NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

MARZEC FALA PROTESTÓW 2 i 20 STRAJK GENERALNY

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

KOLEJNY BUNT OBYWATELSKI   

20 MARCA 2013

STRAJK GENERALNY WSZYSTKICH

POLAKÓW W KRAJU

JUŻ PONAD 30 000

UCZESTNIKÓW !!!

LINK GENERALNY DO ORGANIZATORÓW !!!

https://www.facebook.com/events/382236131875147/

KPRM – Aleje Ujazdowskie 1/3 Warszawa

20 MARCA 2013 godz. 12:00 – TEN SAM

DZIEŃ, TA SAMA GODZINA ! CAŁA POLSKA !

POWODÓW JEST CHYBA AŻ NADTO !!!!!!!!!!!!

ZBYT MAŁO MIEJSCA ABY WYLICZYĆ 1400

AFER O CHARAKTERZE KRYMINALNYM 

AKCJE 20 MARCA WSPIERAJĄ I WEZMĄ W NIEJ UDZIAŁ 

ORGANIZATORZY 

BUNTU SPOŁECZNEGO NIE DLA OBCYCH SŁUŻB W POLSCE

http://www.facebook.com/events/208155702664685/?ref=ts&fref=ts

560246_466633790070822_178775071_n

JEST NAS JUŻ PONAD 50 000 !!!

ZADEKLAROWANYCH +23 000 NIE

ZDECYDOWANYCH

https://www.facebook.com/Anonymous.poland

APEL DO ŚRODOWISK POLONIJNYCH NA ŚWIECIE
ORGANIZUJCIE SIĘ I
PROTESTUJCIE

W DNIU 2 MARCA 2013 ROKU
POD KONSULATAMI
AMBASADAMI III R.P
PRZECIEŻ TA USTAWA TO JEST
ZBRODNIA I JAWNA ZDRADA
PRZYPOMINAM ŻE SPRAWA JEST ARCY WAŻNA DLA WOLNOŚCI OSOBISTEJ KAŻDEGO POLAKA BEZ WYJĄTKU NA POLITYCZNĄ ORIENTACJE
W HISTORII POLSKI DOTYCHCZAS TAKA SYTUACJA WZYWANIE OBCYCH WOJSK DO PACYFIKACJI NARODU
MIAŁA MIEJSCE TYLKO DWUKROTNIE
W CZASACH ROZBIOROWYCH – SKUTECZNA – WEZWANO ROSYJSKIE WOJSKA
I W CZASACH PRL – ALE TYLKO PRÓBA GEN. JARUZELSKI
ZSRR STANOWCZO ODMÓWIŁA WZIĘCIE UDZIAŁU W INTERWENCJI NA PROŚBĘ RZĄDU PRL

AKCJA INFORMACYJNA DLA TYCH KTÓRZY NIE WIEDZĄ Z POWODU BLOKADY INFORMACYJNEJ MEDIÓW O CO CHODZI

http://miziaforum.com/2013/02/24/2-marca-2013-ogolnopolski-bunt-ponad-50-000-uczestnikow/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

115 thoughts on “MARZEC FALA PROTESTÓW 2 i 20 STRAJK GENERALNY

 1. What’s up to every body, it’s my first pay a visit of this blog; this website carries awesome and actually excellent information in support of visitors.

 2. W POLSCE BEDZIE DOBRZE DOPIERO WTEDY JAK BEDIEMY ZYC NA TYM SAMYM POZIOMIE CO EUROPA NAJNIZSZA PENSJA 5000ZL – BO CENY ROSNA WYSCY WYCIAGAJA REKE I SLONO PLAC : WODA PRAD PALIWO SMIECI PODATKI OJ BRAKNIE LUDZIOM KASY OJ BRAKNIE A JESZCZE TYLE OSOB BEZ PRACY MASAKRA ZASILEK DLA BEZROBOTNYCH CO TO U NAS JEST 600 700 1000 ZL CO TO JEST NA 6 MIESIECY A W EUROPIE 2.3 LATA OJ POLACY TAK SOBIE POZWOLIC KASZE DMUCHAC SEJM JEST NIEPOTRZEBNY TEN RZAD NIC NAM NIE DAL TYLKO ZABIERA PODATEK PODATEK GONI POLACY DO WALKI !!!

 3. Nic nie zrobicie machając flagami i pikitując dogadajcie się z osobami co lubią bójki z Policją i brać sikiery, widły, wiatrówki, kusze, łóki, młoty,sierpy i to co macie pod ręką nawet poproscie Osoby z IT żeby wam pomogly przy atakach hakerskich a reszta młoty i sierpy w ruch i do boju na korytkowy cyrk na kółkach na wiejskiej:)

  1. widły w ruch i brać przykład z prawdziwej wiosny ludów regularna wojna to jest coś a tak to was zamkną i pogorszycie i tak zrobią to co chcą:)

   1. Tez tak mysle Tusk musi dostac po lebie bo inaczej nie zrozumie ! Kibice kibole tez niech sie dolacza chociaz raz w slusznej sprawie ! Nasi rodzice dziadki walczyli z komuna !a my Tuska sie bojimy ! hi hi hi Bez walki nic nie bedzie ! A jest o co walczyc ! Nowe miejsca pracy wiek emerytalny wieksze emeretury godziwe wynagrodzenie . Polaka nie stac mieszkania utrzymac za wyplate ! to sa jaja ! Mlodziez do roboty ! Mamy internet musimy sie zjednoczyc ! Odwagi i jeszcze raz odwagi !

 4. Wiecie co biedacy??? WY nie macie jaj, nie macie odwagi, nie umiecie się postawić, nie umiecie walczyć o swoje prawa! Jesteście jak ci murzyni w okresie niewolnictwa i tyracie na swoich Panów za jałmużnę!!!! Pamiętajcie, że biedny kiedyś miał ducha walki, honor umiał walczyć i WYWALCZYĆ!! Wy biedacy , czyli 80% społeczeństwa WEGETUJECIE, nie żyjecie tylko WEGETUJECIE i cicho z podkulonym ogonem godzicie się na wszystko. Szlachta polityczna się na was uwłaszczyła i na was pasożytuje niczym tasiemiec. Wy biedacy co macie do stracenia? pensję 1000zł?? brak perspektyw dla was i dla waszych dzieci? dalszą wegetację aż do śmierci? emerytury i tak nie dożyjecie więc PYTAM SIĘ – NA CO WY CZEKACIE?? Może na jakiś znak z nieba czy co?? naprawdę nie wiem. Wiem jedno w jedności siła i gdyby jakimś cudem biedacy się zjednoczyli do złodzieje, zdrajcy i wyzyskiwacze mieli by tu naprawdę jesień średniowiecza. Ale jestem spokojny nic takiego się nie stanie bo jesteście skłóceni, my was dzielimy na zwolenników PO, PIS, SLD, RP itp.. my was dzielimy i wami rządzimy!

  1. Prawda Polacy jaj nie mają zwłaszcza nowe pokolenie . W pracy nawet boją sie odezwać o poprawę warunków pracy robią za 1500 – 1800 zł A w marketach co było kobiety pracowały w pampersach – ludzie troszkę więcej godności , nas jest więcej niż tych w sejmie . Pozdrawiam .

 5. Czy ten strajk 20 marca jest pewny czy na coś jeszcze czekamy ? Nigdzie w sumie nie można się nic więcej dowiedzieć … w sumie nie ma na co czekać.

 6. Protesty i obalanie rządu nic nie da. Po prostu zostaną rozpisane nowe wybory i do Parlamentu wejdą ci sami ludzie, nieco tylko przemieszani, może pod szyldami nowych partii. To nie rząd trzeba zmienić, ale cały system państwowy, gospodarkę i sposób myślenia zwykłego człowieka. Tu jest potrzebna praca od podstaw i zmiany wprowadzane przez ludzi w swoim życiu w sposób bezpośredni. Obalanie rządów to kolejne mydlenie oczu.

 7. Drukujcie plakat z tej strony z informacją o strajku kiedy gdzie o której godzinie i wyruszajcie na ulice porozwieszać żeby jak największa liczba osób wiedziała może wtedy coś zdziałamy. A poza tym chciałem zasugerować że może by tak się zastanowić nad partią DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA to jest partia Narodowa poza parlamentarna, poszukajcie informacji w googlach.Pozdrawiam

 8. Jestem jak najbardziej za ale gdzie jest ta NIEZALEŻNA PRAWDZIWIE POLSKA PARTIA, na którą mam głosować w zamian? Może czas o tym pomyśleć… czy w ogóle coś takiego istnieje? Widać ostatnio jaką siłę ma internet i my jednostki, więc dalej niech się zgłaszają PRAWDZIWI ODWAŻNI NIEPRZEKUPNI POLITYCY, stwórzmy swoją partię, dla której priorytetem będziemy my POLACY! Mamy internet, nie potrzebujemy skorumpowanych mediów by ją nagłośnić. Rewolucja światowa trwa, postarajmy się może tym razem przejść ją z rozumem i bez ofiar…

 9. Zapraszający na 20 marca podał na fejsbuku kontakt do siebie

  KONTAKT GADU-GADU : 31657469

  1. PYTANIE ILU UCZESTNIKÓW MARSZU ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH WIEDZIAŁO ŻE W DNIU NASTĘPNYM 2 MARCA 2013 ROKU

   JEST PLANOWANY OGÓLNOPOLSKI PROTEST PRZECIW USTAWIE O SWOBODNEJ I NIESKRĘPOWANEJ INTERWENCJI OBCYCH SŁUŻB I WOJSKA NA TERENIE POLSKI ???

   DLACZEGO NA STRONACH FEJSBUKA NARODOWYCH NIE BYŁO ŻADNEJ INFORMACJI ???

   DLACZEGO NA STRONACH ZAPRZYJAŹNIONYCH Z RUCHEM NARODOWYM 

   USUWANO KOMENTARZE WZYWAJĄCE DO POPARCIA AKCJI ???

   BO SĄ ZAPŁACENI PRZEZ RZĄD

   ABY MILCZEĆ NA TEMAT

   ZDRADY 

   A JEŚLI TAK TO SĄ AGENCIURAMI

   RZĄDOWYMI 

   KTÓRZY MAJĄ ZADANIE

   WYPROWADZIĆ LUDZI NA

   MANOWCE !!

    1. Tematy zastępcze cd.
     czy 2-latki czy 3-latki w żłobku czy do przedszkola!!! Qrwa co to jest za temat, gdy kraj wrze!

   1. 220 lat temu w podobnych okolicznosciach ZDRADY mój przodek takich skórwesynów kazał obdzierać żywcem ze skóry
    dziś czasy się zmiwniły ale kto wie kto wie czy i mi nie przyjdzie obdzierać zdrajców se skury ….

     1. haha – mój przodek też ignorował wyraźne rozkazy i obdzierać kazał samowolnie – bo wiedział że mogą się wykupić a tak przynajmniej śniadając mial piękny widok

      a i owszem rodziny obdartych zanosiły skargi ale że czas był wojenny a reputacja przodka dobra i znana w całej rzeczypospolitej

      to mu uchodziło płazem 🙂

      teraz też można z powodów sprzecznych wytycznych….:-)

      1. Jak to rozumieć? Tuskowe łamanie Konstytucji ma ujść mu płazem bo jest u władzy choć reputacji nie ma u Polaków ale ma u Niemców?

    1. Kiedyś na pal wbijano, mieli czego bać się zdrajcy, bo to zdrajcy powinni się bać a nie „prosty lud”.

 10. popieram z rodzina i wnuczkami czekam juz 20-lat kiedy te zlodzieje oszusty i zdrajcy terrorysci smolenscy padna mieszkam w chicago pozdrawiam pomoge jak bede mogl

 11. BUŁGARIA dziś znowu na ulicach, chcą zmiany przepisów o wyborach które maja sie odbyć w maju po obaleniu rządu
  A chodzi o możliwość startowania w wyborach bez przynależności ( bycia na liście jakiejkolwiek partii).
  WALCZĄ WIĘC DALEJ O SWOJE!!!!!!!!!

  A MY ??????

  JAK 20-GO NIC NIE ZROBIMY TO ZGODZIMY SIĘ NA TO:
  ABY TUSK I JEGO BANDA DALEJ ROZPIERDA..LI NASZĄ OJCZYZNĘ

  1. Myślę tak samo, albo 20-go do skutku albo żegnaj ojczyzno 🙁
   Zróbmy choć raz prawdziwą demonstrację, dajmy z siebie wszystko!!!
   Teraz albo już nigdy.

  1. Czyli mamy już w Polsce nwo. Ich dążeniem jest przejmowanie rządzenia we wszystkich krajach, wyniszczanie ludności, kontrolowanie poprzez czipowanie (szpitale, więźniowie) i inne szalone pomysły.
   Nie jesteśmy sami, Europa się buntuje. Nie dajmy się!

   1. Mój jeden z filmików o HAARP Anno pozdrawiam o czipowaniu mam zrobiony nie wysłany jeszcze do you tube dam link

 12. Ponad milion osób protestuje na ulicach w Portugalii przeciw rządowi. U nas akcje fejsbukowe chyba nie udadzą się ale jak ruszą rolnicy i związki koniecznie trzeba się przyłączać, Każdy kto jest Polakiem i patriotą.
  Dla siebie, dla innych a nade wszystko dla dzieci!!!

 13. KOCHANI RODACY ODWAGI POWODZENIA WAM ZYCZYMY MY JESTESMY Z WAMI JESLI JEST TO POKOJOWA MANIFESTACJA DLA WASZEGO DOBRA WSZYSTKICH LUDZI W POLSCE I NA CALYM SWIECIE NIE BUJCIE SIE ODWAGI JESTESMY Z WAMI BOG NIEBO ANIOLY JESTESMY Z WAMI NIKT WAM NIC NIEUCZYNI KOCHANI GLOWA DO GORY MY JESTESMY PRACOWNIKAMI SWIATLA Z WOLNAPLANETA.COM OD 2010 ROKU MODLILISMY SIE O ZMIANY TRANSFORMACJE STRASZYLI WAS POLITYCY BO WIEDZIELI ZE Z DNIEM 21-12.2012 BEDOM ZMIANY RZADOW WLADZ NA CALYM SWIECIE KOCHANI JESTESMY Z WAMI CALY CZAS GRATULACJE DLA WAS CALE CHIERARCHIE ANIELSKIE SILY DUCHOWE SAM STWORCA GALAKTYCZNA FEDERACJA SWIATLA JESUS CHRYSTUS SANADA LORD ASTHAR ARCHANIOL METATRON MY JESTESMY Z WAMI WOLNAPLANETA.COM FACEBOOK-ULKA FIGLARKA NASZA KLASA URSZULA FIGLARZ ZOBACZCIE NA WOLNAPLANETA.COM FACEBOOK GRUPA MEDYTACJA SWIATLA ODWAGI JESTESMY Z WAMI ZOBACZCIE FACEBOOK MEHRAN KESHE – ZALORZYCIEL FUNDACJI POKOJOWEJ ODBEDZIE SIE 21.03.2013 POKOJOWA KONFERENCJA

 14. Kto wyjdzie na ulice ?
  Analizując sytuację ekonomiczno-polityczną naszego kraju dochodzę do wniosku że nikt nie zaprotestuje 20 marca br.
  Tak jak w latach 60 i 70 ub. wieku społeczeństwo jest podzielone co w tamtym okresie doprowadzilo do szybkiego stłumienia niezadowolenia ludzi ( demonstrantow)
  Pseudo związki zawodowe będą robiły wszystko aby proces buntu wyhamować ponieważ tak jak na całym świecie związki zawodowe a szczególnie ich przywódcy są powiazani z władzą i nie opłaca im się do0prowadzać do konfrontacji.
  Polacy są zbyt zmęczeni i zmanipulowani aby zrobić cokolwiek, przypomina to chlew gdzie gospodarz rzuci świniom jedzenie a te spokojnie będą czekać , tylko dlatego że maja ciepło i pełne koryto.

  Czas buntów minął , teraz robotnik boi sie o pracę . To nie czasy kiedy strajkowano jak drożał cukier czy zwykła bułka. Teraz obowiązuje hasło płacz i płać .
  Społeczeństwo zobojętnialo i można z nim zrobić co sie chce : podwyższać ceny , utrudnic dostęp do swiadczen medycznych i lekarstw.
  Co pozostaje przeciętnemu polakowi – Wódka. Jej ceny nie zmieniają sie od lat jest tania i ogólnie dostępna. Spoleczeństwo ucieka w pijaństwo. Tak jak kiedys kiedy chłop i robotnik miał dostęp do wódki. Nawet okupant w okresie II wś świadomie rozpijal społeczeństwo chcac uczynić z niego ludzi bezwolnych.

  Dalej dopowiedzcie sobie sami.

 15. Mizia, zanim następny raz będziesz rzucał czary voodoo na teren naszego kraju zastanów się osiem razy. Pewnie nie masz pojęcia jak cierpimy teraz przez twoje zabawy. Voodoo możesz im naskoczyć kiedy mmają po swojej stronie najsilniejszą magię, potwierdzoną w mocy przez Pismo Święte jak sie na tym nie znasz to poczytaj co ta magia potrafi

  http://www.bibula.com/?p=12580

 16. List otwarty Tadeusza Cichockiego jest jest sama esencja naszych zadan,ktore powinnismy przedstawic wladzom nie tylko tak zwanych polskimi,ale europejskim i swiatowym.Caly swiat powinien dowiedziec sie o co chodzi.

 17. Zgoda, że nie wystarczą demonstracje i strajk generalny. PO-landowi potrzebny jest pucz wojskowy i junta sił autentycznie polskich i narodowych. Ale niestety nie widze chetnych

 18. Mizia, Mizia…
  Solidarność, a właściwie związkowe kierownictwo zbierze trochęswoich i pokrzyczą pod Sejmem „złodzieje”, „złodzieje”
  i tyle.
  Póki co solidarnościowi związkowcy mają ciepłe korytka i reprezentują interes własny, nie ludzi, którzy w większości w tym kraju zarabiają ok. 1500 pln.

  Jeśli ktoś twierdzi,że Duda coś „zdziała” to jest idiotą oderwanym od rzeczywistości 🙂
  To sterowane i kontrolowane przez bezpiekę…
  CHhodzi o to by nadmiar pary (niezadowolenie społeczne) poszedł w gwizdek
  Będzie tak jak ostatnim razem.

  1. Tak sie dzieje w calej Europie.Ludzie sobie pokrzycza.Prorzadowe zwiazki podebatuja z przedstawicielami wladz , po czym oglaszaja jakis enigmatyczny belkot zwany w jezyku propagandy komunikatem, o tym ze obrady byly owocne.Efektem owocnych obrad sa jakies kosmetyczne zmianki, ktore maja na celu uspokoic rogrzanych i niezadowolonych reprezentantow roznych grup spolecznych.Zabiegi kosmetyczne sa przygotowywane wczesniej.Zmiany, ktore proponuja rozne partie na uslugach wielkiego finansowego kapitalu sa z gory wiadome , jak i wiadomym jest , ze rezygnacja z nich po owocnych obradach ze zwiazkami zawodowymi nie zmieni niczego .Wlasnie chodzi o to, zeby niczego nie zmieniac , lecz pozorowac zmiany.Do tego celu sluza glupie zaprogramowane uprzednio przez rzady ustawy , aby od nich odejsc i zadowolic przynajmniej przez jakis czas spoleczenstwo.Takim konikiem stalym zajmujacym spoleczenstwa na zachodzie sa reformy oswiaty polegajace na manipulowaniu wakacjami i jak sie okazuje publika chwyta przynete i ludziska walcza, zeby dzieciom wakacji nie skracac.Pomyslodawcy wiedza, ze wakacji nie skroca , ale ludziska sobie pomanifestuja .Takie mechanizmy dzialaja wszedzie.

    1. Historia sie powtarza, ale ludzie nie potrafia z niej wlasciwie korzystac.Polowa myslacych nie glosuje na hochsztaplerow.Druga polowa zaklada sobie i calej reszcie sznurek na szyje.Tak jest wszedzie.Lataja na przedwyborcze , mitingi.Klaszcza w dlonie , popierajac oszustow, a potem biegaja z haslami antyrzadowymi po ulicach.Gdzie tu jest logika?.

    2. Zachipują nas jak złe psy lub nr.na rękę odczytywane promieniami UV.
     Nowa odmiana grypy nazywana była dotychczas “świńską grypą”, lecz na wniosek rządu Izraela przemianowana została na grypę ‘H1N1′. Jest ona nieznanego pochodzenia, jakkolwiek niezależni naukowcy wskazują na możliwość wykreowania jej w wojskowych laboratoriach.
     Wytworzenie światowej paniki, opierającej się na realnym bądź jedynie medialnie spreparowanym zagrożeniu, jest na rękę globalnym koncernom farmakologicznym, które dostrzegają wielkie możliwości zwiększenia swoich zysków. Jest również na rękę współczesnym globalnym elitom, które wykorzystując to wydarzenie mogą przyspieszyć plany kontroli nad ludnością świata, poprzez wyeliminowanie jej części, zewidencjonowanie reszty i poddanie wszystkich rygorom obowiązkowych szczepień. Kolejnym etapem będzie obowiązkowe wszczepienie każdemu mieszkańcowi globu chipu RFID.

     http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ii7c9cfa-j4

     next link : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3uDDlynv–o
     next link: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=kE9fDvFZxP8
     next link: http://stopnwopoznan.wordpress.com/197/#comment-4632

 19. Prezydent B.K. (25 lutego) życzył nowym ministrom (J. Rostowski, B. Sienkiewicz i J. Cichocki) „odwagi w podejmowaniu decyzji brzemiennych w skutkach dla Polski”. Rozumiecie co powiedział?
  A D.T. podkreślił, że powołane dziś osoby „to ludzie, którzy są w stanie sprostać każdemu zadaniu”.
  To spisek przeciw Polsce! i nam Polakom! Mamy to tak zostawić, niech się dzieje to co uknuli?

   1. Majowi, kalendarz Majów, koniec świata – jedni się bali, inni się pośmiali. Niby nic się nie wydarzyło ale… obejrzałam film badacza tej cywilizacji. Pismo obrazkowe, za pomocą którego chcieli przekazać ważne dla świata wiadomości. Wielkie wrażenie zrobił na mnie rysunek obrazujący największe zło. Za panowania Pana Łowów (B.K.?) kobieta brzemienna (Polska?), trzymana przez trzy postacie za ręce i głowę, rodzi jelenia !!!
    Czy taki ból nam szykują?

 20. Pejsata religia KRK jest niezgodna z nasza Slawianska dusza. Naszczac, nasrac, Wszytkich slugusow KRK powiesic. Koscioly zamienic dla przytuliska dla bezdomnych. Protestowac to sobie mozesz ile wlezie. I co zmienia system na nowy pomagdalenkowy. W Polsce nie ma liderow.I nie bylo.

 21. Mizia mlody kestes . Przzyjesz moje lata zakumasz. Podpuszczasz , dajesz tematy sensacje. A nie tedy droga. Nowa Slawia. tedy jest droga. Nasza duch i tym kim jestesmy. Najwiekszy wrog to pejsaty KRK. i kazdy ruch co wrzuca jego hasla jest antypolski. Pierdole KRK, i ich wygodnych idiotow. Agentow systemu. Farbowanych lisow.

  1. Wszystko jest pod kontrola.Niestety.Ruch slowianski tez jest sterowany przez wiadomych.Sojusz panstw slowianskich w powiazaniu z sorosowym Orbanem to wolne zarty.Ruch panslawistyczny juz pejsaci wykorzystywali dla swoich celow.Tym razem prowadza podobna gre, aby wykorzystac ja dla swoich celow.Program stworzenia ruchu narodowego postulowala pierwsza ofiara smolenska na spotkaniu z loza masonska.To daje do myslenia.

 22. Wszystko kontrolowane w Polsce przez pejsatych. Yakze ruch narodowy. Marian to maci bo chce sie do Brukseli na fucha zalapc. To wszystko. On taki narodowuec jak ja szybowiec. Bzdury. Nowa ZSlawia to jest odpowiedz. Reszta to bzdury i strata czau na piedyly. Bryka 20 letnia jest, table z biedronki i telenowela to jest git. 20 lat za pozno. Polacy rozjebali najwiekszy dorobek PRL. Teraz sa dziadami , nikim. A tego kurestwa nie potafia rozjebac. Przerasta to ich. I nie rozjebia bo nie ma nowego programu. Nie ma mysli i koncepyu. Marsze i spedy i co ? a nic. Chuj. Tematy zastepcze.

 23. Bzdury, bzdury. Protestowac sobie mozesz .Z kim i o co? 20 lat za pozno czlowieku. Polski juz nie ma . Rozkradziona. KiEdys pdrozala kilabasa to zaczely sie strajki we Gdansku. Teraz Polak jest niewolnikiem ale ma telenowele i sie ciszy. Polska jest mala kolonia w centrum Euroipy, bez przemyslu z oglupiona ludnoscia zyjaca caly czas jakos zakatolicznona histoiria. Najwiekszy wrog pOLSKI OD LAT TO PEJSATY KRK. rOZJEBAC to w pizdu . WYPIERDOLIC. pOTEM MOZNA O CZYMS DYSKUTOWAC.

 24. data juz znana 5 marzec 2013 – STRAJK ŚLASKI !!!

  W lutym zastrajkować może kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Śląska. Trwają tam przygotowania do gigantycznego strajku – informuje „Rzeczpospolita”.

  Jak powiedział gazecie Dominik Kolorz, szef śląsko-dąbrowskiej „Solidarności”, do największego od 1981 r. protestu większości branż może dojść już w pierwszej dekadzie lutego, ale dokładnej daty nie podał.

  Założony w październiku Międzyzakładowy Komitet Protestacyjno-Strajkowy skupia śląskie oddziały największych central związkowych w kraju. Domaga się on stworzenia ulg dla przedsiębiorstw utrzymujących zatrudnienie w kryzysie (zwolnienia zapowiedziały 534 polskie firmy), wsparcia tych, które odczują skutki pakietu klimatycznego, ograniczenia umów śmieciowych, likwidacji Narodowego Funduszu Zdrowia i utrzymania przywilejów emerytalnych dla zatrudnionych w szczególnych warunkach.

  Uczestnictwo w strajku potwierdzili już m.in. hutnicy, koksownicy, kolejarze i pracownicy zbrojeniówki. Teraz dołączą do nich m.in. górnicy i energetycy.
  PAP

  1. Potem były zamieszki, jakich Polska nie widziała od dziesięcioleci. W stronę policjantów i wojska leciały butelki z benzyną i kamienie, służby bezpieczeństwa odpowiadały pałami, gazem łzawiącym, a nawet – według przedstawicieli ONZ – ostrzałem snajperskim. Prezydent kraju Bronisław Komorowski grzmiał o terrorystycznym spisku i wzywał do szybkiego rozprawienia się z rebelią.

   Gdy bunty ogarnęły większość głównych miast a świstające kule nie odstraszały rozwścieczonych tłumów, władza zmieniła taktykę. Premier Donald TUSK przemówił do rodaków. Zapewnił, że ich zrozumiał. Obiecał obniżenie cen, uwolnienie zatrzymanych i demokratyczne zmiany. Zakazał żołnierzom używania siły. Ale było już za późno, naród nie chciał słuchać. Prezydent salwował się ucieczką do Rosji.
   Rozruchy na ulicach ciągle trwają, a chaos wykorzystują przestępcy byli członkowie partii rządzącej, którzy uzbrojeni plądrują sklepy i mieszkania. Zginęło co najmniej kilkadziesiąt osób, a niektóre źródła podają, że lista ofiar śmiertelnych zawiera już ponad sto nazwisk.
   Większość ofiar to członkowie rodzin polityków partii rządzącej urzędnicy i funkcjonariusze .
   😉

   1. hej zwróć uwagę jak zachowują sie polscy katolicy np na emigracji jak by mogli to utopili by w łyżce wody jeden drugiego za garść euro
    i jaki z tego płynie morał ?

    1. Odpierd…. od wierzących i katolików wypowiadający się – jak masoni dopierdalając się.Nauczcie się żegnać prawą ręką a kiedyś marsz do kościoła i zamilczcie na ww. temat raz na zawsze.

   2. Brednie Mizia.
    Po to by ludek w Polsce siedział cicho wprowadzono ustawę o sprowadzeniu obcych służb i wojsk z zagranicy w ramach „pomocy” do tłumienia masowych protestów.

    A swoją drogą Mizia to okrągłostołowcy z nocnej zmiany nie wierzą w lojalność polskiej policji i wojska i boją się, że nie zechcą strzelać do tłumu więc ściągną z zagranicy z UE, Izraela czy Rosji – ci nie odmówią i będą strzelać nawet do kobiet w ciąży i małych dzieci poniżej 13 roku życia – niedawno władza pozwoliła na użycie broni w przepisach odnośnie strzelania do kobiet w ciąży i dzieci!

    Boją się nawet ciężarnych i dzieci i nie ufają rodzimym pałom, których karmią przywilejami mundurowymi obawiając się, że mogą odmówić wykonania rozkazu pacyfikacji.

    Gdy dojdzie do rozruchów to rządząca HAZARIA sprowadzi pretorian z zagranicy, a ci będą strzelać do mniej wartościowego narodu zbuntowanych Polaczków.

    1. jakie brednie?

     a pozatym co ty myślisz ze oni mają monopol na strzelanie

     albo ze ja bedę stał jak domnie by ktoś wymierzył zejdź na ziemie LUDEK JUŻ NIE TEN CO W LATACH 80

     do zwartych oddziałów sie lepiej strzela krutkimi seriami

     ZOBACZYNY

    2. ZAPAMIĘTAJ JEDEN TRUP PRZY INTERWENCJI – SPOWODUJE LAWINĄ TRUPÓW – APARATCZYKÓW

     FUNKCJINARIUSZY – MOBYWATELE TEŻ BĘDĄ DZIAŁALI KŁAMSTWEM PODSTEPEM PODŁYM ODWETEM

     ŻEBY ZABOLAŁO – UDERZENIAMI BEZPOŚREDNIMI I POŚREDNIMI W INNE OSOBY
     W PRACY W DOMU NA ULICY GDZIE KOLWIEK

     ALBO ODEJDĄ BEZKRWAWO ALBO ….

     1. chłopie zejdź na ziemie z tym ich monopolem NIE TE CZASY NIE TE GRANICE NIE CI LUDZIE

      JEŚLI SPROWOKUJĄ I BEDĄ PACYFIKOWAĆ BRONIA PALNĄ TO SIĘ ZDZIWIĄ – NIE BEDZIE TO WOJNA PAŁY GUMOWE NA SZTACHETY

      Z MONOPOLEM NA STRZELANIE WŁADZY DO LUDZI

      http://www.tvn24.pl/skorpiony-i-pistolety-cz-po-6000-zl-cbs-zatrzymuje-za-handel-bronia,308783,s.html

      „Schodziło na pniu”

      Z ustaleń policji wynika, że grupa miała w Czechach swojego rezydenta, u którego zaopatrywała się w broń. Potem dostarczała ją polskim gangom. Sprzedawała głównie pistolety maszynowe Skorpion i pistolety marki CZ. Gangsterzy płacili po 6 tysięcy złotych za sztukę.

      – To wyglądało mniej więcej w ten sposób: człowiek, który był tam w Czechach, organizator tego wszystkiego, jak już miał kilka sztuk broni, to dawał znać tutaj do Polski. Wtedy jechała po nią specjalna ekipa, odbierała towar i przywoziła tutaj do Polski – opowiada Nowak.

      – Praktycznie wszystko schodziło na pniu, bo grupa mieła już wcześniej zamówienia. Wiadomości rozchodziły się… powiedzmy, taką pocztą wewnętrzną, pantoflową. Inne grupy w Polsce wiedziały, że tutaj w Krakowie jest taka grupa, która się tym zajmuje, więc składały po prostu zamówienie, a ci, mając broń, jechali po nią i przywozili do Polski – dodaje.

      WIESZ ILU LUDZI W POLSCE NIE BĘDĄCYCH BANDYTAMI POSIADA BROŃ NIE ZGŁOSZONĄ – zakupiąna różnie

      bo nie wierzy w skuteczność polskiej milicji III R.P

      gdyby policja podała szacunkowo ilości NIELAGALU TO OSIWIAŁ BYŚ

      1. III R.P MA ZA SWOIMI BRUDNYMI PAZURAMI TAKIE SPRAWY ZATEM – NIE SĄDZĘ ABY DANO IM SPOKÓJ TAK JAK KISZCZAKOWI I JARUZELOWI

       =======================
       Po niemal dwóch latach od tragicznej śmierci działaczki Warszawskiego Stowarzyszenia Lokatorów Jolanty Brzeskiej prokuratura opracowała jej profil psychologiczny.

       Spalone zwłoki lokatorki, która pozostawała w konflikcie z warszawskim kamienicznikiem Markiem Mossakowskim znaleziono 1 marca 2011 roku w Lesie Kabackim.

       Prokuratura okręgowa prowadzi od tamtego czasu śledztwo w sprawie ewentualnego doprowadzania kobiety do samobójstwa, nie wyklucza jednak, że było to zabójstwo.
       Z opracowanego profilu psychologicznego Jolanty Brzeskiej wynika, że nie przejawiała ona skłonności autodestrukcyjnych.

       Działacze lokatorscy przypominają, że przez kilka miesięcy warszawska prokuratura lansowała wersję samobójstwa, a prowadząca dochodzenie policja starała się skierować sprawę właśnie na te tory. Działo się tak pomimo, że zmarła została spalona wolno palącym się płynem, który dodatkowo niszczy ślady. Nie było również wiadomo w jaki sposób znalazła się w miejscu śmierci.

       Przez dłuższy czas policja nie zwracała uwagi na kamienicznika oraz jego współpracowników. Według obecnych na miejscu działaczy lokatorskich również policyjne przeszukanie w mieszkaniu zmarłej było prowadzone pobieżnie, w niedbały sposób.
       Skandalem jest, że przez kilka miesięcy próbowano udowodnić wersję jakoby Jolanta Brzeska sama spaliła się w środku lasu i odwrócić uwagę od podejrzeń wobec kamienicznika. Dotychczas jedynymi osobami, które stanęły przed sądem w związku z tą śmiercią byli działacze lokatorscy obwinieni przez policję o zorganizowanie nielegalnej pikiety poświęconej pamięci Jolanty Brzeskiej.

       Piotr Ciszewski

       1. „Sztyletnicy” wykonali w latach 1862-64 ponad tysiąc podobnych wyroków. Była to konspiracja w konspiracji i dlatego nie prowadzili oni żadnej dokumentacji, a historycy do dzisiaj nie znają większości ich nazwisk oraz dalszych losów.

        Ci młodzi chłopcy byli zwykłymi czeladnikami z różnych warsztatów, dorożkarzami, szewcami i cyrulikami, a dla zwiększenia postrachu swoje akcje najczęściej przeprowadzali w biały dzień i nierzadko przy świadkach.
        Ich brawura i pomysłowość doprowadziły do takiej sytuacji, że żaden miejscowy zdrajca albo generał lub oficer carskiej policji, poborca podatkowy czy ktokolwiek współpracujący z zaborcą nie był pewien dnia ani godziny i drżał ze strachu w obawie, że zbliżający się akurat policjant, urzędnik, lokaj albo dostojna dama niosą mu właśnie śmierć.

      2. W UK jak mieszkałem podszedł do mnie łepek z gangu z 13 lat i zapytał czy nie chcę kupić broni, wyciągnął szmatkę w której zawinięty był fajny pistolecik, chciał 400 funtów, powiem tak teraz jak masz gdzie wygwintować lufę po gazówce i umiesz to zrobić ta kżeby Ci ręka nie drgnęła to pistolecik jak ta lala, więc po co płacić tyle szmalu…

  2. To o co chodzi? bo tu piszą o ulgach dla przedsiębiorców, likwidacji NFZ, pakiecie klimatycznym a gdzie indziej, że
   „Solidarność podejmuje wielka ofensywę, żeby ten rząd jak najszybciej odszedł od władzy – mówił przewodniczący S.”

   1. 2- 5 -16 – 20 MARCA WIELKIE DEMONSTRACJE WSZYSTKICH ŚRODOWISK –

    WYGLĄDA NA TO ZE PRZYSZŁA KRYSKA NA TYSKA 🙂

    JAK LUDZI KUPA TO I HERKULES DUPA 🙂

 25. znaczy że co?znowu będzie spalone krzesło a nie zadowoleni będą wrzucać papier do dupy na drzewo pod sejmem?

     1. powiem tak 90 % deklaruje ze sa katolikami a tak na prawde max 20% nimi jest rzady po to poklosie stanu ducha jaki panuje w tym kraju same protesty i strajki nic nie dadzą jeśli ludzie się nie nawrócą i nie zmądrzeją może dojść tylko do fikcyjnych zmian na razie czarno to widze ale mogę sie mylić

      1. Najgorliwsi katolicy w rzadzie.W nieludzki sposob skubia ludzi.Dekalog chyba tylko im sluzy do przykrywania zbrodni popelnianych na narodzie.Czynia te zbrodnie w obecnosci ukrzyzowanego Chrystusa w sali parlamentarnej.Ot chrzescijanie.Tfuj…

       1. O RANY CAŁA TA KRK Z MAŁYMI WYJATKAMI TO MASZYNKA DO ROBIENIA KASY I SPOSÓB NA WYGODNE ŻYCIE

        DLA LUDZI KTÓRZY SĄ WYGODNI – PRAWIE JAK ARMIA WYPEŁNIASZ POLECENIA BEZMYŚLNIE MASZ BYT DO KOŃCA DNI ZAPEWNIONY

      2. Armia to ludzie pozyteczni, choc nie zawsze uzywani do dobrych celow.Armia ksiezy to prozniaki.

      3. Ciągle dojebujesz się do wiernych niczku: 'marysio_podobna' odmówię różaniec za twój przygłupi łeb obyś trochę zmądrzała.Wstąp do partii 'Palikotka' V RP tam dasz u niego upust jadąc nam po łbach bez pozdrowień dziadek Marian

  1. JAKI SZTUCZNY BĘDZIEMY UŻYWALI PRAWDZIWEGO SZNURA

   A 16 MARCA – SOLIDARNOŚĆ – DUDA COŚ POPISKUJE O STRAJKU GENERALNYM

   5 MARCA OPZZ – TEŻ COŚ O GENERALNYM

   1. I TYLKO JAKOŚ RUCHU NARODOWEGO NIE WIDAĆ W INICJATYWACH – KOLEJNY DOWÓD ????

    WOLĄ SIE PRZEPYCHAĆ Z JAKIMIŚ PEDAŁAMI NA UCZELNIACH W GRUPKACH KILKUNASTOOSOBOWYCH

    KOMU TO SŁUŻY ???

    1. Po owocach ich poznacie.Jesli umywaja rece i ne staja w obronie uczciwych , pokrzywdzonych ludzi to oznacza, ze maja inne cele , a szczegolnie polityczne.

      1. Beda miec sekte pancernej brzozy i obowiazkowe wycieczki pod sciane placzu organizowane przez sekte rydzykowska.

   2. Pracownicy-Niewolnicy czekają aż im Duda rozkaże jakby własnego rozeznania nie mieli i nie wiedzieli co trzeba zrobić..
    Dobrze wam? To dobrze wam tak!

     1. duda jak narazie chce zmienic rząd ale po dobroci, prosbą, apeluje aby uciszac wk… tłum i aby nie doszło do spontanicznych protestów! sprzedaczyk..bo inaczej tego nie nazwac nie mozna! własnie teraz jak w narodzie wrze trzeba isc za ciosem!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: