NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY! RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PODATEK KATASTRALNY ostatnie przygotowania – POMIAROWCA Z MUNDUROWYM WPUŚCIĆ MUSISZ !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kontrolerzy z gmin ruszają mierzyć domy i grunty – czytamy w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Gazeta dodaje, że o kontrolach urzędy gmin informują właścicieli nieruchomości na stronach internetowych i tablicach ogłoszeń, a także listownie.

W niektórych miejscowościach akcje będą przeprowadzały trójki – po dwóch urzędników i jednym strażniku miejskim, w innych – zespoły złożone wyłącznie z pracowników wydziałów finansowych. Mają sprawdzać, czy deklarowana powierzchnia gruntów i budynków, która jest podstawą wyliczenia podatku od nieruchomości, zgadza się ze stanem faktycznym.

Pod uwagę brane jest również między innymi prowadzenie działalności gospodarczej z wykorzystaniem nieruchomości – czytamy w „Dzienniku Gazecie Prawnej”

Wpływy z tego podatku w całości trafiają do kas samorządów – dodaje gazeta.

http://biznes.onet.pl/kontrolerzy-ruszaja-na-pomiar,18496,5425303,1,prasa-detal

PKP

WIE ŻE TO WCHODZI GÓRA DO CZERWCA

WIĘC ABY UNIKNĄĆ GIGANTYCZNYCH KWOT DO ZAPŁACENIA

WYPRZEDAJĄ DWORCE KOLEJOWE

BO DWORZEC TO NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONA WEDLE WYTYCZNYCH W WYŚMIENITEJ LOKALIZACJI

CENTRUM MIASTA – WIĘC WARTOŚĆ SZACOWANA DO PODATKU TO STRASZNE KWOTY !!!

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/765573,wielka-wyprzedaz-dworcow-kolejowych,id,t.html

 

=======================================================

Wprowadzenie teraz podatku katastralnego w JAKIMKOLWIEK WYMIARZE będzie EKONOMICZNĄ ZBRODNIĄ na narodzie. Nie stać nas obywateli na to. Zwyczajnie nas nie stać. Po to rwaliśmy sobie żyły i budowaliśmy własne nieruchomości aby ten kapitał spożytkować prowadząc w nich działalność gospodarczą bez koniecznego zabójczego najmu. By mieć wolność tejże działalności. Tę wolność nam zabiorą wraz z grabieżczym opodatkowaniem. Nie odbudujemy tego nigdy, zostaniemy pariasami. Pytanie brzmi: czy decydenci o tym wiedzą i cynicznie nas ograbią – wówczas są zwykłymi zaprzańcami i kanaliami, czy też nie zdają sobie z tego sprawy i są kompletnymi ekonomicznymi jaskiniowcami? Poddaje pod rozwagę i dyskusję. Temat jest – być może – najważniejszy dla kilku kolejnych pokoleń Polaków.
OTO RACHUNEK ZA EURO 2012
oczywiście nie tylko to również pokłosie
rabunkowej polityki prowadzonej przez lat 21
PRZEZ HOŁOTĘ ZWANĄ ELYTĄ III R.P

 

ILU SKOCZY NA SZNUR DOŁĄCZAJĄC DO 170 000 SAMOBÓJCÓW Z PRZYCZYN EKONOMICZNYCH – W LATACH 1990 – 2013 

W III R.P ???

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

20 thoughts on “PODATEK KATASTRALNY ostatnie przygotowania – POMIAROWCA Z MUNDUROWYM WPUŚCIĆ MUSISZ !!!

 1. Centroprawicowy premier Bułgarii Bojko Borisow złożył dziś wniosek o dymisję swojego rządu. To efekt dwóch tygodni ulicznych zamieszek, podczas których doszło nawet do samospaleń. Bułgarzy protestowali w ten sposób przeciwko monopolom energetycznym i wysokim rachunkom za energię.
  Borisow ustępuje po ponad dwóch tygodniach protestów ulicznych spowodowanych wysokimi grudniowymi rachunkami za energię elektryczną

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,13429885,Premier_Bulgarii_podal_sie_do_dymisji__Dwa_tygodnie.html

  Pytacie się, dlaczego GW oraz inne „wolne media” o wydarzeniach w Bułgarii nie pisały?
  No, bo przyczyny zamieszek są bardzo „nieprawomyślne”, & wywrotowe. 🙂

  Te rachunki za energię elektryczną to tylko wierzchołek góry lodowej. Cała energetyka przeszła za grosze w obce ręce a zyski transferowane są do „spółek – matek”. Dla tego ludzie domagają się nacjonalizacji. [A fuj!, cóż to za pomysły! :]

  Chodzi też o przekręty sektora bankowego, który z Bułgarią też już nie ma nic wspólnego. Poza geografią.

  Dochodzi do tego jeszcze kwestia sprzedaży kopalni złota Kanadyjczykom. To był świetny deal! Wartość złoża ocenia się na circa 800 miliardów dolców, z czego w Bułgarii zostanie ile? – 1 % (słownie: jeden %).
  No i jak tu nie kochać takiego „rządu”? 🙂

 2. Tak biadolcie, tak płaczcie tak nic nie róbcie,Przecież to co robicie to jest samo unicestwianie.Zamiast kurwa zacisnąć pięści i się zjednoczyć to słyszę skowyt i nie wilków, a małych chorych kundli

 3. Nie wprowadzą tego podatku! Mogą robić testy. Mają kłopoty już teraz z podniesieniem cen za śmieci, im bliżej lipca tym kłopoty będą coraz większe, śledzę tą sprawę i widzę, że bunt ludzi narasta i to bardzo silnie. Natomiast katastralny zmiecie z powierzchni ten oraz inne rządy, co do tego nie mam żadnych wątpliwości. PKP się wyprzedaje bo ma długi, nie od dziś. Natomiast liczba samobójców jest przekłamana, sprawdziłem statystyki. Te liczby wahają się od 3500 do 4300 rocznie. Myślę, że można przyjąć średnią 4 tysiące rocznie, przez 23 lata daje nam to 92 tysiące samobójstw ! To bardzo dużo oczywiście, ale o połowę mniej Mizia niż podajesz.

  1. SPRAWDŹ W POLICYJNO SĄDOWYCH DANYCH

   TAM SĄ NIEOFICJALNE PRZYCZYNY to znaczy wiele spraw w których jak to mówią wszyscy wiedzieli że przez pieniażki ale dowodów bezpośrednich brak …

   ZAPISANE JEST TAK samobójstwo z przyczyn osobistych – rodzinnych – zdrowotnych = ekonomicznych ??

   tych sie nie wykazuje

   1. http://miziaforum.wordpress.com/2012/09/16/program-p-o-50-przynosi-efekty-ostal-wam-sie-jeno-sznur/

    Wstrząsające policyjne statystyki o samobójstwach Polaków

    Z policyjnych statystyk wynika, że w zeszłym roku na swoje życie targnęło się niemal 5,9 tys. Polaków. Szokujący jest fakt, że ta liczba jest prawie równa liczbie osób, które giną w wypadkach drogowych. Eksperci nie mają wątpliwości – te statystyki świadczą o porażce państwa.

    „Dzień dobry, mam na imię Maciej, mam 30 lat i mam taki problem… od jakiegoś czasu myślę o samobójstwie. (…)Poszukuję pracy bezskutecznie, do tego jeszcze długi, których nie mogę spłacić. Czuję, że przegrałem swoje życie, czuję się jak kompletne zero, do niczego się nie nadaję” – to tyko jeden z kilkudziesięciu wpisów na forum Depresja.pl.

    Statystyczny polski samobójca to mężczyzna 50 – 57 latek. Ma problemy z pracą, coraz częściej zagląda do butelki, a do tego zaczyna zauważać u siebie objawy depresji.
    Z danych KGP wynika, że w 2011 r. na swoje życie targnęło się 4839 mężczyzn,z czego 3739 skutecznie
    W tym samym czasie w tego samego powodu zginęło 645 kobiet.

    – Mężczyźni piją więcej alkoholu, częściej zażywają też inne środki odurzające, są mniej religijni od kobiet,poza tym wybierają bardziej śmiertelne środki. A do tego silniej odczuwają presję, gdy tracą pracę, będąc jedynym żywicielem rodziny – tłumaczy Włodzimierz A. Brodniak z
    Pracowni Suicydologicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii.

    Jego zdaniem policyjne statystyki nie oddają jednak pełni problemu. – To zaledwie wierzchołek góry lodowej. Znam przypadek dziewczyny, która targnęła się na swoje życie 17 razy, i mimo że była blisko śmierci, nikt tego w oficjalnych raportach nie ujął – mówi Włodzimierz A. Brodniak.

    Nie ma jednej przyczyny

    Policyjne dane są jednak wymowne: liczba zamachów samobójczych w 2011 r. była najwyższa od sześciu lat. – To są bardzo trudne sprawy, nie zawsze da
    się jednoznacznie określić przyczyny, czasem do odebrania sobie życia popycha cały splot fatalnych wydarzeń – mówi Grażyna Puchalska z KGP. Od lat najwięcej osób decyduje się targnąć na własne życie z powodu choroby psychicznej, inwalidztwa albo przewlekłych dolegliwości, zawiedzionego uczucia oraz braku pieniędzy i zatrudnienia.
    – Coraz więcej osób decyduje się na samobójstwo z przyczyn ekonomicznych, z powodu utraty pracy, długów – mówi Brunon Hołyst, prezes Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego. Na początku 2009 r. głośno było o śmierci 53-latka z Ustronia, którego media okrzyknęły pierwszą śmiertelną ofiarą kryzysu w Polsce.Mężczyzna najprawdopodob-
    niej popełnił samobójstwo, bo wcześniej zwolniono go z pracy w Niemczech.

    Ale kryzys,rosnące bezrobocie, grupowe zwolnienia oraz panika, jaką w związku z finansowych krachem siały media,to tylko część problemów.-Narastają też konflikty rodzinne i choroby, zarówno cielesne, jak i psychiczne. Wiele osób nie wytrzymuje już wyścigu szczurów, stresu i tempa
    życia – tłumaczy Hołyst. Szefowa Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Tomaszowie Lubelskim Anna Rechulicz dodaje, że samobójstwa są zjawiskiem demokratycznym. – Dotykają zarówno prawników, lekarzy oraz menedżerów, jak i
    prostych ludzi pracujących na roli – mówi.

    Obok bezrobotnych, osób z zaburzeniami psychicznymi,ofiar przemocy domowej największą
    grupą ryzyka stają się w ostatnich latach dzieci. Media donosiły już nawet o ośmiolatkach próbujących popełnić samobójstwo. Policja podaje,
    że w zeszłym roku zginęło 26 osób poniżej 15. roku życia. Rok wcześniej było ich 19.

    To wciąż temat tabu

    Zdaniem ekspertów te alarmujące statystyki to porażka państwa i polityki społecznej. Dlaczego? Bo w Polsce wciąż brakuje programu zapobiegania
    samobójstwom. – Osoby w kryzysie mają niewielkie możliwości znalezienia fachowej pomocy. A przecież samobójstwom można skutecznie zapobiegać, problem w tym, że to wciąż temat tabu – mówi prof. Hołyst. Ci, którzy noszą się z zamiarem odebrania sobie życia, coraz częściej szukają pomocy w internecie. A tam znacznie łatwiej niż fachową poradę można znaleźć strony z
    gotowymi receptami, jak popełnić samobójstwo.

    =======================================================

    POLITYKA EKIPY TUSKA JEST PROSTA I NIE SKOMPLIKOWANA

    UDERZAĆ WE WSZYSTKIE GRUPY ZAWODOWE I WIEKOWE Z JEDNĄ MONOTONNĄ SIŁĄ ROZCIĄGNIĘTĄ W CZASIE – AŻ DO PRZYNIESIENIA EFEKTÓW…

    CZYLI „KROPLA DRĄŻY SKAŁY”

    ALE SKUPMY SIE NA GRUPACH WIEKOWYCH

    TAK ZWANI – MŁODZI (wiek 18- 35) , ŚREDNIACY  (wiek 35- 47) I STARZY(wiek 47 do 100)

    otóż zbrodnicza ludobójcza szajka pod wodzą D.tuska

    JUŻ SKUTECZNIE ZNEUTRALIZOWAŁA TAK ZWANYCH MŁODYCH WYSYŁAJĄC ICH NA ZAWSZE POZA GRANICE POLSKI ….

    OKOŁO 2 500 000 – 3 000 000 OSIADŁYCH JUŻ TAM NA STAŁE !!!

    TAK ZWANI ŚREDNIACY – AKTYALNIE SPACYFIKOWANI STRASZAKIEM UTRATY PRACY , A W KONSEKWENCJI MIESZKANIA …

    UPIÓR BEZDOMNOSCI , ODEBRANIA DZIECI – STRASZY SKUTECZNIE

    WIĘKSZOŚĆ TYRA ZA GROSZE mamrocząc pod nosem a co mnie to wszystko obchodzi … i skupia się na kombinowaniu JAK ZAPŁACIĆ RATĘ , CZYNSZ

    CZYLI JAK MACHAĆ ŁAPAMI ABY UTRZYMAĆ SIĘ NA POWIERZCHNI….

    TA GRUPA MA JESZCZE MAŁY MARGINES KOMFORTU – JEST JESZCZE W STANIE OTRZYMAĆ JAKIEŚ ZATRUDNIENIE W RAZIE UTRATY PRACY

    WYNIKA TO Z WIEKU ….

    NATOMIAST TAK ZWANI STARZY – SĄ W SYTUACJI BEZ WYJŚCIA

    JEDYNE WYJŚCIE DLA 80% TEJ GRUPY TO STRYCZEK KTÓRY DYSKRETNIE RZĄDZĄCY PODSUWAJĄ

    OT CHOĆBY DECYZJĄ O PODNIESIENIU WIEKU EMERYTALNEGO

    – NIEKTÓRZY MIELI JUŻ JUŻ W ZASIĘGU RĘKI NADZIEJE NA KONIEC GECHENNY BYCIA BEZ UŻYTECZNYM , POZBAWIONYM PRAW, PIENIĘDZY

    WYRZUTKAMI – BO TAK SIĘ CZUJĄ

    REASUMUJĄC

    GRUPA TA JEST SKAZANA NA ZAGŁADĘ …

    NAJLEPIEJ Z WŁASNEJ RĘKI – tak wskazują statystyki..

    KONIEC NARODU JEST ZATEM BLISKI

    KRAJ SAMOTNYCH SCHOROWANYCH FRUSTRATÓW „

    dzieci , wnuki – czyli najbliższa rodzina jest daleko W ANGLII , SZKOCJI , NIEMCZECH i td …..

    PO – lityka miłości

    BYĆ MOŻE W ICH MNIEMANIU TAK

    A STRYCZEK ZAŁOŻONY DYSKRETNIE NA SZYJE TO W ICH MNIEMANIU AKT MIŁOSIERDZIA …

    „Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi.”

    Józef Piłsudski

    1. Przyczyną depresji jest ciągły brak słońca!
     Maślanka na niebie powoduję brak chęci do życia i do walki.
     Dodajmy jeszcze tekturowe papu, wodę fluorowaną, szczepionki chemiczne i mamy taki właśnie światowy koncentryk!

   2. Chyba, że tak Mizia, nie będę się spierał, bo faktycznie bazuje tylko na oficjalnych danych,. A poza tym jak czas pokazuje w dobie komputerów, rózne dane można zmienić w ciągu 5 minut!

 4. KristT , obawiam się że nigdy !!!! rozejrzyj się wokól siebie i uważnie patrz i analizuj to co zobaczysz , na spokojnie i bez nerwacji ,,,, a zapewniam cię że jak zrozumiesz co się wokól ciebie dzieje na co dzień to sam wszystko zrozumiesz !!! Gonitwa za kasą , walka oto żeby utrzymać swoje miejsce pracy i żeby nie wypaść z tak zwanego życia towarzyskiego ,,,,, kiedyś to wszystko innaczej wyglądało , bo były inne czasy i inni ludzie i co najważniejsze inne wartości i przedewszystkim było poczucie patriotyzmu !!!!!!!!!!!!!!!!!
  J.M.H

  1. ale navajo ja to wiem i widze! tylko ze zgodnie z zasadą iz kłamstwo powtórzone 1000 krotnie staje się prawdą, byc moze krzyk o pogonienie szczurów i innych szkodnikow z polski, za 1000-cznym razem poskutkuje?!! pamietaj wiara i nadzieja umierają ostatnie..czyz nie?

 5. a tak w ogole, poczytajmy sobie Kodeks Karny:

  art. 18. § 3. Odpowiada za pomocnictwo, kto w zamiarze, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, swoim zachowaniem ułatwia jego popełnienie, w szczególności dostarczając narzędzie, środek przewozu, udzielając rady lub informacji; odpowiada za pomocnictwo także ten, kto wbrew prawnemu, szczególnemu obowiązkowi niedopuszczenia do popełnienia czynu zabronionego swoim zaniechaniem ułatwia innej osobie jego popełnienie.

  art. 19. § 1. Sąd wymierza karę za podżeganie lub pomocnictwo w granicach zagrożenia przewidzianego za sprawstwo.

  czyzby wiec, biorac pod uwage skale przekretow, ktorej nie powstydzilaby sie wloska mafia, istanialy mocne, prawne podstawy do zdelegalizowania PO?

  1. do tego dodaj art. 256 za wprowadzenie prze tuska dyktatura w kraju….
   oni zachowują się jak szczury, nie maja pieniedzy na spłate gigantycznego długu wiec muszą ją sciągnąc z nas w formie podatkow i innych danin!
   a co robią z szczurami np w libii? ano to:http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/02/20/powstanie-w-libii-15-lutego/#more-37461
   oficjalne media cicho sza…
   kiedy w koncu Polacy sie obudza i zrobia porzadek z swoimi szczurami?!

 6. dawniej: fizyczne wojny – fizyczna eksterminacja
  obecnie: ekonomiczne wony – ekonomiczna ekterminacja – a samobojstwo popelnia sami, lub za przeproszeniem zdechna pod mostem

  w bialych rekawiczkach nas zalatwiaja… nic wiecej nie mowie, nie chce pomylic kabla od odkurzacza z krawatem…

 7. A I WAŻNE JAK STWIERDZĄ ROZBIEŻNOŚĆ W DEKLAROWANYCH METRACH JAKIE PODAŁEŚ W CZASIE SPISU LUDNOŚCI

  DOWALĄ KARĘ ZA OSZUKIWANIE …..

  PŁATNE OD RĘKI

  1. Trzeba się postawić, albo postawić kosy na sztorc. Tą rządzącą bandę trzeba w pizdu przegonic!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: