NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY! RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

a widzisz donald.. „PEDAŁOWANIE” jest niebezpieczne – ROZPAD PLATFORMY

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tusk stawia ultimatum.

Albo się dogadamy, albo pojutrze dzielimy klub na dwie czy trzy części i będę prosił każdy klub z osobna, żeby wspierał rząd – miał powiedzieć Donald Tusk podczas spotkania z posłami PO. Według bardzo szczegółowej relacji, którą przedstawia „Newsweek”, premier bardzo ostro potraktował Jarosława Gowina. – Jarek, przecież muszę poświęcać tysiące godzin, żeby łagodzić konflikty, które wszczynasz – oświadczył.

W środowym spotkaniu stawiła się ponad setka parlamentarzystów Platformy. – Stało się coś dramatycznego. Minister Gowin dostaje w Sejmie oklaski od PiS. Jeśli nie zatrzymamy tego teraz, nie zatrzymamy tego już nigdy – przestrzegał premier. – Konserwatyści mówią o głosowaniu zgodnie z sumieniem. Ja tego będę bronił, ale po co się spotykacie dwa razy w miesiącu? To nie jest kwestia sumienia, to kwestia frakcji – mówił Tusk.

– Mimo płomiennych zapewnień Jarka wiem, że szykujecie kolejne spotkania. Bez znaczenia, czy zorganizuje je Jarek, czy ktoś inny. Jeśli się odbędą, potraktuję to jako definitywny koniec współpracy i zaproponuję pokojowe rozstanie dwóch grup. Chyba macie dobrą pamięć, wiecie, że w przeszłości już to robiłem – podkreślił.

Gdyby konserwatyści w PO doprowadzili do rozłamu w partii i założyli własną formację, to nie mogliby liczyć na miejsca w nowym Sejmie. Ich ugrupowanie zdobyłoby zaledwie 4 proc. głosów – wynika z sondażu Homo Homini dla „Rzeczpospolitej”.

Pojawienie się na scenie politycznej nowego podmiotu byłoby mocno nie na rękę Platformie, bowiem według badania straciłaby na jego rzecz kilka procent głosów. PO mogłaby liczyć na 27 proc. poparcia, czyli tyle samo co PiS, a w sondażu sprzed dwóch tygodni – na 30 proc.

Pocieszeniem dla konserwatystów może być to, że broniąc swojego prawa do głosowania w sprawach światopoglądowych zgodnie z sumieniem, mają większość Polaków po swojej stronie. Aż 63 proc. respondentów ocenia, że politycy w głosowaniach powinni kierować się właśnie sumieniem. Według 13 proc. decydujący winien być program swojej partii, prawie 12 proc. – dyscyplina klubowa, a 3 proc. – sondaże opinii publicznej.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

9 thoughts on “a widzisz donald.. „PEDAŁOWANIE” jest niebezpieczne – ROZPAD PLATFORMY

 1. Co to niby znaczy „pedałowanie”? To ma być jakaś inwektywa pod adresem osób homoseksualnych? Jeśli tak, warto przemyśleć sobie pewną bardzo prostą sprawę:

  KORZYSTANIE Z KOMPUTERA I POGARDA DLA GEJÓW? TO SIĘ WZAJEMNIE WYKLUCZA.
  Dlaczego?
  Otóż, GDYBY PEWIEN „PEDAŁ”, ALAN TURING, NIE SKONSTRUOWAŁ PROTOTYPU KOMPUTERA, byc może niektórzy nie mieliby dziś gdzie głosić swoich „mądrości”.

  TROCHĘ POKORY zatem.

  1. pedały sa byli i bedą – ale niech nie bedą tak nachalni

   JEST WIELU PEDAŁÓW KTÓRZY CHCĄ SPOKOJU A NIE REKLAMY

   TE NACHAŁY TECZOWE ROBIĄ WIECEJ SZKODY TYM ZWYKŁYM NORMALNYM

   I TO NIE JEST MOJA OPINIA TO OPINIA WIELU PEDAŁÓW NIE PRAGNĄCYCH ROZGŁOSU – A TYCH JEST O WIELE WIECEJ NIŻ PEDAŁÓW WOJOWNICZYCH

   1. I znowu ta pogarda. Ja bym spytał raczej osoby homoseksualne, czy wg ich opinii nazywanie ich „pedałami” nie uwłacza przypadkiem ich godności?

    1. NIE UWŁACZA – NAWET BIEDRON W TV POWIEDIAŁ ZE TO ZWROT STARY I PRZYWYKLI NAWET POWIEDZIAŁ ZE GEJ TO BRZMI JAKOŚ DZIWNIE I WYCZUWA SIE W ROZMOWIE SZTUCZNOSC TEGO OKREŚLENIA

     CZYLI GŁUPIO SIE CZUJE I PEDAŁ

     1. Żaden ze znanych mi homoseksualistów nie lubi tego słowa i go nie uzywa. Sam tez uważam je za poniżające. No, cóż, widocznie poglądy pana Biedronia raz są niewygodne (gdy jest nachalny?), a raz wygodne (gdy się chce umotywować mowę pogardy?).

 2. Watykan takich chroni wręcz nagradza, też się rozpadnie? Pieronek oficjalnie o pedofilii – była jest i będzie!

  1. Nie tak szybko sie rozpadnie chyba.Maja w zanadrzu powrot do tzw.chrzescijanskich zrodel w postaci Jezusa.Nie brakuje Jezusowego lobby na roznych forach , ktore o koronacje zabiega , czyli zjednoczenie roznych odlamow religii majacej zrodla w chrzescijanstwie wywodzacym sie z judaizmu.Takie byly poczatki kosciola katolickiego, do ktorego odtworzenia daza rozne sekty, aby wypelnilo sie starotestamentowe proroctwo.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: