła do przymusu zmiany „PAŚNIKA ”
        ZWANEGO SIECIĄ HIPER MARKETÓW –
        – NA PAŚNIK – BIEDRONKA – JEDNOCZEŚNIE JEST TO OSTATNI PAŚNIK MIESZCZĄCY SIĘ W DEFINICJI SKLEP – NASTĘPNY – TO WYSYPISKA ŚMIECI .
        ===========================
        TYLKO PATRZEĆ JAK NAGLE POJAWIĄ SIĘ ZAJAWKI PRASOWE I NETOWE TYPU –
        POLSKIE FIRMY ZAJMUJĄCE SIĘ WYWOZEM ŚMIECI OBSERWUJĄ . ŻE ZAWARTOŚĆ KUBŁÓW NA ODPADY – ŚMIECI – JEST WOLNA OD ODPADÓW ŻYWNOŚCIOWYCH –
        ———————
        I WTEDY NAGLE SIĘ OKAŻE ŻE ZYSKI BIEDRONKI SPADŁY OSTATNIO O 30% – co bedzie dowodem na to , że Polacy z biedronki się wycofują – BO ZA DROGO – a alternatywą na przeżycie jest kubeł sąsiada , który jeszcze po znajomości ma pracę OCZYWIŚCIE JAKO BIURWA – BO PRODUKCYJNYCH JUŻ W TEDY NIE BĘDZIE ….

        WIECEJ DLA CIEKAWYCH W LINKU

        http://miziaforum.wordpress.com/2012/09/18/gigantyczny-sukces-sieci-biedronka-w-polsce-tajemnica-sukcesu/

     2. SAMI NICH PROTESTUJĄ – A OJCOWIE JAK TO OJCOWIE ZADBAJĄ ŻEBY ICH LATOROŚLI ZA BARDZO POLICJA NIE POSZARPAŁA

      – ZORGANIZUJĄ SIE NA KSZTAŁT STRAŻY REWOLUCJI MŁODYCH – FIZYCZNA OCHRONA PRZED BICIEM POLICYJNYM

      1. Kwestia kupna byle jakiego zarcia nie jest obecnie kwestia patriotyzmu.Patriota mozesz byc jak masz odpowiednia kase.Emerytow, rencistoiw i ludzi bez odpowiednich dochodow nie stac na kupno dobrych wyrobow.Maja wybor.Albo nie jesc nic, albo zrec biedronkowe swinstwa.Na biednych ludziach zeruja rozne owadzie markety.Gdyby nie bylo nedznych zarobkow te biedrony i inne zabki dawno by splajtowaly.

 12. EFEKTY TEJ TERAPII SZOKOWEJ :

  35 DNI PÓŹNIEJ….

  LEMINGOWI – LEWAKOWI,NARODOWCOWI

  – ODCINAJĄ INTERNET – nie zapłacono

  – wyłączają komórę – NIE ZAPŁACONO

  – WŁAŚCICIEL STANCJI DRZE MORDĘ ZE WYJEBIE NA BRUK- NIE ZAPŁACONO

  – LEMING ZACZYNA ŚMIERDZIEĆ – BRAK ŚRODKÓW NA KOSMETYKI I ŚRODKI HIGIENY OSOBISTEJ

  dzień 57 – ciśnienie wzrasta , śmierdzące i wygłodniałe LEMINGI odciete od netu i sms ów zczyynaja spotykać się w realu …. rozmawiać myśleć -KNUĆ SPISEK – PRZECIW REPUBLICE !!!!
  DOCHODZĄ JEDNOMYŚLNIE DO WNIOSKU ŻE W TYM KRAJU SIĘ ŻYĆ NIE DA – trzeba to zmienić i to natychmiast

  ========================
  LEMING SZUKA PRACY – NIE PRZYJĘTO BO ZA MŁODY I DOŚWIADCZENIA BRAK
  LEMING NIEMA NA BILETY ABY SZUKAĆ PRACY..
  LEMINGA DOPADA DEPRECHA IDZIE DO LEKARZA – NIE PRZYJMUJĄ – BRAK UBEZPIECZENIA , PRYWATNA WIZYTA 120 ZŁ poza finansowym zasięgiem leminga
  ===================================================
  65 dni później

  GWAŁTOWNY WZROST W POLSCE NIEZADOWOLONYCH WKURWIONYCH

  REALNE ZAGROŻENIE OBALENIA PAŃSTWA PRZEZ REWOLUCJE !!!!

  =====================
  90 DNI PÓŹNIEJ

  RZĄD PODAŁ SIĘ DO DYMISJI POD PRESJĄ ULICY

  POSTULOWANE SĄ PROGRAMY SOCJALNE I PRORODZINNE

  ===============================

  MŁODZI DZIĘKUJĄ OJCOM ZA TAK MĄDRĄ DECYZJE KTÓRA PRZYNIOSŁA WOLNOŚĆ

  WSZYSTKIM POLAKOM

  1. I POCO NAM PARTIE RUCHY NARODOWE I INNE GREMIA ZBAWCÓW NARODU ????

   🙂

   PROSTE I SKUTECZNE – DLA RZĄDU ŚMIERTELNIE SKUTECZNE……

   1. Mizia przecież potomkowie komuchopodobnych i lyberałów polezą i tak. A mało to było donosicieli ?Na urzędach też mają dzieci, niezłe pensje i chwalą sobie okrągłokantowców. Każdy trzyma się swojego kantu zębiskami, włącznie z nauczycielkami hop do przodu, bo jak nie to ja mam dziennik. Akcja dobra, przynajmniej pokaże who is who.

  2. Inicjatywa bardzo piekna.Ale jak znam zycie dopoki wiaza koniec z koncem nie rusza czterech liter, poniewaz wydaje im sie, ze utrzymaja sie na powierzchni.Ci , ktorzy maja i daja kase na ipady i inne cudenka tym bardziej sie nie rusza i nie pozbawia swoich pociech pewnego komfortu.Beda walczyc , ale o utrzymanie obecnego statusu i predzej zrobia wielkie swinstwo koledze z pracy , aby utrzymac wlasny stolek , niz pozbawia dzieciska nowoczesnych zabawek.Rusza sie wtedy, gdy braknie na ipady, papu i kiedy komornik wlezie do chalupy.Nie wczesniej.

   1. TY CHYBA NIE TEGO COŚ W POLSCE RODZICE TO NIE NA AIPONY DAJĄ A PŁACĄ ZA CZYNSZ WODĘ I KOMORNE

    CO TAKI LESZCZ MŁODY MOŻE ZARABIA 1600 ZŁ MA DZIEWCZYNĘ NP + DZIECKO – WYNAJEM KAWALERKI TO 1200 – 1500 ZŁ + LICZNIKI

    KUMASZ ??

    TO SĄ POLSKIE REALIA

    1. Kumam wiecej niz Ci sie wydaje.Na zachodzie tez rodzice utrzymuja dzieci.Za 1600 euro miesiecznie tez nie jest sie milionerem z czynszem 1500 euro miesiecznie.Niektorzy nawet tego nie zarabiaja na utrzymanie rodziny.Kasjerka w markecie z pensja 900 euro i z czynszem za kawalerke 700 euro nie podskoczy.Owszem podskoczy , ale do najblizszej pomocy spolecznej po puszki bezplatne, zeby nie zdechla z glodu.W Polsce jest duzo takich , ktorzy maja na ipody niz Ci sie wydaje i ci na pewno beda dbac o swoja pozycje i utrzymanie stolka i maja w glebokim poszanowaniu Kawalskiego, ktorego komornik wywala na bruk.Takie sa realia.Kumasz?.

     1. wiem ale ja nie pisze tego do ojca – tusk – ojca wałesa – bo wiadomo

      A WIESZ ZE TAKICH USTAWIONYCH JEST 20 % – A 80% CHCĄC BYĆ NA POZIOMIE – DOJA STARYCH – I PRZEZ TO JAKOŚ SOBIE PRZEDĄ

      TAK W POLSCE SĄ PROPORCJE BIEDA BOGACTWO TAKIE JAK W PRZEDDZIEŃ REWOLUCJI FRANCUSKIEJ

      TAM PEWNA KRÓLOWA NA KRZYK BIEDNYCH – NIE MAMY CHLEBA – ODPOWIEDZIAŁA TO JEDZCIE CIASTKA – I WCALE NIE ŻŁOŚLIWIE TYLKO DOSTAWAŁA RAPORTY ŻE JEST DOBRZE

      WIEC DORADZIŁA Z SERZA BO ONA BY TAK ZROBIŁA

      EFEKT – WYJEBALI BRAMĘ RESZTE WIESZ Z HISTORII

      1. Wiem Mizia z historii.Zawsze biedni byli narzedziem w rekach roznych hochsztaplerow , ktorzy za obietnice na wierzbie gruszek wjezdzali na salony lub umacniali swoja pozycje , bedac juz na salonach , jak w przypadku tych ktorzy skorzystali z powiedzenia krolowej od bulek .Kazda jednak rewolucja byla zrodlem postepu, nawet jesli ten postep po okresie zachwytow i spelnien czeciowych zadan jej uczestnikow , przeradzal sie w nowa dyktature po pewnym czasie.Jest jednak postep i postep.Zobacz jak nieladnie ci , ktorzy rzekomo walczyli o wolnosc i polepszenie bytu Polakow wysylaja policje, zeby palowac i gazowac tych, dzieki ktorym rzadza.Rewolucja w 68 roku w Polsce nie powiodla sie , gdyz stali za nia tzw.inteligenci spod ciemnej gwiazdy, poniewaz nie miala ona poparcia wsrod szerokich mas robotniczych.Mozna powiedziec , ze strony w tym wybuchu buntu spolecznego byly sobie klasowo obce.Taka jest prawda nawet , jesli niektorzy w powyzszym stwierdzeniu znajda marksizm czystej postaci.Przed prawda nie mozna uciec.Pozniejsze zrywy tych samych byly lepiej przegotowane, gdyz zawieraly program tylko i wylacznie program dobrobytu takze dla mas robotniczych.Gdyby nie to bolek sam robilby rewolucje.Wybor bolka byl potrzebny, po to aby dac robotnikom przywodce spoza klubu kawiorowej prawico-lewicy, obiecujacej spleczenstwu tradycyjne gruszki i wierzby.Po 20 latach ludzie przekonali sie , dla kogo byly gruszki , a komu prawicowo-lewicowi hochtaplerzy dali wierzebe, zeby sie na niej obwiesic z powodu braku pracy , choroby ,perspektyw , komornika w chalupie. Rewolucja roku 68-osmego powiodla sie na zachodzie , ale nie miala szans na wschodzie, gdyz byla ona tzw.rewolucja inteligencka.Te same sily, ktore probowaly dokonac przewrotu w 68-osmym dokonaly go pozniej , ale w innych realiach gospodarczych. To jest wywolanego kryzysu, ktory zmobilizowal robotnikow, dzieki ktorym do wladzy dobrali sie ci, ktorzy wysylaja policje do palowania ludzi domagajacych sie w tej chwili tzw. wolnosci mediow zamiast godziwych warunkow zycia.Wolnosc w mediach jest.Roznym politycznym lawirantom zalezy na tym, aby macic jak najwiecej poprzez te wywalczane media.Gloszeniem roznych ciemnych prawd z roznych mediow nie nakarmi sie biednych, ale tego jeszcze wielu biegajacych na wiece nie rozumie.Tzw.wolne media beda jeszcze jedna sila robiaca ludziom wode z mozgu na wlasne zyczenie.Zdaje sobie sprawe, ze nie piszesz do ojcow bolko i tuskopodobnych, bo ci sa dobrze ustawieni i beda bronic systemu, poniewaz akurat w nim czuja sie , jak ryby w wodzie.Oni nie pozbawia swoich pociech ipadow, przywilejow.Nie beda adresatami Twojego tekstu ojcowie adwokatow, sedziow, lekarzy, pilkarzy , celebrytow , bo ci dobrze sie maja w tym systemie i nie beda manifestowac w obronie biednego Kowalskiego, dzieki ktoremu weszli do grona tzw.elit.Natomiast dalej graja , majac w glebokim powazaniu Kowalskiego role pozytecznych idiotow nawolujacych do marszu na Kowno i ruskich oraz w obronie symboli.Takimi szkodnikami byli i takimi sa.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: