NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

WOJNA DOMOWA W POLSCE już wiosną – opinia naukowców realne !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ogromne plamy na Słońcu 2013-02-21 (12:51)

NASA zaobserwowała bardzo aktywny obszar na powierzchni naszej dziennej gwiazdy. Czy oznacza to, że wkroczyliśmy już w okres jej maksymalnej aktywności, która zaowocuje silnymi burzami magnetycznymi?

Na Słońcu pojawiła się grupa plam, których wielkość aż sześciokrotnie przekracza promień naszej planety. Obszary te zarejestrowała sonda Solar Dynamics Observatory (SDO) w dniach 19-20 lutego 2013 roku.

Plamy bardzo szybko ewoluowały w tzw. regiony delta, czyli obszary o polaryzacji przeciwnej do tej, która występuje dookoła nich. Mogą one powstawać m.in. poprzez łączenie mniejszych plam, które znajdują się blisko siebie. Co więcej, zwykle w pobliżu występuje kilka regionów delta (jak widać na zdjęciu powyżej). Z tej właśnie przyczyny takie plamy mogą być źródłem najsilniejszych wybuchów słonecznych należących do klasy X.

Naukowcy z NASA twierdzą, że choć regiony już w tej chwili są ogromne, to mogą jeszcze urosnąć. Już teraz plamy zachowują się niestabilnie, więc bardzo prawdopodobnym jest, że w ciągu najbliższych dni zaobserwujemy silny wybuch w tym obszarze.

W ZWIĄZKU Z POWYŻSZĄ INFORMACJĄ NALEŻY WZIĄŚĆ  POD UWAGĘ OPINIE NAUKOWCÓW

NALEŻAŁO BY DODAĆ ŻE PODCZAS „MUZUŁMAŃSKIEJ REWOLUCJI”

wystąpiła hiper aktywność słoneczna

REWOLTY KTÓRE DOTKNĘŁY TE KRAJE 

BYŁY POKŁOSIEM NARASTAJĄCYCH NAPIĘĆ SPOŁECZNYCH

A JAK WIEMY W POLSCE SYTUACJA JEST NADZWYCZAJ NAPIĘTA 

NIEZADOWOLENIE SPOŁECZNE SIĘGA ZENITU !!

A WIĘC CZY KATALIZATOREM REWOLUCJI MOŻE BYĆ HIPER AKTYWNOŚĆ SŁOŃCA………

Cykle słoneczne i ludzkie

 zachowania

Czy cykle wojen i pokoju mogą być związane z cyklami aktywności Słońca? Niektórzy naukowcy utrzymują, że geomagnetyczne burze mają wpływ na fale mózgowe i poziom hormonów, powodując tym samym szereg różnych reakcji, głównie u osobników płci męskiej. Chociaż niewielka liczba kobiet również może odczuwać skutki takich burz, to jednak ogólnie biorąc zdają się one być mniej podatne na zmiany w zachowaniu Słońca. Reagując na zmianę poziomu hormonów, część mężczyzn może przejawiać rosnące rozdrażnienie i agresywność, podczas gdy inni wzrost kreatywności.
Okazuje się, że wzrost aktywności Słońca powoduje zwiększenie liczby epizodów psychotycznych u niestabilnych psychicznie jednostek. Chociaż niektórzy łączą takie zachowania z fazami Księżyca, dr Robert Becker i jego współpracownicy wykazali w roku 1963, że zmiany na Słońcu prowadzą również do zauważalnego wzrostu aktywności psychotycznej i że te reakcje nie są ograniczone do kilku szczególnie wrażliwych lub pechowych jednostek.
Z danych wynika, że wojny i międzynarodowe konflikty wybuchają najczęściej, kiedy nagle powstają lub nagle zanikają plamy na Słońcu oraz w okresach występowania bardziej intensywnych geomagnetycznych burz. Co więcej, takie wzrosty aktywności Słońca korelują również z okresami, w których dochodzi do większej liczby wypadków i zachorowań, jak również wzrostu liczby przestępstw i morderstw. Pod wpływem tego elektromagnetycznego skażenia pozostaje cała biosfera i ludzkie zachowania zdają się również być jego wynikiem.
Nie wszystkie burze geomagnetyczne mają destrukcyjny charakter, niemniej, jak pokazuje przegląd historii konfliktów, te ekstrema słonecznej aktywności mogą mieć również wpływ na okresy ich występowania. Dane dotyczące cykli wojen i pokoju obejmują okres co najmniej 2500 lat. Są tacy, którzy uważają, że można je prześledzić nawet jeszcze dalej w przeszłość, lecz dane obejmujące ten wcześniejszy okres nie są dostatecznie wiarygodne. Są też tacy, którzy będą argumentować, że zawsze gdzieś toczy się wojna, tym niemniej zapisy dowodzą, że mamy do czynienia z narastaniem i opadaniem konfliktów w ramach niemal regularnych cykli.
Już w roku 1915 niektórzy naukowcy zaczęli dostrzegać związek pomiędzy aktywnością Słońca i ludzkimi zachowaniami. Pionierem tych prac był rosyjski uczony Aleksander Leonidowicz Cziżewskij, który zauważył, że masowe zmiany ludzkich zachowań korelują z cyklami plam na Słońcu.
Następny krok w tej dziedzinie wykonał w latach 1930. profesor Raymond Wheeler, historyk z Uniwersytetu Kansas. Jego badania dostarczyły liczbowych danych na temat ostrości poszczególnych bitew w powiązaniu z cyklami aktywności Słońca. Edward Dewey poddał jego dane analizie statystycznej, która potwierdziła istnienie owych cykli wojennych, jednak autor nie był w stanie zdefiniować ich zależności od cykli plam na Słońcu, ponieważ posiadane wówczas dane były niedostateczne. W rezultacie bardziej szczegółowych analiz badań Wheelera przeprowadzonych w latach 1980. ten związek stał się wyraźnie widoczny.
Dokładniejsze badania danych wykazały istnienie wzorca okresów, zgodnie z którym wojny wybuchają najprawdopodobniej w kluczowych punktach cykli plam na Słońcu. Dochodzi do tego wtedy, gdy aktywność geomagnetyczna zmienia się gwałtownie w momencie wzrostu aktywności Słońca lub w malejącej części cyklu, kiedy plamy na Słońcu gwałtownie zanikają. Dodatkowo możemy zauważyć, jak niekorzystnie wpływa to na mechanizmy fizjologiczne, takie jak rytmy fal mózgowych i poziomy hormonów.
Innymi słowy, wojny mogą być rodzajem masowej psychozy. Wiedząc o tych zależnościach, możemy przewidywać kiedy wystąpi wzrost agresywności.

m…a.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

10 thoughts on “WOJNA DOMOWA W POLSCE już wiosną – opinia naukowców realne !!!

 1. dzis z sieci… napisał niejaki ojciec.
  niech wiedzą, kto im robi wodę z mózgów!!!Dzień dobry TVN prowadzi Bartosz Węglarczyk,wnuk jednego z największych stalinowskich zbrodniarzy, osobiście torturującego bohaterów z NSZ, WIN i AK [chodzi o osławionego Józefa Światłę] TVP2 Panorama prowadzi Hanna Lis,córka kanalii z okresu stanu wojennego [Waldemar Kedaj]. Czy wiele się zmieniło od tamtych czasów? TVP1 Wiadomości prowadzi Piotr Kraśko,wnuk jednego z czołowych komunistycznych cenzorów [Wincentego Kraśki], syn PRLowskiego ministra ds wyznań [Nie wiem, czy nie zaszła pomyłka: Tadeusz Kraśko, ojciec Piotra, jest dziennikarzem]. TVN24 Kropka nad i prowadzi Monika Olejnik,córka funkcjonariusza SB [Tadeusz Olejnik],konfident służb PRL, pseudonim Stokrotka. TVN Kuchenne rewolucje prowadzi Magda Gessler,córka PRL-owskiego dziennikarza i agenta SB [Mirosława Ikonowicza]. TVP2 Tomasz Lis na żywo,syn wysokiego OFICERA Ludowego Wojska Polskiego [Imię nieznane]. TVN24 Szkło kontaktowe prowadzi Grzegorz Miecugow,syn stalinowskiego dziennikarza znanego z podpisania się pod Apelem krakowskim[Bruno Miecugow] TVN Kuba Wojewódzki Show,syn funkcjonariusza SB i PRL-owskiego prokuratora [Bogusława Wojewódzkiego] Życzymy przyjemnego odbioru ! Zakładamy, że oni robią kariery we wszystkich miastach i miejscowościach. Komuchów i ubeków trochę jednak było i oni nie zniknęli, ale dzięki okrągłemu stołowi zmienili książeczki partyjne na czekowe. Dlatego zachęcamy: piszmy o nich. My nie uważamy, że dzieci odpowiadają za czyny rodziców, ale jeżeli korzystali (a skorzystali) z tak niegodziwie zgromadzonych dóbr, to jest to już ich odpowiedzialność

  wg zasady płemieła „polskosc to nienormalnosc” – http://fakty.interia.pl/polska/news/gpc-ministerstwa-pozbywaja-sie-symboli-narodowych,1895679

 2. Mizia nie chce cię wkurwiać, ale zespół Macierewicza zmienił zdanie w sprawie zamachu-http://wiadomosci.wp.pl/kat,18011,title,To-byla-awaria-w-prezydenckim-TU-154,wid,15355139,wiadomosc.html

  Mnie to oczywiście zwisa i tylko pokazuje, to co pisałem od początku na temat tej całej szopy z zamachem, ale ludziom, którzy uwierzyli tym „ekspertom' musi być cholernie głupio.

  Ja znam nasze elyty i słowo klucz do tej katastrofy jest u mnie jedno i to samo już kilka dni po katastrofie -„Presja”-główna i bezpośrednia przyczyna, a wszystkie wątki poboczne, to tylko próba rozmycia.

  1. Przypomnijmy dotychczasowe ustalenia Macieerwicza i jego ekspertów-1 Sztuczna mgła 2 fałszywe radiolatarnie 3 fałszywe APM-y 4 meaconing 5 bomba paliwowa 6 zestrzelenie rakietą 7 lądowanie na ziemi a następnie wybuch 8 dobijanie rannych 9 bezgłośny helikopter podmieniający wrak 10 hel 11 strącenie bronią EMP 12 dwa wstrząsyďťż 13 maskirowka 14 wybuchowa farba 15 dwa tupolewy 16 nie było półbeczki 17 była półbeczka po odłączeniu tyłu kadłuba 18 dwa wybuchy 19 zdalna blokada lotek 20 Macierewicz: „samolot został obezwładniony na 15 metrach” 21 Nowaczyk: „samolot rozpadł się na 36 metrach” 22 awaria wszystkich silników.

   1. 🙂 jakbyś nie wiedział to informuję od stycznia tusk wdraża WIELKIE SPRZĄTANIE WSZYSTKICH NIEWYGODNYCH – PIS, ONR, RUCH NARODOWY I TP I TD – ze strachu 🙂

    1. jedni mają być niebezpiecznymi wariatami , inni faszolami inni szpionami

     A WSZYSCY ZAGRAŻAĆ ISTNIENIU PAŃSTWA

     przekonacie się

     I OWSZEM BĘDZIE WIELKI PROCES ZDRAJCÓW JAK NARÓD CHCE

     TYLKO ŻE PROKURATOREM , SĘDZIOM – BĘDZIE DONALD TUSK

     ale to dla was wyższa szkoła jazdy 🙂

  2. ALE MNIE TO NIE WKÓRWIA JA NA MACIEREWICZA NIGDY NIE ZWAŻALEM – opierałem się o opinie fachowców – wogóle nie zaangażowanych – takich dla których „organizowanie katastrof ” to zwykła praca

   oczywiście nie w polsce

 3. Autorzy listu napisali: „Jeśli wykonacie polecenie rządzącej antypolskiej i antykatolickiej masońsko-żydowskiej mafii Tusk-Komorowski i nie przyznacie licencji na multipleksie 1 częstotliwości dla Telewizji Trwam sąd WiN wyda wyrok śmierci na odpowiedzialnych za taką decyzję. Termin – marzec 2013 rok. Po tym terminie nasz pluton egzekucyjny dostanie polecenie wyeliminować zdrajców Boga i Ojczyzny. Samochody pancerne, hełmy ani kamizelki kuloodporne nie wystarczą, mamy środki do wyeliminowania zdrajców”.

  http://fakty.interia.pl/polska/news/krrit-zawiadomi-prokurature-w-sprawie-grozenia-smiercia,1895674

  1. panowie i panie, czytaliscie komenty pod tym artem? ja tu widzę zmasowany atak, takich komentow jeszcze nie było!
   i o co kruszą kopie? o radyjko a to ze do gara nie ma co wsadzic,dzieci mordują z biedy, umowy smieciowe, poddanstwo,niewolnictwo, i kurwa bieda az piszczy to h…. wielki!
   krzyk bo telewizja trwam nie dostanie czestotliwosci!
   no cuz dobre i to, a przy okazji byc moze upieczemy inne prosiaki na jednym ogniu!!!

   sztyletnicy się obudzili?!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: