NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY! RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

RUCH NARODOWY – główne kierunki działania i priorytety !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

priorytety

NA KOWNO!!!!!!!!!!!!

URATUJMY 2500 000 POLAKÓW JĘCZĄCYCH POD GERMAŃSKIM BUTEM !!!!!

którzy są tak sterroryzowani że nawet boją się protestować !!

TO NASZ ŚWIĘTY OBOWIĄZEK SPROWADZIĆ ICH TU DO MACIERZY !!!

(i niech koniecznie zabiorą odłożone euro)

CO TAM POSTULATY OSZOŁOMÓW , SPRAWY 5 RZĘDNE DLA NARODU !!!

http://miziaforum.com/2013/02/26/marzec-fala-protestow-2-i-20-strajk-generalny/

RUCH NARODOWY !!!

O TWARZY ŁYSEGO BYCZKA FERNANDO WAS URATUJE 

” A KTO BĘDZIE SIĘ DOMAGAŁ PRACY, CHLEBA, SZKÓL PRZEDSZKOLI , MIESZKAŃ „

TEN DOSTANIE W RYJA !!! I I TAK GO URATUJEMY CZY TEGO CHCE CZY NIE !!

MARIANIE KOWALSKI WIEDZIAŁEŚ O TYM ??

CZY TEŻ CIĘ W HUJA ZROBILI ??

RZECZNIK ONR MARIAN A WŁAŚCIWIE MARIUSZ KOWALSKI W CYKLU WYWIADÓW ZAMIESZCZANYCH NA Y.T ZWRACA SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA PROBLEMY POLAKÓW WYNIKAJĄCE Z BIEDY BIEDY KTÓRA JEST ZAPLANOWANYM STANEM TRWANIA DLA NARODU POLSKIEGO I Z TYMI PATOLOGIAMI NALEŻY WALCZYĆ

JEDNAK WODZOWIE RUCHU NARODOWEGO NIE WIDZĄ ŻADNEGO PROBLEMU W TEJ SFERZE ŻYCIA CODZIENNEGO W ZŁODZIEJSKIEJ III R.P

SZKODA

BO DANE EUROSTATU MÓWIĄ W PROST ŻE 2 / 3 POLAKÓW ŻYJE DZIENNIE ZA 3 DOLARY NA OSOBĘ CO PRZEKŁADA SIĘ WEDŁUG KRYTERIÓW O.N.Z NA FAKT ŻE 12 500 000 POLAKÓW ŻYJE W ŚRODKU EUROPY W REALIACH SOMALIJSKIEJ BIEDY
JEDNAK NĘDZA SOMALIJCZYKÓW WYNIKA W WIĘKSZOŚCI Z NIEKORZYSTNEGO POŁOŻENIA GEOGRAFICZNEGO I JAŁOWEJ ZIEMI

W ODRÓŻNIENIU OD POLSKI KTÓRA LEŻY W EUROPIE W KLIMACIE UMIARKOWANYM
KRAJU KTÓRY POSIADA WIELE KOPALNYCH DÓBR ORAZ ROZLEGŁE ŻYZNE NIZINY

LOS POLAKÓW JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE UWARUNKOWANY OD KAPRYSÓW POLITYKÓW KTÓRZY STWORZYLI DZIESIĄTKI PRZEPISÓW KTÓRE UBEZWŁASNOWALNIAJĄ JAKIEKOLWIEK INICJATYWY OBYWATELI KTÓRZY CHCĄ LEPSZEGO ŻYCIA

CZYLI BIEDA JEST CELOWYM I ZAPLANOWANYM STANEM JAKI MA BYĆ NORMĄ DLA POLSKIEGO NARODU ….

JAK ZATEM POLACY MOGLI BY ZMIENIĆ TEN STAN RZECZY

BARDZO PROSTO POSŁAĆ W DIABŁY DOTYCHCZASOWYCH POLITYKÓW KTÓRZY ZA PIENIĄDZE I PROFITY Z ZAGRANICY TAKI STAN UTRZYMUJĄ

MAMY BYĆ RYNKIEM ZBYTU A NIE ZAGŁĘBIEM PRODUKCYJNYM

MARIAN TO WIE , A DLACZEGO RESZTA R.N NIE CHCE TEGO WIEDZIEĆ ???

MOŻE Z NIEWIEDZY CO JEST PRZYCZYNĄ I JAK ROZWIĄZAĆ TEN PROBLEM

no więc podpowiem może to pomoże

Niezakłócony rozwój każdego państwa zależy głównie od stworzenia warunków umożliwiających osiąganie elementarnego dostatku przez wszystkich obywateli. Elementarny dostatek, to przede wszystkim szansa utrzymania życia i zachowania zdrowia każdego człowieka, czyli dostęp do pożywienia.

Jest to największy i zarazem najbardziej żenujący problem dzisiejszej polskiej rzeczywistości. Żenujący dlatego, że ostatnio (w wyniku niezrozumiałych dla społeczeństwa „zobowiązań unijnych”) limituje się u nas produkcję żywności, pomimo iż ciągle wzrasta odsetek polskich rodzin, które nie są w stanie zapewnić dostatecznego pożywienia nawet własnym dzieciom. Sytuacja taka poważnie zakłóca powszechne poczucie bezpieczeństwa, prowadzi do niepewności jutra, niepokoju i oburzenia, które nierzadko w historii kończyło się desperackim buntem.

Nędza wprawdzie od wieków towarzyszyła różnym grupom społecznym. Także społeczeństwom zorganizowanym w struktury państwowe. Ale troska o zapewnienie wyżywienia nie była obca nawet w systemach niewolniczych. Było oczywiste, że – aby wydajnie pracować – człowiek musi odpowiednio się odżywiać. Dzisiaj u nas nie dostrzega się tej oczywistej prawdy…czego dowodem jest poddanie się (bez stanowczego protestu!!!) dyktatowi doktrynalnych ekonomistów, a następnie limitom UE, które doprowadziły do radykalnego ograniczenia produkcji rolnej pod pretekstem, że była deficytowa!!! Tymczasem powszechnie stosowane w UE dopłaty do produkcji rolnej (kilkakrotnie zresztą wyższe, od przyznawanych obecnie polskim rolnikom) dowodzą, że nigdzie produkcja żywności nie jest wolna od deficytu.

Dostępność żywności, gwarantującej każdemu szansę przeżycia i zachowania zdolności do pracy, to warunek konieczny, ale nie wystarczający, aby człowiek żył godnie i bezpiecznie, aby czynnie uczestniczył w życiu społecznym, w pomnażaniu dóbr materialnych i kulturowych oraz w korzystaniu z udogodnień tworzonych przez dynamicznie rozwijającą się cywilizację.

Twierdzi się, że oczekiwanie zapewnienia warunków, gwarantujących osiąganie godnego standardu życia jest nieuzasadnionym roszczeniem, że skoro ludzie są wolni, to bez niczyjej pomocy powinni dbać o zagwarantowanie im samym i ich rodzinom elementarnego dostatku. Nie jest to jednak możliwe w społeczeństwie ubogim. Nie tylko dlatego, że bez kapitału (lub „zdolności kredytowej”) trudno myśleć o podjęciu dochodowej działalności, ale przede wszystkim dlatego, że rodziny, których nie stać na kanapkę do dziecięcego tornistra nie myślą o zakupie czegokolwiek po­za kawałkiem chleba.

Bez społeczeństwa, które może sobie pozwolić na zakup podstawowych towarów, czy usług trudno w ogóle myśleć o powodzeniu działalności gospodarczej. Istnieje wprawdzie możliwość kierowania produkcji na obce rynki, ale jeśli konkurencyjność oferty uzyskuje się przez wykorzystanie niskiego poziomu płac (np. zamiast stosowania nowych technologii), to przedłuża się tym samym wegetację polskich rodzin na poziomie substandardowym.

http://miziaforum.com/2013/02/10/bez-mariana-kowalskiego-ruch-narodowy-nie-istnieje/

PANIE MARIANIE KOWALSKI

CZUJE SIĘ OSZUKANY 

A NIE LUBIĘ BYĆ ORDYNARNIE

ROBIONY W HUJA …..

=====================================================================

OTO PRAWDZIWE REALIA UCISKU GERMAŃSKIEGO BUTA !!!

OD TEGO CHCE NAS PIS I ONR UWOLNIĆ

6 000 000 MILIONÓW POLAKÓW JĘCZY POD UCISKIEM TYCH REALIÓW W NIEMCZECH !!

I WIECIE CO ŻE MOZE SIE TO PISOWI I ONR UDAĆ POPRZEZ ATAKOWANIE PLACÓWEK DYPLOMATYCZNYCH

CO ZAPLANOWANO W TYM TYGODNIU W CAŁEJ POLSCE

DO UCISKANYCH FOLKSDOJCZY – jak raczy nazywać Polaków w Niemczech

jarosław kurdupel kaczyński vel KARTOFEL !!

CZY CHCECIE ABY ONR I JAROSŁAW URATOWAŁ WAS I ABYŚCIE MOGLI NATYCHMIAST WRÓCIĆ TU GDZIE JARO BĘDZIE KRÓLEM ??

CHCECIE ??
TO KOMENTUJCIE SAM JESTEM CIEKAW

PODSTAWOWE PYTANIE CZY KTOŚ WAS PISIORY I ONROWCY PROSIŁ O POMOC 

MACIE JAKIŚ LIST BŁAGALNY POLSKIEGO PODZIEMIA UCISKANEGO W NIEMCZECH ???

JAKIM PRAWEM NISZCZYCIE OPINIE POLAKOM ZA GRANICĄ ???

OTO WARUNKI STRASZNEGO NIEMIECKIEGO UCISKU !!!!!!!!!!

===================================================================

CO POLSKIEJ RODZINIE DAJE NIEMIECKI RZĄD

Pielęgniarka na wagę złotaNie oznacza to jednak, że Niemcy czekają na Polaków we wszystkich landach i we wszystkich branżach, zawodach, specjalnościach. Z analiz Federalnej Agencja Pracy (FAP) oraz Niemieckiego Urzędu Statystycznego Statistisches Bundesamt (NUS SB) wynika, że najwięcej wakatów jest w centralnych i zachodnich częściach „Reichu”. Zaś najtrudniej o zatrudnienie we wschodnich rejonach kraju (byłe NRD), gdzie bezrobocie wynosi 13,4 proc., przy średniej dla całych Niemiec na poziomie 8,7 proc. (dane za luty 2010 roku).
Według niemieckich urzędów pracy, mile widziani będą przede wszystkim polscy budowlańcy, inżynierowie, kucharze, kelnerzy, mechanicy samochodowi i specjaliści IT. Nie zabraknie także propozycji dla sprzątaczek, niań i kobiet zajmujących się prowadzeniem domu. Na świetne oferty pracy i płacy mogą liczyć głównie lekarze i pielęgniarki znad Wisły, bo szpitalom nad Renem czy Wełtawą często brak wykwalifikowanej kadry medycznej.

– W dużo gorszej sytuacji są rodzimi socjolodzy, psycholodzy, pedagodzy, filolodzy i absolwenci innych kierunków humanistycznych. Jeśli spróbują szczęścia za Odrą, będą musieli się przebranżowić, obniżyć swe ambicje zawodowe, pracować dużo poniżej swych możliwości intelektualnych – uważa Marek Boberek, właściciel agencji pośrednictwa pracy, która ma swój oddział w Hamburgu.

Zgadza się z nim Joanna Kropidłowska, która jeszcze dwa lata temu była nauczycielką w jednej z gdyńskich szkół, a obecnie opiekuje się starszymi osobami w Lubece.

– Nawet nie próbowałam znaleźć pracy w swoim zawodzie, mimo że dobrze znam język – mówi Kropidłowska. – Tak samo robią inni nauczyciele z Polski. Wykonujemy zawody rzemieślnicze, usługowe, pomocnicze i cieszące się u Niemców małym prestiżem.

Pani Joanna w Niemczech zarabia około 2 tys. euro miesięcznie. W Polsce też zarabiała 2 tys., ale złotych.

– Dumę chowam do kieszeni, bo wolę niemieckie pieniądze niż polski prestiż, który nie pozwalałby mi na regularne płacenie rachunków i rat kredytu hipotecznego – mówi była nauczycielka z Gdyni.

Młody narybek z zawodówek

Niemcy nie chcą może polskich nauczycieli, ale chcą za to naszych uczniów. Według gazety „Suddeutsche Zeitung”, tamtejsza izba rzemiosła chce od 2011 roku werbować przyszłych pracowników w szkołach zawodowych w Polsce .


Decydując się na taki wyjazd, młody człowiek podpisze umowę z zakładem niemieckim, w którym będzie się uczył zawodu w praktyce. Poza tym regularnie będzie brał udział w zajęciach teoretycznych prowadzonych w tamtejszej szkole zawodowej. Jedyne ograniczenia to wiek (uczeń musi mieć co najmniej 16 lat) a także specyfika zawodu, jakiego zechce się nauczyć młody człowiek.

Preferowani będą młodzi ludzie chcący zostać w przyszłości m. in. kucharzami, hotelarzami, elektronikami i mechanikami. Niemieckie firmy chcą płacić za praktyki  700 euro miesięcznie.

– Dostając takie pieniądze, można nawet pomóc rodzinie w Polsce – komentuje Adam Zakrzewski, uczeń jednej z zawodówek z Kędzierzyna-Koźla.


Ile euro za godzinę pracy w Niemczech
specjalista SAP: 32-52
informatyk: 26
kierowca tira: 12,75
malarz – tynkarz: 11,25 – 9,50
górnik: 11,17
pielęgniarka: 6,5.
Źródło: FAP, NUS SB, są to stawki brutto.

Kiedy otworzą rynek pracy?

Zniesienie ograniczeń na niemieckim rynku pracy dla obywateli państw wschodniej Europy, które przystąpiły do UE w 2004 r., powinno nastąpić 1 maja 2011 r., czyli po upływie maksymalnego siedmioletniego okresu przejściowego, dotyczącego wolnego przepływu pracowników po rozszerzeniu Unii.

RODZINA I DZIECI PRZEDEWSZYSTKIM

Osoba pracująca w Niemczech ma prawo do tego, by pobierać na swoje dziecko kindergeld bez względu na to, czy dziecko z nim mieszka, czy nie.Kindergeld to świadczenie socjalne, którego odpowiednikiem w Polsce jest zasiłek rodzinny. Ma do niego prawo każda osoba posiadająca dzieci w odpowiednim wieku, pracująca legalnie w Niemczech, opłacająca składki na ubezpieczenia społeczne. Zasiłek rodzinny – Kindergeld , ma na celu zrekompensowanie rodzicom wydatków na utrzymanie dziecka. 

A  PO ROBOCIE URLAUP -STAĆ CIE ….

 

================================================ 

CO W ZAMIAN OFERUJE POLSKIEJ RODZINIE PIS I ONR

DO SPÓŁY Z TUSKIEM 

65% POLSKI WYGLĄDA TAK ….

PRACA DLA ABSOLWENTÓW Z TERENOW POZAMIEJSKICH…

PRACA DLA DZIEWCZAT „ODWAŻNYCH”

DZIECI POMAGAJA RODZICOM – ABY „RODZINNE BYŁO WIĘKSZE”

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

 „FOLKSDOJCZU”

A PO ROBOCIE URLOP 🙁 

STAĆ CIE NA TO

NIE BĄDŹ FRAJEREM NIE TYRAJ NA WYGODNE ŻYCIE POLSKICH ŁAJDAKÓW 

PISIORÓW , PEOWCÓW , SLDOWCÓW, PSELOWCÓW

PALIKOTÓW I INNEJ MAŚCI SKÓRWYSYNÓW

A TERAZ NARODOWCÓW

Z ONR !!!

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

31 thoughts on “RUCH NARODOWY – główne kierunki działania i priorytety !!!

 1. DANE EUROSTATU MÓWIĄ W PROST ŻE 2 / 3 POLAKÓW ŻYJE DZIENNIE ZA 3 DOLARY NA OSOBĘ CO PRZEKŁADA SIĘ WEDŁUG KRYTERIÓW O.N.Z NA FAKT ŻE 12 500 000 POLAKÓW ŻYJE W ŚRODKU EUROPY W REALIACH SOMALIJSKIEJ BIEDY

  to prawda ale panie mizia jest tez taka prawda ze te protesty nic nie dadzą a tylko pogorszą sytuacje polaków poniewaz w dzisiejszej unii nikt juz nie chce tolerować niezadowolonych takie problemy załatwiają przy pomocy eutanazji więc ,,,,…….można sie spodziewać wszystkiego najgorszego .obym sie mylił

  1. To moze lepiej siegnijmy po srodki ostateczne:starcy, chorzy, kalecy w roznym wieku, bezrobotni seniorzy po 40-tce ,wezmy sie skrzyknijmy i popelnijmy zbiorowe samobostwo, zeby innym zylo sie lepiej.

    1. chyba że to Kościół bo czym jest taki tekst Loyoli chyba:
     im wieksze i liczniejsze sprzeciwy wobec zła
     tym zło może sie spodziewac większych owoców
     ale takze im wiêksze i mocnejsze sprzeciwy wobec dobra tym bardziej dobro moze sie spodziewac wiekszych owocow,
     dlatego Jezus nam mówi żebyœmy nie stawiali oporu złu ale zło dobrem
     zwycieżali jak to zrobił Jezus na krzyzu nie stawiać oporu zlemu i w ten sposob zlo zwycieza to jest jedyny sposob by zwyciezyc zło idac
     na krzyż tak jak Jezus

     1. E tam.Im wiecej przyzwolenia na zlo, tym bardziej sie ono rozprzestrzenia.Przyklady mozna mnozyc.Wystarczy siegnac po dzieje przyczyn ostatniej swiatowej wojny.Wszystkie europejskie mocarstwa i nie tylko wiedzialy, co szykuje Hitler.Lamal kolejne postanowienia traktatu pokojowego, konczacego pierwsza wojne, zbroil sie po zeby , anektowal niepodlegle kraje na oczach wszystkich politykow i rzadow oraz za ich cichym przyzwoleniem.Owczesne mocarstwa nie powstrzymaly szalencow, ktorzy stali za Hitlerem. Bylo i takie mocarstwo , ktore finansowalo psychopatow.Szalency chcieli wojny.Pozostale gamonstwo europejskie liczylo, ze jakos sie uda.Niestety nie udalo sie, bo psychopaci zaatakowali takze , tych ktorzy swoja polityka milczacej zgody przyzwolili zlu na dzialanie.

    2. Zartowalam Mizia.Napisalam ironicznie.Najlepiej byloby to towarzystwo pogonic raz na zawsze.Tylko, ze to nie jest takie proste, gdyz ta ” zaraza” jest nie tylko w Polsce, ale wszedzie.

 2. macie polskie dziady od krzyża podziała wam na wyobrazinie ciemniaki

  Wysokość zagranicznej kuroniówki

  W Wielkiej Brytanii pobiera się tzw. Jobseeker’s Allowence. Co ciekawe, przysługuje on również tym, którzy pracują tygodniowo mniej niż 16 godzin. Tymczasem w Polsce, żeby otrzymywać zasiłek, nie można mieć żadnych dochodów. Wysokość „bezrobotnego” w Wielkiej Brytanii jest uzależniona od wieku oraz sytuacji osobistej. Istnieją tu również dwa rodzaje zasiłku: w oparciu o składki, wypłacany przez ok. pół roku, a także w oparciu o przychody i oszczędności. Wypłaca się go co dwa tygodnie. Zasiłek w Wielkiej Brytanii waha się w granicach od 1,1 zł do ok. 1,4 zł. Najniższa stawka jest przeznaczona dla samotnej osoby niezamężnej poniżej 25 roku życia, najwyższa dla osoby samotnej powyżej 25 roku życia i samotnych rodziców powyżej 18 lat. Natomiast w Irlandii kuroniówka, po przeliczeniu, wynosi ponad 3 tys. zł.

  W Skandynawii zasiłki są dość wysokie. W Szwecji można liczyć na stawkę od ok. 150 zł do 320 zł dziennie, w zależności od tego, czy posiada się dodatkowe, dobrowolne ubezpieczenie. W ciągu ostatniego roku wystarczy przepracować 6 miesięcy. W Danii wysokość zasiłku może wynosić nawet 90 proc. pensji. W Norwegii zasiłek jest uzależniony od wcześniejszych dochodów. Maksymalnie może wynieść nawet 13 tys. zł. Żeby dostać zasiłek trzeba być zatrudnionym przez co najmniej 52 tygodnie w ciągu ostatnich trzech lat. Norwescy bezrobotni dostaną również dodatek na każde dziecko poniżej 18 roku życia, a także dodatek urlopowy.

  W Niemczech zasiłek może wynosić 67 proc. tamtejszej pensji. Można liczyć też na dodatki w postaci dopłat do czynszu i zasiłku na wychowanie dzieci. W ciągu ostatnich trzech lat musimy mieć przepracowane 12 miesięcy.

  W Holandii wysokość zasiłku obliczana jest na podstawie wcześniejszych dochodów. Brana jest pod uwagę średnia dzienna stawka z okresów zatrudnienia – przez pierwsze dwa miesiące bezrobotny otrzymuje świadczenie wyliczane na podstawie 75 proc. stawki dziennej, a później wskaźnik ten wynosi 70 proc.

  1. Jestem rencistą w wieku 64 lat, z chorobą wieńcową, trzema zamontowanymi stentami i jednym balonikowaniem tętnicy. Orzecznik ZUSu stwierdził, że nie ma podstaw do przedłużenia mi renty, ktora uplywa z dniem 30 kwietnia 2013r. Nie wiem co dalej mam począć? W artykule tym jest tylko o tych, co stracili pracę, a o tych co im odebrał ZUS prawo do śiwdczenia, ktore nie osiągnęły jeszcze wieku emerytalnego ani slowa. Czyżby autor artykułu nie dopuszczł takich skrajnych przypadkow? Wszak „niedorzecznicy” z ZUSu zawsze mają rację.

   http://praca.wp.pl/title,Zasilek-w-Polsce-i-zagranica-ile-w-jakim-kraju-placa,wid,15371692,wiadomosc.html?ticaid=110258

   1. ~rita [przed kwadransem]
    Widać tak już musi być że ten biedny Polak będzie we własnym kraju biedował. Młodzi Polacy nie czekajcie na pracę w Polsce, której nie będzie jeszcze jakieś 20 lat. Nie wierzcie też propagandzie mediów że tam na Zachodzie pracy nie ma i nie ma przyszłości. Tam właśnie jest przyszłość w przeciwieństwie do Polski. Nawet jeżeli pracę w Polsce znajdziecie, to będziecie pracować za marne grosze i będziecie zmuszani do czołobitności w podzięce że w ogóle ją macie oraz w ciągłym strachu że ją możecie stracić. Na Zachodzie nie ma takiego strachu bo co najwyżej jakiś czas pobędziecie na zasiłku. Pomyślcie też o swoich rodzicach, których za 30 lat będziecie niestety musieli utrzymywać, bo emerytury będą głodowe (chyba że będzie eutanazja legalna). W Polsce Polak to łajno dla rządzących. Mam jedno dziecko i na to dziecko pracujemy my z mężem i moi rodzice co chwila pomagają. A oni chcą żeby rodzina miała 4-5 dzieci. Chyba żeby je z głodu zjadać jak jest czasem u zwierząt w czasie głodu.

  2. Mnie znajomi, ktorzy wyladowali w Anglii w czasach , kiedy byla jako taka praca , nie tak dawno opowiadali mi, ze gdyby nie zasilki na dzieci zdechliby z glodu po utacie pracy.Podobnie jest we Francji.W opisach wszystko ladnie wyglada.W rzeczywistosci znacznie gorzej, gdyz okresy uprawniajace do zasilku nalicza sie roznie i przyznaje sie je na rozne okresy, krotsze lub dluzsze i w zaleznosci od ilosci przepracowanych godzin i lat.

    1. Coraz wiecej tych twardzieli wykorzystywanych w pracy przez psychopatow pracodawcow i berobocie popelnia samobojstwa.W kazdej prawie branzy.

 3. Czy ktoś z szanownych państwa korzysta z usług banku Pocztowego w zakresie prowadzenia rachunku firmowego? Mam pocztę w moim budynku, budują w niej mini oddział banku, oferta na stronie www wygląda ciekawie tylko ile w tym prawdy, a ile handlowej ściemy?

  1. W porownaniu z innymi bankami w pocztowym idzie sie dogadac w pewnych kwestiach.Odkad weszli na salony wielkich bankow komercyjnych tez im zaczyna odbijac.Obsluga rachunkow jest taka w innych bankach.Mizia ma racje bedziesz mial blisko.

    1. Tego z cala pewnoscie nie moge potwierdzic.Byc moze sa.Korzystaja z koszernych pomyslow, wiec na jedno wychodzi.

  1. Miksuja ludziom skutecznie w mozgach, zeby latali z krzyzami , namiotami, maskami.Im w to graj, byle tylko przy korycie pozostac.

 4. EJ POLACY POLACY WY SIĘ WEŹCIE LEPIEJ ZA SWOJE PODWÓRKO A NIE ZA RATOWANIE EMIGRANTÓW

  NA POCZĄTEK ZRÓBCIE PORZĄDEK Z FLAGAMI TU POZATYKANYMI

  * objaśnienie – „co poeta miał na myśli”
  ( to taka przenośnia sugerująca wam jak jest naprawdę)

  republika multi kulti

 5. MARNOTRAWIENIE DZIESIĄTKÓW MILIARDÓW ZŁOTYCH KAŻDEGO ROKU PIENIĘDZY PODATNIKÓW POZOSTAJE BEZ ZMIAN, dzieje się tak dlatego ponieważ nie ma żadnej odpowiedzialności karnej, natomiast jedyna i cały czas ta sama recepta rządzących na długi które sami zrobili jest taka sama-podnoszenie wszelkich opłat i podatków, wymyslanie nowych, wyprzedaz wszystkiego co można, likwidacja szkół, szpitali, przedszkoli, ot np-http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nawet-kilkaset-szkol-moze-zniknac-z-mapy-Polski,wid,15370541,wiadomosc.html

  Eldorado po komunie powiedziałbym zrobili nam okrutne.

  1. serio to ważne, a nie to :

   nie martw sie mi też wmawiano że głodne dzieci to jest priorytet
   DLA POLAKÓW !!!

   oto cena za stanowisko dla tuska

   ALE NA SZCZĘŚCIE MNIE OŚCIECONO ZE PRIORYTET POLAKA KATOLIKA TO

   „NIEWAŻNE JAKA POLSKA BEDZIE BYLE BYŁA KATOLICKA „

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: