NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY! RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

info pojawiło się szybko i szybko zniknęło Benedykt PAPIEŻ KONTRAKTOWY?? został zwolniony !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

PYTANIE CZY PAPIEŻ MÓGŁ BYĆ WYNAJĘTYM

FRONTMENEM ??

zamieszczony materiał na to wskazuje..

Czy ktoś zwolnił Papieża Benedykta XVI ?

Pojawiły się ciekawe szczegóły abdykacji Papieża Benedykta XVI. Pochodzą one z dobrego źródła, od dziennikarza specjalizującego się w tematyce watykańskiej, Dr. Roberta Moynikana z magazynu Inside the Vatican. Jakkolwiek on sam nie może być raczej uważany za zwolennika teorii spiskowych to z pewnością wie dobrze, co się dzieje za spiżowa bramą i bynajmniej obraz, jaki przedstawia nie wygląda jasno.

Przede wszystkim Moynihan wyraził sceptycyzm, co do tego, że przyczyną rezygnacji papieża jest jego stan zdrowia. Jak sam twierdzi widział Benedykta XVI podczas poniedziałkowego koncertu i wyglądał dobrze jak na 85 latka. Dziennikarz jednak dodał, że papież wyglądał na zmęczonego.

Tym bardziej dziwnie wygląda opowieść o kolejnych wydarzeniach poprzedzających abdykację. Okazuje się, że w sobotę w Bazylice św. Piotra miała się odbyć uroczystość pogrzebowa zmarłego właśnie kardynała Giovanniego Cheli. Papież miał w niej uczestniczyć, ale odwołał swoje przybycie. Jak twierdzi Moynihan stało się wtedy dla niego jasne, że Benedykt XVI jest nadzwyczajnie zmęczony. Tym dziwniej brzmi informacja, że zamiast na pogrzebie papież spędził kilkanaście godzin na spotkaniu z rycerzami Zakonu Maltańskiego. Spotkanie to musiało być, zatem bardzo ważne, bo papież zwykle nie opuściłby kardynalskiego pochówku.

Prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy, co stało się w ciągu tych kilkunastu godzin i czego dowiedział się Benedykt XVI, że postanowił dać sobie z tym wszystkim spokój. Padają wręcz sugestie, że papież mógł zostać po prostu zwolniony. Zakon Maltański uważany jest za siedlisko masonerii i wielogodzinna rozmowa z Ojcem Świętym na kilkadziesiąt godzin przed ogłoszeniem rezygnacji daje do myślenia.

Rzeczywiste przyczyny rezygnacji Benedykta XVI nie są znane, ale nie można wykluczyć tego, że dowiedział się o pewnych planach i nie chciał tego firmować, Całkiem możliwe, że zostało mu postawione jakieś ultimatum i wiedział, że jeśli nie ustąpi to zginie tak jak Jan Paweł I. Pogłoski o możliwym usunięciu konserwatywnego papieża znane były przecież już od roku i już w lutym 2012 sugerowano, że pontyfikat Benedykta XVI zakończy się w lutym 2013.

Jeśli ustąpienie papieża jest częścią globalnego planu zostanie wybrany papież globalista, którego celem może być przebudowa Kościoła. Wspomina się o zgodzie na małżeństwa homoseksualne oraz zniesienie celibatu. Aby takie zmiany były możliwe zostanie z pewnością zwołany Sobór, na którym ustalone zostaną zmiany w Kościele. Czy będzie go zwoływał zwolennik Nowego Porządku Świata, kardynał Peter Turkson z Ghany? Dowiemy się już w marcu.

Źródło:
http://www.veteranstoday.com/2013/02/11/was-pope-benedict-fired-by-the-knights-o…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

13 thoughts on “info pojawiło się szybko i szybko zniknęło Benedykt PAPIEŻ KONTRAKTOWY?? został zwolniony !!!

 1. Miziaforum powiedział/a (…)papież spędził kilkanaście godzin na spotkaniu z rycerzami Zakonu Maltańskiego(…)

  Takie wydaezenie tłumaczyłoby tak szybkie powołanie na prezesa banku watykańskiego IOR niemieckiego barona Ernsta von Freyberga.
  Nowy szef IOR ma 54 lata, jest prawnikiem i należy do Zakonu Kawalerów Maltańskich.

  1. i te tajemnicze transfery gotówki do frankfurtu oddziału j.p morgan – sprawa konfiskaty 23 milionów euro z banku watykańskiego przez włoskie sł . skarbowe???

 2. Szczerze moja wiara to moja osobista sprawa i nie ma nic wspolnego z watykanem wiec mam gdzies to miejsce jak dla mnie moze ono nie istniec:))) Moze pora aby ludzie w koncu przejzeli na oczy i zobaczyli jak sa ruchani w tylek od 2 tys lat i jak dalej wspieraja cesarstwo rzymskie:))

  1. ludzie lubia byc dymani na kazdym szczebelku swojego zycia….. mozesz wyciągnąc brudy watykanu na wierzch a ludzie cię oplują i posłali Ci swietą inkwizycję za wypowiedziane herezje…
   To tak jak w anglii rodzina krolewska dyma lud (maja powiazania z NWO) a jedz i powiedz cos na jej wysokosc to zaraz dostaniesz wp…..l ! ludzie mają zakorzenione poddanstwo bo inaczej nie omga funkcjonowac, tylko nieliczne jednostki się nie poddają i chcą byc niezalezne w kazdej dziedzinie zycia…
   prawda niczego nie zmieni….

  2. MOŻNA MIEĆ WARTKAN W ale każdy normalny człowiek wie że czy mu się podoba czy nie WATYKAN JEST CZĘŚCIĄ SKLADOWĄ MIENDZYNARODOWEJ POLITYKI

   WSZYSTKIE KRAJE O TYM WIEDZĄ I MUSZĄ BRAĆ POD UWAGĘ

   ŻE WATYKAN MA NADAL WPŁYW NA ZACHOWANIA LUDZI W ILOSCI 1 MILIARD 200 MILIONÓW

   A TO JEST POTĘŻNE NARZĘDZIE

   I JEST NAWET DLA ATEISTÓW ROZUMNYCH WAŻNE CZY ZASIĄDZIE TAM , ZBOCZENIEC , PEDOFIL AFERAŁ CZY ZWYKŁY ZWOLENNIK NWO

   NO TAK TO JEST W POLITYCE LICZY SIĘ SIŁA POPARCIA

   TAKI PAPIEŻ NP POPIERAJĄCY NWO – jest w stanie wymusić pod groźbą mąk piekielnych poparcie tej idei

   PRZEZ MILIARD 200 MILIONÓW LUDZI !!!!

   A WIĘC – LEPIEJ INTERESOWAĆ SIĘ POLITYKĄ ZANIM ONA ZAINTERESUJE SIĘ TOBĄ …

   I RELIGIA NIEMA TU NIC DO RZECZY

   A POZOSTAWIENIE UKŁADU Z W ZASADZIE ZNANYM JUŻ BENEDYKTEM JEST GWARANTEM JAKO TAKIEGO SPOKOJU

 3. jakze mi przykro ze swinki sie taplaja w swoim błotku:)))
  Az milo na to popatrzec ze po tylu tysiacach lat w koncu rzym sie wali w posadach i zawali sie!!!!! Z wielkim hukiem!!!! Dziadek Joseph nie jest moim przyjacielem gdyz prawdziwe chrzescijanstwo nie ma nic wspolnego z tym co prezentuje ratz i jego zimkowie!!!!

  Ty takze Mizia nie reprezentujesz prawdziwego chrzescijanstwa wiec daruj sobie odsiecz na pomoc Gosciowi ktory dobrze wiedzial w co sie pcha:)):) Ratz jak chcial dzialac w mafi to musial wiedziec o co w tym chodzi a to ze moze nagle go zaczelo gryz sumienie??? trudno taki lajf:))) Serdecznie mam to gleboko w ….

  Nie mam nic wspolnego z Kosciolem katolickim wiec wali mnie kto tam bedzie siedzial na tronie jesli otumaniony lud jest glupi to niech i nawet ma tam jakiegos zboka i postepowca.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: