NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

chadziaje szturmują konsulat niemiecki w Opolu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

A KTO ICH UPOWAŻNIŁ DO

 ZABIERANIA GŁOSU W IMIENIU

   2 500 000 

POLAKÓW KTÓRZY PRZED NIMI

UCIEKLI DO NIEMIEC ???

ŻENUJĄCY INCYDENT W OPOLU 

Na codzien to bydlo PiSowsko ORMOwskie wylewaja wiadra pomyj na polska mniejszosc narodowa w Niemczech nazywajac ich folksdojczami i sprzedawczykami. Dzisiaj przed kamerami telewizyjnymi staja w obronie praw tych, jak sami ich nazywaja folksdojczow.

Z POWODU TYCH 20 KRETYNÓW NIE POSIADAJĄCYCH ELEMENTARNEJ WIEDZY NA TEMAT W KTÓRYM SIĘ WYPOWIADAJĄ 

POLACY TAM MIESZKAJĄCY BĘDĄ NARAŻENI NA USZCZYPLIWE UWAGI 

ALE CO TAM K… PISIOROM I INNYM DEBILOM 2 500 000 POLAKÓW

TO WŁAŚNIE PRZEZ TAKICH PIERDOLONYCH BURASÓW Z PISU POLACY CI MUSZĄ TAM MIESZKAĆ PRACOWAĆ I ŻYĆ

KURWA – JUŻ WIDZĘ TE NAGŁÓWKI W NIEMIECKICH GAZETACH

O KRETYNIŹMIE POLSKICH NARODOWCÓW !!!!

a wystarczyło się przygotować znaczy przeczytać definicje – mniejszości narodowej….

ale to nie koniec występ w Opolu to dopiero preludium

ZAPOWIADANE SĄ SZTURMY WSZYSTKICH PLACÓWEK DYPLOMATYCZNYCH R.F.N W POLSCE

A ZARÓWNO ZE STRONY PRLU JAK I III R.P DOZNALI TYLKO UPOKORZEŃ WIĘC :

ŚLĄZACY WOLĄ BYĆ NIEMCAMI DLATEGO ŻE:

“OPOLSZCZYZNA JEST W CZOŁÓWCE ZAMOŻNYCH REGIONÓW W POLSCE NIE TYLKO JAKO AGLOMERACJA MIEJSKA ALE RÓWNIEŻ JAKO TERENY WIEJSKIE

Z POWODU ZAROBKOWANIA PONAD 500 000 TYSIĘCZNEJ RZESZY OPOLAN W NIEMCZECH

UŚREDNIONY DOCHÓD NA RODZINĘ 4 OSOBOWĄ ZAPEWNIANY PRZEZ TYLKO OJCA PO PRZELICZENIU DAJE KWOTĘ OKOŁO 1 0 000 ZŁ + ŚWIADCZENIA RODZINNE – KINDERGELT – 700 ZŁ NA KAŻDE DZIECKO…”

ŻE WOLĄ NIE ZNACZY ŻE CHCĄ – PO PROSTU NIE MAJĄ WYJŚCIA !!!!!!

A WASZE PISOWSKO

KRETYŃSKIE OSIĄGNIĘCIA ???

ZERO !!!

A NAWET DŁUG !!

WIEC DLATEGO CZUJE SIĘ

UPOWAŻNIONY PRZEZ 2 500 000 

„FOLKSDOJCZY”

jak mawia wasz prezes kurdupel w każdym względzie…

MIESZKAJĄCYCH W NIEMCZECH 

ABYŚCIE SIĘ ODPIERDOLILI NIE

WASZA SPRAWA !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

85 thoughts on “chadziaje szturmują konsulat niemiecki w Opolu

 1. Mnie się zdaje, że jak ktoś mnie odwiedza to na moich warunkach i nie będzie mi dyktował do jakiego koscioła mam chodzić i jak meble przestawic…
  więc gdziekolwiek jedziesz stosujesz się do zasad przyjętych na terenie danego panstwa! zadnych mniejszosci! asymilacja albo wypad!

  1. Słusznie. Gospodarz jest u siebie a jak komuś się nie podoba to drzwi otwarte, zgodnie z zasadą gościnności 🙂 Persona non grata w demokratycznym kraju witana jest lufą strzelby.

   1. Gorzej sytuacja sie ma, gdy gospodarz sprasza gosci, ktorych pozostali sobie nie zycza w demokratycznym panstwie.

     1. Nie wszyscy chca zmien gospodarza.Na ogol polowie roznych spleczenstw zly godpodarz odpowiada, bo na niego glosuja.W takiej sytuacji wymiana nie jest mozliwa.

 2. Zasada wzajemności. Święte prawo dyplomacji. Kto tego nie rozumie to albo tępy albo agent. Nic do rzeczy nie ma kto jak długo mieszkał na danym terenie.

 3. wp.pl

  Są nagrody od ZUS! Dla urzędników po 4 tys. zł, dla emerytów po…

  Ten kraj jest postawiony na głowie. Emerytury są głodowe, ale nagrody dla urzędników te głodowe emerytury rozdzielających – gigantyczne! Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozdał sobie w zeszłym roku aż 212 mln zł nagród. W ZUS-ie nagrodzonych zostało blisko 47 tysięcy pracowników. Wychodzi więc na to, że każdy dostał przeciętnie 4500 złotych. Ale nie ma się co łudzić – szeregowi pracownicy dostali z pewnością mniej niż kadra kierownicza. Ale jak na ich tle wyglądają emeryci? Szkoda słów!

  1. 🙂 – TO NIE JEST PROBLEM PRIORYTETOWY – RODACY SĄ W SZWABII UCISKANI – TU TRZA WALCZYĆ W POLSCE O ICH PRAWA W NIEMCZECH – ECH!!

   BACZNOŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZA TEKSTEM ŚPIEW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Dołączam się do wypowiedzi ….

  MOI STARZY MIESZKAJĄ W NIEMCZECH OD PARUNASTU LAT I WIEDZĄ TO BARDZO DOBRZE ,ŻE : W NIEMCZECH OJCIEC MA OPIEKĘ MEDYCZNĄ TAKĄ JAKĄ W POLSCE CHCIELI BY MIEĆ W 30 % ZAPEWNIONĄ .
  NA DIALIZY KIEDY NIE BYŁO KARETKI PODJEŻDŻAŁA TAKSÓWKA – KURWA W POLSCE ZAPIERDALAŁ BYŚ Z BUTA ,ŻE AŻ MIŁO !
  W BERLINIE W STOLICY NIEMIEC STAĆ ICH NA MIESZKANIE Z MINIMALNEJ EMERYTURY – W POLSCE NIE STAĆ ICH BY BYŁO NA OPŁATY NA PROWINCJI . HEJ KURWA MŁOTY JAK NIE ZNACIE PRAWDY I ULEGACIE AGITACJI SKURWYSYŃSTWA SAMI JESTEŚCIE NIE LEPSI ..!
  DLACZEGO BO ZAZDROŚCICIE INNYM I TYM SAMYM NIE ROBIĄC NIC DOBREGO W TYM KRAJU KIEDY TRZEBA WYJŚĆ NA ULICĘ I WALCZYĆ O SWOJE ………… KURWA NIE MA NIKOGO !!! NIECH ŻYDOSTOWO ROZJEBIE TEN KRAJ NA DROBNE BO

  1. Moja tesciowa starsza osoba juz, nie narzeka na Polske, jezdzi co 6 -cy do senatorium. Ma znajmych lekarzy, wiec jak cos jest to idzie bez problemow. Ostatnio miala operacje na oczy, tez bez problemow. Rzadkie to, moze ale nie narzeka i zyje jej sie spokojnie.

   1. TY CZYTASZ TO CO PISZESZ ?? – a moze ktoś chce za składkę płaconą mieć bez ZNAJOMOŚCI to co sie należy ( no wiem to taka bolszewicka fanaberia żądać czegoś za co sie płaci- ale bedę zatem bolszewikiem i domagał się czegoś za co zapłaciłem)

    chłopie jak się tam dowiedzą jaki jesteś to cię – wysiedlą do burkina faso !!!

    jesteś polak z krwi i kości nie zmieniło cię nic nawet emigracja

    A JESZCZE BABCIA POWINNA ZAWRZEĆ ZNAJOMOŚCI Z POLICJANTAMI , SĄDZIAMI , SKARBÓWKA – I MA JAK W U.K

    A CO Z TYMI BEZ ZNAJOMOŚCI ????

    1. Ahaha ale cyrk. Mizia ty o masz cierpliwość. Polaczkostwu totalna NIENORMALNOŚĆ wydaje sie zupelna normalnoscia. Tak sa kiepy zniewolone ze lancuchy na girach i lapach uznaja za bizuterie. TRAGEDIA. I sie jeszcze toto madrzy po forach. Nie kurcze tu jest potrzebna jakas elitarna grupa ktora by to wszystko za gardlo chwycila i tym wstrzasnela. Donek sie za bardzo z tym poglowiem pieści. 😉 ahahah.

    2. MIZIA, CZY TY WIDZISZ SAME DIABLY I ZLYCH LUDZI W OKOL SIEBIE?. NIE WIEM JAK TY, ALE UWAZAM ZE OSOBA KTORA 50-LAT PONAD ZYJE NA JEDNYM OSIEDLU ZNA ZWOICH SASIADOW I LEKAZY Z SASIEDZTWA. CZASEM I JA IDE DO NIEJ( lekarza) PO PORADE, PO STAREJ ZNAJOMOSCI. GDYBYS CHCIAL TEZ MYS MIAL. NO COZ, A MOZE GDYBYS I TY POSIADAL UMIEJTNOSCI KOMNIKACJI SPOLECZNEJ TO NIE SZUKAL BYS W INNYCH BLEDOW. SZKODA ZE NIE ZALAPALES WPISU. ALE TWOJ KOMENTARZ SWIADCZY O TOBIE,NIE ZAMIEZRAM TU JUZ PISAC.

     Ps: dla ciebe Mizia osoba starsza, pani, a nie babcia

   2. No wlasnie.Po znajomsci lecza , a bez znajomosci ludzie zdychaja.Na zachodzie tak tez jest.Masz znajpomych lekarzy to sie leczysz , a nie to Cie truja, zeby zgarnac jak najwiecej kasy.Karetki to sobie podjezdzaly kilka lat temu tak we Francji jak i w Niemczech.System sie zmienil i w Niemczech tez wiele uslug zdrowotnych nie jest dostepnych dla srednio zamoznych pracownikow lub emerytow.Z pracowniczej emerytury nie da sie zyc na przyzwoitym poziomie aktualnie.Niemieccy emeryci tez pracuja dodatkowo, zeby sie utrzymac na powierzchni , zwlaszcza po wprowadzeniu euro.

  2. Ja ci takich przykladow do moge podac setki, Ty znasz tylko pozytywny aspekt. Sluzba zdrowia powoli sie sypie rowniez na zachodzie. Chca model hamerykancki, plac za wzsystko a bezdiesz mial. W UK jest ok, ale nie jest kolorowo, luzdie musza czekac na zabiegi miejacami a kobieta nie dostanie sie do ginekologa szybciej niz pul roku. Tak, nie narzekajcie tak, bo nie wiecie co tam jest.

   1. Masz racje.Sluzba zdrowia wszedzie jest dobra dla bogaczy.Pozostala czesc spoleczenstwa, ktorej nie stac na dodatkowe kosztowne ubezpieczenia zdrowotne moze liczyc wylacznie na tzw.pakiet podstawowych swiadczen medycznych, ktore obejmuja tylko niektore schorzenia , te jak sie okresla najmniej kosztowne.Podam dla przykladu.Aby miec czesc zwrotow za leczenie stomatologiczne,optyczne , zwiazane z problemami sluchu roczna skladka prywatnego ubezpieczenia wynosi okolo 6500 euro.Nie trudno przeliczyc , kogo jest stac na ten rodzaj prywatnego ubezpieczenia.Rozne prywatne firmy proponuja ludziom o malych dochodach dziadowskie ubezpieczenia, ktore w bardzo,malym stopniu pokrywaja czesc uslug medycznych.

     1. POPRAWIE A 6500 EURO TO ŻADEN WUDATEK OT CHOĆBY SPAWACZ , ELEKTRYK, MURARZ

      W NIEMCZECH STAWKA GODZINOWA W TAKICH FACHACH TO 14 – 19 EURO NA X 180 GODZIN

      NO ŚREDNIO MIESIĘCZNIE 2 500 DO 3000 TYSIECY

      WIEC ROCZNIE 6500 TO PRYSZCZ

      MIESZKANIE 4 POKOJE POD MIASTEM 600 – 700 Z WSZYSTKIM

      NA ŻARCIE PIWO I FAJKI PALIWO CIUCHY 700

      ZOSTAJE OD 1000 DO 1500 NA KUPCE

      A JAK KTOŚ JEST DOBRY W TYM CO ROBI TO MA 25 – 50 EURO ZA GODZINĘ 😉 NA ŁAPĘ !!!!!

      np. ja na zachodzie zarabiam w swoim fachu tyle w miesiąc co w polsce w 6 miesiecy

      1. i o to im chodzi, żeby korzystać z Twojej wiedzy dla swojej korzyść ale dla Polski to zguba kiedy mądrzy Polacy pracują nie dla dobra ojczyzny, kupili cię 🙁 – w sumie za niewiele.

       1. a co mam zdychać z głodową pensją w kraju – ja muszę mieć odpowiedni standart życia polska mi nie zapewni a pozatym w polsce mówią że jestem za stary i roboty niema

        W ANGLII NIEMCZECH CZASAMI FRANCJI NIE SŁYSZE UWAG ŻEM STARY – 44 lata to w polsce śmierć zawodowa

        SĄ LEPSI NIE WIDAĆ W OKOŁO 🙂

      2. nikomu nie życzę zdychania, rozumiem tych, którzy emigrują za pracą, szkoda, że nie mogą pracować na rzecz Polski ale fajnie, że jesteś z nami 🙂

       1. jak bym mógł to bym pracowal tu nie chce mi sie co chwilę latać tam i z powrotem

        pozatym niemam wyjścia muszę oprucz siebie utrzymać 3 osoby dorosłe
        W POLSCE TYCH PIENIEDZY BYM NIE ZAROBIŁ A TAK PÓL ROKU POPRACUJE I RESZTĘ MAM WOLNE
        I GODNE ŻYCIE

      3. Dobrze, a gdzie w tym wszystkim ubezpieczenia roznego typu: utrzymanie samochodu i naprawy i techniczne przeglady , wydatki na wakacje, podatki ,telefon, internet i rozne rozrywki poza telewizja, abonamet telewizyjny lub telewizja kablowa.Te przeliczenia dotycza jednej osoby.W przypadku rodziny wszysto sie zmienia.Wazna jest takze informacja, ze mieszkania poza miastem sa tansze.Koszty zycia i utrzymania rosna niekiedy podwojnie w duzych aglomeracjach.NIemcy sa jeszcze w dobrej sytuacji, kosztem rozwalonych pozostalych gospodarek europejskich.Przechodzac z marki na euro tez oszwabili pozostalych w Europie.Przelicznik byl 1 do 4 w porownaniu z innymi krajami, wiec Niemcy stracili mniej na wartosci pieniadza podczas tej wymiany.Francuzi stracili ponad 60 % sily nabywczej pieniadza po przejsciu z franka na euro.Ponadto Niemcy zatrzymali sobie strategicze galezie przemyslu , podczas gdy pod ich dyktando pozostali pozbywali sie swoich preznych galezi gospodarki , z ktorych dochody rownowazyly budzet panstwowy.To niektore wybrane przyklady, na to czemu gospodarka niemiecka nie odczuwa za bardzo kryzysu.Ten kryzys jest jednak obecny w Niemczach, o czym swiadczy spadek poziomu zycia i rosnace bezrobocie.

       1. SŁUCHAJ OSTATNIO WŁAŚNIE W NIEMCZECH BYWAM CO 10 DNI KRYZYS??? GDZIE??

        PEWNIE ZE NIE JEST JAK W LATACH 70-80 ALE W PORÓWNANIU DO POLSKI SERIO 10 RAZY LEPIEJ W KAŻDYM ASPEKCIE

       2. MASZ TU PRACA DLA PROSTYCH ROBOLI – W NIEMCZECH – REKRUTOWANI W POLSCE X TYLE ZARABIA POŚREDNIK

        WAŻNE DIETA PRZELANA NA KONTO W 1 DNIU PRACY

        14 TO PŁACA ZA GODZINĘ

        =======================================

        Star Personal GmbH jest od wielu lat najprężniej rozwijającym się na rynku przedsiębiorstwem pełniącym usługi montażowe. Zatrudniamy ponad 1500 fachowców i posiadamy liczne oddziały na terenie całych Niemiec.
        Dlatego cieszymy się, że również w 2012 roku rozszerzyliśmy naszą działalność i możemy zaoferować fachowcom z Polski 100 nowych miejsc pracy w branży przemysłowo-technicznej i rzemiośle na terenie całych Niemiec!

        Oferujemy:
        Stawkę godzinową w wysokości aż do 14,00 EURO brutto, w zależności od kwalifikacji
        Diety w wysokości aż do 1000 EURO netto miesięcznie (zwolnione od podatku)
        Gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową aż do 600 brutto
        Dodatek za nadgodziny, za pracę w niedziele i święta
        Urlop wypoczynkowy uzależniony od stażu pracy aż do 30 dni
        Zwrot kosztów przejazdu
        Świadczenia finansowe
        Opiekę nad pracownikami przez całą dobę oraz w weekendy

       3. DIETA WYSTARCZA NA MIESZKANIE PALIWO I ŻARCIE NA CAŁY MIESIAC ALE SĄ POLSKIE MAGIKI KTÓRZY Z 500 ZAOSZCZĘDZĄ

        Z SAMEJ DIETY + CAŁA WYPLATA JAKIEŚ 2200 EURO + KINDERGELT 184 E NA DZIECKO NA 2 DZIECI = 3000 – I TYLE UWOŻĄ DO POLSKI MIESIĘCZNIE

        = 12 000 ZŁ !!!!! NA RODZINĄ 4 OSOBOWĄ – DLATEGO NA OPOLSZCZYŹNIE NIEMA PRZYPADKÓW DZIECIOBÓJSTWA

      4. Mizia.Nie pomysl sobie, ze sie czepiam.Zdecyduja sie , czy pracujesz w Niemczach, czy jestes bezrobotnym w Polsce.Zwracaj uwage , co piszesz.Mozesz stac sie niewiarygodny.

       1. WTEDY TO PISAŁEM DLA JAJ ALE NIE CAŁKIEM – A JAKBYM ZATĘSKNIŁ ZA KRAJEM – TO NIE MUSZĘ ZGADYWAĆ BEZROBOCIE

        NA BANK

      5. Wiesz Mizia, ja sobie czytam i wiem, w ktorym momencie sie pisze z tzw. teza pod publiczke, oczekujac komentarzy.Nie jest tak zle.Pisz , pisz..Nic nie grozi z mojej strony.

      6. Wszedzie jest kryzys sztucznie wywolany.W Polsce jest tragedia.W dodatku ludziska zglupieli, ale i tak wieluw Polsce widzi wiecej niz zachodnie spoleczenstwa zindoktrynowane do szpiku kosci.Zachodnie cyborgi polykaja kazda propagande z telewizora.Nie ma z kim pogadac normalnie.

      7. Mizia, tu cos ostatnio sporo osob piszacych ze na zachodzie tez do dupy. Nie chce nic sugerowac ani siac zbytniej paranoi ale to wyglada na jakies wygaszanie zlych nastrojow. I ciekawe ze ta ofensywa nowych osob na twoj blog pokrywa sie z tymi wydarzeniami z Opola.

       No moze i na zachodzie jest dupa, ale tu w Polsce jest jeszcze wieksza! Te osoby co tu tak wyciszaja to chyba na jakichs cieplych posadkach a nie na smieciowkach. A mawet jesli bylaby to prawda ze na zachodzie dupa, no to co to oznacza? Ze my mamy sie godzic na to u siebie? Nie bardzo rozumiem ta logike. albo im placa albo rzeczywiscie nienormalnosc dla niektorych stala sie codziennoscia.

       1. TO PROSTE ODPŁYW POLAKÓW JEST TAK GIGANTYCZNY ZE ZUS ZDECHNIE POZATYM ZACHODNIE FIRMY PROPONUJĄ PRZEŻUCENIE KAPITAŁU ZUS DO NICH I LATA LICZĄ

        WIEC MUSZĄ TERAZ WYCHAMOWAĆ JAKOŚ – JA SAM PRZEŻUCIŁEM KAPITAŁ Z ZUS DO…. I MAM JUŻ 30 LAT ZALICZONE NA ZACHODZIE + 5 W WARUNKACH SZCZEGÓLNYCH

        A PRZEŻUT KAPITAŁU TO WYSŁANIE ŻYWEJ GOTÓWKI Z ZUS NIE ELEKTRONICZNYCH IMPÓLSÓW

        BOLI K.. BOLI

        NAJPIERW ROBILI REKLAME WYJEŻDŻAĆ TERAZ SIĘ OPAMIETALI ZE CI Z ROKU 2004 ŚCIĄGAJĄ BABCIE DZIADKÓW MAMY TATY – A ZUS MUSI WYPŁACAĆ NA KONTA ZAGRANICZNE – DRENAŻ TRWA –

        PIENIADZE Z RĘT I EMERYTUR ZASILAJA RYNKI ANGLII NIEMIEC , KAPITAŁY WUCOFYWANE , SKŁADKI NIE WPŁYWAJA

        A W POLSCE JEST 10 000 000 EMERYTÓW I RECISTÓW

        A JAK JEST SAMA OCEŃ LINK DO OGŁOSZEŃ O PRACĘ PODAJĄ STAWKI CIEKAWA LEKTÓRA BO W INNYCH REGIONACH POLSKI NIE DO ZDOBYCIA A TU DZWONISZ I JEDZIESZ – WKOŃCU 5 00 000 OPOLAN TAK PRACUJE I PRZEBIERAJĄ JAK W ULĘGAŁKACH A NAWET WYBRZYDZAJĄ W NIEKTÓRYCH ZAWODACH

        http://www.24opole.pl/43,0,Za_granica,ogloszenia.html

       2. A JA NAWET JUZ ZWROT PODATKU OTRZYMAŁEM 2500 OIRO 🙂

        jak mi sie znudzi siedzenie to wyskoczą na tydzień 2 przyrobie pensje burmistrza w polsce i znów bedę pierdzial w pufe wypisujac na blogu 🙂
        albo wk.. w polsce sąsiadów przejażdżkami BO WIEM ZE ICH TO ROZPIERDALA 🙂

       3. Polacy niechętnie oszczędzają na emeryturę w trzecim, nieobowiązkowym filarze ubezpieczeń. Z badań wynika, że robi to tylko 10 procent z nas.

        Jedną z przyczyn jest brak świadomości, że ZUS i Otwarte Fundusze Emerytalne nie dadzą gwarancji dostatniej emerytury – podkreśla Adam Sankowski, prezes Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych. Dodaje, że polski system emerytalny opiera się w dużej mierze na finansowaniu bieżących emerytur przez pokolenia aktywne zawodowo. Na skutek zmian demograficznych coraz mniej osób wchodzi na rynek pracy, a coraz więcej pobiera emerytury.

        http://emerytury.onet.pl/agencyjne/1,5433182,drukuj.html

        dojenie frajerów i tak będzie dupa i tak

      8. Pewnie, ze na Zachodzie nie jest dobrze.Przyjrzyj sie lepiej Zagrypiona , tym ktorzy pisza , ze na Zachodzie jest raj.Ci sa podejrzani, a nie ci, ktorzy pisza prawde i ostrzegaja naiwnych ludzi, zeby nie dali sie wpuszczac w maliny mrzonkami o zachodnim raju.

      9. Marysia – ja nie mowie ze na zachodzie jest raj. Bezkrytyczne przegiecie w jedna czy druga strone jest durne. Ale gorzej niz w Polsce na pewno nie jest (mam rodzine w roznych miejscach wue i jakos zyja, nie chca wrocic do Polski, bo tu by mieli na przywitanie bezrobocie, tam maja jakas robote i ZYJA). Sproboj pozyc w Polsce za 800 zlotych na smieciowce. To nie jest zycie. A jeszcze zeby te 800 zeta dostac to trzeba sie napracowac, bo jasniepan 'przeciembiorca' wiecej nie da. Nie wspomne juz o tym ze trzeba dopomoc rodzicom u ktorych na garnuszku sie zyje. chociaz to juz nie dlugo bo jak na eme pojda to… 😉
       Takze pitolenie ze o jej na zachodzie ze za dentyste trzeba placic czy inne widzimisie, no kurde DRAMAT. A sproboj w Polsce za 800 zeta pensji isc do dentysty. Gdzie na dziendobry 100 jest. 😉

       Albo ci sie tak zajebiscie w Polsce powodzilo/powodzi, ze grymasisz na zachodnie warunki, albo….

       1. RAJU NIEMA ALE JAK DLA POLAKA TO JEST – JEST JEDNA SPRAWA – TAM STARCZA NA WSZYSTKIE POTRZEBY OD 1 DO 1

        I SIE ODKŁADA JESZCZE

        A TO POWODUJE ŻE O PIENIADZACH SIĘ NIE MÓWI BO KAŻDY JE MA – OWSZEM SĄ ZAWIŚCIE ALE TAKIE ON MA MERCA A JA MUSZĘ SIE BUJAĆ AUDI

        A JAK SA PIENIADZE NA WSZYSTKO CO POTRZEBA TO ZNIKAJA TEMATY KŁOPOTLIWE

        ROZMAWIA SIE CO NA WAKACJE , CO NA SOBOTNI WIECZÓR – CZY DZIŚ ZJEMY HOMARA CZY … NO BANALNE PROSTACKIE TEMATY

        ALE JAK ZDROWE DLA WSPŁŻYCIA LUDZI !!!!!!!!!!

      10. Zagrypiona ja wiem, jak jest w Polsce i jak na zachodzie.Cennik uslug dentystycznych nie jest wcale lepszy.Za 15 tysiecy euro to bym sobie z diamentow w Polsce zabki wstawila.Niestety nie kazdego na takie zabki stac.Masz kase na zachodzie to sobie pozwolisz na piekne zeby.Nie masz kasy swiecisz bezzebna szczeka,wiec nie pitole ,tylko pisze jak jest.Z sumy 15 tysiecy euro ubezpieczenie zwrocilo 5 tysiecy.Ale zawsze mozna sie pochwalic , ze ma sie w gebie samochod marki clio.Nie o chwalenie jednak chodzi.Ale o to , ze robia sobie z nas wszedzie jaja.Jesli ktos ma ambicje zyc na zasilku jako mniejszosc narodowa w Reichu , niech sobie odmawia pacieze , lata z krzyzem.Mnie takie ambicje nie odpowiadaja.Trzeba walczyc o godne zycie a nie prawo do zasilku.

       1. w niemczech na kranken kase jest refundacja nawet implantów – bo rzad nie chce szczerbatych

        w anglii lord rodowity jest szczerbaty gożej niż polak

        A NA SOCJALU W NIEMCZECH TO SIEDZĄ TURASY I JUGOLE – POLACY ZAPIERDALAJĄ PO 240 GODZIN

        GDZIE TYLKO MOGĄ OD 2 LAT NA BUDOWACH SŁYSZY SIĘ TYLKO POLSKI JEZYK

        MASZ JAKIEŚ PRZETERMNOWANE INFO

        W CIĄGU 2 LAT NA LEGALU PRZYBYŁO 700 000 POLAKÓW WSZYSCY ZAP…… LEKARZE PIELĘGNIARKI SPECE OD SEKURITY
        NAWET DLA BUNDESWERY

        JESZCZE ROK I ILOŚĆ POLAKÓW BEDZIE WIEKSZA NIŻ W U.K

       2. JA I MOI KOLEDZY Z BRANŻY JESTEŚMY SZANOWANI I O MAŁO NAM W D… NIE WCHODZA I ANGOLE I NIEMCY A NAWET USAMANY

        A W POLSCE NAS NIECHCĄ BO SIE BOJA MIERNOTY 🙂

       3. A D…. TAM ILE MOŻNA GADAĆ O RZECZACH OCZYWISTYCH

        JAK POLACY NIE CHCĄ MIEĆ DOBRZE TO ICH SPRAWA ZROBIĄ TU JAK JUŻ NORMALNY OSTATNI WYJEDZIE TAKI BANTUSTAN

        BEDZIE MOŻNA PRZYJECHAĆ WALNĄĆ SOBIE FOTO Z TUBYLCEM LUDU NA WYMARCIU – ZAWSZE JAKAŚ ATRAKCJA

        DOBRY UCZYNEK ZROBIĆ ZNACZY POZWOLIĆ UMYĆ AUTO JAKIEMUŚ ZUSOWSKIEMU BENEFICJENTOWI

        W KOSCIELE PRZYSZPANOWAĆ WRZUCAJAC NA TACĘ CAŁE 20 OJRO

      11. Info mam na biezaco Mizia.Implanty tez zwracaja dodatkowe prywatne ubezpieczenia, ktore o czym pisalam sa niezwykle kosztowne . Wysokosc zwrotow zalezy od wysokosci prywatnego dodatkowego ubezpieczenia Nigdzie kasy ubezpieczeniowe i prywatne nie pokrywaja kosztow leczenia w stu procentach..Lordowie bezzebni nie sa , ale Polacy pracujacy na budowach tak i nie tylko w Anglii czy Niemczech.Anglicy maja taki beznadziejny system zdrowotny, ze ci ktorzy ich stac , a tych jest coraz mniej , przyjezdzaja leczyc sie do Francji.Lordom nie sa potrzebne kasy ubezpieczeniowe.Pracujac w londynskim City, moga sobie placic cale garnitury implantow bez korzystania z kas ubezpieczeniowych, czy to tzw. panstwowych , czy dodatkowych prywatnych.Kasy ubezpieczeniowe sa dla sredniakow i bidoty.Prywatne firmy ubezpieczen zdrowotnych prowadza czesto lordowie, ktorzy powiazani z bankami na tyle duzo zarabiaja, ze implanty sobie oplacaja z tego , co zedra w formie ubezpieczen z szarakow.

 5. Zasada wzajemności : takie same prawa Niemców w Polsce i takie same prawa Polaków w Niemczech. Tak było , jest i będzie w normalnej polityce zagranicznej. Kto tego nie rozumie jest ograniczony umysłowo. Tyle w temacie

  1. PRZECZYTAJ MIEDZYNARODOWĄ DEFINICJE MNIEJSZOŚC NARODOWA

   DOKUMENT DOSTĘPNY W NECIE

   PRAWO MIEDZYNARODOWE KTÓRE POLACY ZOBOWIAZALI SIE PRZESTRZEGAĆ

   A OGRANICZONY JESTEŚ TY

  2. CZYLI ŻYDZI JAK ZJECHALI DO PALESTYNY I UTWORZYLI GRUĘ LICZNA MIELI PRAWO ZAGARNĄĆ ICH KRAJ ??/I STWORZYĆ TAM PAŃSTWO EMIGRANTÓW IZRAEL

   ŻENUJACY JESTEŚ

   1. Człowieku a gdzie napisałem że chcę cię ratować. Siedź sobie w Reichu jak ci dobrze. Chcę likwidacji wszelkich przywilejów tzw. mniejszości niemieckiej w Polsce. Tak będzie uczciwie. ŻADNYCH PRZYWILEJÓW MNIEJSZOŚCI NARODOWYCH. Nie podoba się w danym kraju – zmiataj tam za kogo się podajesz. Proste. Nie chce Niemiec być Polakiem – niech bierze d…ę w troki i do Reichu.

     1. Zasada wzajemności i po bólu. Żadnych przywilejów. Czy to tak trudno zrozumieć? Nie podoba się Niemcom? Niech wyjadą. Nikt za nimi płakać nie będzie.

      1. DOBRA WYŁOZĘ – MNIEJSZOŚCIA NARODOWĄ MOŻNA NAZWAĆ LUDZI OSIADŁYCH NA TERENACH KTÓRE W WYNIKU ZMIANY GRANIC ZOSTAŁY WYLĄCZONE Z OBSZARÓW PAŃSTWA – WTEDY I TYLKO WTEDY MOŻNA PRZYZNAĆ STATUS MNIEJSZOŚCI Z PEŁNIĄ PRAW – MIĘDZY INNYM PRZEDSTAWICIEL W PARLAMENCIE

       POLACY W NIEMCZECH OSIEDLI PO 2 WOJNIE ŚWIATOWEJ TO GASTARBAITERZY PRZYJECHALI DO PRACY

       NIEMCY NA ŚLASKU SĄ Z DZIADA PRADZIADA – WIĘC SIĘ IM NALEŻY

       A POLAKOM W NIEMCZECH , TURKO, JUGOLOM I INNYM – NIE

       BO SĄ NAPŁYWOWI

       TAK MNIEJ WIĘCEJ BRZMI WYKŁADNIA PRAWA MIĘDZYNARODOWEGO

       A WIĘC RZĄDANIE WZAJEMNOŚCI NIEMA PODSTAW

       POZATYM POLACY ZA GRANICAMI – NIE RZĄDAJA TEGO I ODCINAJĄ SIĘ OD WARIATÓW SZTURMUJĄCYCH BEZZASADNIE BRAMY AMBASAD

       JEDYNY EFEKT DLA NICH TO MOŻLIWOŚĆ POGORSZENIA PRAW KTÓRE MAJĄ – A KTÓRE IM WYSTARCZAJĄ ABY ŻYĆ MIEĆ 4 DZIECI

       I ODKŁADAĆ ABY WYSYŁAĆ RODZINOM NA ZIELONĄ WYSPĘ – III R.P -bo by pomarli z głodu i chorób

 6. DLACZEGO LUDZIE STAD SPIERDALAJA BO NIECHCĄ BYĆ OKRADANI PRZEZ POLSKICH ZŁODZIEJI LEWICOWYCH I PRAWICOWYCH

  A TERAZ CHCĄ ZRUJNOWAĆ EMIGRANTOM OPINIE I DOBRE STOSUNKI

  ŻENUJACE ZAWISTNE MAŁE BIEDNE ZGRYŹLIWE ZACOFANE SKURWESYNY

  ===================================================================

  CO POLSKIEJ RODZINIE DA NIEMIECKI RZĄD

  Pielęgniarka na wagę złotaNie oznacza to jednak, że Niemcy czekają na Polaków we wszystkich landach i we wszystkich branżach, zawodach, specjalnościach. Z analiz Federalnej Agencja Pracy (FAP) oraz Niemieckiego Urzędu Statystycznego Statistisches Bundesamt (NUS SB) wynika, że najwięcej wakatów jest w centralnych i zachodnich częściach „Reichu”. Zaś najtrudniej o zatrudnienie we wschodnich rejonach kraju (byłe NRD), gdzie bezrobocie wynosi 13,4 proc., przy średniej dla całych Niemiec na poziomie 8,7 proc. (dane za luty 2010 roku).
  Według niemieckich urzędów pracy, mile widziani będą przede wszystkim polscy budowlańcy, inżynierowie, kucharze, kelnerzy, mechanicy samochodowi i specjaliści IT. Nie zabraknie także propozycji dla sprzątaczek, niań i kobiet zajmujących się prowadzeniem domu. Na świetne oferty pracy i płacy mogą liczyć głównie lekarze i pielęgniarki znad Wisły, bo szpitalom nad Renem czy Wełtawą często brak wykwalifikowanej kadry medycznej.

  – W dużo gorszej sytuacji są rodzimi socjolodzy, psycholodzy, pedagodzy, filolodzy i absolwenci innych kierunków humanistycznych. Jeśli spróbują szczęścia za Odrą, będą musieli się przebranżowić, obniżyć swe ambicje zawodowe, pracować dużo poniżej swych możliwości intelektualnych – uważa Marek Boberek, właściciel agencji pośrednictwa pracy, która ma swój oddział w Hamburgu.

  Zgadza się z nim Joanna Kropidłowska, która jeszcze dwa lata temu była nauczycielką w jednej z gdyńskich szkół, a obecnie opiekuje się starszymi osobami w Lubece.

  – Nawet nie próbowałam znaleźć pracy w swoim zawodzie, mimo że dobrze znam język – mówi Kropidłowska. – Tak samo robią inni nauczyciele z Polski. Wykonujemy zawody rzemieślnicze, usługowe, pomocnicze i cieszące się u Niemców małym prestiżem.

  Pani Joanna w Niemczech zarabia około 2 tys. euro miesięcznie. W Polsce też zarabiała 2 tys., ale złotych.

  – Dumę chowam do kieszeni, bo wolę niemieckie pieniądze niż polski prestiż, który nie pozwalałby mi na regularne płacenie rachunków i rat kredytu hipotecznego – mówi była nauczycielka z Gdyni.

  Młody narybek z zawodówek

  Niemcy nie chcą może polskich nauczycieli, ale chcą za to naszych uczniów. Według gazety „Suddeutsche Zeitung”, tamtejsza izba rzemiosła chce od 2011 roku werbować przyszłych pracowników w szkołach zawodowych w Polsce .


  Decydując się na taki wyjazd, młody człowiek podpisze umowę z zakładem niemieckim, w którym będzie się uczył zawodu w praktyce. Poza tym regularnie będzie brał udział w zajęciach teoretycznych prowadzonych w tamtejszej szkole zawodowej. Jedyne ograniczenia to wiek (uczeń musi mieć co najmniej 16 lat) a także specyfika zawodu, jakiego zechce się nauczyć młody człowiek.

  Preferowani będą młodzi ludzie chcący zostać w przyszłości m. in. kucharzami, hotelarzami, elektronikami i mechanikami. Niemieckie firmy chcą płacić za praktyki  700 euro miesięcznie.

  – Dostając takie pieniądze, można nawet pomóc rodzinie w Polsce – komentuje Adam Zakrzewski, uczeń jednej z zawodówek z Kędzierzyna-Koźla.


  Ile euro za godzinę pracy w Niemczech
  specjalista SAP: 32-52
  informatyk: 26
  kierowca tira: 12,75
  malarz – tynkarz: 11,25 – 9,50
  górnik: 11,17
  pielęgniarka: 6,5.
  Źródło: FAP, NUS SB, są to stawki brutto.

  Kiedy otworzą rynek pracy?

  Zniesienie ograniczeń na niemieckim rynku pracy dla obywateli państw wschodniej Europy, które przystąpiły do UE w 2004 r., powinno nastąpić 1 maja 2011 r., czyli po upływie maksymalnego siedmioletniego okresu przejściowego, dotyczącego wolnego przepływu pracowników po rozszerzeniu Unii.

  RODZINA I DZIECI PRZEDEWSZYSTKIM

  Osoba pracująca w Niemczech ma prawo do tego, by pobierać na swoje dziecko kindergeld bez względu na to, czy dziecko z nim mieszka, czy nie.Kindergeld to świadczenie socjalne, którego odpowiednikiem w Polsce jest zasiłek rodzinny. Ma do niego prawo każda osoba posiadająca dzieci w odpowiednim wieku, pracująca legalnie w Niemczech, opłacająca składki na ubezpieczenia społeczne. Zasiłek rodzinny – Kindergeld , ma na celu zrekompensowanie rodzicom wydatków na utrzymanie dziecka. 

   

  A PRZY  SOBOCIE PO ROBOCIE -STAĆ CIE ….

  [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=_eNxZN3oquw&feature=related][youtube=

  [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=FK3DWnf4jSk&feature=channel]

   

  ================================================ 

   

  CO DA CI DONEK I POLSKA …….

  65% POLSKI WYGLADA TAK ….

  PRACA DLA ABSOLWENTÓW Z TERENOW POZAMIEJSKICH…

  PRACA DLA DZIEWCZAT „ODWAŻNYCH”

  DZIECI POMAGAJA RODZICOM – ABY „RODZINNE BYŁO WIĘKSZE”

  WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE MŁODY CZŁOWIEKU ……

  A PO ROBOCIE PRZY SOBOCIE

  STAĆ CIE NA TO

  [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=g17SA8rL5Ow&feature=related]

  NIE BADŻ FRAJEREM NIE TYRAJ NA WYGODNE ŻYCIE POLSKICH ŁAJDAKOW

  NACZELNY DYWERSANT

  -MIZIA –

  1. NAJBARDZIEJ ZENUJACE SĄ TU W POLSCE WIZYTY I SPOTKANIA Z KOLEGAMI KTÓRZY POSTANOWILI PATRYJOTYCZNIE NIGDY NIE PRACOWAĆ DLA OBCOKRAJOWCA

   PRZYJADĘ I SIE SPOTYKAM Z FACATAMI MOIMI RÓWNOLATKAMI KTÓRZY DZIĘKI DOBROBYTOWI TU – WYGLADAJĄ JAK MOJI OJCOWIE

   RODZINY TRZYMAJĄ W PERNAMENTNYM UCISKU SOCJALNO FINANSOWYM NIE MAJA NA PIWO !!! OJCOWIE DZIECIOM MEŻOWIE NIEWIAST!!!

   I TYLKO CZEKAJA AŻ MIZIOR WYJMIE PUGILARES I WYCIĄGNIE POLSKA MIESIECZNĄ PENSJE – NA WIECZÓR PRZY BROWARKU

   ŻENADA – A JAK SOBIE PODCHMIELĄ TO CHO CHO – JACY BOJOWI !!!

   CHAJDA NA KOŃ ŚMIERĆ KACAPOM NA POCHYBEL SZWABOM 🙂

   ŻENUA ALE CÓŻ JA MOGĘ NA TO …..

   A I Z ZACIŚNIĘTYMI ZĄBAMI CEDZĄ CZEKAJ CZEKAJ TAM NA ZACHODZIE JUŻ SIĘ KRYZYS ZBLIŻA I BĘDZIE GORZEJ NI Ż TU –

   I PIERDOLĄ TAK OD 20 LAT

   1. Mizia, ciut pachniesz prowokacją, co post, to inne nastawienie do tej samej sprawy. Może upewnij się wcześniej co i jak a potem nadawaj. W ten chaotyczny sposób NIKOMU z Polaków w kraju nie pomożesz ułożyć sobie prawdy w głowie. Potrzebna jest praca a nie szamotanina. O ortografii i gramatyce nie wspomnę. Pomimo to, pozdrawiam. Beskidzki2

    1. MAM TO W …. STAĆ MNIE – A POZATYM TO CO SIE TU DZIEJE TO JAKIŚ H…

     TO NIE JA JESTEM CHAOTYCZNY

     POSŁUCHAJ CO MÓWIŁ KOWALSKI W SPOTACH

     A CO SIĘ OKAZUJE

     MAM W DUPIE ORTOGRAFIĘ WALI MNIE TA CAŁA SYTUACJA DZIAD NA DZIADU ZDRAJCA NA ZDRAJCY ZŁODZIEJ ZŁODZIEJA POPYCHA SYF KIŁA I MOGIŁA

     1. MARIAN KOWALSKI TU NIE MÓWI NIC O TYM ZE RUCH NARODOWY BEDZIE GŁÓWNIE ZAJMOWAŁ SIĘ – ROBIENIEM GŁUPICH BURD NA UNIWERKACH , W TYM TYGODNIU 2 RAZY I WPIER… SIĘ W SPRAWY EMIGRANTÓW KTÓRZY SOBIE TAM UŁOŻYLI ŻYCIE I NIE PROSZĄ O POMOC

      POSŁUCHAJ MARIANA

      JA MU UWIERZYLEM MOJA STRATA –

      a akcje pod niemieckimi AMBASADAMI I KONSULATAMI TYLKO SZKODZĄ WIZERUNKOWI RUCHU I POLONII

      1. Polska jako 500 tysieczna mniejscosc oficjalnie nie istnieje w Niemczech, dobrze o tym wiemy. Niemcy nie chca uznania mniejszosci Polskiej, dlatego mama dla nich pogarde. Niech zaplaca za odszkodowania po II wojnie swiatowej. Ani mysle pracowac dla germana nawet za 2 tys euro. 🙂

    2. POLAKÓW NIC JUŻ NIE ULECZY MOZE JAKIŚ WOJSKOWY TREP OBCEGO ŻOŁNIERZA

     robicie wszyscy dokladnie to samo co przed rozbiorami i tak skończycie -WSPOMNISZ MOJE SŁOWA

    3. Beskidzki, ale o co ci wlasciwie chodzi? Nie rozumiesz przekazu? Polskie DZIADY, ktore powinny bronic kobiet i dzieci to jakies wydmuszki eunuchy. Samą prawde pisze Miziak. A te kiepy zamiast pod niemiecka ambasada powinny pod sejmem pikietowac i tuska wyciagnac za kolnierz bo to przez niego ci biedni ludzie musieli do niemiec za robota jechac. Czy to jest takie trudne do zrozumienia? Nikt nie idzie na emigracje z przyjemnosci tylko z musu.

     PS. Są blogi na których wszystko napisane jest Ą Ę i wzajemne poklepywanie (z reguły ludzi którzy zyja za granica i nie klepia biedy w Polsce, bardzo sterylnie tam jest i milo jak u mamusi) i tam mozesz isc sie 'edukowac'. 😉

     1. ZAGRYPIONA JA MIESZKAM OD CZASU DO CZASU W OPOLU NIE JESTEM ŚLAZAKIEM

      TEN WIEC POD AMBASADĄ – PIS –

      KŁOSOWSKI DZIALACZ PIS ZAPŁACIŁ TYM DZIADKOM ABY POSZLI – są tam bezrobotni i trochę policji w cywilu

      OPOLE TO MAŁA WIOSECZKA A LUDZI TAKICH JAK PISIORY LUDZIE ZNAJĄ Z GĘBY I UCZYNKÓW

      OPŁACAJĄ KLAKĘ !!!!

  2. Dla mnie to dowod ze Niemcy sie sypia i potrzebuje sily roboczej. Ich gospodarka zwalnia, spoleczestwo sie starzeja a kilkumilionowa grupa muzulman nie pali sie do roboty, wiec sciagaja kogo popadnie. Mnie to nie rusza, wole miec mniej i spokojniej zyc.

   1. Niemiecka gospodarka zwalnia? Ja bym chciał w Polsce takie „zwolnienie”.. Bogactwa kraju nie mierzy się poprzez PKB, bo wskaźnik PKB od dawna jest jedną wielką manipulacją! Bogactwo narodu mierzy się poprzez stan opieki zdrowotnej, zarobki w stosunku do cen, to, czy obywatele mają oszczędności, opieka socjalna itp.
    Według wskaźnika PKB – to zarówno Polska jak i Grecja były zielonymi wyspami dobrobytu, do 2011 roku – NO TO SIEDŹ SOBIE W TYM SWOIM DOBROBYCIE!! 😉

    1. kefir do kogo ty to piszesz przecież polaczki zachowują się w tej sprawie jak żydzi w palestynie uważają ze jak przyjechali do niemiec za pracą i jest ich tam durzo to mają prawo jako najeźdźcy do organizowania się jako prawie tubylcy – A JAK SIĘ CZEPIAJĄ IZRAELA SŁUSZNIE TO WYTYKAJA WŁAŚNIE TO ZE ŻYDZI TAM ZJECHALI I UKRADLI PALESTYNĘ TAK SAMO KRZYCZĄ OBURZENI ZE NAZJEŻDRZAŁO SIE MUZUŁMAN DO HOLANDII I TERRORYZUJĄ HOLENDRÓW ŻADAJAC PRAW A CO POLACY NIE – TYLW E TO NIE KRZYCZĄ POLSCY EMIGRANCI TYLKO CI CO TU ZOSTALI – NA CODZIEŃ PISZĄ O EMIGRANTACH – ZMYWAKI , FOLKSDOJCZE – A DZIŚ CHCĄ RATOWAĆ – KOGO?

     DZIADY W D… J… KARMIONE BIEDRONKĄ

     ROBIĄ TO SPECJALNIE ŻEBY WKÓRWIĆ NIEMCÓW – ZEBY JAK TO PISIORY MÓWIĄ TYM FOLKSDOJCZOM BYŁO GORZEJ BO JAKTO ONI PATRYJOCI TU MAJĄ MIEŚ GORZEJ NIŻ CI CO Z TAD UCIEKLI I SA POD GERMAŃSKIM BUTEM

     MIGDY DOPADNIEMY TYCH ZDRAJCÓW ZA GRANICA MAJĄ MIEĆ ŹLE !!!!!!!

     ZAWISTNE CIULE

     GDYBY NIE TRANSWERY FORSY OD EMIGRANTÓW ŻARLI BY TU TRAWĘ

    2. Jasniej rzecz ujmujac niemieckie spoleczestwo sie starzeje szybciej niz polskie. Kto za kilka/ nascie lat bedzie rak do parcy w Niemczech. No chyba ze sobie podwyzsza wiek emerytalny do 75. Niemcy nie wpuscili by innych do siebie gdyby ich nie potrzebowali. Za bardzo przeceniacie ten kraj

     1. Zachodnie kraje takie jak Anglia, Niemcy, Francja…itd, potrzebuja tanich niewolnikow, bez nich staracili by caly swoj majestat- jasniej chyba nie mozna

      1. TAK ! A MY JESTEŚMY NIEWOLASAMI WSZĘDZIE …….. Z TYM ,ŻE NA ZACHODZIE POLAKOM SIĘ OPŁACA . BO JAK BY BYŁO INACZEJ TO NIKT BY NIE SPIERDALAŁ Z POLSKI .
       DAJEMY SOBĄ POMIATAĆ OBCYM RZĄDZĄCYM LUB DZIAŁAJĄCYM W IMIENIU OBCYCH MAS W NASZYM KRAJU!

      2. Niestety jest tak jak piszesz. Jestesmy niewolkikami jako kraj. Polska starcila swoja szanse bycia niezaleznym mocarstwem kilka wielkow temu. Mozemy wybierac zyc godnie na zachodzie lub zyc pod obcym butem, wszelki objaw buntu konczy sie szybka interwencja. To czy ktos chce zyc na stale na zachodzie to jego stawa, kwestajha smaku i gustu. Ale pamietajmy, zawsze bedziemy dla innych 'polaczkami'.

      3. ALE NIE UWAŻASZ ,ŻE CZAS JUŻ Z TYM SKOŃCZYĆ!

       WYCHODZIĆ NA ULICĘ KIEDY SIĘ DA I JAK SIĘ DA …… SO MANIFESTACJE RÓŻNEGO TYPY – WYBRAĆ TĄ ZGODNĄ Z POLITYKĄ PRORODZINNĄ I POLSKĄ I IŚĆ Z INNYMI WALCZYĆ , KURWAMI OBRZUCAĆ … A CO MYŚLICIE ,ŻE TO NIE DOCIERA DO NICH !

       DOCIERA I TO BARDZIEJ NIŻ WAM SIĘ WYDAJE.

      4. Dokladnie tak jest.Potrzebuja bialych niewolnikow, poniewaz niewolnicy z dawnych kolonii lubia handlowac narkotykami, spiewac rap , a nie pracowac.Biali niewolnicy sa kulturalni i dobrze pracuja za pare groszy, zeby je doslac rodzinom w kraju.Przyjmuja kazda prace , zwlaszcza na czarno byle jakos przezyc i wesprzec najblizszych mieszkajacych w kraju.Tymczasem wyksztalceni Francuzi z dyplomami wyjezdzaja do krajow frankofonskich, poniewaz nie ma dla nich pracy.Tak sie odbywa wspolczesna wedrowka ludow, w ktorej wiele panstw traci intelektualny potencjal.Mlodzi Francuzi z dyplomami nie beda zamiatac ulic w Kanadzie , lecz tworzyc elite intelektualna tego kraju.MlodziPolacy z dyplomami elit niestety na zachodzie nie tworza.Stanowia najbardziej wyksztalcona grupe wsrod sprzataczek, dozorczyn, budowlancow roznych specjalnosci.Nie maja szans na inne zajecia, ale stanowia konkurencje na rynku uslug prac fizycznych dla leniwych przybyszow z buszu.

 7. Przeciez to nie sa zadni narodowcy. To sa odwracacze uwagi. Kreuja wroga w innych grupach, byle tylko lud sie odczepil 'od tych co zawsze’… Widac pis ma takie zadanie przydzielone, po golenie strzyzenie, pis macenie ideologiczne i odwracanie uwagi od prawdziwych wrogow. PASOZYTOW.

  1. TO JASNE ALE DZIŚ RAMIĘ W RAMIĘ Z ONR – MARIAN KOWALSKI POWINIEN SOBIE W ŁEB STRZELIĆ

   DLATEGO ICH TAK BRZYDZI PROTEST PRZECIWKO USTAWIE O OBCYCH WOJSKACH W POLSCE

   SAMO TO MÓWI JEDNOZNACZNIE KIM SĄ – DO JEDNEGO WORA Z PIS, PO, SLD, PSL, ONR, I RUCH NARODOWY

 8. TYLKO PATRZEĆ JAK SIĘ ROZBUCHAJĄ I ZACZNĄ WALCZYĆ O PRAWA EMIGRANTÓW W ANGLII , SZKOCJI, WALII, I TD

  NIECH LEPIEJ PIŚDZIELCE POSPRZĄTAJĄ SWÓJ CHLEW TU

  A EMIGRANTOM NIECH DADZĄ SPOKÓJ

  TU MAJĄ POLE DO POPISU DLA PATRYJOTÓW

  http://miziaforum.wordpress.com/2013/02/26/marzec-fala-protestow-2-i-20-strajk-generalny/

  ALE NIE PISDZIELCE Z FARBOWANYM ONEREM

  WROGA I PRIORYTET NARODOWY WIDZĄ W SPIERDOLENIU RELACJI EMIGRANTOM

  TO CO ZE UCIEKLI Z BAGNA – TAM TEŻ ICH DOPADNIEMY ??

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: