NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY! RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Rzeczpospolita”: Politycy obawiają się zamachowców

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ogrodzenie parlamentu ma być trudniejsze do sforsowania, bo politycy obawiają się zamachowców, twierdzi „Rzeczpospolita”, która poznała szczegóły planów.

Zgodnie z nimi urosną murek od ul. Wiejskiej (do 60 cm) i parkan od strony parku (do 180 cm), zmieni się konstrukcja bram dla samochodów, a uczestnicy wycieczek będą kontrolowani w specjalnym pawilonie, podobnym do tego, jaki stoi przed niemieckim Bundestagiem.

To realizacja zaleceń audytu, jaki po zatrzymaniu niedoszłego zamachowca Brunona K. przeprowadziły w parlamencie policja, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Biuro Ochrony Rządu. Służby wykazały, że na teren Sejmu można zbyt łatwo się dostać, zarówno pieszo, jak i samochodem.

http://fakty.interia.pl/prasa/news/rzeczpospolita-politycy-obawiaja-sie-zamachowcow,1894527#commentsZoneList

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

10 thoughts on “„Rzeczpospolita”: Politycy obawiają się zamachowców

 1. nie ma juz polskiego przemyslu – nie ma polskiej bankowosci – z wojskiem juz prawie – teraz jeszcze drobnostki typu policja, i demontaz panstwa finitus est

 2. Miziak nie na temat , ale chyba ważne zapewnie obiło się wam taka iformacja że w Polsce mają być w razie czego poproszone zagraniczne formacje policyjne o pomoc w tłómienu potencjalnych zamieszek i niepokojów !
  I właśnie wpadła mi taka myśl że nasze kochane władze ca wszelką cenę chcą całkowicie wyrugować polską policję ! , zapewnie spytasz się Miziak skąd u mnie pojawiła się taka sugestja ,skoro władza kocha swój naród bezgranicznie !!! .
  A choć by stąd że przymierzają się do zastąpienia straży granicznej chroniażami ! , a siły zagraniczne jak OMOM czy Niemiecka polcja i Fracuzka po zaproszeniu do polski to faktycznie może zastąpić naszą policję ,bzdura ?????? może ,ale kto wie i może właśnie zaczynają odstawiać policjantów na boczny tor ,a pozostawią jedynie pion kryminalny i śledczy ,,,,,, licho nie śpi panie Miziak
  Wem że to co napisałem ni jak ma się do kupy ,ale pozyjemy i zobaczymy co z tego wyniknie !
  Ps: pieprzyć jeża i grabki ,lepiej iść do znajomej baki !!!!! hahahahahahahahahahahaha
  J.M.H

 3. gdyby rządzili jak trzeba, tj zgodnie z wolą ludu który ich wybrał, nie wprowadzali by rządów totalitarnych, to by nie musieli się niczego obawiać. Nawet nie potrzebowali by ochrony… Po prostu ludzie by ich szanowali.

 4. najlepiej jakby wokół knesejmu postawili 6cio metrowy mór! wtedy ludowi bedzie łatwiej zrobic im getto z sejmu i nie wypuscic ani jednego darmozjada! doputy, dopuki nie wyzdychaja z głodu lub az ktoś „dorżnie watahe”…. oczywiscie w „bulu”

   1. nie trzeba budowac 60 metrowego! wystarczy wszystkich posadzic na murawie stadionu narodowego i zalac wodą lub czekac na deszcz… 😉

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: