NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY! RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

KOMORNIK ZAMORDOWAŁ dłużnika CZESŁAWA KACPRZAKA urzednik pozostaje bezkarny..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

„Dane Komendy Głównej Policji dotyczące samobójstw z przyczyn ekonomicznych są wstrząsające. Ich liczba w ciągu 4 lat wzrosła bowiem aż o 40 proc.! – I niestety będzie ona nadal rosnąć, głównie z powodu pogłębiającej się biedy, utraty pracy czy właśnie eksmisji na bruk – mówi nam prof. Aleksander Araszkiewicz, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego (badającego samobójstwa).”

MORDERCĘ MASZ PRAWO!!!

PRZYWITAĆ TAK …..


Czesław Kacprzak był ciężko chory na raka kiedy nagle z jego konta zniknęło 50 tysięcy złotych. Były to oszczędności jego życia. Kiedy chciał się dowiedzieć jakim prawem zabrano mu pieniądze komornik odmówił mu wyjaśnień. Czy miał prawo?

Komornik poinformował pana Kacprzaka jedynie kto jest wierzycielem, spółdzielnia mleczarskiej z Grajewa, ale i oni odprawili go z kwitkiem. Niestety wkrótce po tym wydarzeniu Pan Czesław zmarł, zdaniem rodziny przejścia i utrata oszczędności przyczyniły się do szybszego pogorszenia się stanu zdrowia.
Dopiero dochodzenie rodziny wyjaśniło, że nie przeprowadzono odpowiedniej weryfikacji podczas procesu windykacji. Sprawa ciągnie się od 2009 roku i do dziś nie udało się odzyskać pieniędzy – chociaż wszyscy wiedzą, że doszło do błędu. Powód? Wierzyciel domaga się podpisu na ugodzie od rzekomego dłużnika, który nie żyje.

Co możemy zrobić? Jak się chronić przed windykatorami i komornikami jeśli jesteśmy niewinni? Ci pierwsi uciekają się czasem do drastycznych metod, które są bezpodstawne, ci drudzy działają czasem jak bezduszne maszyny. Trzeba przede wszystkim znać swoje prawa.

Windykator i komornik to zdaniem wielu Polaków to samo. Obydwaj wprawdzie zajmują się windykacją, jednak zarówno ich możliwości, jak i sposoby działania bardzo się różnią.

Przede wszystkim komornik to funkcjonariusz publiczny, którego sposób działania reguluje ustawa z 1997 r. Tylko on może egzekwować orzeczenia sądowe w sprawach o roszczenia pieniężne i nie-pieniężne oraz o zabezpieczenie roszczeń. Windykator zaś nie ma określonego statusu prawnego, działa z polecenia wierzyciela i jest przez niego zatrudniany. Często duże firmy mają swoje własne oddziały windykacyjne.

– Dla komornika sądowego świętością jest ustawa. Powinien postępować zgodnie z jej wytycznymi. Natomiast windykator nie ma jednego zbioru przepisów, wykorzystuje wszystko to, czego w danym momencie potrzebuje – czy to będzie kodeks postępowania cywilnego, kodeks administracyjny czy np. prawo upadłościowe. Jednak jego działania nigdy nie mogą przekroczyć prawa i zawsze powinien móc wylegitymować się pełnomocnictwem uprawniającym go do działania – mówi Jarosław Ciesielski specjalista ds. windykacji należności.

Sprawdzimy obydwie te profesje. Na co mogą sobie pozwolić w trakcie postępowania oraz jak możemy z nimi walczyć, jeśli spotkamy się z działaniem, które wykracza poza granice prawa. Na pierwszy ogień – windykator.

Dochodzenie długów bez sądów

Jeśli przyjdzie do nas windykator zawsze możemy, wręcz powinniśmy, zażądać od niego pełnomocnictwa od wierzyciela. Bez tego dokumentu nie jest on do niczego uprawniony. Co więcej, nawet jeśli firma windykacyjna posiada taki dokument to nie może zrobić nic więcej niż właściciel długu. Windykator to nie sąd, policja, prokurator czy wspomniany komornik. To przedstawiciel prywatnej firmy.

– Ograniczeń jest sporo. Przykładowo nie wolno natarczywie dopytywać się o stan finansów swego dłużnika. Jednak można, a nawet wręcz trzeba, to zrobić choćby wtedy, gdy ustalamy wspólnie z dłużnikiem nowy plan spłaty zadłużenia – kwotowo i terminowo. Windykator powinien być przyjaźnie nastawiony do dłużnika i egzekwując jego zobowiązanie finansowe powinien tym samym nieść mu pomoc. Dobry windykator powinien być empatyczny. Jestem zwolennikiem windykacji „miękkiej”, czyli polubownego odzyskiwania należności. Znane mi są przypadki, kiedy dłużnik był wręcz wdzięczny windykatorowi, że mu pomógł wyjść z długu – podsumowuje Ciesielski.

A co w przypadku, gdy nie trafi się nam porządny pracownik windykacji? Po pierwsze nie może wejść do domu dłużnika bez wyraźnego zaproszenia ani zająć żadnej jego rzeczy; po drugie – dokonywać wizyt lokalnych, których celem jest oszacowanie majątku; po trzecie – grozić dłużnikowi sądem, policją czy prokuraturą; po czwarte – natarczywie wypytywać o nasze problemy finansowe lub życie osobiste: sąsiadów, członków rodziny, współpracowników czy przełożonych; po piąte – wprowadzać dłużnika w błąd w kwestii konsekwencji zaprzestania spłaty zadłużenia czy informacji związanych z należnością i procesem windykacji; po szóste – odwiedzać dłużnika w jego miejscu pracy.

Czemu jednak ciągle spotkamy się z takim zachowaniem osób, które zajmują się windykacją? Odpowiedź jest prosta – Polacy nie znają swoich praw, a windykatorzy to wykorzystują. Wywierają naciski, tworzą presję. Prawda jest taka, że realnie mogą zrobić bardzo niewiele. Każdą sytuację z wyżej wymienionych powinniśmy zgłosić na policję bądź do prokuratury, jako podejrzenie popełnienie przestępstwa. Możemy także złożyć skargę, jeśli mamy do czynienia z natarczywymi telefonami i wydzwanianiem do późnych godzin nocnych. Po naszej stronie stoi kodeks karny:

Art. 190a k.k.
Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Co więcej, takie sytuacje powinniśmy natychmiast zgłosić do firmy, która zatrudniła windykatora. – Dobry windykator powinien tak odzyskać należności by nie popsuć relacji – współpracy między dłużnikiem a wierzycielem – przekonuje Jarosław Ciesielski.

Z windykatorem możemy się spotkać wtedy, gdy dług jest stosunkowo niewielki albo istnieje nadzieja na szybkie, polubowne załatwienie sprawy. Jeśli nie ma na to szans wierzyciel może wkroczyć na drogę sądową i tu do akcji wkracza… komornik. Komornik może więcej

Kiedy do naszych drzwi zapuka komornik oznacza to, że nasz wierzyciel skierował sprawę do sądu. Jest on urzędnikiem państwowym i może o wiele więcej, niż przedstawiciel prywatnej firmy. Tylko on może wejść do mieszkania z nakazem i zająć nasze mienie.

Komornika ograniczają jednak pewne procedury. Do wszczęcia postępowania egzekucyjnego wymagane jest posiadanie przez wierzyciela tzw. tytułu wykonawczego. Jest to tytuł egzekucyjny potwierdzony przez sąd, który wydał klauzulę wykonalności. Mówiąc prościej jest to sądowe pozwolenie na podjęcie działań.

W większości przypadków tytułu egzekucyjne wydaje sąd. W wyjątkowych sytuacjach może to być bank, który wystawia tzw. bankowy tytuł egzekucyjny. Jednak nawet w tym wypadku egzekucja komornicza nie może zostać wszczęta bez potwierdzenia sądu.

Jeśli wierzyciel uzyska tytuł wykonawczy oraz wniosek o wszczęcie postępowania egzekucyjnego może wtedy udać się do komornika. We wniosku należy oznaczyć m.in. osobę dłużnika, wysokość dochodzonych roszczeń oraz sposoby egzekucji. Bo podobnie jak windykator – komornik jest niejako zatrudniony przez wierzyciela. Wykonuje jego polecenia i nie może sam zmieniać np. wyznaczonych sposobów egzekucji. Na przykład, jeżeli wierzyciel nie złożył wniosku o egzekucję z wynagrodzenia dłużnika, komornik nie może dokonać jego zajęcia.

Pierwszym krokiem, jaki musi podjąć komornik jest zawiadomienie dłużnika o wszczęciu postępowania oraz dokonanie rozeznania, co do stanu majątkowego. Przeprowadza tzw. czynności terenowe czy dokonuje zapytań w urzędach takich jak: ZUS, US czy Centralna Ewidencja Pojazdów i Komunikacji.

– Generalnie komornik ma prawo do zajęcia świadczeń z ZUS, nadpłaty podatku dochodowego, wynagrodzenia, rachunku bankowego, ruchomości. Czynności windykacyjne ogranicza kodeks postępowania cywilnego oraz przepisy szczególne – można znaleźć je między innymi w kodeksie pracy, kodeksie postępowania cywilnego czy w ustawie o prawie bankowym – tłumaczy anonimowo komornik z województwa łódzkiego.

Co gdy długu nie ma?

Komornik nie sprawdza przed wszczęciem egzekucji, czy dług został lub nie został uregulowany. Jeśli dostaje informacje od wierzyciela to traktuje ją jako wiarygodną i prawdziwą. Ale może się zdarzyć tak, że w wyniku ludzkiego błędu, pomimo spłacenia długu, zostanie on przekazany do windykacji. W takiej sytuacji dawny dłużnik, od którego komornik domaga się spłaty może iść do sądu i zawrzeć ugodę. Trzeba pamiętać, że konieczne jest wstąpienie na odpowiednią ścieżkę prawną.

Co gdyby dojdzie do nieuprawnionego zajęcia naszego majątku, np. środków zgromadzonych na koncie czy koncie oszczędnościowym. Tak stało się w przypadku Pani Danuty, której komornik zajął 28 tysięcy złotych. Nieuzasadnione zajęcie powstało w wyniku fałszerstwa, którego dokonał adwokat i przekazał takie dane komornikowi.

Chociaż takie historie są bulwersujące to nie powinniśmy się nimi martwić, ponieważ są rzadkie. W razie takiej sytuacji możemy zaskarżyć nawet bank, w którym posiadamy konto. W świetle prawa i podpisanych umów ciąży na nim obowiązek dokładnej weryfikacji danych przedstawionych przez komornika. W razie niedokładnej weryfikacji z ich strony możemy się domagać zwrotu pieniędzy właśnie od nich.

Jednak kwestia ta nie jest doprecyzowana w ustawie. Pieniądze powinien zwrócić ten, kto je posiada, np. wierzyciel, który wzbogacił się bezpodstawnie.

Żeby kompletnie wyeliminować ryzyko niewłaściwego zajęcia trzeba poczekać na zmianę przepisów, która narzuci na sądy obowiązek podawania w uzasadnieniach egzekucji nie tylko imienia i nazwiska ale także numeru PESEL czy numer REGON bądź NIP w przypadku firm. Teraz takiego obowiązku niestety nie ma, zaś projekt zmian dopiero powstaje.

Kto ma płacić za ich działania?

To, co w sposób istotny różni komornika i windykatora to kwestia kosztów. Windykator to zazwyczaj pracownik firmy, której dłużnik jest winny pieniądze i to od tej firmy dostaje wynagrodzenie. Nie powinien on dokonywać naliczenia kosztów windykacyjnych. Jeśli już coś może być doliczone to jedynie ustawowe odsetki karne z tytułu zadłużenia. Z kolei komornik pracuje na swoim rozrachunku i będzie doliczał koszty egzekucji. Niestety, może tutaj dochodzić do pewnych nieprawidłowości.

Jeszcze trzy lata temu przepisy pozwalały na naliczanie sztywnych opłat. Przepisy zaskarżył mężczyzna, który odczuł na własnej skórze ich absurdalność.

Kredyt nie był spłacany, komornik wszczął postępowanie egzekucyjne. Jednak, zanim doszło do zajęcia, dłużnik złożył wniosek o zawieszenie postępowania egzekucyjnego, ponieważ dogadał się z wierzycielem i podpisano ugodę.

Komornik umorzył postępowanie egzekucyjne, jednak zażądał od dłużnika opłaty w wysokości 5 procent wartości zadłużenia, którą miał wyegzekwować, ale której nie ściągnął, bo doszło do ugody.

Trybunał Konstytucyjny skrytykował takie przepisy i uznał je za niekonstytucyjne. Prowadziły one do nadmiernego i przez to nieuprawnionego uszczuplenia majątku dłużnika.

Co więcej sędzia sprawozdawca Zbigniew Cieślak uzasadniając wyrok zauważył, że chociaż pobieranie opłaty przez komornika jest sprzeczne z ustawą o komornikach sądowych i egzekucji to jednak ponosi on koszty i ryzyko prowadzenia swojej działalności, dlatego ma prawo do wynagrodzenia za prowadzenie egzekucji. Nie może jednak być tak, że dochodzi do rażących dysproporcji między wysokością wynagrodzenia, a nakładem pracy komornika.

http://finanse.wp.pl/kat,1036071,title,Kiedy-do-twych-drzwi-puka-komornik,wid,15365782,wiadomosc.html?ticaid=110239&_ticrsn=3

WAŻNE INFORMACJE DLA DŁUŻNIKA OPRACOWANE PRZEZ PRAWNIKA

http://miziaforum.com/pomoc-w-razie-napadu-lichwiarza-wazne/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

18 thoughts on “KOMORNIK ZAMORDOWAŁ dłużnika CZESŁAWA KACPRZAKA urzednik pozostaje bezkarny..

 1. Wojne z nimitrzeba zaczac,elminowacz zycia publicznego,gnoic na kazdym kroku pietnowac wsrod otoczenia uprzykrzac zycie i pluc w twarz!!!!!

 2. POLACY JAK CHCECIE ABY POLSKA BYŁA KRAJEM MLEKIEM I MIODEM PŁYNĄCYM – to najpierw zacznijcie od samych siebie. Wszyscy jesteście siebie warci. Przez pokolenia wrogowie rozbijali jedność Polaków i napuszczali na siebie. Krzyczycie że rząd Was okrada ale popatrzcie na siebie czy Wy sami nie macie takich samych cech jak wybrańcy ??? Zawiść, zazdrość, egoizm wylewa się na każdym kroku. Do tego wszechobecna głupota, uleganie idiotycznym modom, brak szacunku do samych siebie. Każdy tylko patrzy jak tu wyrąbać drugiego!!! Każdy patrzy tylko na czubek własnego nosa. Nie wstyd Wam.Dwa pokolenia chyba trzeba wychować aby to zmienić. Kombinatorstwo na każdym kroku i złodziejstwo. Zawsze w myśl zasady ja moge wszystko ale jak ktoś mi to już jest BEEE!!!!…

  Zmiany zacznijcie od samych siebie dopiero wtedy zmieni się rzeczywistość w której żyjecie!!!

 3. ZB: Na stronach zamach.eu oraz gazetawarszawska.com/zamach/ – prowadzonych przez Pana – znajduje się artykuł zatytułowany”Kłamstwo wiarygodniejsze niż prawda”. Jak to było i jest możliwe, że opinia społeczna wierzy w podawane jej fakty, które często są w sprzeczności z prawami fizyki i logiką?

  KC: Jest już bardzo wiele informacji na temat zbiorowego prania mózgu i nie będę rozwijał tego, co inni podają w dużo lepszy i bardziej kompetentny sposób niż ja to mógłbym uczynić. Jednak, będąc pytany, wrzucę swoje trzy grosze.
  Proszę zauważyć, że Polacy nie prowadzą normalnego życia towarzyskiego w sensie organizacji społeczno – politycznych, tak jak to widać w innych krajach, ale są wypłoszonymi, znerwicowanymi i osamotnionymi jednostkami, które łatwo przegrywają w starciu z jakimś prostym i śmiesznym nawet najazdem żydów lub Niemców. Nawet Jurand nie daje rady dużej przewadze liczebnej. Ale straszne jest jednak to, że na swoim gruncie w Polsce Polak jest w mniejszości.
  Nie ma stowarzyszeń, nie ma klubów i samorządności. Nikt, kto ma rozum, nie czyni niczego, co miałoby służyć Narodowi, bo głupim frajerem nikt nie będzie. Przed drugą wojną światową każdy inteligent polski coś czynił charytatywnie, tak, aby swoim nieodplatanym wysiłkiem służyć ogółowi. Mówiono wówczas w środowiskach Stronnictwa Narodowego, że każdy człowiek musi coś tworzyć, nawet niewiele, ale coś po nim ma pozostać i służyć innym. To były czasy, których my – niestety – nie znamy.
  Od wielkiego dzwonu ludzie zapraszają się wzajemnie, ale głównie po to, by chlać wódę. Potem długo nic. Następnie mają Polacy swój telewizor, który pierze im mózg 24 godziny na dobę. W soboty i coraz częściej w niedzielę jedzie Polak z żonką na zakupy i często pomaga jej wybrać eleganckie stringi, bo żonka ma w tygodniu parodniową konferencję wyjazdową i musi się dobrze prezentować wobec swoich szefów.
  Kiedy w jednym z moich artykułów podałem uwagi na temat mnichów buddyjskich i ich mandali, które oni wpuszczają do polskich rzek, to zostałem zakrzyczany i wyśmiany. Teraz może również wielu chichocze czytając te słowa, ale trzeba przyjrzeć się logice postępowań w takiej sytuacji i wtedy chyba rzeczywistość ukaże się niektórym jako bardzo poważna.
  Polacy jako ‘moc narodu’ byli kiedyś katolikami, a teraz już nimi nie są, bo spójrzmy choćby na pogański ‘kult jednostki’, jaki uprawiają zapomniawszy o Panu Bogu. A kto raz wszedł na Święta Górę Pana Boga, ten nigdy już nie może znaleźć się na dole jak tylko przez upadek. Czyli to co widać, to kara Boża.
  Kto nie czci Boga Prawdziwego, fałszywym bogom będzie się kłaniał.

  http://zygmuntbialas.salon24.pl/489891,inz-krzysztof-cierpisz-podniesienie-glosu-wymaga-meskosci

   1. FAKT – CHYBA ZNOWU KTOS DAJE MI DO ZROZUMIENIA ZE MA DOSTEP DO BLOGA JAKO ADMININSTRATOR

    CZYŻBY ZNOWU MIAŁ BLOG ZNIKNAĆ NAGLE

    spróbuje naprawić to

 4. W MIARĘ ROZWOJU AKCJI REEDUKACJA !!!

  ODWIEDZANI TAKŻE BĘDĄ WREDNI KATABASI …

  Rodzina Orłowskich z Przerośla koło Suwałk pogrzebu mamy nie zapomni do końca życia. Była to podwójna tragedia, bo śmierci ukochanej osoby nie potrafił uszanować duchowny. Ksiądz, a zarazem właściciel cmentarza, zabronił grabarzom zasypać grób. Z powodu pieniędzy.
  W tej okolicy nie ma przemysłu, ziemie są kiepskie, więc ludziom żyje się biednie. Nie przelewa się też w rodzinie Orłowskich. Głowa rodziny Adam Orłowski żyje z pracy w gospodarstwie i z tego, co urodzi ziemia. Rok po roku musiał pochować ojca i mamę. To finansowo pogrążyło rodzinę.
  – Nie miałem 1400 zł, żeby zapłacić z góry za pogrzeb, jak wyliczył proboszcz – żali się Adam. – Powiedziałem, że zapłacę, gdy dostanę pieniądze z zasiłku pogrzebowego z ZUS-u. Bardzo to rozzłościło księdza – relacjonuje. Wstrząsające wydarzenia rozegrały się w dniu pogrzebu. Ksiądz, jak mówi rodzina, nie poświęcił ciała.

  – Pogrzeb wyglądał jak w strasznym śnie. Na cmentarzu ksiądz nie poświęcił też trumny, a ziemię ostentacyjnie rzucił pod nią – opowiada Julita Orłowska, żona pana Adama. – Potem odwrócił się i poszedł. Kiedy grabarze chcieli zakopać grób, zabronił im i powiedział: „nie zapłacił, to nie zasypywać!” – dodaje wstrząśnięta.

  http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/bialystok/podlaskie-ksiadz-zabronil-zasypac-grob,1,5431639,region-wiadomosc.html

 5. W DNIU DZISIEJSZYM PO KONSULTACJACH Z PRZYJACIÓŁMI I DZIAŁACZAMI BRONIĄCYMI PRAW POLAKÓW -DŁUŻNIKÓW

  ZAPADŁA DECYZJA O STWORZENIU OGÓLNOPOLSKIEJ BAZY DANYCH

  KOMORNIKÓW , POBORCÓW SKARBOWYCH , WINDYKATORÓW

  KTÓRYCH DZIAŁANIA PRZYCZYNIŁY SIĘ DO ZAMACHU SAMOBÓJCZEGO OFIARY

  CIĘŻKIEGO USZKODZENIA CIAŁA , NISZCZENIE MAJĄTKU DŁUŻNIKA W CELU ZASTRASZANIA

  BAZA BĘDZIE ZAWIERAŁA IMIĘ NAZWISKO , ADRES FIRMY LUB KANCELARII

  MIEJSCE ZAMIESZKANIA ORAZ FOTOGRAFIĘ

  ============================================
  W ZWIĄZKU Z TYM PROSIMY NADSYŁAĆ SKARGI DOTYCZĄCE INCYDENTÓW Z UDZIAŁEM W/W Z TERENU POLSKI

  BAZA DANYCH UŁATWI WYEGZEKWOWANIE ODPOWIEDZIALNOŚCI INDYWIDUALNEJ – OSOBISTEJ TYCH LUDZI..

  TO SĄ MORDERCY !!!!!!

  „Kto przyczynia się do popełnienia samobójstwa poprzez wywieraną groźbę i presję…”

  KONIEC BEZKARNOŚCI

  1. DZIAŁALNOŚĆ NASZA BĘDZIE RÓWNIEŻ PROWADZONA W REALNYCH DZIAŁANIACH BEZPOŚREDNICH – OD DNIA 10 marca 2013 ROKU NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

   PO PRZEMYŚLENIU FORMY DZIAŁAŃ BEZPOŚREDNICH ZDECYDOWALIŚMY SIĘ NA BEZPOŚREDNIE SPOTKANIA Z W/W SPRAWCAMI CZYNÓW NOSZĄCYCH ZNAMIONA PRZESTĘPSTW

   NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM ZATEM BĘDĄ OSOBISTE WIZYTY I ROZMOWY

   OSÓB CHORYCH TERMINALNIE ALE JESZCZE SPRAWNYCH FIZYCZNIE I UMYSŁOWO W CELU NAŚWIETLANIA SYTUACJI OSÓB CHORYCH I NIEMORANOŚCI DZIAŁAŃ WINDYKACYJNYCH W STOSUNKU DO NICH

   W POLSCE MAMY KILKADZIESIĄD OSÓB CHORYCH BEZ MOŻLIWOŚCI RATUNKU KTÓRE ZGODZIŁY SIĘ WZIĄŚĆ UDZIAŁ W AKCJI UŚWIADAMIANIA , KOMORNIKÓW, WINDYKATORÓW, POBORCÓW SKARBOWYCH

   MAMY NADZIEJE ŻE AKCJA UŚWIADAMIANIA W BEZPOŚREDNICH KONTAKTACH ZMIENI DIAMETRALNIE SPOSÓB DZIAŁANIA WINDYKATORÓW

   A ŚRODOWISKO W/W DRANI DIAMETRALNIE ZMIENI SPOSOBY DZIAŁANIA

   na bardziej cywilizowany też zgodny z przepisami prawa..

  2. MEDIA NA TEMAT DZIAŁALNOŚCI NASZYCH NEGOCJATORÓW ZAPEWNE BĘDĄ MILCZAŁY – DLATEGO TEŻ TWORZĘ ZAKŁADKĘ

   „KOMORNICY .PL – REEDUKACJA !

   W KTÓREJ NA BIEŻĄCO BĘDĄ ZAMIESZCZANE INFORMACJE Z PROWADZONYCH AKCJI

   LINK DO ZAKŁADKI DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH TĄ INICJATYWĄ TU :

   http://miziaforum.wordpress.com/komornicy-pl-reedukacja/

   ABY BYĆ NA BIEŻĄCO W RELACJACH Z PROWADZONEJ AKCJI – PIERWSZEJ TAKIEJ INICJATYWY W POLSCE

   ZACHĘCAM DO POBRANIA LINKU ZAKŁADKI

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: