NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY! RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PRACA OKAZJA !!!ZAWÓD ŻOŁNIERZ – JEŚLI KARIERA TO TYLKO BUNDESWEHRA .

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W KAŻDYM KRAJU W MESKIEJ POPULACJI JEST PROCENTOWO WYSOKI ODSETEK MLODYCH MEŻCZYZN CHCĄCYCH ZWIAZAĆ SWOJĄ KARIERĘ ZAWODOWĄ Z ARMIĄ – i jest to normalne.

JEDNAK SYTUACJA W POLSKIEJ ARMII POMIMO KOLOROWYCH FOLDERÓW I KOSMICZNIE DROGICH AKCJI PROPAGANDOWYCH JEST NIE NAJLEPSZA – ale zeby nie było jakichś podtekstów lub watpliwosci o manipulację(mizi) – przeczytajmy opinię w zdaniach kilku fachowca.

Generalnie stwierdzić można, że niemal wszystkie grupy zawodowe i społeczne mają swoje lobby. Lobbyści dbają o wizerunek tych, których reprezentują, choć nie zapominajmy, że są to transakcje wiązane – wsparcie za wsparcie. Z reguły w grupach lobbujących możemy znaleźć większego lub mniejszego formatu polityków z różnych szczebli władzy.
Wojsko takiego lobby nie posiada. Jeśli armia do czegokolwiek komuś jest potrzebne, to najczęściej do:
– zabezpieczenia uroczystości patriotyczno-religijnych;
– pomocy różnym organizacjom jako siła fizyczna;
– do udziału w likwidacji skutków klęsk (co jest zrozumiałe);
i do wielu jeszcze innych zadań, kiedy jest zapotrzebowanie na tanią siłę roboczą.
Natomiast tak naprawdę o interesy czynnych i byłych żołnierzy nikt nie dba. Choć z założenia jest to rola prezydenta, a przede wszystkim parlamentu, a ściślej sejmowej i senackich komisji. MON pomijam, bo tam, gdzie królują pacyfistyczne racje, trudno o wojskowe.
Zatem mamy prawo czuć się „osieroconymi”. Po części jednak na własne życzenie – ku uciesze niektórych polityków.
Dlaczego inne środowiska mają swoją reprezentację, a my nie? Ano wynika to z głębokiej dezintegracji naszego środowiska. Z ogromnych podziałów, sięgających czasów redukcji armii, z zaangażowania się wojskowych w aranżacje polityczne. Słowem, z tego, co dręczyło armię przez ostatnie 20 lat. Nie potrafimy wznieść się ponad podziały w imię dobrze pojętego interesu naszej grupy…
A jeżeli nie stać nas na własnych przedstawicieli, to nie miejmy pretensji do „wszystkich świętych”. Bo to my utraciliśmy typowy dla wojskowych instynkt działania w grupie.
W środowisku jest bardzo wielu godnych bycia naszymi przedstawicielami ludzi. Znamy ich ze wspólnej służby – wspólnych lat spędzonych na poligonach i ćwiczeniach. I wiemy, że nigdy nie zawiedli.
Więc co stoi na przeszkodzie, abyśmy na swoim terenie wybierali naszych przedstawicieli? Nie będących w jakiejkolwiek partii, bo partie żonglują tylko patriotycznymi hasłami, a dbają wyłącznie o własne interesy?
Wydaje mi się zatem celowe podjęcie starań, aby nasze środowisko – wszędzie tam, gdzie jesteśmy – zintegrowało się wokół tych, którym zaufamy. A przecież nie ma miasta, powiatu w Polsce, gdzie by nas nie było. Jesteśmy liczącym się elektoratem!
Nigdy odwagi nam nie brakowało. Ufam, że teraz też nie zabraknie.

Zródło ;

http://www.skrzypczak.blog.interia.pl/

BIORĄC POWYŻSZE POD UWAGĘ – JEDNOZNACZNIE WYNIKA IŻ NIE JEST TO NAJLEPSZY OKRES NA PODEJMOWANIE DECYZJI O ZWIAZANIU SIĘ Z ARMIĄ POLSKĄ I PLANOWANIE JAKIEJKOLWIEK KARIERY ZAWODOWEJ…..

JEDNAK MŁODZI ZDECYDOWANI POLACY NIE MUSZĄ REZYGNOWAĆ Z WŁASNYCH AMBICJI I CHECI REALIZOWANIA SIE JAKO ŻOŁNIERZ ZAWODOWY

CZYTAJ PONIŻSZE NIE REZYGNUJ Z MARZEŃ.

Setki Polaków chcą wstąpić do obcej armii. Służba podobna jak u nas, umundurowanie też, ale na Zachodzie o wiele lepiej płacą,.

W polskim wojsku jest obecnie ponad 43 tys. żołnierzy służby zawodowej (korpus szeregowych). Miesięcznie mają niewiele ponad 1700 zł BRUTTO żołdu. Tymczasem za podobną służbę w Niemczech mogą liczyć na 33 euro dniówki i jeszcze różnego rodzaju dodatki. Dzięki temu np. Jacek S. z Opola za miesiąc służby w Bundeswehrze dostaje ponad 1000 euro żołdu.

Jak dostać się do zagranicznej armii?

Możliwość takiej służby daje rozporządzenie Rady Ministrów, które weszło w życie w 2006 r. Zgodę (lub odmowę) na służbę w obcym wojsku wydaje szef MON (jeśli wyjechać chce polski żołnierz zawodowy) lub minister spraw wewnętrznych – jeśli o zgodę zwraca się osoba cywilna.
(przepisy nie bedą obowiązywały po 01.05.2011 – ponieważ słuzba bedzie traktowana jak zwykła praca)

Pierwszy Polak, który dostał zgodę na wyjazd w czerwcu 2006 r., wyjechał do USA. Plutonowy rezerwy Sebastian P. będzie służył w Korpusie Piechoty Morskiej przez pięć lat –

W zeszłym roku wpłynęło 30 próśb. Zgodę dostało 20 osób. Reszta odpadła m.in. dlatego, że nie spełniła jednego z warunków – wybrała sobie złą, „niezaprzyjaźnioną z Polską” armię. De facto można się starać tylko o wyjazd do wojsk państw NATO. Przez pierwsze trzy miesiące tego roku do MSWiA wpłynęła już lawina wniosków. Polskie ministerstwo nie załatwia angażu za granicą. Zainteresowany musi się sam skontaktować z obcym wojskiem.

W przypadku chęci podjęcia służby w Bundeswehrze wszelkich informacji udziela każdy Arbeitsamt – w dowolnym europeiskim języku.

Niemieckie społeczeństwo wysoko ceni zawód żołnierza – co zapewnia prestiż i otwiera drogę do dalszej kariery zawodowej w cywilu gdzie doswiadczenie zdobyte w armii są nie Żadko decydującym argumentem przeważającym za zatrudnieniem .

EWETUALNIE PO ZAKONCZENIU SŁUŻBY – CZEKAJĄ Z OTWARTYMI RAMIONAMI – slużba celna , oraz policja – dla osób lubiacych pracę mundurową ale już nie koniecznie w ramach regulaminu armii.

PREFEROWANE SA I POSZUKIWANE OSOBY ZNAJĄCE JĘZYK POLSKI

NOWOCZESNA ARMIA NOWOCZESNY SPRZĘT

ZADANIA DO WYKONANIA TYPOWO WOJSKOWE

BEZSTRESOWA LEGALNA ZGODNA Z POLSKIM PRAWEM SŁUZBA

=======================

O CO CHODZI W TYM ART. JAKI JEST JEGO PRZEKAZ ????

NAPEWNO NIE JEST TO AKCJA WERBUNKOWA

PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ

JAKIE MINISTERSTWO TO UMOŻLIWIA

I KTO NAPISAŁ O TYM CZYM JEST POLSKI ŻOŁNIERZ

NIE – MIZIA- !!!!!!!!

TO WYJAŚNIENIE DLA NIE ROZGARNIETYCH

===================

TAK DO NAPISANIA SKLONIŁY MNIE:

1) WYDANY PRZEPIS POLSKIEGO MINISTERSTWA.

2) OPINIA BYŁEGO DOWÓDCY POLSKICH WOJSK LĄDOWYCH

TO CHYBA JASNE ŻE NIE MIZIA JEST ….. TYLKO KTO JEST……..

JAŚNIEJ NIE POTRAFIĘ

NA PRZYSZŁOSĆ BĘDĘ PISAŁ TEKSTY PROSTE W TREŚCI JAK INSTRUKCJA DLA DEBILA……

ABY NIE BYŁO NIEPOROZUMIEŃ

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

19 thoughts on “PRACA OKAZJA !!!ZAWÓD ŻOŁNIERZ – JEŚLI KARIERA TO TYLKO BUNDESWEHRA .

 1. Wszedzie opisuja jak jest pieknie w obcych wojskach ale nigdzie nie napisza jak sie z nimi skataktowac,jakis nr tel. Wszedzie to samo ale nik nie napisal jak to ugrysc,nr telefonow,gsie sie dowiadywac i jak to zrobic jak sie nie zna jezyka niemieckiego.

  1. Co ty nie wiesz ze tu jest centzura? Oficjalnie Mizia zaprzeczy, ale sprubuj napisac cos nie po Jego mysli, to poczujesz…

   1. No to ida na calego w szwabii.Maja juz sprzataczki, pielegniarki,roboli na budowach i w fabrykach to teraz rasie panow potrzebne jest slowianskie mieso armatnie.Potrzeba jest widocznie silna.Angela coraz bardziej angazuje sie w rozne konflikty zbrojne, co nie wrozy niczego dobrego.Odbudowa niemieckiego militaryzmu nie raz zemscila sie na Europie i swiecie.Niech sobie angazuja swoje dzieci do ichniej armii.

 2. No i co z tego ze ustepuje? kogo to obchodzi, jakis pedofil? Wszystko pejsate gowno. Chuj z nim. Znajdom innego co bedzie scieme walil. Religia to jest to co masz w garnku .

  1. Przepowiednie w niektorych srodowiskach sa po to przepowiadane, zeby sie sprawdzily.Sprawdzi sie w rzeczywistosci to ,ktora opcja wsrod roznych stronnictw politycznych w Watykanie uzyska przewage.Mozliwosci widze dwie.Jedna opcja to wybor papieza, ktory bedzie „ewangelizowal” w celach politycznych obecna Europe bez Boga. Tutaj moze kandydatem byc Francuz w ramach akcji chrystianizowania ” poganskiego zachodu”.Druga opcja polityczna jest dalsza „chrystianizacja” Afryki jako odpowiedz na ” islam” zwlaszcza wojujacy radykalny.Kandydatem moze byc czarny kardynal.Ta kandydatura bliska moze byc stronnictwu niemieckiemu, ktore zarzucalo Benedyktowi 16 obrazanie zydow i muzulmanow jako kontynuacja tworzenia przeciwwagi dla islamu radykalnego i w konsekwencji podniecanie nastrojow wojny religijnej.

  1. Adamowicz i członkowie PO to ludzie ktrórych należy bezzwłocznie się pozbyć aby w Gdańsku było dobrze mieszkańcom!
   Wczoraj okazało sie że w Gdańsku i na pomorzu jest najwiecej głodnych dzieci w Polsce!
   Prezydentem Gdańska jest klakier Tuska który ma zapatrywania na poziomie sołtysa małej wioski a jest niestety dla nas prezydentem Gdańska.
   Rakotwórcze odpady z Ukrainy. Katastofalny stan dróg. Przekroczone o 100% zanieczyszczenie powietrza nawet na plaży Stogi nie wspominając o centrum! Tysiące pacjentów chorych na nowotwory. Oświata publiczna na poziomie „szkół straconych szans”. Do tego zaściankowość prezydenta bijaca zarówno z braku wykształcenia braku znajomości języków obcych i najprawdopodobniej braku ogłady towarzyskiej prowadząca do zamierania miasta pod jego dyktaturą.
   A gdy kltoś rozsądnie zauważy że to za drogo za takie zaściankowe klim,aty to natychmiast znajduje sie krzykacz członek organizacji tzw obywatelskiej który zastrasza takiego cżłowieka.

   Prezydent w Gdańsku musi być bezpartyjny tak jak w Gdyni podobnie jak samorządowcy. KONIEC ERY PZPRowskich kacyków i POwskich kacyków. Nie macie pojęcia ilu dawnych OBYWATELI SZMACIARZY dobrych TOWARZYSZY POMIATA WAMI SAMODZIELNIE I ZA POMOCĄ NIEKIEDY SWOICH WNUCZĄT!!!

   1. Podatek za śmieci w Gdańsku: 66 gr za m kw.

    Protestujący mieszkańcy wywiesili na galerii nad salą obrad Rady Miasta worki na śmieci.

    Protestujący mieszkańcy wywiesili na galerii nad salą obrad Rady Miasta worki na śmieci.

    25 radnych było „za”, ośmiu „przeciwko” przyjęciu uchwały ustalającej stawkę podatku śmieciowego w Gdańsku na 66 gr za metr kwadratowy zajmowanego mieszkania. W Trójmieście już tylko Sopot nie ustalił stawek tego podatku.

    Radnych Gdańska przywitało przed sesją kilkunastu mieszkańców, którzy przyszli zaprotestować przeciwko uchwałom śmieciowym, a szczególnie przeciwko uzależnieniu opłaty za wywóz śmieci od wielkości zamieszkiwanego mieszkania. Przed wejściem na salę obrad wywiązała się awantura. Ochrona zagroziła, że wezwie policję. Mieszkańcy krzyczeli: „To granda i złodziejstwo! Odwołać radnych PO!”

    1. SAM WIDZISZ WIDAĆ IM DOBRZE JAK CHCIELI ZABRAĆ NETA BYŁ BUNT , JAK TV TRWAM BYŁ BUNT , JAK ŚWIETO NIEPODLEGŁOŚCI TŁUMY

     Z TEGO WYNIKA ŻE POLACY TYLKO W KWESTII DOSTĘPU DO TV , NETA I OBCHODÓW ŚWIĄT MAJĄ ANSE

     RESZTA JEST O.K – ZATEM TUSK MA RACJE JEST ZIELONA WYSPA GOSPODARCZEGO DOBROBYTU !!!

     JA NA SERIO CHYBA PRZESTANE SIĘ ZAJMOWAĆ TYM SKORO POLACY MAJĄ TO W D… I NIE WYCHODZĄ ZNACZY ŻE TO JA JESTEM PRZEWRAŻLIWIONY I ZDAJE MI SIĘ ŻE DZIEJE SIĘ ŹLE

     NO TO CO TAK SAM SIĘ BĘDĘ UPIERAŁ…

     1. OSTATNIE 10 DNI ZASKAKUJE MNIE – OKAZUJE SIĘ ŻE ŁAJDAK NA ŁAJDAKU

      NIECH JUŻ ROZBIORĄ TEN DOM WARIATÓW TYM RAZEM NA ZAWSZE MNIE TO JUŻ LOTTO

      OD JUTRA ZMIANA TEMATÓW KONIEC Z OPISYWANIEM SZAMBA !!!!!

      TO NIE MÓJ PROBLEM – SZKODA TYLKO TYCH CO ZAWSZE MUSZĘ DAĆ BO K…. NIE UMIE PRZEJŚĆ OBOJĘTNIE

      ALE W MEKSYKU REWOLTY NIE ROBIŁEM CHOĆ TAK JAK TU – PO PROSTU JAK W WOJU TRZA SOBIE WBIĆ BAJKĘ ŻE TO NIE MÓJ KRAJ TRZEBA OKIEM TURYSTY PATRZEĆ NIE WCINAĆ SIĘ DO PUKI NIE STANĄ MI OSOBIŚCIE NA ODCISKI

      PIWKA POPIĆ WYJŚĆ SIĘ ZABAWIĆ

   2. OBAWIAM SIĘ ZE ABY POZBYĆ SIE TYCH ŻENUJĄCYCH CHAMÓW , GŁUPKÓW I ZWYKŁYCH ZŁODZIEI TRZEBA BY FAKTYCZNIE REAKTYWOWAĆ – SZTYLETNIKÓW

    to nie żart wyciąć ….

    SAMI NIE ODEJDĄ ZAPOMNIJ

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: