NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Stanisław Tymiński: Polskie Szczury – NOWOSĆ !! i ksiażka za darmo.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Proszę sie nie obrażać, że porównam tu Polaków do szczurów. Inni porównali nas do gorszych zwierząt. Na przykład moja mama sp. Alicja opowiadała mi, że kiedy szła ulicami Warszawy w czasie okupacji, to dzieci niemieckich oficerów krzyczały: „Du polnische schweine”, czyli: ty polska świnio. Nie wiedziały, że ta była członkini „Ligi Obrony Kraju” nosiła „bibułę”, czyli rozkazy i meldunki dla organizujących się powstańców. W pamięci tego opowiadania, kiedy w mojej restauracji Maloka w Iquitos, Peru, niemiecki turysta brutalnie wyżywał się na kelnerach, podszedłem do jego stolika i szepnąłem mu w ucho „Ich bin polnische schweine”. Od razu się uspokoił.

Starannie wybrałem szczury ze wszystkich możliwych zwierząt ponieważ mają one charakterystyki bardzo podobne do nas Polaków i obecna okupacja gospodarcza Polski wymaga podobnych cech do przetrwania. W dzisiejszej Polsce trwa wyścig szczurów. Biedni walczą o byt a bogaci o coraz większe bogactwo aby zabezpieczyć swoje rodziny finansowo na kilka pokoleń. Zdecydowana większość to zabiedzeni i sfrustrowani Polacy, z których wielu, tak jak zestresowany szczur chce gryżć innych lub sam sobie odgryżć ogon.

Ale poznajmy ogólne cechy szczurów. Otóż szczur jest indywidualistą, inteligentnym, stale czujnym, ostrożnym. Z natury jest bardzo nieśmiały i płochliwy. Trudno na szczura wpłynąć, zawsze będzie się starał zachować niezależność i autonomię. Dla innych jest uprzejmy, pełen uroku, nawet potrafi uwolnic innego szczura z klatki. Ale nie bywa spontaniczny, jego uprzejmość jest wystudiowana, lubi się podobać. Można nawet nazwać go wyrachowanym, jest skłonny do ustępstw, ale tylko po to, żeby kimś zawładnąć. Wynika to z potrzeby bezpieczeństwa, gdy inni są od niego zależni, to on czuje się pewniej i uspokaja się. Chce być anonimowy. Chroni swoją prawdziwą osobowość, wewnętrznie jest bardzo niespokojny, ma w sobie dużo agresji, ale stara się tego nie ujawniać, strzeże swoich tajemnic. Ma skomplikowaną osobowość, pragnie być rozumiany, ale reaguje gwałtownie, staje się napastliwy, mściwy i nieuprzejmy, gdy ktoś usiłuje przejrzeć jego życie wewnętrzne. Z natury jest introwertykiem, a jego agresywność zwykle obraca się przeciwko niemu samemu, jest mistrzem w samooskarżaniu się, wpędzaniu w poczucie winy i wyobcowaniu. Jest aktywny, nie potrafi żyć w nudnej codzienności, jego umysł pracuje cały czas na najwyższych obrotach, sytuacje trudne i niebezpieczne stanowią dla niego wyzwanie. Gdy nie ma nic do zrobienia, staje się nieznośny i krytyczny wobec otoczenia. Źle znosi codzienność, obowiązki. Dąży do bycia na szczycie, chce być oryginalny, potrzebuje mocnych doznań, ma ogromną wyobraźnię. Nie przestrzega ustalonego porządku rzeczy, prawa dla siebie ustala sam, burzy granice i nie ma dla niego żadnego tabu. Nie jest najłatwiejszy w pożyciu, za to jest niezwykle interesujący, bardzo uczuciowy, jego związki są płomienne, a namiętności krańcowe i gwałtowne. Na ogół czuje się niezrozumiany i często bywa samotny. Wchodzi w zawikłane sytuacje uczuciowe. Zakochany jest hojny bez granic, a gdy do tego jest rozumiany to staje się wierny. Jest bardzo namiętny, lubi urozmaicenie i ma dużą wyobraźnię erotyczną. Lubi seks. Jest bardzo dobrym rodzicem, wspierającym rozwój dzieci. W życiu zawodowym jest zbyt niezależny i aktywny, by się sprawdzić w pracy za biurkiem. Potrzebuje współzawodnictwa, pracy twórczej, takiej, w której można coś wielkiego osiągnąć. Jest zaradny, sprytny, zręczny, jest dobrym organizatorem, ale mało sumiennym czy wytrwałym. Raczej pracuje głową niż mięśniami. Nie pracuje dla przyjemności i jeśli tylko się da, to raczej skłoni innych do pracy.

Głowną zaletą szczurów są ich umiejętności przetrwania w bardzo trudnych warunkach. Pozatym:

Szczury opiekują się rannymi i chorymi w swojej grupie – brew pozorom są przykład osobistwj higieny, stale czyszczą siebie oraz inne szczury — Czują się samotne i depresyjne bez towarzystwa – Mają doskonałą pamięc, nigdy nie zapominają raz przebytej drogi – Mają poczucie humoru – Konformiści, łatwo poddają się presjom społecznym w celu naśladowania innych w grupie – Są ciekawe świata ale bardzo nieśmiałe – Potrafią byc agresywne kiedy przyparte do muru – Mogą bezpiecznie spaśc z wysokości 15 metrów – Pływają do 800 metrów – Skaczą do jednego metra pionowo, 1.2 metra poziomo — Potrafią się przecisnąć przez bardzo małe dziury – Co roku szczury jedzą 20% plonów rolnych powodująć miliardowe straty.

No proszę, czy szczur to nie wspaniałe zwierze o poziomie inteligencji porównywalnej do psa? Prawda jest taka, że gdzie są ludzie tam są psy. Podobnie, gdzie są ludzie tam są szczury.

Mimo, że w kulturze rzymsklo-katolickiej wielu ludzi przesądnie boi się szczurów, to w Chinach symbol szczura oznacza inteligencję, kreatywnośc, uczciwośc i szczodrośc. W Karni Devi Temple w Indiach kapłani oraz wierni uważają szczury za święte zwierzaki i karmią je ziarnem i mlekiem.

Czytelnik pewnie będzie zaskoczony powyższym tekstem. A przecież poznanie i definicja samego siebie to jeden z ważniejszych przyczynków do wolności człowieka. W myśl reguły: poznaj wpierw swoje wady i zalety zanim zmienisz świat.

Człowiek jest najbardziej skomplikowaną maszyną biologiczną na świecie. Dlatego poznanie samego siebie nie jest łatwe – wymaga to cierpliwości i dużego wysiłku. Ale jest to konieczne do sukcesu człowieka. Dopiero kiedy człowiek przez samoobserwację dobrze pozna samego siebie, granice fizyczne, intelektualne i duchowe, dalszy postęp jest możliwy. Dopiero wtedy człowiek może porównać się do cech charaketrystycznych dla innych nacji i samokrytycznie ocenic strony mocne i słabe. A taka ocena, takie porównanie jest konieczne w walce o byt. A to dlatego, że jesli na przyklad poznamy nasze słabe strony to możemy je ukryc lub skompensować delegując trudne dla nas czynności do innych, lepiej do tego stworzonych ludzi.

A więc porównanie się do szczura ma sens ponieważ szczury są często używane do badań w laboratoriach medycznych, nie są takie głupie jak inne zwierzęta i mają wiele cech podobnych do nas.

Życie w bogatych krajach to pośpiech i stresy związane ze stała presją zwiększania produkywności i taki styl życia jest powszechnie znany jako „wyścig szczurów”. W angielsko języcznej prowincji Ontario w Kanadzie ludzie żyją aby pracować. Natomiast w sąsiedniej francuzko języcznej prowincji Quebec ludzie pracują aby życ. To znaczy, że mieszkańcy Quebecu mają więcej radości z życia. W Polsce natomiast większośc Polaków nie ma wyboru – szara codziennośc spowodowana stałą walką o byt wymusza mentalnośc typową dla szczura w celu przetrwania, czyli utrzymania się przy życiu za wszelką cenę. Życie w Polsce jest dowodem, że jestescie mocni jak szczury bo obywatele bogatych krajów nie potrafią życ w takim stresie jak wy.

Po wielu latach pracy w biznesie i w polityce, w wieku 65 lat, doskonale zdaję sobie sprawę, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Łatwo jest mi pisać dobre rady w ogrzewanym geotermicznie, ciepłym domu w Kanadzie, kiedy wiele Polaków potrzebuje dziś chleba a nie słów. Nie potrafię podzielić swego chleba, aby was nakarmić, jak to kiedyś zrobił Jesus. Ale mogę was nauczyć łowic ryby i uwolnic się od tyranów w pałacach władzy.

Nowa droga zaczyna się od kroków ludzi. Cały czas, niezmiennie od czasu kiedy Polskę opuściła Czerwona Armia Sowiecka przyszłośc zależy tylko od was samych. Polacy muszą się pozbyc kilku cech charakterystycznych dla szczurów – nieśmiałości i strachliwości. Wtedy po wymianie obecnej, wrogiej nam elity politycznej, która niezmiennie of 1944 roku zabiera wam owoce pracy, nareszcie można stworzyc dwa podstawowe warunki do rozwoju: poszanowanie wszelkiej własności, państwowej czy prywatnej oraz tępienie wszelkich form grabieży.

Okresowo otrzymuję tasiemcowe dokumenty, które zawierają setki punktów reformy, które należy uwzględnić aby Polska była bogatym krajem. Mimo, że jestem pełen podziwu dla ludzi, którzy mają głowy i cierpliwośc do opisania tylu szczegółów to przestalem takie cegły czytać dawno temu. A to dlatego, ze w tych pracach nic na temat kto te reformy wprowadzi w zycie. Tu jest pies (szczur ?) pogrzebany. Wszystko zależy od ludzi, ludzi i jeszcze raz ludzi. Biada nam Polakom, jeśli obecna elita władzy, a mówię tu o wszystkich ugrupowaniach w Sejmie i w Senacie i Prezydencie RP, jeszcze dłużej pozostanie na swoich stołkach. To przez tych ludzi, którzy za wszelką cenę chcą się utrzymac w pałacach władzy, Polska gospodarka została zniszczona i to ci ludzie świadomie wprowadzili nasz kraj w pułapkę zadłużenia zagranicznego. To dlatego miliony Polaków cierpią z powodu potwornej biedy.

Zły to kraj, gdzie ludzie nie wymieniają elity władzy, która im nie służy. To dlatego miliony Polaków wyjechało zagranice. A ci co zostali jakoś nie potrafią nic zmienić i klepią biedę. Nie ma w tym żadnej chwały. Nawet zagraniczni inwestorzy omijają kraj w którym nie ma okresowej wymiany elit bo znak słąbości ludzi i mafijnej dyktatury. Kraj, w ktorym nie ma demokracji nie jest krajem stabilnyn. W każdej chwili mogą nastąpić zamieszki społeczne i nowe inwestycje mogą zostac zniszczone. A przecież każdy rozwijajacy sie kraj chce byc atrakcyjny dla inwestycjnych kapitałów.

Nie traćcie nadziei – dobrzy ludzie do wymiany elity władzy są wśrod was. Należy tylko wypełnić rządowy autobus dobrymi ludżmi, którzy bez egoizmu, altruistycznie będa wam służyć. Dobrzy ludzie znajdą najlepszą drogę. Bo taka jest rola rządów w cywilizowanych krajach – to obywatel wybiera swój rząd i jest najwyższym suwerenem. Ludzie muszą mają moralne prawo aby zmienić rząd, który im nie służy.

W średnowieczu nawet szczury potrafiły przejąc wiele europejskicjh miast i ludzie musieli się z nich wyprowadzic. Podobnie dzisiaj kilka milonów Polaków musi stanąc przed Sejmem i stać dopóki wredna elita, która zrobila tyle szkody w Polsce odejdzie raz na zawsze. Lepiej pózno niz wcale bo trzeba to było zrobic juz w 1989 roku aby nie dopuscić do zgniłego kompromisu kontraktowego Sejmu z prezydentem Wojciechem Jaruzelskim, który go wspierał. Stan gospodarki, stan państwa, który mamy dzisisiaj to kara za szczurze wady: nieśmiałość i tchórzliwość – brak pewności siebie.

Teraz, cwierć wieku pózniej, mam nadzieję, że nowe pokolenie Polaków w imię przestrzeni zyciowej, tak jak szczury dociśnięte do muru, zdobędzie się na agresję konieczną do zmiany obecnej elity politycznej, która jak gilotyna wisi nad naszym krajem. Inaczej żywotnośc młodych ludzi dalej będzie spętana łąńcuchami wyzysku w celu dalszego upodlenia naszego narodu. Kiedy dziś widzę byłego, agenta, wspólpracownika komunistycznej tajnej policji SB, który z ramienia rządu zajmuje się cyfryzacją Polski, jestem przekonany, że będzie to jeszcze jedno narzędzie technologiczne do dalszego zniewolenia Polaków. A mamy już największą ilość podsluchów policyjnych w Europie. Cały czas, niezmiennie od 1944 roku – MY i ONI.

Świat nigdy nie stoi w miejscu. Wiedzą o tym nawet szczury, które nas bacznie obserwują, bo to od ludzi zależy przyszły dobrobyt i ich działka naszych plonów. Musicie zrozumiec, że nowa droga powstaje pod wpływem kroków idącego. Ale czy potraficie zobaczyc nowe? Czy już jesteście gotowi?

Stanisław Tymiński

WirtualnaPolonia

#####################################

po przeczytaniu arta napisałem pytanie

miziaforum powiedział/a
2013-02-20 @ 09:26

A JA MAM PYTANIE DO STANA CZY JESZCZE RAZ BY MU SIĘ CHCIAŁO Z RUCHEM NARODOWYM COŚ ZROBIĆ , ŻEBY JEDNAK BYŁO LEPIEJ I INNACZEJ

=======================

odpowiedź

Stanislaw Tyminski powiedział/a
2013-02-20 @ 12:35

Ruchy narodowe chcą ode mnie tylko pieniędzy ale dobrej rady to nie.

Powyższy tekst to jeden z rozdziałów mojej nowej książki pt. “Przyczynek do Wolności”. która będzie dostępna za darmo do ściągnięcia przez Internet pod koniec tego miesiąca.

======================

miziaforum powiedział/a
2013-02-20 @ 20:37

@ stanisław tymiński

racja właśnie dziś sie wyleczyłem z poparcia ruchu narodowego …

pozdrawiam

#############################

POCO TO WSTAWIAM ANO PO TO ZE ZAMIAST SIE ANGAŻOWAĆ W POPARCIE WYSTARCZY SPYTAĆ BARDZIEJ DOŚWIADCZONEGO W TE KLOCKI

=========

dzięki za lekcje mizia

——————————–

A KSIĄŻKA DO ŚCIĄGNIĘCIA ZA DARMO Z NETU

Powyższy tekst to jeden z rozdziałów mojej nowej książki pt. “Przyczynek do Wolności”. która będzie dostępna za darmo do ściągnięcia przez Internet pod koniec tego miesiąca.

S.T

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

4 thoughts on “Stanisław Tymiński: Polskie Szczury – NOWOSĆ !! i ksiażka za darmo.

 1. wczoraj napisałem cyt:”jak juz było powiedziane “władzy nie oddamy” czyli jak juz bedzie opozycja nam zagrazająca to będzie to “nasza opozycja”… mówi wam to coś? teraz wiecie dlaczego jest jak jest!” (zreszta nie tylko wczoraj)
  a dzis mozna przeczytac „To Tusk wymyślił Ruch Narodowy jako opozycję dla PiS” na WP !!!
  czyli się sprawdziło!miałem racje…
  a ponadto poczytajcie inne newsy na WP. 575 mln nagród dla urzędników się nalezało-jak twierdzi Kopacz…. Polacy zdecydują co z Kaczynskim.. itp…
  ale co z Tuskiem ani słowa ani o tym co się dzieje w Bułgarii! Piszcie na wszelkich portalach info. komenty domagajace się opisu tego co sie aktualnie tam dzieje i o wymuszonej dymisji premiera! ja zamiesciłem kilkadziesiąt komentów, nie wiem czy jakis przejdzie! trzeba zmasowanego ataku na portale aby lemingi dowiedziały się jak załatwiają te sprawy bułgarzy!
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/bulgarzy-zrobili-porzadek-ze-swoim-nierzadem

  u nas cisza bo jeszcze polskim lemingom by się zachciało….!!!

 2. w lIBII aktualnie jest wielkie polowanie na „szczury”.U nas tez trzeba zrobic porzadek z tym sczurzym pomiotem.
  Jak powiedzial M.K.:myszy Popiela zjadly.My :uzytkownicy myszy komputerowych mozemy pogonic zdegenerowane szczury.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: