NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY! RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

BEZ TYTUŁU…..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zadufany w sobie, rozkapryszony jak na celebrytę przystało Donald Tusk – premier odczuwający stały dyskomfort z niemożności załapania się na lepszą fuchę w UE, zapomina, że rano to on przychodzi do roboty, a dopiero wieczorem ma wolne. W Polsce.
Aha, gdyby ktoś miał pytanie celne, dociekliwe i obnażające, czy jest tak, że ja faceta nie lubię, to niech tego pytania zaniecha. Ja tego faceta rzeczywiście, zwyczajnie nie lubię. Myślę, że nie ma to zresztą dla niego żadnego znaczenia, nawet jeśli tę liczbę pomnożyć przez kilka milionów. W innych krajach on popularności szuka.
Czy ja się czepiam?
Oczywiście, że tak i nie obchodzi mnie Kaczyński, Gierek, Gomółka, a nawet Piłsudski. Nie chce mi się gadać o historii odległej, przeważnie zresztą socjalistycznej z niewielkimi dewiacjami. Interesuje mnie dlaczego nie można tego przerwać choć różne “opozycje” biorą się do tego, to jedynie potrafią to tę tragiczną farsę kontynuować. Skojarzenie z “Folwarkiem zwierzęcym”, jak najbardziej uzasadnione.
Polska gospodarka, która tak po prawdzie nie istnieje ma odporność na kryzys podobną do chińskiej. W jednym i drugim kraju uzasadnienie jest właściwie to samo. Ani u nas ani tam nie płaci się ludziom za pracę, zatem niemal wszystkie wygospodarowane pieniądze znajdują się w kieszeni państwa. Tedy jeśli jakkolwiek jeszcze przędzie, to niczyja zasługa a wina raczej, bo nielicznym służy.
O co mi chodzi?
Czekam na młodych, tych którzy zluzują mnie z pracy do dnia sądu ostatecznego, bo nie mam złudzeń, że wiek 67 lat to tylko taki etap przejściowy, po którym przyjdą kolejne. Dziewczyny, chłopaki weźcie się trochę za siebie, bo nikt wam nie pomoże. Przestańcie się pieścić – to jest wasz czas i nie traćcie go na złudzenia. Matka, ojciec i inni bliscy wam ludzie zrobili co się dało, czasem drogą niemałych wyrzeczeń, abyście mogli żyć godniej od nich. Czy to się ma zmarnować?
Jakim prawem macie uciekać z tego kraju, by szukać chleba? Bo grupa cyników wymyśliła sobie, że to nie ich pole, nie ich las, rzeka i oddali to w dzierżawę jeszcze większym cynikom niż oni? A odadzą za bezdurno.
Cóż nas może obchodzić wyż czy niż demograficzny. Armia zatrudnionych na nasz koszt urzędników jest i była tam od tego, żeby odpowiednio reagować na niekorzystne zmiany – czyli reagować wcześniej. Zwiększanie etatów urzędniczych temu nie służy. Wręcz przeciwnie – ma miejsce coraz większa rozlazłość.
Czy coś może zmienić masowe zwalnianie urzędników?
Raczej nie, choć nie o fakt, że zasilą rzesze bezrobotnych mi chodzi. Mieli czas i środki by to zjawisko rozumnie kontrolować, zabrakło wiedzy lub woli, aby się ze swoimi pomysłami przebijać. Szkoda, bo nie uwierzę, że takich pomysłów nie mieli.
Prawdziwy problem leży jednak gdzie indziej. Eutanazja staruszków poprzez galerniczą pracę i przepędzanie młodych z kraju prowadzi wprost do sytuacji w jakiej znaleźli się rodowici Amerykanie. Znaleźli się w rezerwatach, bo zwyciężyły siły “postępu”.
Po co polować na bizony, skoro otrzymasz porcję karmy powstałej po przetworzeniu bizona na paszę o nazwie powiedzmy – “bizon z pieca wg. przepisu babuni”? Dodatkowym plusem, (tzw. plusem dodatnim) jest fakt, że z jednego bizona uda się wytworzyć kilka wagonów wędlin co możemy zaliczyć do wyrachowanych technologii kosmicznych na użytek szaraczków.
Jaki jest sens zmuszania starych ludzi do pracy, której nie ma? Jeśli ona będzie i dodatkowo będzie lepiej opłacalna jak obiecują kłamcy, to ludzie sami przy tej pracy pozostaną – bez przymusu.
Umówiliśmy się kiedyś (tzw. porozumienia bata z dupą), że ja pracuję do 65 roku życia, a oni potem zwracają mi zapłacone składki w formie emerytury. Wyszło do bani, więc dlaczego miałbym dziś będąc bogatszym o wiele dziesiątków lat doświadczeń zaufać recydywiście w kłamstwie?
Postrzeganie polityków jako ludzi, którzy cokolwiek dla nas załatwią jest właśnie zgodne z zachowaniem niemot bezmyślnych i ubezwłasnowolnionych. Czy już nigdy nie zrozumiemy, że to my ich utrzymujemy, a nie oni nas. A utrzymujemy ich na znakomitym poziomie, choć nawet ci z najwyższej listy płac jak Kwaśniewski czy Wałęsa ubolewają nad znikomością swoich apanaży. Przynajmniej jeden z nich powinien potrafić rachować – chyba nie za dużo wymagam. No dobrze – żartowałem – za dużo.
Już to kiedyś pisałem, ale powtórzę raz jeszcze. Ja już sobie jakoś poradzę, bo do niewygód przywykłem. Was – młodzi – szczerze mi żal.
Aha, Donaldzie Tusku jeżeli istotnie zostaniesz szefem Komisji Europejskiej – z Bogiem – naprawdę zapracowałeś, przynajmniej tu wykazałeś jakąś konsekwencją.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

9 thoughts on “BEZ TYTUŁU…..

 1. Watykan rządzi, Watykan knuje,
  Watykan akcje nowe szykuje,
  „Czarni” panują, głupoty plotą,
  Do mózgów włażą polskim idiotom.

  W gumiokach włażą, pieśni śpiewają,
  Datki „co łaska” chętnie zbierają,
  Panują w mieście, w siole i w gminie,
  Tu władza „czarnych” nigdy nie minie.

  Granic dla siebie żadnych nie mają,
  Wszystkich dokoła umoralniają,
  Przed nimi klęczy poseł, senator,
  Prezydent, premier i reformator.

  Klęczy dyrektor, majster, kierownik,
  Znana sportsmenka, młody bojownik,
  Klęczy modelka, klęczy pątniczka,
  Stara dewotka i młoda piczka.

  Naród przed nimi padł na kolana
  I hymny pieje dla nich olbrzymie,
  A oni rządzą, sądzą i knują!
  Miał rację Juliusz – że zguba w Rzymie!
  wierszyk z sieci.

 2. O właśnie, „dlaczego nie można tego przerwać”? wręcz rozpełza się to coraz dalej. To jest wielkie i straszne zło.
  Nie jest to problem tylko Polaków, przecież próbują zmienić to także inne narody, Grecy, Hiszpanie, Francuzi, teraz Bułgarzy a po zmianie… od nowa po staremu!
  Młodzi wiadomo – gniewni i buntowniczy i mają rację ale to starsi, wiedzący więcej, powinni powiedzieć co i jak zrobić.
  Nawołują „obudźcie się” i co dalej po przebudzeniu? bo na razie chodzimy niczym zombie, Spacerujemy w Marszach Niewolników. Prosty człowiek wie, że trzeba kuć żelazo póki gorące! a światli i wykształceni studzą – tak się nie robi. Może to tylko sondowanie społeczeństwa czy jesteśmy wystarczająco zniewoleni i zgodzimy się na wszystko (śluby homo, aborcję, eutanazję, jedną wiarę, jeden rząd).Wiemy, że dążą do stworzenia Stanów Zjednoczonych Europy a tradycje i więzi narodowe są w tym przeszkodą.
  Oni mają cel i dążą do niego a my nie mamy wytyczonego celu.

  1. POPIERWSZE INNE NARODY NIE DOSTAJA TAK W DUPĘ – GRECY KRYZYS?? REALNA PENSJA NAHNIŻSZA 850 EURO

   CENY JAK W NIEMCZECH

   POLAK REALNA PRAWDZIWA PENSJA 70% POLAKÓW TO 350 EURO !!

   rozwalić i co dalej?

   POWOŁAĆ RZĄD TYMCZASOWY LUB RADĘ TYMCZASOWĄ OGŁOSIĆ WYBORY WEDŁUG 1 MANDATOWYCH ZASAD

   DO RADY POTRZEBA 5- 10 PATRYJOTÓW

   JAKI PROBLEM

   1. Niemiec za skromną dniówkę ma bak paliwa…
    Z gazetki z Lidla niemieckiego i francuskiego 1kg karkówki=4euro, piers z indyka=6e zarobek najmniejszy 1,300e…

 3. mój post na trojmiasto,pl o ustawie „pomocy braterskiej” doczekał się aż dwóch odpowiedzi czyli wyzwiska od nazioli, za to tematy takie jak „maluszki w przedszkolu” albo inne mają po 200 odpowiedzi. Ja dalej nie wiem jak się dowiedzieć, o której i gdzie demonstracja w Gdańsku, bo fejs wymaga loginu. Jakaś padaczka. Z innych wątków mój pot o ustawie został usunięty przez moderatora. Mizia nie ma nadziei, ten naród jest udebilniony w stopniu wprost proporcjonalnym do uciśnienia przez polityków. Żarcie, sranie, chlanie, płodzenie dzieci i kredyty na super m2 które mają akustykę bud dla psów stało się meritum dzisiejszych młodych. To już nie istoty wolne, to zaprogramowane zombie. Nie ma kurwa nadziei. Ktoś załozył post że czas zrobic strajk, pod spodem 122 odpowiedzi, większość to bojówki wyzywające od pisorów i nazioli i mocherów.

 4. cyt:”Aha, gdyby ktoś miał pytanie celne, dociekliwe i obnażające, czy jest tak, że ja faceta nie lubię, to niech tego pytania zaniecha. Ja tego faceta rzeczywiście, zwyczajnie nie lubię. ja go kur…a nienawidze!
  ot tak! mam dar spojrzenia w wtarza i wiem czy człek jest dobry,fałszywy czy nie… otoz od samego poczatku widze zakłamanie i fałsz, obłude w jego kaprawych slepiach……

 5. Tusk nie wie na co sie rzuca myslac o posadzie w UE. Polacy na zachodzie sa bardziej uswiadomieni, niz rodacy mieszkajacy w Polsce i nie maja nic do starcenia deminstrujac swoje poglady. Czekamy na ciebie Tusku. Czekaja transparenty, grupa niezadowononych. Media glownego nurtu ci nie pomoga, a wreszczie jakas telewizja pokaze nasza pogarde. Wrocisz na swoje podrowko. Tylko jak dlugo tak wytrwarz bez chamry ochrony.

 6. No to przynajmniej jesteśmy nareszcie w domu panie Miziak ! hahahahahaha i tym artykułem zawarłeś całą prawdę o Polsce !!!
  J.M.H

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: